Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-27, 16:50   #1831
Viollet87
Zakorzenienie

Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
W swoim czasie wszystko wyśpiewam
A kiedy będzie swój czas?

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Violuś

bielizna to effuniak.w nowym sklepie z brafittingiem, ulica Krakowska 5 (130 zł stanik, 42 zł figi) akurtka to Camaieu (189 zł)
Krakowska w Krakowie w sensie?

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-02-27, 16:59   #1832
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Dzięki dziewczynki Każdy ma jakieś talenty i osiągnięcia, nie można wszystkich mierzyć jedną miarą. O wielu rzeczach w życiu decyduje przypadek.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
O rany Rewelacja Analityczny umysł A czemu na emeryturze sportowej jesteś? Toż ten sport możesz uprawiać bez ograniczeń A nie kusiło Cię nigdy zostanie np. detektywem ? (to pytanie chyba pod wpływem czytanej właśnie książki Millenium co to Kamila polecała )
Dtektyw to nudny zawód Czasem nie można mieć tego czego się chce, każdy ma jakieś deficyty, choć ja na swój zawód nie narzekam
Co do "emerytury", to czasem gdzieś grywałam, ale rzadko, szachy to teoria+praktyka, a jak się nie gra to teoria wyparowuje... Poza tym jest to bardzo trudny kawałek chleba, na pewnym etapie życia musiałam podjąć decyzję czy się uczę i idę na studia, czy nadal intensywnie trenuję. Wybrałam studia, no a wcześniej dobre liceum Nigdy nie byłam wystarczająco dobra, żeby z tego żyć, bo nigdy się temu nie poświęciłam całkowicie, a każdy sport na "pewnym poziomie" tego wymaga. 2-3 razy w tygodniu treningi po 4 godz.+ codziennie samodzielne w domu. Życie na walizkach, w roku nawet do 5-ciu miesięcy się spędza na turniejach w bardzo różnych warunkach. Poza tym gigantyczne obciążenia psychiczne, kiedyś prowadzili badania i stwierdzili, że szachista podczas kilkugodzinnej partii spala więcej kalorii niż lekkoatleta. Bardzo specyficzne środowisko itd.

Cytat:
Domi, a który tom czytasz? Ja się zabieram za trzeci i już żałuję, że to ostatni. A więcej niestety nie będzie
Teraz bardzo mnie poruszyła "Dziewczynka ..." z mojego podpisu. Czytałam mnóstwo literatury o takiej tematyce, ale nigdy tak napisanej, z takiej perspektywy. Poza tym ta książka jest obiektywnie świetnie napisana, a najczęściej o wspomnieniach nie da się tego powiedzieć.
Muszę się rozejrzeć za tymi książkami. Ostatnio jakoś nie mogę się zabrać do czytania

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ja tylko wychowanie fizyczne skończyłam..fikołki potrafię robić
Taaa, a w pupę chcesz?

Cytat:
Już dotarło? Super! Udanych testów

Co do prezentu, to ciężko coś sugerować w ogóle człowieka nie znając, ale co tam:
- muzyka, jaką lubi
- książka
- butelka wina albo innego lubianego alko
- fajny plakat
- kostka rubika / domino
- kosz słodyczy
- karnet na serię masaży
- dwa bilety do kina / teatru
- fajny notatnik

Ja ostatnio swojemu ojcu kupiłam kijki do nordic walking, był zachwycony i używa [COLOR="Silver"]
Pod listą prezentów się podpisuję. Dodam jeszcze coś związanego z jego hobby, zainteresowaniami.

Kami jakie kijki kupiłaś? Imieniny mojego ojca się zbliżają, a coś przebąkiwał, że chciałby sobie sprawić kijki. Z tego co kojarzę, to Twój tata też słusznej postury?

Ale jesteś tajemnicza, jak już będziesz pewna na 100% to zdradź gdzie wybywasz

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Mój cel to nabranie "sprężynowatości" Wzmocnienie mięśni (tudzież ich zbudowanie ) We wtorek jadę się na siłkę zapisać
A poza tym dawaj zdjęcia nabytków!

Hann, ja też jestem pod wrażeniem. W szachy kiedyś grywaliśmy, ale tak rodzinnie, nie żadne zawody. Chyba trzeba będzie odkurzyć szachownicę
Przecież Ty masz mięśnie
No pewnie jak umiecie to można bardzo przyjemnie spędzić wieczór

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Nie wiem, gdzie się mogę wyżalić

Zżółkłam normalnie no !
Tak mi się wydaje... podkłady, które były idealne teraz sa... za mało żółte nie wiem, od czego to zależy kurcze... Ale czeka mnie chyba dobieranie od nowa

Albo może poczekam... Skoro zaczęłam używać kwasu i czekam na krem rozjaśniający (depigmentacyjny?)... To może to chwilowe

Buuuuu!
Ha, a mówiłam, że masz nieco zbyt różowy podkład

Cytat:
Wklejam zdjęcia swoich nabytków
Wszystko mi się podoba, świetne zakupy Świetny krój kurtki, a E. to wiadomo, właśnie w takim siedzę, tyle że morskim

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wypruta jestem po zajęciach, nareeeeszcie w domu

Bielizna gdzie kupiłaś? i za ile? i kurtka
Viol
Tu możesz sobie pooglądać zdjęcia wszystkich modeli tej firmy, a tu jej sklep internetowy.

Mamo Niny gratuluję kuchni!

Is, tu więcej fanek róży się znajdzie

250
Hanneke jest offline  
Stary 2010-02-27, 17:00   #1833
angel of sadness
Zadomowienie

Tak w Krakowie niedaleko Intimo na Dietla

Kurcze chyba znowu sobie przeziębiłam pęcherz już 2 raz w tym roku. I jakoś dziwnie mnie plecy bolą
angel of sadness jest offline  
Stary 2010-02-27, 17:10   #1834
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Kami jakie kijki kupiłaś? Imieniny mojego ojca się zbliżają, a coś przebąkiwał, że chciałby sobie sprawić kijki. Z tego co kojarzę, to Twój tata też słusznej postury?
Słusznej Dokładnie ci nie powiem, co to za kijki, bo brata poprosiłam o zakup, żeby nie tłuc się z nimi w pociągu. Wiem, że kupował w decathlonie. Zapłaciłam coś koło 100 zł
kamilawu jest offline  
Stary 2010-02-27, 17:14   #1835
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

angel niefajnie z tym pęcherzem, ja po niewyleczonym zapaleniu pęcherza nabawiłam się zapalenia nerek.. wylądowałam z 40 stopniową gorączką w szpitalu na solcu, po tym jak lekarz w przychodni stwierdził tylko, że bolą mnie plecy na tle nerwowym.. prawie się wtedy przekręciłam..

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

uważaj na te przeziębienia Angel..
oo ja dziś właśnie myslałam o zakupie kijków..

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2010-02-27, 17:20   #1836
kamilawu
Zakorzenienie

Która się zna na tych effuniakach? Jak z ich rozmiarówką? Tradycyjna, zaniżona, zawyżona? Bo mam ochotę
kamilawu jest offline  
Stary 2010-02-27, 17:27   #1837
angel of sadness
Zadomowienie

Kami musisz się policzyć wg tego co jest na stronie z podpisuEvelinki, maja zupełnie inną rozmiarówkę, ja mam np. 70B
Stary 2010-02-27, 17:34   #1838
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Dzięki Kami, to też wyślę brata na przeszpiegi, trochę czasu jeszcze zostało.

Effuniaki są ścisłe i nie trzeba zaniżać obwodu (no chyba, że ktoś się bardzo lubi ściskać). Ja na 73 cm pod noszę 75. Mają też spore miski, szczególnie z serii Mech, następnie Plisowany, a później ten co ma Angel. Ja nie zaniżałam i mam standardowe 75DD, idzie do mnie plisowany to będę mogła porównać. Jednak jak jesteś na granicy rozmiarów to lepiej wziąć mniejszą miskę.

250
Hanneke jest offline  
Stary 2010-02-27, 17:38   #1839
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Kami musisz się policzyć wg tego co jest na stronie z podpisuEvelinki, maja zupełnie inną rozmiarówkę, ja mam np. 70B
No właśnie latałam przed chwilą na golasa po mieszkaniu i się mierzyłam Tylko z tego kalkulatora jakiś dziwny rozmiar mi wyszedł, dlatego pytam

Cytat:
Effuniaki są ścisłe i nie trzeba zaniżać obwodu (no chyba, że ktoś się bardzo lubi ściskać). Ja na 73 cm pod noszę 75. Mają też spore miski, szczególnie z serii Mech, następnie Plisowany, a później ten co ma Angel. Ja nie zaniżałam i mam standardowe 75DD, idzie do mnie plisowany to będę mogła porównać. Jednak jak jesteś na granicy rozmiarów to lepiej wziąć mniejszą miskę.
Wygląda na to, że mamy identyczne wymiary Tyle samo pod biustem Wyszło mi właśnie 75 DD
kamilawu jest offline  
Stary 2010-02-27, 17:49   #1840
86Paula
Zakorzenienie

Dziewczyny, czy ktoras z was ma moze sciagniety serial "Chirurdzy"?
Malo ogladalam, bo zapominalam, a bardzoo lubie.
86Paula jest offline  
Stary 2010-02-27, 18:08   #1841
kamilawu
Zakorzenienie

Paula, kliknęłam sobie właśnie tę komódkę, co niedawno wklejałaś. Muszę uporządkować zbiory, bo już się nigdzie nie mieszczę. Wzięłam sobie też wczoraj z LB organizer do pędzli. Wreszcie będę miała porządeczek
kamilawu jest offline  
Stary 2010-02-27, 18:52   #1842
86Paula
Zakorzenienie

fajna jest. Ja podzielilam sobie szufladki kategoriami i wszystko ma swoje miejsce.
86Paula jest offline  
Stary 2010-02-27, 19:09   #1843
evelinek_r
Wtajemniczenie

Kami, widzę, że dziewczyny wszystko już o effuniakach wytłumaczyły Swoją drogą, chyba muszę odkurzyć wątek Ja mam 72 bardzo ciasno pod biustem i noszę 70 (i zastanawiam się nad przesiadką oczko niżej), ale jeśli nie lubisz się ściskać, to 75 będzie ok

Czy was też tak dziś muli? Ja się nie mogę doprowadzić do porządku, spałam w ciągu dnia łącznie 5h Jak niemowlak
evelinek_r jest offline  
Stary 2010-02-27, 19:16   #1844
pastereczka
Organizatorka

86Paula jak jestes oczami na jej poziomie i zaczynasz tlumaczyc to wlasnie dlatego ucieka ze wie, ze rozgrywka bedzie przegrana jak wypowiesz co trzeba, moja tez probuje to stosowac, ale nie ze mna te numery
co do zwracania uwagi no to wlasnie jak pisalam robi co jej nie wolno bo wie ze w koncu zareagujesz, ja przerywam prace i albo mowie ze jak skoncze kroic czy tam czytac to pobawimy sie w to czy tamto, ale musi poczekac spokojnie az dokoncze, albo mowie ze eraz mozemy cos tam robic przez 5 min a pozniej musze dokonczyc cos tam. Innego sposobu nie znam.

FankaFiorda, no czytam soporo, mam dlugie doswiadczenie wlasne i znajomych(mądrych dośc)oraz czesciowo jestem wyksztalcona w kierunku i psychologia wogole mnie inetersowaa od dawna
no i staram sie unikac bledow ktore popelnilam wczesniej

Evelinek OK dziekuje ze poszukałas

Patrzylam na te Wasze efuniaki no ale jak chudne to mi sie nie oplaca chyba

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2010-02-27, 19:18   #1845
kamilanna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 37
GG do kamilanna

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
zastanawiam sie gdzie sie podziewa Kamilanna
Cytat:
Właśnie?
Jestem, jestem
Weny jakos nie mam ,zeby ostatnio sie udzielac
Tematy tez jakos nie moje
Stary 2010-02-27, 19:25   #1846
pranie
Wtajemniczenie

Juz nie moge doczekac sie Rosebudkow.. Ev, ja tez mam adres do Ilonki, gdyby Domi Ci jeszcze nie wyslala.
Kami, Wwa! Wwa! Musze Wam wyznac, ze wiekszosc moich znajomych w 3miescie pogardliwie wyraza sie o Warszawie, ze brzydko, nie ma morza i tym podobne frazesy. A moja przyjaciolka, ktora wlasnie wyjechala, oswiadczyla po kilku dniach wloczenia sie po miescie, fajnych knajpkach i innych milych miejscach, ze chetnie by sie przeniosla Lubie Warszawe i chyba tylko Londyn skusilby mnie jako inne miejsce zamieszkania. No ale to pozostanie w strefie marzen.
Angel, fajne ciuszki. Ja sobie nic nie kupuje, bo zaraz bedzie za male. Przerzucilam sie wiec na syna i wlasnie mi bratowa w Dublinie kupuje conversiki dla niego Ferg, w razie czego, jak ogarnie mnie totalna mania, wybierzesz sie po cos dla wlasciciela pięt z Twojego pulpitu? Bo tam o niebo fajniejsze rzeczy dla maluchów.
Manusia i Paula, ja znalazłam chwilowo działającą genialną metodę na małolata. Zawsze kąpiąc się z nim odgrywam rolę Wall-ego, ktorym on się bawi i młody traktuje to śmiertelnie powaznie, tzn. uwaza najwyraźniej, ze to faktycznie Wall-e do niego przemawia. Jakis czas temu Wall-e miał poważną przemowę na temat plaskaczy w stronę mamy i tym podobnych karygodnych zachowań. Teraz jak cos próbuje nie teges, mowię mu tylko „Pamiętasz, co obiecałes Walliemu?” i działa! Moze u Was tez jakims głupkowatym sposobem się uda?
pranie jest offline  
Stary 2010-02-27, 19:25   #1847
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Kami, widzę, że dziewczyny wszystko już o effuniakach wytłumaczyły Swoją drogą, chyba muszę odkurzyć wątek Ja mam 72 bardzo ciasno pod biustem i noszę 70 (i zastanawiam się nad przesiadką oczko niżej), ale jeśli nie lubisz się ściskać, to 75 będzie ok
Normalnie też noszę 70, także mogłabym zaryzykować z mniejszym obwodem, tylko wtedy co z miseczkami?

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Jestem, jestem
Wymówki Odzywaj się, bo się martwimy
kamilawu jest offline  
Stary 2010-02-27, 19:29   #1848
pastereczka
Organizatorka

O super pomysl Pranie! Bardzo mi przypadl do gustu

Ja wieczorem opowiadam bajke zrobioną z calego dnia
Byla sobie raz piekna dziewczynka która poszła do ... i tam ... itd :x moze troche glupawe mi wychodza ale zawsze cos tam chyba sie wytlumaczy jak czytac ten swiat

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2010-02-27, 19:33   #1849
kamilanna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 37
GG do kamilanna

Cytat:

Wymówki Odzywaj się, bo się martwimy
Stary 2010-02-27, 19:43   #1850
pranie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja wieczorem opowiadam bajke zrobioną z calego dnia
Byla sobie raz piekna dziewczynka która poszła do ... i tam ... itd :x moze troche glupawe mi wychodza ale zawsze cos tam chyba sie wytlumaczy jak czytac ten swiat
Ja tez Czasem cos dodaję z bajek albo po prostu co mi przyjdzie do głowy. Te postacie, ktore pojawiają się w bajce, on pozniej zapamietuje, np. „dzisiaj chce bajke o Marcelu i misiu polarnym” W kazdym razie mały zawsze gra w nich główną rolę. Pamiętam, ze babcia opowiadała mi takie bajki o mnie i uwielbiałam je.
pranie jest offline  
Stary 2010-02-27, 20:05   #1851
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Normalnie też noszę 70, także mogłabym zaryzykować z mniejszym obwodem, tylko wtedy co z miseczkami?
Wtedy miseczka oczko wyżej

Ja się przymierzam do plisowanych, ale też liczę na zrzucenie paru kilo Na razie mam kratkę, bakłażana i chilli, resztę ze starej kolekcji.

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Jestem, jestem
No moje też nie, ale czasem z czystej przyzwoitości trzeba się odezwać

Pranie już mam, dziękuję

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2010-02-27 o 20:06
evelinek_r jest offline  
Stary 2010-02-27, 20:09   #1852
pranie
Wtajemniczenie

Evelinku, mam prosbe. Dopłace jesli bedzie trzeba, ale moglabys proszę moje rosebudki wyslac poleconym? nie podoba mi sie to, co ostatnio dzieje sie z moimi przesyłkami...
pranie jest offline  
Stary 2010-02-27, 20:20   #1853
angel of sadness
Zadomowienie

Cytat:
Dzięki Kami, to też wyślę brata na przeszpiegi, trochę czasu jeszcze zostało.

mierzyłam plisowany i z pewnością będzie mój. W moim wypadku rozmiarowo wypadł tak samo jak bakłażanowy.
Stary 2010-02-27, 20:44   #1854
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Mi się Warszawa podoba, dużo knajpek, dużo parków, zaskakująco zielono. Nie wiem tylko czy bym chciała na takich obrotach ciągle. Jednak cenie sobie wolny czas

Byliśmy sobie dzisiaj połazić po starym Gdańsku. Piękny i jest i coś mi się by chciało na tydzień do Krakowa wyskoczyć Może małża namówię

Evelinko robiłaś badania??

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2010-02-27, 20:46   #1855
pranie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nie wiem tylko czy bym chciała na takich obrotach ciągle.
Na jakich obrotach???!!!
pranie jest offline  
Stary 2010-02-27, 20:47   #1856
kamilawu
Zakorzenienie

A Atojki dalej nie ma ...
kamilawu jest offline  
Stary 2010-02-27, 20:48   #1857
Linka25
Zakorzenienie

Dziewczyny, pozwólcie, ze zadam jedno pytanko dot. podkładów mineralnych (mam Nature's Minerals Body Shop): czy minerały nakładane na podkład zwykły (Avene) tracą swoje własciwości i nie warto ich w ten sposób uzywać...?
Odpowiedzi nie znalazłam w Podstawowych informacjach, wiec byłabym wdzięczna, nurtuje mnie to...
Stary 2010-02-27, 20:51   #1858
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pozwólcie, ze zadam jedno pytanko dot. podkładów mineralnych (mam Nature's Minerals Body Shop): czy minerały nakładane na podkład zwykły (Avene) tracą swoje własciwości i nie warto ich w ten sposób uzywać...?
Odpowiedzi nie znalazłam w Podstawowych informacjach, wiec byłabym wdzięczna, nurtuje mnie to...
da sie , tylko po co? same kryja rownie dobrze

Pranie, no szybciej niz u nas
Dominika juz sie ciesze na spotkanie

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2010-02-27, 20:57   #1859
pranie
Wtajemniczenie

Wiem, ale ironizowałam ze wzgledu na własne lenistwo
pranie jest offline  
Stary 2010-02-27, 20:58   #1860
Linka25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
da sie , tylko po co? same kryja rownie dobrze
Zobaczę, sprawdzę
Nie wiem jak z wytrzymałością. Dobrze by było gdyby przetrwały dzień pracy
A tak serio to mam cerę dość problematyczną, może już bez niespodzianek w postaci wyprysków (od niedawna, mimo 28 lat na karku), ale z paroma blizenkami, nawet dziurkami po trądziku.

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości