Kosmetyki mineralne Adorned with Grace Minerals - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-09, 19:42   #301
sante
Wtajemniczenie

Dot.: Kosmetyki mineralne Adorned with Grace Minerals

a ja zakochałam się w Grace 4,0
sante jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 18:45   #302
ksenka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
On tylko tak wygląda, na mnie był trochę za ciemny, ale faktycznie- jest dość jasny
No dla mnie to prawie bialy
ksenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 22:40   #303
nadzi
Raczkowanie

GG do nadzi

Moja jak dotąd najnaj Lucy się na mnie okrutnie i wstrętnie wypięła, przez co zbrzydła mi i szukam zastępnika. Z Adorned próbowałam oopsów (f6 i f12) i leżą super. F6 jest prawie idealny, ale w ofercie go ni ma. Przeraża mnie trochę poszukiwanie kolejnego 'swojego' koloru (swoich kolorów? - jako, że wiosna, lato idą). Chociaż kolejne próby edmowe i lusiowe wskazały mi jako-tako drogę, szukam czegoś zielonego, z domieszką żółci.

Adorned wskazuje, że powinnam celować w Hope'ach, Peace'ach i Grace'ach. Odcieniowo jestem 3.0/3.5 (w edmie mieszałam fawn z winged butter, w lucy używałam cream, ale pale+creamy olive i medium olive /na lato/ okazały się trafniejsze; chociaż wszystkie z nich miały chyba za mało zieleni), ale będę kupować pewnie coś jaśniejszego i ciemniejszego, żeby sobie mieszać. Ważnejszy jest podton, musi być zielonkawy - czy orientujecie się, co Adorned ma najzieleńszego?
Stary 2011-03-10, 23:04   #304
kmb1
Zakorzenienie

Peace będzie za mało żółty.

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 07:55   #305
lieselotte
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nadzi Pokaż wiadomość
Ważnejszy jest podton, musi być zielonkawy - czy orientujecie się, co Adorned ma najzieleńszego?
Hope
lieselotte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 09:29   #306
Julianka_7oo7
Zadomowienie

hope 3.0 powinien byc dobry
f6 dla mnie jest tez podobnie jak u ciebie niemal idealny. A hope 3.0 jest najlepszy z ofer stalej.
Julianka_7oo7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 00:35   #307
nadzi
Raczkowanie

GG do nadzi

Dzięki dziewczyny, obadam więc tego hope'a. U Ady na blogu wyglądał jakoś tak ciemno i żółto, ale ona białolica, więc chyba rzeczywiście powinien się u mnie sprawdzić.
Stary 2011-03-15, 08:47   #308
Eti_
Rozeznanie

Jak na razie jestem zachwycona AWGM. Dziś mam na twarzy Hope 3,5 i tak fajnie się wtopił, według mnie kryje całkiem fajnie przy niewielkiej ilości, zobaczymy jak będzie po całym dniu. Mam też róż Serene i jest to bardzo fajny kolorek. Supreme Smoothing Powder bardzo przypomina Kiss of Sun Pixie, jest tak samo drobniutki i daje super wykończenie.
Eti_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 17:06   #309
skarpetta
Wtajemniczenie

Czy da się wyciągnąć sitko w słoiczkach od podkładów AwG? Bardziej mi się opłaca kupić 2 podkłady za 22.99$ niż za 13.49+3$ za custom mix.
skarpetta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 17:31   #310
Klolcia
Zadomowienie

Trzeba się trochę namęczyć, ale da się zdjąć sitko
Klolcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 20:50   #311
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Trzeba się trochę namęczyć, ale da się zdjąć sitko
Dzięki
skarpetta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 23:01   #312
anonyme
Zadomowienie

Który kolor będzie podobny do Golden Fair lub Olive Fair EDM?

Bardzo zainteresowała mnie ta firma. Fajnie, że próbki i przesyłka są takie tanie
anonyme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 22:58   #313
miska189
Zadomowienie

Przepraszam ze się wtrącam, ale zostałam tu pokierowana przez jedną wizażanke a mam takie pytanko: Czy planujecie może w najbliższym czasie jakieś zbiorowe zamówienie? a jeśli tak to czy mogłabym się dołączyć? Chciałabym 3 podkłady z AwGM a że nie mam PayPala to zostaje mi tylko allegro, niestety od jakiegoś czasu tam pustki... A może któraś z was mogłaby mi zamówić pare rzęczy? z AwGM i Lucy... Zwracam oczywiście wszystkie koszty (łącznie z tymi za fatyge) w przedpłacie. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby któraś z was chciała mi pomóc.
miska189 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 15:16   #314
minniem
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez miska189 Pokaż wiadomość
Przepraszam ze się wtrącam, ale zostałam tu pokierowana przez jedną wizażanke a mam takie pytanko: Czy planujecie może w najbliższym czasie jakieś zbiorowe zamówienie? a jeśli tak to czy mogłabym się dołączyć? Chciałabym 3 podkłady z AwGM a że nie mam PayPala to zostaje mi tylko allegro, niestety od jakiegoś czasu tam pustki... A może któraś z was mogłaby mi zamówić pare rzęczy? z AwGM i Lucy... Zwracam oczywiście wszystkie koszty (łącznie z tymi za fatyge) w przedpłacie. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby któraś z was chciała mi pomóc.
zgłaszanie chęci zakupów dokonuje się w innym wątku.
Dopiero Twoja chęć wzięcia udziału we wspólnym zamówienie zamieszczona na włąściwym forum moze pomóc w jego zorganizowaniu

radze poszukac odpowiednich wątków na forum mineralnym, a ściślej na jego podforum: wspólne zakupy kosmetyczne

jestem świeżakiem na forum, i z tego co wiem, nie mogę wklejać linków, więc wysłąląm Ci prywatną wiadomość z odpowiednimi odsyłaczami

ps. fajnie, że akurat AwGM Cie interesuje. Mnie też, więc są już dwie chętne na takie zamówienie
minniem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 15:28   #315
miska189
Zadomowienie

Red face Dot.: Kosmetyki mineralne Adorned with Grace Minerals

tak wiem, właśnie dopiero zorientowałąm się ze chyba zamieściłam wiadomośc w nieodpowiednim miejscu...wybaczc, ale jak zauważyłaś jestem "świeżakiem" i właściwie moja znajomosć internetu ograniczała się przez dłuższy czas do sprawdzenia poczty i uruchomienia skype :/ oczywiście ja jestem batdzo chętna na zamówienie i będe wdzięczna jeśli mnie pokierujesz.
miska189 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 17:44   #316
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez miska189 Pokaż wiadomość
tak wiem, właśnie dopiero zorientowałąm się ze chyba zamieściłam wiadomośc w nieodpowiednim miejscu...wybaczc, ale jak zauważyłaś jestem "świeżakiem" i właściwie moja znajomosć internetu ograniczała się przez dłuższy czas do sprawdzenia poczty i uruchomienia skype :/ oczywiście ja jestem batdzo chętna na zamówienie i będe wdzięczna jeśli mnie pokierujesz.
TUTAJ są pytania dotyczące zamówień, TUTAJ aktualne zamówienia zbiorowe a TUTAJ wspólne zakupy z AwGM.
Stary 2011-03-23, 14:31   #317
alunialunia
Zadomowienie

Witam

ja dzisiaj dostałam swoje próbki i chyba trafiłam z kolorami mam od kilku godzin na twarzy odcień love 3,5, pierwsze wrażenia bardzo pozytywne wyglądają naturalniej niż lucy minerals(original), a przy tym kryją podobnie i póki co nie zważył mi się podkład na skórze jak to z lucy bywało, mam nadzieję ,że dalsze testy wypadną równie dobrze i w końcu będę mogła powiedzieć,że znalazłam swój ideał wśród minerałów

ale próbki to maluutkie

Edytowane przez alunialunia
Czas edycji: 2011-03-23 o 14:35
alunialunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 18:45   #318
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
Witam

ja dzisiaj dostałam swoje próbki i chyba trafiłam z kolorami mam od kilku godzin na twarzy odcień love 3,5, pierwsze wrażenia bardzo pozytywne wyglądają naturalniej niż lucy minerals(original), a przy tym kryją podobnie i póki co nie zważył mi się podkład na skórze jak to z lucy bywało, mam nadzieję ,że dalsze testy wypadną równie dobrze i w końcu będę mogła powiedzieć,że znalazłam swój ideał wśród minerałów

ale próbki to maluutkie
Malutkie?One są pycie wręczdo tego mają złe woreczki
Podkłady są dla mnie takie sobie ale cienie-są boskiepiękne kolory a trwałość super no i nie zbierają mi się w załamaniach powieki.Pop pierwszych testach jestem zauroczona
Stary 2011-03-23, 18:47   #319
fabregasowa
Zakorzenienie

Cytat:

ale próbki to maluutkie
bardzo małe :/ chyba 3 razy mniejsze niż lucy, i do tego moje niektóre były uszkodzone, i trochę się proszek wysypywał...

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...0#post52630770
fabregasowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:34   #320
alunialunia
Zadomowienie

ja z próbki lucy korzystałam przez miesiąc codziennie,a ta z AwGM na tydzień mi nawet nie starczy na szczęście nic się z nich nie wysypało

Stary 2011-03-24, 13:40   #321
narjia
Zakorzenienie

Cytat:
ja z próbki lucy korzystałam przez miesiąc codziennie,a ta z AwGM na tydzień mi nawet nie starczy na szczęście nic się z nich nie wysypało
W sumie to AwGMma wielkościowo porównywalne próbki z innymi firmami, bo zwykle jest to 1/4 łyżeczki, więc to raczej nie oni małe a to Lucy daje ogromne próbki, chociaż czytałam, na wątku o lucy, że próbki podkładów ostatnio mniejsze się zrobiły

Ale faktycznie taka ilość to mało, zwłaszcza jak się chce na różnych rzeczach pod przetestować, nie mówiąc już o tym, że z taką ilością nie ma jak popróbować zmieszać sobie kolor, a nie zawsze gotowy podpasuje.
Stary 2011-03-24, 13:49   #322
alunialunia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
W sumie to AwGMma wielkościowo porównywalne próbki z innymi firmami, bo zwykle jest to 1/4 łyżeczki, więc to raczej nie oni małe a to Lucy daje ogromne próbki, chociaż czytałam, na wątku o lucy, że próbki podkładów ostatnio mniejsze się zrobiły

Ale faktycznie taka ilość to mało, zwłaszcza jak się chce na różnych rzeczach pod przetestować, nie mówiąc już o tym, że z taką ilością nie ma jak popróbować zmieszać sobie kolor, a nie zawsze gotowy podpasuje.
przy lucy to nawet nie opłaca się podkładu kupować,jak próbki takie wielkie,
na szczęście trafiłam z odcieniami ,wszystkie 3 tonacje w sumie pasują, na razie jestem zadowolona, nie wysuszyły mi skóry,trzymają się na skórze niemal cały dzień,oby tak dalej

Stary 2011-03-27, 16:29   #323
19agusia91
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Zbieralam się i zbieralam i wreszcie coś stworzyłam

Reszta zdjęć na blogu
Mam pytanie:który jest jaśniejszy Faith 2.0 czy Peace 2,5? Bo oglądałam zdjęcia obiektywnej i zdecydowanie Peace 2,5, a tu Faith 2.0. Mniej żółty jest Peace, nie?
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 12:29   #324
grazkako
Zadomowienie

Dziewczyny korci mnie by sprawdzić jeszcze te minerały , który kolor będzie zbliżony do Lucy Cream Bisque( zgaszony lekko dodatkim light i schell ) i Lumiere Light Medium warm ? Poziom chyba 3,0 ? Z góry za podpowiedź .
Stary 2011-03-28, 17:57   #325
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Dziewczyny korci mnie by sprawdzić jeszcze te minerały , który kolor będzie zbliżony do Lucy Cream Bisque( zgaszony lekko dodatkim light i schell ) i Lumiere Light Medium warm ? Poziom chyba 3,0 ? Z góry za podpowiedź .
Wg mnie powinnaś celować Kindness 4.0 lub Hope 3.5.Nie jestem expertem ale ja bym tak celowała

Aaaa doczytałam że Lucy jest zgaszony więc weź te i o poziom niższy.Jakbyś chciała na jeden(za małe próbki na więcej) raz to wyślę Ci te co mam

Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-03-28 o 18:01
SzatAnka71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 20:32   #326
kubonex
Przyczajenie

Od siebie mogę jeszcze polecić Grace 3.5
kubonex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 09:36   #327
grazkako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Wg mnie powinnaś celować Kindness 4.0 lub Hope 3.5.Nie jestem expertem ale ja bym tak celowała

Aaaa doczytałam że Lucy jest zgaszony więc weź te i o poziom niższy.Jakbyś chciała na jeden(za małe próbki na więcej) raz to wyślę Ci te co mam
Cytat:
Napisane przez kubonex Pokaż wiadomość
Od siebie mogę jeszcze polecić Grace 3.5

Ślicznie dziękuję za pomoc .
Stary 2011-04-10, 15:15   #328
Jolie2601
Zakorzenienie

Cześć Dziewczyny
Przychodzę do Was z prośbą o pomoc w doborze koloru. Moja cera jest jasna, przebija róż ale jest też nieco żółci. Generalnie jestem chłodnym typem urody.

Nie mam dużego rozeznania w różnych firmach. Do tej pory testowałam EDM i SweetScents (nie udało mi się dobrać koloru). Aktualnie posiadam biga z Meow w formule pampered kolor Sphynx 1 i flawless Sphynx 1. Wydaje mi się, że całkiem nieźle leżą na mnie te podkłady, chociaż są dni kiedy proszki wydają mi się nieco za ciemne i minimalnie zbyt żółto-pomarańczowe.

W co celować z AwGM? Mam już faith 2.0 i 2.5 (zbyt żółty) grace 2.5 oraz peace 2.5 i 3.0. Podoba mi się konsystencja i krycie. Wydaje mi się, że najlepszym wyborem dla mnie jest peace, ale coś mi w nim nie pasuje + wydaje mi się za jasny . Próbować inne kolory? Celować w ciemniejszy Peace? A może odpuścić sobie AwGM?
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 16:39   #329
19agusia91
Zakorzenienie

Jolie, a możesz porównać faith 2,0do peace2,5? Peace jaśniejszy? właśnie tego zamówiłam.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 18:15   #330
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Jolie, a możesz porównać faith 2,0do peace2,5? Peace jaśniejszy? właśnie tego zamówiłam.
Jasne, wszystko byle się nie uczyć

Wstawiam robione na szybko zdjęcia. W woreczku faith 2.0 jest nieco jaśniejszy niż peace 2.5. Ponadto ma sporo żółtych tonów. Peace jest zdecydowanie bardziej beżowy- chociaż widać w nim nieco różu i żółci. Nie jest to bardzo ziemisty kolor. Na twarzy żółte tony faith jeszcze bardziej wychodzą. Wyglądam w nim na bardziej chorą niż przy ciężkim przypadku grypy. Za to Peace coraz bardziej mi się podoba. Kilka godzin mam już te próbki na twarzy i podoba mi się to co widzę [wymaziałam się faith, peace i grace]. Muszę nadmienić, że maźnęłam się tak od niechcenia a i tak fajnie to wygląda. Ponadto te podkłady fajnie spisują się na mojej tłustej cerze, trzymając ją całkiem nieźle w ryzach. Tylko żeby jeszcze fajnie dobrać kolor

Zaryzykuję jutro i maźnę się tymi proszkami do pracy. Na pierwszą warstwę pójdzie peace 3.0 a na to meow- zobaczymy co z tego wyniknie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG068.jpg (83,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG069.jpg (92,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG070.jpg (79,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG071.jpg (74,3 KB, 38 załadowań)
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości