Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Wymiana doświadczeń, porady

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-17, 19:01   #1
Qummmpelaaa
Raczkowanie

Trioxil - opinie

Od ponad 1,5 roku leczę dermatologicznie trądzik.
Mimo wypróbowania masy przeróżnych maści zarówno
'firmowych' jak i robionych, nie udało mi się
znaleźć tej jednej skutecznej.
Ostatnio postanowiłam wrócić do Isotrexinu,
który został nieco zmieniony, tzn. składniki
chyba wiele się nie zmieniły. Nie wiem, czy
przez to, ale chyba przez przerwanie wcześniej
stosowania tej maści, stosowaniu innej, a teraz
ponownym wróceniu do Isotrexu (nieco nazwa została
zmieniona) doznałam okropnych skutków.
Mianowicie skóra strasznie zaczęło mi się
łuszczyć, powstały okropne zaczerwienienia,
piecze, a do tego jeszcze pojawiają się nowy wypryski.
W ulotce pisze, że na początku mogą wystąpić
takie objawy, ale póki co postanowiłam
na jakiś czas dać sobie spokój i nie stosować
żadnej maści.

Coraz bardziej zastanawiam się
nad kupnem Trioxilu. Jednak jego
cena jest dość wysoka i nie chce zmarnować tylu
pieniędzy, jeżeli nic mi to nie pomoże.
Dlatego mam prośbę, jeżeli używałyście
tego specyfiku mogłybyście napisać
czy przyniósł Wam
jakieś pozytywne rezultaty..?
Czy warto zakupić ten produkt.?

Mi z tego co czytałam najbardziej podoba
się to, że nie wysusza on skóry lecz
nawilża
, gdyż ja zauważyłam
(może błędnie), że przez właśnie wysuszenie skóry
wyskakuje mi najwięcej wyprysków.
Uprzejmie proszę o pomoc. ;*

A jeszcze coś. Co myślicie o stosowaniu
glinki zielonej do leczenia wyprysków.?
Pomoże?

You want be mine?
Qummmpelaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 20:02   #2
Marc1n
Raczkowanie

Dot.: Trioxil - opinie

a nie wystarczy poczytac innych watkow ??
ale i tak Ci pomoge ..

wystarczy tutaj poczytac:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93521&page=109

....
nie rozważalas innych metod leczenia ??

Wg . mnie taki sposob ma 90 % skutecznosci na leczenie tradziku :
- poranne przemycie wodą twarzy
- Herbatka z bratka ( lub tabletki )
- maseczka z drożdży (najlepiej wieczorem [ dobre też są tabletki ])
- nawilzenie czystym MLEKIEM
- cynk w tabletkach
- jakis dobry tonik do nawilzenia twarzy
- NAWILZANIE NAWILZANIE I JESZCZE RAZ NAWILZANIE
bez tego = tradzik 4EVER !

jesli bedziesz chciala zasiegnac wiecej informacji na temat tego suplementu leczenia to napisz prywatna wiadomosc zebym napisal szczegoly

Edytowane przez Marc1n
Czas edycji: 2010-02-17 o 20:05
Marc1n jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 15:22   #3
iwonessa
Przyczajenie

Co do Trioxilu....Miałam wielkie nadzieje co do tego preparatu. Kupiłam, używałam 3 miesiące (na tyle mi starczyło) - efektów zero. Nie wysuszyło skóry ale też wogóle mi nie pomogło. Nie polecam. Strata kasy. Życze powodzenia w dalszej walce. U mnie następny będzie chyba izotek....

Edytowane przez iwonessa
Czas edycji: 2010-04-02 o 15:23
iwonessa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 23:33   #4
karolinkamalinka
Zadomowienie

Podnoszę wątek. Czy jeszcze któraś z Was stosowała/stosuje trioxil? Przekopałam net, ale poza mnóstwem reklamowych artykułów nie ma prawie w ogóle opinii na temat tego preparatu.
Stary 2010-04-12, 10:53   #5
karolinkamalinka
Zadomowienie

Dzisiaj zdecydowałam się na zakup Trioxilu. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to zdam relację z działania.
Stary 2010-05-03, 14:32   #6
karolinkamalinka
Zadomowienie

No i po długim okresie oczekiwania dotarł do mnie trioxil. Stosuję na noc od dwóch dni, więc o rezultatach nic powiedzieć nie mogę jeszcze. Pierwsze wrażenia: trioxil ma postać brązowawego, lepkiego żelu. Po nałożeniu cienkiej warstwy skóra trochę piecze, ale potem jest ok. Rano cera jest bardzo uspokojona, koloryt wydaje się wyrównany, nie ma przesuszenia. Żel nie wydaje się być zbyt wydajny. To na razie tyle.
Stary 2010-05-07, 09:26   #7
karolinkamalinka
Zadomowienie

Tak piszę sama do siebie w tym wątku, ale może dla kogoś te informacje okażą się przydatne. Mija tydzień stosowania Trioxilu. Zauważyłam dość znaczne pogorszenie cery, ale są to wypryski dość płytkie,ropne. Szybko się pojawiają i szybko schodzą. Odnoszę wrażenie jakby Trioxil oczyszczał twarz i wszystko, co złe z niej wyciągał Nie wysusza skóry i nie podrażania jej.
Stary 2010-05-09, 12:51   #8
karolinkamalinka
Zadomowienie

Dla zainteresowanych wklejam skład TrioxiluPM (czyli wersji na noc, jest jeszcze TrioxilAM na dzień, ale nie widziałam go w żadnej aptece internetowej w UK, których strony przeglądałam). Może ktoś będzie potrafił zanalizować ten skład, pod kątem jego rzekomej innowacyjności:

WATER,GLYCERIN,LECITHIN,S ODIUM SHALE OIL SULFONATE,QUERCETIN, PEG-8-CAPRYLYL GLYCOL,SODIUM POLYACRYLATE,SEBACID ACID,MALIC ACID,BUTYLENE GLYCOL,HYDROLYZED SWEET ALMOND PROTEIN, PUERARIA LOBATA ROOT EXTRACT,SD ALCOHOL 40B,POLYSORBATE 20,PEG-60 ALMOND GLYCERIDES,CARBOMER,NORDI HYDROGUAIARETIC ACID,OLEANOLIC ACID,AZELAIC ACID,BACILLUS FERMENT,PHENOXYETHANOL,BE NZYL ALKOHOL,POTASSIUM SORBATE, TOCOPHEROL, TRIETHANOLAMINE,ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER,MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL,HAMMEUS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) EXTRACT,FRAGRANCE (PARFUM),TITATNIUM DIOXIDE,SALICYLIC ACID,DISODIUM EDTA.

Uf.. po przeanalizowaniu tego składu, wg mojej skromnej wiedzy to po pierwsze nie ma w nim niczego szczególnego, a po drugie są składniki, które mnie bardzo zapychają i których unikam w kosmetykach. Także to moje "oczyszczanie skóry" to może jest zwykłe zapychanie Mam wrażenie jakby zmiany na skórze w ogóle się nie goiły, nie wysuszały się tylko jątrzyły. 9 dzień bez zmian, cera w kiepskim stanie, zero najmniejszego nawet efektu
Stary 2010-05-13, 12:23   #9
karolinkamalinka
Zadomowienie

Zdecydowałam się odstawić Trioxil pomimo,że nie skończyłam nawet pierwszej tubki. Jestem pewna ,że to wałśnie ten żel tak bardzo mnie pozapychał zamiast pomóc Nie polecam nikomu, kogo cera skłonna jest to zaychania. Innm też polecam przemyślenie zakupu, zwłaszcza,że specyfik ten jest w Polsce bardzo drogi. Efektem może być pogorszenie cery i pusty portfel
Stary 2010-05-14, 09:50   #10
iwonessa
Przyczajenie

Jak ju pisałam na początku forum mi też wogóle nie pomogło. Jedna wielka droga sciema.....
Stary 2010-05-15, 21:38   #11
karolinkamalinka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez iwonessa Pokaż wiadomość
Jak ju pisałam na początku forum mi też wogóle nie pomogło. Jedna wielka droga sciema.....
Iwonessa czytałam Twoją opinię, jednak coś mnie podkusiło,żeby spróbować Może z braku innych opinii.Zawsze tak jest,że gdzieś tam mamy nadzieję,że może właśnie mi pomoże. Ja już dawno nie jestem nastolatką, a z problemami ze skórą zmagam się baaardzo długo,a i tak kuszą mnie tego typu "nowości".
Tym razem jednak ta "cudowna kuracja" nie dość,że nic nie pomogła to jeszcze zaszkodziła.Człowiek stary, a głupi i naiwny.

Edytowane przez karolinkamalinka
Czas edycji: 2010-05-15 o 21:41
karolinkamalinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 12:17   #12
izasalamon
Wtajemniczenie

Ja co prawda nie używałam tego żelu, ale z doświadczenia wiem, że to co na jednych nie działa, działać może na innych. Gdyby tak nie było, do leczenia trądziku wykorzystywana byłaby tylko jedna metoda. Tymczasem jest ich znacznie więcej.... Może więc nie warto przekreślać działania tego preparatu Być może komuś pomógł
izasalamon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 16:55   #13
iwonessa
Przyczajenie

Prawda, nie ma co przekreslać tego preparatu. Mi nie pomogło, ale jak wiadomo na każdego działa co innego....
Stary 2011-01-31, 10:21   #14
Lula2
Przyczajenie

Witam,

jestem tutaj nowa, a wypowiedź na tym forum będzie dotyczyła opinii o maści Troxil. Szczerze powiedziawszy w tym celu się zarejestrowałam.
Ale do rzeczy...

Walczę z trądzikiem od ...1 klasy gimnazjum, mam 21 lat. Nie przechodzę przez uciążliwy, ciężki trądzik jednak przez taki średni. Stosowałam wiele środków z internetu, z aptek, nawet próbowałam brać odpowiednie zaszczyki. Czasami było lepiej czasami gorzej. Ostatnio trądzik mi się pogorszył i szukałam czegoś co mi pomoże, jeszcze czegoś innego a może mnie mile zaskoczy i kupiłam Trioxil. Jeszcze nigdy z wszystkich maści żaden nie spowodował pogorszenia mojej buzi tak jak ten. Stosowałam go jakieś 3 tygodnie poczym stwierdziłam, że to jest przesada i odstawiłam. Zastosowałam mój zwykły krem i od razu poczułam że moja buzia jest lepsza tak jakby od poczęła po Trioxilu. Nie wiem jak u innych zadziała, ale i tak go nie polecam ponieważ pierwszy raz jakiś środek, który miał tak zadziwiająco działać pogorszył mi cerę. Napisałam do nich o reklamacje, że chciałabym chociaż zwrot pieniędzy na co dostałam mejla, że nie mogę reklamować tego produktu. Pewnie i się nie da, ale dla mnie to jest naciąganie ludzi, którzy nie wiedzą co już mają ze swoją twarzą zrobić. Chciałam również zamieścić swoją opinie w sklepach internetowych gdzie można kupić tą maść, jednak negatywne komentarze w ogóle nie są wyświetlane. Dlatego zanim skusicie się na Trioxil kupcie chociaż próbkę i zobaczcie jak wasza skóra reaguje. Szkoda czasu i nerwów.

Pozdrawiam
Lula2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 18:40   #15
capricornous
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Lula2 Pokaż wiadomość
Witam,

jestem tutaj nowa, a wypowiedź na tym forum będzie dotyczyła opinii o maści Troxil. Szczerze powiedziawszy w tym celu się zarejestrowałam.
Cytat:
Napisane przez Lula2 Pokaż wiadomość

Ale do rzeczy...

Walczę z trądzikiem od ...1 klasy gimnazjum, mam 21 lat. Nie przechodzę przez uciążliwy, ciężki trądzik jednak przez taki średni. Stosowałam wiele środków z internetu, z aptek, nawet próbowałam brać odpowiednie zaszczyki. Czasami było lepiej czasami gorzej. Ostatnio trądzik mi się pogorszył i szukałam czegoś co mi pomoże, jeszcze czegoś innego a może mnie mile zaskoczy i kupiłam Trioxil. Jeszcze nigdy z wszystkich maści żaden nie spowodował pogorszenia mojej buzi tak jak ten. Stosowałam go jakieś 3 tygodnie poczym stwierdziłam, że to jest przesada i odstawiłam. Zastosowałam mój zwykły krem i od razu poczułam że moja buzia jest lepsza tak jakby od poczęła po Trioxilu. Nie wiem jak u innych zadziała, ale i tak go nie polecam ponieważ pierwszy raz jakiś środek, który miał tak zadziwiająco działać pogorszył mi cerę. Napisałam do nich o reklamacje, że chciałabym chociaż zwrot pieniędzy na co dostałam mejla, że nie mogę reklamować tego produktu. Pewnie i się nie da, ale dla mnie to jest naciąganie ludzi, którzy nie wiedzą co już mają ze swoją twarzą zrobić. Chciałam również zamieścić swoją opinie w sklepach internetowych gdzie można kupić tą maść, jednak negatywne komentarze w ogóle nie są wyświetlane. Dlatego zanim skusicie się na Trioxil kupcie chociaż próbkę i zobaczcie jak wasza skóra reaguje. Szkoda czasu i nerwów.

Pozdrawiam

Jestem Ci bardzo wdzięczna za te informacje. Właśnie zamierzałam się skusić na ten "cudowny lek" ale skutecznie mnie odwiodłaś od tego. Ja już sama nie wiem co mogłoby pomóc mojej buźce - ale raczej na pewno nie ten preparat. Pozdrawiam
Capri
capricornous jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 21:10   #16
misiupka
Przyczajenie

Czesc,
Ja wlasnie uzywam Trioxilu, uzywam go juz okolo 1 miesiaca. Mam 29 lat i walcze z tradzikiem od 14go roku zycia. Bywalo lepiej i gorzej, uzywalam wielu roznych lekow na recepte i prepraratow od dermatologa. Stosowalam, Tetralysal, Zineryt, Differin, Duac, jeszcze inny antybiotyk, ktorego nazwy nie pamietam, preparaty robione w aptece na recepte, masci cynkowe i takie tam to juz historia i sporo preparatow bez recepty. Byly momenty kiedy czesciowo mi to pomagalo, ale wiekszosc lat mlodosci niestety spedzilam na bezowocnych probach znalezienia czegos co dziala.
Niestety najlepiej moja skora reaguje na tabletki antykoncepcyjne, ale nawet wtedy nigdy nie bylo ok. Trioxil na moje wypryski bardzo pomaga, szczegolnie na takie glebokie 'cysty' na policzkach, ktore wczesniej nie chcialy schodzic miesiacami, lub zmniejszaly sie ale wciaz czulam je pod skora i pojawialy sie ponownie gdy nastepowal kolejny wysyp. Takie, ktore nawet gdy ich nie dotykalam i tak zostawialy ciemne slady na policzkach. Oczywiscie nie zakladam ze Trioxil jest jedynym powodem mojej znacznej poprawy skory twarzy, poniewaz ponownie zaczelam zazywac tabletki anty, ale najpierw zazywajac te tabletki poprawila mi sie jedynie skora na brodzie i w okolicach zuchwy, gdzie pojawialy sie okropne bolace, glebokie pryszcze, a te na policzkach wciaz cieszyly sie ta sama zywotnoscia, dopiero kiedy zaczelam uzywac Trioxil te wypryski na policzkach bardzo sie uspokoily, przez kilka pierwszych tygodni stosowania wciaz sie pojawialy, ale o wiele szybciej znikaly, teraz jest naprawde o wiele lepiej, skora jest lepiej nawilzona, gladsza, te przebarwienia jeszcze widoczne, ale o wiele mniejsze, skora ogolnie sie uspokoila, chociaz nadal nie jest idealnie, ale mam zamiar kupic kolejna tubke. Wiec tak jak pisano powyzej, widocznie nie na wszystkich dziala, ale na mnie jak najbardziej.
Z reszta producent pisze ze poczatkowo stan cery moze sie pogorszyc i ze powinno sie stosowac conajmniej 4 tygodnie.
misiupka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 07:30   #17
maria753
Przyczajenie

Żel na trądzik Trioxil - http://trioxil.pl
maria753 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości