Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-17, 17:27   #1
chiquita92
Przyczajenie

Pytania dotyczące fryzury..

Witam od pewnego czasu zastanawiam się nad jakąś "pro" fryzurką.. Nie chcę robić idiotycznych pasemek ale jestem w stanie przyciemnić kolor bądź zmienić nieco barwę.

Już od jakiegoś czasu rozglądam się po necie i szukam jakiś zdjęć a dziś dość niespodziewanie na Polsacie w programie Malanowski widzę kolesia i niezły fryz. heh nie umiał bym tego wytłumaczyć więc wykonałem szybkie foto
http://www6.speedyshare.com/files/20...016.530001.JPG

mniej więcej tak.. foto i ujęcie słabe, mogę dodać jeszcze, że we wcześniejszej scenie trochę lepiej wyglądały..

Ogólnie nić specjalnego a moje pytania..
1) Jak uzyskać taki efekt, ułożenie włosów czyli co najlepsze guma, pianka?
2) Włosy ze zdjęcia są farbowane?
3) Czy z każdego rodzaju włosów można uzyskać taki efekt?
4) Jakich kosmetyków(?) używać by mieć podobne włosy, wiem, że niezbędna jest prostownica..
chiquita92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 22:18   #2
maartucha
Zadomowienie

GG do maartucha
Dot.: Pytania dotyczące fryzury..

Cytat:
Napisane przez chiquita92 Pokaż wiadomość

Ogólnie nić specjalnego a moje pytania..
1) Jak uzyskać taki efekt, ułożenie włosów czyli co najlepsze guma, pianka?
2) Włosy ze zdjęcia są farbowane?
3) Czy z każdego rodzaju włosów można uzyskać taki efekt?
4) Jakich kosmetyków(?) używać by mieć podobne włosy, wiem, że niezbędna jest prostownica..
1) Kwestia wystrzyzenia tak włoskow, a modelowanie to dobra jest pasta ale profesjonalna fryzjerska a nie te badziewia z Joanny sklepowe czy inne tego typu.
2) Ciezko okreslic ale na moje oko troszke koloru by nadac charakter wlosom - ale rowniez moge byc to naturalne - naprawde ciezko okreslic
3) Niestety nie z kazdego rodzaju, ewentualnie mala pomoca moze byc prostownica zeby okielznac wlosy przy tych puszystych czy tez kreconych (co jest bardzo czeste u facetow)
4) Prostownica to nie kosmetyk - jaka odzywka na wygladzenie wlosow, pasta/zel (polecam http://allegro.pl/item917663125_gold...am_150_ml.html - tylko trzeba sie nauczyc z nim obchodzic), lakier (?) dla utrwalenia, moze jakis nablyszczac, a jak prostownica to jakis preparat chroniacy pod prostownice (Matrix, Kadus, Goldwell - maja takie w swojej ofercie)

" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 18:01   #3
chiquita92
Przyczajenie

Dot.: Pytania dotyczące fryzury..

B.dziękuję za wypowiedź

I leci mam pytanko co do tego żelu.. Czym on się różni od gumy, jakie są efekty?
Hmm jeśli może ktoś polecić właśnie jakieś odżywki na wygładzanie, lśniące włosy
chiquita92 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości