Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-03, 13:34   #4981
Ul eva
Raczkowanie

Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

A czy któraś z Was po zakończeniu kuracji ma problemy z odżywianiem? U mnie pojawił się nadmierny apetyt! Od zakończenia kuracji przytyłam 8 kg. Jestem już tym załamana, nadal nie mam nadwagi, bo ważę 57 kg, ale czuję się źle z tym ciałem.
Ul eva jest offline  
Stary 2012-05-03, 14:12   #4982
Nikita...
Zakorzenienie

Marzena 17,

gratuluje czystej buzki. Chcialam tylko napisac, ze u mnie nawrot nastapil po 1,5 roku od kuracji a zaczelo sie wlasnie od ponownego przetluszczania sie skory. Zycze ci, aby ciebie ominelo.

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline  
Stary 2012-05-04, 10:22   #4983
Visez
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ul eva Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was po zakończeniu kuracji ma problemy z odżywianiem? U mnie pojawił się nadmierny apetyt! Od zakończenia kuracji przytyłam 8 kg. Jestem już tym załamana, nadal nie mam nadwagi, bo ważę 57 kg, ale czuję się źle z tym ciałem.
U mnie odwrotnie, jestem w 2 miesiącu kuracji i apetytu zupełnie nie mam Zero, w ogóle nie chce mi się jesć
Stary 2012-05-04, 10:34   #4984
Ul eva
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
U mnie odwrotnie, jestem w 2 miesiącu kuracji i apetytu zupełnie nie mam Zero, w ogóle nie chce mi się jesć
Ale ja mam problemy PO zakończeniu kuracji W czasie jej trwania też nie miałam apetytu, wyczytałam nawet na ulotce, że taki jest skutek brania curacne. A teraz? Jem jak nigdy! Może organizm musi odreagować i niedługo wszystko wróci do normy. Tylko mój żołądek już chyba jest nieźle rozepchany i będzie ciężko wrócić do tamtego stanu.

Edytowane przez Ul eva
Czas edycji: 2012-05-04 o 10:40
Ul eva jest offline  
Stary 2012-05-04, 15:12   #4985
tulipanowapanienka
Raczkowanie

Znalazłam dziś na yt, ku pokrzepieniu serc:
Film nagrany przed kuracją: http://www.youtube.com/watch?v=Q4bWxW-cOIo&feature=plcp
No i po: http://www.youtube.com/watch?v=go_a9VeVfPY&feature=plcp
Warto się pomęczyć dla takich efektów
U mnie dziś dzień 21 i ciężko uporać mi się z suchymi ustami, buzia matowa, ale zaskórniki nadal są. Na początku miałam pogorszenie, wyskakiwało mi co rusz coś nowego, ale teraz widzę, że wszystko się uspokaja. Niech tak zostanie. Albo nie, niech będzie już tylko lepiej!
tulipanowapanienka jest offline  
Stary 2012-05-04, 15:55   #4986
Visez
Zakorzenienie

U mnie za 4 dni stukną 2 mies na axotrecie, poprawa jest ogromna, nie mam w tej chwili ani jednego pryszcza, od filtru 50tki czasem wyskoczy jakaś jakby potówka i to wszystko, zniknęły wreszcie znienawidzone przeze mnie podskórne gule - zwłaszcza na linii żuchwy Przebarwienia zbladły wryaźnie, na tyle że rano nie muszę uciekać do łazienki przed Tż żeby się pomalować No ale "dziury" są Wiem że to nie lek na przebarwienia ale liczę że przez złuszczanie naskórka trochę się jednak spłycą. A usta mam suche tylko w kącikach, nie jest już tak źle jak na początku
Stary 2012-05-04, 22:51   #4987
Marzena17
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądasz, ależ ci zazdroszczę takiej gładkiej i jednolitej buźki , ja za równe 3 tygodnie kończę kurację i o ile krosty i wulkany już mnie omijają, choć czasem jakieś pojedyncze podskórne zaskórniki mnie zaatakują, to twarz mam całą w przebarwieniach i co gorsze w dziurach. Stosowałaś coś, żeby się pozbyć przebarwień i nierówności ? ( czy ten problem cię ominął ? )
Dzięki Zdjęcie jednak nie oddaje stanu faktycznego :P Nie ominęły mnie ani dziury, ani przebarwienia, ani plamki. Staram się skórę dobrze nawilżać i tak, jak już pisałam, stosuję peeling migdałowy (już zrobiłam około 6 peelingów - więc to, co widzicie na zdjęciu to nie jest efekt samej kuracji). Dziury po tych peelingach też się bardzo spłyciły. W sumie teraz moja pielęgnacja ogranicza się właśnie do peelingów, penatenu zaraz po peelingu i kilka dni pod rząd, i kremu nawilżającego, który czasem zmieszam z kwasem hialuronowym i olejem z pestek arbuza. Jak sobie przypomnę to posmaruję się też rybkami dermogala, ale odkąd mieszkam z TŻ nie chce za bardzo śmierdzieć No i raz na dwa tygodnie zrobię peeling korundem i nałożę maseczkę z alg. Może nie jest to minimalizm, ale kiedyś, przed kuracją dużo bardziej kombinowałam z różnymi kremami i maseczkami.

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Marzena 17,
gratuluje czystej buzki. Chcialam tylko napisac, ze u mnie nawrot nastapil po 1,5 roku od kuracji a zaczelo sie wlasnie od ponownego przetluszczania sie skory. Zycze ci, aby ciebie ominelo.
Nie strasz Mam nadzieję, że mnie to ominie, bo skóra zaczęła mi się przetłuszczać juz jakiś miesiąc po zakończonej kuracji i do tej pory cisza. Od czasu do czasu wyskoczy mi coś bardzo małego, co goi się w jeden dzień, ale to naprawdę rzadkość, co przy obecnym stresie, towarzyszącym mi każdego dnia i nocy i tak dobrze wróży

Cytat:
U mnie za 4 dni stukną 2 mies na axotrecie, poprawa jest ogromna, nie mam w tej chwili ani jednego pryszcza, od filtru 50tki czasem wyskoczy jakaś jakby potówka i to wszystko, zniknęły wreszcie znienawidzone przeze mnie podskórne gule - zwłaszcza na linii żuchwy Przebarwienia zbladły wryaźnie, na tyle że rano nie muszę uciekać do łazienki przed Tż żeby się pomalować No ale "dziury" są Wiem że to nie lek na przebarwienia ale liczę że przez złuszczanie naskórka trochę się jednak spłycą. A usta mam suche tylko w kącikach, nie jest już tak źle jak na początku
Ja mam wrażenie, że dziury pogłębiły mi się dopiero po zakończeniu kuracji. Myślę, że Tobie to nie grozi, bo piszesz, że to dopiero 2 miesiące kuracji a już nie masz pryszczy - ja po pierwszym miesiącu wyglądałam gorzej niż przed kuracją, po dwóch już trochę lepiej, ale dalej strasznie w porównaniu do tego, jak jest teraz. Mimo wszystko uważam, że warto się pomęczyć.

Ja cały czas boję się nawrotu i momentu, w którym będę musiała wybierać między druga kuracją, a decyzją o ciąży na przykład. Biorąc pod uwagę, że do tego momentu mam jednak bliżej niż dalej - no niestety strach jest.
Marzena17 jest offline  
Stary 2012-05-05, 12:42   #4988
Nikita...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Marzena17 Pokaż wiadomość

Nie strasz Mam nadzieję, że mnie to ominie, bo skóra zaczęła mi się przetłuszczać juz jakiś miesiąc po zakończonej kuracji i do tej pory cisza. Od czasu do czasu wyskoczy mi coś bardzo małego, co goi się w jeden dzień, ale to naprawdę rzadkość, co przy obecnym stresie, towarzyszącym mi każdego dnia i nocy i tak dobrze wróży
eee no to powinno byc OK, ale obserwuj buzie, jak wyskakuje cos od czasu do czasu to spoko ale jak zaczna sie pojawiac ropne, to trzeba uwazac.
pozdrawiam

Nikita... jest offline  
Stary 2012-05-05, 15:21   #4989
anielska diablica
Rozeznanie

Cytat:
Dzięki Zdjęcie jednak nie oddaje stanu faktycznego :P Nie ominęły mnie ani dziury, ani przebarwienia, ani plamki. Staram się skórę dobrze nawilżać i tak, jak już pisałam, stosuję peeling migdałowy (już zrobiłam około 6 peelingów - więc to, co widzicie na zdjęciu to nie jest efekt samej kuracji). Dziury po tych peelingach też się bardzo spłyciły. W sumie teraz moja pielęgnacja ogranicza się właśnie do peelingów, penatenu zaraz po peelingu i kilka dni pod rząd, i kremu nawilżającego, który czasem zmieszam z kwasem hialuronowym i olejem z pestek arbuza. Jak sobie przypomnę to posmaruję się też rybkami dermogala, ale odkąd mieszkam z TŻ nie chce za bardzo śmierdzieć No i raz na dwa tygodnie zrobię peeling korundem i nałożę maseczkę z alg. Może nie jest to minimalizm, ale kiedyś, przed kuracją dużo bardziej kombinowałam z różnymi kremami i maseczkami..
A w jakim czasie od zakończenia kuracji zaczęłaś stosować korund u peeling migdałowy ? Bo ja mam wesele bliskiej kuzynki w sierpniu i wiem, że nie będę do tego czasu jak gwiazda hollywoodu wyglądać, ale choć raz od bardzo dawna chciałabym się świetnie bawić i nie ganiać non stop do WC sprawdzać jak wyglądam i którego pryszcza muszę przypudrować i zastanawiam się się czy jakbym tak po 2 msc od zakończenia przecierała twarz tonikiem migdałowym to czy to by choć troszkę moją "masakrę" zmniejszyło ?
anielska diablica jest offline  
Stary 2012-05-05, 16:38   #4990
Kala_88
Rozeznanie

A czy któraś z Was miała tak, że w trakcie kuracji zaczęły bardziej rosnąć włosy na twarzy? Ja za 1. razem tak nie miałam, a teraz ciągle zastanawiam się czy to mi się coś zdaje, czy pod kątem widać jak nigdy wczesniej włoski na brodzie i policzkach.... jasne na szczęście no ale widać jednak i nie było tak żongluję kremami jak mogę bo ciągle coś, co 5 minut smaruję usta bo zaraz mnie pieką ale włosy na twarzy to już porażka... help!
Stary 2012-05-05, 19:38   #4991
piwn00ka
Rozeznanie

Co do włosków ja tego nie widziałam, ale zobaczył mój chlopak, smieje się, że mam uroczy biały meszek. Mam nadzieję, że to minie. Został mi miesiąc, od miesiąca nie wyskoczyło mi zupełnie nic, ani ropny ani podskórny, nawet żaden por mi się nie zapchał.

piwn00ka jest offline  
Stary 2012-05-05, 20:50   #4992
magda_lena92
Przyczajenie

nie wiem, czy bylo juz takie pytanie, no ale..
jakiego podkladu\pudru\musu uzywacie\uzywalyscie podczas kuracji? Pomimo ciągłego nawilżania skórę i tak mam porzesuszona i zaczerwienioną od slonca- pomimo kremu z filtrem, 50 oczywiscie.
Nie chce chodzic jak burak jakis dlatego chcialabym czyms to choć troche zamaskowac :|
magda_lena92 jest offline  
Stary 2012-05-06, 09:36   #4993
chlorek
Raczkowanie

Hej Kochane, Kochani!
Dawno mnie tu nie było, dużo się u mnie działo, ale czas najwyższy zdać raport z trwającej kuracji Aknenorminem

Dzisiaj będzie mój 132. dzień kuracji, aktualna dawka 30 mg.

Od około miesiąca 0, totalne 0 pryszczy, NIC NIE MA
natomiast 2 miesiące temu utrzymywały mi się dwa małe, ale okropne dziady na brodzie, nie chciały zniknąć, myślałam, że już tak zostaną, po czym z dnia na dzień zaschły i po nich zostały mi jeszcze zaskórniki na nosie, ale przede mną jeszcze co najmniej 3 miesiące kuracji, więc myślę, że i to pokonam

Przesuszenie skóry- znośne, wystarczy mi teraz krem ZIAJA Ulga, szczerze polecam, nie jest ciężki, a dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia. Mat na twarzy trwa niezmiennie Jeśli chodzi o usta, to pomadka sobie radzi (neutrogena).

Natomiast problem, z którym nie mogę sobie poradzić to wysypka na rękach. Już we wcześniejszych postach o tym wspominałam, natomiast teraz się nasiliło. Mam ja nie tylko na wierzchach dłoni, ale także od nadgarstków po łokieć ;/ dermatolog kazała mi NAWILŻAĆ i powiedziała, żeby się tym zbytnio nie przejmować. Dodatkowo piję calcium, może będzie lepiej.

I chciałam Was jeszcze przestrzec przed jedna rzeczą :P uważajcie na kremy z filtrami! Kupiłam ZIAJA SPF 50+, posmarowałam nim twarz i dostałam okropnej wysypki, mikroskopijna, swędząca, bezbarwna kaszka na czole i policzkach- nie widać jej a czuć pod palcami- dermatolog powiedziała, że to częsty problem, ponieważ kremy, balsamy z takimi wysokimi filtrami są bardzo bardzo tłuste i bardzo zapychają pory i zanim posmarujemy nimi twarz należy przeprowadzić test na jakimś niewielkim kawałku skóry twarzy / szyi. Na szczęście kaszka mi już schodzi, więc jest ok

Pozdrawiam Was serdecznie!!! Szkoda, że weekend majowy już się kończy, mam nadzieje, że wypoczęłyście równie dobrze jak ja Do przeczytania i życzę cierpliwości i wytrwałości w leczeniu!!!!
chlorek jest offline  
Stary 2012-05-06, 10:44   #4994
alex_92
BAN stały

Cytat:
Napisane przez chlorek Pokaż wiadomość

Natomiast problem, z którym nie mogę sobie poradzić to wysypka na rękach. Już we wcześniejszych postach o tym wspominałam, natomiast teraz się nasiliło. Mam ja nie tylko na wierzchach dłoni, ale także od nadgarstków po łokieć ;/ dermatolog kazała mi NAWILŻAĆ i powiedziała, żeby się tym zbytnio nie przejmować. Dodatkowo piję calcium, może będzie lepiej.
Hej. na wysypke na rekach od nadgarstka do łokcia polecam balsam neutrogeny, u mnie po 2 dniach nie bylo śladu po wysypce. Wystarczy smarować raz dziennie wieczorem. Balsam wchłania sie momentalnie i ma bardzo delikatny zapach.
alex_92 jest offline  
Stary 2012-05-06, 12:45   #4995
Ul eva
Raczkowanie

Ja też mam problemy z włoskami na twarzy, naczytałam się o tym już wiele i nadal nie wiem czy jest to skutek uboczny Curacne.
Ul eva jest offline  
Stary 2012-05-06, 13:57   #4996
aggggie
Raczkowanie

Cześć dziewczyny.

Powoli dobiega końca piąty miesiąc kuracji Akcnenorminem. Już kocham swoją twarz a to jeszcze kilka miesięcy leczenia więc będzie cudnie.
Najbardziej podoba mi się to że twarz jest matowa. Jestem ciekawa czy zaskórniki zejdą.

Ja postanowiłam się zbytnio nie przejmować łykam i tak mija mi miesiąc za miesiącem. Co jakiś czas pojawi się mi się wysypka na dłoniach od niedostatecznego nawilżenia. Na noc zawsze ręce smaruję kremem bambino z cynkiem.

Dermatolog powiedziała że bardzo ważne jest nawilżanie twarzy tak więc to czynię. Jakiś czas temu używałam babydreamu żelu do mycia (myłam nim twarz) jednak mimo wszystko trochę wysusza tak więc teraz dwa razy dziennie myję twarz pysiogelem, na prawdę polecam! Nawilżam na noc cetaphilem MD, którego próbki dostałam również od pani dermatolog i zostanę mu wierna nawet po zakończeniu kuracji.
Na dzień kiedy jest pochmurno stosowałam babydream pielęgnacyjny mimo wchłaniania do matu mi nie odpowiada zużyje go do rąk.
Obecnie kończę krem z filtrem iwostinu 25 kiedyś nawet próbki jego dostałam od pani dermatolog niestety w aptece nie mieli wersji do cery trądzikowej a ta jest bardziej tłusta po zmatowieniu skrobią jest okej.
Jutro idę na wizytę i zobaczę jaki SPF 50 mi poleci.
Do ciała polecam mleczko pielęgnacyjne Hippa ja je uwielbiam! Chcę wypróbować wszystkie inne kosmetyki z tej firmy.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Aha jeden minus mam suche oczka a przez akne to się nasiliło a bardzo chcę spróbować szkieł kontaktowych, trochę boli mnie kręgosłup już przywykłam swoją drogą niech to będzie dla mnie motywacją do ćwiczeń!
aggggie jest offline  
Stary 2012-05-06, 14:18   #4997
piratte
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Ul eva Pokaż wiadomość
Ja też mam problemy z włoskami na twarzy, naczytałam się o tym już wiele i nadal nie wiem czy jest to skutek uboczny Curacne.
W mojej książeczce którą dostałam od dermatolog na 1. wizycie jest napisane, że skutkiem ubocznym może być wzmożone wypadanie włosów albo właśnie nadmierny porost Ja zawsze miałam maleńki meszek na twarzy, teraz jakby były trochę dłuższe te włoski (a za 3 tygodnie kończę kurację ) Na szczęście problemów z wypadaniem nie miałam.
piratte jest offline  
Stary 2012-05-06, 15:35   #4998
Ul eva
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
W mojej książeczce którą dostałam od dermatolog na 1. wizycie jest napisane, że skutkiem ubocznym może być wzmożone wypadanie włosów albo właśnie nadmierny porost Ja zawsze miałam maleńki meszek na twarzy, teraz jakby były trochę dłuższe te włoski (a za 3 tygodnie kończę kurację ) Na szczęście problemów z wypadaniem nie miałam.
A jak potraktować te włoski po zakończeniu kuracji? Bo ja zauważyłam kilka na brzuchu.
Ul eva jest offline  
Stary 2012-05-06, 15:47   #4999
Kala_88
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Ja wlaśnie aż nabrałam wątpliwości do całej kuracji bo jak włosy na twarzy jeszcze bardziej urosną? Poki co to taki "meszek" ale jakos faktycznie widoczniejszy skoro moj chłopak zauwazyl , bo ja nie bylam pewna czy mi się zdaje.
Stary 2012-05-06, 21:10   #5000
Podlizna
Raczkowanie

Cytat:
Dzięki Zdjęcie jednak nie oddaje stanu faktycznego :P Nie ominęły mnie ani dziury, ani przebarwienia, ani plamki. Staram się skórę dobrze nawilżać i tak, jak już pisałam, stosuję peeling migdałowy (już zrobiłam około 6 peelingów - więc to, co widzicie na zdjęciu to nie jest efekt samej kuracji). Dziury po tych peelingach też się bardzo spłyciły. W sumie teraz moja pielęgnacja ogranicza się właśnie do peelingów, penatenu zaraz po peelingu i kilka dni pod rząd, i kremu nawilżającego, który czasem zmieszam z kwasem hialuronowym i olejem z pestek arbuza. Jak sobie przypomnę to posmaruję się też rybkami dermogala, ale odkąd mieszkam z TŻ nie chce za bardzo śmierdzieć No i raz na dwa tygodnie zrobię peeling korundem i nałożę maseczkę z alg. Może nie jest to minimalizm, ale kiedyś, przed kuracją dużo bardziej kombinowałam z różnymi kremami i maseczkami.

Ja mam wrażenie, że dziury pogłębiły mi się dopiero po zakończeniu kuracji. Myślę, że Tobie to nie grozi, bo piszesz, że to dopiero 2 miesiące kuracji a już nie masz pryszczy - ja po pierwszym miesiącu wyglądałam gorzej niż przed kuracją, po dwóch już trochę lepiej, ale dalej strasznie w porównaniu do tego, jak jest teraz. Mimo wszystko uważam, że warto się pomęczyć.

Ja cały czas boję się nawrotu i momentu, w którym będę musiała wybierać między druga kuracją, a decyzją o ciąży na przykład. Biorąc pod uwagę, że do tego momentu mam jednak bliżej niż dalej - no niestety strach jest.
Witajcie
a ten peeling migdałowy to u kosmetyczki czy sama robisz?
Podlizna jest offline  
Stary 2012-05-06, 22:43   #5001
milon
Rozeznanie

Dzisiaj ostatnia tabletka połknięta...
Czasem tutaj zagladaja dziewczyny które zakończyły juz kuracje, Czy stosowałyście po kuracji jakieś leki zewnętrzne, które maja "podtrzymać" efekt kuracji?

Ja zawsze byłam włochata, ale podczas kuracji to się bardzo nasiliło

milon jest offline  
Stary 2012-05-07, 10:24   #5002
Visez
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aggggie Pokaż wiadomość
Dermatolog powiedziała że bardzo ważne jest nawilżanie twarzy tak więc to czynię.
Dziwne... większość dermatologów (w tym mój lekarz) jest za tym żeby wcale twarzy nie nawilżać Ja nakładam krem tylko rano pod podkład
Stary 2012-05-07, 12:31   #5003
Gwen_
Raczkowanie

jestem na axotrecie juz 3 mies., nie miałam przed zleconych żadnych badań które mogłyby wykazać przyczynę przez żadnego z dermatologów, aby nie dopuścić do nawrotu postanawiam wziąć sprawy w swoje ręce .
Czy w tym momencie jest sens robić takie badania jak hormony ? Proszę podajcie co jeszcze można zrobić...
Gwen_ jest offline  
Stary 2012-05-07, 13:02   #5004
Nikita...
Zakorzenienie

Cytat:
Dziwne... większość dermatologów (w tym mój lekarz) jest za tym żeby wcale twarzy nie nawilżać Ja nakładam krem tylko rano pod podkład
Moja demra zawsze mowila, ze koniecznie musze twarz nawilzac. Ze nie trzeba nakladac nic innego ale ze nawilzanie to podstawa.

Cytat:
Napisane przez Gwen_ Pokaż wiadomość
jestem na axotrecie juz 3 mies., nie miałam przed zleconych żadnych badań które mogłyby wykazać przyczynę przez żadnego z dermatologów, aby nie dopuścić do nawrotu postanawiam wziąć sprawy w swoje ręce .
Czy w tym momencie jest sens robić takie badania jak hormony ? Proszę podajcie co jeszcze można zrobić...
Jezeli bierzesz tabletki anty to nie ma sensu badac hormonow. A lekarz nie zlecil regularnych badan krwi ani badan watroby???

Nikita... jest offline  
Stary 2012-05-07, 13:45   #5005
Gwen_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Jezeli bierzesz tabletki anty to nie ma sensu badac hormonow. A lekarz nie zlecil regularnych badan krwi ani badan watroby???

Te badania robię co miesiąc nawet, ale chodzi mi o badania dotyczące przyczyn trądziku. Nie biorę anty...
Gwen_ jest offline  
Stary 2012-05-07, 15:09   #5006
Ewuska_90
Raczkowanie

Ja przy kuracji dostałam długiego mchu na całej twarzy i został juz na stałe, mimo róznych działan i mimo ze od kuracji mineło ok 2 lata
Ewuska_90 jest offline  
Stary 2012-05-07, 18:47   #5007
organizm
Zakorzenienie

Cytat:
Moja powiedziała że jeśli nie trzeba to nie nawilżać. Ja to różnie, jak nakładam podkład to i krem, a jak nie maluję się to tylko filtr

organizm jest offline  
Stary 2012-05-07, 21:18   #5008
medeline
Zakorzenienie

GG do medeline

Minęło ponad pół roku od zakończenia kuracji i co? Trądzik na twarzy wrócił, znów robią się grudy na czole, pojedyncze krostki coraz częsciej pojawiają się na plecach, wysypało mi znowu dekolt... Tyle czasu jedzenia Aknenorminu, tyle cierpień skutków ubocznych i na ciula A przez kilka pierwszych miesięcy tuż po nie było tak źle...

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline  
Stary 2012-05-07, 22:36   #5009
Nikita...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Minęło ponad pół roku od zakończenia kuracji i co? Trądzik na twarzy wrócił, znów robią się grudy na czole, pojedyncze krostki coraz częsciej pojawiają się na plecach, wysypało mi znowu dekolt... Tyle czasu jedzenia Aknenorminu, tyle cierpień skutków ubocznych i na ciula A przez kilka pierwszych miesięcy tuż po nie było tak źle...
Tez tak mialam, tyle ze po przeszlo roku... przykro mi, ze Ciebie tez to spotkalo.

Nikita... jest offline  
Stary 2012-05-07, 23:42   #5010
Kala_88
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ewuska_90 Pokaż wiadomość
Ja przy kuracji dostałam długiego mchu na całej twarzy i został juz na stałe, mimo róznych działan i mimo ze od kuracji mineło ok 2 lata
O kurde a próbowałaś np depilacji laserowej, czy chocby woskiem?

Tagi
aknenormin, izotek, trądzik

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości