Ćwiczenia, pierwsze paznokcie Sztynki - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Pazurkowe galerie

Notka

Pazurkowe galerie Paznokcie, Galerie Wizażanek, wątki zbiorcze ze wzorkami, inspiracje do zdobienia paznokci, pomysły na urozmaicenie manicure

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-21, 19:54   #121
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka
Dot.: Ćwiczenia, pierwsze paznokcie Sztynki

Właśnie wtedy gdy kupowałam swój primer bez kwasowy, to na stanie w sklepie nie było. Ale w sumie głupi wydatek, bo to nie na to mam uczulenie tylko na pyłek dałam ogłoszenie, że za cenę materiałów (20 zł) robię pazurki, to mam już na sam weekend 4 panienki heh, a jak powiem np. 40 zł to już masakra , koniec...

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 22:28   #122
Sieciunia
Zadomowienie

ja zamierzam dac tez ogloszenie ze za 30 (same materialy) a potem bedzie wiecej ale nei martw, ja tak sobie mysle, ze jak pazurki beda ladne to ktos to doceni i sie klienci znajda
Stary 2010-04-27, 22:24   #123
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Witam po przerwie. oto moje wypociny.
Na pierwszym zdjęciu kształt i zdobienie według życzenia klientki. Miały być niby migdałki, ale okrągłe, tylko zdobienia zakrywa. Zdobienie jej pomysł, więc nie krytykować he he Co na pewno to mam problem ze stresem w migdałkach, ale tylko na co poniektórych. Na resztę uwag czekam od was
Zdjęcie drugie to kwadraty zaokrąglone na brzegach . Tam na frenczu jest brokat opalizujący, który daje efekt tak jakby był frencz krzywy, ale tak nie jest zapewniam było ok, bynajmniej pod tym względem. Na pewno jeszcze boczki do piłowania, ale nie miałam siły, nie bijcie. W pracy 8 godzin i 3 na tych pazurkach. I wiem , że kształty do dopracowania. To moja siorka cioteczna i nawet dostałam napiwek he he chociaż biorę tylko za materiały Ogólnie jedne i drugie się podobały. Czekam na opinie

Mój blog:
Stary 2010-04-27, 22:58   #124
Sieciunia
Zadomowienie

pierwsze mi sie podobaja a drugie w sumie tez, tylko troche mi sie nie podoba wycieniowanie coverka ale sama mam z tym problem, wiec nie bede sie wymadrzac ogolnie jest ladnie
Stary 2010-04-27, 23:23   #125
za_necia
Rozeznanie

GG do za_necia

no racja pierwsze sa super drugie pod pilnik w kilku miejscach ogolny efekt b. ladnie.
Stary 2010-04-28, 08:14   #126
paula211
Rozeznanie

pierwsze mi się bardzo podobają, w drugich podpiłowałam bym boki bo wyglądają na nierówne
paula211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 21:35   #127
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Dzięki za opinie. Mi osobiście migdałki się nie podobają. Boczki będę piłować, ale na razie przerwa w pazurkach, muszę się podleczyć :-( Jutro wrzucę jeszcze z dzisiaj zdjęcie. Jak na razie to rzy*** frenczem...

Mój blog:
Stary 2010-04-28, 21:43   #128
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Bardzo łądne migdałki Mogą Ci się nie podobać, ale zrobić musisz umieć, bo przecież coraz więcej klientek jest na nie chętnych Tym bardziej brawa

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 21:23   #129
paula211
Rozeznanie

haha rzygasz frenchem? Ciekawe jak to będzie za 5 lat :P ja dziękuję każdej klientce która nie chce frencha bo mogę zaszaleć
Stary 2010-04-29, 21:34   #130
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Dziewczynki to moje ostatnie paznokcie w tym miesiącu. I chyba w maju dwie ostatnie klientki i kończę z tym niestety. Oczywiście hobbystycznie nadal będę po rodzince za same materiały dziergać, bo oczywiście u Doberka z okazji promocji musiałam na 7 dyszek zamówienie zrobić Mam trochę lakierów i zamierzam pomaziać na naturalkach może z tego coś wyjdzie, bo łapki po ostatnim to mam już jak serdelki takie spuchnięte otóż co do pazurków:
1) Pierwszy raz wyszły mi aż takie chude wow szkielet był megacienki
2)Nie matowiłam szkieletu, bo go ładnie zbudowałam i nie było potrzeby, od razu coverek
3) Mam problem z wtapianiem ozdób wypukłych we frencza, jak kwiatki na zdjęciu. Robię tak jak mi poradziłyście. Na cover warstewka żelu i w to ozdoby. Potem buduję pazurka. Jednak nie umiem dokładnie zalać ozdób. I wychodzą mi takie bułeczki, zbyt wydatny łuk wychodzi. I w efekcie i tak muszę spiłować wystające farfocle
4) Poradźcie mi jak ładnie cieniowac cover Z tym to jest tak, że boję się za blisko skórek podjechać i potem jest za duży odstęp i się rzuca w oczy .
5) Muszę się postarać jak szybko robić jajeczko z covera żeby mi nie spłynął. bo u tej klientki mi właśnie spływał. Frencz mam gęsty bo od Doberka, ale cover z Golden i mam problem chociaż tej do rzadkich nie należy.
6) Zabieg trwa u mnie 3 godziny
jak przyspieszyć ten proces?
Najdłużej to chyba aplikacja ozdób i zalewanie/formowanie krzywych.
Na przygotowanie płytki tracę pół godziny, ale to ciężko przyspieszyć jak kobita ma skóry większe niż ja na stopach!
Czy uda mi się zejść z czasu???
Pomocy

Mój blog:
Stary 2010-04-30, 08:57   #131
paula211
Rozeznanie

czemu ostatnie paznokcie? ja przez długi czas na początku robiłam pazury jakieś 3 godziny. Teraz zeszłam do 2-2,5 h zależy czy zdobienie frencha czy nie. Mi to nie przeszkadza jak baba nie chce to niech nie przychodzi nie lubię być pośpieszana wszystko robię sobie w swoim czasie i tyle. A z biegiem czasu każdemu ten czas pracy się skraca także spoko. Ja tego typu ozdoby zatapiam we warstwie budującej po frenchu i jest si. A cieniowanie hmm mi też nikt tego nie pokazał i ie nauczył ale ja robię tak kładę na środek cover i przeciągam w stronę skórek żeby było go w miarę mało ale nie za mało no i formuje jajko. To i tak trzeba se wyczuć
Stary 2010-04-30, 10:25   #132
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
czemu ostatnie paznokcie? ja przez długi czas na początku robiłam pazury jakieś 3 godziny. Teraz zeszłam do 2-2,5 h zależy czy zdobienie frencha czy nie. Mi to nie przeszkadza jak baba nie chce to niech nie przychodzi nie lubię być pośpieszana wszystko robię sobie w swoim czasie i tyle. A z biegiem czasu każdemu ten czas pracy się skraca także spoko. Ja tego typu ozdoby zatapiam we warstwie budującej po frenchu i jest si. A cieniowanie hmm mi też nikt tego nie pokazał i ie nauczył ale ja robię tak kładę na środek cover i przeciągam w stronę skórek żeby było go w miarę mało ale nie za mało no i formuje jajko. To i tak trzeba se wyczuć
Ostatnie bo mi zdrowie nie pozwala :-( po 3 zabiegach w tym tygodniu dłonie mnie pieką i są strasznie spuchnięte. Wyglądają mniej więcej tak
jak na tym zdjęciu
http://skindoctor.pl/gfx/articles/Haandeksem/05-HE.jpg

tylko przy tym jeszcze strupy i mnóstwo pokrzywki dlatego nie mam szans na razie aby coś porobić.
Zamówiłam cover i spróbuję jak mi przyjdzie z tym cieniowaniem na jednym paluszku. Wtapiałam ozdoby z ten sposób, ale chyba za mało zalałam jeszcze.
Dzięki bardzo za pomoc

Mój blog:
Stary 2010-04-30, 12:33   #133
Eve21
Zadomowienie

GG do Eve21

Ojjeeej, ale mi Ciebie szkoda to rzadki przypadek taka alergia, a raczki strasznie wygladaja, w rekawiczkach pracujesz? Kochana to od czego wkoncu to uczulenie? Od primera czy pyłu?

"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 13:20   #134
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Uczulenie nie jest na primer na szczęście, bo używam żeli do których nie jest on potrzebny (kwasowych). Najprawdopodobniej jakiś składnik żelu , a także pył podczas piłowania. Również podejrzewam reakcję na cleaner/skinsept od Dobrej Rady, dlatego zakupię spirytus w aptece, jak radziła właśnie Dobra Rada na swoim forum i wypróbuję. Pracuję w rękawiczkach z apteki tych bez pudrowych oczywiście, aby wykluczyć i na nie alergię, nam długą tunikę, w której pracuję i od razu po zabiegu piorę. Dezynfekcja codziennie, także moich ubrań. Codziennie kąpiel w specjalnym płynie. Używam także maski, a w najbliższym czasie dostanę "przyłbicę" . Niestety to pomaga na ciało i twarz, ale dłonie NIE. Nie rozumiem bo mam "szczelnie zapakowane" łapki. Lekarze to lekceważą, ale jedna pani mi powiedziała, że to może doprowadzić do choroby zawodowej

Mój blog:
Stary 2010-04-30, 18:06   #135
Eve21
Zadomowienie

GG do Eve21

Oj kochana, ja bym przerzuciła się na coś innego, twoje zdrowie jest najważniejsze!

"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Stary 2010-04-30, 19:21   #136
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
6) Zabieg trwa u mnie 3 godziny

U mnie też 3 I cieszę się, bo zeszłam z 4 Tzn, 3 trwa odnowa, bo piłowanie (nie mam chwilowo frezarki) trwa ok godziny!! :/ A pazurki od zera, french czy zdobienie to 2 -2,5 godziny W tym przygotowanie płytki ok 15-30 minut (zależy od skórek) - ja wycinam, więc robię to powoli, żeby nie wyciąć za dużo, bo może być kuku :P A paznokcie robię już rok! Tak wiec kochana źle nie jest Z czasem zejdziesz do 2 godzin

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 22:25   #137
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
U mnie też 3 I cieszę się, bo zeszłam z 4 Tzn, 3 trwa odnowa, bo piłowanie (nie mam chwilowo frezarki) trwa ok godziny!! :/ A pazurki od zera, french czy zdobienie to 2 -2,5 godziny W tym przygotowanie płytki ok 15-30 minut (zależy od skórek) - ja wycinam, więc robię to powoli, żeby nie wyciąć za dużo, bo może być kuku :P A paznokcie robię już rok! Tak wiec kochana źle nie jest Z czasem zejdziesz do 2 godzin
Dzięki za słowa otuchy, bo już na prawdę zwątpiłam w siebie

Mój blog:
Stary 2010-05-01, 08:54   #138
paula211
Rozeznanie

oj biedna jesteś ja też mam alergię na pył i jak dostanie mi się na twarz to jest katastrofa oczy mam zapuchnięte i czerwone że wyglądam jak wyjdz i nie wracaj masakra ;/ ręce też mnie swędzą i skóra mi się łuszczy ale nie aż tak tragicznie jak u Ciebie. Szkoda. A bierzesz jakieś tablety na alergię? Bo ja łykam 2 dziennie tak mi Pani alergolog zaleciła i jak tego pilnuję + przyłbica to jest ok
Stary 2010-05-01, 10:00   #139
za_necia
Rozeznanie

GG do za_necia

ostatni secik strasznie bułkowaty ...
Stary 2010-05-01, 10:10   #140
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
oj biedna jesteś ja też mam alergię na pył i jak dostanie mi się na twarz to jest katastrofa oczy mam zapuchnięte i czerwone że wyglądam jak wyjdz i nie wracaj masakra ;/ ręce też mnie swędzą i skóra mi się łuszczy ale nie aż tak tragicznie jak u Ciebie. Szkoda. A bierzesz jakieś tablety na alergię? Bo ja łykam 2 dziennie tak mi Pani alergolog zaleciła i jak tego pilnuję + przyłbica to jest ok
Jasne biorę cały czas sterydy, ale to mi nie pomaga. Jedyne co działa to... rezygnacja z pracy niestety. Przestałam się martwić, skoro i tak nie mam do tego smykałki, więc nie żałuję

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez za_necia Pokaż wiadomość
ostatni secik strasznie bułkowaty ...
Dlatego, że dałam wypukłe ozdoby, gdybym miała bardziej go opiłować, to bym przepiłowała ozdoby. W rzeczywistości nie wygląda aż tak źle. Bynajmniej na włosie chudy Pomalutku i buły opanuję, ale na razie przerwa tak z pół roku

Mój blog:
Stary 2010-05-01, 12:14   #141
za_necia
Rozeznanie

GG do za_necia

wiem o tym doskonale dlatego nie daje sie takich ozdób do krotkich pazurów bo albo sie je spiluje albo beda bulki tj w Twoim przypadku ...
Stary 2010-05-01, 16:10   #142
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Cytat:
Napisane przez za_necia Pokaż wiadomość
wiem o tym doskonale dlatego nie daje sie takich ozdób do krotkich pazurów bo albo sie je spiluje albo beda bulki tj w Twoim przypadku ...
Wiem, ale ja ćwiczę więc mi dziewuchy pozwalają eksperymentować nawet jak nie wyjdzie to przecież za usługę nie płaci nie

Mój blog:
Stary 2010-05-03, 11:09   #143
motylek17222
Zadomowienie

GG do motylek17222

nie martw sie czasem ja robie pazurki 3 h french + zdobienie ręczne mam na mysli malowanki ,a z wtapianiem ozdob 2.5 h ....... w moim miescie rekordzistka robi 1h i 15 min hahaha cud miod i orzeszki ;D

oj z tym uczulenie nie za dobrze ...mi wychodzi takie ale jak mam kontakt z liquidem ...ale na szczescie tylko na boku dloni kiedy oceieram liquid o recznik a pozniej dlonią po tym ślizgam ...dlugi czas myslalam ze to jakas choroba ale jak tylko uruchomilam liquid po miesiacu przerwy na nowo uczulenie i tak swedzi ...na szczescie ja pracuje na zelach a akrylowe kwiatki tylko od czasu do czasu
motylek17222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 12:46   #144
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
nie martw sie czasem ja robie pazurki 3 h french + zdobienie ręczne mam na mysli malowanki ,a z wtapianiem ozdob 2.5 h ....... w moim miescie rekordzistka robi 1h i 15 min hahaha cud miod i orzeszki ;D

oj z tym uczulenie nie za dobrze ...mi wychodzi takie ale jak mam kontakt z liquidem ...ale na szczescie tylko na boku dloni kiedy oceieram liquid o recznik a pozniej dlonią po tym ślizgam ...dlugi czas myslalam ze to jakas choroba ale jak tylko uruchomilam liquid po miesiacu przerwy na nowo uczulenie i tak swedzi ...na szczescie ja pracuje na zelach a akrylowe kwiatki tylko od czasu do czasu
Oh jak ja bym chciała robić malowanki ręczne... Kupiłam farbki, ale nic nimi nie umiem zdziałać :-( Nie poddaję się z tym uczuleniem, musiałabym całkiem zrezygnować. Dopóki nie mam na twarzy to robię dalej, jeśli zaatakuje buzię muszę robić tydzień przerwy

Mój blog:
Stary 2010-06-04, 17:44   #145
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Witam po przerwie. Oddaję pod ocenę moje własne, które właśnie odchorowałam już nie robię pazurków, ale sobie nie odpuszczę muszę mieć wiadomo prawa ręka uśmiech krzywy standard nie umiem lewa manewrować. Co na pewno to opanowałam nieszczęsne skórki i nie zalewam oczywiście obgryzam je co pewnie widać. Dodam, że pazurki tez zjadam i mam króciutkie, a reszta pod ocenę

Mój blog:
Stary 2010-06-08, 12:56   #146
sahlma
Rozeznanie

bardzo ładne te ostatnie pazurki...

u mnie w mieście rekordzistka robi 45 min ;/

sahlma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:04   #147
Eve21
Zadomowienie

GG do Eve21

Ładne frenchyk Sztynko. Szczerze? Nie chciałabym zobaczyć tych pazurków wykonanych w 45 min. Chyba ze Byliczki haha

Stary 2010-06-09, 14:03   #148
sahlma
Rozeznanie

hmm nie wyglądały najgorzej, ale porównując z niektórymi zdjęciami z forum to płaskie, z tym, że nie podobało mi się, to, że tak gęsto umawia klientów, a potem się czeka, a ona się spieszy itd...

sahlma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 22:56   #149
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Witam po długiej przerwie, ale pewnie nie ostatniej. Takie moje migdałki- własne byle co, bo już miałam frenczowy odrost to sobie machnęłam byle jakie w pół godzinki . Ostatnio zapominam robić zdjęć choć mialam kilka klientek ehh

Mój blog:
Stary 2010-07-02, 23:09   #150
butterfly92
Zadomowienie

Udaję ,że nie widziałam kciuka
Ale kształt całkiem całkiem. Zdobienie nie w moim guscie ale o gustach sie nie dyskutuje
butterfly92 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pazurkowe galerie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości