korektor pod oczy, który nie wysusza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-23, 15:43   #1
ifg
Raczkowanie

korektor pod oczy, który nie wysusza

Ostatnio pojawiły się u mnie niewielkie sińce pod oczami, może to z niewyspania, nigdy nie miałam z tym problemu(mam jedynie taką żyłkę pod lewym okiem ale przyzwyczaiłam się do niej). Poszukuję dobrego korektora pod oczy, nie zależy mi na jakimś mega kryciu, najważniejsze jest to aby nie wysuszał Doradźcie coś proszę, przeczytałam już wiele opinii na KWC przejrzałam też wątek o korektorach rozświetlających itp.. i zakręciło mi się od tego w głowie:P to jak? który kryje umiarkowanie skutecznie, najlepiej ładnie rozświetla, ale przy tym nie wysusza skóry? A może któraś z was wypróbowała ten nowy od Bourjois -Healthy mix? Z góry dziękuję za odpowiedzi
ifg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 18:19   #2
Iza995
Raczkowanie

GG do Iza995 Send a message via Skype™ to Iza995
Dot.: korektor pod oczy, który nie wysusza

ifg ja mam korektor z maybelline z serii mineral i mi nie wysusza,jak dla mnie jest to korektor idelany
Iza995 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 19:22   #3
monicca_2010
Raczkowanie

GG do monicca_2010

Ja akurat mam awersję do korektorów w płynie, czy to w słoiczku czy w opakowaniu z aplikatorem z gąbeczki Miałam ich wiele, tańsze i te drogie i każdy robił po jakimś czasie efekt "popękanej szpachli", która podkreślała zmarszczki, których normalnie nie było widać!
Czytałam, że to normalne zjawisko i warto nosić ze sobą krem pod oczy, który nałożony na korektor ma zniwelować suchoć skóry. Ta medoda nie jest dla mnie, nie mam zamiaru nosić przy sobie kremu pod oczy.
Znalazłam korektor prawie idelany bo mimo, że rewelacyjnie nie kryje to jednak nie mam problemu z wysuszeniem i podkreśleniem zmarszczek... to mineralny korektor Loreal, z pędzelkiem. Występuję bodajże w 2 kolorach, ja mam odcień Sand.... taki beżyk z żółtym pigmentem. Korektor jest super, ładnie rozświetla, można poprawiać makijaż i nie ma efektu nawarstwiania. Polecam, dla mnie ideał
monicca_2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 21:58   #4
agusia93
Przyczajenie

ostatnio kupilam korektor z rosmana (z tej serii co tylko w rossmanach są) za około 7-8 zł nie pamiętam dokładnie. jest super, uzywalam tez kilka sporo drozszych ale ten je wszystkie przebija!
ja używam korektora tylko od czasu do czasu wiec nie wiem czy przy czestym stosowaniu by nie wysuszyl skory
agusia93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 10:38   #5
xkurdex
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agusia93 Pokaż wiadomość
ostatnio kupilam korektor z rosmana (z tej serii co tylko w rossmanach są) za około 7-8 zł nie pamiętam dokładnie. jest super, uzywalam tez kilka sporo drozszych ale ten je wszystkie przebija!
ja używam korektora tylko od czasu do czasu wiec nie wiem czy przy czestym stosowaniu by nie wysuszyl skory
oo , ja to samo co agusia! naprawde super!!!!
xkurdex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 21:41   #6
All_that_jazz
Zakorzenienie

Każdy korektor jaki znam, a znam ich jako posiadaczka widocznych, dziedzicznych cieni pod oczami sporo, wysusza. Jedyne co można zrobić to nałożyć przed nałożeniem korektora lekko natłuszczający krem pod oczy, dać mu się porządnie wchłonąć- czyli krem jakieś 15-30 minut wcześniej i dopiero potem dość oszczędnie nałożyć korektor.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości