Kosmetyki mineralne Adorned with Grace Minerals - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-17, 21:09   #121
sterylna
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Adorned with Grace Minerals

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
bardzo dobre spostrzeżenie. Miałam do z nim czynienia
jest na pewno jaśniejszy z tego co pamietam i na pewno mniej w nim pomarańczowych tonów
(f10 wydaje mi sie lekko pomarańczowy na mnie stad ten wniosek) .
Nie mam już próbeczki hope 3.o wiec niestety nie zrobie swatchy. Jesli coś Ci to pomoze to moge zestawić z hope 3.5 i ew. 3.8
Dziękuję myślę, że nie potrzebuję zdjęć. Targnę się na pełen wymiar hope 3.0, jak jest jaśniejszy to będzie jak najbardziej ok. Ale najpierw muszę poczekać na ewentualne zapychanie

Ja nawet w f10 nie widzę pomarańczowych tonów a jestem na to wyczulona, ale pogody nie mam zbyt dobrej więc ciężko obiektywnie ocenić w sztucznym świetle.

A róż, którego próbkę zamówiłam w ogóle mi nie podpasował za to gratisowe tak. I to niestety z limitowanej edycji więc nie można wziąć ich w kicie. Ale czegoś takiego szukalam, jasnych metalicznych
sterylna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 00:34   #122
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Nie pojmuję troszkę działania tych oopsów.
Przychodzą mi na myśl dwa toki rozumowania.

1. Jest napisane na stronie 'Oops Foundation Similar to Hope 3.5 - 3.0 (F12)', to że mam gdzieś zaznaczyć (gdzie? ) który biorę kolor tzn.Hope 3,0 lub Hope 3,5?
2. 'Oops Foundation Similar to Hope 3.5 - 3.0 (F12)' - że jest on jest mieszanką dwóch odcieni,które są podobne zarówno do Hope 3.0 jak i 3.5.

Który tok jest prawidłowy,bo chciałabym ten ciemniejszy z 'Hopów' tzn 3,5 i nie wiem jak się do tego zabrać
Kachnaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 09:08   #123
kmb1
Zakorzenienie

To znaczy że jest to odcień zbliżony wyglądem do Hope 3,5 i 3,0 , nie jest mieszanką tych dwóch, po prostu "coś " im wyszło i jest podobne i do tego i do tego (te odcienie są dość zbliżone) .
Niżej jest napisane jakie różnice w podtonach Hope i oopsa występują (np.mniej żółty czy coś takiego, nie wiem, nie wczytywałam się )
ot i cała filozofia

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 11:10   #124
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
To znaczy że jest to odcień zbliżony wyglądem do Hope 3,5 i 3,0 , nie jest mieszanką tych dwóch, po prostu "coś " im wyszło i jest podobne i do tego i do tego (te odcienie są dość zbliżone) .
Niżej jest napisane jakie różnice w podtonach Hope i oopsa występują (np.mniej żółty czy coś takiego, nie wiem, nie wczytywałam się )
ot i cała filozofia
Czyli opcja numer 2 Dziękuję za odpowiedź
Kachnaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 11:09   #125
narjia
Zakorzenienie

Wreszcie dostałam moje zamówienie. Gratis dostałam 3 próbeczki cieni. Jutro wrzuce ich zdjęcia, bo dziś nie mam do tego warunków pogodowych. Mam m.in próbkę cienia Emotive i na pewno go zakupię, jest prześliczny, chociaż zwykle unikam niebieskiego, to w nim do ludzi wyjść mogę. Jest to stalowo szary, na gołą skóre ma fioletowe drobinki, a na bazę lub podkład jest niebieskawy, no prześliczny po prostu.
Muszę też potwierdzić, już nie pamiętam kto to pisał, ale faktycznie kolory na stronie cieni odbiegają trochę od rzeczywistości.

Tak teraz patrzę na skład i jest tam zinc, ale jaki ten cynk jest? Bo na tej stronie wyczytałam, że Zinc Stearate ma możliwość zapychania 0, a już zinc oxide 1, czy ma ktoś dokładniej na podkładzie napisane w składzie niż na stronie sklepu, bo na stronie jest tylko :Ingredients: Mica Titanium Dioxide Zinc Magnesium Stearate & Iron Oxides. (Peace Foundation contains Ultramarines which are NOT LIP SAFE.) http://www.adornedwithgrace.com/prod...Full-Size.html
Napisałbym maila z pytaniem o to, ale po polsku się gubię ze składami, to jak napiszę po angielsku, to mnie pewnie nie zrozumieją

Edytowane przez narjia
Czas edycji: 2010-09-21 o 11:19
narjia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 12:04   #126
Julianka_7oo7
Zadomowienie

na pudełeczku na moim podkladzie jest zinc oxide
tez sie nad tym wczesniej zastanawiałam, ale to pewnie bład na stronce.
Julianka_7oo7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 15:30   #127
narjia
Zakorzenienie

Cytat:
na pudełeczku na moim podkladzie jest zinc oxide
tez sie nad tym wczesniej zastanawiałam, ale to pewnie bład na stronce.
Aha, to faktycznie moze coś im umknęło na stronie.

Ogólnie zadowolona jestem, tylko mam nadzieję, ze podkład mi posłuży dobrze, w sumie nie trafiłam idealnie z kolorami, ale w miarę jest i da się nosić. Prześlicznie to wszystko zapakowane to imienne dziękuję też jest miłe, na pewno jeszcze raz zmówienie złożę żeby cień (Emotive, jednak opłaca im się te gratisy dodawać )wziąć i coś jeszcze na pewno.

Dokładam zdjęcia moich gratisów, mam też próbki podkładów, ale zdjęć nie zrobię, bo za słaby aparat mam żeby subtelne różnice wychwycił kolorów
Stary 2010-09-21, 16:58   #128
sterylna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Aha, to faktycznie moze coś im umknęło na stronie.

Ogólnie zadowolona jestem, tylko mam nadzieję, ze podkład mi posłuży dobrze, w sumie nie trafiłam idealnie z kolorami, ale w miarę jest i da się nosić. Prześlicznie to wszystko zapakowane to imienne dziękuję też jest miłe, na pewno jeszcze raz zmówienie złożę żeby cień (Emotive, jednak opłaca im się te gratisy dodawać )wziąć i coś jeszcze na pewno.

Dokładam zdjęcia moich gratisów, mam też próbki podkładów, ale zdjęć nie zrobię, bo za słaby aparat mam żeby subtelne różnice wychwycił kolorów
Wszystkie te Twoje cienie ładnie wyglądają.
Bardzo miło dostać takie odręcznie napisane podziękowanie zamiast zdjęcia szczerzącej się założycielki.
Stary 2010-09-21, 17:13   #129
narjia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Wszystkie te Twoje cienie ładnie wyglądają.
Bardzo miło dostać takie odręcznie napisane podziękowanie zamiast zdjęcia szczerzącej się założycielki.

Bo wszystkie są bardzo ładne, zwłaszcza Munificent, taki morski, z drobinkami morskimi i złotą poświatą, tylko akurat urode tego cienia moja uroda psuje, więc sie tylko Emotive zachwycam
Flamboyant przy nich najbardziej zwykle wypada, chociaż też śliczny jest, taki intensywny niebieski z niebieskimi drobinkami lekko w turkus wpada.
Ogólnie to się napaliłam na dużo cieni teraz (zamówię tą 15stkę samplową, właśnie oglądam i wybieram), nawet trwałe są jak rano umalowałam powiekę, nakładałam na podkład, to się trzyma do teraz.

Właśnie zobaczyłam, że na wyprzedaży się fajne zestawy cieni pojawiły
Szkoda, że mam tylko parę oczu, bo mi za wolno cienie się kończą
Stary 2010-09-23, 10:44   #130
sterylna
Rozeznanie

Jest zniżka -15% tak jak napisała Julianka na dział Clearance i Limited, ale tylko przy zakupach min.33 $
So for orders $33 and over, you will get 15% off on any item you see on the Clearance & Limited Edition pages from our website. You just use the code "CLEARANCE" in the Coupon Code box when you checkout. You don't have to buy ONLY Clearance/LE items. If fact, you can buy $30 worth of brushes and only $3 worth of Clearance/LE and get 15% of the $3 you spend.

Stary 2010-09-24, 23:47   #131
braworka
Zakorzenienie

dostałam dzis zamowienie,
F9 jasno wygląda w woreczku
a gratisy takie same co narjia

braworka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 08:44   #132
narjia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
dostałam dzis zamowienie,
F9 jasno wygląda w woreczku
a gratisy takie same co narjia
Też zamówiłam ten kolor i nie wiem, czy zamawiałaś też próbki podkładów, ale f9, mający być podobny do peace 3.00 jest jaśniejszy od peace 2,5, tzn. może chłodniejszy po prostu i przez to jaśniejszy.
Za to f10 podobny do hope to już ciemny jest, orginalny hope 3 jest jaśniejszy, ale też ciemniejszy od innych 3-jek.
Dla mnie wychodzi odpowiedni odcień, gdy zmieszam te 2 odcienie
A co do gratisów, to jest to limitowana letnia edycja, to pewnie chcą się tych sampli w pierwszej kolejności pozbyć, ale i tak miło, że dają

A i przypomniało mi się:
Jak ktoś nie miał do czynienia z tą firmą i chce zamówić sample to polecam, brać co drugi np 2,5, 3,5 itd, bo pomiędzy połówkami różnica jest naprawdę na skórze niezauważalna
Stary 2010-10-09, 14:35   #133
sterylna
Rozeznanie

Wiecie może czy AwG robi custom mix? Bo hope 3.0 jest dla mnie za żółty a peace 3.0 zbyt neutralny. Idealna jest mieszanka pół na pół
Stary 2010-11-05, 13:55   #134
Julianka_7oo7
Zadomowienie

sterylna, i co? pytałaś Franchescę o te miksy dla klientów?
Stary 2010-11-05, 15:04   #135
sterylna
Rozeznanie

Nie pytałam, bo mnie meow-mania opanowała
Stary 2010-11-05, 16:05   #136
Julianka_7oo7
Zadomowienie

aha jak ja to rozumiem...
ja wróciłam do adorned, bo sie kwasze i miałki na suchą skórę u mnie sie nie nadają
chyba musze zaopatrzyc si3 w hope 3.o bo 3.5 siakies takie nagle ciemne sie zrobiło
Stary 2010-11-05, 16:20   #137
sterylna
Rozeznanie

Napisałam maila odnośnie custom mixów, zobaczymy
Ja też mam suchą skórę i meow nie wygląda na niej szałowo, więc w zasadzie nie wiem na co mi te 3 bigi
Stary 2010-11-18, 05:59   #138
obiektywna
Raczkowanie

Wczoraj przyszły moje próbki podkładów (najjaśniejsze z każdego odcienia). Zamówiłam 12, dostałam 3 gratisy. To moje pierwsze zakupy w Adorned with Grace Minerals. Zdecydowanie nie ostatnie.

Podkładów jeszcze nie przetestowałam, ale w trakcie robienia zdjęć zahaczyłam niefortunnie jedną z próbek i drobinki proszku zaczęły się wysypywać - ku zdziwieniu palce od tego zaczęły się przeprzyjemnie ślizgać i w jednej chwili zrobiły się ekstremalnie gładkie. Aż się tym musiałam dobrą chwilę ponapawać. Dopiero potem przeczytałam opis próbki, to jeden z otrzymanych gratisów - Supreme Smoothing Powder. Mam wersję "niezafarbowaną", a dostępny jest jeszcze w wersjach: golden, neutral, peach.
Wygładza pierwszorzędnie. Ogólnie fenomenalne wrażenia. Zachowuje się trochę jak ciecz, a nie jest ani trochę wilgotny, kremowy czy też lepki. Na zdjęciach troszkę nawet wygląda jakby to był biały proszek rozmącony z wodą - nic bardziej mylnego, widać też jak się różni od Untinted Foundation, a oba to białe proszki. Ciężko opisać, trzeba samemu pozanurzać opuszki w tym wygładzaczu. Ślizga się sam w woreczku, a na skórze magia.
Krótkie - bo tylko jednodniowe - testy za mną, ale już wiem, że to będzie mój hit mineralny

Brakuje ostatnio dobrego dziennego światła, dlatego swatchy nie popełniłam, ale gdyby komuś zależało na zobaczeniu namazianego na skórze któregoś z poniższych odcieni, to niech da znać.

Na zdjęciach: Faith (2.0, 2.5, 3.0), Peace (2.5, 3.0, 3.5), Grace (2.5, 3.0), Charity 2.8, Love 3.0, Hope 3.0, Kindness 3.0.
gratisy: Untinted Foundation, Supreme Smoothing Powder (untinted), Heavenly Rice Powder (light/medium)
2,5 2,0 3,0 2,8 jasne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5447 Grace - podkłady.jpg (140,1 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5449 Grace.jpg (91,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5450 Grace.jpg (97,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5451 Grace.jpg (98,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5452 Grace.jpg (87,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5453 Grace.jpg (76,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5454 Grace.jpg (101,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5455 Grace.jpg (77,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5458 Grace Smoothing.jpg (80,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Grace mix 3.jpg (87,1 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez obiektywna
Czas edycji: 2010-12-06 o 22:33 Powód: dwa takie same zdjęcia
obiektywna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 09:30   #139
dudkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszły moje próbki podkładów (najjaśniejsze z każdego odcienia). Zamówiłam 12, dostałam 3 gratisy. To moje pierwsze zakupy w Adorned with Grace Minerals. Zdecydowanie nie ostatnie.

Podkładów jeszcze nie przetestowałam, ale w trakcie robienia zdjęć zahaczyłam niefortunnie jedną z próbek i drobinki proszku zaczęły się wysypywać - ku zdziwieniu palce od tego zaczęły się przeprzyjemnie ślizgać i w jednej chwili zrobiły się ekstremalnie gładkie. Aż się tym musiałam dobrą chwilę ponapawać. Dopiero potem przeczytałam opis próbki, to jeden z otrzymanych gratisów - Supreme Smoothing Powder. Mam wersję "niezafarbowaną", a dostępny jest jeszcze w wersjach: golden, neutral, peach.
Wygładza pierwszorzędnie. Ogólnie fenomenalne wrażenia. Zachowuje się trochę jak ciecz, a nie jest ani trochę wilgotny, kremowy czy też lepki. Na zdjęciach troszkę nawet wygląda jakby to był biały proszek rozmącony z wodą - nic bardziej mylnego, widać też jak się różni od Untinted Foundation, a oba to białe proszki. Ciężko opisać, trzeba samemu pozanurzać opuszki w tym wygładzaczu. Ślizga się sam w woreczku, a na skórze magia.
Krótkie - bo tylko jednodniowe - testy za mną, ale już wiem, że to będzie mój hit mineralny

Brakuje ostatnio dobrego dziennego światła, dlatego swatchy nie popełniłam, ale gdyby komuś zależało na zobaczeniu namazianego na skórze któregoś z poniższych odcieni, to niech da znać.

Na zdjęciach: Faith (2.0, 2.5, 3.0), Peace (2.5, 3.0, 3.5), Grace (2.5, 3.0), Charity 2.8, Love 3.0, Hope 3.0, Kindness 3.0.
gratisy: Untinted Foundation, Supreme Smoothing Powder (untinted), Heavenly Rice Powder (light/medium)
2,5 2,0 3,0 2,8 jasne
Obiektywna,
dzieki wielkie za fotki porownawcze
Ten Supreme Smoothing Powder jest na bazie krzemionki,? Różni się od innych krzemionek?
Na moim monitorze te podkłady są strasznie jasne, a w rzeczywistości? Mogabyś porownac jakos poziom jasnosci do innych firm: Lumiere, EDM, Meow, Lucy, Pixie...? Jak przetestujesz to daj znac jak z kryciem
dudkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 12:16   #140
AppleGirl
Rozeznanie

Testuję podkład AwG od trzech tygodni i chyba nareszcie znalazłam swój ideał Podkład nie zapycha, nie wysusza, nie waży się, jest bardzo trwały, przyzwoicie kryje. Bomba!
AppleGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 15:45   #141
Julianka_7oo7
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
Testuję podkład AwG od trzech tygodni i chyba nareszcie znalazłam swój ideał Podkład nie zapycha, nie wysusza, nie waży się, jest bardzo trwały, przyzwoicie kryje. Bomba!
ot co... kropka w kropkę ideał.
Stary 2010-11-18, 15:55   #142
dudkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
Cytat:
Jestescie wstretne!
dudkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 16:02   #143
sterylna
Rozeznanie

A mi robi plamy. Stempluje rozcieram i dalej tak samo
Szkoda, bo konsystencja jest bardzo fajna
Stary 2010-11-18, 16:16   #144
narjia
Zakorzenienie

Cytat:

Ja muszę Tobie Julianko podziękować, bo to Twoje zachwyty mnie skusiły do kupna i też po dosć długich testach stwierdzam, że podkład mi krzywdy nie robi, ładnie kryje, świetnie się nakłada, ogólnie zachwycona jestem. Jedyne co jest na nie to kolorku sobie dobrać nie mogę, ale muszę różne mieszanki popróbować robić, no i wysusza, ale to to każdy podklad mineralny robi, więc wybaczam mu to. Tzn w miarę kolor jest ok, przy zwykłym podkładzie bym zachwycona byla, ale minerałom wyższe wymagania stawiam
Ogólnie jestem na duże tak, więc wielkie dzięki za polecenie

A i od razu hurtowo dorzucam podziękowania dla kmb1(może kiedyś przeczyta to), bo to od niej dowiedziałam sie w ogóle o istnieniu tej firmy

Cytat:
Ja nigdy nie stempluję, bo wtedy zawsze mam plamy, omiatam jak zwykłym pudrem sypkim i potem "wcieram" pędzlem w skórę. Może spróbuj tak.

Edytowane przez narjia
Czas edycji: 2010-11-18 o 16:24
narjia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 16:29   #145
sterylna
Rozeznanie

Już wielu sposobów próbowałam i ten jest optymalny dla mojej cery. Lucy minerals po takim nałożeniu wygląda pięknie a jest bardziej zbita. Ale tak samo miałam z lumiere
Stary 2010-11-18, 16:41   #146
Julianka_7oo7
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Jestescie wstretne!
no kto to widział sie tak zachwycać ..

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Ja muszę Tobie Julianko podziękować, bo to Twoje zachwyty mnie skusiły do kupna i też po dosć długich testach stwierdzam, że podkład mi krzywdy nie robi, ładnie kryje, świetnie się nakłada, ogólnie zachwycona jestem. Jedyne co jest na nie to kolorku sobie dobrać nie mogę, ale muszę różne mieszanki popróbować robić, no i wysusza, ale to to każdy podklad mineralny robi, więc wybaczam mu to. Tzn w miarę kolor jest ok, przy zwykłym podkładzie bym zachwycona byla, ale minerałom wyższe wymagania stawiam
Ogólnie jestem na duże tak, więc wielkie dzięki za polecenie
nie ma za co dziękować Cieszę sie że sie sprawdza u Ciebie to przecież szalenie indywidualna kwestia choć wydaje mi sie ze faktycznie jest zdecydowanie delikatniejszy dla cery niż inne podkłady mineralne.

Cytat:
Cytat:
Napisane przez sterylna
Już wielu sposobów próbowałam i ten jest optymalny dla mojej cery. Lucy minerals po takim nałożeniu wygląda pięknie a jest bardziej zbita. Ale tak samo miałam z lumiere
sterylna, a na co uzywasz? może to kwestia kremu który nakładasz pod podkład?
Stary 2010-11-18, 17:22   #147
AppleGirl
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Jestescie wstretne!

Ja właśnie też dzięki Juliance skusiłam się na AwG. Dziękuję Ci ! a już zaczynałam wątpić w minerały
AppleGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 17:29   #148
sterylna
Rozeznanie

Cytat:
sterylna, a na co uzywasz? może to kwestia kremu który nakładasz pod podkład?
Bioderma hydrabio serum. Będę próbować jeszcze z bazami, bo mi szkoda takiej fajnej firmy.
W świetle dziennym tych plam nie widać, gorzej jest na słońcu.
Wydaje mi się, że to nie kwestia roztarcia tylko w niektórych miejscach podkład nie chcę się czepić skóry
A i Franchesca odpisała, że oficjalnie nie robią mixów, ale za dodatkową opłatą 3$ mi coś zmiesza.
Tylko teraz sama nie wiem brać czy nie.
Stary 2010-11-18, 17:51   #149
Julianka_7oo7
Zadomowienie

No to ciekawe, ale primer używasz?
Stary 2010-11-18, 18:25   #150
narjia
Zakorzenienie

Cytat:
Bioderma hydrabio serum. Będę próbować jeszcze z bazami, bo mi szkoda takiej fajnej firmy.
W świetle dziennym tych plam nie widać, gorzej jest na słońcu.
Wydaje mi się, że to nie kwestia roztarcia tylko w niektórych miejscach podkład nie chcę się czepić skóry
A i Franchesca odpisała, że oficjalnie nie robią mixów, ale za dodatkową opłatą 3$ mi coś zmiesza.
Tylko teraz sama nie wiem brać czy nie.
Moim zdaniem nie warto, podkład kosztuje 13,49 plus te 3 to 16,49 a dwa podkłady wynoszą 22,99, to juz lepiej samemu zmieszać

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości