Tylko MAJIBLOND - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-23, 21:34   #31
katebury
Raczkowanie

Dot.: Majiblond na wcześniej farbowane?

olcik18 jesli moge polecic to 901s jest to bardzo dobra farbka, ladny kolorek wychodzi popielaty, zero rudosci i szarosci czy fioletu, pzrynajniej u mnie, mialam obie ktore napisalas, ale 900s wychodzi cieplo, waniliowo, jesli lubisz taki kolor.. a ten 901s sliczny kolor, wlasnie taki zlocisty, nie szary nie zolty, ladny
pozdr
katebury jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 19:34   #32
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
olcik18 jesli moge polecic to 901s jest to bardzo dobra farbka, ladny kolorek wychodzi popielaty, zero rudosci i szarosci czy fioletu, pzrynajniej u mnie, mialam obie ktore napisalas, ale 900s wychodzi cieplo, waniliowo, jesli lubisz taki kolor.. a ten 901s sliczny kolor, wlasnie taki zlocisty, nie szary nie zolty, ladny
pozdr

Dziekuje za odp, kupilam wczoraj 900s i bede farbowac odrosty pewnie w przyszlym tygodniu i dam znac co wyszlo
Nie mam raczej chłodnego odcienia włosów, bardziej złotawy, słomkowy i w takim mysle, ze mi najkorzystniej. Jeśli ten 900s nie wychodzi rudo tylko waniliowo to bede zadowolona
Mam nadzieje, ze w ogole da rade sobie z ciemnym blondem

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 11:57   #33
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

Zgodnie z obietnicą zdaję relacje z farbowania odrostów Majiblondem 900s. Nawet jestem zadowolona z koloru.Od razu po farbowaniu wyszedł jakby trochę rudawy, ale po drugim myciu i użyciu srebrnej płukanki rudość zniknęła. Trochę odrosty różnią się od całości włosów, ale nieznacznie. W porównaniu do Goldwella i Welli Koleston ta farbka jest najlepsza- bardziej rozjaśniła i nadała ładny odcień- tak jak poprzedniczka pisała kolor waniliowy. Podczas farbowania nie szczypała mnie skóra głowy ( w przeciwieństwie do innych farb), ani też jakoś strasznie nie śmierdziała
Trochę przesusza, ale to nieuniknione. Użyłam do mojego ciemnego blondu wody 9 % i Majiblond dał radę, ale jeśli miałabym nakładać ten kolor na całość włosów użyłabym odcienia bardziej popielatego bądź mocniejszej wody.

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 22:21   #34
sara35
Przyczajenie

Dot.: Tylko MAJIBLOND

Witam
Czy któraś z Was używała koloru 934 (nowy odcień z tej serii)? Poszukuję złoto-rudawego blondu ale nie pomarańczowego.

Edytowane przez sara35
Czas edycji: 2010-10-07 o 22:22
sara35 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 18:25   #35
katebury
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą zdaję relacje z farbowania odrostów Majiblondem 900s. Nawet jestem zadowolona z koloru.Od razu po farbowaniu wyszedł jakby trochę rudawy, ale po drugim myciu i użyciu srebrnej płukanki rudość zniknęła. Trochę odrosty różnią się od całości włosów, ale nieznacznie. W porównaniu do Goldwella i Welli Koleston ta farbka jest najlepsza- bardziej rozjaśniła i nadała ładny odcień- tak jak poprzedniczka pisała kolor waniliowy. Podczas farbowania nie szczypała mnie skóra głowy ( w przeciwieństwie do innych farb), ani też jakoś strasznie nie śmierdziała
Trochę przesusza, ale to nieuniknione. Użyłam do mojego ciemnego blondu wody 9 % i Majiblond dał radę, ale jeśli miałabym nakładać ten kolor na całość włosów użyłabym odcienia bardziej popielatego bądź mocniejszej wody.
witam
ciesze sie ze jestes zadwolona, ale tak jak pisalas mi wychodzil zasze po 900s wniliowy klor, dlategoprzeszlam na 901 s ktory zawiera popiel w sobie, tez mam ciemny orzechwy blnd i uzywam 9% oxydant
pozdrawiam
katebury jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 07:26   #36
sara35
Przyczajenie

Już wiem jak wychodzi 934- jest ok
sara35 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 15:58   #37
Setna
Raczkowanie

Witam! Znalazłam fajną strone o Majiblond, gdzie pokazane są kolory, jak je mieszać i jak nakładać. Polecam.
http://www.lorealprofessionnel.co.uk...ducts-911.aspx
Setna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 11:43   #38
Calibra
Raczkowanie

Świetna strona dzięki
Wujcio google przetłumaczył i jest ok
Ten kolor 303s jest boski

....................nutka ..................
Calibra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 20:49   #39
beciksa
Przyczajenie

Smile Dot.: Tylko MAJIBLOND

Drogie wizażanki
Jako pisząca jestem tu nowa, jako czytająca jestem od bardzo dawna. Nie dalej jak wczoraj szukalam usilnie porady odnośnie jednego koloru i nie bardzo mogłam coś znaleźć. Więc dzisiaj ponieważ kupiłam na chybił trafił a właściwie na intuicje mogę sama coś napisać może komuś się przyda.
A więc zacznę od początku. Mam 39 lat, jestem naturalną blondynką ale włosy farbuję od dawna, co one przeszły to...tylko one wiedzą. Miałam faze farbowania na brązowo, potem nawet na czarno w końcu po ok 6 latach postanowiłam wrócić do koloru. Wcześniej farbowałam farbkami sklepowymi, ale szybko zoreintowałam się, że albo zółkną po jakimś czasie, albo wychodzą ciemniejsze, pomarańczowe i ciągle mi coś nie pasowało. Ja jestem bardzo wymagająca jeżeli chodzi o kolor i potrafię farbować dotąd dopóki nie osiągnę celu. Nie powiem bo wiele się nauczyłam z zakresu koloryzacji, do tego stopnia , że jak kiedyś trafiłam do fryzjerki, która na mój gust kompletnie chciała mi zaszkodzić a mądrzyła się jakby rozum pozjadała, musiałam jej tłumaczyć wiele rzeczy. Ona pamiętam wtedy mnie zapytałą czy jestem fryzjerką, a ja jej na to , że nie ale się na tym znam i wtedy już przestała mi wciskać kity. Chyba się kapnęła, że wiem nie wiele mniej od niej i że to co mówie ma sens.
Ale dalej moja historia z zakresu koloryzacji. Chodziłam po fryzjerach, albo mi popaliły włosy a kolor był godny pożałowania tzn kurczak jak w latach 80-tych po tych najprostszych rozjaśniaczach, albo zupełnie nie taki odcień jak chciałam tylko jakieś rudości (i tu kolejna rzecz, po kilku eksperymentach jakiejś fryzjerki z rudościami chyba został mi pigment bo później każdy kolor jakim próbowałam pofarbować miały ciepły rudawy odcień.)
W końcu sama trafiłam na Diacolor 9.02 spodobał mi się, ponieważ jestem miłosniczką beżowych blondów. Jednak miał dwie wady: 1/ wychodził troszkę za ciemno 2/ odrostów nie łapał ale przy skórze robił troszkę pomarańczowy odcień. Znowu trzeba było coś wymyślić. Więc wymyśliłam, na odrosty farba majirel 10.13 , niestety ten kolor ma złoto i jak na końcu przeciągałam nawet na 5 min po całosći to miałam wrażenie że mam żólte wlosy, a tego nie cierpię z 10.23 było jeszcze gorzej, jeszcze bardziej żółty i bardziej ciepły, a ja muszę miec coś na pograniczu, 10,21 znowu za smutny szarawy, ja mam dosyć przetrawione włosy wiec wychodził jak wychodził, ale mnie sie nie podobał, Tak nie mogłam chodzić, wpadłam na nowy pomysł, na 10.13 tak jak farbowałam a po 3 dniach na to riechesse 9.02. Było fajnie, długo się tego trzymałam ale ciągle było za ciemno, chciałam jakiś ładny beżowy blondzik w tonacji takiej dziecięcej nie biały i nie za ciemny)
No i wczoraj wymyśliłam jeszcze coś innego. wlaściwie to kiedyś już myślałam o tym, ale nie wiem czemu bałam sie MAJIBLONDÓW, gdzieś znalazłam, że wychodzą żółte, gdzieś że jakis kolor komuś biały wyszedł, no i zaczeęłam szukać kolor 902 niestety za dużo informacji nie ma, niewiele zdjęc jak wychodzi , ale intuicja podpowiedziała mi że skoro 9.02 z diacoloru mi odpowiada tylko jest troszkę za ciemny to ten z majiblondu powinien być ok. \i zaryzykowałam, dzisiaj, chociaż bałam się jak cholera, zafarbowałam. Kolor wyszedł CUOWNY, tak jakby troszkę perłowy i tu jeżeli są jakieś miłośniczki lorela sklepowego STOCKHOLM to moiwę, że mój kolor wyszedł prawie identycznie. Dziecięcy blondzik naturaln ie wyglądający, wcale nie za jasny i nie za ciemny. I z czystym sumieniem polecam ten kolorek. Zdjęc nie zamieszczę bo mam tylko aparat w telefonie bez lampy wiec szkoda robić przekłamania, jeszcze raz tylko powiem jest prawie identyczny jak ma Pani na pudełku Loreal Stockholm, taki perłowy + może troszkę biszkoptowa poświata. Śliczny.
Ale się rozpisałam, ale mam nadzieję, że komuś to pomoże bo ja wczoraj nic nie mogłam znaleźć.. Acha, jeden mankament tej farby w/g mnie to to że po spłukaniu jej miałam sztywne, poplątane włosy. Na szczęście nie tak strasznie żeby ich nie rozczesać bo do farby wynmieszanej z oxydantem dolałam keratyne w ampułce, a potem wystarczyło nałożyć na 10 min cement z kerastasa i jest ok. jestem juz po wysuszeniu, nawet przeprostowałam prostownicą i jest ok, jak na taką mękę jaką przeszły moje włosy
pozdrawiam i życzę udanych farbowan

Edytowane przez beciksa
Czas edycji: 2011-01-14 o 20:52
beciksa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 11:57   #40
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sara35 Pokaż wiadomość
Możesz wstawić fotki jak wychodzi, bo niestety ja nie wiem. Ewentualnie przesłać na PW . Jestem strasznie ciekawa.
Stary 2011-02-01, 14:57   #41
Katty79
Przyczajenie

Witam. Czy może mi ktoś pomóc..Chciałabym powrócić do naturalnego koloru czyli miedziany jasny blond..obecnie mam czekoladowy brąz. jakiego rozjaśniacza użyć? z Majiblond odpowiada mi 9,04... Pomóżcie...
Katty79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 16:10   #42
agatka89
Raczkowanie

hej dziewczyny kusil mnie majiblond i kusil wkoncu kupilam odcien 900. Jestem ciekawa jak wyjdzie na moich blond pasemkach mam nadzieje ze nie wyjdzie jakas żółć zastanawiam sie czy nie wybralam za slabego oxydantu 9%, planuje na odroscie potrzymac 30 minut a na reszczie wlosow 20. Oby cos z tego wyszlo
agatka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 10:18   #43
agatka89
Raczkowanie

no i wyszła żółć masakra :/ Napewno nie polecam tego odcienia na pasemkach mam białe włosy, ciemnych pasemek nie ruszyła a odrost mam żółty !!!!! Jestem zrozpaczona nie wiem co mam teraz zrobić i jakiej farby użyć
Stary 2011-02-03, 13:42   #44
new moon
Przyczajenie

hej dziewczyny ja tez mam problem z wlosami - naturalne mam ciemny sredni blond reszta czesc rozjasniona reszta pasemka po wychodzeniu z koloru brazowego one sa jakby zolto-pomaranczowe -fee -zastanawiam sie czy 901 s by mi rownomiernie
pokryl??

http://img831.imageshack.us/i/p1140851b.jpg/ moje wlosy

a takie bym chciala http://blog.rimmellondon.com.pl/news/view/2260
new moon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 14:42   #45
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez new moon Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja tez mam problem z wlosami - naturalne mam ciemny sredni blond reszta czesc rozjasniona reszta pasemka po wychodzeniu z koloru brazowego one sa jakby zolto-pomaranczowe -fee -zastanawiam sie czy 901 s by mi rownomiernie
pokryl??

http://img831.imageshack.us/i/p1140851b.jpg/ moje wlosy

a takie bym chciala http://blog.rimmellondon.com.pl/news/view/2260
Mam identyczne włosy i kupiłam odcień 901s. W sobotę będę farbować, więc mogę wkleić zdjęcia.
kaja_1985r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 16:07   #46
new moon
Przyczajenie

naprawde to byloby super jakbys potem pokazala efekt -jestem ciekawa czy on wychodzi tak jak na tej stronie http://www.lorealprofessionnel.co.uk...cts-901s.aspx?

bo jak tak to super -boje sie ze moze byc jakis szary badz prawie bialy
ja chce ten kolor a potem jak wlosy troszke sie zregeneruje zrobic pasemka w kolorze ciemny blond -zebym nie musiala co miesiac ich farbowac

a jaki masz naturalny kolor????
Stary 2011-02-03, 16:16   #47
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez new moon Pokaż wiadomość
naprawde to byloby super jakbys potem pokazala efekt -jestem ciekawa czy on wychodzi tak jak na tej stronie http://www.lorealprofessionnel.co.uk...cts-901s.aspx?

bo jak tak to super -boje sie ze moze byc jakis szary badz prawie bialy
ja chce ten kolor a potem jak wlosy troszke sie zregeneruje zrobic pasemka w kolorze ciemny blond -zebym nie musiala co miesiac ich farbowac

a jaki masz naturalny kolor????
ciemny blond/jasny brąz. do tej pory farbowałam u fryzjera. ostatnio sklepową farbą, ale odrosty wyszły rudawe. zobaczymy czy ta farba da radę. mam 12% oksydant.
Stary 2011-02-03, 16:35   #48
new moon
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
ciemny blond/jasny brąz. do tej pory farbowałam u fryzjera. ostatnio sklepową farbą, ale odrosty wyszły rudawe. zobaczymy czy ta farba da radę. mam 12% oksydant.
BEDE TRZYMALA KCIUKI

JA NA TYM ZDJECIU MAM EFEKT TEZ Z PRZED 2 DNI FARBY LOREAL CREME GLOSS -LODOWY BLOND - EFEKT TEGO JEST TAKI ZE SA MIEJSCA TAM GDZIE WLOS BYL JASNIUTKI TO TERAZ JEST TAKI AZ SIWO-POPIELATO JAKIS TAM

ALE JUZ PO 1 MYCIU WIDZE ZE SIE WYPLUKUJE WIEC ZA TYDZIEN JUZ PEWNIE JEJ NIE BEDZIE

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

TEN BLOND TEZ MI SIE PODOBA -JAKI TO ODCIEN???http://www.youtube.com/watch?v=cCV4X...eature=channel
Stary 2011-02-04, 09:12   #49
agatka89
Raczkowanie

ooo mi też się podoba z checia sie dowiem czym mozna go uzyskac
Stary 2011-02-04, 09:15   #50
seneisha
Przyczajenie

Cytat:
ja się też przyłączam mam włosy po baleyageu, wyglądają bardzo podobnie do twoich i mam taki sam pomysł,kolor 901s+oxydant 12%.Obawiam się tylko czy mi chwyci odrost,mam trochę ciemniejszy naturalny od ciebie(jasny brąz/średni brąz)ok.5 cm.czekam na recenzję z twojej próby.powodzenia
Stary 2011-02-04, 21:14   #51
kaja_1985r
Rozeznanie

Jestem po farbowaniu. Zdjęcia wstawię jutro w świetle dziennym. A tak na gorąco: odrosty mam rudawe. Bez płukanki się nie obejdzie, bo niestety jest mi lepiej w chłodniejszych kolorach.
Stary 2011-02-05, 00:17   #52
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sara35 Pokaż wiadomość
Poprosimy o fotkę.
Jestem na etapie tego kolorku. Ostatnio robiłam 9.34 pół na pół z 8.01 ale innej firmy. Wyszedł karmel ale spłynął ekspresowo.
Stary 2011-02-05, 12:05   #53
kaja_1985r
Rozeznanie

Miałam wstawić zdjęcia po farbowaniu, ale nie ma to sensu. Pogoda nieciekawa i kolor wychodzi zupełnie inny niż w rzeczywistości. Spróbuję jutro.
Stary 2011-02-05, 14:25   #54
kaweczka
Raczkowanie

Kochana BECIKSA bardzo pomocny ten Twój post!
myślę na d odcieniem 902,911,901,901s... i tak mysle i mysle i brak mi odwagi na połozenie któregos z tych odcieni.Juuuz myslałam, że odcien 902 połoze na włosy ale jak zerknełam na babeczke na opakowaniu farby loreala stokholm to trochę sie zawachałam.Chciałabym nieco ciemniejszy kolorek, boje sie ze gdy polozę ten odcień na moje długie włosy wyjdzie ciut za sztucznie ("Dodowato"...)

Problem w tym, ze każde zdjęcie palety odcieni majirel wychodzi nieco inne (patrze na allegro) i nie wiem sama kurde co na włosy nałożyc ehh...

Powiedz mi jeszcze jak kladłas farbę?wszystko naraz ?czy na odrosty na okreslony czas, a potem na resztę?

chciałaby taki kolor włosów jak ma kobitka na zdjeciu, albo ciut jasniejszy?
Co radzicie ?jaki odcien nalozyc na włosy?
(mój naturalny kolor mysi blond, 3/4 włosów resztki blondu jasnego po farbach matrixa +resztki resztek po color syncu martixa odcien ciemnego blondu 9mm)

Licze na Wasza fachowa pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0000URR5I6C97B01-C303.jpg (40,9 KB, 394 załadowań)
kaweczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 14:33   #55
kaweczka
Raczkowanie

ile sztuk farby na włosy lekko za łopatki, srednio grube?wacham sie czy jeden zestaw wystarczy?

pomocyyy
Stary 2011-02-05, 14:50   #56
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
ile sztuk farby na włosy lekko za łopatki, srednio grube?wacham sie czy jeden zestaw wystarczy?

pomocyyy
Mi na rzadkie włosy przed łopatki jeden zestaw ledwo wystarczył.
Stary 2011-02-05, 15:05   #57
kaweczka
Raczkowanie

Cytat:
Mi na rzadkie włosy przed łopatki jeden zestaw ledwo wystarczył.
dzieki, teraz wiem juz ze mam dwa zamówic
tylko cholera który odcień?
ten 901s , ktory testowałaś na swoich wloskach , oprócz tego ze na odrostach wyszedł rudawo, generalnie przypomina kolor jaki jest na palecie?
powiedz mi proszę, czy jest to baaaardzo jasny blond?

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

jeszcze jedno pytanie!
farba ma pojemność 50ml, a oxydant powinien miec 100ml?

dlaczego wiec na allegro (własnie przegladam aukcje) sprzedaja zestawy 50ml farby i tylko 75ml oxydantu?
KAJA_1985 jakie proporcje farbki i oxydantu zastosowałaś?
pozdrawiam i daje spokój na dziś...
Stary 2011-02-05, 15:08   #58
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Kochana BECIKSA bardzo pomocny ten Twój post!
myślę na d odcieniem 902,911,901,901s... i tak mysle i mysle i brak mi odwagi na połozenie któregos z tych odcieni.Juuuz myslałam, że odcien 902 połoze na włosy ale jak zerknełam na babeczke na opakowaniu farby loreala stokholm to trochę sie zawachałam.Chciałabym nieco ciemniejszy kolorek, boje sie ze gdy polozę ten odcień na moje długie włosy wyjdzie ciut za sztucznie ("Dodowato"...)

Problem w tym, ze każde zdjęcie palety odcieni majirel wychodzi nieco inne (patrze na allegro) i nie wiem sama kurde co na włosy nałożyc ehh...

Powiedz mi jeszcze jak kladłas farbę?wszystko naraz ?czy na odrosty na okreslony czas, a potem na resztę?

chciałaby taki kolor włosów jak ma kobitka na zdjeciu, albo ciut jasniejszy?
Co radzicie ?jaki odcien nalozyc na włosy?
(mój naturalny kolor mysi blond, 3/4 włosów resztki blondu jasnego po farbach matrixa +resztki resztek po color syncu martixa odcien ciemnego blondu 9mm)

Licze na Wasza fachowa pomoc!

Cudo kolor. Na zywo jeszcze takiego nie spotkałam. Myślę,że to kwestia oświetlenia i w realu jest rudawy.
Stary 2011-02-05, 16:38   #59
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
dzieki, teraz wiem juz ze mam dwa zamówic
tylko cholera który odcień?
ten 901s , ktory testowałaś na swoich wloskach , oprócz tego ze na odrostach wyszedł rudawo, generalnie przypomina kolor jaki jest na palecie?
powiedz mi proszę, czy jest to baaaardzo jasny blond?

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

jeszcze jedno pytanie!
farba ma pojemność 50ml, a oxydant powinien miec 100ml?

dlaczego wiec na allegro (własnie przegladam aukcje) sprzedaja zestawy 50ml farby i tylko 75ml oxydantu?
KAJA_1985 jakie proporcje farbki i oxydantu zastosowałaś?
pozdrawiam i daje spokój na dziś...
Co do koloru to ciężko powiedzieć, bo moje włosy były bardzo jasne, bo rozjaśniane u fryzjera. Ale raczej przypomina. Poza odrostami. Używałam 50 ml farby + 100 ml oksydantu. Tyle sprzedawali na aukcji, na której ja zamawiałam.
Stary 2011-02-05, 17:09   #60
new moon
Przyczajenie

Cytat:
Miałam wstawić zdjęcia po farbowaniu, ale nie ma to sensu. Pogoda nieciekawa i kolor wychodzi zupełnie inny niż w rzeczywistości. Spróbuję jutro.
hej i co mozesz wkleic zdjecia jak kolor wyglada ? a czy ktos robil tym odcieniem waniliowym ??
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości