Ćwiczenia, pierwsze paznokcie Sztynki - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Pazurkowe galerie

Notka

Pazurkowe galerie Paznokcie, Galerie Wizażanek, wątki zbiorcze ze wzorkami, inspiracje do zdobienia paznokci, pomysły na urozmaicenie manicure

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-02, 23:11   #151
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Dot.: Ćwiczenia, pierwsze paznokcie Sztynki

heh... jak wstawilas zdjecie na nasza klase, to myslalam, ze to takie male szpicki, hi hi, bardzo mi sie podobaja ;D
A jak te, ktore ja ci robilam, trzymaly ci sie do tej pory?
Mroczna_Sadystka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 00:03   #152
Eve21
Zadomowienie

GG do Eve21

Kochana one bardziej wyglądają jak takie MINI MINI szpicunie, zaokrąglaj czubeczki w migdałkach i bardziej zwężaj

"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 10:31   #153
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Kochana one bardziej wyglądają jak takie MINI MINI szpicunie, zaokrąglaj czubeczki w migdałkach i bardziej zwężaj
Wiem, ale ja lubię takie właśnie ostre tzn. mój TŻ lubi he he do drapciania. Kiedy robię np frencza migdałkowego to wtedy zaokrąglam, bo inaczej dziwnie do wygląda

Olu trzymają mi się cały czas, robię na Twoim szkielecie już drugie pazurki, bo podeszło mi już wtedy powietrze bardzo i źle to wyglądało, ale nic nie odpada do tej pory

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez butterfly92 Pokaż wiadomość
Udaję ,że nie widziałam kciuka
Ale kształt całkiem całkiem. Zdobienie nie w moim guscie ale o gustach sie nie dyskutuje
Wiem kciuk tak wyszedł jak jakiś orli pazur he he z tym, że robiłam na szkielecie z kwadratów, to już nie bardzo dałam radę zmodyfikować, jak zaczęłam piłować to pół masy zdjęłam zdobienie to ogólnie bezguście masz rację, ale robiłam to o 8 rano i miałam godzinkę na obie dłonie więc wpakowałam byle co i efekt właśnie taki he he, pewnie nie wytrzymam i na tygodniu zmienię

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 10:37   #154
butterfly92
Zadomowienie

Nie no nie przesadzaj jakby były różowe to by mi sie podobały. hihi
butterfly92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 11:10   #155
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Dzięki Dzisiaj mam klientkę, to coś tam jutro wstawię

Mój blog:
Stary 2010-07-10, 21:21   #156
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

No pochwal sie, co zrobilas
Stary 2010-07-11, 11:03   #157
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Ha ha nie wzięłam aparatu , ale ma mi przesłać klientka na pocztę to wstawię, bo miała własny aparat, tylko nie wiem kiedy bo baluje w ten weekend na weselu.

Mój blog:
Stary 2010-07-12, 22:04   #158
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Ok mam dwa nowe sety. Pierwszy klientki na wesele frenczyk Wyszło nawet ładnie ogólnie. Robiłam coverem z basica , bez szkieletu, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Bo do tej pory robiłam I-Nailsem be szkieletu, ale nie wiem jak się basic zachowa. Na zdjęciu widać błędy, ale się nie przyznam, czekam, aż mi wytkniecie. Drugi set to przedłużenie ogryzków, forma ofkors oba sety czerwony żel od Doberka i na to lakier miss selene czerwień także od DR (zamiast nabłyszczania glossem, mały eksperyment) Wiem, że przy skórkach nierówno gdzieniegdzie jest żel, ale uczę się dopiero pracować kolorówką i dojeżdżać do wału. Wolę dalej niż zalać skórki. Proszę o ocenki i słitaśne komcie

Mój blog:
Stary 2010-07-17, 21:27   #159
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Dziewczyny no nikt nie zajrzy???:p rosi:

Mój blog:
Stary 2010-07-17, 21:36   #160
butterfly92
Zadomowienie

Zasmucę Cię ale basic i dr to to samo. Hmmm... no krzywa c no nieźle uwydatniona. Ale chyba są troszke bułeczki
Stary 2010-07-17, 22:07   #161
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Cytat:
Napisane przez butterfly92 Pokaż wiadomość
Zasmucę Cię ale basic i dr to to samo. Hmmm... no krzywa c no nieźle uwydatniona. Ale chyba są troszke bułeczki
A w których kochana? Te czerwone, to kobitki, która ma taki profil pazurków, ale jej się podoba. Może te drugie? Bo wtapiałam ozdóbki i tak to się u mnie kończy ehh

Mój blog:
Stary 2010-07-17, 23:13   #162
butterfly92
Zadomowienie

o frenchu mówię. Ale ja mam to samo... boje sie ze cos sie klientce złamie... ale pozniej piłowanie piłowanie.
Stary 2010-07-18, 09:13   #163
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Jakie ty bledy tam widzisz? jak dla mnie sliczne paznokcie ;*
o niebo lepsze od tych, ktore ja robie. Eh... zebym ja takie robila, to bym byla szczesliwa
Stary 2010-08-02, 20:19   #164
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Hej nie wiem czy wstawiac , bo nikt nie komentuje, no ale oto moje wypociny niedzielne. Padł mój rekord, z którego jestem dumna. Donie + stopy 4 godziny stylizacji Z tym, że na te tydzień koniec, mam uczulenie nie z tej ziemi Błędy są, choćby takie, że gdzieniegdzie mi się żel budujący zbąblował, no ale cóż byłoby dziwnie gdybym coś nie spartoliła ehh

Mój blog:
Stary 2010-08-02, 20:20   #165
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

O zapomniałam o fotkach

Mój blog:
Stary 2010-08-02, 20:37   #166
DobraDusza88
Zakorzenienie

Ogólnie widać poprawę Ale tak- łapki z deczka bułowate, trzeba by troszkę masy wypiłować. Ale za to uśmiech jest ładny A w stópkach mogłaś frencha uśmiechnąc
Stary 2010-08-02, 21:45   #167
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Świetne Piękny komplecik. Mnie osobiscie sie usmiechniety french u nog nie podoba, wole klasyczny prosty
Mocno uwydatniona krzywa C, tak jak nas na kursie uczono A usmiechy to piękne po prostu robisz A gratuluje czasu.
Stary 2010-08-03, 10:57   #168
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Ogólnie widać poprawę Ale tak- łapki z deczka bułowate, trzeba by troszkę masy wypiłować. Ale za to uśmiech jest ładny A w stópkach mogłaś frencha uśmiechnąc
Gwarantuję, że według mojej instruktorki nie są bułkowate, bo jest po prostu wydatna krzywa C. Daję jedną warstwę maskeda i od razu buduję, także nie wiem jak bym miała to zrobić, chyba, że boczki to pewnie masz rację. Niestety w czasie upału niedzielnego było mi ciężko, żel spływał . Gdybym zaczęła piłować masę to bym się dokopała do naturala i było by po robocie. Może są troszkę za grube tam gdzie daje ozdoby, ale inaczej nie umiem. Co do stópek, to nie wyobrażam sobie uśmiechniętego frencza na stopach! Powodzenia he he Tak jak ktoś pisał, żeby robić krzywe na stopach. Taa ciekawe jak? Mam pod nos podsadzić stopę klientki Dobre by było Z resztą na takich krótkich palcach nie podołałabym po prostu Dopracuję to obiecuję

Mój blog:
Stary 2010-08-03, 11:09   #169
DobraDusza88
Zakorzenienie

Nie miałam zamiaru Cię urazić, po prostu ja bym wypiłowała troszkę masy i tyle. Dla mnie po prostu wydają się masywne. Co do stóp to widzisz ja po prostu nie wyobrażam sobie zrobić prostego frencha :P nie mówię tu o meeega uśmiechu, ale o takim lekkim. W końcu nazwa smile line coś mówi A na paznokciach u stóp się nie buduje, więc nie wiem o jakich krzywych piszesz :P
Stary 2010-08-03, 14:23   #170
ana990
Raczkowanie

GG do ana990

Mega fajne. Czas rewelacja, biorąc pod uwagę efekt to już w ogóle.... Super uśmiech... piękny kamuflarz... Widać po nich, że będą długo na pazurkach... i oby... Jeśli chodzi o stopy też fajnie... nie mam nic przeciwko prostym frenchom u stóp ...choć sama leciuteńko końcówki spuszczam... może to nie poprawne, nie wiem, ale wolę kiedy mam coś co mi się podoba, a nie naciągać to do książkowej teorii... owszem jeśli chodzi o temat pazurków ogólnie to; Poprawność ! *patrz punkt pierwszy, czyli 1)Poprawność przede wszystkim, ale co do uśmiechu na stopach... nie przesadzajmy.

Edytowane przez ana990
Czas edycji: 2010-08-03 o 22:45
ana990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:22   #171
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Nie miałam zamiaru Cię urazić, po prostu ja bym wypiłowała troszkę masy i tyle. Dla mnie po prostu wydają się masywne. Co do stóp to widzisz ja po prostu nie wyobrażam sobie zrobić prostego frencha :P nie mówię tu o meeega uśmiechu, ale o takim lekkim. W końcu nazwa smile line coś mówi A na paznokciach u stóp się nie buduje, więc nie wiem o jakich krzywych piszesz :P
Kochanie ja bym nie dała rady nawet uśmiechnąć nie wiem jak miałabym pędzlem operować. Z resztą stóp naumiałam się właśnie z wizażu i takie dziewczyny miały w galeriach. Oczywiście, że mnie nie uraziłaś , my się przecież nie obrażamy za krytykę prawda ?
Właśnie kiedyś na wizażu przeczytałam, że któraś z kobitek budowała na stopach... wiem masakra, ale bynajmniej jest się z czego pośmiać

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ana990 Pokaż wiadomość
Mega fajne. Czas rewelacja, biorąc pod uwagę efekt to już w ogóle.... Super uśmiech... piękny kamuflarz... Widać po nich, że będą długo na pazurkach... i oby... Jeśli chodzi o stopy też fajnie... nie mam nic przeciwko prostym frenchom u stóp ...choć sama leciuteńko końcówki spuszczam... może to nie poprawne, nie wiem, ale wolę kiedy mam coś co mi się podoba, a nie naciągać to do książkowej teorii... owszem jeśli chodzi o temat pazurków ogólnie to; Poprawność ! *patrz punkt pierwszy, czyli 1) Poprawność przede wszystkim, ale co do uśmiechu na stopach... nie przesadzajmy.
: cmok::c mok:

Mój blog:
Stary 2010-08-03, 22:48   #172
ana990
Raczkowanie

GG do ana990

Cytat:
: cmok::c mok:

Edytowane przez ana990
Czas edycji: 2010-08-03 o 22:46
Stary 2010-08-05, 19:49   #173
olivka26
Raczkowanie

ostatni zestawik b.ładny
Stary 2010-08-10, 20:01   #174
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Kilka moich nowych prac. 1) Feralny czarny frencz. Było ciężko, ale jakoś poszło. Teraz na zdjęciu widzę błędy, że wypiłowałam czarny żel po bokach za mocno. To przez to, że robiłam szkielet, którego nie nawidzę, gdzieś źle umiejscowiłam uśmiech także. Ogólnie zdjęcie wyszło, tak jakby... brudne te paznokcie były, może to przez czarny frencz. Na końcówce dałam tez brokat, który jest słabo widoczny, i srebrne i czarne cyrkonie. Zamówiłam teraz jaśniejszy cover, bo ten jest dla płytki tej klientki za ciemny moim zdaniem. Nie jestem zadowolona z tych paznokci Przepraszam za zdjęcie, ale było kiepskie światło i tylko z daleka jakoś ten mój aparat dawał cokolwiek z siebie.
2) Stopy i 3) Także stopy 100 % naturalne paznokcie i na nich żel.
4) To zdjęcie dla poprawienia humoru he he pazurek przedstawiał się jako Edek, ale ja mu nie wierzę : hahaha:

Mój blog:
Stary 2010-08-10, 22:26   #175
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Czarny french jak najbardziej w porządku. Tylko sie moge domyslac, jak ciezko jest go zrobic, takze brawa dla ciebie
stopy juz skomentowalam na naszej klasie.
A odnosnie edge, to rowniez mi sie podoba, hi hi ;D widze, ze jak sie podszkalasz i jak wroce do lublina, to mi takie zrobisz, ha ha ha ;D Tylko ja ja bede z nimi funkcjonowac. Z uczelni mnie wyrzuca... ;D
A tego bialego kwiatka, czym zrobilas?
Stary 2010-08-11, 11:06   #176
ana990
Raczkowanie

GG do ana990

Bez względu co na nim dostrzegasz mi podoba się czarny francuzik
Stary 2010-08-11, 11:50   #177
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Cytat:
Napisane przez Mroczna_Sadystka Pokaż wiadomość
Czarny french jak najbardziej w porządku. Tylko sie moge domyslac, jak ciezko jest go zrobic, takze brawa dla ciebie
stopy juz skomentowalam na naszej klasie.
A odnosnie edge, to rowniez mi sie podoba, hi hi ;D widze, ze jak sie podszkalasz i jak wroce do lublina, to mi takie zrobisz, ha ha ha ;D Tylko ja ja bede z nimi funkcjonowac. Z uczelni mnie wyrzuca... ;D
A tego bialego kwiatka, czym zrobilas?
Jak jakieś wzory to maluję lakierami/linerami, farbkami nie umiem
Podszkalam się, bo może za jakieś 2 lata pomyślę o instruktorstwie, bo to jest alternatywa dla mojego uczulenia Edge są fajne, łagodniejsze niż szpice, tylko można zrobić takie króciutkie muszę spróbować

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ana990 Pokaż wiadomość
Bez względu co na nim dostrzegasz mi podoba się czarny francuzik

Mój blog:
Stary 2010-08-11, 14:23   #178
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

hi hi... fajnie ;D A zeby byc instruktorem, to trzeba miec swoj salon, albo pracowac u kogos w salonie?

Jak tak, to za 2 lata w sam raz koncze studia, juz bede robic ladne paznokcie i mnie u siebie zatrudnisz ;D
Stary 2010-08-11, 18:11   #179
ana990
Raczkowanie

GG do ana990

Noooo to i ja tam przybędę... już raz mieszkałam w Lublinie... cały roczek Hmm w 2001 ...ale mam złe wspomnienia związane ze stylistką paznokci a fryzjerka też nie lepsza mi się trafiła... czyżbym była pechowa, ale jedynie tam mi się tak zdarzyło... to akurat jeden salon... Tipsy robiła mi dziewczyna na hirszfelda pod niebieskim blokiem... przykleiła tipsy pomalowała lakierem na jasny brąz malneła linerem dwa paseczki przykleiła kilka bulionów i zamalowała lakierem bezbarwnym... wyszło tak jak w gabinecie u dentysty, że masz sprzęt w buzi i niewiele już powiesz, tam w buzi nic nie miałam, ale nie pierwszy raz byłam robić pazury... różne stylistki różne metody więc byłam cierpliwa do samego końca nie chcąc być wścipska i pytać co chwilę a co to, a dlaczego... na koniec zaskoczona zapytałam jedynie ...i to tyle? Hmm spodziewałam się jakby czegoś trwalszego... żelu - akrylu... a ona na to - no to też jest fajne, takie wzorki są teraz na czasie... a ja - ale choć utwardzić to jakoś, wzmocnić może - a ona nie ma potrzeby... naprawdę... z racji takiej, że i tak sprawa tyczyła się tematu na tydzień półtora to nie drążyłam, byłam jedynie bogatsza o nowe doświadczenie... i biedniejsza o 80 zł ...w tym samym salonie trzy miesiące wcześniej dziewczyna rozjaśniała mi włosy... wszystko extra ...cena 80 zł... powrót do domku i......... jak uniosłam włosy z tyłu miałam swój kolor... nie kilka włosów tylko cały tył tak od połowy głowy... wróciłam do niej i zaczynam temat, a ona, że nie przypuszczała, że ja włosy będę upinać... myślała, że mam zawsze rozpuszczone... a ja - a co to ma do rzeczy? ...przyszłam rozjaśnić włosy - całe... wszystkie... Pomimo sytuacji byłam w dobrym nastroju muszę przyznać... pani kazała mi usiąść i dokańczała dzieło... po czym zniknęła na zapleczu i tak kilka dłuższych chwil minęło jak nagle poczułam okropne piekło z tyłu głowy zdążyłam się zerwać z krzesła i złapać za klamkę pokazać ręką w kierunku nałożonych folii i pani.... o matko o matko szybko włoski z tyłu miałam długości grzywki, której nie miewam oczywiście nawet z przodu kolor grzywki z tyłu był pomarańczowy Ten salon to jakaś wielka pomyłka według mnie... ale cóż dziewczyny może dopiero wdrażały się na rynek i akurat trafiło na mnie... ale żadna z nich nie była świadoma na tyle, by odpowiednio się zachować.... choćby przepraszam.... fryzjerka (pseudo) jedynie skwitowała no cóż tak wyszło... tak to jest jak się kładzie farbę dwa razy... nie kłóciłam się miałam mnóstwo innych spraw na głowie, choć nie czułam się fajnie... miałam wtedy 24 lata i nie patrzyłam na temat tak jak dziś bym spojrzała... dawno i minęło na szczęście.... przez dłuższy czas nie upinałam włosów
Za to w salonie w centrum pani kasia za 120 zrobiła mi za jakiś czas mega fajne pasemka (blond szampański/czekolada) i superową fryzurkę... strasznie byłam zadowolona, tym bardziej, że dostałam tam komplecik szampon z odżywką + ręczniczek / turbanik na głowę do suszenia włosków... to się nazywa salon.
Przepraszam za offfa

Edytowane przez ana990
Czas edycji: 2010-08-11 o 18:18
Stary 2010-08-12, 19:29   #180
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

A tam nie przepraszaj Co do offa to tak się składa, że też trafiałam na kijowe fryzjerki i stylistkę jedna na szczęście, ale dwa razy he he teraz sama kończę studium fryzjerskie i mam znajomą fryzjerkę, która mnie szkoliła , więc się strzygę u niej, ale grzywke i farbowanie robię sama Pazurki także sama (właśnie się tworzą ) Także w razie W to wpadaj do mnie na strzyżenie oczywiście darmowe w ramach szkolenia, bo na tym się materiałów nie zużywa

Mój blog:
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pazurkowe galerie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości