Revlon ColorStay pomocy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-25, 15:14   #1
winfor99
Przyczajenie

Revlon ColorStay pomocy :(

Od jakiegos czasu zaczelam uzywac balsamow brazujacych, samoopalaczy gdyz nie chce niszczyc sobie skory solarium... I teraz mam problem z doborem odpowiedniego koloru podkladu wiadomo samoopalacze nadaja lekko pomaranczowo-brazowy odcien... Jaki odcien/koloru podkladu byscie mi polecily chodzi mi glownie o Revlon ColorStay do skory tlustej ewentualnie MF Lasting Performance??? Ktory nr podladu mialby wlasnie taki pomaranczowo-brazowy odcien ale niezbyt ciemny?? Prosze o pomoc
winfor99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 18:02   #2
pandulek
Zadomowienie

Dot.: Revlon ColorStay pomocy :(

Ja stosuję revlon colorstay nr 340 early tan, a mam dosc ciemną naturalnie karnację ( chociaż ten kolor wpada bardziej w brąz niż pomarańcz) i jest do mnie idealnie dopasowany. Poproś może o próbki w drogerii
pandulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 01:35   #3
madame tissot
Raczkowanie

Dot.: Revlon ColorStay pomocy :(

Cytat:
Napisane przez winfor99 Pokaż wiadomość
Od jakiegos czasu zaczelam uzywac balsamow brazujacych, samoopalaczy gdyz nie chce niszczyc sobie skory solarium... I teraz mam problem z doborem odpowiedniego koloru podkladu wiadomo samoopalacze nadaja lekko pomaranczowo-brazowy odcien... Jaki odcien/koloru podkladu byscie mi polecily chodzi mi glownie o Revlon ColorStay do skory tlustej ewentualnie MF Lasting Performance??? Ktory nr podladu mialby wlasnie taki pomaranczowo-brazowy odcien ale niezbyt ciemny?? Prosze o pomoc
no dziewczyno, nie żartuj...
zanim zamówisz przez net, idz do sklepu i wypróbuj na twarzy... nie na nadgarstku...
cena z neta plus przesyłka- jesli produkt jest ORYGINALNY a nie podróba z tajwanu(cena po 20 zł) = cena z rossmana/supherpharm- przynajmniej nie wyleżane na słonecznej wystawie kiosku czy bazaru i nieprzeterminowane..

poza tym- lasting moim zdaniem jest duuużo lżejszy niż revlon, który jest supertrwały, ale wymaga wprawy w nakładaniu... poza tym juz po zimie, nie lepiej jakiś lżejszy podkładzik? mineralne lepiej stapiają sie ze skórą, a jesli już nie chcesz, to polecam z loreal-infalible, truematch...
poza tym powiem Ci tak: samooplacze i podobne im kremy pieknie "modelują" cerę- jakby jak podkład... ja bym zainwestowala w dobry sypki puder, ale dobry- do zmatowienia i zatuszowania ewentualnych niedoskonalości- np estee lauder... z tym podkładem- to na wieczór ok, ale w ciągu dnia, przy słoneczku ten samoopalacz i podkład mogą "męczyć" optycznie buzię
madame tissot jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości