Test cieni Avon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-25, 20:19   #1
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Test cieni Avon

Witam

Ostatni dzien wolnego, jutro jak pojde do pracy to przepadne.... a potem znowu przyjdzie weekend .
Zameczam Was, wiem- jak bedziecie miały dosc to dajcie po prostu znac .

Jak w tytule- testuje nowe cienie Avon Nocturnal- poczworne.
Wg opisu to kolory: neutralny, braz, fiołek i zielen.
Fiołek malowałam na mokro bo wychodził jakis szaro-buro byle jaki odcien. Ciezko mi było tez rozetrzec razem braz z fiołkiem (co pewnie zauwazycie na zdjeciach).

Twarz: minerały- podkład, korektor, róz Artdeco. Nie wiem dlaczego ale ten korektor zawsze na zdjeciach sie odznacza od twarzy, czego na zywo nie widac .
Oczy: baza Artdeco, wspomniane cienie Avon, odrobina brazowego cienia Inglot na załamanie powieki i powieke dolna, na dole kredka Essence brazowa.
Usta: Lip paint Inglot

Enjoy

PS. I zeby nie było ze ja zawsze na zdjeciach bokiem to dzis jedno przodem (mozna sie smiac)

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez

Edytowane przez Mloda
Czas edycji: 2010-02-25 o 20:43
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 20:23   #2
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa
Dot.: Test cieni Avon

No jak te cienie wypadly ? Ja do takich avonow nie mam przekonania, niewiem czemu,
Wpadasz na swieta do Polandi ?

A wygladasz swietnie
Ishikawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 20:33   #3
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
No jak te cienie wypadly ? Ja do takich avonow nie mam przekonania, niewiem czemu,
Wpadasz na swieta do Polandi ?

A wygladasz swietnie
Jasne ze wpadam, na 2 tygodnie tym razem .
O cieniach: ja kiedys Avonu uzywałam i to zawsze były całkiem niezłe produkty. Te konkretne to pomijajac dziwny kolor fiołka (na sucho) i ciezkosc cieniowania to sa nawet dobre- mam je juz pare godzin na oczach, goniłam tak cale popołudnie po urzedach a one bez skazy. Mam jeszcze 2 inne zestawy- z pierwszego który kupiłam na poczatku nie byłam zadowolona a teraz jestem i to bardzo. Ach no i one sa takie bardziej na dzien.
dziekuje

Stary 2010-02-25, 20:59   #4
Silloe
Zakorzenienie

Ooooo kurczaczek, wspaniale
Takie dzienne kolorki, ale wyglądają nieziemsko

PS. Mnie nigdy nie zanudzisz
Silloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 21:00   #5
pycia17
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do pycia17

bardzo ładnie, nie mam zastrzeżeń
mikroREKLAMA
Mój blog Oriflame :)
Zapraszam na mój miniblog Oriflame, :) 75 osób ma szanse wygrać fajne nagrody, Akcja klikacz http://wizaz.pl/akcje/oriflame/odkryj-blask/index_nowy.php?uid=498991&k=p

Ta reklama pokazywana jest pod 4 792 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
pycia17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 21:13   #6
201604210939
Konto usunięte

No no, nie sądziłam że cieniami z avonu można takie cudeńka malować bardzo fajny makijaż
201604210939 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 21:26   #7
zafascynowana1
Zakorzenienie

Łoo.. Marta chyba kupi ten zestaw. Cienie wyglądają na bardzo intensywne!
Co do makijażu - fajny dzienniak

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com

zafascynowana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 21:33   #8
Maliniarka
Zakorzenienie

Nigdy bym nie wpadła, że brąz z fioletem tak się ładnie zgrają, a tu proszę... Kochana
A gdzie Ci się ten korektor odznaczył? coś zmyślasz
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 21:33   #9
maraqjowa
Zadomowienie

Ja też nie sądziłam, że Avony tak bardzo dadzą radę, zwłaszcza, że miałam jedne cienie Avonu dawno temu i to była totalna porażka - były twarde jak kamień i kompletnie nie dało się tym malować :|
Twoje, jak widzę, spisują się o niebo lepiej! Makijaż piękny, na takie połączenie kolorków bym sama nie wpadła a wygląda to naprawdę świetnie, zresztą masz to szczęście posiadać duuużo miejsca na oczkach na mazianie i zawsze tak cudnie cieniujesz, że marakujowi uśmiech sam się poszerza na widok takich cudów A dzisiaj to w ogóle - za pozwoleństwem - umarłam ze śmiechu Ale nie na widok zdjęcia przodem, tylko tego co napisała Młoda I nie, nie zanosi się żebym miała Cię dość
maraqjowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 22:02   #10
gosada79
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
No no, nie sądziłam że cieniami z avonu można takie cudeńka malować bardzo fajny makijaż
Ja tez jestem zaskoczona ze cieniami Avon mozna wyczarowac taki makijaz. Slicznie!
gosada79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 22:08   #11
ssylvkaa
Wtajemniczenie

Teraz będzie aty aty za wypowiedz z poprzedniego wątku o ktorym wspominalas ze jakąs masz niby twarz asymetrycznie widoczną..ojj ojjjj nie ładnie to tak Ciocie Sylvie oszukiwac:P jest wszystko na swoim miejscu!!dla mnie to Twoje błędne wrazenie tylko Młoda wymysłasz coś bo ..bo.bo..juz wiem:P.masz za duzo czasu wolnego, na caaaaaaaale szczescie nie przekłada sie to na make up bo co kolejny to jeszcze bardziej oryginalny od poprzednichbuzialki i milego dnia w pracy jutro
ssylvkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 22:22   #12
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Ooooo kurczaczek, wspaniale
Takie dzienne kolorki, ale wyglądają nieziemsko

PS. Mnie nigdy nie zanudzisz
dziekuje

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
bardzo ładnie, nie mam zastrzeżeń
dziekuje

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
dziekuje

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Łoo.. Marta chyba kupi ten zestaw. Cienie wyglądają na bardzo intensywne!
Co do makijażu - fajny dzienniak
To chyba Cie zmartwie- tak mi sie wydaje ze to była limitowanka, bo teraz ich juz w katalogu nie ma.
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Nigdy bym nie wpadła, że brąz z fioletem tak się ładnie zgrają, a tu proszę... Kochana
A gdzie Ci się ten korektor odznaczył? coś zmyślasz
Przyjzyj sie dobrze to zauwazysz korektor (np na czole i kolo ust na policzku ale ciiiiii )
dziekuje

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Ja też nie sądziłam, że Avony tak bardzo dadzą radę, zwłaszcza, że miałam jedne cienie Avonu dawno temu i to była totalna porażka - były twarde jak kamień i kompletnie nie dało się tym malować :|
Twoje, jak widzę, spisują się o niebo lepiej! Makijaż piękny, na takie połączenie kolorków bym sama nie wpadła a wygląda to naprawdę świetnie, zresztą masz to szczęście posiadać duuużo miejsca na oczkach na mazianie i zawsze tak cudnie cieniujesz, że marakujowi uśmiech sam się poszerza na widok takich cudów A dzisiaj to w ogóle - za pozwoleństwem - umarłam ze śmiechu Ale nie na widok zdjęcia przodem, tylko tego co napisała Młoda I nie, nie zanosi się żebym miała Cię dość
No bo ja mam widocznie asymetryczna twarz, ale... a zreszta
dziekuje pieknie

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem zaskoczona ze cieniami Avon mozna wyczarowac taki makijaz. Slicznie!
dziekuje

A teraz o cieniach
:
Tak bardzo ogólnie uwazam ze Avon to całkiem niezła firma- oczywiscie ma pare bubli w swojej kolekcji, ale ma tez pare perełek.
Ich cienie generalnie zawsze mi podobały (tylko nie te najtansze, one sa faktycznie twarde jak kamien i nic sie nie da zrobic).
Te ktore Wam dzis prezentuje nie nakladaja sie tak łatwo jak np Inglot, ale faktycznie trzymaja sie na zaboj. Z tej samej serii mam jeszcze 2 zestawy kolorystyczne- Textured Teal (limitowane, jeszcze nie testowane) i Pink Sands (kupione w grudniu w Polsce, nielimitowane)- one i dobrze sie nakladaja i trzymaja.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
Teraz będzie aty aty za wypowiedz z poprzedniego wątku o ktorym wspominalas ze jakąs masz niby twarz asymetrycznie widoczną..ojj ojjjj nie ładnie to tak Ciocie Sylvie oszukiwac:P jest wszystko na swoim miejscu!!dla mnie to Twoje błędne wrazenie tylko Młoda wymysłasz coś bo ..bo.bo..juz wiem:P.masz za duzo czasu wolnego, na caaaaaaaale szczescie nie przekłada sie to na make up bo co kolejny to jeszcze bardziej oryginalny od poprzednichbuzialki i milego dnia w pracy jutro
Slepe baby , jedna korektora odznaczajacego sie nie widzi a Ty asymetrii, no ja nie wiem . Nie no zartuje oczywiscie, to zdjecie to tak z mysla o Tobie wstawilam szczerze mowiac .
Ojjj jutro to mnie czeka ciezki dzien, szczegolnie po takiej labie, ale dziekuje i za komentarz do makijazu równiez

Stary 2010-02-25, 22:51   #13
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
No właśnie. Ja się podpinam pod te słowa. Bo jak dla mnie avon ma strasznie twarde i mało napigmentowane cienie i ja nie lubię i nie umiem nimi się malować. A u Ciebie cudeńko
I zazdroszczę wyjazdu na święta, ja nie wiem kiedy pojadę do PL. Najbliższe urlopy mam zaplanowane z zupełnie innym kierunku

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 23:01   #14
ssylvkaa
Wtajemniczenie

TAk po cichutku liczylam ze to zdjecie jest własnie dla mniebo tylko ja chyba o tym wpsomnialam
Slepak jestem nie na darmo mam soczewki na codzien na oczętach a w tym momencie to nawet okulary bo przed kompem zalecają google.
Asymetri nie widze to fakt aleeeeeeeeee korektor tak,nie chcialam o tym pisac,ale dobra zmuuuuuuuuuuuusilas mnie:Pchcialas to masz oo wlasnie
ssylvkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 23:01   #15
kitek85
Zadomowienie

no proszę jaki ładny makijaż
nie sądziłam że avonowskimi cieniami można się tak ładnie pomalować
ty z niczego potrafisz zawsze zrobić coś i to bardzo fajnego
podpinam się pod Gosadę i Tylkokasię co do cieni z avonu, ale ty udowadniasz że wcale tak nie jest super makijaż
kitek85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 23:03   #16
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
No właśnie. Ja się podpinam pod te słowa. Bo jak dla mnie avon ma strasznie twarde i mało napigmentowane cienie i ja nie lubię i nie umiem nimi się malować. A u Ciebie cudeńko
I zazdroszczę wyjazdu na święta, ja nie wiem kiedy pojadę do PL. Najbliższe urlopy mam zaplanowane z zupełnie innym kierunku
To fakt ze Oni raczej cienie na dzien robia... tzn ja to nazywam na dzien - mniej napigmentowane..... choc moja sister tez ma 2 zestawy (purple haze i denim blues) i robi nimi swietne, mocne wieczorowe makijaze .
Oczywiscie ja nie namawiam ani nie probuje Cie przekonac do mojego zdania, to tylko moja opinia .
A gdzie to sie Kochana na swieta wybierasz?
dziekuje

Stary 2010-02-25, 23:04   #17
kkaska86
Rozeznanie

no co tu dużo pisać, ślicznie Ci w nim jak w każdym wyczarowanym przez Twoje utalentowane rączki

co do cieni to można się przejechać, ale mam parę paletek z miękkimi i aksamitnymi cieniami, które fajnie się trzymają
kkaska86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 23:14   #18
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
TAk po cichutku liczylam ze to zdjecie jest własnie dla mniebo tylko ja chyba o tym wpsomnialam
Slepak jestem nie na darmo mam soczewki na codzien na oczętach a w tym momencie to nawet okulary bo przed kompem zalecają google.
Asymetri nie widze to fakt aleeeeeeeeee korektor tak,nie chcialam o tym pisac,ale dobra zmuuuuuuuuuuuusilas mnie:Pchcialas to masz oo wlasnie
Wiem przeciez ze widac, az sie dziwie ze nikt mi tego nie wypunktował, choc to moze dlatego ze sama sie bez bicia przyznaje .
Tak swoja droga z tym korektorem to dziwna sprawa- zawsze go na zdjeciach zauwaze, a na zywo jestem nim zachwycona

Cytat:
Napisane przez kitek85 Pokaż wiadomość
no proszę jaki ładny makijaż
nie sądziłam że avonowskimi cieniami można się tak ładnie pomalować
ty z niczego potrafisz zawsze zrobić coś i to bardzo fajnego
podpinam się pod Gosadę i Tylkokasię co do cieni z avonu, ale ty udowadniasz że wcale tak nie jest super makijaż
Co do cieni to juz sie wyzej wypowiadałam, a nie chce robic OT.
dziekuje slicznie .
Tak swoja droga zastanawiam sie ostatnimi czasy nad zalozeniem bloga- opiniowac kosmetyki, pokazywac maziaje... i tak szukam kogos kto moglby mi powiedziec czy to dobry pomysł. Jak myslisz Slonko tak czy nie?

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kkaska86 Pokaż wiadomość
no co tu dużo pisać, ślicznie Ci w nim jak w każdym wyczarowanym przez Twoje utalentowane rączki

co do cieni to można się przejechać, ale mam parę paletek z miękkimi i aksamitnymi cieniami, które fajnie się trzymają
O dokladnie taka jest moja opinia- mozna sie przejechac, ale i mozna sie pozytywnie zaskoczyc
dziekuje

Stary 2010-02-25, 23:29   #19
kitek85
Zadomowienie

Tak swoja droga zastanawiam sie ostatnimi czasy nad zalozeniem bloga- opiniowac kosmetyki, pokazywac maziaje... i tak szukam kogos kto moglby mi powiedziec czy to dobry pomysł. Jak myslisz Slonko tak czy nie?

kochana zdecydowanie jestem na tak!!!!! będę go przeglądać codziennie
masz talent w łapkach i powinnaś to wykorzystać- pokazać światu
też się nad tym zastanawiałam, ale myślę że póki co wystarczy mi wizaż
tylko mam też nadzieję, że będziesz tutaj równie często zaglądać jak do tej pory i nie porzucisz nas tego bym ci nie wybaczyła
zakładaj i podawaj adres
kitek85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 23:42   #20
ferguusson
Zakorzenienie

I Ty Avonem robisz takie oczy
cofam wszystko co mówiłam o tej firmie

Młoda-jesteś niesamowita inspiracją i kuźnią pomysłów.. A ta Twoja buźka piękna i oczyy.. ahhh! zazdroszczę Ci ich jak nie wiem

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 23:51   #21
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
To fakt ze Oni raczej cienie na dzien robia... tzn ja to nazywam na dzien - mniej napigmentowane..... choc moja sister tez ma 2 zestawy (purple haze i denim blues) i robi nimi swietne, mocne wieczorowe makijaze .
Oczywiscie ja nie namawiam ani nie probuje Cie przekonac do mojego zdania, to tylko moja opinia .
A gdzie to sie Kochana na swieta wybierasz?
dziekuje
Chyba te takie w kształcie kółeczek są dobre (a takich nie mam) - mam paletki z prostokątami i one są blee. A te denim to takie niebieskości chyba. Kiedyś się na nie czaiłam
Na święta zostaję na wyspie ale za to w maju lecę na Kanary (a co tam pochwalę się )
I w ogóle co do avonu to coraz częściej trafiam na buble (a zamawiam prawie z każdego katalogu a czasem nawet po 2 razy)

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 23:59   #22
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitek85 Pokaż wiadomość
kochana zdecydowanie jestem na tak!!!!! będę go przeglądać codziennie
masz talent w łapkach i powinnaś to wykorzystać- pokazać światu
też się nad tym zastanawiałam, ale myślę że póki co wystarczy mi wizaż
tylko mam też nadzieję, że będziesz tutaj równie często zaglądać jak do tej pory i nie porzucisz nas tego bym ci nie wybaczyła
zakładaj i podawaj adres
Ja z wizau chyba nigdy nie zrezygnuje, juz sie TZ nabija ze mam fioletowe oczt jak od kompa odchodze... i jeszcze pyta sie co ja bym robiła cały dzien jakby wizazu nie bylo .
Jak sie zdecyduje i załoze to dam znac, dziekuje za Twoja opinie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
I Ty Avonem robisz takie oczy
cofam wszystko co mówiłam o tej firmie

Młoda-jesteś niesamowita inspiracją i kuźnią pomysłów.. A ta Twoja buźka piękna i oczyy.. ahhh! zazdroszczę Ci ich jak nie wiem
O widze ze tu raczej nikt za Avonem nie przepada . Oczy powiadasz? Moge Ci jedno dac, w sumie mam dwa to sie podziele
dziekuje Ci bardzo

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Chyba te takie w kształcie kółeczek są dobre (a takich nie mam) - mam paletki z prostokątami i one są blee. A te denim to takie niebieskości chyba. Kiedyś się na nie czaiłam
Na święta zostaję na wyspie ale za to w maju lecę na Kanary (a co tam pochwalę się )
I w ogóle co do avonu to coraz częściej trafiam na buble (a zamawiam prawie z każdego katalogu a czasem nawet po 2 razy)
No to sa wlasnie te kółeczka- tyle ze slyszałam ze to te same co 4 prostokaty tylko inne opakowanie. A denim to niebieskie- racja .

Na Kanary ja tez chce, zabiez mnie jako tragarza .
Pieknych swiat Ci zycze, na pewno wypoczniesz.

Stary 2010-02-26, 00:02   #23
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
..
O widze ze tu raczej nikt za Avonem nie przepada . Oczy powiadasz? Moge Ci jedno dac, w sumie mam dwa to sie podziele
dziekuje Ci bardzo ..
orajt to ja chce oczy.. i usta..
co w zamian?

MAC

exchange
Stary 2010-02-26, 00:03   #24
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
orajt to ja chce oczy.. i usta..
co w zamian?
Wlosy i seksapil.
Na jaki adres wyslac?

Koniecznie musimy zalozyc plotkowy!!!!

EDIT: a w gratisie paznokcie, oczy, usta, talent, ...... itd......... itp

Edytowane przez Mloda
Czas edycji: 2010-02-26 o 00:05
Stary 2010-02-26, 00:08   #25
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Wlosy i seksapil.
Na jaki adres wyslac?

Koniecznie musimy zalozyc plotkowy!!!!

EDIT: a w gratisie paznokcie, oczy, usta, talent, ...... itd......... itp
Łaj my wciąz plotkowego nie mamy to ja nie wiem...
Gdzie polazła ta co miała zakładać ??

............

aaaa.. yy... To chyba ja

ja Ci dorzuce co chcesz, nawet wszystkie urbandecaye za takie oczy

MAC

exchange
Stary 2010-02-26, 00:21   #26
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

kurcze koniecznie ploteczkowy wateczek anonimowych MM
bo tutaj widze,juz przydzialy padly ,mnie pominieto,ale najwazniejsze zostalo-piekne dzielo naszej zdolnej MLODEJ
powiem tak,kiedys bylam konsultantka jeszcze w Pl ponad 5 lat wlasnie Avon-u i powiem,ze nie wszystko bylo bublowate
sama nawet teraz mam 2 zestawiki poczwornych cieni ,ktore sie trzymaja super na oczkach - oczywiscie na bazie ,bez niej kiepsko byloby
Teraz widze,ze Kasia tez na wyspie i tak kocha wysepki,ze z wyspy na wyspe lata
tez bym chciala
w tym roku to nie wiem czy w ogole polece do Pl
to za duzy koszt jak na 4 osobowa rodzinke,przynajmniej dla nas a tak zaluje,ze najchetniej usiadlabym teraz i na smutno sie upila ehh
ok ale tutaj nie smucimy
przeciez Mloda nam wciskala asymetrie twarzy itd,mialysmy sie posmiac a ja jak do tej pory to smialam sie ,ale nie z niej a do niej
i ja dorzuce swoje 3 grosze do opinii wateczku jaki masz zamiar zalozyc - wiec uwazam,ze jak najbardziej ,super pomysl
jutro to ja was ponudze,mam zamysl i chce go z glowy wyrzucic,nie wiem jakim efektem
na dzis mowie dobranoc wszystkim i milego dnia tobie kochana Młoda jak i tym co tez w pracy,na uczelniach,w wyrkach,mamuskom w domkach z dziecmi i kazdemu w roznym zakatku tego globu

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-02-26 o 00:23
emalia30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 07:05   #27
froggie
Zakorzenienie

I jak zwykle mi się podoba
Stary 2010-02-26, 09:25   #28
justinka19
Raczkowanie

bardzo ladny makijaz, nie myslalam ze z avonem mozna cos takiego wyczarowac
12.07.2013- 49cm

cel: 60 cm
justinka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 10:27   #29
Nonah
Zakorzenienie

Nie widzę żebyś miała jakiekolwiek problemy z rozcieraniem

Pikny makijażyk!
Stary 2010-02-26, 11:21   #30
sylwia532
Zakorzenienie

heh jak ja Cię lubięi twoje mejkapy-tym avonoskim jestem oczarowana no i ładnie Ci w tym kolorze bluzeczki
śmiało zakładaj bloga-ale MM nie opuszczaj!!!!!!!!!!!!!
no i plotkowy tak tak tak!!!ferg????

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości