KEUNE - farby do w這s闚, jako嗆, dobre? - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-02-23, 21:32   #1
Neaneeve
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Question KEUNE - farby do w這s闚, jako嗆, dobre?

Witam

Za這篡豉m nowy w徠ek, poniewa szuka豉m konkretnych opinii na temat farb do w這s闚 firmy KEUNE, a nie znalaz豉m.

Prosz zamieszcza opinie tylko na temat FARB b康 P茛 FARB tej firmy, zadnych innych informacji na temat maseczek, lakierow itp, poniewaz juz jest taki w徠ek.
Ot騜:
-Jakie macie doswiaczenia?
-Na jaki kolor farbowa造軼ie w這sy?
-Jak d逝go trzyma si kolor? jestescie zadowolone?
-Czy byl polysk?
-Plusy farb Keune
-Minusy Keune
-Wasza Ocena

Dziewczyny, ktore maja doswiadczenia z takimi farbami jak L`oreal , Goldwell prosze takze o por闚nanie ich do farb KEUNE, jestem ciekawa jak si one maj do nich,

Pozdrawiam!
Neaneeve jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-25, 18:30   #2
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 716
Smaczny profil Zafirah
Smaczne przepisy1
Dot.: KEUNE - farby do w這s闚, jako嗆, dobre?

Cytat:
Napisane przez Neaneeve Poka wiadomo嗆
opinie tylko na temat FARB b康 P茛 FARB tej firmy
A co to za wynalazek taka p馧-farba?

Zafirah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-02, 12:30   #3
Neaneeve
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Witam

Mo瞠 rozwini w徠ek zaczynaj帷 od siebie, poniewaz kilkukrotnie mia豉m farbowane w這sy farbami firmy Keune, ale niestety nie b璠zie to obiektywna ocena gdy nigdy nie mia豉m doczynienia z innymi farbami, no, mo瞠 poza pierwszym razem, gdy fryzjer po這篡 mi lekko rozja郾iaj帷 farb firmy Wella, i od tej pory mam uraz do Welli, nigdy przenigdy...

Potem moja przygoda rozpocz窸a sie w profesjonalnym salonie Keune, gdzie doprowadzono moje pi瘯ne, d逝gie i grube w這sy do normalno軼i pod wzgl璠em koloru.

Pierwszy raz mia豉m po這穎n tzw. p馧farb (oni w salonie tak j nazywaj), kt鏎a pono jest mniej inwazyjna i delikatna, co mnie bardzo ucieszy這, kolor w 100% zmywa si po ok. 2 miesiacach, po 3 mcach nie ma 郵adu po nim. P馧farba 豉dnie kryje, nadaje blask i w這sy s zdrowe i zadbane po niej.
Osobi軼ie by豉m bardzo zadowolona, chocia kolor do嗆 szybko si zmy, ale co za co. Fajna jest dla osob ktore chcia造by zmieni kolor w這s闚 ale boj sie potem zabawy z w這sami, odrostami itp, kolor zmywa si ca趾owicie i mozna sie cieszyc ponownie swoim naturalnym kolorkiem.

Nast瘼nie, chc帷 utrzyma dlu窺zy efekt na w這sach zdecydowa豉m sie na farb Keune. Dodam, 瞠 wszystkie moje farbowania w這s闚 by造 na ciemne brazy. Kolor wyszedl baardzo 豉dny, niesamowicie b造szcz帷y, znajomi pytali czym robi豉m w這sy, bo wysz造 super.
Co do koloru, trzyma si ok 1,5-2 miesi璚y, jednolicie, potem zacz掖 schodzi do嗆 intensywnie, jak dla mnie to du篡 plus, poniewa od kolezanek wiem, ze wiele farb na wlosach trzyma si niesamowicie brzydko p這wiej帷 (np. znana Palette) , natomiast tu powiedzia豉bym, 瞠 kolor sp逝kiwa si r闚no, o 豉dnych par odcieni, nie robi帷 efektu "spranych w這s闚".

Plusy p馧farby:
+ kolor intensywny, g貫boki, b造szcz帷y
+ sp逝kuje si w 100% po ok. 2 m-cach (naprawd si sp逝kuje)
+ nie niszczy w這s闚 !!!
+ w這sy nawil穎ne, delikatne
+ nie ma problemu do wr鏂enia do w豉snego naturalnego koloru

Minusy:
- gdy kolor wyjdzie naprawd 豉dny to a chce sie, 瞠by pozosta d逝瞠j, a tu si sp逝kuje
- nie zauwa篡豉m wi璚ej minus闚

Plusy farby:
+ Bardzo du篡 wyb鏎 kolor闚 na palecie
+ Kolor wychodzi bardzo b造szcz帷y, jakby mieni si
+ G喚bia koloru
+ W這sy s zadbane, nie zniszczone, mi瘯kie
+ Kolor schodzi r闚nomiernie, nie wygl康a na "sprany" ( u mnie nawet wypluka si o kilka ton闚) co wg mnie jest plusem

Minusy:
- Dla niekt鏎ych mo瞠 zbyt szybko si wyp逝kiwa, dla mnie jest to atut poniek康, bo kolor nie przytwierdza si do w這s闚 na amen, i mozna z 豉two軼i na這篡 inny kolor.

Og鏊nie jestem bardzo zadowolona z koloryzacji firmy Keune, i mog szczerze j poleci wiza瘸nkom. Natomiast jestem bardzo ciekawa Waszej opinii, bo pewnie niekt鏎e z Was korzysta造 mo瞠 te z innych farb w salonie fryzjerskim, mam na my郵i np. L` Oreal, GoldWell itp, i jestem ciekawa jak wg waszej oceny wypada firma KEUNE- kosmetyki do koloryzacji.

Jestem ciekawa

Pozdrawiam
Neaneeve jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-01, 11:41   #4
ColourYourLife
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

hejka!
fakt faktem ja osobiscie nie mam doswiadczenia z ta farba, dlatego nie moge nic na ten temat powiedziec, ale kolezanka moja, ktora farbowala sobie wlosy wlasnie ta farba, jest z niej mega zadowolona.
Ja po wieloletnich farbowaniach u fryzjera (nie wiem jaka farba) mam bardzo wysuszone, sianowate wlosy, ktore po umyciu rozczesuja sie strasznie ciezko (bez garsci odzywki nic nie rusze), a po wyschnieciu ich, bez modelowania wygladaja okropnie.
Dlatego tez chce sie poradzic co do wyboru farby, ktora nie dobije mi dodatkowo wlosow, a wrecz przeciwnie, sprawi by wlosy po niej wygladaly ladnie.
Jestem ciekawa waszych opinii
pozdrawiam
ColourYourLife jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-08, 11:38   #5
paulcia666
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 840
Wpisy w blogu: 1

nikt nie u篡wa tej farby..?
paulcia666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-19, 14:55   #6
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Podnosze watek. Znacie te farbe?
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-01, 19:06   #7
Tajsa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Witajcie, mog doda swoje 3 grosze. Od ok.5 lat moja fryzjerka farbuje mi w這sy t farb(poprzednio pracowa豉 na matrixie). Z natury mam mysi blond i troch je rozja郾iam robi帷 jasne pasemka. Ot騜 jestem bardzo zadowolona, w這ski nie niszcz si, wychodzi g喚boki kolor , u mnie trzyma si bardzo d逝go, w豉軼iwie nie zmienia si,a do kolejnego farbowania. Poniewa ma moich w這skach prawie nie wida odrost闚, farbuje tylko 3 razy do roku. Polecam

Edytowane przez Tajsa
Czas edycji: 2011-05-10 o 08:36
Tajsa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-01, 22:52   #8
patrycja_mc
Przyczajenie

Witam
Pod koniec czerwca tego roku pierwszy raz w 篡ciu mia豉m robiony blond i to farbami firmy keune. Z do嗆 ciemnego br您u(mam farbowane w這sy, a by豉m ju po rozja郾ianiu o par tonacji z czarnego koloru do ja郾iejszego br您u) przesz豉m na taki z這tawy blond (tu s zdj璚ia http://www.photoblog.pl/joousuck/126300477/blond.html ) robi帷 blond nastawia豉m si na to, 瞠 wypadnie mi po這wa w這s闚, a nie mia豉m ich za du穎 nie幢e si zdziwi豉m po koloryzacji bo moje w這sy nabra造 mega obj皻o軼i, a mnie to wkurzy這. Je瞠li chodzi o kolejno嗆 schodzenia z br您u do blondu to by to jednorazowy wypad do fryzjera.. najpierw na這穎no mi krem rozja郾iaj帷y, a p騧niej chyba z 3 r騜ne farby w這sy W OG粌E SI NIE ZNISZCZYΧ! co by這 kolejnym zdziwieniem
Dzi nadal mam blond, jednak nie robi go ju farbami keune... zwi您ane to jest z brakiem hajsu po up造wie ponad miesi帷a od pierwszego farbowania musia豉m po raz kolejny podda moje w這sy koloryzacji, zrobi豉m farb(innej firmy) i po ok.3 myciach nie mia豉m koloru na g這wie bo si sp逝ka do takiego 鄴速o z這tego.. jest to raczej zwi您ane z tym 瞠 w這sy by造 baardzo rozja郾iane, a nie 瞠 po farbowaniu keune w這s nie przyjmowa farby innego producenta.. Oczywi軼ie jestem jak najbardziej zachwycona spr鏏owaniem tej firmy polecam!
patrycja_mc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-01, 23:02   #9
coff3ina
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 788

Sama jak tylko mam okazje to he uZywam. Wlosy sa po nich blyszczace i miekkie w dotyku. Nie znalazlam jeszcze podobnej farby, ktora dalaby mi tak zadowalajacy efekt.

https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-17, 13:24   #10
koikoi
Przyczajenie

Farbowanie farba KEUNE + aktywator innej firmy

Kupi豉m przez internet profesjonalna farbe do wlosow Keune Semi color, jednak nie wiedzia豉m o tym, ze do uzycia jej bedzie mi potrzebny aktywator. Jest aktywator Keune, jednak nie dost瘼ny w Pl, musialabym go sprowadzac ze stanow. Zastanawiam sie czy nie moge uzyc aktywatora innej firmy. Czy farba bedzie dzialac etc.. I jaka firma produkuje dobrej jakosci aktywatory. Czy ktos mieszal ksometyki Keune z inna firma?
koikoi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-25, 22:07   #11
ona085
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87
Dot.: Farbowanie farba KEUNE + aktywator innej firmy

Cytat:
Napisane przez koikoi Poka wiadomo嗆
Kupi豉m przez internet profesjonalna farbe do wlosow Keune Semi color, jednak nie wiedzia豉m o tym, ze do uzycia jej bedzie mi potrzebny aktywator. Jest aktywator Keune, jednak nie dost瘼ny w Pl, musialabym go sprowadzac ze stanow. Zastanawiam sie czy nie moge uzyc aktywatora innej firmy. Czy farba bedzie dzialac etc.. I jaka firma produkuje dobrej jakosci aktywatory. Czy ktos mieszal ksometyki Keune z inna firma?
Hej ,nie polecam u篡cia z innej firmy aktywatora.Ca豉 filozofia firmy KEUNE w豉郾ie polega na tym 瞠 miesza mo積a tylko produkty tej firmy .Jak dokupisz z innej uwierz ,瞠 nie b璠ziesz mia豉 efektu jakiego oczekujesz.
ona085 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-15, 08:11   #12
Majka007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 002

Farba wspania豉 po farbowaniu w這sy miekkie w dotyku , mimo ze trzyma豉m bardzo d逝go bo ok godziny na odrostach ( zawsze mi wychodz jasniejsze i dlatego tyle czasu) i 40 min na calych w這sach. Kolor pi瘯ny , lsni帷y ,a tydzien po farbowaniu myj帷 w這sy sa mega g豉dkie jakbym od razu na這篡豉 odzywke szok i bardzo wydajna farba
Stary 2013-11-12, 23:03   #13
Kiti05
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Ja mam w這sy w na prawd s豉be: cienkie, ze sk這nno軼i do wypadania i przede wszystkim mega nadwyr篹one domowymi eksperymentami z koloryzacj.

Poniewa nie mog zaakceptowa swojego naturalnego koloru w這s闚, tu豉豉m si od salonu do salonu szukaj帷 farby, kt鏎a nie dobije moich w這s闚, a mo瞠 nawet im troch pomo瞠. Tak trafi豉m na kosmetyki KEUNE.

Od ponad 7 lat farbuj w這sy w salonach KEUNE, wspomnianymi p馧farbami, czyli SEMI i mog powiedzie tyle, 瞠 s GENIALNE!

Farbuj帷 nimi regularnie, raz w miesi帷u w這sy i u篡waj帷 pe軟ej palety kosmetyk闚 KEUNE (szampon, od篡wka, pianka) uda這 mi si je zapu軼i do ramion.

Niestety pope軟i豉m b陰d, kt鏎y mnie du穎 kosztowa, bo zrobi豉m lekk trwa陰 i tego w這sy ju nie wytrzyma造...musia豉m je obci望, ale mimo to do嗆 szybko si zregenerowa造.

Cho miewam r騜ne zachwiania kondycji w這s闚, zawsze po SEMI s 豉dnie od篡wione, g豉dkie i odzyskuj po造sk. Aktualnie zn闚 stosuj na nich intensywn kuracj od篡wcz, gdy przez anemi mocno ucierpia造, ale nie zrezygnowa豉m z SEMI i farbuj je regularnie co max 40 dni.

Je郵i nie wyobra瘸cie sobie swoich w這s闚 bez koloryzacji, a s one nawet w nie najlepszej formie - z czystym sumieniem polecam SEMI KEUNE. Dla mnie - numer 1!
Kiti05 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-27, 20:10   #14
meiw666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Napisane przez Neaneeve Poka wiadomo嗆
Witam

Za這篡豉m nowy w徠ek, poniewa szuka豉m konkretnych opinii na temat farb do w這s闚 firmy KEUNE, a nie znalaz豉m.

Prosz zamieszcza opinie tylko na temat FARB b康 P茛 FARB tej firmy, zadnych innych informacji na temat maseczek, lakierow itp, poniewaz juz jest taki w徠ek.
Ot騜:
-Jakie macie doswiaczenia?
-Na jaki kolor farbowa造軼ie w這sy?
-Jak d逝go trzyma si kolor? jestescie zadowolone?
-Czy byl polysk?
-Plusy farb Keune
-Minusy Keune
-Wasza Ocena

Dziewczyny, ktore maja doswiadczenia z takimi farbami jak L`oreal , Goldwell prosze takze o por闚nanie ich do farb KEUNE, jestem ciekawa jak si one maj do nich,

Pozdrawiam!
A wi璚

-Przez oko這 3 lata u篡wa豉m tej marki niestety po ostatnich wydarzeniach nie mam zamiaru wi璚ej z niej korzysta.
-m鎩 kolor to 15.17
-3ma si jakie 2 mycia. Kolor mnie zadowala, trwa這嗆 nie
-Farba dawa豉 w這som 豉dny po造sk
- PLUSY ( po造sk, du穎 substancji nawil膨j帷ych co sprawia這, 瞠 w這sy s mi貫 w dotyku, ale w zasadzie ka盥a PROFESJONALNA farba zawiera tego typu olejki, wi璚 nie jest to nic nadzwyczajnego)Naprawd 豉dny kolor
-MINUSY (cena tubka plus 2 wody 50 z ) , kontakt ze zgredzia造m przedstawicielem, cz瘰te oszukiwanie co do pojemno軼i ostatnio kupuj帷 2 wody do farby dosta豉m niepe軟e opakowania ( zamiast 60 ml by這 w ka盥ym pude趾u 30 ml ) spraw zareklamowa豉m, doczeka豉m jej uznania, ale niestety z wieloma trudno軼iami, kt鏎e stawia przede mn Pan Przedstawiciel. Kolejnym minusem jest niestety szybko嗆 wyp逝kiwania si koloru jakie 2 g鏎a 3 mycia i jest ju po. Nie radz wierzy w bajeczki typu ''ta farba nie niszczy w這s闚, oczywi軼ie, 瞠 niszczy jak ka盥a zreszt.

Moja og鏊na ocena to s豉ba 3. W tej cenie mo積a dosta por闚nywalne produkty, a nawet lepsze. Wasza rado嗆 z pi瘯nego koloru nie potrwa zbyt d逝go, szkoda bo firma ma potencja, ale niestety jak wida go marnuje. Je瞠li jednak zdecydujecie si na kupno jakichkolwiek kosmetyk闚 tej firmy to bezwzgl璠nie radz skorzysta z wagi, 瞠by sprawdzi czy na pewno dostaniecie wszystko to za co p豉cicie , poniewa niestety, ale do嗆 cz瘰to oszukuj na ilo軼i produktu.

Edytowane przez meiw666
Czas edycji: 2013-12-27 o 20:12
meiw666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a