Prace pseudostylistek II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-01-04, 15:13   #1951
EMNE
Wtajemniczenie

Dot.: Prace pseudostylistek II

Kolejna osoba która zarejestrowała się tylko po to by się pożalić.

Witamy serdecznie.

Nikt nie zmusza do udziału, a skoro jak piszesz czytasz cały wątek łącznie z wcześniejszą częścią to wiesz, że nie jesteś pierwsza.

A tekst nawołujący nas do poprawy forum, abyśmy się wstydziły itd naprawdę mnie rozbawił. Czuję się nawrócona

To tyle.

Przepraszam za offa. Już nie nakarmię trolla

znów na diecie - jeszcze będę dumna
EMNE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 15:23   #1952
mary_poppins
barciowe widziadło

a ja pozwolę sobie napisać coś, co w tym wątku pojawiało się już ze sto razy przy okazji podobnych postów

ten temat nie jest po to, by się naśmiewać z początkujących dziewczyn, tylko żeby wstawiać tutaj nieudane prace STYLISTEK. osób, które biorą za to badziewie pieniądze (nierzadko większe niż bardziej zdolne dziewczyny) i uważają się za profesjonalistki. nikt tutaj nie naśmiewa się z początkujących - jeśli ktoś chce otrzymać pomoc, to zakłada temat ze zdjęciami swoich paznokci, pisze, że dopiero się uczy i prosi o rady. i tam je otrzymuje! jednak jeśli ktoś ogłasza się w Internecie podając cennik usług bądź pracuje w salonie krzywdząc klientki i nazywa siebie profesjonalistką, a robi takie koszmarki, to trafia tutaj. Evelino, zanim zaczniesz coś krytykować zapoznaj się najpierw z tematem i przejrzyj zasady forum, w ten sposób unikniesz kompromitacji.

pozdrawiam EOT.
mikroREKLAMA
studio ★magia - latający dział marketingu
piękne strony i skuteczny marketing internetowy autorstwa mojej siostry

Ta reklama pokazywana jest pod 10 628 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
mary_poppins jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 17:37   #1953
byliczka
Zakorzenienie

dodam od siebie że w 990% te prace to nie są prace dziewczyn które robią sobie krzywdę w postaci tych cudeniek, a dziewczyny których PRACĄ jest "stylizacja" paznokci, za którą biorą kasę i zarabiają. Nie mam zamiaru głaskać, brać jej na kolanka i ciumkać gdzie i jak powinna poprawić paznokcia. NIE. Jeśli bierze za to pieniądze widząc jakie g**no robi nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc, której nomen omen nie szuka bo żyje w przekonaniu że robi super paznokcie.
Co do atmosfery na forum, jeśli nie odpowiada to po co na nie wchodzić? Nie chwytam, skoro dobrze Ci na Twoim głównym forum to czego szukasz na wizażu?
Stary 2012-01-04, 19:10   #1954
whitechocolateraspberry
Zadomowienie

Ja dodam od siebie, ze jesli wstawiacie zdjęcia początkujących, które uczą się i jeszcze nie biorą kasy - to wtedy rzeczywiście jest to trochę nie fair i dość wredne.
Ale pseudostylistkom, które myślą, że wszystko umieją najlepiej, otwierają salony, biorą od ludzi grubą kasę za założenie paznokci to przyda się taka krytyka. Bo niestety niektóre panie bardzo przeceniają swoje możliwości jak już parę razy sama mialam okazję się przekonać. Są stylistki, które robią paznokcie krzywo, paznokcie, które szybko odpadają, nie umieją dobrze wypiłować, nie umieją nadać ładnego kształtu, nie umieją zrobić zbyt wiele zdobień, bardzo oszczędzają z materiałami by zbyt wiele nie zmarnować i potem są fatalne skutki, jak popełnią błąd to nie naprawią tylko udają, że tak musi być bo im się nie chce... ja na miejscu takich stylistek miałabym chyba wyrzuty, że biorę tyle kasy a robię ludziom tak kiepskie paznokcie... no i oczywiście niezadowolona klientka już drugi raz nie przyjdzie, a wiele rozniesie złą opinię... więc niektóre panie naprawdę mogłyby się zastanowić nad tym co robią.
Stary 2012-01-04, 19:20   #1955
byliczka
Zakorzenienie

no ale z tego co obserwuję to tutaj pojawiają się wyłącznie paznokcie które wykonywane są za kase i to nie raz nie małą. a tutaj o zasadach fair play chyba nie ma co pisać...
Stary 2012-01-05, 08:54   #1956
sidron
Raczkowanie

GG do sidron

Święta racja drogie panie . My te gówna musimy potem poprawiać. Oczywiście możemy pomóc, doradzić ale nie w tym temacie.

Monika Skrzypczyńska
sklep internetowy www.reformanails.com.pl
www.passionnailsstudio.we ebly.com
sidron jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 13:11   #1957
gonia1203
Raczkowanie

To ja moze dodam cos od siebie że często takie osoby co uważaja ze paznokcie robią doskonale a wcale tak nie jest to nie mozna im zwrocic uwagi, dac sugestie po prostu sie wielce oburzaja no bo co one przecież wiedzą najlepiej...

gonia1203 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 03:07   #1958
201604181004
Konto usunięte

Krew mnie zaleje.
Szukałam, patrzałam. Znalazlam, świetne prace, super, naprawdę. Wchodzę do gabinetu a tam certyfikatów nagród, wszystkiego, prace popisowe, cud miód.

Pięknie robione na szablonie, delikatna mleczna końcówka, coś pięknego.
Prosiłam 5 razy żeby były krótkie, nie były.
I tym o to sposobem po 5 dniach nie mam dwóch paznokci. Powiem szczerze krew mnie zalała, tyle kasy, nigdy więcej. Nie rozumiem tego chorego pędu ku niesamowicie długiemu paznokciu kiedy proszę krócej krócej krócej krócej i wiedziałam że to tak się skończy, reszta podeszła powietrzem i było bardzo łatwo zdjąć. Na szczęście paznokcie nie są uszkodzone bo płytka była lekko zmatowiona. To chyba po prostu nie jest dla mnie
201604181004 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 08:40   #1959
gonia1203
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Krew mnie zaleje.
Szukałam, patrzałam. Znalazlam, świetne prace, super, naprawdę. Wchodzę do gabinetu a tam certyfikatów nagród, wszystkiego, prace popisowe, cud miód.

Pięknie robione na szablonie, delikatna mleczna końcówka, coś pięknego.
Prosiłam 5 razy żeby były krótkie, nie były.
I tym o to sposobem po 5 dniach nie mam dwóch paznokci. Powiem szczerze krew mnie zalała, tyle kasy, nigdy więcej. Nie rozumiem tego chorego pędu ku niesamowicie długiemu paznokciu kiedy proszę krócej krócej krócej krócej i wiedziałam że to tak się skończy, reszta podeszła powietrzem i było bardzo łatwo zdjąć. Na szczęście paznokcie nie są uszkodzone bo płytka była lekko zmatowiona. To chyba po prostu nie jest dla mnie
No wlasnie plytka byla lekko zmatowiona dlatego nie masz zniszczonych.

u mnie ostatnio byla kolezanka na paznokciach i ja jej przygotowuje plytke a ona do mnie z tekstem ze czemu ja nie boli. ze jak byla w studiu paznokci to Pani mowila ze to moze bolec i podobno miala pozniej masakre jak zdjela paznokcie ale sie dlugo trzymaly.
chyba po prostu niektore stylistki uwazaja ze to ma tak byc ze plytka ma byc dobrze zmatowiona, piluja i piluja, material ma sie trzymac i to jest najwazniejsze i nie wazne jest jak bedzie pozniej. Dodam ze ta stylistka robi nienaganne paznokcie z wygladu i dlugo nie podchodza powietrzem i sie zaden nie lamie.
No ale cos za cos

Edytowane przez gonia1203
Czas edycji: 2012-01-06 o 08:42
gonia1203 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 18:35   #1960
Neciak89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Evelina_oriflame Pokaż wiadomość
(...)
again?

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Kurcze, dziewczyny, powinno być coś takiego, że można kogoś nasłać na salon i niech niszczy pseudo, bo straszne jest to że tak dużo pseudo jest i one sobie żyją, robią te paznokcie, a raczej je niszczą..

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 22:17   #1961
EMNE
Wtajemniczenie

Tajni agenci
Policja stylizacyjna
Patrol paznokciowy na wzór obywatelskiego
etc...

Sorki, musiałam, za mocno korciło

znów na diecie - jeszcze będę dumna
EMNE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 00:21   #1962
Ovathena
Rozeznanie

Czytam Was, oglądam zdjęcia i dopiero teraz do mnie doszło jak zostałam "oszukana" jakieś 3 lata temu. Obgryzałam wtedy paznokcie, miałam krótką płytkę, marzyłam o długich paznokciach. Poszłam do pewnej stylistki i wyszłam stamtąd bardzo rozczarowana. Frencz zaczynał się w połowie paznokcia (pani powiedziała że tak musi być, skoro mam krótką płytkę), cały paznokieć szedł sobie w górę (pani powiedziała że też tak musi być, bo obgryzana płytka rośnie w górę), linia łącząca akryl różowy z białym była zupełnie prosta i z profilu paznokieć też był prosty (nazywacie to chyba krzywą C?). Następnego dnia złamał mi się jeden, niestety przez kilka dni nie mogłam do tej pani jechać. W ciągu kolejnych 5 dni złamało mi się kolejnych 6 paznokci. Pojechałam do niej mając jedynie 3 paznokcie. Powiedziała że tak musiało się stać, znów zrzucając winę na to, że obgryzałam paznokcie (krótka płytka i powierzchnia przyczepności była za mała, więc musiało się złamać - tak stwierdziła). Poprawiła mi 7 paznokci.... biorąc za każdy pieniądze.

A ja głupia czułam się winna, naprawdę wierzyłam że to wszystko przeze mnie. Wierzyłam, że moje paznokcie muszą wyglądać tak brzydko.

Chciałam tylko napisać, że uważam, iż taki temat jak ten jest potrzebny. Dziewczyny muszą wiedzieć, że skoro widzą brzydki sztuczny paznokieć to znaczy że pani stylistka sp*eprzyła sprawę, a nie że "tak musi być".

Ja po tym incydencie (kolejne paznokcie się łamały, mi było szkoda pieniędzy, poza tym wierzyłam że to moja wina, więc nie ma sensu znów chodzić na przedłużanie) zapuściłam swoje własne paznokcie, co wcale nie okazało się trudne. Najśmieszniejsze, że tamta pani (przynajmniej w tamtym okresie) miała świetna opinię w mieście.
Ovathena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 00:52   #1963
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Ovathena Pokaż wiadomość
Czytam Was, oglądam zdjęcia i dopiero teraz do mnie doszło jak zostałam "oszukana" jakieś 3 lata temu. Obgryzałam wtedy paznokcie, miałam krótką płytkę, marzyłam o długich paznokciach. Poszłam do pewnej stylistki i wyszłam stamtąd bardzo rozczarowana. Frencz zaczynał się w połowie paznokcia (pani powiedziała że tak musi być, skoro mam krótką płytkę), cały paznokieć szedł sobie w górę (pani powiedziała że też tak musi być, bo obgryzana płytka rośnie w górę), linia łącząca akryl różowy z białym była zupełnie prosta i z profilu paznokieć też był prosty (nazywacie to chyba krzywą C?). Następnego dnia złamał mi się jeden, niestety przez kilka dni nie mogłam do tej pani jechać. W ciągu kolejnych 5 dni złamało mi się kolejnych 6 paznokci. Pojechałam do niej mając jedynie 3 paznokcie. Powiedziała że tak musiało się stać, znów zrzucając winę na to, że obgryzałam paznokcie (krótka płytka i powierzchnia przyczepności była za mała, więc musiało się złamać - tak stwierdziła). Poprawiła mi 7 paznokci.... biorąc za każdy pieniądze.

A ja głupia czułam się winna, naprawdę wierzyłam że to wszystko przeze mnie. Wierzyłam, że moje paznokcie muszą wyglądać tak brzydko.

Chciałam tylko napisać, że uważam, iż taki temat jak ten jest potrzebny. Dziewczyny muszą wiedzieć, że skoro widzą brzydki sztuczny paznokieć to znaczy że pani stylistka sp*eprzyła sprawę, a nie że "tak musi być".

Ja po tym incydencie (kolejne paznokcie się łamały, mi było szkoda pieniędzy, poza tym wierzyłam że to moja wina, więc nie ma sensu znów chodzić na przedłużanie) zapuściłam swoje własne paznokcie, co wcale nie okazało się trudne. Najśmieszniejsze, że tamta pani (przynajmniej w tamtym okresie) miała świetna opinię w mieście.
.......
Wiesz,po części masz rację,bo sa sposoby na rekonstrukcję obgryzanych paznokci,pewne triki które dobrze jest znać.....ale niestety takie paznokcie nie ułatwiają Nam-stylistkom pracy i czasami trwa jakiś czas zanim doprowadzi się je do zadowalającego wygladu i to wymaga starań i po stronie stylistki i klientki...więc nie bądź taka kategoryczna

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:56   #1964
whitechocolateraspberry
Zadomowienie

-
Cytat:
Napisane przez Ovathena Pokaż wiadomość

Uważam, że Cię oszukała, po 1 - na krótkich, poobgryzanych paznokciach nie robi się od razu długolaśnych tipsów, bo normalne, że mogą się gorzej trzymać. Najpierw zazwyczaj robi się krótkie, żeby płytka odrosła, później ewentualnie dłuższe. Babka powinna Cię poinformować, że jeśli na takich zrobisz sobie długolaśne akryle, to Ci może szybko odpaść.
Po 2 - zazwyczaj używa się kamuflażu po to aby właśnie końcówka nie wyglądała na megadługą i aby nie było widać, że naturalna płytka jest b. krótka. Jakby użyła coveru mogłaby Ci przedłużyć naturalną płytke...

Pewnie przyczepiła Ci od razu białego tipsa, bo tak najłatwiej i nalała na to trochę akrylu i sie nie przejmowała za bardzo. Ale tak raczej nie robią profesjonalistki... Najgorsze jest jak ktoś Ci mówi 'tak musi być'... jasne, tylko sporo stylistek ma w cenie od razu ewentualnę poprawę do 2 tygodni ( jakby właśnie np. paznokieć odpadł) dobrze zrobione paznokcie nie mają prawa odpadać po 5 dniach.
Stary 2012-01-07, 22:16   #1965
Neciak89
Zakorzenienie

Niestety, byłam dziś świadkiem paznokciowych potworów. Mianowicie wybrałam się do optyka, jak zwykle ostatnio obsługiwała mnie młoda kobieta. Ładna, zadbana, piękne włosy do pasa. I o zgrozo paznokcie - tipsy od połowy paznokcia. Aż mnie dreszcze przechodziły :/

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Tajni agenci
Policja stylizacyjna
Patrol paznokciowy na wzór obywatelskiego
etc...

Sorki, musiałam, za mocno korciło
o coś takiego mi chodziło

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
Stary 2012-01-08, 01:08   #1966
sunniva2007
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Niestety, byłam dziś świadkiem paznokciowych potworów. Mianowicie wybrałam się do optyka, jak zwykle ostatnio obsługiwała mnie młoda kobieta. Ładna, zadbana, piękne włosy do pasa. I o zgrozo paznokcie - tipsy od połowy paznokcia. Aż mnie dreszcze przechodziły :/

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

o coś takiego mi chodziło
a zapytalas kto jej taka krzywde wyrzadzil?
Ja pania z urzedu pracy zapytalam, bo za kazdym razem trafialam do tej samej i juz nie moglam patrzec-nie moglam sie zareklamowac, bo nie dzialalam jeszcze legalnie, ale dalam jej namiar na pare salonow i mam nadzieje, ze skorzystala
sunniva2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:19   #1967
Neciak89
Zakorzenienie

Niestety nie, byłam z rodzicami i nie bardzo miałam jak :/

Kosmetycznie

Cytat:
Stary 2012-01-11, 13:17   #1968
madziarataj
Raczkowanie

Witam, chciałam się tylko spytać co sądzicie o tych paznokciach? http://wroclaw.gumtree.pl/c-Firmy-Us...AdIdZ345091758

nadają się pod ten wątek?

http://s9.suwaczek.com/201011133338.png

Studentka Ekonomii
madziarataj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 14:54   #1969
Heksacyjanek
Raczkowanie

GG do Heksacyjanek

Ogłoszenie niedostępne już :<

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 19:22   #1970
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Ktoś chyba usunął jak zobaczył swoje paznokcie w wątku o pseudostylistkach
Stary 2012-01-16, 09:53   #1971
madziarataj
Raczkowanie

Szkoda szukam dobrej stylistki na moją kieszeń która zrobi porządek z moimi pazurkami. Jak tylko uda mi się zapuścić to zaraz przynajmniej jeden musi się złamać, czy zrobi się jakiś zadzior i po paznokciu ;/

http://s9.suwaczek.com/201011133338.png

Studentka Ekonomii
madziarataj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 10:49   #1972
ma84rta
Przyczajenie

Talking Dot.: Prace pseudostylistek II

czytam Was dziewczyny od 8 rano zaczynam zabawe z pazurkami, ćwiczyłam na sobie, siostrach, nie robiłam kursu- niestety narazie mnie nie stać.. od jakiegoś czasu robie pazurki sąsiadkom, zaczyna sie zgłaszac coraz więcej babek. Ja nigdy do konca nie jestem zadowolona ze swojej poracy. Na "dzien dobry" informuje klientke, ze zadna ze mnie profesjonalna klientka i dopiero się ucze, a poprawki robie gratis, jakoś nie uciekaja w popłochu słysząc takie przywitanie-co dziwne:P. Zdarza sie, ze faktycznie jakis pazurek po tygodniu, czy dwoch odpadnie i to tez dla nich nie jest problem.Wolałabym, żeby tak sie nie działo, nie zawsze wiem co robie nie tak.Uwielbiam robić pazurki i pedicure:P,Mój mąz twierdzi, ze to zboczenie- całkiem możliwe. Zaczne robic fotki swoich prac i powrzucam na forum- bede wdzieczna za wszelkie opinie. Chciałabym wiedziec gdzie robie bledy.
ma84rta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 02:16   #1973
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

I już mianujesz siebie pseudostylistką ?
Stary 2012-01-29, 16:08   #1974
Heksacyjanek
Raczkowanie

GG do Heksacyjanek

Cytat:
Napisane przez ma84rta Pokaż wiadomość
czytam Was dziewczyny od 8 rano zaczynam zabawe z pazurkami, ćwiczyłam na sobie, siostrach, nie robiłam kursu- niestety narazie mnie nie stać.. od jakiegoś czasu robie pazurki sąsiadkom, zaczyna sie zgłaszac coraz więcej babek. Ja nigdy do konca nie jestem zadowolona ze swojej poracy. Na "dzien dobry" informuje klientke, ze zadna ze mnie profesjonalna klientka i dopiero się ucze, a poprawki robie gratis, jakoś nie uciekaja w popłochu słysząc takie przywitanie-co dziwne:P. Zdarza sie, ze faktycznie jakis pazurek po tygodniu, czy dwoch odpadnie i to tez dla nich nie jest problem.Wolałabym, żeby tak sie nie działo, nie zawsze wiem co robie nie tak.Uwielbiam robić pazurki i pedicure:P,Mój mąz twierdzi, ze to zboczenie- całkiem możliwe. Zaczne robic fotki swoich prac i powrzucam na forum- bede wdzieczna za wszelkie opinie. Chciałabym wiedziec gdzie robie bledy.
Załóż galerię ze swoimi pracami. Nie wrzucaj zdjęć do wątku o pseudo, bo to się mija z celem. W Twoim własnym wątku dziewczyny powiedzą Ci, co mogłabyś poprawić, co zmienić. Nie ma powodu z góry zakładać, że jest się pseudo.

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 18:36   #1975
kisielova
ReklaMO(D)żerca.

Drogie Wizażanki,
jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o przedłużanie pazurków, jednak życie "zmusiło" mnie do przedłużenia paznokci. Nie chciałam zakładać nowego wątku, dlatego pytanie zadam tutaj -
co myślicie o pracach pani Basi - KLIK ?

pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
kisielova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:29   #1976
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Nie jest źle, na pewno pani nie zasłużyła na miano pseudostylistki. Ale trochę nad kształtem mogłaby popracować
Stary 2012-01-29, 20:33   #1977
kisielova
ReklaMO(D)żerca.

Dziękuję,dziękuję
Stary 2012-02-04, 12:27   #1978
kisielova
ReklaMO(D)żerca.

KLIK .

urocze łopatki.
Stary 2012-02-13, 23:31   #1979
darkangel36
Przyczajenie

heh. nikt nie potrafi jak widac tu robic paznokci.
macie i uczcie sie!!
aha. i nowy trend. tipsy przyklejamy do góry
http://www.youtube.com/watch?v=kNYi5...eature=related
darkangel36 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 23:52   #1980
Violetyna
Rozeznanie

GG do Violetyna

Boshe!!! zobaczcie od 10:40, bez komentarza....

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości