Nowy kolor włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-25, 20:08   #1
nightwish85
Przyczajenie

Hej Dziewczyny
Idzie wiosna, czas na zmiany... Chce iść za niedługo do fryzjera i chciałam coś zmienić w swoim wyglądzie. Mam 23 lata i jestem nauczycielką przedszkola. Jestem brunetką, mam długie, proste włosy, które nie chcą się układać, okrągłą twarz. Planuje lekko podciąć końcówki i je wycieniować, a także zrobić pasemka. I mam problem, jaki kolor mi pasuje. Dodam jeszcze, że mam jasną karnację i zakaz opalania się. Chciałabym jakiś kolor, który nie będzie pokazywał mojej bladej twarzy. Obecnie wyglądam jak "szara myszka" i to chce zmienić. Ale nie chce wyglądać krzykliwie bo dzieci będą się mnie bały:P Zastanawiam się nad grzywką - mam wysokie czoło, zrobić ja czy nie? Jak powinnam się ubierać. Próbuje stawiać na kolory, ale nie jestem pewna czy w mojej pracy mogę sobie na to pozwolić. Wszyscy chodzą tam szaroburo, a nie jestem osobą, która lubi się wyróżniać ...Pomóżcie
Podsumowując: mam 168 cm i waże 60 kg, mam piwne oczy i jasną karnację, okrągłą twarz i duzy nos, brunetka lub według innych osób ciemna szatynka - szara mysz..
Przesyłam zdjęcie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-02-28 o 22:37
nightwish85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 10:30   #2
maartucha
Zadomowienie

GG do maartucha
Dot.: Nowy kolor włosów

Ja bym zaproponowala jakis karmelkowy ewentualnie odcienie zblizone do karmelu, ciemnego blondu, pasemka bym odradzila. do tego mocno wycieniowac wloski by odbijaly sie od nasady. Grzywka? Bez niej Ci dobrze i w niej mysle bedzie Ci dobrze. Do tego wszystkiego wyprostowalabym wloski na twoim miejscu

" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 13:49   #3
Madziusiia
Raczkowanie

Dot.: Nowy kolor włosów. Pomóżcie!!

proponuje ci zabawe jak i kolorem fryzury i ksztaltem wystarczy wpisac login haslo i email i od razu jestes zalogowana ladujesz twoje zdjecie twarzy i przerabiasz fryzurki. jak nie wiesz jak to zrobic to napisz do mnie a tu ta genialna strona http://www.taaz.com/
Madziusiia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 14:10   #4
gajane
Przyczajenie

Dot.: Nowy kolor włosów. Pomóżcie!!

Mam podobne włosy i też zamierzam iśc do fryzjera. I wiecie, co sobie pomyślałam? Że mam lat 20 (przynajmniej jeszcze przez 2 miesiące) i jeszcze nigdy nie zaszalałam z niczym na głowie. Zawsze stawiałam na tą samą fryzurę (kilka delikatnych zmian ewentualnie) i nie farbowałam włosów. A latka lecą Więc kiedy będę próbować zmian? W wieku lat 30? Ok, niby nigdy nie jest za późno, ale postanowiłam, że pójdę ściąć włosy jakoś fakjnie i je pofarbuję na...rudo Może nie na taki wściekły marchewkowy rudy, ale coś w ten deseń. A jak mi się nie spodoba, to wrócę do brązów i tyle.
gajane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 14:20   #5
kasiastudzinska
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Cześć dziewczyny Mam pytanko.... Naszło mnie ostatnio na zmiany i chciała bym zmienić kolor włosków. Z tym że nigdy ich nie farbowałam a moim naturalnym kolorem jest bardzo jasny bląd. Chciała bym je przefarbować na jakiś jasny brąz lub orzech.... tylko że nie wiem czy dam radę później wrócić do mojego naturalnego koloru? Chciała bym też aby to był kolor do kilku myć.... Będe bardzo wdzięczna jak mi coś doradzicie
Ponieważ ja nie mam o tym zielonego pojęcia.... Proszę o pomoc... Z góry dzięki
Pozdrawiam
kasiastudzinska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 15:54   #6
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Pomóżcie zrobić ze mnie łabędzia!

Jezeli na tym zdjeciu sa włosy bez żadnego modelowania, to nie radziła bym robić grzywki bo beda sie puszyć, ty nie mas zprostych włosów więc postawiłabym na fale, które można osiągnąc przez nakładanie papilotów - efekt murowany!
Jezeli koniecznie chcesz grzywkę to na bok długa, nie b edziesz miała z nia wtedy problemów.

Makojaż konieczny pasowały by cienie w tonacji brązowej, przy kąciku oka beż dalej ciemniejsyz odcień i na końcu brąz, bardzo ładne połączenie z tego wyjdzie
Możesz jeszcze zrobic cieniusieńką kreske w kolorze brazowym na górnej powiece.
Usta wtedy mozesz potraktowac jesnm błyszczykiem, badż pomadką, pamiętaj jeżeli oczy sa mocni pomalowane szminka musi nie rzucac sie w oczy inaczej będziesz wyglądac teatralnie.

Co do koloru włosób nie eksperymentuj, proponowałabym ciemniejsyz brąz niż teraz marz, farba nada blasku.

Taka młodzitka osoba jak ty oczywiście że powinna stawiac na kolory, tylko co za duzo to niezdroo, musisz wszytsko dopasowac ladny by był zestawik to spodnie elegancjie brąz lub czerń, nie rurki (chyba wiesz o czym mówie? ) bluzka i żakiecik z np rekawami 3/4
Do tego tylko dobrac odpowiednia torebke i w droge.
A no i jeszcze byty, bardzo ładne sa bytu z wysokim obcasem i koturną z przodu, jak zacznie sie wiosna możesz spokojnie w takich chodzic, ozaków na teraz jednak nie ma snesu kupowac bo nie wiadomo co za rok będzie modne.

Ja ci powiem ze lepiej jest byc blada niż upieczoną, możesz zastosowac puder brązujący któyy sprawi ze twoja skóra będzie bardziej jednolita i błszcąca (oczywiście w tym dobrym sensie )

Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz , chętnie pomoge

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Przepraszam za literówki ale pisałam na szybko
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:24   #7
Elizeczka
Raczkowanie

Ze zdjęcia wynika że masz lekko falowane włoski na twoim miejscu wycieniowałabym je dosyć mocno i troszkę wystopniowała od lini brody, wtedy układały by się dużo lepiej i tak fajnie podkręcały jeśli chodzi o kolor to radziłabym jakieś ciepłe kolory ale też niezbyt jasne. może coś z jakimś ciemniejszym blondem co do grzywki to jak już to bym zrobiła prostą ale nie wiem czy obejdzie się wtedy bez codziennego prostowania.

To co we mnie niezniszczalne trwa...

Elizeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 00:01   #8
carmen14
Raczkowanie

Dot.: Pomóżcie zrobić ze mnie łabędzia!

Jak dla mnie wcale nie jesteś blada.Wiem o czym mówię,bo ja mam o wiele jaśniejszą twarz od twojej.Istotnie grzywki nie rób,bo masz zbyt puszyste włosy,a pasemka ...myślę że trochę jaśniejsze od naturalnego odcienia byłyby ok.
carmen14 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
kolor włosw

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości