Tylko MAJIBLOND - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-30, 13:28   #271
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
tylko, że Ty miałaś fajnie rozjasnione wloski (podejrzałam w Twoim albumie) a ja mam tak: odrost 1,5 cm blond na poziomie 7 i reszta włosów spłukany i pożólkły jasny blond na poziomie chyba 9 (słomkowo-żólty blond).Nie chcialabym byc za bardzo szaro-siwa...

nie będe sie powtarzac ale kolor wlosów po 9,22 masz marzenie! jak sądzisz, jesli mam włosy o jeden poziom od Ciebie ciemniejsze, dam rade uzyskać, ładny, niekrzykliwy spokojny blond po 9,02?
Szczerze mówiąc- nie znam się. Nawet nie wiem jaki do końca mam teraz poziom- robię teraz londą 12/9 więc podejrzewam, że to też poziom 9.
Ja swoje włosy farbowałam w ciemno bo nikt wcześniej nim nie robił

buahhot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 13:38   #272
kaweczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc- nie znam się. Nawet nie wiem jaki do końca mam teraz poziom- robię teraz londą 12/9 więc podejrzewam, że to też poziom 9.
Ja swoje włosy farbowałam w ciemno bo nikt wcześniej nim nie robił
widziałam wiele zdjęc po londzie 12/9 na wizazu-macie świetne włosy, jedna w jedną.
Ostatnio widziałam w realu w karcie kolorów ten odcień (kolor na włosach)- był tak ciemny!!! że aż trudno uwierzyć, że wasnie po nim masz takie jasne włsoy?jaka tam jest woda?ilu procentowy oxy?

sorry, że pisze o londzie w innym temacie
kaweczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 13:44   #273
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
widziałam wiele zdjęc po londzie 12/9 na wizazu-macie świetne włosy, jedna w jedną.
Ostatnio widziałam w realu w karcie kolorów ten odcień (kolor na włosach)- był tak ciemny!!! że aż trudno uwierzyć, że wasnie po nim masz takie jasne włsoy?jaka tam jest woda?ilu procentowy oxy?

sorry, że pisze o londzie w innym temacie
9%
dziewczyny probowaly rozszyfrowac numer i wychodzi na to ze jest to 9,21 ale czy to prawda

a jesli chodzi o sam majiblond, to do majiblondu juz nie wroce- znalazlam dla siebie lepsze kolorystycznie farby

Stary 2011-06-30, 13:54   #274
kaweczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a jesli chodzi o sam majiblond, to do majiblondu juz nie wroce- znalazlam dla siebie lepsze kolorystycznie farby
no proszę))
od dawna studiuję wizażowe watki na temat majiblondów i za całą symaptia do wszystkich dziewczyn, ale te blondy nie powalają wcale ale to wcale...

zobaczę, jak moje pasemko zafarbowane 9,02 da efekt po umyciu, albo sie skuszę na całość, albo będe szukać nadal innego bezpiecznego blondu
dzieki, za wymianę zdań i cenne spostrzeżnia buahhot
pozdr
kaweczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 13:57   #275
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
no proszę))
od dawna studiuję wizażowe watki na temat majiblondów i za całą symaptia do wszystkich dziewczyn, ale te blondy nie powalają wcale ale to wcale...

zobaczę, jak moje pasemko zafarbowane 9,02 da efekt po umyciu, albo sie skuszę na całość, albo będe szukać nadal innego bezpiecznego blondu
dzieki, za wymianę zdań i cenne spostrzeżnia buahhot
pozdr
trzymam kciuki, zeby wyszlo Ci tak jak tego chcesz

Stary 2011-07-02, 11:31   #276
zuzaankaaa
Raczkowanie

buahhot a jak oceniasz odcien majiblond 10,21 - widzialam w ktoryms z watkow, ze takze nim farbowalas wloski pisalas, ze 911 to podwojny popiel i moze wychodzic dosc ciemno, stad moje pyt - czy ten 10,21 wyszedl ok?

mam jeszcze jedno pytanko - jakie inne farby polecilybyscie, bo ja jestem wcale niedoswiadczona w fabowaniu wlosow blondem, a mnie takze majiblondy nie zachwycaja, szczegolnie, ze popiele sa bardzo nieladne... farbuje nimi wylacznie z tego powodu, ze zaufana fryzjerka pracuje w lorealu. wyprowadzila mi wlosy wlasnie majiblondem, ale w koncu musze sama zaczac je fabowac, bo zbanktutuje, a dodatkowo kolor, ktory wychodzi do konca mnie nie satysfakcjonuje, naprawde te blondy maja skomplikowane. fryzjerka twierdzi, ze moj kolor juz nie bedzie inny (mam obecnie mniej wiecej kolor 900s ale troszke ciemniejszy niz na wzorniku, taki miodowy;/), ale ja widze kobiety, ktore maja super odcienie, takze wszystko na pewno zalezy od farby...

czy nie ma duzych przeciwskazan co do koloru, ktory chcemy uzyskac aby klasc na farbe jednej firmy inna itd...

pozdrawiammm

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2011-07-02 o 11:37
zuzaankaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:42   #277
viollcia13
Przyczajenie

GG do viollcia13

buahhot na jaki kolor kładłaś tą 9,22??? ten kolor na Twoim avatarze jest przecudny, marze o takim
viollcia13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 20:06   #278
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez viollcia13 Pokaż wiadomość
buahhot na jaki kolor kładłaś tą 9,22??? ten kolor na Twoim avatarze jest przecudny, marze o takim
w albumie mam zdjecia ulozone wg kolejnosci

Stary 2011-09-10, 20:50   #279
bonita88
Raczkowanie

buahhot a czy orientujesz sie moze jak wychodzi majirel 8.2
Stary 2011-11-03, 13:21   #280
madzior80
Przyczajenie

Witam
A czy któras z was robiła włosy maijblon 921, jakie efekty miałyscie, czy wychodzi bardzo popielaty??
madzior80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 21:02   #281
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
buahhot a czy orientujesz sie moze jak wychodzi majirel 8.2
niestety nie wiem... pewnie podobnie do 9,22 z tym ze ciemniej no ale ameryki nie odkrylam

Stary 2011-11-16, 22:35   #282
annita22
Przyczajenie

Obiecane zdjęcie na takie poszła kąpiel rozjaśniająca potem farba ( a wszystko dzięki uprzejmości bunny)
Jakiś czas wcześniej decolor[/QUOTE]

jaka to farba bo juz się pogubiłam czytając wątek
annita22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 14:58   #283
truskawka26
Przyczajenie

hej dziewczyny! ja mam własnie na głowie farbę 900s z wodą 9% strasznie piekło na początku ale teraz ok,trzymam ok 40 minut bo róznie piszą od 35 nawet do 45 minut zobaczymy co mi wyjdzie.Wczesniej tez robiłam lorealem ale preference scandinavie i wychodziły mi miedziane odrosty
truskawka26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 18:00   #284
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez truskawka26 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! ja mam własnie na głowie farbę 900s z wodą 9% strasznie piekło na początku ale teraz ok,trzymam ok 40 minut bo róznie piszą od 35 nawet do 45 minut zobaczymy co mi wyjdzie.Wczesniej tez robiłam lorealem ale preference scandinavie i wychodziły mi miedziane odrosty
to czekamy na relacje, wydaje mi sie ze dobrze nie rozjasni 900s z oxy 9% skoro loreal wyszedl miedzianie... no nic, ciekawa jestem efektu, daj znac

Stary 2012-02-22, 14:45   #285
katja40
Raczkowanie

hej dziewczyny
zaczynam przygodę z maiblondem. zakupilam odcień 901 z woda 12% moj naturalny kolor to ciemny blond. obecnie heh na głowie zółtko. ostatnio położona farba to bardzo bardzo jasny blond popielaty z loreala ultrarozjaśniający. odros wyszedl koszmarny, wiec postanowilam zainwestowac w serie profesjonalna. ale powiem szczerze ze boje sie efektu. mam dosc jasna karnacje ale za to ciemne, brazowe oczy. cale zycie bylam brunetka, jakos na starsc cos mnie podkusilo z blondem ktoras z Was ma moze fotki po tej farbie?
katja40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 09:17   #286
Stookrotka
Raczkowanie

Ja mam 3cm odrostu, na moje niefachowe oko średni(ale chyba bardziej pod jaśniejszy podchodzi) blond. Reszta to malowane od wielu lat balejaż blond. No zobaczymy co wyjdzie mam nadzieje że nie będzie żółtka na głowie
Kolor jaki wybrałam to 901s., oxydant 9%.
Wstawię zdjęcia po malowaniu dla potomności.
Mam tylko jeden problem... zamówiłam farbę z neta i tam dali 50ml farby i 75ml oxydantu.. a na ulotce jest napisanę 1:2 więc trzeba 100ml oxy.. nie mam innego ani skąd załatwić ani nic.. więc zrobię taką mieszanką jak jest.. źle wyjdzie?
Stookrotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 14:07   #287
Just:)
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Stookrotka Pokaż wiadomość
Ja mam 3cm odrostu, na moje niefachowe oko średni(ale chyba bardziej pod jaśniejszy podchodzi) blond. Reszta to malowane od wielu lat balejaż blond. No zobaczymy co wyjdzie mam nadzieje że nie będzie żółtka na głowie
Kolor jaki wybrałam to 901s., oxydant 9%.
Wstawię zdjęcia po malowaniu dla potomności.
Mam tylko jeden problem... zamówiłam farbę z neta i tam dali 50ml farby i 75ml oxydantu.. a na ulotce jest napisanę 1:2 więc trzeba 100ml oxy.. nie mam innego ani skąd załatwić ani nic.. więc zrobię taką mieszanką jak jest.. źle wyjdzie?
to ciekawe. nie mam teraz ulotki pod ręką, ale sprawdziłam tu: klik i przy majiblond faktycznie podają 1:2. ja robię majirel 1:1,5. wydaje mis się, że źle nie wyjdzie, ale może wyjść ciemniejszy niż w prop 1:2.

Edytowane przez Just:)
Czas edycji: 2012-09-25 o 14:11
Just:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 22:01   #288
MeMickey
Raczkowanie

Witajcie. Mam ogromną prośbę, gdyż potrzebuję porady. Raz w życiu farbowałam włosy. Mam ciemny blond, nie mam pojęcia jaki ton... Chciałabym osiągnąć majiblondem, o którym sporo się naczytałam, taki efekt jak na zdjęciu. Myślę nad kolorem 900 bardzo jasny blond beżowy lub kolorem 913, dobry wybór?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1majirelblonde180909copy-4638892.jpg (21,6 KB, 83 załadowań)

Edytowane przez MeMickey
Czas edycji: 2012-10-09 o 22:02
MeMickey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 19:47   #289
agaaggie
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez paami Pokaż wiadomość
dzięki bardzochyba mnie troche pocieszylas! raczej sprobuje zaryzykowac ale z tym co mam!
Ja używam 9% w kremie ze schwarzkopa farbowałam majiblondem 921 to zdiecie przedstawia kolor po około 2 tyg od farbowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0115.jpg (58,7 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0116.jpg (55,8 KB, 87 załadowań)
agaaggie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:50   #290
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Zamowilam wlasnie farby z allegro:

900 S - bardzo bardzo jasny blond (szampan )
903 S - bardzo bardzo jasny blond złocisty

Moj kolor to ten po prawej w zalaczniku (ZIMNY BLOND), a chce taki uzyskac jak te po lewej - CIEPŁY ZŁOTY BLOND. Wstawie zdjecia po farbowaniu, trzymajcie prosze kciuki !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (51,3 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg majiblond loreal pro.jpg (90,5 KB, 92 załadowań)
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 09:54   #291
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Marzę o ciepłym złotym blondzie jak na zdjęciach na czarnym tle.
FArbowalam MAJIBLOND 903 S i wyszło to co wyszło ....

Farbowalam juz:

palette shampoo zloty blond
verona 02 - zlocisty blond
majiblond 903 s
wellaton 9.3
u fryzjerki 3 razy ....

i nie wychodzi mi ciagle ten jasny zoltowaty blond .. chce miec zlotyy jak na tych zdjeciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (122,0 KB, 152 załadowań)
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 19:53   #292
Stookrotka
Raczkowanie

Ja malowałam 901s.
Odrosty chwyciło bardzo ładnie. Na innych rozjaśnianych włosach przeciągnęłam farbę na ostatnie 3 minutki. Skończyło się tak

- odrosty ładne ale po 2 tygodniach były żółto-rude
- reszta rozjaśnionych włosów była prawie biała
- włosy dość się zniszczyły

Jestem na nie
Stookrotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 20:30   #293
Koralyn
Raczkowanie

Cytat:
Kochana BECIKSA bardzo pomocny ten Twój post!
myślę na d odcieniem 902,911,901,901s... i tak mysle i mysle i brak mi odwagi na połozenie któregos z tych odcieni.Juuuz myslałam, że odcien 902 połoze na włosy ale jak zerknełam na babeczke na opakowaniu farby loreala stokholm to trochę sie zawachałam.Chciałabym nieco ciemniejszy kolorek, boje sie ze gdy polozę ten odcień na moje długie włosy wyjdzie ciut za sztucznie ("Dodowato"...)

Problem w tym, ze każde zdjęcie palety odcieni majirel wychodzi nieco inne (patrze na allegro) i nie wiem sama kurde co na włosy nałożyc ehh...

Powiedz mi jeszcze jak kladłas farbę?wszystko naraz ?czy na odrosty na okreslony czas, a potem na resztę?

chciałaby taki kolor włosów jak ma kobitka na zdjeciu, albo ciut jasniejszy?
Co radzicie ?jaki odcien nalozyc na włosy?
(mój naturalny kolor mysi blond, 3/4 włosów resztki blondu jasnego po farbach matrixa +resztki resztek po color syncu martixa odcien ciemnego blondu 9mm)

Licze na Wasza fachowa pomoc!

Mialam identyczny po Majirel 9.2

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 09:55   #294
julisari
Raczkowanie

Witajcie dziewczyny , jaki nr farby poleciłybyście by przyciemnić jasny blond - do tej pory farbowałam alfaparf 11.11 i 11.21 ale jestem już zmęczona różnica odrost reszta włosów. do tego włosy żółkną ;-( mam dużo pigmentu i wybija . teraz chciałabym prawidłowo przyciemnić bez efektu zielonego

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 12:02   #295
Monia19Ck
Przyczajenie

Question Dot.: Tylko MAJIBLOND

Czesc.Potrzebuje waszej pomocy w sprawie farbowania na majiblond 900s.
Zaczne od tego ze z pieknego blondu z odrostami trafilam do mojej fryzjerki ktora od xxx mi farbowala wlosy i byly zawsze super tym razem chcialam jasniejszy blond fryzjerka mi zdjela kolor i wyszly siwe z poswiada fioletowa nie chcialam takich wiec 2 razy mi czyms przefarbowala az doszlam do ciemnego blondu wpadajacego w fiolet(na tym etapie wyszlam od fryzjera i nigdy juz nie wroce). w domu po tyg przefarbowalam farba z wellaton na jasny blond wyszly ladne zolte (musialam przefarbowac bo bylam swiadkowa mimo ze wiedzialam ze dobijam wlosy ).W tym momencie mam 3 cm odrosty ciemny blond i chce przefarbowac farba majiblond (poniewaz wlosy sa strawione a ta farba podobno nie niszczy tak jak z drogeryjne)900s i moj pomysl jest taki;
na odrosty 3 cm farba majiblond z rozjasniaczem 9% potrzymac ok 45 min na reszte wlosow reszta farby z rozjasniaczem 6%( wlosy sa jasne wiec zalezy mi tylko zeby klor sie zrobil odpowiedni bez zanego rozjasniania) i potrzymac tylko 5 min.
Co o tym myslicie?
Monia19Ck jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 21:15   #296
patunia0161
Raczkowanie

GG do patunia0161

Hejka! Mógłby ktoś wkleić zdjęcie jakie wyszły mu włoski po Majiblond 901s? Byłabym wdzięczna!
Stary 2013-10-31, 09:39   #297
firaen
Raczkowanie

A ja bym się chętnie dowiedziała, czy któraś z Was kładła 911 na ciemny blond/ wypłukany jasny brąz w tonacji raczej ciepłej? Trochę obawiam się szarości na głowie

It's all in your head...
firaen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 16:10   #298
kumkumkum1986
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Witam sedecznie wszystkie Wizazanki
ostatnio coraz rzadziej zagladam na Wizaz, jednak w kwestii farbowania zawsze czytam wczesniej fora i czytam recenzje, Wasze podpowiedzi sa bardzo cenne..

Zacznę od tego, ze w swoim zyciu wyprobowalam chyba wszystkich farb drogeryjnych, od kilku lat uzywam przewaznie farb profesjonalnych. Ostatnio uzylam rozjasniacza Syoss 12-0 z drogeryjnych..

Włosy farbuje od 9-10 lat, zaczęlam jeszcze przed matura. Uzywalam farb rozjasniajacych, normalych i takich bez amoniaku, w tym Dia Richesse i Dia Light z Loreala. Od jakichs 3 lat wierna bylam Luo Color z Loreala, odcien 10 lub 10,01. Przegladajac ostatnio forum trafilam na ten watek i postanowilam sprobowac farb Majiblond.

Wybor padl na odcienie 900S i 901S, pomieszanych w proporcji 50:50 z woda 12%. Musze zaznaczyc,ze nigdy nie kladlam farb na cale wlosy, zeby sie nie rozczarowac, zawsze robilam proble na 1 pasemku, gdzies pod spodem. Wczoraj wykonalam taka wlasnie probe farbe rozmieszalam tak jak opisalam wyzej, trzymalam ok 60 minut. Efekt?

Na moim naturalnym kolorze wlosow farba wyszla dosc jasno, lecz nie bialo, Okreslilabym ten kolor jako jasny sloneczny blond, ciezko mi stwierdzic czy jest zolty czy nie, troche jestem na siebie zla, bo owo pasemko, ktore uzylam do proby jest w ciezko polozonym miejscu, nie moge go obejrzec w swietle dziennym, tylko w lazience, gdzie mam otwierane szafko-lustro, lub na zdjeciu. A wiadomo,ze na zdjeciu nie wychodzi nigdy taki kolor jak w swietle dziennym, zawsze jest ciut przeklamany..

Mam pytanie: czy ostateczny odcien jest zalezny od tego, jakiej firmy uzylam wody? ja uzylam wody firmy CeCe, ciekawa jestem czy tak samo wyszloby z oryginalna woda Loreala..

Ponizej wklejam zdjecie calych moich wlosow i tego pasemka, na ktorym probowalam.. Prosze o opinie, mam zamiar robic sobie pasemka/refleksy w tym tygodniu.. Jest opinia, ze wlosy pod spodem sa grubsze i ciemniejsze, wiec mysle ze na wlosach wierzchnich moze wyjsc jasniej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN6555.jpg (94,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6562.jpg (92,1 KB, 74 załadowań)
kumkumkum1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 13:45   #299
Lillkaa
Zadomowienie

Ratunku, przestali produkować L'oreal Majiblond i nigdzie nie można dostać farb poza netem - zapewne do czasu. stąd moje pytanie - czy ktoś może mi polecić jakąś farbę w zastępstwie??? Używam Majiblond 901, a moje włosy mają tendencję do łapania na ciepło niestety. Długo szukałam odpowiedniej farby i 901 zdawała egzamin, nie było żółtka na głowie. Tylko co teraz?

Lillkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości