kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 140 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-12-17, 12:32   #4171
pseudofeministka
Zakorzenienie

Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
tę z artdeco kupowałam chyba z półtora roku temu (?) i pierwsze co mnie wystraszyło to to, że ona jest perłowa. no błyszczy się i w ogóle.

ja mam powieki normalne (raczej), jedynie w załamaniu może coś się robić - no i tam się zbierało. nieważne ile bym dała tej bazy zawsze tam wchodziła. poza tym nic z cieniami nie robiła, nie trzymała ich dłużej na powiece ani nic. no i oczy mi potrafiły łzawić - nie zawsze ale jednak. a nie są mega wrażliwe, tylko trochę.

dałam mamie ale było jeszcze gorzej. ona ma opadające powieki już bardziej, baza się zbierała z cieniami w załamaniach, no horror.
ograłyśmy ją tak, żeby ją wykończyć, że jak mama szła umalowana w jasne, cieliste cienie to brała tę bazę. bo jak coś się zebrało to nie było aż tak widać. ale jak szła pomalowana w mocne smokey to bazą został color tattoo z maybelline.

w ogóle ja mam same cienie w kremie jako bazę, zrobiłam o nich nawet osobny post na blogu

co do lucy - ten pale olive na mnie nie jest zły, ale czuję się w nim jakaś taka "chora". znaczy nie ma tragedii ale mam wrażenie "wybielenia"? sama nie wiem. i pale olive i light pasują - no wtapiają się cy jak?

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

właściwie to jest tak napigmentowany, że wpisali go jako eyeliner piękny jest, to fakt, choć ja dalej LOVE BORDO
Czytalam wlansie , ze ta baza ma tendencje do rolowania i zbierania sie w zalamaniu, ale u mnie nic takiego sie nie dzieje. Nakladalam cieniutka warstwa, czekam az podeschnie i heja Odnosnie Color Tatoo to widzialam u Ciebie ten wpis, ale one sa dla mnie za mocno kremowe i dosc mocno podbijaja mi kolor. I jak uzywalam go jako baze to mialam uczucie ciezkosci i grubosci na oku

Co do Pale Olive to on daje taki trupi efekt Pamietam, ze Pale Olive to byla wlasnie moja pierwsza probka podkladu z LM. I dosc dlugo zuzywalam te probke I tez wygladalam trupio. Przy Light bylo widac, ze ten podklaad jest za jasny, ale az takiego truposza nie dawal

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 12:37   #4172
olencja kwiatencja
Rozeznanie

Hm próbki to takie ładne słoiczki, więc chyba polecę w próbki, które mi wystarczą na moje skromne potrzeby szkoda, ze u Alineczki nie ma Teal ani makijaży z picza ;< damn Navy też mis ie podoba i go nie ma xD no nic trza zamówić na dniach to może jeszcze zmiennie zdanie i kupie bigi ;d

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2015-12-17 o 12:39
olencja kwiatencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 12:54   #4173
margitea
minerałoholiczka

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Hm próbki to takie ładne słoiczki, więc chyba polecę w próbki, które mi wystarczą na moje skromne potrzeby szkoda, ze u Alineczki nie ma Teal ani makijaży z picza ;< damn Navy też mis ie podoba i go nie ma xD no nic trza zamówić na dniach to może jeszcze zmiennie zdanie i kupie bigi ;d
próbki są w małych słoiczkach, więc fajnie

"picze" w makijażu masz na necie np tu:

http://mallene.blogspot.com/2012/06/...gia-peach.html

i kilka swatchy więcej tu:
http://karolowo.blogspot.com/2011/04...h-zakupow.html

mogłabym zrobić makijaż z piczą na weekendzie, ale musiałabym ja z czymś połączyć... mam pewien pomysł, jak się uda to wrzucę tu foty? co ty na to?
może wtedy ogram teal i zrobię w końcu piękne równe kreski linerowe? to też się pochwalę :P

mimo wszystko proponuję ci zamawiać próbki. bigi zamawiaj tego, co wiesz, że nosisz często. nie ma sensu kupować biga np linera w kolorze śliwki, kiedy masz go zamiar nosić czasami.
czarny czy szary liner jest bardziej uniwersalny w takim wypadku i tu można w ciemno zamawiać bigi.
to samo z cieniami - nie ma sensu zamawiać sobie cienia w kolorze np złota w bigu, bo jest promocja - kiedy się nie korzysta z takich kolorów codziennie.

weź piczę w bigu. lecisz na ten kolor, jakoś ją zużyjesz :P ale linery... miniaturki będziesz miała na wieki

ja mam w bigu teraz jedynie WINE, bo kocham ten kolor, resztę mam w miniaturach, bo wiem, że moga mi się znudzić, a do wine to jest miłość :P jak ty i picza :P

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Czytalam wlansie , ze ta baza ma tendencje do rolowania i zbierania sie w zalamaniu, ale u mnie nic takiego sie nie dzieje. Nakladalam cieniutka warstwa, czekam az podeschnie i heja Odnosnie Color Tatoo to widzialam u Ciebie ten wpis, ale one sa dla mnie za mocno kremowe i dosc mocno podbijaja mi kolor. I jak uzywalam go jako baze to mialam uczucie ciezkosci i grubosci na oku
no widzisz, ja nie wiem czy mam tłustą powiekę czy jaką u mnie sie artdeco nie zgrywa. ja nawet miałam technikę, że nakładałam tę bazę, odczekiwałam jakiś czas (około 15 min) aż się zbierze nadmiar, zbierałam nadmiar patyczkiem do uszu i dopiero cienie... ale nic z tego. no i nie widzi mi się jej kolor. jak sobie za daleko wyjechałam nią to mi się taka perła świeciła. może jestem dziwna :P

co do color tattoo lub innych kremowych cieni jako baz - ja lubię kiedy mi baza podbija kolor cienia - bo maluję się na widoczne kolory. lubię nasycone barwy. i właśnie kremowość takich cieni ale trzeba ich malutko dawać też. kwestia gustu po prostu

Cytat:
Co do Pale Olive to on daje taki trupi efekt Pamietam, ze Pale Olive to byla wlasnie moja pierwsza probka podkladu z LM. I dosc dlugo zuzywalam te probke I tez wygladalam trupio. Przy Light bylo widac, ze ten podklaad jest za jasny, ale az takiego truposza nie dawal
a wiesz co jest najśmieszniejsze? pale olive ma być docelowo dla mojej mamy. a ona używa SESAME z Amilie ale miałam próbki z lucy, pomaziałam ją nimi i kurde pale olive wydał się najlepszy. bo cream był już za żółty, a kolejne odcienie za ciemne. sama tego nie kumam. i ona nie wyglądała w nim aż tak trupio.
Stary 2015-12-17, 16:40   #4174
olencja kwiatencja
Rozeznanie

Łoo wiedziałam, ze uroczo będzie wyglądać No może może, ale w sumie oczy maluje, hm bardzo bardzo rzadko, jedynie kreski sama nie wiem ;D Ale pisałaś, ze jeszcze, ze jako róż by styknął hehe.
Do linerów to nawet nie czaje się na bigi skoro te małe to testerki, tak mi nawet bardziej pasuje
Wine bardo ładny jest, ale raczej nie nosze takich kolorów, no i oczy praktycznie w ogóel nie maluje nie licząc kresek ;D
Stary 2015-12-17, 18:16   #4175
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:

no widzisz, ja nie wiem czy mam tłustą powiekę czy jaką u mnie sie artdeco nie zgrywa. ja nawet miałam technikę, że nakładałam tę bazę, odczekiwałam jakiś czas (około 15 min) aż się zbierze nadmiar, zbierałam nadmiar patyczkiem do uszu i dopiero cienie... ale nic z tego. no i nie widzi mi się jej kolor. jak sobie za daleko wyjechałam nią to mi się taka perła świeciła. może jestem dziwna :P

co do color tattoo lub innych kremowych cieni jako baz - ja lubię kiedy mi baza podbija kolor cienia - bo maluję się na widoczne kolory. lubię nasycone barwy. i właśnie kremowość takich cieni ale trzeba ich malutko dawać też. kwestia gustu po prostu

a wiesz co jest najśmieszniejsze? pale olive ma być docelowo dla mojej mamy. a ona używa SESAME z Amilie ale miałam próbki z lucy, pomaziałam ją nimi i kurde pale olive wydał się najlepszy. bo cream był już za żółty, a kolejne odcienie za ciemne. sama tego nie kumam. i ona nie wyglądała w nim aż tak trupio.

Tylko, ze Tobie pasuja mocniejsze kolory, natomiast ja z typowo slowianska uroda niestety jesem zmuszczona unikac ciemnych cieni , a juz szczeolnie w makijazu dziennym do pracy. Po prostu w takich ciemnych wygladam zle. Czasami zaluje, ze nie mam ciemnych wlosow Widac mi tylko wtedy oczy, nic wiecej:P Wiec dla mnie podbijanie koloru to nie jest az taka zaleta, no chyba ze cienie sa polyskliwe albo slabo napigmentowane :P

Podklady LM dosc nieobliczalnie sie zachowuja :P Jak moja cera ma dzien, to i nawet Bisque mi pasuje, bo tak sie ladnie stapia a nastepnym razem wybija brzoskwinia. Wiec z nimi i z tym stapianiem naprawde nie ma reguly Zyja swoim zyciem :P

Stary 2015-12-17, 18:31   #4176
margitea
minerałoholiczka

Cytat:
Tylko, ze Tobie pasuja mocniejsze kolory, natomiast ja z typowo slowianska uroda niestety jesem zmuszczona unikac ciemnych cieni , a juz szczeolnie w makijazu dziennym do pracy. Po prostu w takich ciemnych wygladam zle. Czasami zaluje, ze nie mam ciemnych wlosow Widac mi tylko wtedy oczy, nic wiecej:P Wiec dla mnie podbijanie koloru to nie jest az taka zaleta, no chyba ze cienie sa polyskliwe albo slabo napigmentowane :P

Podklady LM dosc nieobliczalnie sie zachowuja :P Jak moja cera ma dzien, to i nawet Bisque mi pasuje, bo tak sie ladnie stapia a nastepnym razem wybija brzoskwinia. Wiec z nimi i z tym stapianiem naprawde nie ma reguly Zyja swoim zyciem :P
no ja niestety muszę farbować włosy i już chyba nigdy nie wrócę do swoich pięknych ciemnych, popielatych, mysich blondów... a bardzo bym chciała. ale farba zawsze wychodzi za ciemna no i cóż.

ja rozumiem, że niektórzy do pracy/szkoły muszą być bardziej "stonowani". ja na szczęście nigdy nie musiałam i mam nadzieję, że nie będę musiała słowiańskiej urodzie też pasują mocne kolory o ile podkreśli się brwi na ciemniej (oczywiście nie na czarno i nie od szklanki :P).
Stary 2015-12-21, 14:46   #4177
margothe
Przyczajenie

Dziewczyny, skusiłyście mnie tymi swatchami

Kupiłam 4g Pale Olive (miałam kiedyś próbkę i ten kolor niemal idealnie mi pasuje), do tego 2g linera Fig i mniejszą wersję Plum. Chyba będę potrzebowała dwóch żywotów, żeby wykończyć moją mineralną kolekcję...

Edytowane przez margothe
Czas edycji: 2015-12-21 o 18:18
margothe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 16:12   #4178
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
no ja niestety muszę farbować włosy i już chyba nigdy nie wrócę do swoich pięknych ciemnych, popielatych, mysich blondów... a bardzo bym chciała. ale farba zawsze wychodzi za ciemna no i cóż.

ja rozumiem, że niektórzy do pracy/szkoły muszą być bardziej "stonowani". ja na szczęście nigdy nie musiałam i mam nadzieję, że nie będę musiała słowiańskiej urodzie też pasują mocne kolory o ile podkreśli się brwi na ciemniej (oczywiście nie na czarno i nie od szklanki :P).

A ja jeszcze nigdy nie farbowalam wlosow W sumie ten kolor, ktory mam mi pasuje - jest zloto rudawy taki ciemniejszy truskawkowy blond. Ale eczasami zwyczajnie zazdroszcze brunetkom tej wyrazistosci urodowej

No ja do pracy niebardzo moge sobie pozwolic na mocniejsz makijaz, wiec musze kombinowac :P

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez margothe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, skusiłyście mnie tymi swatchami

Kupiłam 4g Pale Olive (miałam kiedyś próbkę i ten kolor niemal idealnie mi pasuje), do tego 2g linera Fig i mniejszą wersję Plum. Chyba będe potrzebowała dwóch żywotów, żeby wykończyć moją mineralną kolekcję...
Nie martw sie, nie jestes sama

Stary 2015-12-23, 11:51   #4179
kasiatoya
Rozeznanie

Do kiedy jest ta promocja w Luśce? Bo ciągle się czaję, jeszcze nie kupiłam i tak myślę i myślę.
Dopiero co kupiłam biga z Neauty a już mam ochotę na Lucy, to choroba chyba jakaś jest mineralna
kasiatoya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 11:59   #4180
margitea
minerałoholiczka

Do końca roku i nie dotyczy rozmiaru try it ;-)
Stary 2015-12-23, 12:16   #4181
kasiatoya
Rozeznanie

Cytat:
Do końca roku i nie dotyczy rozmiaru try it ;-)
Dzięki
To wszystko przez te twoje swatche!

Który kolor z Luśki pasuje ci najbardziej z podkładów? (nosimy podobne kolory)
Bo doczytałam się, że light ale w ofercie jest light i light medium i nie wiem po który sięgnąć a nie chcę się bawić za bardzo w próbki.
Stary 2015-12-23, 13:07   #4182
margitea
minerałoholiczka

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Dzięki
To wszystko przez te twoje swatche!

Który kolor z Luśki pasuje ci najbardziej z podkładów? (nosimy podobne kolory)
Bo doczytałam się, że light ale w ofercie jest light i light medium i nie wiem po który sięgnąć a nie chcę się bawić za bardzo w próbki.
noszę LIGHT, jest jasny, delikatnie żółty z odrobiną neutralo-brzoskwini (ale nie pomarańczy). pasuje mi też PALE OLIVE ale jestem w nim trochę taka trupia, niby się zgrywa kolor ale blada się robię niezdrowo. Jednak jak dodam bronzer i róż (a robię to zawsze, na szybiocha) to wyglądam okej.
Light medium był za ciemny już dla mnie. mogę ci zeswatchować light i light medium na ręce, ale zaraz wychodzę i najprędzej zrobiłabym to jutro rano

ps. oj tam przeze mnie, luśka dobra jest!
Stary 2015-12-23, 13:15   #4183
olencja kwiatencja
Rozeznanie

Mi luśka doszła ROzsądek powiedział mi by wziąć tylko Try It piczy i teraz tak patrze na kolor i ilość i chyba domówie biga Ale jak juz bede brala cos to moze wezme jakas probke podkladu, tylko w ogóle nie wiem w co celowac :x
Stary 2015-12-23, 15:46   #4184
sand
Zakorzenienie

A ja zamówiłam próbkę Bisque i dwie próbki linerów, dziś powinna na mnie czekać przesyłka u rodziców (lub awizo)

Wysłane z mojego SM-G530FZ
sand jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 15:55   #4185
kasiatoya
Rozeznanie

A może ktoś ma linery teal i navy i może je jakoś porównać na swatchach?
Nie mogę się zdecydować pomiędzy nimi.
Stary 2015-12-23, 16:13   #4186
margitea
minerałoholiczka

Cytat:
A może ktoś ma linery teal i navy i może je jakoś porównać na swatchach?
Nie mogę się zdecydować pomiędzy nimi.
znalezione na necie:
http://www.blogmoniszona.pl/2012/01/...-minerals.html

tu widać, że navy jest odcieniem po prostu granatowym, ciemnym, niebieskim

teal zaś to coś jak bardzo ciemny morski, czyli zielony plus niebieski

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-12-23 o 16:14
margitea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 16:31   #4187
kasiatoya
Rozeznanie

Cytat:
znalezione na necie:
http://www.blogmoniszona.pl/2012/01/...-minerals.html

tu widać, że navy jest odcieniem po prostu granatowym, ciemnym, niebieskim

teal zaś to coś jak bardzo ciemny morski, czyli zielony plus niebieski
Dzięki ale to właśnie po tych zdjęciach nabrałam małych wątpliwości co do teal.
Koniec końców jak znam siebie to wylądują u mnie obydwa :/
Stary 2015-12-23, 19:46   #4188
olencja kwiatencja
Rozeznanie

Cytat:
Dzięki ale to właśnie po tych zdjęciach nabrałam małych wątpliwości co do teal.
Koniec końców jak znam siebie to wylądują u mnie obydwa :/
W zasadzie to ja xD Navy jest takim wieczorowym granatem z drobinkami jak dla mnie to nie turkus tam połyskuje, ale na szybko tylko zaglądnęłam i się tak nie przyglądałam bo nie miałam czasu. Chociaż teraz pacząc na wieczko sama nie wiem, musiałąbym pacnąć za dnia na łapie ;d
Stary 2015-12-27, 00:07   #4189
pseudofeministka
Zakorzenienie

Skoro promocja jest do konca roku to ja tez sie skusze na kilka rzeczy ;D

Po lekturze ostatnich postow wnioskuje, ze nie polecacie kupowac biga linera? Chciala kupic sobie kilka sztuk, szkoda wywalac mi 20 zl za jeden, a i tak na takie kreseczki to 100 lat bede zuzywac

Stary 2015-12-27, 00:45   #4190
kasiatoya
Rozeznanie

Cytat:

Po lekturze ostatnich postow wnioskuje, ze nie polecacie kupowac biga linera? Chciala kupic sobie kilka sztuk, szkoda wywalac mi 20 zl za jeden, a i tak na takie kreseczki to 100 lat bede zuzywac
A to ja odwrotnie, wolę bigi niż saszetki. Jakoś nie lubię jak mi się te woreczki wszędzie walają
Bardzo mnie więc cieszy fakt, że minerały się nie przeterminowują
Stary 2015-12-27, 02:03   #4191
olencja kwiatencja
Rozeznanie

akurat luska daje w słoiczkach
Stary 2015-12-27, 02:56   #4192
margitea
minerałoholiczka

Ja nie polecam biga w linerach jeżeli chcecie mieć kilka różnych kolorów i używać go jedynie do kresek. Wiadomo że najczęściej robi się kreski czarne, więc big z czarnego koloru spoko, ale z reszty to wedle uznania. Jeżeli ma być tylko do kresek to mini słoiczek starczy na hoho.

Warto jednak pamiętać że liner mineralny jest cieniem, tylko mocniej napigmentowanym. Można nim więc cała powieke malować. I wtedy też polecam biga. O ile ma się kolor przetestowany albo jest się pewnym, że się będzie używać. ;-)

Nie wiem czy nie wyszlo masło maślane, bo jest prawie 4 rano, a ja nie mogłam spać i odpalilam wizaz :-D
Stary 2015-12-27, 11:10   #4193
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
A to ja odwrotnie, wolę bigi niż saszetki. Jakoś nie lubię jak mi się te woreczki wszędzie walają
Bardzo mnie więc cieszy fakt, że minerały się nie przeterminowują
Dla mnie to akurat nie problem, bo mam mase plastikowych sloiczkow :P Poza tym fajne tez sprzedaja z Rossmanie, wiec zawsze mozna sobie przesypac.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Ja nie polecam biga w linerach jeżeli chcecie mieć kilka różnych kolorów i używać go jedynie do kresek. Wiadomo że najczęściej robi się kreski czarne, więc big z czarnego koloru spoko, ale z reszty to wedle uznania. Jeżeli ma być tylko do kresek to mini słoiczek starczy na hoho.

Warto jednak pamiętać że liner mineralny jest cieniem, tylko mocniej napigmentowanym. Można nim więc cała powieke malować. I wtedy też polecam biga. O ile ma się kolor przetestowany albo jest się pewnym, że się będzie używać. ;-)

Nie wiem czy nie wyszlo masło maślane, bo jest prawie 4 rano, a ja nie mogłam spać i odpalilam wizaz :-D
No wlasnie ja linery mam zamiar uzywac tylko i wylacznie do kresek Jako cienie beda zbyt ciemne, wiec w tej opcji odpadaja.

Margiteo ( nie wiem czy sie odmienia Twoj nick) jestem w trakcie skladania zamowienia w Lucy Minerals. Przegladam zdjecia alieneczki ale z moim skrzywieniem kolorystycznym nie wiem czy dobrze trafie.

Szukam cienia/cieni podobnych do dwoch pierwszych (od lewej) cieni z palletki LIly Lolo:

http://candykiller.pl/makijaz-paleta...olo-laid-bare/

Doradzilabys cos? Zastanawiam sie nad mocha shimmer, Vanilla ale alieneczka pisala ze jest zoltawa mnie bardziej interesowalyby beze, moze Pale Peach?

Szukam jakiegoa bazowego odcienia zeby nie byl ani zbyt cieply ani tez zbyt chlodny i zeby tez nie byl polyskujacy, taka satynka bardziej. Takie bezowo- losiowe odcienie fajnie mi sie lacza i z fioletami i z brazami. Nie musze kombinowac :P

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-12-27 o 11:17
Stary 2015-12-27, 11:51   #4194
bigosowadama
Rozeznanie

Cytat:

No właśnie ja się zastanawiam czy brać biga czy próbki liderów. Cienie to wezmę mini, chcę zobaczyć kolorki , czy mi przypisują.
Cytat:
Ja nie polecam biga w linerach jeżeli chcecie mieć kilka różnych kolorów i używać go jedynie do kresek. Wiadomo że najczęściej robi się kreski czarne, więc big z czarnego koloru spoko, ale z reszty to wedle uznania. Jeżeli ma być tylko do kresek to mini słoiczek starczy na hoho. '

Ja jakoś nie używam czarnego linera , kredki. Częściej jednak jest to granatowa , grafitowa czy odmiany zieleni , szarości brązu. np plum to się zastanawiam czy jako cień też się nada.
Róże to wezmę duże nie chcę mi się bawić w próbki., ale tu będę stopniowo kupować.
Podkłady tu też chyba próbki jakoś boję się, że będzie Lusia kapryśna.
bigosowadama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 14:19   #4195
kasiatoya
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
akurat luska daje w słoiczkach
O, super bo zasugerowałam się tymi woreczkami na blogu margitea w notkach o Luśce

Czy bigi linerów mają sitka?

Edytowane przez kasiatoya
Czas edycji: 2015-12-27 o 14:24
Stary 2015-12-27, 14:23   #4196
margitea
minerałoholiczka

Cytat:
O, super bo zasugerowałam się tymi woreczkami na blogu margitea w notkach o Luśce
Ale tam podkłady i róże są tylko w woreczkach. A cienie etc dają w pojemnikach.
Stary 2015-12-27, 16:09   #4197
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
No właśnie ja się zastanawiam czy brać biga czy próbki liderów. Cienie to wezmę mini, chcę zobaczyć kolorki , czy mi przypisują.

Ja jakoś nie używam czarnego linera , kredki. Częściej jednak jest to granatowa , grafitowa czy odmiany zieleni , szarości brązu. np plum to się zastanawiam czy jako cień też się nada.
Róże to wezmę duże nie chcę mi się bawić w próbki., ale tu będę stopniowo kupować.
Podkłady tu też chyba próbki jakoś boję się, że będzie Lusia kapryśna.
Z linerow zamowilam probki : fig i plum. Jak zuzyje i mi podpasuja, to nic nie bedzie stalo na przeszkodzie by zamowic bigi, ale podejrzewam, ze nawet te 0,5 g bede dlugo zuzywac. Mineraly sa dla mnie okrunie wydajne i nawet te cienie , ktore czesto uzywam nie zuzylam w takim stopniu

Wiec moim zdaniem jezeli chodzi o linery to lepiej jednak wziac probki. No chybaze ktos bedze chcial je uzywac jako cienie no to wtedy bigi.

Co do zamowienia to oczywiscie zamowilam podklad Cream w formule original. Jednak od podkladow plynnych troche pogorszyl mi sie stan cery, jest jaks poszarzala, widze ze sie zanieczyszza, wyskakuja mi pryszcze, gdzie juz od dawien dawna tak nie mialam.

A ze z innymi mineralami nawet nie chce probowac, to chce sieac po sprawdzona Lucy.

Z cieni zamowilam pelnowymiarowe:Berry, Moca Shimmer i Pale Peach. Najpierw chcialam zamowic duza ilosc roznych probek, ale jak zobaczylam, ze wyszlo mi dobre ponad 150 zl za wiekszosc probek, to poszlam po rozum do glowy i zamowilam bigi tych cieni, ktore mysle, ze bede uzywac.

Stary 2015-12-27, 16:35   #4198
margothe
Przyczajenie

Cytat:

Czy bigi linerów mają sitka?
W wigilię przyszło moje zamówienie z Lucy (podkłag 4g, liner plum "try it" 0,5g i liner fig w pełnym opakowaniu 2g), niestety w żadnym z opakowań nie było sitka :/

Linery moim zdaniem nadają się jako cienie mają delikatną konsystencję, dobrą pigmentację, ładne kolory i nienachalny połysk. Co prawda liczyłam na to, ze w Fig będzie więcej fioletu, a to raczej taki brąz wpadający delikatnie w bordo, ale i tak mi się podoba. A swoją kolorystyczną zachciankę (marzył mi się taki odcień pomiędzy brązem a fioletem, podobny do odcienia śliwki węgierki) rozwiązałam, robiąc cień-liner z pigmentów z Kolorówki
margothe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 16:50   #4199
bigosowadama
Rozeznanie

Cytat:
Z linerow zamowilam probki : fig i plum. Jak zuzyje i mi podpasuja, to nic nie bedzie stalo na przeszkodzie by zamowic bigi, ale podejrzewam, ze nawet te 0,5 g bede dlugo zuzywac. Mineraly sa dla mnie okrunie wydajne i nawet te cienie , ktore czesto uzywam nie zuzylam w takim stopniu

Wiec moim zdaniem jezeli chodzi o linery to lepiej jednak wziac probki. No chybaze ktos bedze chcial je uzywac jako cienie no to wtedy bigi.

Co do zamowienia to oczywiscie zyyamowilam podklad Cream w formule original. Jednak od podkladow plynnych troche pogorszyl mi sie stan cery, jest jaks poszarzala, widze yze sie zanieczyszza, wyskakuja mi pryszcze, gdzie juz od dawien dawna tak nie mialam.

A ze z innymi mineralami nawet nie chce probowac, to chce sieac po sprawdzona Lucy.

Z cieni zamowilam pelnowymiarowe:Berry, Moca Shimmer i Pale Peach. Najpierw chcialam zamowic duza ilosc roznych probek, ale jak zobaczylam, ze wyszlo mi dobre ponad 150 zl za wiekszosc probek, to poszlam po rozum do glowy i zamowilam bigi tych cieni, ktore mysle, ze bede uzywac.
Masz rację.
Z linerów wezmę próbki .
Z cieni na boga się zdecyduję tylko champagne. Zastanawiam się jeszcze nad pale peach. Tylko czy nada się jako cień bazowy?
Jaki jeszcze cień może być jako baza?
Driftwood? Podpowiecie coś?

Resztę cieni, które mi sie podobają wezmę w probkach.
Też jak zobaczyłam ile i za ile mam w koszyku to się przerazilam.

Róże mogą spokojnie poczekać. Podkłady teoretycznie też. Ale wiadomo wszystko kusi.
Ratunkuuu
bigosowadama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 16:53   #4200
kasiatoya
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez margothe Pokaż wiadomość
W wigilię przyszło moje zamówienie z Lucy (podkłag 4g, liner plum "try it" 0,5g i liner fig w pełnym opakowaniu 2g), niestety w żadnym z opakowań nie było sitka :/
O! A to mnie teraz zaskoczyłaś. Bo ja byłam skłonna kliknąć w bigi linerów ze względu na ewentualne sitka w słoiczkach. Już pal licho, że nie wykończyłabym ich do końca życia ale no lubię jak mi się wygodnie używa proszków. I o ile małe opakowania by się u mnie znalazły gdybym musiała coś przesypać to bardzo liczyłam na te sitka w ewentualnych bigach
No ale żeby w opakowaniu z podkładem też nie było sitka? hmmmm :/
Odpowiedz

Tagi
lucy, lucy minerals, mineralne kosmetyki, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości