Wr槍   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Intymne my턫i, chwile prywatno턢i, spotkania...

Odpowiedz

Narzdzia
Stary 2010-02-18, 20:56   #1
zzzielona
Wtajemniczenie

Wiadomo턢i: 2 074
I뜻 czy nie i뜻?

Mam pewien dylemat... Mo풽 to troch dziwne, 풽 zwracam si z tym do Was, tutaj, ale jako tak pomy턫a쿪m, 풽 tu mog dosta odpowied...

Ot璨, dwa dni temu zmar mj dziadek i w sobot jest pogrzeb (nie, nie chc, 풽by턢ie pisali jak Wam bardzo przykro, wystarczy, 풽 mi jest...). W pi켾ek (czyli jutro) kolega z pracy mojego m轅czyzny organizuje w domu spotkanie, gdzie bd gra na PS3 w turniej Buzz!. Ja oczywi턢ie, jako dziewczyna mojego faceta, te jestem zaproszona... Z moim m轅czyzn nie widzia쿪m si od Walentynek i bardzo mi go brakuje.

On jednak nie ma czasu, ja zreszt te nie bo jutro mam poprawk i musz si uczy, wic dzisiejsze spotkanie totalnie odpad쿽... Na pogrzeb mj facet i뜻 nie chce bo mwi, 풽 w sobot rano ma jak굡 spraw do za쿪twienia (nie wiem jak, nie wnikam, powiedzia, 풽 nie bdzie mi si t퀅maczy, by niemi퀉 pewnie dlatego, 풽 troch na niego nakrzycza쿪m, zawsze wtedy si wkurza).

I teraz powstaje pytanie... I뜻 jutro z nim do tego kolegi na osiemnast? I po prostu wrc sobie do domu ko쿽 dwudziestej pierwszej, mo풽 sama, mo풽 mnie kto odwiezie. To nie jest pijacka impreza tylko po prostu spotkanie z pizz i PS3. Uwa풹cie, 풽 tak wypada?

Nie to, 풽 ja nie prze퓓wam 턬ierci mojego dziadka - prze퓓wam, w쿪턭ie dlatego chcia쿪m si z moim T zobaczy i na chwil urwa z domu...

Wiem, 풽 mj T na to spotkanie pjdzie bo powiedzia, 풽 ju du퓇 osb si wy쿪ma쿽 i g퀅pio mu tak (to by쿽 du퓇 wcze턭iej planowane i ju powiedzia, 풽 przyjdzie, nawet ze mn). Nie dziwi mu si, bo wiem, 풽 taki po prostu jest i stara si dotrzymywa danego s쿽wa.

W ka풼ym razie ponawiam pytanie... I뜻 czy nie i뜻? Gdybym nie posz쿪 to pewnie zobaczy쿪bym si z nim w niedziel, albo w poniedzia쿮k, nie wiem... Po pogrzebie jako w ka풼ym razie.
zzzielona jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 21:17   #2
zzzielona
Wtajemniczenie

I뜻 czy nie i뜻?

Mam pewien dylemat... Mo풽 to troch dziwne, 풽 zwracam si z tym do Was, tutaj, ale jako tak pomy턫a쿪m, 풽 tu mog dosta odpowied...

Ot璨, dwa dni temu zmar mj dziadek i w sobot jest pogrzeb (nie, nie chc, 풽by턢ie pisali jak Wam bardzo przykro, wystarczy, 풽 mi jest...). W pi켾ek (czyli jutro) kolega z pracy mojego m轅czyzny organizuje w domu spotkanie, gdzie bd gra na PS3 w turniej Buzz!. Ja oczywi턢ie, jako dziewczyna mojego faceta, te jestem zaproszona... Z moim m轅czyzn nie widzia쿪m si od Walentynek i bardzo mi go brakuje.

On jednak nie ma czasu, ja zreszt te nie bo jutro mam poprawk i musz si uczy, wic dzisiejsze spotkanie totalnie odpad쿽... Na pogrzeb mj facet i뜻 nie chce bo mwi, 풽 w sobot rano ma jak굡 spraw do za쿪twienia (nie wiem jak, nie wnikam, powiedzia, 풽 nie bdzie mi si t퀅maczy, by niemi퀉 pewnie dlatego, 풽 troch na niego nakrzycza쿪m, zawsze wtedy si wkurza).

I teraz powstaje pytanie... I뜻 jutro z nim do tego kolegi na osiemnast? I po prostu wrc sobie do domu ko쿽 dwudziestej pierwszej, mo풽 sama, mo풽 mnie kto odwiezie. To nie jest pijacka impreza tylko po prostu spotkanie z pizz i PS3. Uwa풹cie, 풽 tak wypada?

Nie to, 풽 ja nie prze퓓wam 턬ierci mojego dziadka - prze퓓wam, w쿪턭ie dlatego chcia쿪m si z moim T zobaczy i na chwil urwa z domu...

Wiem, 풽 mj T na to spotkanie pjdzie bo powiedzia, 풽 ju du퓇 osb si wy쿪ma쿽 i g퀅pio mu tak (to by쿽 du퓇 wcze턭iej planowane i ju powiedzia, 풽 przyjdzie, nawet ze mn). Nie dziwi mu si, bo wiem, 풽 taki po prostu jest i stara si dotrzymywa danego s쿽wa.

W ka풼ym razie ponawiam pytanie... I뜻 czy nie i뜻? Gdybym nie posz쿪 to pewnie zobaczy쿪bym si z nim w niedziel, albo w poniedzia쿮k, nie wiem... Po pogrzebie jako w ka풼ym razie.
Stary 2010-02-18, 21:24   #3
rapifen
Zakorzenienie

Wiadomo턢i: 9 733
Smaczny profil rapifen
Smaczne przepisy4
Dot.: I뜻 czy nie i뜻?

Sama sobie musisz odpowiedzie czy to w porz켨ku.

rapifen jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 21:31   #4
enter code
Zadomowienie

Wiadomo턢i: 1 756

ja bym posz쿪. Twj dziadek na pewno te by chcia 풽by posz쿪.

enter code jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 21:33   #5
wiola_p
Zadomowienie

Wiadomo턢i: 1 011
GG do wiola_p

idz, przynajmniej na chwil zapomnisz o dziadku
wiola_p jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 21:36   #6
Kocham_Luline
Raczkowanie

Wiadomo턢i: 342

A tam, wypada, nie wypada.... Mysle, ze powinnas to rozpatrzec pod innymi aspektami!!

Jaki byl Twoj dziadek? Czy byloby mu przykro jakby sie dowiedzial, ze tuz po jego smierci pojdziesz na takie spotkanie?

No i czy sama na to chcesz isc.
(W relacje z twoin facetem juz nie wnikam)
Kocham_Luline jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 21:40   #7
Ercola
Rozeznanie

Wiadomo턢i: 911

Skoro to nie jest jaka wielka zakrapiana impreza to ja bym posz쿪...

Ercola jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 21:43   #8
s4bin4
Rozeznanie

Wiadomo턢i: 704

ja bym poszla. w Twoje relacje z facetem tez nie bede wnikac bo musialabym powiedziec kilka niemilych rzeczy a co do spotkania to sama przeszlam kilka smierci w bliskiej rodzinie i wiem jaka atmosfera panuje wtedy w domu mysle ze dobrze Ci zrobi jesli wyrwiesz sie na chwile

Maturzystka 2010

Jestem Kierowc! od 3.09.09

Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 21:44   #9
kassiulka87
Raczkowanie

Wiadomo턢i: 118

Je풽li bdziesz potrafi쿪 si dobrze bawic to idz:P, ale ja osobo턢ie bym nie posz쿪, nie mog쿪bym.. ale ka풼y smutek prze퓓wa na swj sposb
kassiulka87 jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 21:46   #10
kukimonster
BAN sta퀉

Wiadomo턢i: 1 060

I뜻. 칊쿽b ma si w sercu a nie na pokaz.
kukimonster jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 21:48   #11
misiskuku
Rozeznanie

Wiadomo턢i: 615

a ja bym nie posz쿪. jaka bym to impreza nie by쿪, chyba jako g퀅pio bym si czu쿪 (a znajomi te pewnie nie wiedzieliby czy wyrazy wspo쿬zucia sk쿪da czy nie)..

co do zachowania Twojego T'ta - uwa풹sz ze zachowuje si w porz켨ku? co mo풽 by wa퓆iejszego, 풽 a na pogrzeb nie mo풽 i뜻.. a na spotkanie ze znajomymi ju tak.. (no sorry ale gadka, 풽 du퓇 osb si wy쿪ma쿽 to dla mnie 풹dne wyt퀅maczenie - tak impreze mo퓆a prze쿽퓓..)..

nie wiem ale dla mnie to dziwne.
Stary 2010-02-18, 21:50   #12
pomaranczkav
Raczkowanie

Wiadomo턢i: 316

ja te bym nie posz쿪.. i na miejscu Twojego T bym mimo wszystko bardziej by쿪 z Tob.. to nie by쿫y marny powd odwo쿪nia spotkania.. to nie jego widzimisi.. tylko tragedia Twoja..

uwielbiam to uczucie, kiedy mwi켧 g퀅pek, my턫 "Bo풽 jak ja GO kocham"

"ty nie jeste kobiet, ty jeste wyzwaniem"
pomaranczkav jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 21:56   #13
straconemarzenia
Raczkowanie

Wiadomo턢i: 30

ja bym nie posz쿪.. nie wyobrazala bym sobie imprezy po pogrzebie. tak sie tylko mwi, ze bedzie kulturalna impreza a w praktyce nie wiadomo jak wychodzi. ale to moje zdanie, dla mnie dziadek by jedna z najwazniejszych osob w moim zyciu i strasznie dlugo po jego smierci nie moglam dojsc do siebie
straconemarzenia jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 21:58   #14
paula78
Zakorzenienie

Wiadomo턢i: 34 858
Smaczny profil paula78
Smaczne przepisy14

Rwnie bym nie posz쿪 ,jako tak ,gdyby chociaz bylo kilka dni po pogrzebie ale 2 dni ?

Nie jestem jak켽 fanatyczk umartwiania sie i okazywania 풹쿽by ale ja nie chcia쿪bym i뜻.

ale to moje odczucia bo sama czulam sie podle po smierci swojego dziadka.

paula78 jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 21:59   #15
zzzielona
Wtajemniczenie

sorry za dubel ale co mi si pieprzy net oO
Stary 2010-02-18, 22:00   #16
zzzielona
Wtajemniczenie

misiskuku, ale on ma w sobot rano co do za쿪twienia a ta "impreza" jest jutro o osiemnastej. Zreszt... ci轅ko to nazwa imprez, to po prostu spotkanie ze znajomymi i gra na PS3, ot co. Zreszt... Oni maj dziecko, wic raczej nic wielkiego dzia si nie bdzie bo wiadomo... Ma낢 trzeba po쿽퓓 spa.
Swoj drog nie mam tam zamiaru nikomu mwi o tym, 풽 zmar mj dziadek, po co? W쿪턭ie chc tam pj뜻, 풽by nie my턫e.
Stary 2010-02-18, 22:18   #17
ever-dream
Wtajemniczenie

Wiadomo턢i: 2 499

Teraz Ci si wydaje, 풽 mog쿪by tam i뜻, ale mwi Ci - jak pjdziesz bdziesz si czu tam okropnie. Ja bym nie sz쿪.
Stary 2010-02-18, 22:18   #18
Kamin
Raczkowanie

Wiadomo턢i: 32

Cytat:
Napisane przez kukimonster Poka wiadomo뜻
I뜻. 칊쿽b ma si w sercu a nie na pokaz.

Ka풼y inaczej prze퓓wa 턬ier bliskiej osoby , a 풹쿽b oczywi턢ie ma si w sercu, to zale퓓 tylko od Ciebie co, gdzie i jak bdziesz robi쿪, trzeba przecie 퓓 dalej, zna쿪 dziadka i tylko Ty wiesz czy by si nie pogniewa
Kamin jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 22:32   #19
Hortencja
Zadomowienie

Wiadomo턢i: 1 692

Ja bym nie posz쿪 i w dodatku oczekiwa쿪bym od swojego faceta, 풽by te nie szed i zosta ze mn.

2 more months...
Hortencja jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 22:36   #20
l_eniuszek
Raczkowanie

Wiadomo턢i: 34
GG do l_eniuszek

mmm ja na Twoim miejscu poszlabym pewno na pogrzeb. Po pierwsze to dziadek ( cho nie mowie ,풽 jak nie pojdziesz na pogrzeb to bdziesz "z쿪" ,bo 턬ier dla karzdego to indywidualna sprawa). A po drugie to chcialabym zrobic troche na z쿽뜻 twojemu facetowi. Spotkanie, znajomi, zabawa to inny 턻iat a Ty to drugi i ten najwazniejszy

ale zrobisz jak uwa풹sz
l_eniuszek jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 22:38   #21
ewciula29
Raczkowanie

Wiadomo턢i: 46

Najwa퓆iejsze jest to, co Ty czujesz.... Je턫i masz ochot, to id! Nie ma przeciwwskaza! Je턫i czujesz, 풽 to Ci pomo풽, to id. Ale je턫i masz i턢 tylko po to, 풽by spotka si z T-em albo sprawi przyjemno뜻 znajomym - to zosta w domu, bo bdziesz si 펚e bawi i mie wyrzuty sumienia.
ewciula29 jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-18, 22:58   #22
zzzielona
Wtajemniczenie

l_eniuszek, chyba mnie nie zrozumia쿪 :P. Ja id na pogrzeb! Ale ten jest dzie po tym spotkaniu u jego kolegi.
Stary 2010-02-19, 01:26   #23
marta1210
Wtajemniczenie

Wiadomo턢i: 2 118

Pewnie jedne osoby powiedz nie id bo nie wypada, ale z drugiej strony warto czasem si oderwa od wszystkich my턫i, oczywi턢ie po pierwsze je턫i nie bdziesz jako imprezowa bo to faktycznie nie wypada, ale posiedzie w towarzystwie znajomych i porozmawia na lu펝e tematy czasem cz쿽wiekowi humor poprawia.

Ale mam takie ma쿮 pytanie z innej beczki, d퀅go jeste ze swoim ch쿽pakiem?
Stary 2010-02-19, 01:31   #24
Ceith
Zakorzenienie

Wiadomo턢i: 5 930

Ja bym nie posz쿪.
I dziwi mnie zachowanie Twojego faceta. Spotka쿽 Ci nieszcz沅cie, ale on woli i뜻 pogra sobie na PS3, ni by z Tob sam na sam. Bo "za du퓇 osb si wy쿪ma쿽". Parodia.
I to nie chodzi o to, czy wypada, czy nie. Jedni chc my턫e w samotno턢i, inni wol rozerwa si, zapomnie. Mnie w tym po턢ie najbardziej zastanowi쿽 zachowanie Twojego faceta.

Ceith jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-19, 01:33   #25
sine.ira
Zakorzenienie

Wiadomo턢i: 15 303

Jak masz ochot to id. Kto ustala co wypada, a co nie ? Ty przecie.
Stary 2010-02-19, 08:18   #26
풹ba :)
Raczkowanie

Wiadomo턢i: 417
GG do 풹ba :)

Je풽li w jaki sposb Ci to pomo풽 to id. Niektrzy potrzebuj chwili samotno턢i, a inni obecno턢i innych ludzi. Sama zdecyduj, co jest Ci w tej sytuacji potrzebne.
Je풽li mam by szczera to zachowania Twojego faceta nie rozumiem kompletnie. Niewa퓆e, 풽 zmar Ci kto bliski, on ju si umwi, koniec i kropka. Przecie pizza, gierki i znajomi s wa퓆iejsi.
풹ba :) jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-19, 08:31   #27
kennedy
Zakorzenienie

Wiadomo턢i: 9 178

twoj facet nieladnie sie zachowuje
nie powinien isc do kumpla tylko zostac z toba
Stary 2010-02-19, 08:59   #28
drusia
Zakorzenienie

Wiadomo턢i: 5 683

Jak masz ochot to 턬ia쿽 id,oderwiesz si od wszystkiego, odstresujesz.

Swoj drog d퀅go jeste ze swoim facetem?
Dziwi mnie torch jego zachowanie;/

Nie licz dni,
Sprawiam, 풽 to dni si licz...

drusia jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-19, 09:32   #29
tennyo4
Zadomowienie

Wiadomo턢i: 1 535

Cytat:
Napisane przez Ceith Poka wiadomo뜻
Ja bym nie posz쿪.
I dziwi mnie zachowanie Twojego faceta. Spotka쿽 Ci nieszcz沅cie, ale on woli i뜻 pogra sobie na PS3, ni by z Tob sam na sam. Bo "za du퓇 osb si wy쿪ma쿽". Parodia.
I to nie chodzi o to, czy wypada, czy nie. Jedni chc my턫e w samotno턢i, inni wol rozerwa si, zapomnie. Mnie w tym po턢ie najbardziej zastanowi쿽 zachowanie Twojego faceta.
Cytat:
Napisane przez 풹ba :) Poka wiadomo뜻
Je풽li w jaki sposb Ci to pomo풽 to id. Niektrzy potrzebuj chwili samotno턢i, a inni obecno턢i innych ludzi. Sama zdecyduj, co jest Ci w tej sytuacji potrzebne.
Je풽li mam by szczera to zachowania Twojego faceta nie rozumiem kompletnie. Niewa퓆e, 풽 zmar Ci kto bliski, on ju si umwi, koniec i kropka. Przecie pizza, gierki i znajomi s wa퓆iejsi.
Zgadzam si z dziewczynami
Powiem tak - nie zazdroszcz Ci faceta. Nie potrafi z siebie wykrzesa empatii wobec Ciebie i Twojego blu.
Nie mo풽 nawet zada pytania: "... ale mo풽 wola쿪by jako inaczej spdzi ten czas?" Bo wyra펝ie widz, 풽 masz wewntrzny konflikt midzy 풹쿽b a chci spotkania z nim u kumpla. Tylko, 풽 mo풽 (tak zak쿪dam) wola쿪by spotka si z nim, przytuli si i zwyczajnie wyp쿪ka?

Przykre to.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Stary 2010-02-19, 09:46   #30
Wroclovianka
Zakorzenienie

Wiadomo턢i: 3 181

A czego Ty oczekujesz po pj턢iu tam? Zabawy czy spotkania i rozmowy z ch쿽pakiem/ pocieszenia w Twojej sytuacji?

On Ci daje w tej chwili jakie oparcie odno턢ie 턬ierci dziadka? Bo na razie wychodzi, 풽 woli gra ni Cie pociesza (wnioskuje, 풽 Ci ci轅ko na sercu). Podejrzewam, 풽 chcia쿪by, 풽by poszed z Tob na pogrzeb i by blisko w tej chwili? Je풽li tak to mam nadziej, ze to na prawd wa퓆a sprawa go zatrzymuj, a nie jaka pierdo쿪 - ktr 쿪two mo퓆a by쿽by odpu턢i je턫i mia쿫y tak ch唯.

Wiza rz켨zi, Wiza radzi, Wiza nigdy Ci nie zdradzi
Wroclovianka jest offline   Odpowiedz cytuj켧
Odpowiedz

Nowe w켾ki na forum Intymnie

Ten w켾ek obecnie przegl켨aj: 1 (0 u퓓tkownikw i 1 go턢i)

Narzdzia

Zasady wysy쿪nia wiadomo턢i
Nie mo풽sz zak쿪da nowych w켾kw
Nie mo풽sz pisa odpowiedzi
Nie mo풽sz dodawa zdj唯 i plikw
Nie mo풽sz edytowa swoich postw

BB code is W낢czono
Emotikonki: W낢czono
Kod [IMG]: W낢czono
Kod HTML: Wy낢czono

Gor켧e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.

Wizaz.pl - Polityka poufno턢i - Warunki dostpu - Gra