Gorąca prośba o dobór koloru włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-01, 18:31   #31
Pimpinellanisum
Raczkowanie

Dot.: Gorąca prośba o dobór koloru włosów

Coronee, wiem, że liczysz na poradę forumowiczek, ale z własnego doświadczenia wiem, że zdjęcia nie oddają wielu szczegółów twarzy... Jeżeli masz na prade dobrego fryzjera - kolorystę, który umie dobrać kolor to on powinien Ci doradzić. Żeby nie było, że pozjadałam wszystkie rozumy - sama mam jasne blond wlosy, w ciagu 6 lat mialam - czerwone, rude, czarne i brązowe. Będąc na skraju załamania nerwowego (po tym jak dowalił mi fryzura "super fryzjer") koleżanka podesłała mnie do swojego kolegi - fryjera. Efekt mnie zaszokował baaardzo pozytywnie Ale to musi być na prawdę baaaardzo dobry fryzjer!!

Pimpinellanisum jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 01:19   #32
coronee
Raczkowanie

Hej, dzięki za odpowiedź Ostatnio wyszłam naprawdę zadowolona po balejażu. Fryzjerka sama zaproponowała kolory, które po niewielkiej modyfikacji zaakceptowałam W ciągu najbliższych tygodni znów będę musiała się wybrać na farbowanie(odrosty). Marzy mi się jakiś jeszcze jaśniejszy kolor, ale boję się, że nie będzie pasował mi do cery (na zdjęciach jestem bardziej blada, w rzeczywistości zdarza mi się zaróżowić- przy moim naturalnym kolorze nie było tego widać- ciągle byłam blada, teraz w jaśniejszych włosach czasem to widać...) i chyba faktycznie tylko na żywo można dokładnie ocenić, co będzie mi pasować Zaryzykuję
coronee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:39   #33
TLU
Zadomowienie

Ja podtrzymuje swoje zdanie i uwazam, ze powinnas jak najbardziej isc w strone blondu. A na zniszczenia olejowanie wlosow (jest tu gdzies watek na forum) i maseczki domowe a bedzie dobrze. Nie martw sie o cere - bledziuchom ladnie w blondzie. Koniecznie chcesz dodawac ciemniejszego koloru do balejazu? Przeciez ten, ktory masz, jest stosunkowo ciemny wiec moze byc baza, do ktorej fryzjer dobierze blondy. Zdecydowanie przedyskutuj cala sprawe porzednie z fryzjerem, bo patrzac na zdjecia po samodzielnym rozjasnianiu i to ostanie, to wlasciwie roznica nie jest wielka, a skoro placisz za usluge wartaloby uzyskac zmiane jakiej sama nie jestes sobie w stanie zapenic.
TLU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 16:38   #34
aaguska
Przyczajenie

GG do aaguska

W tym rudym super zostawiłabym tak
aaguska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 18:21   #35
_Summer_
Zadomowienie

Świetnie ci w tych jaśniejszych kolorkach, a w blond na pewno tez będzie super. Raz się żyję. Zaryzykuj I już nigdy nie wracaj do brązu! )
_Summer_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 10:23   #36
Ilena
Zakorzenienie

zrób brwi jakąś jasną brązową henną będziesz wyraźniejsza
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:04   #37
coronee
Raczkowanie

Wiem, że powinnam zrobić coś z brwiami... tylko że jasny brąz może śmiesznie wyglądać, bo brwi mam prawie czarne, ale bardzo rzadkie i przez to ich prawie nie widać
Stary 2010-08-17, 14:45   #38
m_na_obcasach
Raczkowanie

Mi się najbardziej podobasz w ciemnym kasztanie albo blondzie

I jeszcze w makijażu

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-17 o 20:56 Powód: post pod postem
m_na_obcasach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 15:46   #39
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

m_na_ocasach, ale piękne symulacje! masz talent;o
coronee jestem w Twoim przypadku za brązem (ciemnym kasztanem), w identycznym odcieniu jak na tym zdjeciu co dala m_na_obcasach. A tak poza tym masz piękna twarz, regularne rysy

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

a co do Twojego pytania czy powinnas bardziej rozjasniac wlosy, odradzam, widac juz na nich zniszczenia a od rozjasniania lepiej nie bedzie. musisz je podreperowac, polecam kreastase vita-ciment, ampułki z tej serii są świetne, przynajmniej u mnie się sprawdziły. mozesz tez isc do fryzjera na kuracje nawilżającą

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

no i rzeczywiscie przydalaby sie henna na brwi, teraz sa niemal niewidoczne przez co nieco "znikasz". a nie myslalas nad makijazem permanentnym brwi? ;p

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 16:26   #40
karina555
Przyczajenie

czekamy na blond, odważ się dziewczyno , i spróbuj z grzywką.
Powinnaś próbować z tymi blądami aż znajdziesz swój odcień. Aczkolwiek w każdym z blodnów wyglądalaś słodko. Tylko grzywka musi być
karina555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:54   #41
coronee
Raczkowanie

W piątek idę do fryzjera, więc w weekend wrzucę jakieś zdjęcia Będzie blond Kasztanowe włosy kiedyś miałam i niestety to nie jest mój kolor. A co do grzywki- wyglądam w niej starzej, podkreśla moje zmarszczki, więc będzie bez grzywki.
Bawiłam się trochę programem do fryzur i makijażu i wyszło coś takiego:
Stary 2010-08-18, 21:39   #42
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

a jednak blond czeka Cie ostra regeneracja, tez uwazam ze bedzie ladnie, tylko cos kosztem czegos. kasztan mi sie spodobal na przerobce (ten jasny blond tez) ale nie wiadomo jak by to bylo na zywo. Mam nadzieje ze Twoje wloski dzielnie to zniosą no i od czego są maski, odżywki, ampułki. No to czekamy na efekty!

Stary 2010-08-19, 18:41   #43
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez coronee Pokaż wiadomość
W piątek idę do fryzjera, więc w weekend wrzucę jakieś zdjęcia Będzie blond Kasztanowe włosy kiedyś miałam i niestety to nie jest mój kolor. A co do grzywki- wyglądam w niej starzej, podkreśla moje zmarszczki, więc będzie bez grzywki.
Bawiłam się trochę programem do fryzur i makijażu i wyszło coś takiego:
Podoba mi sie stylizacja z symulacji. Na pewno zajrze zobaczyc jak poszla przemiana . Trzymam kciuki.
A, bardzo ladne oprawki na zdjeciu z poprzedniej strony.
Stary 2010-08-20, 19:52   #44
xkotowax
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez coronee Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Faktycznie, przesadziłam z tymi kolorami wyżej Nad blondem też się zastanawiałam, ale obawiam się, że zupełnie nie będzie mi pasował... szczerze mówiąc to nie mam pomysłu...

To teraz wrzucam coś normalniejszego Różne odcienie blondu. Dziewczyny pomóżcie.... który kolor bardziej mi pasuje ?

Zdjęcie drugie z tego wpisu idealne i kolor włosów i fryzura
xkotowax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 14:23   #45
TLU
Zadomowienie

Jak poszla metamorfoza?
Stary 2010-09-19, 19:31   #46
Lunawera
Raczkowanie

Mi najbardziej podobałaś się w kolorku rudawym po tym jak sama rozjasnilas pierwszy raz. Bardzo pasowal do Twojej cery. Moim zdaniem nie ma co za bardzo rozjasniac, zwlaszcza, że sama piszesz iż włosy są zniszczone i sie puszą...Co to za frajda mieć jasny blond i pióa na głowie...?Sama wiem coś o tym

Lunawera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:51   #47
Sondrina
Zakorzenienie

W ogóle odradzałabym Ci dalsze rozjaśnianie w kierunku blond. Mówię to na przykładzie mojej przyjaciółki. Ona jest naturalną ciemną blondynką. Ale nigdy jej ten kolor nie satysfakcjonował, (zresztą jak każdej z nas, sama jestem szatynką, ale farbuję się na czarno) w związku z czym postanowiła rozjaśnić włosy. W ogóle po pierwszym rozjaśnianiu wyszedł jej fajny blond, bardzo mi się podobał, taki naturalny. Ale ona postanowiła mieć na głowie platynę i ciągle rozjaśniała włosy i zrobiło jej się siano na głowie. Nie dość, że nie osiągnęła wymarzonego koloru, to jeszcze na dodatek tak zniszczyła sobie włosy. Pod koniec postanowiła zapłacić 200 zł za profesjonalne rozjaśnianie, babka stwierdziła, że platyny nigdy nie uzyska, więc powinna ją sobie darować, ale jak zechce może ją rozjaśniać w wybranym kierunku, ale na jej odpowiedzialność, jak wyjdzie siano to sama jest sobie winna. Przyjaciółka wybrała balejaż, dodanie brązów sprawiało, że włosy stawały się jaśniejsze poprzez kontrast. I to ładnie rozświetliło twarz. Zatem ja bym radziła pozostawić blond takim jakim jest(zafarbować odrosty oczywiście) i resztę rozświetlić brązowo-rudymi refleksami.
PS Najładniej wyglądasz po 1. rozjaśnianiu Taki lekko rudawy kolorek Ci służy
Sondrina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 02:27   #48
coronee
Raczkowanie

Hej dziewczyny Jakiś czas temu byłam u fryzjera, zrobiłam sobie blond i czułam się tak okropnie (włosy "gryzły" mi się z kolorem brwi, cera zrobiła mi się różowa i miałam zbyt wyraźne zmarszczki), że zaraz na drugi dzień zafarbowałam włosy na jasny brąz... wyszedł oczywiście ciemny i z rudawym połyskiem, ale jestem zadowolona Robię od tego czasu hennę, żeby przyciemnić moje rzadkie brwi. Dodaję aktualne fotki- z ciemnymi włosami i w makijażu jest całkiem ok Może i wyglądam staro, ale w końcu mam już 25 lat ;P

I chyba narazie zostanę przy ciemnym kolorze, nauczę się robić porządny makijaż i może zadbam o sylwetkę, bo ostatnio w ogóle się nie ruszam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-09-30 o 10:15 Powód: post pod postem
Stary 2010-09-30, 05:29   #49
kamilak
Zadomowienie

Niesamowita metamorfoza!

Na zdjeciu w perlowej bizuterii oraz tym w czerwonych koralach, wygladasz zjawiskowo. Trzymaj sie ciemnych wlosow, dodaja Ci charakteru. A porzadny makijaz to sadze, ze juz nauczylas sie robic - wyglada bardzo korzystnie.

Gratuluje, zdolniacha z Ciebie! Wiesz, jak podkreslic swoja urode
kamilak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 12:37   #50
improve
Raczkowanie

wg mnie to ostatnie zdjęcie jest najlepsze i chyba fryzurę tez zmieniłaś? na plus
improve jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 13:38   #51
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

ja tez tak mialam ze marzylam o okreslonym kolorze wlosow przez rok, w moim przypadku byl to karmel a jak juz sie odwazylam i go mialam czulam sie beznadziejnie i znow jest to co zawsze.
No, ale przynajmniej sprobowalas z blondem i juz wiesz jak sie w nim czujesz
W ciemnych wlosach bardzo fajnie wygladasz i wcale nie staro, bez przesady, po prostu masz szczupla twarz i wyraziste rysy. Mi się podoba

Stary 2010-10-06, 18:02   #52
Ytha
Raczkowanie

2 różne dziewczyny
Blond z rudym = delikatna dziewczyna
Ciemne = wyrachowana kobieta
Ytha jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości