Prace pseudostylistek II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-03, 20:23   #1831
LadyL_K
Raczkowanie

Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Aż strach chodzić do salonu. Klientki idą, bo sa pewne, że jak salon to porządna robota... a coraz więcej widzę samych bubli... ale tak to jest... osoby po kursach kosmetycznych otwierają salony, a czego się można nauczyć w 3 miesiące!? A paznokci uczą się z You Tuba... Ja mistrzem nie jestem, ale ja rzadko robię, a nikomu tez nigdy nie wyrządziłam krzywdy... masakra.
Powiedziała,że nie odda pieniędzy bo się napracowała. Do tego,że to moja wina. Bo ona uprzedzała,że się może zważyć (nałożyła 2 warstwy mlecznego + nabłyszczający na wierzch). Jakoś innym wychodzi tylko jej nie.Specjalistka pożal się Boże! W ciągu tygodnia to załatwimy,bo teraz to ona się przenosi (pewnie jak napier....a kobitom krwi to i się przenosi). Aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! Krew mnie zalewa!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
O matko i córko! Józefie bez butów! WTF?
LadyL_K jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 21:13   #1832
Wena90
BAN stały

Nie no jestem w szoku! Ona się nie napracowała, tylko spartoliła! Idź z tym do Rzecznika Praw Konsumenta, czasem potrafią pomóc, bo tak to widzę, rozmowa nie ma z nią sensu, tylko sobie można napsuć krwi... Bezczelne babsko... Zważyć to się może śmietana...nie żel na paznokciu...
Wena90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 23:24   #1833
LadyL_K
Raczkowanie

Cytat:
Nie no jestem w szoku! Ona się nie napracowała, tylko spartoliła! Idź z tym do Rzecznika Praw Konsumenta, czasem potrafią pomóc, bo tak to widzę, rozmowa nie ma z nią sensu, tylko sobie można napsuć krwi... Bezczelne babsko... Zważyć to się może śmietana...nie żel na paznokciu...
Aj kochana,szkoda gadać. Muszę coś z tym zrobić bo wstyd wyjść na ulicę Niech naprawia,jak nie oddać kasy bo ja za przeproszeniem psu w d..ę kasy ładować nie będę. Też myślałam o rzeczniku,ale ile to potrwa. Poza tym ja też popełniłam błąd,bo nie zapytałam o kursy. Zaufałam,ale teraz niech mi pokaże papiery. Tknęło mnie w momencie,gdy rozmawiałyśmy o lakierach hybrydowych. Pod koniec całej operacji,weszłam na ten temat i zdziwiło mnie,że nie bardzo wie jak go zdjąć. Sugerowała się tym,że pani od której kupuje powiedziała,że zmywa się zmywaczem!!!!???????!!!!! !!!!! To nawet ja wiem jak to działa. Kolejna lekcja:nie ufać,sprawdzaćna każdym kroku!!!!!!!!!! F.U.C.K.
Stary 2011-08-04, 00:17   #1834
Wena90
BAN stały

Najlepiej jest popytać na jakich produktach taka osoba pracuje, o kursy i żeby pokazała prace.
Stary 2011-08-04, 10:25   #1835
LadyL_K
Raczkowanie

Produkty to ona ma adekwatne do umiejętności chyba :/
Stary 2011-08-04, 10:33   #1836
LadyL_K
Raczkowanie

Paznokcie był robione w piątek po południu,dziś mamy środę i wyglądają tak! Zdjęcia paznokci obu rąk.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0064.jpg (68,7 KB, 334 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0065.jpg (53,1 KB, 300 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0066.jpg (67,7 KB, 307 załadowań)

Edytowane przez LadyL_K
Czas edycji: 2011-08-04 o 10:35
Stary 2011-08-04, 13:24   #1837
monchita
Raczkowanie

5 dni i wszystko odpada... boże..
monchita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 16:49   #1838
J_BiN
Przyczajenie

Szczerze? Moja ciocia, która jest samoukiem i podpatruje koleżanki, na moich ogryzkach (bo tego sie nawet nie da nazwac paznokciami) (bo na nich i na swoich testuje - nie chce nikogo zrażać zwłaszcza ze nie ma kursów a jedynie robi pazurki jako hobby) robi o wiele lepsze pazurki. Ja nie rozumiem jak ktos, kto bierze za to grubą kasę odstawia taki badziew - tego sie nie da inaczej nazwać.
Trzymam kciuki za Ciebie. Mam nadzieje, że ta sytuacja sie jak najszybciej wyjasni i ze odzyskasz pieniądze. I znajdziesz następnym razem kogos z o wiele wiekszymi umiejetnościami.
J_BiN jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 17:40   #1839
LadyL_K
Raczkowanie

Skoro nie chce oddać kasy i uważa,że to moja wina (!) to niech robi po swojemu i da gwarancję na tydzień. Do tego niech mi pokaże papiery i da nowy adres. Jak coś będzie nie tak to pojadę tam i wyciągnę ją za kudły zza tego stoliczka. Podpowiedzcie na co mam zwracać uwagę.Tym razem zdecyduję się na akryl.
Stary 2011-08-05, 10:06   #1840
mala19881
Zadomowienie

GG do mala19881

"zważyło się" to pół biedy bloczkiem starczyłoby to wyrównać ale tips niedokładnie opracowany i te zalane skóry wołają o pomstę do nieba. Jak babeczka tak robi żel to nigdy w życiu nie zdecydowałabym się u niej na akryl.
mala19881 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:29   #1841
LadyL_K
Raczkowanie

No tak,ale zapłaciłam za to więc co mam wbrać. Kasy mi nie chce oddać.
Stary 2011-08-05, 12:16   #1842
FreakChic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LadyL_K Pokaż wiadomość
No tak,ale zapłaciłam za to więc co mam wbrać. Kasy mi nie chce oddać.
Nie rób u niej już żadnych paznokci. Spartoli Ci całkiem, jeszcze paznokcie zniszczy, i co z tym zrobisz. Byłaś u rzecznika praw konsumenta?

Poszukuję na niucha zapachów Blood Concept.
FreakChic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 13:01   #1843
LadyL_K
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Nie rób u niej już żadnych paznokci. Spartoli Ci całkiem, jeszcze paznokcie zniszczy, i co z tym zrobisz. Byłaś u rzecznika praw konsumenta?
Nie byłam. Myślicie,że pomoże? W sumie jest w tym też moja wina,bo nie zapytałam o uprawnienia i kursy Naiwnie jej zaufałam Po za tym mam małe dziecko i nie bardzo jest je z kim zostawić,mąż pracuje,moja mamuśka też,teściowie daaaaaaaaaaleko A powinien pewnie na żywo te paznokcie zobaczyć. Nie dostałam żadnego paragonu,nic! Zrobiłam na wszelki wypadek kilka zdjęć z dzisiejszą datą. Szkoda,że wcześniejsze są bez dat,ale w szczegółach zdjęcia powinno być to.Poza tym jest jeszcze Wizaż.pl Tu widać kiedy dodałam zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0071.jpg (81,3 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0073.jpg (64,5 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0074.jpg (51,6 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0075.jpg (52,7 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0076.jpg (56,6 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0077.jpg (53,9 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0078.jpg (57,9 KB, 143 załadowań)

Edytowane przez LadyL_K
Czas edycji: 2011-08-05 o 13:25
Stary 2011-08-05, 15:35   #1844
Wena90
BAN stały

Ja bym poszła do Rzecznika, sama teraz czekam na wyjaśnienie oszustwa pewnego sklepu, a moja siostra dzięki niemu dostała nowy aparat. Nie można sobie dawać w kasze dmuchać. Idz do niej i powiedz, że jak nie odda kasy to pójdziesz do Rzecznika. Głupie babsko, nie potrafi robić, a się łapie za salon... Wygląda na to, że pominęła kompletnie skórki przed przedłużaniem, ale za to je zalała... już nie wspomnę o reszcie...
Stary 2011-08-06, 10:34   #1845
LadyL_K
Raczkowanie

Cytat:
Ja bym poszła do Rzecznika, sama teraz czekam na wyjaśnienie oszustwa pewnego sklepu, a moja siostra dzięki niemu dostała nowy aparat. Nie można sobie dawać w kasze dmuchać. Idz do niej i powiedz, że jak nie odda kasy to pójdziesz do Rzecznika. Głupie babsko, nie potrafi robić, a się łapie za salon... Wygląda na to, że pominęła kompletnie skórki przed przedłużaniem, ale za to je zalała... już nie wspomnę o reszcie...
No tak,tylko czy mam szansę coś wskurać u Rzecznika?
Stary 2011-08-06, 11:02   #1846
Wena90
BAN stały

Sprobować nigdy nie zaszkodzi.
Stary 2011-08-06, 11:32   #1847
LadyL_K
Raczkowanie

Cytat:
Sprobować nigdy nie zaszkodzi.
Masz rację. Muszę się dowiedzieć czy zdjęcia wystarczą,bo chcę się pozbyć tego ustrojstwa z dłoni!!
Stary 2011-08-07, 16:17   #1848
abra30
Raczkowanie

GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30

powiem Ci szczerze, ,że wątpliwa sprawa, jak będzie bezczelna to wyprze się ,że robiła Ci paznokcie bo prócz zdjęć nie masz żadnego dowodu na to ,że je robiła.A to moim zdaniem żaden dowód..niestety. generalnie zdjęcia to nie dowód. Może się wyprzeć albo zwalić na Ciebie ,że chciałaś jej zaszkodzić.. Stylistki potrafią być wyrafinowane w takich kwestiach. za 100 zł raczej w sądzie sprawy nie założysz, ale za to ,że wyciągniesz ją np zza biurka za włosy ona może..więc nie ma sensu ,Masz nauczę by przede wszystkim nie brać kota w worku. Widać ,że stylistka nie ma doświadczenia w zawodzie. Współczuje naprawdę. Nie ma sensu chodzić do niej na poprawki ,ponieważ moim zdaniem paznokcie są do zdjęcia a nie poprawki.. tylko zwrot pieniędzy. Ale tak jak napisałam małe szansę.

Mój Świat paznokci

abra30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 19:53   #1849
LadyL_K
Raczkowanie

No właśnie Rozmawiałam z nią i powiedziałam,że są do zdjęcia. Zgodziła się zrobić jeszcze raz. Nie wiem co robić
Stary 2011-08-07, 20:02   #1850
wrozkaaanka
Raczkowanie

ja bym juz przecierpiała te 100 zl i poszla do innej. bo co z tego ze ona zrobi Ci je tak samo? bez sensu. chyba ze w tym salonie jest jeszcze inna stylistka. to moze inna.
wrozkaaanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 10:58   #1851
LadyL_K
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
powiem Ci szczerze, ,że wątpliwa sprawa, jak będzie bezczelna to wyprze się ,że robiła Ci paznokcie bo prócz zdjęć nie masz żadnego dowodu na to ,że je robiła.A to moim zdaniem żaden dowód..niestety. generalnie zdjęcia to nie dowód. Może się wyprzeć albo zwalić na Ciebie ,że chciałaś jej zaszkodzić.. Stylistki potrafią być wyrafinowane w takich kwestiach. za 100 zł raczej w sądzie sprawy nie założysz, ale za to ,że wyciągniesz ją np zza biurka za włosy ona może..więc nie ma sensu ,Masz nauczę by przede wszystkim nie brać kota w worku. Widać ,że stylistka nie ma doświadczenia w zawodzie. Współczuje naprawdę. Nie ma sensu chodzić do niej na poprawki ,ponieważ moim zdaniem paznokcie są do zdjęcia a nie poprawki.. tylko zwrot pieniędzy. Ale tak jak napisałam małe szansę.
Wyciąganie zza włosy zza biurka to była przenośnia
Stary 2011-08-08, 11:02   #1852
Katerina_00
Zakorzenienie

GG do Katerina_00

ja bym juz nie usiadla do niej.Nagle z dnia na dzien nauczy sie dokladnie robic paznokcie? nie wierze..
i tak jej juz narobilas antyreklamy
Stary 2011-08-08, 21:07   #1853
LadyL_K
Raczkowanie

Jestem żądna zemsty!!!!!!!!!! Złoooooooooo
Stary 2011-08-09, 11:19   #1854
Lianca
Zadomowienie

Przepraszam, że zmienię temat - aczkolwiek to chyba na temat :/
Robię paznokcie od 9 lat - i pierwszy raz w życiu postanowiłam iść do manicurzystki zrobić sobie paznokcie na własny ślub. Pomyślałam - kurczak! Jestem panna młodą, nie powinnam robić ich sobie sama...a choć raz poczuć się jak klientka.

Wiadomo - wymagania mam spore... co podkreśliłam już na etapie umawiania się telefonicznie na wizytę. Do najdroższego salonu- spytałam czy maja tam jakąś magiczkę bo na co dzień noszę zdobienia 3d- więc na ślub chcę miec coś w... w kosmos. Odparli "taaa... mamy tu taka miszczynię żelu... już się cieszy, że w końcu będzie mogła zaszaleć". Mówię ok.
Koszt? - 220 zł (ba- Warszawka) pff...

Jako, że jestem osoba odważną i moja suknia ślubna była z czarnymi dodatkami (fotka na dole) paznokcie miały być z odcieniem czerni. Idę do niej i mówię, że myślałam o czarnej koronce na końcówce i pięknym motywie kwiatowym w 3d wraz z dużą ilością kamieni ... odparła, że ma lepszy plan. Mówię dobra-szalej.

Rezultat:
Czarnym żelem zrobiła mi końcówkę... zostawiając gdzieniegdzie przezroczyste placki... i nakładając skruszoną muszlę w żygającobiałym kolorze. Całość paznokcia była tak cienka, że aż mnie przerażenie wzięło. Stress nie utwardzony. Ale to było 12 maja tego roku- 2 dni przed moim ślubem (14.05.2011) - myślę se wytrzyma - musi! Awantury nie zrobiłam. Zapłaciłam 220 zł i wyszłam załamana.
Następnego dnia- wkurzona, że łamię wszelkie zasady! nałożyłam na to coś (żel) kwiaty 3d. Pracuję z akrylem więc zmówiłam 3 zdrowaśki by to się trzymało! I uwaga! Ślubny poranek. Ubieram buta. I dwa paznokcie "trzask" na stresiku - do krwi. Poszły i moje pazury. Krew się leje... drę mordę z bólu w niebogłosy... łzy lecą. Otarłam łzy.... zacisnęłam zęby... wyjęłam kufer. Spiłowałam co mogłam... trzymając te zgliszcza tak by mi mięcho nie odpadło. Na ten żel nałożyłam warstwę akrylu. Dorobiłam zdobienie. Gdy utwardziłam ból trochę ustał - paznokieć był nieruchomy. Uratowałam sytuację - cudem. I cudem te paznokcie utrzymały się do końca podróży poślubnej!

Puenta... a co gdybym nie była manicurzystką?? Nie miała kufra?? Akrylu?? Byłabym zwykłą Panną Młodą, która 5 godzin przed ślubem traci nie tylko "tipsa" ale i własny paznokieć do krwi?? Gdybym tego nie usztywniła akrylem nie wyrobiłabym z bólu! Każdy ruch tak potwornie bolał... i to na ręce prawej - od obrączki... I za to zapłaciłam 220 zł.

Niektóre osoby nie wyobrażają sobie jak mogą kogoś skrzywdzić...

Na zdjęciu niżej można te paznokcie zobaczyć... w efekcie końcowym może i to wygląda ok... ale wyobraźcie to sobie bez kwiatów... ot zwykły paznokieć z czarna końcówką w packi na ślub!

Już nigdy więcej nie pójdę do manicurzystki...

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015

Edytowane przez Lianca
Czas edycji: 2011-08-09 o 11:23
Lianca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 11:38   #1855
abra30
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wrozkaaanka Pokaż wiadomość
ja bym juz przecierpiała te 100 zl i poszla do innej. bo co z tego ze ona zrobi Ci je tak samo? bez sensu. chyba ze w tym salonie jest jeszcze inna stylistka. to moze inna.
ja też..
to przykre :-( ale nie licz ,że będzie lepiej.. raczej będzie to samo ..

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Lianca współczuje...faktycznie drogo jak za takie cuda...
ale szczerze mówiąc te kwiaty też tak nie bardzo chyba..wyglądają jak akrylowe plamki..
z resztą chyba się nie ma się co dziwić stres robi swoje... naprawdę współczuje. Dobrze jednak ,że paznokcie to najmniej wazna rzecz w dniu slubu..generalnie gratuluje spokoju, ja bym pewnie nie zapłaciła za te cuda..
i to jest dowód na to ce cena nie zawsze idzie w parze z jakością..jak widać.

Mój Świat paznokci

Stary 2011-08-09, 11:41   #1856
justina1985
Raczkowanie

a mi sie podobaja te czarne pazurki, lubię takie grube...choc pewnie sa ok bo je przerobiłaś

Niestety to o czym piszesz to norma, bez urazy ale dobra stylista to sie trafia tak 1/10 dlatego ja zrezygnowałam z tipsow, swoje mam ładne i na preparacie elastic nails z alle paznokcie udało mi sie je wychodować duzo ponad normę

jak chodziłam na pazury mialam podobne akcje, spilowana plytka byla tak cienka, że po zdjęciu tipsow odchodziła od ciała
a w najlepszym przypadku akryl odchodzil od skórek i uslyszałam, że mam tlusta płytke i tipy nie dla mnie
I co dziwne zawsze robilam pazury w salonach a nie u osob z allegro itp

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2011-08-09 o 11:45
justina1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 11:50   #1857
Lianca
Zadomowienie

Kwiatki robiłam kilka godzin przed ślubem. Czekała już wizażystka, fryzjerka, mama, tabun gości.. Gdzie ja miałam czas na dopieszczenie wzorków

Niestety paznokcie są zawsze na wszystkich zdjęciach ślubnych bo "obrączka"...

Aczkolwiek już nie o sam wygląd chodzi- a o to, że mi się do krwi złamały przy zakładaniu buta! A normalnie go ubierałam Zresztą na zdjęciu widać jak były "płaskie"

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015

Lianca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 12:18   #1858
abra30
Raczkowanie

Lianca nie przejmuj się!!! trudno się mówi masz doświadczenie by nie chodzić po nie wiadomych źródłach.. myślę, że jak sama bys je zrobiła byłabyś bardziej zadowolona i miałabys w kieszeni ponad 2 stówy. Wizyta u stylistki zawsze jest ryzykiem.. ale nie ma co juz rozpaczać .Trudno się mówi..twój przykład i innych dziewczyn z tego wątku świadczy o tym by nie korzystać z niesprawdzonych miejsc. Ze nie zawsze drogo znaczy dobrze. Nie doświadczone osoby mogą naprawdę zrobic wiecej szkody niż pożytku
szkoda.

Mój Świat paznokci

Stary 2011-08-09, 13:44   #1859
sunniva2007
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Fajnie opisana historia -nabardziej boli to, ze to maja byc paznokcie slubn a nie takie, ktore nosimy codzinnie. slubne musza byc wyjatkowe...Ja w zeszym tygodniu mialam dosc podobna sytuacje , ale ze swoja klientka.. Na paznokcie do mni chodzila, pozniej przestala, bo z kaska krucho a slub tuz, tuz . ale chodzi do mnie jej mama, tesciowa, byla tez swiadkowa i nawet maz mojej klientki przyszedl na slubny manicure - wszyscy zadowoleni i szczesliwi. Moja klientka natomiast wymyslila, ze ma jakies tam zabiegi do wyboru za free w gabinecie kosmetycznym, w ktorym dokonuje masakry ze swoja twarza. nie wiem co ja podkusilo, ze wlasnie tam zdecydowala sie na wybranie gratisowego przedluzania paznokci (tym bardziej, ze do mnie chodz na zelowanie paznokci u stop). Generalnie pani, ktora jej te paznokcie zrobila nie wysilila sie zbytnio i oprocz frencha i przyklejenia krzywo rzadku cyrkonii nie wymyslila nic co powinno te pznokcie wyroznic (zwlaszcza, ze suknie moja klientka miala piekna a do tego bizuterie z fioletowymi kamieniami SV, wiec spokojnie mozna bylo wymyslic cos oryginalnego) . Zero kamuflaza, ladnie usmiechnitego frencha i wszystkich tych bajerow, ktorymi mozna bylo elegancko pazurki przyozdobic - sytuacje ratowalo to, ze byly one poprawnie zbudowane i french mimo, ze slabo sie usmiechal to byl rowny.. Moja klientka byla zalamana - a juz jak zobaczyla w piatek paznokcie swojej swiadkowej, to na sobote chciala z samego rana przychodzic do mnie na przerobienie swoich.. Wytlumaczyla jej, ze te, ktore ma, nie sa takie zle, ale moim zdaniem stylistka mogla sie bardziej postarac.
sunniva2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 14:59   #1860
LadyL_K
Raczkowanie

Skąd się te "stylistki" biorą??!!?? Jak komary się wylęgają i tyle samo pożytku z nich :/
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości