W這sy farbowane na czarno(henna) – pomocy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-02-14, 02:27   #1
Xelt
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

W這sy farbowane na czarno(henna) – pomocy

Witam. Mam do嗆 spory problem z moimi w這sami. Przez wi瘯szo嗆 篡cia by貫m blondynem, ale par lat temu wpad貫m na pomys pofarbowania w這s闚 na czarno i od tamtego czasu ca造 czas to robi ( po prostu lepiej mi w czarnym).
Dobrze przejd幟y do rzeczy. M鎩 problem polega na tym, 瞠:
- farba do嗆 mocno niszczy mi w這sy ( robi z nich dos這wnie siano)
- szampon koloryzuj帷y nie jest o wiele lepszy
- mam genetycznie cienkie w這sy i pomimo tego, 瞠 nie wypadaj mi one jako w nadmiarze (+ mam 20 lat), po prostu mam ich optycznie mniej. Strasznie denerwuje mnie to, 瞠 czasem w這sy uk豉daj mi si tak, 瞠 na 鈔odku g這wy wida bia陰 sk鏎( nie wspominaj帷 o tym, kiedy jeszcze mam odrosty), co wygl康a po prostu jakbym nie mia tam w這s闚 ( a mam, po prostu stamt康 jakby w這sy by wyrasta造 i jako g逝pio na boki si uk豉da造).
Dobrze mi w czarnym, wi璚 uzna貫m, 瞠 spr鏏uj u篡 czarnej henny do w這s闚. Podobno pogrubia ona w這sy i a tak bardzo ich nie niszczy. Nie wiem tylko czy nie wejdzie ona w reakcj z farb?

Co o tym my郵icie? Wiecie jak rozwi您a m鎩 problem i czy henna jest dobrym wyj軼iem? Co zrobi z tym strasznym 鈔odkiem g這wy? ( na w這sy bior silice + od篡wki nawil瘸j帷e). Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc!

Edytowane przez Xelt
Czas edycji: 2010-02-14 o 02:59
Xelt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-14, 09:39   #2
merlene
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98
Dot.: W這sy farbowane na czarno(henna) – pomocy

napisales ze masz ich optycznie mniej i to prawda bo jasny kolor wlosow sprawia wrazenie du瞠j ilo軼i a niestety ciemny wprost odwrotnie . Szczerze nie polecam farbowanie henn , mo瞠 spr鏏uj l'oreal casting co prawda to szampon ale dlugo utrzymuje si na w這sach
Stary 2010-02-14, 09:54   #3
lilbrilliant
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

a pijesz piwo ? m鎩 wychowawca xD powiedzia 瞠 od piwa mog 2x szybciej w這sy wypada szczeg鏊nie u m篹czyzn(podobno wyp逝kuj mikroelementy) . Co do henny odradzam, na sobie nie pr鏏owa豉m, ale czyta豉m 瞠 nie kt鏎ym w豉郾ie wychodzi造 r騜ne cuda na g這wie a szczeg鏊nie na farbowanych w這sach. A szamponetki ? nie niszcz w這s闚 a kolor jest, tylko si zmywa. Mozesz ich u篡wa na odrosty zaoszcz璠zisz na farbach, i kondycji w這s闚.A mo瞠 wrzuci豚y zdj璚ia jak to 'gniazdo na g這wie' wygl康a ? ;d wtedy b璠zie lepiej co powiedzie na ten temat Pozdrawiam ;*
lilbrilliant jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-14, 14:27   #4
Xelt
Przyczajenie

Nie pij piwa, a inny alkohol w do嗆 ma貫j ilo軼i.
No w豉郾ie s造sza貫m, 瞠 z farbowanymi w這sami henna mo瞠 wej嗆 w reakcj, ale to chyba raczej z innymi kolorami ni po prostu czarnym...
Niestety w tej chwili to nawet po szamponetce mam strasznie zniszczone i spalone w這sy ( kt鏎e po tygodniu maseczek na w這sy i od篡wek jako do siebie dochodz). Kurcze w豉郾ie my郵a貫m o hennie przez to, 瞠 obkleja w這sy i sprawia wra瞠nie, 瞠 jest ich wi璚ej...
Nie mam na razie jak da zdj璚ia ,,gniazdka'' ( brak aparatu). 疾by lepiej to sobie wyobrazi to powiem, 瞠 podobne jest to do przedzia趾u na g這wie, jaki czasem si robi u os鏏 z czarnymi w這sami. Po prostu przez w這sy wida bia陰 sk鏎. Ja nie mam na g這wie, 瘸dnego takiego przedzia趾a, nie licz帷 nieszcz瘰ny 鈔odek g這wy
Stary 2010-02-14, 15:03   #5
Idevia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Nie pope軟iaj mojego b喚du!!!!

Cztery lata farbowa豉m w這sy czarn henn, kolor pi瘯ny, w這sy te, ale dwa dni temu mia豉m robion profesjonaln dekoloryzacj i po dw鏂h godzinach z rozja郾iaczem na g這wie ledwo co ruszy這.
Po這wa w這s闚 zosta豉 軼i皻a (a mia豉m je do pasa)
Farbowa豉m gotow mieszank henny z utleniaczem i PPD (sk豉dnik toksyczny) i farba tak mocno w瘸r豉 si we w這sy (henna je dodatkowo oblepi豉), 瞠 sporo czsu minie zanim si tego pozb璠, o ile w og鏊e.

Je郵i nie nosisz d逝gich w這s闚, to farbuj naturalnym indigo, jak Ci si nie spodoba zawsze mo瞠sz 軼i望 si na ktr鏒ko.
Kup sobie czyst keratyn i rozcie鎍zon w wod destylowan pryskaj w這sy, powinny si zregenerowa i pogrubi.

powodzenia
Idevia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-14, 19:02   #6
Xelt
Przyczajenie

Ok spr鏏uj kupi keratyn i rozcie鎍zon z wod destylowan (gdzie mog to dosta? apteka?). Z tego co zrozumia貫m to Idevia polecach henn, bo wszystko by這 ok, a do czasu kiedy chcia豉 wr鏂i do koloru? Je郵i tak to pierwszy raz nak豉da豉 henn na farbowane na czarno w這sy ( o to si najbardzi boj) oraz gdzie mog kupi tak gotow mieszank?
Dzi瘯uj za dotychczasowe odpowiedzi i pozdrawiam
Stary 2010-02-16, 12:34   #7
Idevia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Ostatni normaln farb jak stosowa豉m by豉 Clairol. Potem ju tylko na nieszcz瘰na henna z chemicznymi dodatkami.

Wod destylowan kupisz w drogerii albo na stacji benzynowej.
Do farbowania na ciemny kolor mo瞠sz u篡 indygo (wszystko na ten temat masz na stronie mazidla.com, tam te mo瞠sz zaopatrzy si w ro郵inne farby dl w這s闚)
Idevia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
czarne w這sy, farba, henna, szamponetka, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.