Kompleksowa metamorfoza, pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-22, 12:22   #1
beabets
Przyczajenie

Kompleksowa metamorfoza, pomóżcie

Witajcie, zagubilam sie w zwiecie mody. Wszystko mi sie podoba ale nie do konca wiem co do mnie pasuje. Tak samo fryzura - od lat identyczna choc po urodzeniu dziecka zaszalalam, i obcielam wlosy - byly krotkie i.... rude jednak szybko wrocilam do stanu obecnego. Mam wlosy ciezkie i proste jak druty. kolor- to moj odwieczny problem, czesto mysle o powirocie do naturalnego ciemnego blondu, jednak jestem tak blada, ze nie wiem czy bedzie to dla mnie korzystne. To samo mam z doborem kolorow, po prostu nie mam pojecia jakie do mnie pasuja. Jakiej tonacji powinnam sie trzymac, a czego unikac.
Generalnie - potrzebuje porady kompleksowej.
I bede wdzieczna za KAŻDA pomoc. I KAŻDĄ rade.

dziekuje
beabets jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 12:37   #2
kropcia007
Wtajemniczenie

Dot.: Kompleksowa metamorfoza, pomóżcie

może jakoś wycieniować włosy? masz dość wysokie czoło (tylko nie odbierz tego zle bo nie mam nic złego na myśli)więc może jakaś grzyweczka by się przydała a co do stylu to ciężko powiedzieć bo najwazniejsze by Tobie się podobało i byś czuła się dobrze w tym co masz na sobie tej wiosny na pewno polecam leginsy i koszule/tuniki mnie osobiście bardzo się taki styl podoba Pozdrawiam

Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 12:43   #3
beabets
Przyczajenie

Może żle sie wyrazilam z tym stylem nie chodzi mi o to zeby ktos powiedzial co mam nosic, bardziej - kolory, bo tu czesto popelniam bledy.
Sama tez uwielbiam legginsy i tuniki, albo dlugie swetry, tak najczesciej chodze ubrana
Grzywka -hmmm mialam kiedys gruba grzywe, ale z powodu baaardzo przetluszczajacego sie czola, zrezygnowalam. Moze jednak przemysle...
Stary 2010-02-22, 13:14   #4
kropcia007
Wtajemniczenie

Myślę że dobrze by Ci było w pastelowych kolorach oraz turkusach i granatach

Stary 2010-02-22, 20:30   #5
Mia1612
Raczkowanie

Nie rób grzywki, to na pewno! Masz tak piękny kształt czoła, że szkoda go zasłaniać! Swietnie wyglądasz w tak uczesanych do góry włosach. A kolory takie jak dla chłodnej blondynki: czerń, granat, szarość, jasny róż, jakiś fiolet, beże, piasek.
Mia1612 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 00:24   #6
elfroksana
Przyczajenie

słuchaj głosu serca a nie innych ludzi i od razu bedziesz wiedziała w którym kolorze czujesz sie super

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

twoje włosy az proszą sie o wycieniowanie, grzywka tez dodałaby ci uroku lecz kwestia jest tylko taka zeby fryzjer dobrał ci odpowiedni ksztalt

"nikt, nigdy krzywdy wiekszej nie zrobi tobie niz ty sam sobie, gdyz to co cie spotyka jest jedynie skutkiem twych myśli"
elfroksana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 09:15   #7
beabets
Przyczajenie

No to już całkiem zgłupiałam ;P- co do tej grzywki. Grzywka to moj odwieczny problem Mam naprawde sztywne, twarde wrecz włosy. Do tego jest ich caaaałe mnódtwo i nie układają sie wcale. Jak zachciało mi się kiedyś loków na ślub siostry, to fryzjerka robiła wszystko co mogła, zebym je miła a i tak do rana nie dotrwały, bo włosy moje kochają być proste .
Czy wycieniowanie tak sztywnych włosów cos da? Zwiększy ich objętość np? (pytam bo sie nie znam )
Stary 2010-02-23, 10:32   #8
kropcia007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez beabets Pokaż wiadomość
No to już całkiem zgłupiałam ;P- co do tej grzywki. Grzywka to moj odwieczny problem Mam naprawde sztywne, twarde wrecz włosy. Do tego jest ich caaaałe mnódtwo i nie układają sie wcale. Jak zachciało mi się kiedyś loków na ślub siostry, to fryzjerka robiła wszystko co mogła, zebym je miła a i tak do rana nie dotrwały, bo włosy moje kochają być proste .
Czy wycieniowanie tak sztywnych włosów cos da? Zwiększy ich objętość np? (pytam bo sie nie znam )
jezeli pójdziesz do dobrego fryzjera to na pewno coś zrobi z Twoich włosów, ja widziałabym Cię z grzywką niekoniecznie prostą grubą ale choćby jakąs delikatną na bok ...

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Mia1612 Pokaż wiadomość
Nie rób grzywki, to na pewno! Masz tak piękny kształt czoła, że szkoda go zasłaniać! Swietnie wyglądasz w tak uczesanych do góry włosach. A kolory takie jak dla chłodnej blondynki: czerń, granat, szarość, jasny róż, jakiś fiolet, beże, piasek.
a tu z kolezanką się nie zgodzę co do beży i piasków bo wydaje mi się ze te kolory "zlały" by się z kolorem Twoich włosów i wyglądałabyś tak bez wyrazu. Powinnaś kolorem podkreślić siebie oraz kolor swoich oczu.
Bo skoro koleżanka określiła Cię jako chłodną blondynkę to do zimnego typu urody odradzam beże ... ewentualnie złamana biel, kosć słoniowa

Stary 2010-02-27, 17:54   #9
beabets
Przyczajenie

Na pewno zmienię nieco kolor włosów - na chłodniejszy odcień, może nieco ciemniejszy, a co do grzywki - sama nie wiem. ławtwiej dla mnie jej nie mieć ze względu na (jak juz podkreślałam) sztywne włosy, kompletnie nieukładające się.
Jak pisałam miałam już grzywkę i meczyłam się bardzo. Poprosze jednak fryzjęra o wycieniowanie włosów, macie rację - to nada im lekkości.
Dziękuję za rady
Stary 2010-02-28, 19:38   #10
beabets
Przyczajenie

A co powiedziałybyście na taki kolor włosów dla mnie...?

Ps. Zdjęcia z najnowszego wydania "Urody",więc jeśli ktoś ma, to lepiej widać kolorek
Stary 2010-04-05, 22:12   #11
scoby88
Raczkowanie

GG do scoby88 Send a message via Skype™ to scoby88

hej
Moim zdaniem powinnas zakładac zdecydowane kolory ktore widać i starać się unikać "wtapiania" w otoczenie. Jestes bardzo ładna nie bój się tego pokazać kolorem Fioleety granaty zielenie[te zdecydowane] staraj sie unikać pastelowych barw bo z Twoim delikatnym typem urody giniesz z nimi
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości