Br您 czy balejaz ? prosze o pomoc Zdj璚ia - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-02-16, 22:13   #1
malachite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 564

Br您 czy balejaz ? prosze o pomoc Zdj璚ia

Wczesniej moje w這ski by造 rozja郾ione do bia這軼i a teraz zafarbowa豉m na br您 i wiadomo bardzo szybko kolor si wyp逝kuje. Uwielbiam zmienia kolor w這s闚 i tym razem pad這 na po陰cznie moich ulubionych kolor闚. Pytanie: czy b璠zie mi pasowa? Czy lepiej zosta w br您ie.. Bardzo prosze o pomoc tylko prosze nie pisac 瞠 baleja nie modny itd. bo nie zawsze to co modne mi pasuje ;P Pozdrawiam *
malachite jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-16, 23:04   #2
201701160947
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 8 675
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Br您 czy balejaz ? prosze o pomoc Zdj璚ia

Pewnie by pasowa, ale mo瞠 nie taki jasny.
201701160947 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-16, 23:29   #3
maartucha
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 590
GG do maartucha

Jesli juz to z przewaga brazowych mysle ze sama mieszanka blondow z dodatkiem brazi bedzie wygladac niekorzystnie

" . . D
zisaj uwierzy豉m, 瞠 do szcz窷cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by豉 . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-17, 10:08   #4
^^soczewka^^
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

Uwa瘸m, 瞠 豉dnie b璠zie Ci w baleja簑. A jaki masz naturalny kolor
^^soczewka^^ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-17, 12:47   #5
sabina1223
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Hej, wkoncu trafilam na jakis swiezy watek ,a nie jakis z przed 3 lat ;D
A wiec - mam problem ;-) I mysle , ze wy drogie wizazystki mi pomozecie A wiec. Od 18 lat jestem blondynka, zawsze farbowalam wlosy na blad, jak nie balejaz to calosc , ale zawsze marzylam o brazie o takiej czekoladce i wkoncu sie chyba zdecyduje na niego. Ta zmina mi sie przyda, ale kurcze niewiem jak bede wygladac. Mam niebieskie oczy, raczej ciemna oprawe oczy i jasna cere i lekkimi rumiencami. Doradzcie mi czy mam farbowac na braz czy dostac przy blondzie. Dolaczam zdj. Prosze o szczere opinie ;-) W piatek mam wizyte u fryzjere wiec jeszcze zostalo mi pare dni na zastanowienie . Z gory dziekuje ';****
sabina1223 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-17, 12:51   #6
wybujana
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 613

w blondzie wygl康asz dobrze, nie eksperymentowa豉bym z br您em.
Mo瞠 niezbyt ciemny na pocz徠ek, je郵i jednak sie zdecydowa豉?

Co do pierwszego postu - balejaz

http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-17, 13:49   #7
HopeMAGDA
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 624

jak dla mnie masz super kolorek moje marzenia ten odcie blondu ja proponuje zostawi,napewno szybko z rozja郾ianych bedzie sie wyp逝kiwa ten ciemny szkoda takiego 豉dnego naprawde....chyba ze lekko przyciemnij jakim capuccino albo mo瞠 w popiel ale nie taka radykalna zmiana...

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

to by這 do sabina1223 sorki nie napisa豉m do kogo hehe pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-17, 14:08   #8
Sylwusia118
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Jaki inny kolor? Baaardzo prosze o pomoc:)

Hej Od zawsze mialam taki kolor jaki jest widoczny na zdjeciu albo nawet jeszcze jasniejszy, ale ostatnimi czasy mam straszna straszna ochote cos zmienic... Please, doradzcie mi szczerze jaki inny kolor moglabym wziac pod uwage...
Sylwusia118 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-17, 14:25   #9
sabina1223
Przyczajenie

Dot.: Jaki inny kolor? Baaardzo prosze o pomoc:)

Sylwusia118
widze ze mamy taki sam problem. Kolor wlosow ten sam , odcien oczu i skory tez i tak samo chcemy zmiany na inny kolor. Od tygodnia siedze na necie i szukam czy bedzie mi pasowal braz , blad , rudy czy moze czern. Kazda osoba ma inne zdanie. Jedni radza tak inni tak. Ale ja mysle, ze chyba warto zaryzykowac , zawsze potem mozna wrocic do obecnego koloru pewnie nie bedzie to latwa droga ale sie wroci. Co ty na to ? Raz sie zyje ;D

Ale o rade tez prosze Blad stal sie monotonny. chce byc bardziej wyrazista , chyba zaszaleje.. Jejku... co za trudna decyzja ;D
Stary 2010-02-17, 14:38   #10
Tinka*
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 136

Cytat:
Napisane przez Sylwusia118 Poka wiadomo嗆
Hej Od zawsze mialam taki kolor jaki jest widoczny na zdjeciu albo nawet jeszcze jasniejszy, ale ostatnimi czasy mam straszna straszna ochote cos zmienic... Please, doradzcie mi szczerze jaki inny kolor moglabym wziac pod uwage...

Ja doda豉bym ciemniejsze pasemka by troche doda kontrastu. Moze 鈍ietliste refleksy?
Nie jestem zwolenniczk farbowania na jeden kolor bo sama zle sie czuje co nie znaczy ze ty nie mog豉bys sprobowa, ale w tym ci nie doradze raczej.
Moim zdaniem, jezeli nie chcesz bardzo ingerowac, zr鏏 sobie ciemniejsze pasemka. Nie gorzka czekolada ale cos jasniejszego.
Pozdrawiam
Tinka* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-17, 15:05   #11
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 329

to drugie zdjecie tez mam na dysku, zakochalam sie w tym polaczeniu. ciekawe czy jakis fryzjer w polsce umialby to zrobic

mysle ze balejage bedzie Ci pasowal jesli oczywiscie zadbasz rowniez przy tym o wlosy. poniewaz ladne wlosy to zdrowe wlosy
Stary 2010-02-17, 15:06   #12
201701160947
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 8 675
Wpisy w blogu: 1

Sabinko, jak dla mnie w blondzie wygl康asz za blado, postawi豉bym na bardzo jasne br您y z jakimi ciekawym odcieniem, ale nie za ciep造m.
201701160947 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-17, 15:24   #13
sabina1223
Przyczajenie

malachite
ladnie wygladasz w brazie, ale sproboj tego balejazu bo jest sliczny i wydaje mi sie, ze bedzie ci pasowac

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez silva Poka wiadomo嗆
Sabinko, jak dla mnie w blondzie wygl康asz za blado, postawi豉bym na bardzo jasne br您y z jakimi ciekawym odcieniem, ale nie za ciep造m.

No wlasnie zbyt blado, czasem czuje sie jak szara myszka, chce pokazac pazur, chce zaskoczyc ! Z nowym rokiem nowe zmiany ;-)
Stary 2010-02-17, 17:04   #14
Sylwusia118
Przyczajenie

Sabinka!
No widzisz Dlatego wlasnie wkleilam tutaj posta bo stwierdzilam ze mamy prawie identyczny typ urody i chodzi nam o to samo Szczerze mowiac tez pytalam znajomych, wiekszosc mowi, ze nie wyobraza mnie sobie w innym kolorze niz jasny blond. Ktos napisal ze w blondzie wygladasz blado... No wlasnie czuje sie tak samo, na zdjeciu nie jest to takie widoczne, ale tak- ja tez wygladam blado Potrzebuje czegos co nie ozywi, doda charakteru i wyrazistosci Chyba wiesz o czym mowie A z drugiej strony to mam swiadomosc jak trudno otrzymac tak jasny kolor i jak wielu osobom sie podoba Ale chyba jestem gotowa na zmiane Myslalam o brazie, w odcieniu popielatym, bo mamy chlodny typ urody wiec cieple nie wchodza w gre chyba... Ale teraz zastanawiam sie czy faktycznie pasemka lub balejaz n ie beda lepsze niz jeden kolor...
Stary 2010-02-17, 17:24   #15
sabina1223
Przyczajenie

Sylwia
Oj tak ! Mamy ten sam problem ! Moi znajomi tez mi mowia, ze nie wyobrazaja sobie mnie w innym kolorze, ale pewnie mowia tak bo w innym mnie nie widziali , trudno przestawic sie im z jasnego na ciemny.
Ale ja chyba zaryzykuje. Mam w sobie tak ogromne chec zminy, ze nie moge.
Nonstop siedze na necie i szperem na temat brazu.
Znalazlam sobie kolorek , ktory odrazu mi sie spodobal. Wkleje zdj i powiedzcie mi czy bedzie okej ? Czy moze jasniejszy wybrac.
Zawsze farbowalam wlosy na jeden kolor. Kurde, czas przerac te nude. Jak pojde do fryzjera to poprosze zeby wybral mi nowy ale twarzowy kolor i mam nadzieje, ze poczuje sie jak nowonarodzona. A jak bedzie zle, to zawsze to blondu mozna wrocic;D Co nie ;D

A Tobie Sylwia, nie mam pojecia co powiedziec. Mamy ten sam problem. Jezeli jestes gotowa na wielka zmina , zaryzykuj. Jezeli nie chcesz bardzo radykalnej zmiany zrob sobie balejaz i dodaj sobie mnostwo ciemnych pasemek. Bedziesz miec i troche bladu , ale i troche jasnych swoich wloskow.
Ja znowu chce radykalnej zmiany, wiec ani odrobina blondu nie wchodzi w
gre. Juz sie nie moge doczekac piatku i tej wizyty;D
Stary 2010-02-17, 17:25   #16
sabina1223
Przyczajenie

Z tego wszystkiego zapomnialam dodac zdj ;D
Stary 2010-02-17, 18:06   #17
Sylwusia118
Przyczajenie

Sabinko
Powiem Ci ze przepiekny jest ten kolor i jesli jestes zdecydowana na tak radykalna zmiane to nie wahaj sie ani chwili i zrob sobie taki Tylko ja osobiscie radzilabym Ci, zebys powiedziala fryzjerowi aby dodal troche popielatego pigmentu, bo na tak jasnych wlosach jak nasze, brazy maja tendencje do schodzenia na rudo...:/ Na Twoim miejscu nie wybieralabym nic jasniejszego, bo na poczatku kolor tak czy tak bedzie sie dosyc szybko zmywal. Kiedy masz ta wizyte?? W piatek tak?? Ja jakos w przyszlym tygodniu chcialabym isc Juz sie nie moge doczekac jak zobacze Ciebie nowa Obiecaj ze zamiescisz jakies zdjecia
Stary 2010-02-17, 18:16   #18
sabina1223
Przyczajenie

Sama chyba nigdy bym sie nie zdecydowala zeby zrobic tak radykalna zmina w domu za pomoca farby. Balabym sie.
I dlatego ide do fryzjera , poprosze o rade napewno mi cos doradzi.
A zdj napewno zamieszcze ;D Obiecuje ;=)
A z Toba ?;d Co zamierzasz zrobic ?;D
Stary 2010-02-17, 18:40   #19
malachite
Rozeznanie

Dzi瘯uje za odpowiedzi chyba skusze si na baleja ale taki abym nadal by豉 brunetk czyli jak ten na drugim zdj璚iu za陰czonym przezemnie
Oczywi軼ie dbam bardzo o w這sy.
Moge mie trudno嗆 z wyt逝maczeniem fryzjerce o co mi chodzi bo nie wiem jak to nazwa... jasny blond z czekoladowym br您em ? br您em ? a mo瞠 gorzk czekolad ? :P Swego czasu chodzi豉m do fryzjerki kt鏎a cudnie farbowa豉 w這sy ale po ostatniej wizycie kiedy mnie beznadziejnie obcie豉 zarzek豉m sobie 瞠 ju nigdy nie dam jej zarobi :P i musze i嗆 do innej
Mo瞠 kto jeszcze wypowie si co do mnie ?

sabina1223 Wg mnie 豉dnie wygl康asz w tym blondzie, fakt blado ale bardzo subtelnie. Ale je郵i chcesz zmiany a rozumiem naprawde 瞠 18 lat w tym samym kolorze to ju nuda (ja nie moge kilku miesi璚y wytrzymac w jednym ) to jak najbardziej przefarbuj w這sy . Ja bym Ci radzi豉 na poczatek jaki ja郾iejszy br您 np. miodowy albo karmelowy lub baleja taki jak doda豉m w 3 za陰czonym zdjeciu Jak przekonasz si do br您u wtedy mo瞠sz bez problemu farbn望 si t czekoladk.

Sylwusia118 Mimo 瞠 masz podobn urode do sabina1223 to ja na Twoim miejscu odrazu bym przefarbowa豉 w這ski na taki kolor jak sabinka doda豉 w za陰czniku co do Ciebie to jestem przekonana, 瞠 b璠zie pasowa, mo瞠 to poprostu kwestia zdj璚ia :P .

Ciep貫 br您y s bardzo 豉dne i o篡wiaj bu嶔e. Osoby o ch這dnym typie urody wg mnie jak najbardziej mog sobie na taki kolorek pozwoli tylko wtedy trzeba odpowiedni makija, obrania i jest 郵icznie
Ahh... sama doradzam a co do siebie nie moge sie nigdy zdecydowac :P
Stary 2010-02-17, 19:15   #20
sabina1223
Przyczajenie

Dzieki malachite ;**
Wiesz, wydaje mi sie ze mam tak sama urode jak Sylwia.
To zalezy od zdj, tak naprawde nie jestem taka blada jak na tym zdj. Niewiem chyba jednak zaryzykuje ;D
Stary 2010-02-17, 19:25   #21
malachite
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sabina1223 Poka wiadomo嗆
Dzieki malachite ;**
Wiesz, wydaje mi sie ze mam tak sama urode jak Sylwia.
To zalezy od zdj, tak naprawde nie jestem taka blada jak na tym zdj. Niewiem chyba jednak zaryzykuje ;D
Tak w豉郾ie mi sie wydaje, 瞠 na zdj璚iu mo瞠 wysz豉 blado a nawet jakby to br您owe w這sy + jasna cera bardzo 豉dny kontrast, tak瞠 maluj w這ski i chwal sie rezultatami
Stary 2010-02-17, 19:29   #22
sabina1223
Przyczajenie

Pochwale;D Oby ladnie wyszloo ;D Juz sie nie moge doczekac !
Stary 2010-02-17, 19:45   #23
Sylwusia118
Przyczajenie

Malachite: Dziekuje Ci bardzo bardzo za podpowiedz Wiem ze braz ze zdjecia jest przesliczny, ale mam rozowa cere bardziej niz bezowa i dlatego mysle ze taki cieply kolor tylko by to podkreslil. Potrzebuje czegos co zneutralizuje ten roz, a jednoczesnie doda mi wyrazistosci i charakteru. Myslalam nad balejazem, jasny popielaty blond z ciemnym blondem, ale tez w odcieniu popieli. Sama juz nie wiem. A co do Ciebie, to mnie sie bardzo podoba balejaz ze zdjec ktore wyslalas tylko ja bym na Twoim miejscu dala wiecej tego ciemnego ko,loru niz jasnego dlatego ze w czystrym brazie naprawde wygladasz bardzo ladnie Ale pasemka lub balejaz to zawsze jakas zmiana Napisz jak juz sie zdecydujesz co robic))

Sabinko: Sprobuj taki kolor, naprawde, czas na zmiany Najwyzej wrocisz do jasnego blondu Zgadzam ie z Malachite ze wygladasz ladnie, subtelnie, ale kurcze, czasem nie chce sie juz wygladac jak slodka delikatna blondynka, ale tak bardziej... nie wiem, zapamietywalnie, wyraziscie Przynajmniej ja o czyms takim marze. Dlatego udam sie do fryzjera i poprosze o jakis chlodny braz albo popielaty ciemny blond> Sama wole nie kombinowac bo mialam juz na glowie popielate ciemne blondy ktore byly ladne przez tydzien a potem schodzily na cieply rudawo-lisi, co kompletnie do mnie nie pasowalo;/ A tak na marginesie, jaki masz kolor cery?? Bo ja taki wlasnie rozowawy, nienawidze go, wolalabym cieply, no ale coz...;/ Zycze powodzenia i zebys mi czasem nie zmienila zdania w ostatniej chwili!))
Stary 2010-02-17, 19:52   #24
sabina1223
Przyczajenie

Sylwia, powiem ci , ze na dzien dzisiejszy jestem zdecydowana na braz. Jutro pewnie bede sie wahac , a w piatek u fryzjera napewno zrobie braz.
Za bardzo 'napalilam' sie na ta zmiane , zeby wrocic od fryzjera z blond wlosami ;D Hmm .. Ja mam raczej jasna cere i zawsze rozowawe rumience , zawsze ;D Na tym zdj. wyszlam bardzo blado, moze dlatego ze bylo robione na mrozie i jeszcze slonce swiecilo ;D Ogolnie nie jestem az taka blade.
Ale mysle, ze dzieki brazowym wloska zyskam to co napisalas; D wyrazistosci, i takiej drapieznosci;D Chce w sobote wszytskich zaskoczyc ! Wszyskich !
Stary 2010-02-17, 20:05   #25
malachite
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sylwusia118 Poka wiadomo嗆
Malachite: Dziekuje Ci bardzo bardzo za podpowiedz Wiem ze braz ze zdjecia jest przesliczny, ale mam rozowa cere bardziej niz bezowa i dlatego mysle ze taki cieply kolor tylko by to podkreslil. Potrzebuje czegos co zneutralizuje ten roz, a jednoczesnie doda mi wyrazistosci i charakteru. Myslalam nad balejazem, jasny popielaty blond z ciemnym blondem, ale tez w odcieniu popieli. Sama juz nie wiem. A co do Ciebie, to mnie sie bardzo podoba balejaz ze zdjec ktore wyslalas tylko ja bym na Twoim miejscu dala wiecej tego ciemnego ko,loru niz jasnego dlatego ze w czystrym brazie naprawde wygladasz bardzo ladnie Ale pasemka lub balejaz to zawsze jakas zmiana Napisz jak juz sie zdecydujesz co robic))

Sabinko: Sprobuj taki kolor, naprawde, czas na zmiany Najwyzej wrocisz do jasnego blondu Zgadzam ie z Malachite ze wygladasz ladnie, subtelnie, ale kurcze, czasem nie chce sie juz wygladac jak slodka delikatna blondynka, ale tak bardziej... nie wiem, zapamietywalnie, wyraziscie Przynajmniej ja o czyms takim marze. Dlatego udam sie do fryzjera i poprosze o jakis chlodny braz albo popielaty ciemny blond> Sama wole nie kombinowac bo mialam juz na glowie popielate ciemne blondy ktore byly ladne przez tydzien a potem schodzily na cieply rudawo-lisi, co kompletnie do mnie nie pasowalo;/ A tak na marginesie, jaki masz kolor cery?? Bo ja taki wlasnie rozowawy, nienawidze go, wolalabym cieply, no ale coz...;/ Zycze powodzenia i zebys mi czasem nie zmienila zdania w ostatniej chwili!))

Prosze bardzo ja r闚nie mam r騜owy odcie cery tj typowe lato mimo tego lubie siebie w ciep造m br您ie ale nie takim bardzo rudym tylko z np. z wi郾iowo fioletow po鈍iat . A popielate blondy mia豉m te bardzo d逝go ale tak jak ju wczesniej pisa豉m nie wytrzymuje d逝go z jednym odcieniem na g這wie :P. Wiem co o tej delikatno軼i w blodzie Sama by豉m jasn blondynk przez pewien okres czasu, wszyscy mowili : 豉dnie wygl康asz jaka taka dziewczyneczka i te postanowi豉m na bardziej wyrazisty wygl康, nie 瘸逝je . I tak na marginesie to na zdj璚iu masz bardzo 豉dny ciep造 brzoskwiniowy odcie cery tak瞠 nie przejmuj sie 瞠 jest r騜owa bo nie wida tego
Stary 2010-02-17, 20:12   #26
Sylwusia118
Przyczajenie

No to mam nadzieje ze nie zmienisz zdania I bede czekac na fotki Ja szukam jakiegos fryzjera i tez sie biore za siebie, moze on mi jeszcze cos doradzi Tez chcialabym wszystkich zaskoczyc, 20 lat bylam blondynka i naprawde mam juz tego dosyc Zdecydowana na zmiany jestem, oby tylko wyszlo tak jakbym tego chciala Co do cery to wlasnie mam identyczna jak Ty, czasem chodzilam do solarium ale chociaz ciemniejsza to i tak miala rozowe rumience Musze znalezc taki brazik ktory to zneutralizuje a nie podkresli, bo sie normalnie potne
Stary 2010-02-17, 21:39   #27
sabina1223
Przyczajenie

Napewno taki znajdziesz, zobaczysz ;D
Wlasnie, teraz sobie mysle, ze jak bede wygladac blado to pare razy odwiedze solarium , skoro nabierze fajnego odcienia;D A wogole wiosna idzie i lato ;D Opale sie;D Chyba, ze bedzie zle to wroce do bladu i sprawa z glowy !
Coraz bardziej jestem przekonana do zmiany ;D
Kazdy czegos innego probuje a ja zawsze sie boje ;D Koniec z tym Bede ognista brunetke, a co
Stary 2010-02-17, 22:52   #28
malachite
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sabina1223 Poka wiadomo嗆
Bede ognista brunetke, a co
Dok豉dnie
Stary 2010-02-18, 14:04   #29
sabina1223
Przyczajenie

Sylwiaaaa pomoz ;D
Mowilam , ze bede miec dzis dylemat ! I kurna mam !
Przegladam sie w kazdym lustrze, gdzie sie da - i niewiem czy widze siebie w tym brazie ! ;D Help me
Stary 2010-02-18, 15:11   #30
sabina1223
Przyczajenie

Znalazlam jeszcze taki kolorek ; jak myslicie , ktory najlepszy ? ;d
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.