Jak koloryzacja (przyciemnianie) wp造wa na w這sy? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-02-24, 12:54   #1
P豉zik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 440
Question

Jak koloryzacja (przyciemnianie) wp造wa na w這sy?

Witam. Bardzo chcia豉bym si dowiedzie czy koloryzacja w這s闚 d逝gich i oklapni皻ych.. wp造nie na to, ze moje w這sy b璠 si choc troch wolniej przet逝szcza (za spraw przesuszenia od farby) oraz czy w這sy b璠 bardziej usniesione? Na oku mam loreal casting creme , ten bodajze bez amoniaku.. (zastanawiam sie nad mroznym bezem, mroznym kasztanem a miodowym karmelem..)Chcia豉m si Was spyta czy Wam Drogie Wiza瘸nki w這sy po pofarbownaiu lepiej sie uk豉daj? Bo ja jak mialam kiedys pofarbowane (dzis juz mi odrosly) to sie lepiej ukladaly zdecydowanie.ale moze by這 to spowodowane milard razy lepsza fryzura? (ostatania wizyta u fryzjerki kosztowa豉 mnie tysiace 貫z i znacznie mniej wlosow na glowie..)

Z gory dziekuje za odpowiedz.

ps mam zamiar dzis sie pofarbowac.
..

Moja skromna galeria :

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=381397
P豉zik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-24, 17:26   #2
malaxdd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 170
Dot.: Jak koloryzacja (przyciemnianie) wp造wa na w這sy?

Cytat:
Napisane przez P豉zik Poka wiadomo嗆
Witam. Bardzo chcia豉bym si dowiedzie czy koloryzacja w這s闚 d逝gich i oklapni皻ych.. wp造nie na to, ze moje w這sy b璠 si choc troch wolniej przet逝szcza (za spraw przesuszenia od farby) oraz czy w這sy b璠 bardziej usniesione? Na oku mam loreal casting creme , ten bodajze bez amoniaku.. (zastanawiam sie nad mroznym bezem, mroznym kasztanem a miodowym karmelem..)Chcia豉m si Was spyta czy Wam Drogie Wiza瘸nki w這sy po pofarbownaiu lepiej sie uk豉daj? Bo ja jak mialam kiedys pofarbowane (dzis juz mi odrosly) to sie lepiej ukladaly zdecydowanie.ale moze by這 to spowodowane milard razy lepsza fryzura? (ostatania wizyta u fryzjerki kosztowa豉 mnie tysiace 貫z i znacznie mniej wlosow na glowie..)

Z gory dziekuje za odpowiedz.

ps mam zamiar dzis sie pofarbowac.
..
Dobrze obci皻e w這sy to podstawa. Je郵i b璠 dobrze obci皻e, to same b璠 dobrze si uk豉da造. Je郵i chcesz mie je bardziej uniesione, lub mniej przet逝szczaj帷e si stosuj szampony do tego typu w這s闚.

uwielbiam by psychiczn masochistk. to smakuje jak czekolada
malaxdd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-24, 18:53   #3
merlene
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

s造sza豉m kiedy ze delikatne namoczenie w這s闚 w p造nie do trwa貫j ondulacji mo瞠 znacznie wysuszy w這sy i zahamowa przez jaki czas cz瘰te przet逝szczanie si w這s闚 ale czy to dobry spos鏏 tego niestety nie wiem .
Stary 2010-04-12, 10:51   #4
P豉zik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 440

A czy pofarbowanie w這s闚 farb o ciemnym kolorze sprawi, ze w這s b璠zie si wydawa grubszy? W sennsie, ze pigment farby oblebi 逝ske w這sa ...

?

Moja skromna galeria :

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=381397
P豉zik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-12, 18:28   #5
Avari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 461

Farby chemiczne rozchylaj 逝sk w這sa, wi璚 barwnik wchodzi do w這sa. "Oblepienie" uzyskasz farbami ro郵innymi np henna.

Co do przesuszenia - IMO je郵i je przesuszysz to one dodatkowo zaczn wydziela wi璚ej 這ju by si broni. Najlepiej je nawil瘸, wtedy powinny troch zwolni z produkcj 這ju. Mo瞠 warto hormony zbada? Cz瘰to takie problemy s wynikiem zaburze w gospodarce hormonalnej.

Edytowane przez Avari
Czas edycji: 2010-04-12 o 18:28 Pow鏚: literowka
Avari jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-13, 10:22   #6
Tyris
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 684

Cytat:
Napisane przez P豉zik Poka wiadomo嗆
A czy pofarbowanie w這s闚 farb o ciemnym kolorze sprawi, ze w這s b璠zie si wydawa grubszy? W sennsie, ze pigment farby oblebi 逝ske w這sa ...

?
Jezeli pofarbujesz zwykla, marketowa farba wlosy w kolorze blond, szatyn itp na czarno badz ciemno to owszem..optycznie moga wydac sie gestrze. Osobiscie farbuje sie od lat, mam tez kolezanke ktora jest swietnym dowodem na ta teorie. Ma wlosy do pasa, jest naturalna blondynka. Dopiero po zafarbowaniu na czarno okazalo sie ze ma sciane wlosow. Tylko trzeba pamietac zeby takie wlosy byly zawsze odswiezane... bo nie ma nic gorszego jak czarny, plaski matowy kolor z duzym blond odrostem .. wlosy wysuszone na straki i na dodatek zle przyciete. Gdy kolor jest ciemny i jednolity to zawsze wydaje sie byc pelniejszy bo nie widac tak naprawde ilosci wlosow i przeswitow. Przy wlosach jasnych wystarczy ze swieci slonce i odrazu odejmuje wizalnie sporo wlosow (bo znikaja w swietle, czarne natomiast nie) Tylko to tez nie dziala jak magiczne zaklecie.. bo jezeli wlosy sa faktycznie bardzo rzadkie to mozesz sobie tylko zaszkodzic i beda wygladac jak kluski czarne na dodatek nie pasujace do karnacji.
Tyris jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.