wydłużający tusz do rzęs - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-05-24, 17:03   #1
guest
Zakorzenienie

wydłużający tusz do rzęs

Hej, dziewczyny! CZy ktoras z Was moglaby polec mi naprade skutecznie wydluzajacy tusz?
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-24, 17:10   #2
guest
Zakorzenienie

Re: wydłużający tusz do rzęs

Jezeli chcesz uzyskac efekt naprawde wydluzajacych rzes, to ja polecam Cie zestaw dwoch tuszow. Oczywiscie mozesz kupic tylko ten jeden (ale rozne sa opinie na jego temat, mi akurat przypadl go gustu):Bourjois Coup de Theatre... w tym tuszu chodzi mi przede wszystkim o wykorzystanie tej bialej czesci( jezeli kupisz brown, to ta druga wspaniale podkresla brwi) w ktorej zawarte sa chyba drobinki jedwabiu czy jakis innych substancji. Ja robie tak, najpierw nakladam ta warstwe biala i natychmiast !! (nie czekajac jak wyschnie, bo skleja sie rzesy) nakladam warstwe innego tuszu( moze byc tez wydluzajacy) i rzesy wygladaja super!!
Ten drugi tusz (ktory rowniez polecam, jak dotad najlepszy jaki mialam) to tusz wydluzajacy Almay, One coat mascara lengthening (niestety nie wiem, czy mozna go kupic w Polsce). Ale jak kupisz Bourjois to ta biala czesc sprawi, ze kazdy inny kolorowy tusz nalozony na ta biala warstwe bedzie wygladal fantastycznie.. tylko pamietaj, nie czekaj az ta biala warstwa wyschnie, bo bedzie brzydki efekt.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-25, 18:15   #3
oceania
Rozeznanie

GG do oceania
Re: wydłużający tusz do rzęs

heja! Tusz Astonishing Lenghts z Avon-u jest naprawde dobry. Polecam!
oceania jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości