Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-20, 23:51   #1051
angel of sadness
Zadomowienie

Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dobra dziewczyny, ja się powoli żegnam
pa pa , do napisania w marcu
udanego wyjazdu

manusiakubusia
angel of sadness jest offline  
Stary 2010-02-21, 00:12   #1052
braworka
Zakorzenienie

jakby ktoś chciał to mam książkę o diecie south beach, ale angielską
ma nawet przepisy pod koniec.

braworka jest offline  
Stary 2010-02-21, 00:24   #1053
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
jakby ktoś chciał to mam książkę o diecie south beach, ale angielską
ma nawet przepisy pod koniec.
Ja mam trochę skanów, plus kilkadziesiąt przepisów w wordzie Pisałam już zresztą na gotowalni Jakby ktoś chciał to służę pomocą

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2010-02-21, 07:28   #1054
reniakicia
Rozeznanie

GG do reniakicia

witam w niedzielny poranek
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline  
Stary 2010-02-21, 09:56   #1055
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja mam trochę skanów, plus kilkadziesiąt przepisów w wordzie Pisałam już zresztą na gotowalni Jakby ktoś chciał to służę pomocą
Właśnie Aga, nie wiem czy pisałam - wszystko doszło i wszystko się otwiera, dziękuję ile tego jest Postanowiłyśmy z mamą, że przejdziemy na SB jak tylko chińską w Bonarce w końcu otworzą bo napisane na drzwiach, że wkrótce otwarcie. Użyjemy sobie, a później dieta ja to bym chciała tylko 3-4 cm w talii zgubić i może troszkę z bioder bo ostatnio się dżinsy zrobiły deko ciasne jak w nich siadam

Dzień dobry
boska pogoda! Wszystko oprószone śniegiem, niebieskie niebo i słońce Właśnie molestuję koleżankę, żebyśmy poszły na spacer ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-02-21, 09:59   #1056
manusiakubusia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
udanego wyjazdu

manusiakubusia
Witam wszystkich w ten piękny niedzielny poranek
Czy u Was też wiosenna pogoda? aż chce się wstać
Angel dziękuję

manusiakubusia jest offline  
Stary 2010-02-21, 10:33   #1057
86Paula
Zakorzenienie

hej, widze, ze ostatnio slaby ruch tutaj.
Ilona, szcześliwej podrozy i udanych wakacji!

a u nas nie za ladnie dzisiaj, jakos tak nijako, i wszedzie brudny snieg... brrr. niech juz przyjdzie wiosna.

bola mnie biodra i zebra. dzis chyba nie dam rady pokrecic hula...

wlasnie zadzwonil do mnie ojciec... rozmowa wrecz absurdalna, chwilowa, beznadziejna.. ale juz nie zaprzatam se nia mysli.
86Paula jest offline  
Stary 2010-02-21, 10:48   #1058
Viollet87
Zakorzenienie

Paula, uszy do góry... Ja też miewam (na szczęście dość rzadko ostatnio) takie sytuacje z ojcem i mam o tyle gorzej, że później muszę na niego patrzeć bo z nim mieszkam. Będzie lepiej. Kiedyś.

A co do bólu bioder - jak ja Cię dziewczyno rozumiem! po tych pierwszych nartach mnie 3 dni bolały jak chol... Najprawdopodobniej w środę sobie poprawię

W ogóle dziewczyny - Allegro perfumowe teraz szaleje. Podobno wchodzą od marca jakieś nowe marże dla Sprzedających i część z nich najwyraźniej wyprzedaje zapasy i zwija się z All w każdym razie jak teraz widzę ceny u sprawdzonych sprzedających to np. 50 ml CK Obsession za 79 zł plus wysyłka... setka Organzy 149 zł... setka Amor Amor 139 zł... jabłuszko Lolity 100 ml za 105 zł i tak dalej, i tak dalej... Normalnie lepiej niż kiedyś na Bao. Może któraś szuka jakiegoś zapachu? Pomogę znaleźć oryginał jak coś

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-02-21 o 10:51
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-02-21, 10:48   #1059
kamilawu
Zakorzenienie

Hej ... Powiedzcie, że na @ jeszcze nikt nie umarł, bo od paru godzin mam wątpliwości ...
kamilawu jest offline  
Stary 2010-02-21, 10:54   #1060
manusiakubusia
Rozeznanie

Kamila ja nie mam z tym problemu,ale podobno ciepłe okłady na brzuch pomagają

manusiakubusia jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:01   #1061
86Paula
Zakorzenienie

Violl kusicielko!
biodra bola, ale sprobuje po poludniu pokrecic mimo wszystko. wczoraj tez na poczatku bolalo baaardzo, myslalam ze od razu przestane, ale po 5 minutch juz nic nie czulam.
a jesli nie dam rady to poskacze na skakance. mimo ze kostka troche mnie boli- hula mi spadlo i walnelo prosto w kostke... ojjj..

Kamila, az tak? matko... wspolczuje. moze wez cos silniejszego na bol.
86Paula jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:13   #1062
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Violl- dzięki za info Idę zaraz buszować na all A wiesz może co się z P_Gabis dzieje- otworzył sklep www?

Co do Twojej przyszłęj diety- czy nie lepiej po prostu wprowadzić zdrowe nawyki i zacząć ćwiczyć? Z twoich postów wynika, że wystarczy stosować się do kilku prostych zasad: posiłek co 2-3 godziny, ostatni nie później niż 3h przed pójściem spać, posiłki w formie białko+warzywa i ewentualnie tłuszcz lub węglodowany. Czyli frytki o 22 odpadają Jedz dużo chudego mięsa, nabiału i warzyw plus zdrowe tłuszcze- orzechy, oliwa z oliwek itp. SB ma sens jak chcesz nawyki żywieniowe zmienić bo jak nie to JOJO gwarantowane...

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:23   #1063
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Violl- dzięki za info Idę zaraz buszować na all A wiesz może co się z P_Gabis dzieje- otworzył sklep www?

Co do Twojej przyszłęj diety- czy nie lepiej po prostu wprowadzić zdrowe nawyki i zacząć ćwiczyć? Z twoich postów wynika, że wystarczy stosować się do kilku prostych zasad: posiłek co 2-3 godziny, ostatni nie później niż 3h przed pójściem spać, posiłki w formie białko+warzywa i ewentualnie tłuszcz lub węglodowany. Czyli frytki o 22 odpadają Jedz dużo chudego mięsa, nabiału i warzyw plus zdrowe tłuszcze- orzechy, oliwa z oliwek itp. SB ma sens jak chcesz nawyki żywieniowe zmienić bo jak nie to JOJO gwarantowane...
W takim razie olewam wszystkie diety świata
nie no a serio, to wiem o tym wszystkim mama 2 razy odchudzała się u lekarza (za każdym razem schudła 15-20 kg) ale że wracała do nawyków... no cóż Poza tym ja tak jak mówię - wiele kg na minus mi do szczęścia nie potrzeba a chcę przejść na SB też dlatego żeby mamę zmotywować, we dwie łatwiej. A w ogóle to ŻADNA dieta nie ma sensu, jeśli nie chce się zmienić nawyków na stałe Dieta to sposób odżywiania, a nie epizod. Szkoda, że wiele osób pojmuje dietę jako coś chwilowego... Np. moja mama - dwa razy zaprzepaściła długotrwałe wysiłki, dziś pluje sobie w brodę i nie ma dnia, żeby o tym nie mówiła. Chcę jej pomóc się zmobilizować.

Co do P_Gabisa, rozwiązał umowę z Allegro i ja już nic o nim nie słyszałam... a szkoda, kupowałam u niego najwięcej. Teraz chyba najkorzystniejsze ceny mają fanaberia_2009, JAREKMIKI, ptissot. Idę znowu coś rozebrać <zaciera ręce>

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-02-21 o 11:25
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:28   #1064
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Właśnie Aga, nie wiem czy pisałam - wszystko doszło i wszystko się otwiera, dziękuję ile tego jest Postanowiłyśmy z mamą, że przejdziemy na SB jak tylko chińską w Bonarce w końcu otworzą bo napisane na drzwiach, że wkrótce otwarcie. Użyjemy sobie, a później dieta ja to bym chciała tylko 3-4 cm w talii zgubić i może troszkę z bioder bo ostatnio się dżinsy zrobiły deko ciasne jak w nich siadam
Ciekawe co wyjdzie z mojego dietowania się z TŻ-tem Coś czuję że on szybko odpadnie i będę musiała gotować oddzielnie dla obojga

Cytat:
Napisane przez manusiakubusia Pokaż wiadomość
Witam wszystkich w ten piękny niedzielny poranek
Czy u Was też wiosenna pogoda? aż chce się wstać
Angel dziękuję
U mnie też pięknie Ale i tak nie chciało mi się wstać Miałam zasłonięte rolety

Cytat:
W ogóle dziewczyny - Allegro perfumowe teraz szaleje. Podobno wchodzą od marca jakieś nowe marże dla Sprzedających i część z nich najwyraźniej wyprzedaje zapasy i zwija się z All w każdym razie jak teraz widzę ceny u sprawdzonych sprzedających to np. 50 ml CK Obsession za 79 zł plus wysyłka... setka Organzy 149 zł... setka Amor Amor 139 zł... jabłuszko Lolity 100 ml za 105 zł i tak dalej, i tak dalej... Normalnie lepiej niż kiedyś na Bao. Może któraś szuka jakiegoś zapachu? Pomogę znaleźć oryginał jak coś
Oj niedobrze

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Hej ... Powiedzcie, że na @ jeszcze nikt nie umarł, bo od paru godzin mam wątpliwości ...
Ja kiedyś często modliłam się o to żeby jednak dało się od tego umrzeć, tak mnie bolało że wolałam zakończyć cierpienia

Cytat:

WI a czytałaś o SB czy bazujesz na tym co Ci opowiadałam pobieżnie?
Po to żeby nie było efektu jojo są 3 fazy SB, to nie jest tak, a przynajmniej nie powinno tak być że robisz 1 fazę a potem obżerasz się niezdrowymi rzeczami od nowa SB to właśnie jest zdrowe odżywianie, w 2 i 3 fazie dochodzą zdrowe rzeczy które w 1 są zabronione takie jak ciemne pieczywo, ciemny ryż itp
Poza tym np. ja w miarę zdrowo się odżywiając i ćwicząc przez 4 miesiące nie schudłam nic praktycznie Żebym miała schudnąć musiałabym chyba z rok czekać, więc podziękuję i wybiorę jednak SB Wolę żeby organizm nauczył się najpierw inaczej wykorzystywać w inny sposób to co się mu dostarcza

agusia_1 jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:30   #1065
86Paula
Zakorzenienie

Violl co bedziesz rozbierac?
86Paula jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:36   #1066
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Agusia, ja z chęcią skorzystam z propozycji, zaraz odezwę się na prv.

Cytat:
Może któraś szuka jakiegoś zapachu? Pomogę znaleźć oryginał jak coś
Violl, mogłabyś? Dolce vita i klasyczna fioletowa lolita, plisss

Cytat:
Napisane przez manusiakubusia Pokaż wiadomość
Kamila ja nie mam z tym problemu,ale podobno ciepłe okłady na brzuch pomagają
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Kamila, az tak? matko... wspolczuje. moze wez cos silniejszego na bol.
Dzięki za troskę Nafaszerowałam się środkami przeciwbólowymi i leżę (z lapkiem na kolanach ). Już dawno tak podle się nie czułam. Całe szczęście, że to niedziela, nie wiem, co bym jutro w pracy w takim stanie ze sobą zrobiła ...

Cytat:
Poza tym ja tak jak mówię - wiele kg na minus mi do szczęścia nie potrzeba a chcę przejść na SB też dlatego żeby mamę zmotywować, we dwie łatwiej.
Violl, ty naprawdę nie musisz zrzucać wagi, masz świetną figurę. Ale dla zdrowia, lepszego samopoczucia i kopa energetycznego nawyki żywieniowe naprawdę warto zmienić. SB może być fajnym punktem odniesienia, jest naprawdę przyjazną dietą, racjonalną. Wystarczy, że zakodujesz sobie w głowie kilka jej podstawowych zasad. Ale WI ma absolutną rację, restrykcyjne przestrzeganie diety, ale przez krótki okres, zupełnie mija się z celem.
kamilawu jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:37   #1067
Viollet87
Zakorzenienie

Na pewno YSL Cinema edp i najprawdopodobniej Lolitę... i chyba jeszcze L de Lolita (Kamila, testowałam Koralowa Lolita pachnie na mnie pomarańczowym mydłem, ale L-ka... no no)... i najprawdopodobniej jeszcze CKin2u od Kleina i... i...

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:37   #1068
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Violl- skoro wiesz to zmieniaj nawyki mamie Tylko wiesz, z głową z tą swoją wagą boś chuda

Agusia- a Ty się nie wymadrzaj tak, goferku Nie słucham tylko Ciebie a czytam odpowiednie wątki/artykuły Gdybym słuchała to na SB sama bym przeszła, a jak widać nie zrobiłam tego SB ma sens jak czy to po 1 czy 2 fazie nie wracasz do dawnych nawyków co na pewno sama wiesz

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:43   #1069
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Violl, mogłabyś? Dolce vita i klasyczna fioletowa lolita, plisss

Violl, ty naprawdę nie musisz zrzucać wagi, masz świetną figurę. Ale dla zdrowia, lepszego samopoczucia i kopa energetycznego nawyki żywieniowe naprawdę warto zmienić. SB może być fajnym punktem odniesienia, jest naprawdę przyjazną dietą, racjonalną. Wystarczy, że zakodujesz sobie w głowie kilka jej podstawowych zasad. Ale WI ma absolutną rację, restrykcyjne przestrzeganie diety, ale przez krótki okres, zupełnie mija się z celem.

Lolita KLIK

Dolce Vita (boski flakon ):
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:44   #1070
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Cytat:

Selene
, ja ci zazdroszcze tej samodzielnosci.

.
A ja bym chętnie zjadła tej Twojej wczorajszej pizzy
Cytat:
Selene- tak trzymaj! Najważniejsze, że tamten okres masz już za sobą i odczuwasz ulgę

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość
Sel, cieszę się, że lepiej już się czujesz nie miałoby sensu żebyś odpisywała, może jeszcze by chciał usłyszeć, że będziesz czekać aż może zmieni zdanie
Dużo lepiej, chwilowo łąpie czasami smutki , bo tak się pozbyć na raz nie da rady .

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dobra dziewczyny, ja się powoli żegnam
pa pa , do napisania w marcu
Miłego wyjzdu

Cytat:
bola mnie biodra i zebra. dzis chyba nie dam rady pokrecic hula...

wlasnie zadzwonil do mnie ojciec... rozmowa wrecz absurdalna, chwilowa, beznadziejna.. ale juz nie zaprzatam se nia mysli.
Paula..zapomniałam na smierć o Twojej wiadomości na gg, wybacz

Cytat:
Nikt od małpy jeszcze nie umarł , ale ja jestem tego bliska co miesiąc-jak mi się uda to Ci powiem Trzymaj się słonko

Ale się wytańczyłam Było naprawdę super , najlepsza chyba moja domówka w życiu,i to przy rytmach disco polo Pieką mnie aż podeszwy stóp od parkietu, bo było 2 dobrych tancerzy którzy mnie tylko obracali na parkiecie więć dziisaj mam ból w ramionach Ale nigdy sie tyle nie wytanczyłam -jak na weselu
Dzieńdobry , kto ze mna kawę wypije ??
Stary 2010-02-21, 11:47   #1071
86Paula
Zakorzenienie

Selene, jeszcze zostalo nie dalismy rady wczoraj calosci pochlonac. czestuj sie
a co do wiadomosci, nie szkodzi, aczkolwiek bede wdzieczna za odpowiedz

fajnie,ze sie tak dobrze bawilas. raaany ile ja nie bylam na jakiejs fajnej imprezie...
86Paula jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:52   #1072
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Violl- skoro wiesz to zmieniaj nawyki mamie Tylko wiesz, z głową z tą swoją wagą boś chuda

Agusia- a Ty się nie wymadrzaj tak, goferku Nie słucham tylko Ciebie a czytam odpowiednie wątki/artykuły Gdybym słuchała to na SB sama bym przeszła, a jak widać nie zrobiłam tego SB ma sens jak czy to po 1 czy 2 fazie nie wracasz do dawnych nawyków co na pewno sama wiesz
Nie mam zamiaru pisać na forum czemu wróciłam do dawnych nawyków (a nawet nabrałam gorszych), skoro Ty nie widzisz różnicy pomiędzy tym a zwykłym porzuceniem diety to trudno Gdyby nie tamte wydarzenia pewnie dalej byłabym na SB bo mi to naprawdę odpowiadało, czułam się i wyglądałam świetnie jak na mnie Miałam dużo więcej siły i lepsze nastawienie do wszystkiego Żałuję bardzo że tak wyszło że ją porzuciłam
Skoro uważasz że się wymądrzam to po prostu nie czytaj moich postów na ten temat

agusia_1 jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:53   #1073
Viollet87
Zakorzenienie

Sel zazdroszczę! Chętnie bym poszła na taką przebieraną imprezę. Niestety nigdy nie miałam takiej okazji...

Na pocieszenie za godzinę idę z koleżanką na spacer, porobimy sobie jakieś zdjęcia w śniegu

Aga luzzzzzzz Może przjedziesz na SB razem ze mną i z moją mamą?

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:58   #1074
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Na pewno YSL Cinema edp i najprawdopodobniej Lolitę... i chyba jeszcze L de Lolita (Kamila, testowałam Koralowa Lolita pachnie na mnie pomarańczowym mydłem, ale L-ka... no no)... i najprawdopodobniej jeszcze CKin2u od Kleina i... i...
L de lolita to ostatnio mój ulubiony zapach

Cytat:

Lolita KLIK

KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Dzięki, zaraz będę eksplorować

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Nikt od małpy jeszcze nie umarł , ale ja jestem tego bliska co miesiąc-jak mi się uda to Ci powiem Trzymaj się słonko

Co do imprez disco polo, to pamiętam, że na studiach też zrobiliśmy jedną taką domówkę. Ze współlokatorkami przygotowałyśmy nawet dla gości taki "występ", układ taneczny do tej piosenki, KLIK Tak się spodobało, że chyba z pięć razy to tańczyłyśmy

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-02-21 o 12:12
kamilawu jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:59   #1075
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:

Lolita KLIK

KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Dolce vita też chcę z flakonikiem

Cytat:

Aga luzzzzzzz Może przjedziesz na SB razem ze mną i z moją mamą?
Boja z nią gadam jeszcze na gg

A dietować planujemy się z TŻ-tem od marca Sporo sadełka nabraliśmy i trzeba coś z tym koniecznie zrobić

agusia_1 jest offline  
Stary 2010-02-21, 12:02   #1076
reniakicia
Rozeznanie

GG do reniakicia

Cytat:

Lolita KLIK

KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
dolce vita
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline  
Stary 2010-02-21, 12:05   #1077
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Dolce vita też chcę z flakonikiem
Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
dolce vita
Moje ukochane perfumy wszechczasów
kamilawu jest offline  
Stary 2010-02-21, 12:08   #1078
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Kamila, link się nie chce otworzyć , ale Cię rozumiem A TO jest nasz hit z wczoraj Malowane na niebiesko okiennice .... Było naprawdę super , i jeszcze te przebrania
Stary 2010-02-21, 12:14   #1079
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Moje ukochane perfumy wszechczasów
Ja to pamiętam, że jak chyba chodziłam do liceum albo podstawówki w kioskach była taka seria perfumiarska, gdzie do każdego numeru dodawali jakąś miniaturkę perfum Jako że była wtedy biedne dziecko co to nawet kieszonkowego nie dostawało to mogłam sobie pozwolić tylko na pierwszy numer i w nim były właśnie one Pamiętam z jakim namaszczeniem do nich podchodziłam

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Violl, rozbierasz Dolce Vita? Bo jak nie to ja chyba to zrobię mimo że już nie mam za co

agusia_1 jest offline  
Stary 2010-02-21, 12:15   #1080
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Kamila, link się nie chce otworzyć , ale Cię rozumiem A TO jest nasz hit z wczoraj Malowane na niebiesko okiennice .... Było naprawdę super , i jeszcze te przebrania
Sel, link już poprawiłam To ta sama piosenka

Cytat:
Ja to pamiętam, że jak chyba chodziłam do liceum albo podstawówki w kioskach była taka seria perfumiarska, gdzie do każdego numeru dodawali jakąś miniaturkę perfum Jako że była wtedy biedne dziecko co to nawet kieszonkowego nie dostawało to mogłam sobie pozwolić tylko na pierwszy numer i w nim były właśnie one Pamiętam z jakim namaszczeniem do nich podchodziłam
Czyli darzysz je miłością sentymentalną, ja przyznaję się do namiętnej Nie zliczę, ile flakonów wypsikałam
kamilawu jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości