Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-03, 16:51   #2641
kamilawu
Zakorzenienie

Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Kamila..piekne włosy Będę też robić delikatne pasemka przed wyjazdem, naprawdę bardzo ładnie wyglądasz

Koniecznie się wtedy pokaż

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ładnie pasuje Ci ten kolor.

Ja akurat lubię ciepłe odcienie brązu, lubię kiedy w lecie moje włosy lekko rudzieją ale Tobie bardzo dobrze w takim
Dzięki
kamilawu jest offline  
Stary 2010-03-03, 16:51   #2642
pranie
Wtajemniczenie

Ale Kamilka chyba nie ma pasemek.. w kazdym razie nie wyglądają jak typowe pasemka. Sel, przy Twoim kolorze włosów ja bym nie robiła
pranie jest offline  
Stary 2010-03-03, 16:52   #2643
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ale Kamilka chyba nie ma pasemek.. w kazdym razie nie wyglądają jak typowe pasemka. Sel, przy Twoim kolorze włosów ja bym nie robiła
Nie mam
kamilawu jest offline  
Stary 2010-03-03, 16:55   #2644
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Warszawianki, która chce graty z Naturalisa? WI robi zamówienie, może uda się dobić do darmowej przesyłki
fanka_fiorda jest offline  
Stary 2010-03-03, 16:55   #2645
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A dlaczego ??
Stary 2010-03-03, 16:56   #2646
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Dzięki Dziewczyny!

Selene- żebyś się nie zdziwiła jak naprawdę przylecę

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2010-03-03, 17:00   #2647
IlonaP
Zakorzenienie

ale się obżarłam

Kamila, ciekawy ten kolor ale jaki jasnyyyyy
Stary 2010-03-03, 17:02   #2648
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ze mną!
Stary 2010-03-03, 17:11   #2649
selene211
Zakorzenienie

A zapraszam Chętnie Was oprowadzę po klubach w moim mieście
Stary 2010-03-03, 17:22   #2650
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Il piękny fotoreportaż, faktycznie ta kolorowość ( a zwłaszcza wśród dzieci jest super) i zawsze to jakby zadowolenie... niesamowite... Choć nigdy nie byłam w Indiach, jakoś wyobrażałam sobie bardziej egzotycznie... a tu trąca takim samym zaświatkiem jak poza hotelami w Egipcie, Turcji, Tunezji czy nawet Majorce (może tu delikatnie czyściej). I czekam na propopzycję - podpowiedź

Wi, to ja też gratuluję w takim wypadku, widzę, że mądra jesteś i ostro stąpasz po ziemi. Jak widać co się odwlecze to nie uciecze, a kości zawsze wczesniej pobolewają zanim zaatakuje

Dostałam dziś mądra i logiczną odp. od Vichy i drugiej apteki od dra. Można uzywać kremu retinolowego. Zakupiłam...

Kami, kolor ładny i ty - zatem fakty oczywiste - nic nowego. ale jak mam byc szczera to powiem - z dala ok, jakaś taka blada jesteś jakby chora wedlug mnie ale z bliska ciutek jaśniejsza jeszcze niż lekko żółta szyjencja, podkład niewidoczny, pięknie nałożony i wtopiony, ale z deka dosyp ciemniejszego..

Ev, kolejna powariowana odchudzaczka... normalnie nazwę trzeba będzie plotkowego zmienić, albo ja tu zostanę zaraz skreślona lub bana dostanę jako nieuprawniona

ja też obeżarta pulpety, kapucha kiszona, i paskudne ziemniory, noszczy w mazowieckiem muszą się pastewniakami żywić??? Innych nie uświadczy.. tylko te irgi i irgi czasem irysy... wszystkie chłam pastewny.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny!

Sel, nie wierz jej, kłamczucha!!! mi tak też obiecuje i obiecuje...
atoja jest offline  
Stary 2010-03-03, 17:30   #2651
pranie
Wtajemniczenie

Atoja, mozna w ciazy Retinol HA??? Rany, lece po niego. Bardzo udany krem Tfu tfu, moj Iwostin z mocznikiem spisuje się jak na razie swietnie. Ale to dopiero 2 dzien. Vichy bym sobie na noc kupiła.
Selenko, nie obrazaj sie. Uwazam, ze wszystko, co sztuczne - nie wyglada dobrze. A przy Twoim kolorku nigdy naturalnie nie wyszlyby pasemka. Co innego jasny blond lub taki chlodny brąz jak u Kamilki. Ale kwestia gustu oczywiscie, nie jestem zadną wyrocznią Po prostu myslę, ze ładnie Ci, tak jak jest.
pranie jest offline  
Stary 2010-03-03, 17:35   #2652
kamilanna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 37
GG do kamilanna

Kamiluś za dedykacje
Fajny ten kolorek jak zauwazyla Ilonka wydaje sie byc jasny
Czasem mam ochote zeby zrezygnowac ze swojego blond na rzecz wlasnie czegos takiego
Masz sliczne rzesiska Wlosy sliczne Cala jestes sliczna

Wi mam nadzieje,ze sie trzymasz

No co z tymi chlopami sie na wiosne porobilo

O jakich Wy tu zdjeciach rozmawiacie tez chce zobaczyc
Stary 2010-03-03, 17:39   #2653
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Pytałam o krem na dzień, co prawda..
Vichy: porozmawiałam, sens taki - stężenie małe, nie przenika dalej niż do naskórka (stosowanie tylko na twarz - oczywiste) badań nie mają pod tym kątem, ponieważ ŻADNE kosmetyki twarzowe, ani dermokosmetyki nie muszą takich mieć (i chyba nikt nie ma) jedynie typowo miejscowe na brzuch.. Z drugiej strony retinol jako pochodna wit a. jest przeciwwskazaniem przy SPOŻYWANIU w odp. 1 trymestrze najgorzej.. podejrzewam, że nawet jakbym zjadła taką porcję kremu to prędzej rozpłynąłby mi się w ustach, no może na migdałkach niż przeniknął do przewodu czy krwioobiegu
odp. 2 -
Szanowna Pani, myślę, że nie będzie przeciwwskazań do stosowania kremu, jednak przed jego użyciem konieczna będzie konsultacja z pediatrą na rejonie. Z poważaniem-lek.med. Michał xxxxx

to jeśli chodzi o wpływ na dzieciąteczko...

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2010-03-03 o 17:41
atoja jest offline  
Stary 2010-03-03, 17:41   #2654
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

WI, trzymaj się i bądź konsekwentna, życzę dużo siły

Sel, widzę że humorek dopisuje Tak trzymać!

Kami, ładny kolor, który jest bardziej prawdziwy na dużym zdjęciu czy na zbliżeniu? Jeżeli na zbliżeniu to rzeczywiście jasny...

Ev, nieźle, grunt to motywacja a jak się wdrożysz to będzie łatwiej.
Ja się jutro zważę, ciekawe czy coś mi jeszcze spadło

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Moja głowaaaaaa... pochyliłam się i ból powrócił ze zdwojoną siłą... łażę owinięta pledem, bo aż mam dreszcze...
Współczuję, mam to samo od 3 dni

Atoja a czym argumentowali pozwoleństwo na używanie Vichy? Ciekawa jestem, bo przecież wit. A przenika...
Edit, widzę, że już odpowiedziałaś, hmm, interesujące. Ciekawe, który pediatra ma niby takie rzeczy wiedzieć Oczywiście każdy robi jak uważa, ale badania nad wit. A były takie, że każda jej forma poza palmitynianem retinylu lub octanem retinylu (które mają działanie tylko nawilżające i gojące) przenika do krwi i wcale nie musi występować w dużych stężeniach, ani tym bardziej nie trzeba jej spożywać... No chyba, że dali jej tam mniej niż konserwantu, aby móc umieścić chwytliwą nazwę na opakowaniu
Co do ich odpowiedzi, to cóż... jak to mówią Pani kupi, reszta nas nie interesuje

250

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2010-03-03 o 17:58
Hanneke jest offline  
Stary 2010-03-03, 17:45   #2655
pastereczka
Organizatorka

Pozwolili bo nie ma prawnego zakazu:/ ja bym nie brała

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2010-03-03, 17:51   #2656
selene211
Zakorzenienie

Pranie..jasne że się nie gniewam...ciężko mi jest znalesc kolor włosów który chcę uzyskać , ale nie jest to łatwe , szczególnie ze mam juz długie włosy, gdzieś tam jest jeszcze kilka centymetrów kiedyś rozjasnianych , teraz 2 lata bardzo ciemna farba i cięzko jest zejść...ale marzy mi się taki kolor..w sumie taki mam naturalny . Chcę pasemka ale na zasadzie refleksu a nie kontrastu jak na zdjęciu po prawej stronie
Hann nie wiem czemu ale nie potrafię się przestać dziisaj uśmiechać
Stary 2010-03-03, 17:51   #2657
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

WI...strasznie mi przykro, że musiało do tego dojść żebyś stwierdziła, że to nie jest mężczyzna Twojego życia
na pewno jeszcze wszytsko się ułoży i odkryjesz, że miłość potrafi uskrzydlać
rozwielitka jest offline  
Stary 2010-03-03, 17:56   #2658
angel of sadness
Zadomowienie

Kami, Violl 9,40 zł. Violl ja chyba będę w Kraku za jakieś 2 tygodnie. Poczekasz, czy wysłać?

Kamiwłosy boskie... jesteś taka piękna i tak ładnie na zdjęciach wychodzisz Jak będziesz chciała ściąć te włosy, to Cię osobiście do kaloryfera przykuję Też mi się wydaję jakby był trochę za jasny... będziemy oceniać w piątek

Czy któraś z Was ma trochę na zbyciu podkładu Lumiere formuła cashmere, kolor light medium neutral, medium neutral?
angel of sadness jest offline  
Stary 2010-03-03, 18:07   #2659
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Pozwolili bo nie ma prawnego zakazu:/ ja bym nie brała
Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość

Atoja a czym argumentowali pozwoleństwo na używanie Vichy? Ciekawa jestem, bo przecież wit. A przenika...
Edit, widzę, że już odpowiedziałaś, hmm, interesujące. Ciekawe, który pediatra ma niby takie rzeczy wiedzieć Oczywiście każdy robi jak uważa, ale badania nad wit. A były takie, że każda jej forma poza palmitynianem retinylu lub octanem retinylu (które mają działanie tylko nawilżające i gojące) przenika do krwi i wcale nie musi występować w dużych stężeniach... No chyba, że dali jej tam mniej niż konserwantu, aby móc umieścić chwytliwą nazwę na opakowaniu
Ja wcześniej pytałam też na początku ciazy swego gina o migdała i capivit a+e jako wcierke do paznokci np.... początek jest najgorszy, ale kazała upewniać się u producentów. Przecież ona nie jest w stanie znac wpływu danego kosmetyku. maja oni obowiązek ostrzec o przeciwwskazaniach, gdy takie występują, testy uczuleniowe, zakres wiekowy itp. Oczywiście kazała unikać jw. ale nie dać się zwariować. Poza tym mowa jest faktycznie o spożywaniu a nie stosowaniu miejscowym... ja nie zamierzam ich jeść,A farbowanie włosów??? ale nie zamierzam też oszaleć i nie wychodzić na spacer, gdy pala w piecach, nie chodzić do fryzjera ze wzhl. na opary, nie malowac paznokci, nie jeść innej żywności niż ze sklepów eko.. Nie łudźmy się, niczym innym dzieci nie będa przeze mnie karmione. Jasne, że jak tylko moge to unikam. Sterylizacja itp w tym kierunku żywieniowym itp. przestała być receptą, a czasem szkodzi. Z moich porównań szkoły rodzeniowej np. 3l. temu przez tydzien zalecano myć w przegotowanej wodzie przez tydzień, buzię, zwł. oczy miesiąc,teraz nie. Pępek odkażać teraz możliwie samoistnie - dezynfekować. itp...

aaaa i jeszcze na co mi zwrócono uwagę: moja gin i na vichy: wskazane a nie zakazane jest spozywanie wit. a ale mówimy o przekroczeniu zalecanych i dawek uważanych za bezpieczne, po których może istnieć niebezpieczeństwo. W razie czego można to kontrolować

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2010-03-03 o 18:33
atoja jest offline  
Stary 2010-03-03, 18:11   #2660
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Czasem mam ochote zeby zrezygnowac ze swojego blond na rzecz wlasnie czegos takiego
Nieeeeeeee. Tobie jest dobrze w blond i jakoś Cię nie widzę w brązie tylko nawilżaj, odżywiaj i nawilżaj

Właśnie też rozkminiam, czy KamiliWu włosy nie są teraz za jasne deko

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Kami, Violl 9,40 zł. Violl ja chyba będę w Kraku za jakieś 2 tygodnie. Poczekasz, czy wysłać?

Czy któraś z Was ma trochę na zbyciu podkładu Lumiere formuła cashmere, kolor light medium neutral, medium neutral?
Poczekasz oczywiście
mam dwa sample Medium Neutral cashmere, jeden mogę Ci odstąpić za fatygę wysłać czy poczekasz aż przyjedziesz?

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-03-03, 18:17   #2661
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Kamila, ciekawy ten kolor ale jaki jasnyyyyy
Są naprawdę ciemne Drugie zdjęcie bardzo przekłamane, robione w pełnym słońcu. Na pierwszym widać, jaki to odcień.

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Kami, kolor ładny i ty - zatem fakty oczywiste - nic nowego. ale jak mam byc szczera to powiem - z dala ok, jakaś taka blada jesteś jakby chora wedlug mnie ale z bliska ciutek jaśniejsza jeszcze niż lekko żółta szyjencja, podkład niewidoczny, pięknie nałożony i wtopiony, ale z deka dosyp ciemniejszego..
Właśnie też mi się tak czasami wydaje. Ale tylko czasami, generalnie super się w tym fawnie czuję, dużo lepiej niż w linen

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Kamiluś za dedykacje
Fajny ten kolorek jak zauwazyla Ilonka wydaje sie byc jasny
Masz sliczne rzesiska Wlosy sliczne Cala jestes sliczna

Nie wyobrażam sobie ciebie w ciemnych włosach Teraz tak ci ładnie

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Kami, ładny kolor, który jest bardziej prawdziwy na dużym zdjęciu czy na zbliżeniu? Jeżeli na zbliżeniu to rzeczywiście jasny...
Duże zdjęcie Zwróćcie uwagę na sweter, na drugim zdjęciu też jest duuużo jaśniejszy niż na pierwszym, a przecież się nie przebierałam

Cytat:
Kamiwłosy boskie... jesteś taka piękna i tak ładnie na zdjęciach wychodzisz Jak będziesz chciała ściąć te włosy, to Cię osobiście do kaloryfera przykuję Też mi się wydaję jakby był trochę za jasny... będziemy oceniać w piątek
Weź lupę i mikroskop

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-03-03 o 18:22
kamilawu jest offline  
Stary 2010-03-03, 18:19   #2662
cotka
Zadomowienie

WI, trzymaj sie ja to do znudzenia powtarzam, ale 'nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo'
kamilko, piekne wlosy
Cansado, zobaczylabys czy u ciebie w zarze sa jedne buty? moze sa taniej czy cos. niby u nas tez nie bardzo drogie,a le musze zacisnac pasa
Stary 2010-03-03, 18:23   #2663
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
kamilko, piekne wlosy

Isilindil, wielkie buzi za przesyłkę, właśnie odebrałam Mam nadzieję, że coś dobiorę, sample wyglądają obiecująco

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-03-03 o 18:24
kamilawu jest offline  
Stary 2010-03-03, 18:34   #2664
kamilanna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 37
GG do kamilanna

Viol, Kamila moze macie racje
Kiedys juz sie przefarbowalam z idealnie bialych na czarne
Ze skrajnosci w skrajnosc normalnie.
Dodalo mi to z 10 lat i wygladalam jak czarownica
Dlatego jak mnie nachodzi na radykalna zmiane przypominam sobie ile ja wtedy lez wylalam
Stary 2010-03-03, 18:35   #2665
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Kami jak na pierwszym to uważam, że bardzo Ci ten kolor pasuje i wyglądasz ślicznie

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Ja wcześniej pytałam też na początku ciazy swego gina o migdała i capivit a+e jako wcierke do paznokci np.... początek jest najgorszy, ale kazała upewniać się u producentów. Przecież ona nie jest w stanie znac wpływu danego kosmetyku. maja oni obowiązek ostrzec o przeciwwskazaniach, gdy takie występują, testy uczuleniowe, zakres wiekowy itp. A farbowanie włosów??? Oczywiście kazała unikać jw. ale nie dać się zwariować. Poza tym mowa jest faktycznie o spożywaniu a nie stosowaniu miejscowym... ja nie zamierzam ich jeść, ale nie zamierzam też oszaleć i nie wychodzić na spacer, gdy pala w piecach, nie chodzić do fryzjera ze wzhl. na opary, nie malowac paznokci, nie jeść innej żywności niż ze sklepów eko.. Nie łudźmy się, niczym innym dzieci nie będa przeze mnie karmione. Jasne, że jak tylko moge to unikam. Sterylizacja itp w tym kierunku żywieniowym itp. przestała być receptą, a czasem szkodzi. Z moich porównań szkoły rodzeniowej np. 3l. temu przez tydzien zalecano myć w przegotowanej wodzie przez tydzień, buzię, zwł. oczy miesiąc,teraz nie. Pępek odkażać teraz możliwie samoistnie - dezynfekować. itp...

Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić. Sprawdzałaś jaka forma wit. A jest w tabletkach A+E? Po Twojej wypowiedzi zakładam, że nie. W tabletkach wit. A występuje właśnie w formie estrowej, która jest niegroźna, ma działanie nawilżające itp. Wit. A występuje od klikudziesięciu lat i jest substancją bardzo dobrze przebadaną, ale tak jak powiedziała Pastereczka nie ma obowiązku przeprowadzania badań kremów. Nikt, podkreślam nikt nie przeprowadzi badań na kobietach w ciąży z użyciem innych form gdyż jest to po prostu potencjalnie niebezpieczne i z założenia nie prowadzi się takich badań. Oczywiście zażywanie wit. A w innej postaci niż estrowa jest bardzo niebezpieczne i np. stosowanie roaccutane jest wręcz wskazaniem do aborcji... Oczywiście użyta w kremie forma wit. A czyli retinol, nie jest aż tak silna i nie rodzi takich niebezpieczeństw. Jednak niewątpliwie przenika do krwiobiegu, a w przypadku matek karmiących również do mleka matki, jest to fakt a nie dywagacje.. Jaki ma to dokładnie wpływ nie wiadomo, potencjalne zagrożenie jest. Chcesz używać, Twój wybór, fakty znasz... Nie zamierzam Cię przekonywać, po prostu uważam, że warto mieć pełną informację, której niestety producent nie udzielił (nie chciał udzielić).

250
Hanneke jest offline  
Stary 2010-03-03, 18:47   #2666
pastereczka
Organizatorka

Ja jeszcze dodam, ze producenci w kwestiach niepewnych piszą: należy skontaktować się z lekarzem, należy zasięgnąć opini lekarza lub zachować szczególna ostrożność lub Brak danych klinicznych o bezpieczeństwie miejscowego stosowania ...u kobiet w ciąży, tym samym nie odpowiadają za ewentualne szkody, a skarżyć lekarza...
a tu na forum dziewczyna pisze ze farmaceutka jej wlasnie ten krem odradzała:
http://www.urwis.pl/forum/viewtopic.php?t=2550

ja w każdym razie jeśli widzę alternatywę, a jest sporo róznych kremów, unikałam takich wynalazków przez ponad 3lata- okres ciąży i karmienia

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2010-03-03, 18:47   #2667
Lemirka
Zakorzenienie

Wiem, że powinnam zapytać gdzie indziej, ale tu pewnie przeczytacie.

Ma ktoś może cień z edm w kolorze Sothern Belle?
Lemirka jest offline  
Stary 2010-03-03, 18:50   #2668
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Isilindil, wielkie buzi za przesyłkę, właśnie odebrałam Mam nadzieję, że coś dobiorę, sample wyglądają obiecująco

Długo szła, wysłałam w czwartek hm...

Skromna paczuszka niestety ale spokojnie, mam Cię na celowniku

Lemirko niestety nie mam...

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Stary 2010-03-03, 18:53   #2669
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Kami, Violl 9,40 zł.
Ja kupiłam po 6,50
Czilautuję się dziś - wizaż, książka, gazetka, TV, kąpiel antystresowa z musującą kulką i spać Mrrrrrr, jak ja na to czekałam... Jeszcze tylko sąsiadkę uciszę czymś ciężkim, bo znowu swoje pieśni włączyła głośno

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-03-03 o 18:57
Stary 2010-03-03, 19:01   #2670
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Hann, masz rację zgadzam się z tobą, ale również i ty masz niepełne/ niewłaściwe informacje. Bezpieczną w 100% nie jest forma estrowa a postać beta karoten, a takowa nie jest w capivcie i nawet w jej etykiecie jest przeciwwskazanie. I to sprawdzałam zanim używałam oczywiście sporadycznie. a o badaniach mówiłam właśnie ja teraz jak i dużo, dużo wcześniej i na kobietach ciązowych ze wzgl na nieetyczność... btw. w tabletkach witaminowych ciazowych wit. a jest jedną z większych dawek. występuje ok 1000 ng (ok 100-150% normy RDA), w kremie na pewno tyle nie ma. żeby była jasność, nie absolutnie można jej wykluczyć z użycia, bo niewskazane, ale mówimy o dawkach, które po przekroczeniu mogą (ale nie muszą) być niebezpieczne. A obowiązek ostrzeżenia jest na kosmetykach (kremy AA przestrzegają przed użyciem np. , balsamy nabrzuszne)

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Pastereczko, właśnie zagrożenie pierwszego trymestru. Nawet węgla nie mogłam wziąć na zatrucie czy smecty. Na wszystko miejsce i czas... po mału ograniczam nabiał buuuu, buuuuu...

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2010-03-03 o 19:03
atoja jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości