Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-09, 17:55   #271
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez okej01 Pokaż wiadomość
olkie, napisz mi proszę czy miałaś problemy z zaczerwienioną skórą i czy któryś z żelów flos leku sobie z tym radził [aloesowy albo arnikowy]. Baaardzo ważne, już nie moge patrzec na swoją czerwoną twarz.
twarz zaczerwieniona mam do tej pory. rozniez kilka postow wyzej pisalam co mi pomagalo

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
jesli nie chcesz nic na wieczor jesc to moze zmien pore dnia i bierz leki razem z obiadem ja nie raz tak pozno biore izotek ze nie zdaze nic juz robic do jedzenia i poprosu zjadam lyzeczke masla

a wyciszenie rumienia to aloesowy zel napewno zlagodzi ale jesli chodzi o cos barziej konkretnego to moze zel z flos leku ale ARNIKOWY? sama uzywalam na zaczerwienione krostki i nie raz cala twarz obkurcza naczynia krwionosne redukuje obrzeki i zaczerwienienia siniaki szybciej sie wchlaniaja i dobry na naczynka. aleee gdy cera jest bardzo podrazniona moze piec lekko na poczatku pozniej po ok minucie uspokaja sie wszytko ja stosowalam na noc

znalazlam jeszcze cos:http://www.ziaja.com/offer/ziajamed/...en_na_noc.html

ma bardzo dobre opinie na kwc

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-26...ien-na-noc.htm

o prosze bardzo pisalam. czytaj dokladniej
Stary 2010-03-09, 17:56   #272
mmm3m
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

buuuu , nikt mi nie odpowiedział
mmm3m jest offline  
Stary 2010-03-09, 17:57   #273
okej01
Raczkowanie

to schodzi mi na mózg, bo dałąbym głowę, że pisał to kto inny a mi zależało na Twojej opinii : D No nieważne : D Dziękuję za odpowiedź, nawet podwójną. Szkoda, że te żele tak trudno dostać-ale będę szukać do skutku.
Czyli stosowałaś na noc i rano twarz była uspokojona? Piszę o arnikowym.
okej01 jest offline  
Stary 2010-03-09, 18:20   #274
Karlitooo
Raczkowanie

Julllly - identycznie mialem to samo z jakies 2 tyg temu. W krotkim czasie pojawily sie ze 4 takie gule w okolicy zuchwy. Bardzo dluugo to sie wchlania, nie ma jak tego wywalic za bardzo bo siedzi pod skóra. Do dnia dzisiejszego wyczuwam lekkie zgrubienia, jeszcze sie wchlania. Dziwna sprawa z tym.

olkie - szynka nie jest tlusta ? ;p dobre sobie, na 100gr ponad 20 gr tluszczu. Myslalem, ze polykanie masla łyzkami nie nalezy do przyjemnych ; p wiec podalem przykladowa alternatywe, najprostszą wydaje sie zapijanie mlekiem i tyle

martaj - w zyciu bym nie rozpoczal leczenia przed sloncem i upalami. Bynajmniej na swoim przykladzie uwazam to za niemozliwe. Praca fizyczna, bardzo duzo gry na sloncu i opalanie sie praktycznie eleminuje branie leku w tej porze.

Wystarczy, ze teraz pogram na sali z pol godziny i skora na szyi mnie pali, czerwone plamy i podraznienia. To samo na obtartych rekach i dloniach. Nie wyobrazam sobie co by bylo przy upale i na sloncu po kilku h gry.

Dlatego jezeli masz pewnosc, ze dasz rade przetrwac, to do dziela ;]

Edytowane przez Karlitooo
Czas edycji: 2010-03-09 o 18:22
Karlitooo jest offline  
Stary 2010-03-09, 18:52   #275
maadziulek91
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Olkie, ten krem to nie nivea tylko ziaja
Dzięki za informację, póki co mnie nie podrażnia ale nigdy nic nie wiadomo, popytam jeszcze na innym wizazowym wątku o skład kremu. A jak już będę musiała go zmienić, to może wybrać coś nawilżającego i łagodzącego z BIOCHEMII URODY? coś polecacie? Czy te wszystkie mazidła nie ogarnią naszej skóry?
np.:

Hydrolat aloesowy

Hydrolat z róży damasceńskiej

Hydrolat z róży stulistnej

Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5%

i do matowienia, choć chyba już mi się nie przyda:

Puder bambusowy 100%
nic nie moge polecic bo nic z tego nie uzywałam. przykro mi.

odpisałam Ci
Stary 2010-03-09, 19:01   #276
mmm3m
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

hehe, dzięki

teraz mój najnowszey problem:

starszliwy świąd skóry od czubka głowy aż po spody stóp. Takie jakby drapanie igiełkami na drobnych obszarach. Przez drapanie się podrażniła mi się skóra. Myślicie, że to wina Iso? Jeżeli tak to jak sobie z tym radzić w takim przypadku? Poza tym to mi zostanie na stałe z kuracją, czy da radę się to przerwać... drapanie wykańcza moja skórę, a swędzenie mnie samą ;/
mmm3m jest offline  
Stary 2010-03-09, 19:38   #277
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez Karlitooo Pokaż wiadomość
olkie - szynka nie jest tlusta ? ;p dobre sobie, na 100gr ponad 20 gr tluszczu. Myslalem, ze polykanie masla łyzkami nie nalezy do przyjemnych ; p wiec podalem przykladowa alternatywe, najprostszą wydaje sie zapijanie mlekiem i tyle
]
ponad? ja znalazlam info ze mniej niz 20%;>a maslo oselkowe 82% i wyzej.

wiec sadzisz ze zjadajac jeden plasterek szynki o zawartosci mniejszej niz 20% tluszczy dostarczysz sobie wiecej tluszczu potrzebnego do rozpuszczenia rotinoidu niz jedna lyzeczka masla co prawie w calosci (82%) sklada sie z tluszczow?

idac dalej tym mysleniem- plaster szynki sredniej wielkosci ok 15 g( duza szynka wielkosci otwartej dloni ok 20 g)- to daje 3 g tluszczu zakladajac ze ma max 20% tluszczu( a maja mniej)

natomiast 1 lyzka plaska ok 5 g masla przy 82% to.....4,1g tluszczu.

co do popijania mlekiem bym sie zastanowila.wszelkie leki popija sie tylko i wylacznie WODA.nawet przedszkolaki to wiedza. nie wiedziala moja wspolokatorka. efektow nie opisze;D za malownicze byly

dziekuje za uwage

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
to schodzi mi na mózg, bo dałąbym głowę, że pisał to kto inny a mi zależało na Twojej opinii : D No nieważne : D Dziękuję za odpowiedź, nawet podwójną. Szkoda, że te żele tak trudno dostać-ale będę szukać do skutku.
Czyli stosowałaś na noc i rano twarz była uspokojona? Piszę o arnikowym.
mozna zamowic w aptece. ja tak robilam

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-03-09 o 19:48
olkie jest offline  
Stary 2010-03-09, 19:41   #278
maadziulek91
Zadomowienie

Olkie podziwiam Cie za te Twoje opanowane odpowiedzi
Stary 2010-03-09, 19:45   #279
aktogimka
Zakorzenienie

Kiedyś bardzo się spieszyłam, więc stwierdziłam, że zjem łyżkę masła, łyknę Izo i będzie ok. To masło wyplułam szybciej, niż je włożyłam do ust, a później ciągle miałam ten tłusty posmak i odruch wymiotny na samą myśl o jedzeniu masła łyżką. To samo z wypiciem oliwy czy oleju. Jedno wielkie fuj, fuj, fuj Już lepiej tą łyżeczką masła posmarowąc sobie kawałek chleba

Ale co kto lubi

aktogimka jest teraz online  
Stary 2010-03-09, 19:55   #280
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
Olkie podziwiam Cie za te Twoje opanowane odpowiedzi
szczegolnie ze na izoteku to trudne

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Kiedyś bardzo się spieszyłam, więc stwierdziłam, że zjem łyżkę masła, łyknę Izo i będzie ok. To masło wyplułam szybciej, niż je włożyłam do ust, a później ciągle miałam ten tłusty posmak i odruch wymiotny na samą myśl o jedzeniu masła łyżką. To samo z wypiciem oliwy czy oleju. Jedno wielkie fuj, fuj, fuj Już lepiej tą łyżeczką masła posmarowąc sobie kawałek chleba

Ale co kto lubi
dlatego watro miec obok wode by popic i nie czuje sie wogole smaku no chyba ze maslo przezuwasz to faktycznie moglo byc nieciekawie ;D mi spokojnie sie przeslizguje przez przelyk nawet bez wody w calosci
Stary 2010-03-09, 20:00   #281
martaj145
Zadomowienie

Cytat:
Julllly - identycznie mialem to samo z jakies 2 tyg temu. W krotkim czasie pojawily sie ze 4 takie gule w okolicy zuchwy. Bardzo dluugo to sie wchlania, nie ma jak tego wywalic za bardzo bo siedzi pod skóra. Do dnia dzisiejszego wyczuwam lekkie zgrubienia, jeszcze sie wchlania. Dziwna sprawa z tym.

martaj - w zyciu bym nie rozpoczal leczenia przed sloncem i upalami. Bynajmniej na swoim przykladzie uwazam to za niemozliwe. Praca fizyczna, bardzo duzo gry na sloncu i opalanie sie praktycznie eleminuje branie leku w tej porze.

Wystarczy, ze teraz pogram na sali z pol godziny i skora na szyi mnie pali, czerwone plamy i podraznienia. To samo na obtartych rekach i dloniach. Nie wyobrazam sobie co by bylo przy upale i na sloncu po kilku h gry.

Dlatego jezeli masz pewnosc, ze dasz rade przetrwac, to do dziela ;]

ja raczej w wakacje nie bede pracowac fizycznie (chyba?) nie przepadam za laezeniem plackiem na sloncu, ale nie chce tez go calkowicie unikac dlatego kupie dobre filtry i chociaz troche sie poopalam, chociaz jak bd musiala zrezygnowac z tego calkowicie nie bd to problem
Myśle, ze dam rade przetrwac, bo jestem zdeterminowana do tego, zeby wreszcie sie tego dziadostwa pozbyc po tylu latach nie chce jeszcze czekac tyle miesiecy
Stary 2010-03-09, 20:10   #282
aktogimka
Zakorzenienie

Cytat:
dlatego watro miec obok wode by popic i nie czuje sie wogole smaku no chyba ze maslo przezuwasz to faktycznie moglo byc nieciekawie ;D mi spokojnie sie przeslizguje przez przelyk nawet bez wody w calosci
Jak jeszcze miałabym to popić wodą, to już w ogóle na miejscu Ale jak już napisałam - co kto lubi, chociaż dla mnie to niezły hardcore

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez martaj145 Pokaż wiadomość
ja raczej w wakacje nie bede pracowac fizycznie (chyba?) nie przepadam za laezeniem plackiem na sloncu, ale nie chce tez go calkowicie unikac dlatego kupie dobre filtry i chociaz troche sie poopalam, chociaz jak bd musiala zrezygnowac z tego calkowicie nie bd to problem
Myśle, ze dam rade przetrwac, bo jestem zdeterminowana do tego, zeby wreszcie sie tego dziadostwa pozbyc po tylu latach nie chce jeszcze czekac tyle miesiecy
Tu wcale nie trzeba leżeć na słońcu plackiem. Wystarczy dłuższy (albo krótszy ) spacer po mieście bez odpowiedniego filtra i może być klops

Ja bardzo się cieszę, że leczenie zaczęłam jesienią, z dermą przewidujemy koniec na maj/czerwiec, więc w sam raz na letnią porę będę bez Izo, a jedynie z mocnymi filtrami
Chociaz przyznam, że gdybym trafiła do tej lekarki teraz, to też bym sie zdecydowała na kurację Czekanie kolejnych kilku miesięcy na jesień doprowadziłoby mnie chyba do szału

Stary 2010-03-09, 20:24   #283
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez martaj145 Pokaż wiadomość
[/B]

ja zaczelam w sierpniu jakos kiedy byly te wielkie upaly. krzywdy nie bylo. na plazy czapka z daszkiem + filtr zadnego fatality nie bedzie. wazne by nie opalac twarzy na sile i tyle. poza tym laski sie zazwyczaj maluja a obecnie kosmetyki maja filtry po 2 uzywaja kremow z filtrami czego kolesie nie robia;D mamy przewage

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość

Ja bardzo się cieszę, że leczenie zaczęłam jesienią, z dermą przewidujemy koniec na maj/czerwiec, więc w sam raz na letnią porę będę bez Izo, a jedynie z mocnymi filtrami
Chociaz przyznam, że gdybym trafiła do tej lekarki teraz, to też bym sie zdecydowała na kurację Czekanie kolejnych kilku miesięcy na jesień doprowadziłoby mnie chyba do szału
ja w czwartek jade na ostatnia wizyte juz chyba ostatnia mam nadzieje ze chociaz 10 mg dostane na miesiac na odchodne nak na wszelki wypadek gdyby z wybranych lekow cos sie nie wchlonelo ;D alez sie ciesze ze juz bedzie koniec;D
Stary 2010-03-09, 20:30   #284
maadziulek91
Zadomowienie

Cytat:
ja zaczelam w sierpniu jakos kiedy byly te wielkie upaly. krzywdy nie bylo. na plazy czapka z daszkiem + filtr zadnego fatality nie bedzie. wazne by nie opalac twarzy na sile i tyle. poza tym laski sie zazwyczaj maluja a obecnie kosmetyki maja filtry po 2 uzywaja kremow z filtrami czego kolesie nie robia;D mamy przewage

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

ja w czwartek jade na ostatnia wizyte juz chyba ostatnia mam nadzieje ze chociaz 10 mg dostane na miesiac na odchodne nak na wszelki wypadek gdyby z wybranych lekow cos sie nie wchlonelo ;D alez sie ciesze ze juz bedzie koniec;D
sprawy sobie nie zdajesz jak ja Ci zazdroszcze. narazie staram sie uporac z wysypem a Ty masz piękna czyściutką buźkę
Stary 2010-03-09, 20:43   #285
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

cierpliwosci cierpliwosci cierpliwosci i odpowiednich kosmetykow
Stary 2010-03-09, 20:51   #286
okej01
Raczkowanie

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-10...demakijazu.htm

Myślicie, że może być? Tonik nie zmywa niestety tuszu, a myć się czymś trzeba. Nagietkowy tonik plus mleczko z tej samej serii.. czy ta zawartość alkoholu jednak przeważa na 'nie'?

Zauważyłam po myciu dzisiaj, kilka minut temu, że zaczynają wysychać mi usta. Myslałam, że to może po paście do zębów, ale chyba się myliłam. Liczę, że akne zaczyna działać. Na zaczerwienionej twarzy [była taka przed rozp. kuracji] kilka pojedynczych pryszczy z białymi główkami, mnóstwo przebarwień, zaskórników. Jej, chciałabym być już chociaż w maju. : D
okej01 jest offline  
Stary 2010-03-09, 20:55   #287
snafu
Zadomowienie

Cytat:

Mam dokładnie to samo! Już długo, długo mi się coś w ten deseń utrzymuje i nie wiem jak to wytępić... a kuracji zostało jakieś 2miechy.... boję się że nie zdążę i mi to zostanie i stanie się to samo co z Gonią,która pisała jeszcze w pierwszej części na początku jakoś. Musiała powtarzać kurację.
Stary 2010-03-09, 21:05   #288
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:

Myślicie, że może być? Tonik nie zmywa niestety tuszu, a myć się czymś trzeba. Nagietkowy tonik plus mleczko z tej samej serii.. czy ta zawartość alkoholu jednak przeważa na 'nie'?
dzizes pisze sie a Ty uparta dalej trwasz przy swoim i podajesz wciaz te same kosmetyki i pytasz sie o opinie.

kolejny raz: mleczka drogeryjne ziaji maja OLEJ MINERALNY a i jego skutkach pisalam strone lub 2 wczesniej.

to sklad ziaji nagietkowej

Skład: Aqua, MINERAL OIL, Propylene Glycol, Calendula Officinalis, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum, Citric Acid (09.03.2007.)

zmywa doskonale ten oto plyn dostepne rowniez w rossmanach

http://grafik.rp.pl/grafika_zw/428810,210908,9.jpg

moze byc uzyty jako kosmetyk 2 w jednym tzn do demakijazu oczu i calej twarzy . mozna juz nie uzywac oniku bo ma ph jak skora podobno. ma jakas substancje tonizujaca. czyli zamiast 2 kosmetykow to 1. cena ok 11 zl

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-03-09 o 21:08
olkie jest offline  
Stary 2010-03-09, 21:14   #289
aktogimka
Zakorzenienie

Cytat:

Poszukaj jakiegoś płynu micelarnego - możesz używać go zarówno jako tonik i jako płyn do demakijażu oczu. Ja teraz używam drugą z kolei butelkę micela z Biodermy, bo kupiłam zestaw dwóch w cenie jednej Jak mi się skończy, to poszukam czegoś tańszego i równie dobrego.

Teraz w drogeriach jest pełno miceli - np. Dax Cosmetics, Ziaja, AA.

Stary 2010-03-09, 21:43   #290
Karlitooo
Raczkowanie

olkie - wes mnie nie denerwuj teraz, gdzie ja napisalem ze 1 plasterek szynki ma wiecej tluszczu od łyzki masla ? Nie musisz mi przedstawiac zadnych obliczen, bo dokladnie wiem co i ile zawiera. Mowiac plasterek szynki albo sera mialem zwyczajnie na mysli TE produkty po prostu zeby zjesc zamiast maslo.

Tak czy siak, nawet podarzajac za twoimi obliczeniami, swoim maselkiem jesz AZ 4,1g zamiast 3g, az caly 1 g wiecej ! no ekstra, to jest ogromna roznica ; ] I do tego podejrzewam, ze zapewne łycha masła jest duzo zdrowsza ; ]

Takich glupot jak jedzenie masla, zamiast zwyczajnego posilku podczas brania leku to jeszcze nie czytalem. Ale skoro lubisz..

Nastepnie nie piernicz glupot na temat mleka, bo nie mam slow zeby to komentowac.

Radze najpierw poczytac na temat popijania lekow, a potem sie wymadrzac.

snafu -takie gule to dosc powazna rzecz, bo jak widzisz sie dlugo goi, tym bardziej nie wolno konczyc kuracji jak sie tego nie wyleczylo jeszcze

sygnalem to zakonczenia jest calkowiecie wyleczona skora ze wszystkich zmian, to oczywiste

Czas edycji: 2010-03-09 o 21:55
Karlitooo jest offline  
Stary 2010-03-09, 21:54   #291
snafu
Zadomowienie

Karlitooo
no właśnie,ale z drugiej strony nie można w nieskończoność ciągnąć tej kuracji i niestety maj nadejdzie 150mg/kg zjedzone i po kuracji, żeby tylko do tej pory zginęły.

może ktoś ma sposób na te wstrętne gule podkórne albo raczej zgrubienia?
Stary 2010-03-09, 21:58   #292
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
olkie - wes mnie nie denerwuj teraz, gdzie ja napisalem ze 1 plasterek szynki ma wiecej tluszczu od łyzki masla ? Nie musisz mi przedstawiac zadnych obliczen, bo dokladnie wiem co i ile zawiera. Mowiac plasterek szynki albo sera mialem zwyczajnie na mysli TE produkty po prostu zeby zjesc zamiast maslo.

Tak czy siak, nawet podarzajac za twoimi obliczeniami, swoim maselkiem jesz AZ 4,1g zamiast 3g, az caly 1 g wiecej ! no ekstra, to jest ogromna roznica ; ] I do tego podejrzewam, ze zapewne łycha masła jest duzo zdrowsza ; ]

Takich glupot jak jedzenie masla, zamiast zwyczajnego posilku to jeszcze nie czytalem. Ale skoro lubisz..

Nastepnie nie piernicz glupot na temat mleka, bo nie mam slow zeby to komentowac.

Radze najpierw poczytac na temat popijania lekow, a potem sie wymadrzac.

s
nie spinaj sie bo hemoroidow dodtaniesz

ja tylko wykazalam co sie oplaca bardziej zjesc ale widze ze skoro pokazalam ze jest ( dla ciebie TYLKO) 1 gram mniej a wg innych az 1 gram wiecej tluszczu co jak widze uwlacza Twej godnosci.

co do popijania lekow czytalam slyszalam i gadalam z lekarzem. ale widze jestes specjalista w tym wypadku ;D i to co wg Ciebie jest wymadrzaniem wg mnie jest poprostu sywierdzeniem faktu. a jak narazie to jestes jedyny co tu cwaniakuje.

po 3 gdybys czytal ze zrozumieniem to bys zapewne wyczytal ze taka opcje jak lyzeczka masla jem w awaryjnych sytuacjach polecam cofniecie sie o kilka stron i zapoznanie sie z moim postem

dziekuje za uwage
Stary 2010-03-09, 21:59   #293
Karlitooo
Raczkowanie

2 miechy to kupa czasu i spokojnie zejdzie. Ile czasu siedza te gule juz ?

Usunac ich nie usuniesz, bo sa zamkniete
Karlitooo jest offline  
Stary 2010-03-09, 22:02   #294
snafu
Zadomowienie

Szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie, ale jak oglądam zdjęcia ze stycznia to one już tam były chyba... Trudno powiedzieć. Będę czekać zobaczymy jak się akcja potoczy
Stary 2010-03-09, 22:05   #295
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
jesli nie chcesz nic na wieczor jesc to moze zmien pore dnia i bierz leki razem z obiadem ja nie raz tak pozno biore izotek ze nie zdaze nic juz robic do jedzenia i poprosu zjadam lyzeczke masla

specjalnie i z dedykacja ;D znalazlam post
Stary 2010-03-09, 22:10   #296
simcha
Zakorzenienie

witam wszystkie retinoidożerne
niestety nie mam czasu teraz nadrobić wątku (obiecuję że to zrobię jak tylko znajdę chwilę), ale przyszłam się pochwalić że jestem po 3 opakowaniu, robiłam dzis wyniki i wszystko jest super, także mogę spokojnie kontynuować kurację!

zapuszczam włosy

Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline  
Stary 2010-03-09, 22:11   #297
Jully
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez snafu Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo! Już długo, długo mi się coś w ten deseń utrzymuje i nie wiem jak to wytępić... a kuracji zostało jakieś 2miechy.... boję się że nie zdążę i mi to zostanie i stanie się to samo co z Gonią,która pisała jeszcze w pierwszej części na początku jakoś. Musiała powtarzać kurację.
Ja dopiero zaczęłam 2 miesiąc więc mam nadzieję, że mi przejdzie. Ta na brodzie już jest bardzo mała mimo, że po południu była znacznie wieksza. Cuda mi się na tej twarzy dzieją

Ja na pewno będę przez wakacje brała Acne, bo derma nie zapowiada mi kolejnego podwyższenia dawki. Specjalnie jakoś filtrów nie używam, chyba że wychodzę na dłużej na ostre słońce a to sie raczej rzadko zdarza, bo nie lubię sie opalać Teraz mam krem Lirene z filtrem 15. Może bliżej lata pomyślę o czymś silniejszym.

Tak się zastanawiam, bo piszecie tu o jakichś tonikach i olejkach, a moja pielęgnacja twarzy to rano i wieczorem żel do mycia i potem krem nawilzający lub czasem jakiś tłuścioch Łojotok całkowicie mi znikną więc właściwie nie potrzebuję niczego więcej, ale może źle myślę i lepiej by było cos dodać

A propo jedzenia łyżki masła żeby sie tabletka rozpuściła to ja kilka razy zrobiłam coś bardziej obrzydliwego Jak na śniadanie nie jadłam nic tłustego to łykałam tabletki i popijałam łyżką oliwy z oliwek Nie polecam, teraz raczej praktykuję jedzenie jakiejś rybki.
Jully jest offline  
Stary 2010-03-09, 22:19   #298
Karlitooo
Raczkowanie

Cytat:
nie spinaj sie bo hemoroidow dodtaniesz

ja tylko wykazalam co sie oplaca bardziej zjesc ale widze ze skoro pokazalam ze jest ( dla ciebie TYLKO) 1 gram mniej a wg innych az 1 gram wiecej tluszczu co jak widze uwlacza Twej godnosci.

co do popijania lekow czytalam slyszalam i gadalam z lekarzem. ale widze jestes specjalista w tym wypadku ;D i to co wg Ciebie jest wymadrzaniem wg mnie jest poprostu sywierdzeniem faktu. a jak narazie to jestes jedyny co tu cwaniakuje.

po 3 gdybys czytal ze zrozumieniem to bys zapewne wyczytal ze taka opcje jak lyzeczka masla jem w awaryjnych sytuacjach polecam cofniecie sie o kilka stron i zapoznanie sie z moim postem

dziekuje za uwage

dobrze, jedz swoje maslo w awaryjnych sytuacjach, na zdrowie.

chyba nie dokladnie o tym zapijaniu lekow czytalas albo nie zrozumialas za bardzo o czym bylo napisane.

Takie leki jak retinoidy, nalezy jesc z tluszczami, dlatego picie mleka jest wskazane przy zazywaniu. Leki typu antybiotyki, przeciw nowotworow itp nie wolno popijac mlekiem bo w tym przypadku tluszcz utrudnia wchlanialnosc leku.

Wiec nie pitol, ze tylko i wylacznie woda zapija sie leki.

A to, co lekarze mowia, to czesto traktuje z lekkim przymruzeniem oka. Bo jest duzo takich specjalistow - znawcow.

I w ogole wiesz co znaczy czytac ze zrozumieniem, skoro stosujesz takie terminy. Bo nie wiem w ktorym miejscu mialem nie zrozumiec twojego tekstu ? Jezeli juz, to raczej bylo to przeoczenie w czytanym tekscie z tym maslem

Poza tym jedzenie na noc sam tluszcz w przypadku osob odchudzajacych sie jest zlym wyborem. Lepiej zjesc to o czym mowilem, bo w pokarmie jest dodatkowo bialko.

dziekuje, dobranoc

Czas edycji: 2010-03-09 o 22:24
Karlitooo jest offline  
Stary 2010-03-09, 22:34   #299
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Poza tym jedzenie na noc sam tluszcz w przypadku osob odchudzajacych sie jest zlym wyborem. Lepiej zjesc to o czym mowilem, bo w pokarmie jest dodatkowo bialko.

dziekuje, dobranoc
nie odchudzam sie nie mam potrzeby.
Stary 2010-03-09, 22:46   #300
Karlitooo
Raczkowanie

nie mowie o tobie, tylko o osobie do ktorej kierowalas swoje madre sugestie
Karlitooo jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
aknenormin, izotek, trądzik

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości