Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-03, 22:17   #2731
kamilawu
Zakorzenienie

Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
Śliczne włosy!

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No mam ochotę na te ciemne blond Za bardzo nie wiem czy się uda, bo wieczorem już wyjeżdzam do Włoch Ech...
Sel, nie eksperymentuj tuż przed wyjazdem. Chyba możesz sobie wyobrazić, jak nie daj Boże nieudana fryzura może zepsuć humor.
A w ogóle na długo jedziesz? Będę tęsknić ...
kamilawu jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:23   #2732
AnkaFranka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
To jest przygnebiające.. że przy takim rozwoju technologii "na dobre"- my musimy sie martwic czy oby krem nakladany na twarz nie zaszkodzi naszemu nienarodzonemu dziecku.. Jak to kiedyś z tztem rozmawialismy-kiedyś nasi dziadkowie, pradziadkowie nie mieli nowoczesnych sprzetow, lekow i odkryc genetycznych.. ale nie zapadali na takie choroby jak my.. teraz co 10 ma raka..
.
nie dołuj się, to nie tak, ze jest coraz gorzej - wprost przeciwnie - my po prostu żyjemy dłużej i dlatego niby "więcej" osób choruje na raka, kiedyś po prostu ludzie umierali wcześniej

a możesz mi kupić ten zestaw kredek UD? pls pls pls
AnkaFranka jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:26   #2733
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

FERG...A no nie mówiłam...Bo pewien ktoś z pracy zaprosił mnie na imprezę jako osoba towarzysząca . Chciałabym iść, ech...nawet bardzo bym chciała . Ale ten ktoś jest wyżej niż ja , jest młody , zawsze mi się podobał i zawsze fajnie nam się gadało . Ale wykręciłam się że już mam plany bo się wstydzę z nim iść . On lekarz a ja nikt...nie chcę się tak czuć .Ale byłam szczęśliwa przez chwilę że miał odwagę . No i nie wiem jakie ma zamiary..może myśli że...wiecie co ...że będę chętna na wszystko...No i dostałam prezencik od pielęgniarki no i pochwałę w pracy
Kami..wyjezdzam 18 wracam 2 kwietnia...We Włoszech 10 dni . Tez będę tęsknić

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2010-03-03 o 22:27
selene211 jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:31   #2734
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Sel palce nie ważne, dobrze że czego innego sobie nie skrócił, bo było by gorzej
No i baw się dobrze, poszalej, należy Ci się
Co do lekarza to może jednak warto wybrać się bez zobowiązań? Tzn. rozumiem, że możesz nie chcieć, bo razem pracujecie, ale ja chyba bym poszła

Ferg nie ma co się dołować na zapas Co ma być to będzie, a najczęściej wszystko jest ok. Po prostu trzeba być rozsądnym.
Poza tym lepiej nie wiedzieć za dużo, bo można zwariować. Coś tam liznęłam z neurobiologii i innych takich od paru wybitnych i na prawdę nie polecam zbytniego interesowania się.

250
Hanneke jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:32   #2735
pastereczka
Organizatorka

Sel no co Ty!
dlaczego nie idziesz??? Piszesz ze Ci sie podobał, ze fajnie się gada to dlaczego Go tak oceniasz ze nie jest zainteresowany czymś poważnym?
Przeważnie jedna osoba ze związku jest wyzej postawiona nooo
nie odbieraj sobie szansy
Ja bym szła,
no żebyś później nie pisała że żałujesz ........... no

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2010-03-03 o 22:34
pastereczka jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:35   #2736
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
FERG...A no nie mówiłam...Bo pewien ktoś z pracy zaprosił mnie na imprezę jako osoba towarzysząca . Chciałabym iść, ech...nawet bardzo bym chciała . Ale ten ktoś jest wyżej niż ja , jest młody , zawsze mi się podobał i zawsze fajnie nam się gadało . Ale wykręciłam się że już mam plany bo się wstydzę z nim iść . On lekarz a ja nikt...nie chcę się tak czuć .Ale byłam szczęśliwa przez chwilę że miał odwagę . No i nie wiem jakie ma zamiary..może myśli że...wiecie co ...że będę chętna na wszystko...No i dostałam prezencik od pielęgniarki no i pochwałę w pracy
Odkręć to, umów się z nim koniecznie! Nie wolno myśleć o sobie w ten sposób Może będzie pogrywał, a może nie będzie, nie zakładaj z góry jego złych intencji. Jeśli facet ci się podoba i jest chemia, daj mu szansę. Jedna impreza przecież do niczego nie zobowiązuje
kamilawu jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:36   #2737
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Atojka, zgodzę się z Tobą i nie zgodzę. Racja: zdrowy rozsądek, nie mozna dać się zwariować i tę metodę stosuję z powodzeniem przy wychowywaniu dziecka, jak i teraz w drugiej ciąży. Jednak mamy teraz do czynienia z technologią, jakiej nie zaznały nasze babcie. One nie musiały sobie zawracać głowy tym, czy w ciąży mozna robic peeling migdałowy. Mamy dostęp to rzeczy, które mogą byc potencjalnie niebezpieczne. I akurat w kwestii składników w kosmetykach wazniejsza jest dla mnie opinia dziewczyn, niz lekarza. Przeciętny dermatolog zaleca przy trądziku mega wysuszanie antybiotykami, nie wspominając o równoczesnym nawilzaniu. Do czego to prowadzi, wszystkie wiemy. Dermatolog równiez często zapisuje kurację kwasową, nawet nie zająknąwszy się na temat ochrony przeciwsłonecznej. A to są specjaliści. Mam więc ufac pediatrze, ze ma jakiekolwiek pojęcie o retinolu w kremie?! Pediatra wysłał mnie z dzieckiem z sepsą do domu, zalecając kąpiel w ciepłej wodzie... Więc jesli o mnie chodzi, zaufam Hanneke.
święta racja, ja też bardzo ufam Hanneke, jestem pod wrażeniem jej wiedzy i kompetencji. Wiesz, mimo wszystko trochę jesteśmy w innym etapie. Wiadomo jakie pierwsze podstawowe niebezpieczeństwo wit.A - poronienie, przedwczesny poród a jak urodze to mi to już raczej nie grozi. Wady rozwojowe serca też pewnie nie wyssie z mojego mleka. jak moge tak się jej słucham, bo to bardzo mądra nasza kobitka. Kwasów się nie podjęłam, kremy z a - żadne, dietka bezfetka itp... Z tymi lekarzami to różnie bywa właśnie, współczuję, ale jak domniemam, to inny musiał takąż sepsę zdiagnozować
Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
czyli wiadomo, że nic nie wiadomo - jak zwykle
(ja z kolei jak idiotka wysmarowałam wczoraj stopy kremem z lnem, a później patrzę a tam 3000j.m. vit A)
idąc za ciosem znalazłam w "branzowej" literaturze ksiażkowej; zapotrzebowanie 700 mikrogram pochłoniętego paszczowo na dzień, zapotrzebowanie dziecka wzrasta w ost. trzech miesiącach. Na szczęście nie odnotowuje się wielu przypadków niedoborów u ciężarnych. Spożywając naturalne produkty bardzo trudno przedawkować retinol. jedynym pozywieniem jest wątroba, której nalezy raczej unikac...

ale to kniga sprzed 3 lat, a technika polazła dalejnawet wyniki matematyczne się zmieniają
Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Nieźle

I czy mogę coś zjeść czy się napić A potem czy jemu mogę zrobić jeść
o nie nie, to drugie to bez szemrania powinno czekać, powinnaś domyślić się na co będzie miał ochotę, bez pytania oczywiście, kapcie podać... aaa tylko uważaj by zupa nie była za słona
atoja jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:37   #2738
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
nie dołuj się, to nie tak, ze jest coraz gorzej - wprost przeciwnie - my po prostu żyjemy dłużej i dlatego niby "więcej" osób choruje na raka, kiedyś po prostu ludzie umierali wcześniej

a możesz mi kupić ten zestaw kredek UD? pls pls pls
Ja wiem.. ale i tak zaczynam czarnowidzieć to wszystko.. te zmiany..

wogóle po dzisiejszym dniu w pracy mam ochotę zamknąc sie w skorupie i nie wychodzić.. samochod mnie jeszcze potrącił...

Kupię Ci Aniu.. moze przelej pieniądze do Pastereczki bo Wy macie darmowe przelewy w Polsce, a on mi wszystko na jednej tranzakcji na PP przesle. Z prowizja niestety..
Kredki są za 14 euro, sprawdzałam dzis.. Alicia za 37.. jest 10% off ale wlasnie nie z kredek bo juz sa przecenione, z z paletki Alice bo to nowosc.. Ale dam Wam paragon napewno i probki-jesli tylko cos dostane..
I musze wyruszyc na podboj dla Praniuszko, do Brown Thomasa.. walka o probki a jak nie to odmaźkę Ci dam mojego

Cytat:
sel .. to juz mnie kiedys uklulo gdy napisałaś że "jesteś nikim".. ja wiem ze masz na mysli zawod.. że wg Ciebie coś zwyczajnego robisz.. ale to tak wygląda zle..nie wiem jak Ci to wytlumaczyć. Pracujesz w szpitalu, mow jakbyś byla dumna z tego-bo ja chętnie sprobowałabym takiej pracy..
I bardzo się cieszę że wypoczniesz we Włoszech.. a na imprezę powinnaś była iść.. ale tego Ci nie muszę pisać

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:41   #2739
cotka
Zadomowienie

Cytat:
e tam idz ! jak cos bedzie chcial to sie bedziesz martwic, poki co nie nadinterpretuj to tylko impreza.

wygoncie mnie do sprawozdania.. od konca sesji sie obijam a tu trzeba tyle napisac

kolor mi sie nie chce zmyc, castingiem farbowalam a tu wyjdzie, ze teraz bede miala takie ciemne nie chceee
Stary 2010-03-03, 22:41   #2740
spot
Rozeznanie

Selenko, przecież on Cie nie zaprasza, żebyś mu przy operacji na otwartym sercu asytowała, tylko na imprezę
jak jest fajny - to idź,
powiedz, że udało Ci się zmienić plany i baw się dobrze

zazdroszczę tych 10 dni
mnie tak szybko te 5 minęło a teraz już tylko praca
Stary 2010-03-03, 22:42   #2741
kamilanna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 37
GG do kamilanna

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Sel palce nie ważne, dobrze że czego innego sobie nie skrócił, bo było by gorzej

Han nie wiedzialam ,ze Ty taka niegrzeczna

Sel nawet nie wiesz jak milo sie to czyta
widac ,ze wszystko idzie w dobrym kierunku a bedzie jeszcze lepiej

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2010-03-03 o 22:51
kamilanna jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:42   #2742
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

No ta sel oszalała idź, idź...
a jak nie zaproponuje drugi raz??? Może on dokładnie tak samo pomyśli o Tobie, że go olałaś, że masz go gdzieś i umknie...

No chyba,ze to właśnie ty masz jakieś niecne plany wobec niego, to mu powiedz

łatwiej będzie Ci z dwóch wybrać
atoja jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:44   #2743
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Violl biedactwo Może ciepła kąpiel, choć trochę się rozluźnisz?
Poleżałam i chyba przeszło... uffff. Cały dzień coś mnie bolało, dawno tak nie miałam. Dzięki

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
Zatoki bolą, bardzo... współczuję...
Na szczęście to nie zatoki. Po prostu koszmarny ból głowy, wędrujący z lewa na prawo, przez środek i od karku po czoło... brrrr.

Cytat:
Zwariowałaś kobieto? Co z tego że on wyżej stanowiskiem? Jakie to ma znaczenie? Powiedz mu jutro że plany Ci się anulowały i czy nadal szuka os. tow. koniecznie!

Angel - no masz szczęście

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:45   #2744
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość

Han nie wiedzialam ,ze Ty taka niegrzeczna chociaz po tych Twoich erotykach to moglam sie spodziewac
Kam, erotyki to Hexxany były Chyba że o czymś nie wiem

Ferg, jak to samochód cię potrącił?
kamilawu jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:47   #2745
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Kamilianna, masz rację. teraz dopiero nam tu opowiada jakie tam ma życie jakich norków, zaczęła na oczy patrzeć.

a Violl to super, że już lepiej, mi też zazwyczaj przechodzi na plotkowym
atoja jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:48   #2746
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość

a Violl to super, że już lepiej, mi też zazwyczaj przechodzi na plotkowym
To może weź lapka na porodówę, jako znieczulenie
kamilawu jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:50   #2747
kamilanna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 37
GG do kamilanna

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Kam, erotyki to Hexxany były Chyba że o czymś nie wiem

Ferg, jak to samochód cię potrącił?
ale gafa
no bo to przez to ,ze nie ma avka i mi sie pomylilo
do tego oba nicki na H
Stary 2010-03-03, 22:50   #2748
pastereczka
Organizatorka

Mówiąc jeszcze publicznie o Sel to naprawdę facet musi coś sobą reprezentowac zeby mogł pomysłeć ze sie zgodzisz z nim iśc. Wyglądasz jak gwiazda jakaś, mądra jesteś więc..

Ferg jak to zostalas potracona?? (

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2010-03-03 o 22:51
pastereczka jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:50   #2749
aljaka
szyciowa specjalistka :)

hej kobietki .. poważne tematy dziś
Ferg jaki samochód ..matko matko

Ilona zdjęcia mnie rozwaliły ... dwa światy ... tak różne - obok siebie ... zazdroszczę Ci

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:51   #2750
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

dobre, a tak prawdę mówiąc się zastanawiałam juz szczerze nad tym. Na szczęście w domu ze stacjonarnego pisze, a małż ma pracowy lapek, już kombinowałam, ale ten mój szpital nie ma hot spota
atoja jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:57   #2751
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Violl, łączę się w bólu.. mnie też boli głowa
Mama problem.. z Lumiere druga przesyłka też nie doszła.. co robić?

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:58   #2752
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Widzisz Sel, jutro łapiesz lekarza i się z nim umawiasz z pięknym uśmiechem, nie masz wyjścia

Atojka proszę sobie ze mnie nie podkpiwać, z uwagi na dobro malutkiej, ale tylko jej bacika nie będzie
Wiedza wybitnie wybiórcza, kompetencje żadne i nie pretenduję do miana wszechwiedzącej Czasem tylko czytam mądre rzeczy, każdemu się zdarza

Kamilanno, ja nie tworzę erotyków, to Hexxx Poza tym ze mnie wyjątkowo grzeczna dziewczynka Nie przejmuj się

Ferg, jaki samochód, nic Ci nie jest?

250
Hanneke jest offline  
Stary 2010-03-03, 22:59   #2753
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Violl, łączę się w bólu.. mnie też boli głowa
Mama problem.. z Lumiere druga przesyłka też nie doszła.. co robić?

zamawiać trzecią
na inny adres
atoja jest offline  
Stary 2010-03-03, 23:00   #2754
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

No już powiedziałam ze idę do koleżanki na urodziny więc tego nie odkręcę , odpowiedział że szkoda i że może będzie jakaś inna okazja Byłam czerwona jak burak i zero gramatyki w mowie...że w ogóle mnie zrozumiał . Nie wiem kto tam będzie, nie daj Boże z pracy ktoś to by gadania było i plot więcej niż to warto . Lekarz i asystentka-on liczy na okazję a ona na kasę...Jakby zaprosił gdzieś na kolację czy do kina to ok...ale nie chcę się głupio czuć w pracy..już widze te usmiechy i pytania Ale może zaprosi gdzies w normalne miejsce to pójdę na pewno bo mi się on podoba...bardzo....
Hhehe..szkoda że Was tu nie ma dziewczyny
Stary 2010-03-03, 23:02   #2755
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość

Atojka proszę sobie ze mnie nie podkpiwać, z uwagi na dobro malutkiej, ale tylko jej bacika nie będzie
Wiedza wybitnie wybiórcza, kompetencje żadne i nie pretenduję do miana wszechwiedzącej Czasem tylko czytam mądre rzeczy, każdemu się zdarza

no wiesz!!! Kiedy ja szczerze, gdyby mnie nie interesowało twe zdanie to bym nie zajęła głosu. naprawdę już mówiłam wcześniej, że parę razy mówiłaś o oczywistym, o którym ja kompletnie zapomniałam, dzięki Tobie to i ja czytam mądre rzeczy - Twe wypowiedzi
atoja jest offline  
Stary 2010-03-03, 23:03   #2756
pastereczka
Organizatorka

Sel tylko powiedz mu kiedy masz wolny wieczor, bo jak faktycznie na urodzinowy kolezanki znow trafi to moze się zniechęcic

Hanneke na naturalnej Cie meczę...

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2010-03-03, 23:07   #2757
ferguusson
Zakorzenienie

nie.. wszystko ok.. Wyjechała mi jakaś babka z lewej, a ja jej nie widziałam (nie spojrzałam.. ) i prostu pod koła... ale to mała predkość byla.. nic by mi się nie stalo.. Ale się zestresowalam.. i wyzwalam ją po polsku.. heh.. impuls..

Poloże sie lepiej spac i sroda 03 marca sie juz skonczy..

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-03-03, 23:08   #2758
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Cytat:
No już powiedziałam ze idę do koleżanki na urodziny więc tego nie odkręcę , odpowiedział że szkoda i że może będzie jakaś inna okazja Byłam czerwona jak burak i zero gramatyki w mowie...że w ogóle mnie zrozumiał . Nie wiem kto tam będzie, nie daj Boże z pracy ktoś to by gadania było i plot więcej niż to warto . Lekarz i asystentka-on liczy na okazję a ona na kasę...Jakby zaprosił gdzieś na kolację czy do kina to ok...ale nie chcę się głupio czuć w pracy..już widze te usmiechy i pytania Ale może zaprosi gdzies w normalne miejsce to pójdę na pewno bo mi się on podoba...bardzo....
hmmmm no to teraz skupmy siły wszystkie nad "mądrą" wymówką jak to wszystko odkręcić...

1. pokłóciłyście się
2. przejechał ją tramwaj a pogrzeb za 2 dni więc ten jednak masz wolny wieczór... ( i tak jej przeciez nigdy nie pozna)

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2010-03-03 o 23:09
atoja jest offline  
Stary 2010-03-03, 23:10   #2759
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Ulala, ale żeś mi posłodziła, dzięki Atoja.

Pastereczko, widzę, odp., tzn. usiłuję pracować i być na wizażu, coś mi nie wychodzi ani jedno, ani drugie

250
Hanneke jest offline  
Stary 2010-03-03, 23:12   #2760
spot
Rozeznanie

Cytat:

no ja nie mogę
a może ona liczy na okazję a on na pokazanie się z super laską?

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości