Dekoloryzacja w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-02-19, 15:26   #1
calinkaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Dekoloryzacja w這s闚

witam, w czerwcu 2009 roku farbowa豉m moje naturalne w這sy ciemny blond, na jasny blond szamponem koloryzuj帷ym Joanny, i odziwo z豉pa造 si, i to mocno. Gdzies po tygodniu przyciemni豉m je szamponem koloryzuj帷ym jasny br您 z palette. Od tamtej pory farbowa豉m je szmponem z 3, 4 razy, ostatni raz w pa寮zierniku. Mam odrosty w swoim naturalnym kolorze gdzie z dziesi耩 centymetr闚, a dalsze w這sy to kolor niewiele si r騜ni帷y od mojego. Gdyby tylko on by bym sobie nawet nie zawraca豉 g這wy, co robi, ale niestety s pozosta這軼i po blondzie - prze鈍ity, i to dosy widoczne.
Co radzicie mi? Na這篡 dekoloryzator na odcinek w這s闚 tych nie moich? Czy zaczeka a w這sy b璠 do ko軼i policzkowych i 軼i望 je (taka fryzura w sumie jest teraz modna, ale szkoda mi w這s闚 si璕aj帷ych troszke za stanik) Koniecznie chce wr鏂i do naturalnego koloru, wi璚 inne farbowanie odpada, chyba, 瞠 tylko nada troche koloru szamponetk? Ale to nie trwa貫 rozwiazanie. Prosze, dorad嬈ie mi co
Stary 2010-02-19, 19:27   #2
tennyo4
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 556
Dot.: Dekoloryzacja w這s闚

Tylko, 瞠 dekoloryzator nie przywraca naturalnego koloru ale 軼i庵a pigment jak leci - uzyskasz nieciekawy efekt.
Je瞠li ju to lepiej i嗆 do dobrego fryzjera 瞠by uzyska kolor maksymalnie podobny do Twojego

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline  
Stary 2010-02-19, 22:47   #3
maartucha
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 590
GG do maartucha

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...13259&page=156

" . . D
zisaj uwierzy豉m, 瞠 do szcz窷cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by豉 . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline  
Stary 2010-02-20, 11:21   #4
an0138
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 383

jesli czujesz sie na silach ze mozesz poczekac troche az odrosna i chcesz naturalne to poczekaj i zetnij na boba, chyba ze jednak wolisz farbowane rozjasnij te koloryzowane i naloz jeden kolor taki jaki chcesz lub zblizony dio naturalnego
an0138 jest offline  
Stary 2010-04-08, 21:10   #5
MarieClaire
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Dziewczyny, dekoloryzjace robi si na 鈍ie瞠, umyte w這ski, czy tak jak z farb lepiej 瞠by by造 lekko przet逝szczone?
MarieClaire jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
dekoloryzacja, farbowanie, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.