BARDZO cieknie w這sy... Pomocy!! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-02-13, 14:54   #1
aaagusiaaa_1986
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

BARDZO cieknie w這sy... Pomocy!!

Moje kochane.
Przede wszystkim witam Was serdecznie. Cho zarejestrowana jestem od dawna jest to jednak m鎩 pierwszy post.
Ostatni rok by dla mnie bardzo ci篹ki, u瞠ra豉m si z mas powa積ych problem闚, dosz豉 do tego depresja, totalne osamotnienie w tym trudnym okresie - sama nie wiem jak uda這 mi si to wszystko prze篡. Teraz powoli wychodz na prost, zaczynam si u鄉iecha, powoli rysuje si przede mn cel jaki chc osiagn望. Jednocze郾ie patrz w lustro, widze zm璚zon 篡ciem 24 latk, zaniedban, zupe軟ie nie potrafi帷 si 陰dnie ubra a co dopiero pomalowa...
Chcia豉bym co, a w豉軼iwie wiele, zmieni tak瞠 w tej materii. Z jednej strony wiem, ze z wygl康em si rodzimy i ingerowa w niego mozemy tylko w ograniczonym stopniu. Z drugiej - jak widz co niekt鏎e z Was tutaj potrafi zdzia豉 odpowiednimi kosmetykami i wpraw, to my郵 sobie 瞠 to po prostu cuda.
Zaczn powoli, od pocz徠ku, od mojej najwi瘯szej bol帷zki - w這s闚.
Licz, 瞠 podrzucicie mi kilka fajnych pomys堯w, dobrych rad, co zrobi z takimi w這sami:
http://www.garnek.pl/dlamich
Nie s to co prawda moje, ale te, kt鏎e ja mam na g這wie wygl康aj praktycznie tak samo. Sianko, zupe軟ie nie daj帷e si uk豉da, s strasznie cienkie i jest ich tak szalenie ma這... By zobrazowa o czym m闚i, moge powiedzie ze je郵i zwi捫 w這sy w kucyk to wszystkie je spokojnie mog z豉pa jedynie palcem wskazuj帷ym i kciukiem (przy czym nic z tych "kleszczy" nie wypada, nie wystaje, nie wyslizguje si).
W這sy myj codziennie rano, nie susz suszark, raz w tygodniu nak豉dam odzywk L'Oreal Elseve przeciw 豉maniu si w這s闚 (do w這s闚 zniszczonych, uszkodzonych, 豉mliwych). posi趾uj si te piank do w這s闚 Wellaflex do w這s闚 cienkich i delikatnych. Niestety, w這sy bardzo szybko opadaj, a ja wygl康am tragicznie. Na dodatek mam bardzo du膨 i okr庵陰 twarz, tak dzieci璚. Na zdj璚iach robionych z wi瘯szej odleg這軼i wygl康am czasem jakbym by豉 zupe軟ie 造sa.
Licz na Wasze porady, mam nadziej, ze przebrniecie jako przez te moje wypociny - rozpisa豉m si bo chcia豉m jak najlepiej nakre郵i sytuacj.
Pozdrawiam Was serdecznie.
Agu
aaagusiaaa_1986 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-13, 15:22   #2
sweetPineapple
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Dot.: BARDZO cieknie w這sy... Pomocy!!

Witaj aaagusiaaa_1986. Szczerze m闚i帷 nie jestem pewna jak Ci pom鏂, 豉twiej by這by gdyby doda豉 swoje zdj璚ie piszesz 瞠 to zdj璚ie w linku nie jest Twoje, masz tak sam fryzur jak ta osoba ? Ja r闚nie mam dosy cienkie w這sy, jednak s one naturalnie falowane, a to dodaje im troszk obj皻o軼i Mam kole瘸nk z w這sami naturalnie prostymi i cienkimi, ona swoje karbuje od spodu i dzi瘯i temu si unosz troszk, ale nie polecam tego bo tylko zniszczysz sobie i tak ju s豉be w這sy.
Polecam tabletki ze skrzypem, odk康 je bior zauwa篡豉m u siebie znaczn popraw w這sy s mocniejsze i bardziej b造szcz帷e .
Opr鏂z tego u篡wam ekspresowej od篡wki garnier fructis, jest lekka i nie obci捫a dodatkowo w這s闚 .

Oczywi軼ie je瞠li jeste zdesperowana mo瞠sz wybra si do fryzjera na zag瘰zczanie w這s闚, jednak jest to do嗆 kosztowne .

Mam nadziej ze chocia troszk pomog豉m. Pozdrawiam
sweetPineapple jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-13, 22:43   #3
ania2o5
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Heej
Mia豉m podobny problem, mo瞠 nie tak drastyczny, ale za ciekawie nie by這. Moje w這sy sa z natury cienkie a ostatnimi czasy dopomoglam im szuszark. prostownic lok闚k lakierami piankami ju nie wspominajac o cz瘰tym farbowaniu.
Tobie radzi豉bym zrezygnowac z wszelkich takich zabieg闚 w陰czaj帷 w to u篡wanie pianki. Wa積iejsze jest 瞠by Twoje w這sy wzmocnic od wewn徠rz a nie na zewn徠rz. Tak瞠 radzi豉bym ci co najmniej przez miesi帷 nie myc w這s闚 codziennie ale chocia瘺y co 2 dni.. wiem, 瞠 to okrutne, ale mi pomog這. I to raczej szamponem do w這s闚 naturalnych. P騧niej znalaz豉m co fantastycznego i co polecam r闚nie Tobie. Szampon Sunsilk Volume + i krem zwi瘯szaj帷y obj皻o軼 Sunsilk Volume+. By這 to akurat w promocji i wyobraz sobie, 瞠 za ca造 zestaw da豉m 7 z. Tym razem my豉m w這sy codziennie i po kazdym myciu naklada豉m ta od篡wk. I chociaz szampon mi si sko鎍zy to od篡wk mam nadal, jest bardzo wydajna, 3 miesi帷 j u篡wam. W這sy sa w znacznie lepszej kondyncji, nawet zaprzesta豉m jej u篡wac tak cz瘰to, bo da造 efekt zbyt bujnej jak na muj gusty 'czupryny' . Do tego polecalabym tak瞠 beliss, podobno potrafi zdzialac cuda.
Nie wiem, czy Ci to pomo瞠 i nie gwarantuje sukcesu, ale z ca貫go serca Ci tego 篡cz.

zdrowemu od篡wianiu m闚i tak.

szpagat zrobi i koniec!
ania2o5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-13, 23:00   #4
aaagusiaaa_1986
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Bardzo dzi瘯uj za odpowied
Z moim zdj璚iem jest problem, poniewa niestety nie mam cyfr闚ki, a niedawno mia豉m format C, wi璚 wszystkie kt鏎e mia豉m wci窸o
Fryzur mam dok豉dnie tak sam jak ta osoba ze zdj璚ia - lekka grzywka, a poza tym proste do ramion (no, troszk przed ramiona)
Odno郾ie wszelakich metod inwazyjnych, to szczerze powiem, ze wola豉bym ich unikn望. Mam na g這wie tragedi i naprawd nie chcia豉bym by zamieni豉 si ona w katastrof... 6 lat temu Mama nam闚i豉 mnie na zrobienie trwa貫j - wygl康a豉m o niebo lepiej w takich pokr璚onych w這skach, ale by p騧niej tak zniszczone i zmaltretowane wr璚z, 瞠 a p豉ka mi si chce na samo wspomnienie.
Skrzyp jem od 3 tygodni, zauwa篡豉m popraw ale cery W這sy jakie by造 takie s, paznokcie zreszt te.
Kole瘸nki m闚i造 mi kiedy, bym kupi豉 sztuczne w這sy na allegro i sobie "dowi您a豉". Czy to jest to zag瘰zczanie o kt鏎ym pisze kole瘸nka poni瞠j? Jakie mniej wi璚ej s koszty takiego zabiegu w stolicy 奸御ka i jak d逝go utrzymuj si efekty? I przede wszystkim - czy od tego niszcz si naturalne w這sy?
Wybaczcie 瞠 Was tak m璚z, nigdy wcze郾iej nie interesowa豉m si tak wnikliwie ta tematyk, ale teraz musz, po prostu musz co w ko鎍u ze sob zrobi, bo oszalej chyba...
Pozdrawiam Was gor帷o!
aaagusiaaa_1986 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-14, 10:38   #5
sweetPineapple
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Osobi軼ie nigdy nie zag瘰zcza豉m w這s闚, jednak s造sz豉m 瞠 to dobre rozwi您anie .
Koszt to od 200 do 600 z.

Na tej stronie powinna znale潭 wi璚ej interesuj帷ych Ci informacji, jest to firma z Katowic

http://www.metamorfoza.com.pl/przedl...ie_wlosow.html
sweetPineapple jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-14, 12:31   #6
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 969

Cytat:
Napisane przez aaagusiaaa_1986 Poka wiadomo嗆
Bardzo dzi瘯uj za odpowied
Z moim zdj璚iem jest problem, poniewa niestety nie mam cyfr闚ki, a niedawno mia豉m format C, wi璚 wszystkie kt鏎e mia豉m wci窸o
Fryzur mam dok豉dnie tak sam jak ta osoba ze zdj璚ia - lekka grzywka, a poza tym proste do ramion (no, troszk przed ramiona)
Odno郾ie wszelakich metod inwazyjnych, to szczerze powiem, ze wola豉bym ich unikn望. Mam na g這wie tragedi i naprawd nie chcia豉bym by zamieni豉 si ona w katastrof... 6 lat temu Mama nam闚i豉 mnie na zrobienie trwa貫j - wygl康a豉m o niebo lepiej w takich pokr璚onych w這skach, ale by p騧niej tak zniszczone i zmaltretowane wr璚z, 瞠 a p豉ka mi si chce na samo wspomnienie.
Skrzyp jem od 3 tygodni, zauwa篡豉m popraw ale cery W這sy jakie by造 takie s, paznokcie zreszt te.
Kole瘸nki m闚i造 mi kiedy, bym kupi豉 sztuczne w這sy na allegro i sobie "dowi您a豉". Czy to jest to zag瘰zczanie o kt鏎ym pisze kole瘸nka poni瞠j? Jakie mniej wi璚ej s koszty takiego zabiegu w stolicy 奸御ka i jak d逝go utrzymuj si efekty? I przede wszystkim - czy od tego niszcz si naturalne w這sy?
Wybaczcie 瞠 Was tak m璚z, nigdy wcze郾iej nie interesowa豉m si tak wnikliwie ta tematyk, ale teraz musz, po prostu musz co w ko鎍u ze sob zrobi, bo oszalej chyba...
Pozdrawiam Was gor帷o!
ja odradzam sztuczne w這sy skoro piszesz ze swoje masz cienkie i s豉be, bo to tylko jeszcze bardziej je os豉bi... moje rady :
1) od篡wka CODZIENNIE najlepiej bez silikon闚(zobacz na podforum piel璕nacja)
2) 1-2 razy w tyg. maska (np. Wax Latte L'biotici)
3) wcierka - zag窷ci w這sy, przy酥ieszy porost i odrost w這s闚 (np. Ampu趾i Radical, Seboradin Lotion)
4) olejowanie na noc olejek kokosowym
Stary 2010-02-14, 22:41   #7
Amaranthis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68
GG do Amaranthis

ja mam takie wlosy, tylko ciensze i nie suche a tluste, koszmar, odzywke nie mam pojecia po co tu polecaja, bo przez nie wlosy sa po prostu oklapniete... wg mnie nic nie pomaga bo probowalam od wewnatrz, zewnatrz i nic, postanowilam zapuszczac gzrywke i po prostu zaakceptowac, bo taka cienka i tlusta to nie jest dopry poomysl na krotka grzywke, mam du瞠 czo這, ale trudno... troszeczke lepiejto wyglada bez grzywki...

Amaranthis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-16, 11:55   #8
fufunia81
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

po pierwsze-farbuj je, najlepiej na ja郾iejsze kolory - wtedy w這sy s po prostu bardziej zniszczone, szorstkie i "odstaj" od siebie - sprawdzone na wlasnej g這wie (ostatnio tak rad przeczyta豉m w magazynie URODA - ale odkrycie... ;-); ponadto, przy ja郾iejszych odcieniach nie ma kontrastu ciemnych w這s闚 i jasnej sk鏎y g這wy;
po drugie - wbrew obiegowym opinion bro Bo瞠 ich nie cieniuj!!!; ponadto, przy okr璕lejszej buzi nie b鎩 si zapu軼i je za brod (a nawet do linii ramion) - wysmuklisz twarz, a przecie i tak "wisz sm皻nie" (przepraszam za kolokwializm) bez wzgledu na to czy s kr鏒sze czy d逝窺ze; takie d逝zsze mo瞠sz nawet delikatnie wywija a to do 鈔odka a to na zewn徠rz i ju co si b璠zie dzia這;
pozdrawiam,

Edytowane przez fufunia81
Czas edycji: 2010-02-16 o 11:56
fufunia81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-16, 19:56   #9
xsenia35
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 198

hej. tez jestem posiadaczk cienkich w這s闚. napisz na pw to ci powiem akie mam sposoby na zwi瘯szcnie ich ob皻o軼i. Pa
xsenia35 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.