Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-09, 18:03   #4291
kometa90
Raczkowanie

Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Olkie-to jak za darmo, szczególnie, że butle kwasu hialuronowego mam zawsze pod ręką
Dziś wykupiłam ostatnią receptę na Akne. W sumie zjem łącznie 160mg/kg. I za dwa miesiące będę po kuracji. Jak ten czas szybko leci.

kometa90 jest offline  
Stary 2011-12-09, 22:00   #4292
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

aaaaa a buteleczki z ciemnego szkla kupilam w aptece spytalam babeczki czy nie maja takich buteleczek jak przygotowuja mazidla na recepte akurat chyba na 20 ml miala za 70 gr pozatym zbieam szklane buteleczki po po roznych polproduktach z mazidel i zsk
Stary 2011-12-10, 11:57   #4293
kometa90
Raczkowanie

Czyli taka buteleczka po hydrolacie z mazidel może być? bo mam takich zapas

kometa90 jest offline  
Stary 2011-12-10, 14:35   #4294
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

chyba za duza bedzie ja robie bez konserwantu male ilosci po 20 ml a po hydrolacie chyba za duze

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

lepiej jakas malenka byteleczke po syropie znalezc albo poprostu przejsc sie do apteki
Stary 2011-12-11, 21:48   #4295
kometa90
Raczkowanie

No tak. Nie pomyślała, że jak bez konserwantów to małe ilości. Dzięki Olkie . Na pewno wykorzystam Twój patent na zaskórniki jak skończę kuracje.

kometa90 jest offline  
Stary 2011-12-11, 23:16   #4296
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

jak skoncze migdala to zobacze czy uda mi sie ukrecic tonik z salicylem jak narazie uzywalam tylko salicylka w oleju co na np wyjazdach moze byc niewygodne
Stary 2011-12-12, 00:05   #4297
aniol_88
Przyczajenie

Witam, jestem tu nowa. Od tygodnia stosuję aknenormin 20mg. Czy to możliwe, że widzę już pozytywne zmiany, czy to moja wyobraźnia? Jakąs tam suchość w nosie, ustach czuję, kości, stawy też mnie pobolewają, ale naczytałam się tych ulotek i wpisów na forach, że zaczęłam się zastanwiać czy sobie czasem tego nie wmówiłam.
Czy oprócz stosowania aknenorminu, używacie jakichś maści itp?
pozdrawiam!
aniol_88 jest offline  
Stary 2011-12-12, 11:15   #4298
Marzena17
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aniol_88 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowa. Od tygodnia stosuję aknenormin 20mg. Czy to możliwe, że widzę już pozytywne zmiany, czy to moja wyobraźnia? Jakąs tam suchość w nosie, ustach czuję, kości, stawy też mnie pobolewają, ale naczytałam się tych ulotek i wpisów na forach, że zaczęłam się zastanwiać czy sobie czasem tego nie wmówiłam.
Czy oprócz stosowania aknenorminu, używacie jakichś maści itp?
pozdrawiam!
Ciężko powiedzieć po tygodniu w zasadzie możesz już odczuwać to, że jesteś w trakcie kuracji. Najważniejsze, żebyś sobie nic nie wkręcała.
Podczas kuracji nie stosuje się niczego przeciwtrądzikowego.
Marzena17 jest offline  
Stary 2011-12-12, 16:44   #4299
niemadlamnienicku
Raczkowanie

Witam Was Retinki

mam takie pytanie: czy podczas kuracji retinoidami można stosować zabiegi antycellulitowe? Postanowiłam się rozprawić ze swoimi udami, zaopatrzyłam się w balsamy i bański chińskie (o których dowiedziałam sie z Wizażu oczywiście ) ale teraz tak się zastanawiam, czy mogę takie zabiegi wykonywać i stosować tego typu balsamy... Jak to wygląda u Was (jeżeli w ogóle macie ten problem )

Może też napiszę coś o swojej kuracji. Jestem teraz w 62 dniu brania Izoteku, z efektów póki co nie jestem zadowolona. Po ok pierwszych trzech tygodniach było super, twarz suchutka, nic nie wyskakiwało (dawka od początku była 40 mg), 2 tygodnie później przetłuszczanie twarzy wróciło, dostałam dawkę 60 mg na 18 dni, od soboty znów jestem na dawce 40 mg i nie uwierzycie... przetłuszczanie twarzy już mi wraca a od łojotoku niedaleko do rozwoju pryszczy, już nie mam siły do tego.
niemadlamnienicku jest offline  
Stary 2011-12-12, 18:02   #4300
anielska diablica
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez niemadlamnienicku Pokaż wiadomość
Witam Was Retinki

mam takie pytanie: czy podczas kuracji retinoidami można stosować zabiegi antycellulitowe? Postanowiłam się rozprawić ze swoimi udami, zaopatrzyłam się w balsamy i bański chińskie (o których dowiedziałam sie z Wizażu oczywiście ) ale teraz tak się zastanawiam, czy mogę takie zabiegi wykonywać i stosować tego typu balsamy... Jak to wygląda u Was (jeżeli w ogóle macie ten problem )

Może też napiszę coś o swojej kuracji. Jestem teraz w 62 dniu brania Izoteku, z efektów póki co nie jestem zadowolona. Po ok pierwszych trzech tygodniach było super, twarz suchutka, nic nie wyskakiwało (dawka od początku była 40 mg), 2 tygodnie później przetłuszczanie twarzy wróciło, dostałam dawkę 60 mg na 18 dni, od soboty znów jestem na dawce 40 mg i nie uwierzycie... przetłuszczanie twarzy już mi wraca a od łojotoku niedaleko do rozwoju pryszczy, już nie mam siły do tego.

Też wpadłam na taki sam pomysł, że jak dbać o siebie to kompleksowo i zaopatrzyłam się w balsamy ujędrniające i antycellulitowe, rękawice do masażu i masażer i o ile balsamy są fajne bo mi nawilżają ciało ( raczej nie wierze w ich wyszczuplanie i działanie antycellulitowe ) to od masażera porobiły mi się siniaki na od kolan po uda co tak mi się ciało uwrażliwiło od Aknenorminu, więc myślę, że jak nie będziesz mieć takich dolegliwości to śmiało możesz wykonywać zabiegi.
anielska diablica jest offline  
Stary 2011-12-12, 19:38   #4301
niemadlamnienicku
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Też wpadłam na taki sam pomysł, że jak dbać o siebie to kompleksowo i zaopatrzyłam się w balsamy ujędrniające i antycellulitowe, rękawice do masażu i masażer i o ile balsamy są fajne bo mi nawilżają ciało ( raczej nie wierze w ich wyszczuplanie i działanie antycellulitowe ) to od masażera porobiły mi się siniaki na od kolan po uda co tak mi się ciało uwrażliwiło od Aknenorminu, więc myślę, że jak nie będziesz mieć takich dolegliwości to śmiało możesz wykonywać zabiegi.
To myślimy podobnie ja to nazywam "generalny remont" a jakiego masażera używałaś, że porobiły Ci się takie siniaki? taki zwyczajny manualny, czy jakieś "wibrujące" cudo?
Stary 2011-12-12, 20:03   #4302
anielska diablica
Rozeznanie

Cytat:
To myślimy podobnie ja to nazywam "generalny remont" a jakiego masażera używałaś, że porobiły Ci się takie siniaki? taki zwyczajny manualny, czy jakieś "wibrujące" cudo?

Zwyklaczek taki plastikowy z ruchomymi wypustkami ( ale ja dość wątła jestem to i siły wielkiej nie używałam ) a i w moich planach " renowacji siebie" mam jeszcze wybielanie ząbków Białą Perłą ( ale muszę najpierw odsłoniętą szyjkę zęba zreperować u dentysty ). Ty masz jeszcze jakieś " zabiegi" zaplanowane ?
Stary 2011-12-12, 20:38   #4303
nanetti_
Raczkowanie

Zaglądam po dłuższej przewie na forum,TAK dawno mnie tu nie było mineło już 5 miesiecy od zakończenia kuracji. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Trądzik (odpukać) nie wraca, polecam wszystkim
nanetti_ jest offline  
Stary 2011-12-12, 21:05   #4304
niemadlamnienicku
Raczkowanie

Cytat:
Zwyklaczek taki plastikowy z ruchomymi wypustkami ( ale ja dość wątła jestem to i siły wielkiej nie używałam ) a i w moich planach " renowacji siebie" mam jeszcze wybielanie ząbków Białą Perłą ( ale muszę najpierw odsłoniętą szyjkę zęba zreperować u dentysty ). Ty masz jeszcze jakieś " zabiegi" zaplanowane ?

aż się uśmiechnęłam - ja mam w planie również wybielanie zębów, ale tymi paskami na zęby no ale wybielanie to wybielanie!
oprócz tego to mam w planie jakąś siłownię, ale z tym to u mnie zawsze jest słomiany zapał chociaż naprawdę jestem zdeterminowana teraz

myślę, że się skuszę na te zabiegami bańkami, drogie to nie jest więc nie będzie straty jak będę musiała zaprzestać

ehhhh ale będziemy piękne!

Edytowane przez niemadlamnienicku
Czas edycji: 2011-12-12 o 21:06
Stary 2011-12-12, 23:14   #4305
aniol_88
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nanetti_ Pokaż wiadomość
Zaglądam po dłuższej przewie na forum,TAK dawno mnie tu nie było mineło już 5 miesiecy od zakończenia kuracji. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Trądzik (odpukać) nie wraca, polecam wszystkim
opowiedz o poczatkach swojej kuracji, po jakim czasie zauważyłaś efekty?
a jak jest u Was z alkoholem?
aniol_88 jest offline  
Stary 2011-12-13, 09:28   #4306
niemadlamnienicku
Raczkowanie

Cytat:
opowiedz o poczatkach swojej kuracji, po jakim czasie zauważyłaś efekty?
a jak jest u Was z alkoholem?

moja derma powiedziała że czasami można wypić małe ilości alkoholu (jeszcze zależy kto co rozumie pod pojęciem "małe" ja czasem wypiję piwo albo kieliszek (lub nawet 2:P) wina i nic mi nie jest, wyniki mam dobre
Stary 2011-12-13, 13:37   #4307
anielska diablica
Rozeznanie

Cytat:
moja derma powiedziała że czasami można wypić małe ilości alkoholu (jeszcze zależy kto co rozumie pod pojęciem "małe" ja czasem wypiję piwo albo kieliszek (lub nawet 2:P) wina i nic mi nie jest, wyniki mam dobre
widzę, że koleżanka taka jakaś podobna do mnie ja mam 3 km od domu aerobik, ale samej mi się nie chce śmigać;/ ( a głównie to bym z brzuszka i lekko z ud zrzuciła to i owo ) więc to sobie daruje. A co do alkoholu to się dzielnie trzymam i na razie 3 razy uległam i tez to było 1 piwko lub 2-3 kieliszki wina i tyle,a wyniki mam lepsze chyba niż nie jeden całkiem zdrowy człowiek .
Wyliczyłam sobie, że w Wigilię będzie równo 4 msc brania tabsów i połowa minimalnej dawki do przyjęcia czyli 60 mg/kg i zauważam ( i nie tylko ja bo mój Tż też,a widzi mnie raz w tygodniu ) nareszcie poprawę, krosty wyskakują sporadycznie a plamki i blizny zaczęły blednąć ( tylko te potwory na żuchwie co były cystami z krwią,a teraz są plamkami podbiegniętymi krwią nic a nic nie bledną, ale mają na to jeszcze czas )

Ja mam w domu bańki ( oliwki i kremy )to jak potestujesz i zauważysz poprawę to pisz smiało może i ja się zmobilizuję

Edytowane przez anielska diablica
Czas edycji: 2011-12-13 o 13:39
Stary 2011-12-13, 19:44   #4308
niemadlamnienicku
Raczkowanie

Cytat:
widzę, że koleżanka taka jakaś podobna do mnie ja mam 3 km od domu aerobik, ale samej mi się nie chce śmigać;/ ( a głównie to bym z brzuszka i lekko z ud zrzuciła to i owo ) więc to sobie daruje. A co do alkoholu to się dzielnie trzymam i na razie 3 razy uległam i tez to było 1 piwko lub 2-3 kieliszki wina i tyle,a wyniki mam lepsze chyba niż nie jeden całkiem zdrowy człowiek .
Wyliczyłam sobie, że w Wigilię będzie równo 4 msc brania tabsów i połowa minimalnej dawki do przyjęcia czyli 60 mg/kg i zauważam ( i nie tylko ja bo mój Tż też,a widzi mnie raz w tygodniu ) nareszcie poprawę, krosty wyskakują sporadycznie a plamki i blizny zaczęły blednąć ( tylko te potwory na żuchwie co były cystami z krwią,a teraz są plamkami podbiegniętymi krwią nic a nic nie bledną, ale mają na to jeszcze czas )

Ja mam w domu bańki ( oliwki i kremy )to jak potestujesz i zauważysz poprawę to pisz smiało może i ja się zmobilizuję
ja również widzę podobieństwo
fajnie, że zauważasz poprawę stanu cery u mnie też jest lepiej niż przed kuracją, tylko to przetłuszczanie twarzy ciągle mnie męczy ;/ a to już 3 miesiąc leci.

niedługo przerwa świąteczna, to będę się na maksa masować bańkami dam znać na pewno, jak rezultaty.
pozdrawiam
Stary 2011-12-14, 13:10   #4309
Olggie
Raczkowanie

Mon dieu, co masz na myśli, że nadal przetłuszcza Ci się twarz? Strasznie współczuję :<
Stary 2011-12-15, 19:34   #4310
hai
Przyczajenie

Hej dziewczyny, muszę się Wam wyżalić, bo właśnie dziś zakończyła się moja kuracja i okropnie się czuję. Moja twarz wciąż nie jest idealna i zaczynam wierzyć, że już nigdy nie będzie. Co więcej, nawet bardzo daleko jej do idealności, wciąż mam trądzik, a po ok 10 miesiącach kuracji to chyba nie jest normalne..
Nie wyobrażam sobie życia bez tego leku. Nawet już dziś jak nic nie zażyłam przy obiedzie to mi tak dziwnie było. Nie wyobrażam sobie ponownego tłuszczenia się twarzy, włosów... a co najgorsze- nawrotu, bo bardzo się obawiam, że takowy będzie, bo teraz już nic mnie nie chroni. ten lek ułatwiał życie.
Lekarka wypisała mi receptę na jakiś krem nawilżający, ale po co mi to??
Ja chcę raz na zawsze pozbyć się trądziku! Nie wiem, może mogłam ją jeszcze poprosić o miesiąc? Zastanawiam się też nad drugą kuracją, ale kiedy można ją zacząć?
Dobija mnie to, że niektórzy już po 2 miesiącach mieli idealną cerę, a mi nigdy nic nie może pomóc. We wszystko już zwątpiłam.
hai jest offline  
Stary 2011-12-17, 02:29   #4311
Podlizna
Raczkowanie

Cytat:
Witajcie co do celulitu to liczy się systematycznośc,moja mama masowała swoje uda przez cały miesiąc codziennie ok 15min i stosowała do tego jakiś zwykły tani żel jaka byłam zdziwiona kiedy po miesiacu okazało się,że po pomarańczowym prawie nie ma śladu

Wypadanie włosów minie wszystkie przecież nie wylecą,zresztą po ciąży też sypie się z głowy a potem wszystko wraca do normy

---------- Dopisano o 02:29 ---------- Poprzedni post napisano o 02:18 ----------

Cytat:
Napisane przez hai Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, muszę się Wam wyżalić, bo właśnie dziś zakończyła się moja kuracja i okropnie się czuję. Moja twarz wciąż nie jest idealna i zaczynam wierzyć, że już nigdy nie będzie. Co więcej, nawet bardzo daleko jej do idealności, wciąż mam trądzik, a po ok 10 miesiącach kuracji to chyba nie jest normalne..
Nie wyobrażam sobie życia bez tego leku. Nawet już dziś jak nic nie zażyłam przy obiedzie to mi tak dziwnie było. Nie wyobrażam sobie ponownego tłuszczenia się twarzy, włosów... a co najgorsze- nawrotu, bo bardzo się obawiam, że takowy będzie, bo teraz już nic mnie nie chroni. ten lek ułatwiał życie.
Ja chcę raz na zawsze pozbyć się trądziku! Nie wiem, może mogłam ją jeszcze poprosić o miesiąc? Zastanawiam się też nad drugą kuracją, ale kiedy można ją zacząć?
Dobija mnie to, że niektórzy już po 2 miesiącach mieli idealną cerę, a mi nigdy nic nie może pomóc. We wszystko już zwątpiłam.

Głowa do góry i nie martw się na zapas
Skoro lekarz zdecydował o koncu kuracji to tego się trzymaj i bądź cierpliwa, lek jeszcze długo po zakończeniu kuracji zostaje w organiźmie i nadal działa. Pociesz sie tym,że nie musisz łykać tej chemii i odpoczniesz od skutków ubocznych a jesli zacznie sie dziać coś niedobrego na twojej twarzy lekarz napewno odpowiednie zadziała
Podlizna jest offline  
Stary 2011-12-17, 13:02   #4312
little leaf
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hai Pokaż wiadomość
hej... nic się nie martw ! Po pierwsze nie denerwuj się tym, że będzie wróci wszystko sprzed kuracji, bo to nie ma sensu. Jest większa szansa,że nie wróci ! zobaczysz ! A teraz spokojnie czekaj i może zaplanuj sobie jakieś zabiegi za jakiś czas, które pomogą skórze.. Może skonsultuj z innym dermatologiem co robić ?Dasz radę, zobaczysz

Niestety ja nie jestem osobą, która po 2 miesiącach ma już super skórę Na początku wszystko było wspaniale... ale teraz na całej twarzy zaczęły wychodzić mi pryszcze... w zasadzie to guzy ;/ nie mogę sobie z nimi poradzić Miała tak któraś z Was?Całą twarz mam zresztą nierówną ... zaskórników bardzo dużo kiepsko...
little leaf jest offline  
Stary 2011-12-19, 15:18   #4313
desporadka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez little leaf Pokaż wiadomość

Niestety ja nie jestem osobą, która po 2 miesiącach ma już super skórę Na początku wszystko było wspaniale... ale teraz na całej twarzy zaczęły wychodzić mi pryszcze... w zasadzie to guzy ;/ nie mogę sobie z nimi poradzić Miała tak któraś z Was?Całą twarz mam zresztą nierówną ... zaskórników bardzo dużo kiepsko...
Ja biorę Akne od 1 listopada i po miesiącu było już widać duże zmiany, ale teraz zaczyna się horror - twarz mam całą w podskórnych grudkach, są wszędzie. Nie mogę patrzeć na siebie bez makijażu. Ale mam nadzieję, że na wiosnę będę już miała super buźkę
Stary 2011-12-20, 18:19   #4314
amedaheda
Raczkowanie

Halo
Widzę,że nie tylko ja biorę się za Białą Perłę Co prawda zęby mam dość ładne,ale skoro można coś poprawić to czemu nie?
W sobotę miałam wizytę u lekarza-mój cholesterol nareszcie spadł. Nie wiem jakim cudem,bo benecolu w tym miesiącu wypiłam tylko jedno opakowanie, smarowałam nim chleb średnio co drugi dzień(a nie jak zwykle codziennie),jadłam normalnie,nawet trochę sera(odkąd skoczył mi chol. odpuściłam go sobie w ogóle). W każdym razie w zeszłym miesiącu miałam 223,a teraz 202 czyli poprawa znaczna. Inne wyniki były i są ok. Zatem dostałam w końcu recepte na dwa miesiące
Moja buzia jest w stanie rewelacyjnym. Wyskoczyła mi jedna maleńka krosteczka na policzku, a w zasadzie nie zdążyła się do końca "przebić" i zniknęła sama. Dlatego jestem zdziwiona,że niektóre z Was piszą,że ich bużki na początku terapii były ładne,a teraz się zaczyna pogarszać(w trakcie). Mi wszystko poznikało prawie od razu i tak juz zostało.
2/3 kuracji za mną. za dwa miesiące mozliwe, że skończę, chociaż lekarz powiedział,że zobaczymy może,da jeszcze coś na miesiąc. W sumie chciałabym jak najdłużej żeby się pozbyc tego cholerstwa raz na zawsze.
A co do alkoholu to raczej nie macie się czego obawiać. Chodzi o to żeby nie obciążać watroby,nie upijać się codziennie:P No,chyba,że macie słabe próby watrobowe to wtedy wiadomo,że trzeba uważać. Ja piję myślę - w normie:P Juz dwa razy w tym miesiącu piłam winko, raz piwo,no i whiskey z colą <serduszka> Żyję i mam się świetnie,a wyniki-jak nigdy
Pozdrawiam

Edytowane przez amedaheda
Czas edycji: 2011-12-20 o 18:21
amedaheda jest offline  
Stary 2011-12-20, 21:49   #4315
aniol_88
Przyczajenie

@amedaheda
gdzie chodzisz do dermatologa?

jakich kremów nawilżających stosujecie?
aniol_88 jest offline  
Stary 2011-12-20, 23:48   #4316
piratte
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
jakich kremów nawilżających stosujecie?
Ja używam krem Cetaphil albo z serii AA Help, polecam oba, chociaż konsystencja tego z AA średnio mi pasuje, jest taka jakby klejąco-śliska
piratte jest offline  
Stary 2011-12-21, 11:06   #4317
amedaheda
Raczkowanie

aniol_88 Leczy mnie dr Klepacki z Białegostoku
Na dzień uzywam Iwostinu solecrinu spf 25-tego plażowego, a na noc przeciwzmarszczkowego Eucerinu do cery wrażliwej.
amedaheda jest offline  
Stary 2011-12-21, 12:39   #4318
aniol_88
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Ja używam krem Cetaphil albo z serii AA Help, polecam oba, chociaż konsystencja tego z AA średnio mi pasuje, jest taka jakby klejąco-śliska
nawet nie wiedziałam, że jest krem Cetaphil, ja używam emulsji do mycia twarzy Cetaphil, a czy któraś z Was używa kremu La Roche Posay EFFACLAR H, jest to krem specjalnie dla osób podczas takiej kuracji, jakiej my stosujemy, jest troszkę drogi, dlatego pytam czy warto.

@amedaheda podobno ten IWOSTIN jest odpowiednikiem tego la roche, dobry?
aniol_88 jest offline  
Stary 2011-12-21, 13:13   #4319
paziaa
Przyczajenie

można przy curacne brać leki wyciszające? takie ziołowe zwyczajne bo jestem osobą bardzo nerwową, biorę 1 tab rano dzięki czemu da się ze mną jakoś wytrzymać
paziaa jest offline  
Stary 2011-12-21, 22:11   #4320
albin
Rozeznanie

Cześć dziewczyny mogę przyłączyć się do tego forum?
3 i pół miesiąca leczę się Izotekiem. Codziennie jedna kapsułka 20 mg. Cała moja terapia ma trwać 7 miesięcy czyli do 9 kwietnia..
Strasznie bałam się na początku, że będę miała mega wysyp w pewnym momencie, ale na szczęście ominęło mnie to. Wysuszanie skóry zaczęło się po pierwszym miesiącu. Po pierwszym miesiącu przestały mi również wychodzić pryszcze, tzn wychodzi parę na miesiąc ale to jest nic w porównaniu do tego co było Chciałabym Wam zadać kilka pytań, tym które brały/biorą Izotek:
1. Czy to prawda, że po terapii istnieje możliwość, że wróci trądzik?
2. Czy skóra i włosy już zawsze będą takie suche?
3. Czy piłyście alkohol podczas terapii? Mi dermatolog powiedziała, że można pić, ale żeby nie przesadzać.. ale same wiecie jak to jest, tym bardziej, że jesteśmy w takim wieku, w którym ciągle jakieś imprezy są I czy ten alkohol ma jakiś wpływ na terapię?

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Edytowane przez albin
Czas edycji: 2011-12-21 o 22:19
albin jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
aknenormin, izotek, trądzik

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości