Ćwiczenia, pierwsze paznokcie Sztynki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Pazurkowe galerie

Notka

Pazurkowe galerie Paznokcie, Galerie Wizażanek, wątki zbiorcze ze wzorkami, inspiracje do zdobienia paznokci, pomysły na urozmaicenie manicure

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-08, 09:49   #61
donia_26
Raczkowanie

Dot.: Ćwiczenia, pierwsze paznokcie Sztynki

Sztynka coraz lepiej
donia_26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 15:42   #62
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Cytat:
Napisane przez donia_26 Pokaż wiadomość
Sztynka coraz lepiej
Dziękuję dostałam ozdóbki od DR i dzisiaj se trzasnę swoje nowiutkie i też dam do ocenki
Sztynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 20:56   #63
LeoNa86
Wtajemniczenie

GG do LeoNa86

przedostatnie frenche podobaja mi sie...Oby takich wiecej
LeoNa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 11:52   #64
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

widać staranność
Stary 2010-03-09, 16:13   #65
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Jestem
Wrzucam moje szpicki niby malutkie, pierwsze i chyba ostatnie z moich pazurków. Tak przykro, ale okazało się, że mam poważne uczulenie na składniki primera i żelu , co powoduje u mnie narastającą pokrzywkę na twarzy i całym ciele to smutne, bo wydałam tyle kasy na szkolenie, na materiały, a najprawdopodobniej nigdy nie będę robiła pazurków Tutaj z miejsca nie krzyczcie, ale dziewczynom, które pragną poćwiczyć zanim pójdą na kurs RADZĘ zakupcie byle jaki żel i primer i ćwiczcie, sprawdźcie czy dacie radę, żeby nie było tak jak u mnie wizyt w szpitalu co drugi dzień . Na prawdę mi przykro i chce mi się płakać, tym bardziej, że w piątek mam egzamin i wiem czym to się dla mnie skończy ehh. Ale i tak daję do ocenki moje szpicki. Pracowałam na jednofazówce od DR, kwiatki z żelu white też od DR . Pozdrawiam

Edytowane przez Sztynka
Czas edycji: 2010-03-09 o 16:18
Stary 2010-03-09, 16:19   #66
Violetyna
Rozeznanie

GG do Violetyna

może to da się wyleczyc odpowiednimi lekami? szczypionkami? może nie wszystko stracone. A gdzie pazurki??
Stary 2010-03-09, 16:43   #67
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Już wrzuciłam fotki coś się nie chciały dać. mam lekarstwa, ale pierwsze co specjalista kazał mi wyeliminować alergen , a potem leczenie, czyli mówi samo za siebie :-( pracuję w rękawiczkach, maseczce i fartuchu, ale to niewiele pomaga :-(
Stary 2010-03-09, 17:10   #68
charolina
Zadomowienie

ja bym się załamała żal takiego talentu... a akryl? a spróbuj jakiś lepszych żeli-może nie wszystko stracone... a primer nie wszędzie jest konieczny...
Stary 2010-03-09, 17:35   #69
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Cytat:
Napisane przez charolina Pokaż wiadomość
ja bym się załamała żal takiego talentu... a akryl? a spróbuj jakiś lepszych żeli-może nie wszystko stracone... a primer nie wszędzie jest konieczny...

jestem załamana... pracuję na golden nails głownie , a to są zajefajne żele. Ale spróbuję to pewne na innej marce po egzaminie się obkupię w hurtowni , jak dostanę już dyplom

Edytowane przez Sztynka
Czas edycji: 2012-09-16 o 21:41
Stary 2010-03-09, 18:17   #70
luckybabe
Raczkowanie

GG do luckybabe

no niefajnie by było gdyby wszystko czego się nauczyłaś przepadło...spokojnie...m oże znajdzie się jakieś rozwiązanie

dzień ślubu 20.08.11

Addicted to diving

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=424956
luckybabe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 19:20   #71
Violetyna
Rozeznanie

GG do Violetyna

no teraz widzę pazurki, bardzo ładne szpicki, dodałabym tylko cover
Stary 2010-03-09, 21:20   #72
motylek17222
Zadomowienie

GG do motylek17222

próbuj może znajdziesz w końcu jakiś chociaż żel który cię nie uczula ..
motylek17222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 11:56   #73
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Będę próbowała nie poddam się o niee! Powinnam była dać coverek, ale i tak mnie wszystko swędziało i się bałam :-(
Stary 2010-03-10, 12:52   #74
Eve21
Zadomowienie

GG do Eve21

Ojeeej Sztynko, bardzo mi przykro kochana , ladne te ostatnie szpicki twoje, wypytaj dokladnie na jaki konkretny składnik jestes uczulona, musisz sie dowiedziec, moze bedzie mozliwosc kupna primera badz zelu bez tego składnika , Szkoda talentu naprawde! Ale pamietaj. jakby sie nie udało zawsze możesz przerzucić się np. na makijaż , może i w tej dziedzinie jesteś nieoszlifowanym diamentem

"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 17:44   #75
za_necia
Rozeznanie

GG do za_necia

Ojejciu... bardzo mi przykro Moze faktycznie sproboj z akrylem?
Co do pazurków to bardzo ladne, tylko brokat rozsypany troszke:P Skorke widze zalana, i mi sie osobiscie te kwiatuchy nie podobaja ale to kwestia gustu
Stary 2010-03-11, 19:00   #76
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

hej jestem a gdzie ta skórka zalana zapytam na wstępie? Gdyż som to moje własne paznokiety to ja se nie przypominam, abym miała gdzieś coś zalane, chyba że robaka z żalu Ewentualnie na skórach jest u mnie oliwka zawsze i wszędzie także może to to Dziś mi się poddała dziewuszka na ćwiczenia, jutro mam egzamin to takie jakby ostateczne sprawdzenie. Otóż wyrabiam się w 4 godzinki nawet z "niespodziankami" także się nie martwię. Oczywiście samopoczucie fatalne już mam buraka na buzi choć miałam maseczkę i rękawiczki. Wiem co jest źle widać to ten fakolec taki wcale nie podobny do pozostałych, że też nie zauważyłam? Jednak Pani była zadowolona, na uzupełnianiu poprawimy. Co do kształtu to sama chciała takie niby kwadraty, ale boczki spiłowane, to jej pomysł. Miał być delikatny. I mam pytanie co do covera, bo ten z Golden Nails ma taki kolor co mi się nie podobuje, taki jakby "siny" wygląda naturalnie, ale to nie jest to czego bym oczekiwała. Poleccie mi jakiś fajny coverek- niedrogi, ale też nie będę oszczędzać, bo może zacznę już zarabiać? W ogóle w jaki sposób zaopatrzyć się w żele np. IBD albo coś takiego? jest sklep internetowy? Albo dystrybutor w Lublinie? Myślę, że zdam egzamin jutro już uzyskam ten dyplom to bym mogła ewentualnie już normalnie zakupować
Co do rad w sprawie uczulenia postaram się zmienić żele jak tylko skończę te co mam bo wydałam na nie 460 zł na akryl nie ma mowy- nie uzbieram na szkolenie najbliższy rok tak jak na to z żelu. A poza tym to jak prubowałam to się nie wyrobię zbudować pazura zanim akryl zstygnie Aż byłam głupia, że nie zrobiłam chociaż jednych pazurów przed kursem byłabym się poznała
pozdrawiam 3majcie kciuki

Edytowane przez Sztynka
Czas edycji: 2012-09-16 o 21:43
Stary 2010-03-11, 19:30   #77
za_necia
Rozeznanie

GG do za_necia

Zaczynajac od skórki to zalaczam zjdjecie + zaznaczona koleczkiem skorka, moze to oliwka... ale na zdjeciu wyglada jak skorka. Aby takich sytuacji uniknac wcieramy oliwke w skorki klientki a nadmiar scieramy wacikiem aby nie wygladaly jak "tluste kielbasy" jak to mowi moja instrutorka Becia
Po drugie co to za krzywus ?? Kciuk...
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1268330393
za bardzo przesuniety material w prawa strone... widzisz to? pod pilnik...
Poza tym nie mam zastrzeżeń, poczekaj az inne dziewczyny sie jeszcze wypowiedzą
Ja pisalam w jakims innym watku ze uzywam covera z Ef exclusive http://www.efexclusive.com/?209,en_e...-2oz.-(efcpg15)
ma bardzo ladny kolor i jest gesty, nie rozlewa sie na skorki.
Produkty ibd mozna kupic na stronie Eurofashion.com.pl masz tam pewność ze produkty sa w 100% oryginalne bo w tych a allegro to tylko opakowanie jest oryginalne a zawartosc to ? I coverek tez tam kupisz i wiele wiele innych produktów.
Szkoda ze jestes z Lublina bo mam znizke w tym sklepie
Stary 2010-03-11, 19:32   #78
za_necia
Rozeznanie

GG do za_necia

no i oczywiscie nie dalam zalacznika ze skorka...
Stary 2010-03-11, 19:54   #79
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Cytat:
Napisane przez za_necia Pokaż wiadomość
no i oczywiscie nie dalam zalacznika ze skorka...
A no faktoza tak się wydaje , zalana nie oliwka. Ok to będę wsmarowywała przed dodaniem fotki żeby to nie było kiełbasiaste A tak z kciukiem to nie zauważyłam szykuje się wpier*** w sumie dzisiaj u tej dziewczyny to żel się tak jakoś nie chciał samopoziomować taki był dziwny jak na złość i stąd ten pomysł o zmianie covera żeby było lepiej. Ogólnie nie lubię rzadkich żeli, ale pazurka buduję na coverku właśnie rzadkim jednofazowym z GN nie wiem czym mogłabym go zastąpić? A ile kosztuje ten Twój coverek? A inne żele z tej firmy? White albo clear? A jak się łączy coverek z innymi żelami?

Ceny znalazłam spoczko ale ciekawi mnie jak się łączą z innymi. Jedno mnie martwi co jeśli się okaże, że też mnie uczulają? To już więcej niż 460 zł do kosza ...

Edytowane przez Sztynka
Czas edycji: 2012-09-16 o 21:44
Stary 2010-03-12, 15:05   #80
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Dziewcz ynki zdałaaaaam:ju pi:
JESTEM JUŻ STYLISTKĄ PAZNOKCI ŻELOWYCH Z CERTYFIKATEM
Stary 2010-03-12, 17:09   #81
za_necia
Rozeznanie

GG do za_necia

No to gratulacje :cmok !!
Coverek ef exclusive laczy sie dbd z innymi żelami Tylko builderek jest dosyć rzadki nie lubie go... ale cover jest revelacyjny!!
Stary 2010-03-16, 20:17   #82
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Witam po przerwie. Dzisiaj miałam klientkę na pazurki. Chciała zwykły frencz o kształcie migdałopodobnym (bo taki mi wyszedł).
Pojechałam do niej do domu i zastałam sodomię i gomorię bo jak zobaczyłam jej paznokcie to myślałam, że ucieknę, a to były jakieś pola i wioski he he nie jestem pewna i chyba nie będę bo głupio mi było zrobić zdjęcia, ale Pani miała chyba problemy z delikatną grzybicą. Pracuje w masarni, ma ciągły kontakt z wodą. Ale nie jestem pewna, bo dłonie miała zadbane tylko chodzi o kolor płytki, ona była strasznie żółta, jak i skórki wokół niej. Mało tego okazało się , że palec wskazujący u prawej ręki uległ przytrzaśnięciu w drzwiach i należy go zrekonnstruować. I wiecie co? Udało się Zobaczcie na zdjęciach na pewno byście nie wiedziały który to pazur. Ogólnie zeszło mi 2,5 godziny i nie poganiałam się wcale! Tylko kształt jest nie bardzo, bo Pani nie chciała kwadratów, ani szpicków ze względu na pracę i tak jej spiłowałam żeby były króciutkie. Dałam coverek oczywiście. I moje pytanie do was dziewczynki jak zareagować teraz ? Bo narzędzia oddam do dezynfekcji i sterylizacji do gabinetu stomatologicznego, ale co z pędzelkami czy żelami , których dotykałam nim? Nie jestem pewna czy ona miała ten problem, ale się martwię. Na jednym pazurku rozmazał się delikatnie white, bo pani nie wiedziała i pojechała nim po lampie i zapomniała mi powiedzieć, a to się utwardziło i ja tego nie zauważyłam dlatego tak trochę krzywawo.
Proszę o radę i krytykę. Zdjęcia tej Pani to te pierwsze 3.
Druga Pani chciała bardzo króciutki frencz z jakimś cosiem nie chciała przedłużać łożyska bo pracuje w ciężkich warunkach. Więc zrobiłam jej identiko pazury jak ja mam teraz , bardzo była zadowolona. Dodam, że pazurki były megakróciutkie, takie ogryzki konkretne. Skórkę zajechałam to prawda, ale nie bolało bo pytałam. Dostałam nowe pilniki i za mało stępiłam brzegi. Zdjęcie zanim odpyliłam i dałam oliwkę, aby było widać czy skóry zalane czy nie .
A mam pytanie bo zauważyłam na swoich pazurach (po podejściu powietrzem) przyznaję się bez bicia, że robiłam na szybko i zalałam gdzieniegdzie skórki. A zrobiło mi się takie coś, że jakby pod żelem "zważył" mi się cover. Tzn. wygląda to tak jakby gdzieniegdzie on był , takie plamy, a gdzieniegdzie jest elegancko gładziutko. Nie chcę już wrzucać zdjęcia (kompromitacja) ale wygląda to na to jakby mi się np. pod pazur wlał cover, dosłownie i stworzył picasso co to się stanęło?

Edytowane przez Sztynka
Czas edycji: 2010-03-16 o 20:22 Powód: Błędy
Stary 2010-03-16, 21:05   #83
za_necia
Rozeznanie

GG do za_necia

Ojej!! Jesli mamy watpliwosci czy nasza klientka ma grzybice lub jakiegos innego syfa odsylamy ja do dermatologa i prosimy aby dala nam zasiwadczenie ze owej choroby nie ma... jak spojrzalam na dolonie tej Pani to az mnie odrzucilo, wyglada na jaas luszczyce... Ja osobiscie nie wykonała bym jej tego zabiegu. Ogolnie pazurki wyszly ladnie tylko bym troszke z bokow i przy skorkach przypilowala aby nie bylo takich "walków":P Drugie tez ladne tylko fakolec ciut czerwony i przy skorkach powietrze ?? zalaczam ci fotke (na pierwszym to zapowietrzenie, na drugim czerwone pod gwiazdką) Ale to moze tylko fotka taka... wiem ze czepiam sie szczegółów
Ogolnie co do narzedzi to powinno sie je dezynfekować po KAZDYM uzyciu, powinnaś miec taki plyn do dezynfekcji narzedzi, mozna kupic go w sklepie medycznym, nie mialas tego na kursie ? a Zelu i pedzelkow sie nie dyzenfekuje.
Co do "zwazonego" zelu na paznokciu niestety nie pomoge bo nie mialam nigdy z czyms takim stycznosci? moze jest stary? Poczekaj na rade jakiejs madrzejszej kolezanki
to chyba wszystko z mojej strony
Stary 2010-03-16, 21:08   #84
za_necia
Rozeznanie

GG do za_necia

Dziwnie ma zaczerwieniona skore na rekach naprawde, teraz zauwazylam ze stres na kciuku za wysoko :
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1268766893
Stary 2010-03-16, 21:14   #85
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

No skórka raczej zalana inaczej tego nie wytłumaczę. Płytka zaczerwieniona jak burak bo taka aż zjedzona była po prostu klientka żarła te pazury, nie zdziwię się jak odpadną po tygodniu :-( miałam na szkoleniu dezynfekcję mam płyn oczywiście , ale po sterylizacji będę miała pewność. Klientka pracuje w masarni, moja mama powiedziała, że to dlatego, bo ona pracuje w wodzie. Miałam rękawiczki, maseczkę i fartuch także ja się czuję dobrze. A co do moich paznokci to już wiem. Po prostu za często je zmieniam. Płytka jest słaba i nie trzyma żelu :-( pewnie mi też odpadną, bo przesadzałam co tydzień piłować.
Stary 2010-03-16, 21:38   #86
za_necia
Rozeznanie

GG do za_necia

Serio brzydzila bym sie dotknac takich rąk jak ona ma;pppp
Narzedzia mozesz wygotować lub wyprażyc to tez jest forma sterylizacji.
jak ma klientka zniszczona plytke, oczywiscie że produkt nie ma po prostu czego sie trzymac, bo nsze klientki kochaja zebami zdejmowac akryl/zel, zjadac paznokcie, albo przepilowywac do czerwonosci w celu przypilowania odrostu, warto ja wtedy uczulic ze paznokciec ma prawo sie nie trzymac, bo najczesciej pozniej osadzaja nas ze MY ŹLE WYKONALYSMY PAZNOKCIE!! ehh... Ja tez czesto zmieniam pazury ok 2 tyg(bo mam krotka plytke) i zawsze mi sie trzymaja
Stary 2010-03-16, 22:05   #87
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Co 2 tygodnie? Ja co 3 dni he he ;-p i dlatego. A klientka ma książeczkę SANEPID także raczej zdrowa. Tak sobie teraz pomyślałam, że jak by ją kierownik dopuścił do pracy z grzybicą? Klientkę oczywiście uprzedziłam co do skutków. A moje już też się nie mają czego trzymać pewnie odpadną :-(
Stary 2010-03-16, 22:08   #88
justi9
Rozeznanie

witam tu jeszcze mnie nie bylo a tutaj tak ladniutko gratulacje za certyfikat - uczulenie na zele ? chyba bym umarla ale i tak powodenia zycze

no tak na faklcu tez mi sie zdaje ze to powietrze
justi9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 22:16   #89
Sieciunia
Zadomowienie

z ta ksiazeczka sanepidowska to bym byla sceptyczna.. Badania sie robi raz na jakis (zazwyczaj dluzszy) czas, a zarazc sie czy na cos zachorowac mozna w kazdej chwili:/ ale miejmy nadzieje, ze jest zdrowa
Sieciunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 14:07   #90
Arla83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
A mam pytanie bo zauważyłam na swoich pazurach (po podejściu powietrzem) przyznaję się bez bicia, że robiłam na szybko i zalałam gdzieniegdzie skórki. A zrobiło mi się takie coś, że jakby pod żelem "zważył" mi się cover. Tzn. wygląda to tak jakby gdzieniegdzie on był , takie plamy, a gdzieniegdzie jest elegancko gładziutko. Nie chcę już wrzucać zdjęcia (kompromitacja) ale wygląda to na to jakby mi się np. pod pazur wlał cover, dosłownie i stworzył picasso co to się stanęło?
Z tego co opisałaś to wydaje mi sie że albo mógł się cover nie do końca utwardzić albo może źle wymieszałaś przed użyciem

Nowe wątki na forum Pazurkowe galerie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości