Prace pseudostylistek II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-27, 08:49   #241
Sieciunia
Zadomowienie

Dot.: Prace pseudostylistek II

Jak sie poczyta troche o tej okazji, to juz jest dopelnienie calosci
Stary 2010-03-27, 08:51   #242
Heksacyjanek
Raczkowanie

GG do Heksacyjanek

O, Jezusie słodki... Jak to w ogóle można się ogłaszać z czymś takim...? A ja myślałam, że to ja robię brzydkie... No i to "NAPRAWDE WARTO" na samym dole NAPRAWDĘ zbiło mnie z pantałyku...

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 09:14   #243
wrozkaaanka
Raczkowanie

Zafunduj sobie odrobinę luksusu!!!

Pamiętaj dłonie są Twoją wizytówką!

chyba nie w tym przypadku.... ;d
wrozkaaanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 09:53   #244
luckybabe
Raczkowanie

GG do luckybabe

ej dziewczyny...wykonanie profesjonalne

dzień ślubu 20.08.11

Addicted to diving

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=424956
luckybabe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 14:41   #245
asia_kochana
Raczkowanie

GG do asia_kochana

http://www.allegro.pl/item962007031_...eka_55_zl.html

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

hmm... Profesjonalna kosmetyczka.. co o tym sądzicie? nie znam sie dobrze ale moim zdaniem ochydne robi paznokcie takie łopaty..fuuuu ,nie wspomne juz nic o makijazu..

http://doriscosmetika.bloog.pl/

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

porównajcie wszystkie paznokcie do tych fiolet french-komuś zapitoliła zdejęcie odrazu widac ze to nie ona robiła je....reszta paznokci do kitu...!!

http://www.allegro.pl/item961600446_...n_gorczyn.html
asia_kochana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 18:37   #246
Sieciunia
Zadomowienie

wlasnie jak obejrzalam ten frencz to pierwsez co sie rzuca w oczy... ze cos tu nie gra
Stary 2010-03-27, 19:33   #247
Kiciunia88
Raczkowanie

A czy ten fioletowy french nie jest autorstwa Agnieszki Futkowskiej?
Kiciunia88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 20:34   #248
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

........
mi sie wydaje,że to french jednej z wizażanek ,nie pamiętam jednak jak się ona nazywa.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 21:31   #249
charolina
Zadomowienie

chyba jednak fruty... jest taki wodny jakby podpis... szok...
Stary 2010-03-28, 09:44   #250
Heksacyjanek
Raczkowanie

GG do Heksacyjanek

Jak widzę samo wyrażenie "tipsy żelowe" to mnie nosi. Jak ona te tipsy żelowe wykonuje? Może jest jakaś nowa technika, o której nie wiemy? I ten napis "fruta" na zdjęciu z fioletowym frenczem... Rozumem to ta kobitka nie grzeszy... Talentem zresztą też nie.

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:50   #251
Alexandraa
Zakorzenienie

GG do Alexandraa

Cytat:
Napisane przez asia_kochana Pokaż wiadomość

Kod:
(UWAGA PALĄCE PANIE   MOŻNA ZROBIĆ PRZERWĘ NA DYMEK!)

Wow, sam luksus.

Królowa Aleksandra
Blog <- klik

Alexandraa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 16:11   #252
Zuziunia
BAN stały

jak tak patrzę to
Zuziunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 16:45   #253
milka_kamilka
Raczkowanie

po tym co czytam i oglądam na wizażu, a także po odbytym kursie chyba mogę stwierdzić że kiedyś chodziłam do pseudostylistki.. dość długo przedłużałam paznokcie w gabinecie kosmetycznym, który cieszył się dużym powodzeniem.
Ale jednak patrząc na to z perspektywy czasu, chyba nie był to profesjonalny salon.

-Sam zabieg przedłużania paznokci trwał czasem nawet 3 godziny!! Bo w salonie było też solarium, które obsługiwała ta sama pani która robiła mi paznokcie. Więc co chwilę odrywała się by zmyć łóżko, żeby skasować za solarium, odebrać telefon, umwić kolejne klientki które przyszły itp itd..
-Nie było mowy o osobnych pilnikach dla każdej klientki, był jeden kubeczek z pilnikami, których używano do wszystkich klientek!
-Na początku miała lampę na jedną żarówkę i zawsze wychodziłam z nieutwardzonym żelem na bokach. Pani była bardzo zdziwiona jak to możliwe. Więc w czasie kolejnych wizyt sama delikatnie obracałam paluszki w lampie (jak na grillu ) żeby boczki się utwardziły.
-Nigdy nie miałam równych paznokci, każdy był inny, zdarzały się buły..
-pani pracowała na najtańszych produktach, które sama sobie potem kupiłam na allegro (bo wyjeżdżałam za granicę i zaczęłam sama sobie robić). Gdy jej o tym powiedziałam była wielce zdziwiona że kazdy może takie żele zakupic bez kursu.
Teraz wiem dlaczego nigdy nie miałam równych i ładnych paznokci, bo tymi żelami ciężko by je bylo zrobić. Do tego żel się bąblował i nie raz miałam dziury w żelu po takim bąbelku.
aaa oczywiście za paznokcie kasowała niezłą sumkę..
-jedynymi ozdobami jakie wykonywała były cyrkonie, trochę brokatu, niteczek i hologramy. Zazwyczaj jedno i to samo zdobienie na "linii usmiechu"
-piszę na "linii uśmiechu" bo to co miałam zrobione białym żelem, nie miało nic wspólnego z uśmiechem. Zawsze były to proste linie.
-sama wiele razy zwracałam jej uwagę że tu i ówdzie jest za dużo albo za mało żelu, bo nie sprawdzała wyglądu paznokci z perspektywy klientki. I tak czy siak nieraz zostawały buły.

Żałuję że nie robiłam wtedy zdjęć paznokci, bo mogłabym Wam pokazać te pseudo paznokcie..

Edytowane przez milka_kamilka
Czas edycji: 2010-03-28 o 16:49
milka_kamilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 21:23   #254
asia_kochana
Raczkowanie

GG do asia_kochana

wiecie co WIZAŻANKI tak sobie mysle po co te pseudo stylistki wklejaja sobie fotto profesjonalistek..:confus ed:

przeciez to i tak wyjdzie w "praniu".. tu takie piekne pazurki na ogłoszeniu a zrobi takie szambo!! normalnie szok!! eh... szkoda gadac poprostu!
ja gdybym na takie cos trafiła to po pierwsze zażądała bym zwrot kasy a pozniej gdzies to zgłosiła ...!!

pozdrawiam

10.04.2010-szczęśliwy dzień ślub!!!!!
asia_kochana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 12:38   #255
Gringoo
Rozeznanie

GG do Gringoo

Cytat:
wiecie co WIZAŻANKI tak sobie mysle po co te pseudo stylistki wklejaja sobie fotto profesjonalistek..:confus ed:

przeciez to i tak wyjdzie w "praniu".. tu takie piekne pazurki na ogłoszeniu a zrobi takie szambo!! normalnie szok!! eh... szkoda gadac poprostu!
ja gdybym na takie cos trafiła to po pierwsze zażądała bym zwrot kasy a pozniej gdzies to zgłosiła ...!!

pozdrawiam

10.04.2010-szczęśliwy dzień ślub!!!!!
Po pierwsze: po to aby zdobyc zaufanie naiwnych klientek i sciagnac ich jak najwiecej do siebie.
Po drugie: dziewczyny interesujace sie w tym temacie od razu beda wiedzialy, ze cos jest nie tak, chocby po tym jak taka "pani" wykonuje usluge i na jakich produktach.

Teraz z perspektywy czasu nie dalabym zrobic swoich paznokci takiej pani oglaszajacej sie na allegro czy innym portalu ogloszeniowym
bo wiem czym zazwyczaj to sie konczy..

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu

Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 14:37   #256
Margerita3310
BAN stały

A co powiecie na to
No dla mnie super extra disco szał

http://www.favore.pl/88813_tipsy-zel...-warszawa.html

http://www.favore.pl/12868_stylizacj...pomorskie.html

Edytowane przez Margerita3310
Czas edycji: 2010-03-29 o 14:41
Margerita3310 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 08:25   #257
naciuss
Raczkowanie

a patrzcie, co znalazlam na pudelku ; DD

http://e4.pudelek.pl/p2547/f9104646000809954bb141df
naciuss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:19   #258
suza87
Raczkowanie

Nacius tez dzis ta fotę podziwiałam i tak się zastanawiam czy one wyglądają źle bo już zrosły, czy zdjecie malo wyrazne, czy tragedia wogole i co to jest to czerwone (akryl czy cus)? jak ktoś znajdzie coś wyraźniejszego to wrzućcie
Stary 2010-03-30, 14:50   #259
Martysia2009
Przyczajenie

Witam. Zarejestrowałam się już jakiś czas temu ale do tej pory siedziałam cichutko bo też jestem samoukiem ale chcę się z Wami podzielić moim doświadczeniem.
5 lat temu chciałam mieć ładne pazurki na wesele kuzynki więc zdecydowałam, że przedłużę sobie żelem. Popytałam, poszukałam i znalazłam salon który cieszył się dużym powodzeniem. Przyjęła mnie dziewczyna która była bardzo sympatyczna. Na moje pytanie o doświadczenie uraczyła mnie katalogiem swoich prac i pokazała kilka certyfikatów wywieszonych na ścianie więc wzbudziła moje zaufanie. Zaznaczyłam jednak że mam bardzo delikatne skórki i proszę o ostrożność stwierdziła że już takowe osoby miała i postara się nie zrobić mi krzywdy. Efekt? Przepiłowana płytka która przybrała kolor żywej czerwieni (byłam totalnym laikiem więc nie miałam pojęcia że to źle ), skórki zdarte do mięsa o łopatach i innych mankamentach nie będę wspominała. Ale to nie koniec !po przyjeździe do domu mama zapytała czy przypadkiem nie podłożyłam palców pod nadjeżdżający tramwaj bo były tak spuchnięte. w nocy wyłam z bólu na dodatek dostałam gorączki, rano myślałam że zwariuję więc poprosiłam psiapsiółę żeby mnie odtransportowała do tego salonu. Dziewczyna na mój widok zbladła, chyba się domyślała że coś zrobiła nie tak (chociaż "zrobiła coś nie tak" to zbyt delikatnie powiedziane). Miała pecha bo chwilę po mnie weszła szefowa. Zażądałam natychmiastowego zdjęcia pazurów(chyba nie muszę dodawać jak bolało). To co ukazało się moim oczom jest trudne do wyobrażenia:mdl eje:Przepiłowała mi płytkę do tego stopnia że wyżarło mi dziurę na kciuku ! na dodatek sączyła mi się ropa! Lekarz do którego się udałam stwierdził że sadystka która mi to zrobiła powinna iść do psychiatry. Reasumując płytka regenerowała mi się 7 miesięcy, laska wyleciała z pracy z wielkim hukiem oczywiście wcześniej oddając pieniążki za swoją "pracę" dodatkowo przyjaciółka wywalczyła z szefową refundację kosztów leczenia w zamian za nie składanie sprawy do sądu.

aaa zapomniałam dodać że ta "stylistka-sadystka" miała 4 letnie doświadczenie a zdjęcia były "zapożyczone"klaski : czego dowiedziałam się już po fakcie

i co wy na to ?

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Po tamtym doświadczeniu sprzed 5 lat trudno było mi zaufać następnej stylistce ale 2 lata temu zbliżał się mój ślub cywilny więc się przemogłam. Znalazłam cudowną osobę którą z pełną odpowiedzialnością mogę nazwać stylistką przez duże "S" i byłam zadowolona. Niestety wyjechała 3 miesiące temu za granicę więc mężuś sprezentował mi "sprzęcik do żelków" ( tak na marginesie zdolna z niego bestia bo informacji szukał między innymi tu na wizazu

BTW na kurs się wybieram ale na razie z braku czasu nie mam takiej możliwości ( małe dziecko posiadam krzywdy tez nikomu nie robię (nigdy nie przepiłowałam płytki ani nie zmasakrowałam skórek może dlatego że zanim się za to wzięłam przeczytałam stosy artykułów na temat higieny pracy i sposobów bezpiecznego przedłużania paznokci) przedłużam na razie tylko sobie, mamie i kuzynkom one są zadowolone a ja mam na kim ćwiczyć

Reasumując chciałam tylko powiedzieć że nie zawsze dyplomy i certyfikaty robią z kogoś stylistkę.

Zastanawia mnie jedno jakim cudem takowa "stylistka" dostaje dyplom lub certyfikat? Czy instruktorzy nie mają oczu ?
Martysia2009 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 17:37   #260
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

Może kupiła certyfikaty na all. Albo sama zrobiła
Stary 2010-03-30, 19:03   #261
monika22121979
Raczkowanie

Cytat:
Piekny frenchyk, taki od linijki czy ja cos przeoczylam podczas kursu czy jak?!?
monika22121979 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 19:22   #262
Martysia2009
Przyczajenie

PinkSlip a może tylko z tego co się dowiedziałam właścicielka salonu byle kogo nie zatrudniała więc w jakiś sposób musiała zweryfikować czy certyfikaty i dyplomy są autentyczne nie sądzisz?
Stary 2010-03-30, 20:57   #263
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

Ja po prostu nie wierzę w to, że osoba z certyfikatami FACHOWYCH firm nie potrafi budować prawidłowo paznokci. Może i certyfikaty były prawdziwe, ale... no cóż. Firmy Krzak.

(a tego co przeszłaś szczerze współczuję. )
Stary 2010-03-30, 21:53   #264
Inuyashka
BAN stały

Cytat:
Napisane przez kikasc Pokaż wiadomość
Szperając w internecie natchnęłam się ta takie fotki..... moim zdaniem masakra
jezuu kto normalny dał sie tak zrobić w zombi
Inuyashka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 22:05   #265
Gringoo
Rozeznanie

GG do Gringoo

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Ja po prostu nie wierzę w to, że osoba z certyfikatami FACHOWYCH firm nie potrafi budować prawidłowo paznokci. Może i certyfikaty były prawdziwe, ale... no cóż. Firmy Krzak.

(a tego co przeszłaś szczerze współczuję. )
Sa medyki uwarzajacy sie lepszymi od samych mistrzow, wiec niewykluczone ze na kursie interpretuja przekazywana wiedze na swoj sposob

Edytowane przez Gringoo
Czas edycji: 2010-03-30 o 22:06
Stary 2010-03-31, 09:59   #266
suza87
Raczkowanie

o rany ropa...zabilabym dobrze ze zaregowalas i nie odpuscilas rzezniczce

http://www.favore.pl/93621_paznokcie...pomorskie.html
Piekne slubne paznokcie

Edytowane przez suza87
Czas edycji: 2010-03-31 o 10:05
suza87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 10:28   #267
Martysia2009
Przyczajenie

[QUOTE=suza87;18253489]o rany ropa...zabilabym dobrze ze zaregowalas i nie odpuscilas rzezniczce

całe szczęście że skończyło się tylko infekcji i antybiotykach a nie np na grzybicy bo inaczej

a na weselu miałam oryginalne pazurki wszystkie pozaklejane plastrami bo mi wstyd było
Stary 2010-03-31, 11:30   #268
Alexandraa
Zakorzenienie

GG do Alexandraa

Cytat:
Napisane przez Martysia2009 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jedno jakim cudem takowa "stylistka" dostaje dyplom lub certyfikat? Czy instruktorzy nie mają oczu ?
Może wychodzą z założenia, że skoro zapłaciła to niech ma, reszta ich nie interesuje.
Szkoda tylko, że w ten sposób psują sobie renomę.

Królowa Aleksandra
Blog <- klik

Alexandraa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 11:58   #269
kavvka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Martysia2009 Pokaż wiadomość
Witam. Zarejestrowałam się już jakiś czas temu ale do tej pory siedziałam cichutko bo też jestem samoukiem ale chcę się z Wami podzielić moim doświadczeniem.
5 lat temu chciałam mieć ładne pazurki na wesele kuzynki więc zdecydowałam, że przedłużę sobie żelem. Popytałam, poszukałam i znalazłam salon który cieszył się dużym powodzeniem. Przyjęła mnie dziewczyna która była bardzo sympatyczna. Na moje pytanie o doświadczenie uraczyła mnie katalogiem swoich prac i pokazała kilka certyfikatów wywieszonych na ścianie więc wzbudziła moje zaufanie. Zaznaczyłam jednak że mam bardzo delikatne skórki i proszę o ostrożność stwierdziła że już takowe osoby miała i postara się nie zrobić mi krzywdy. Efekt? Przepiłowana płytka która przybrała kolor żywej czerwieni (byłam totalnym laikiem więc nie miałam pojęcia że to źle ), skórki zdarte do mięsa o łopatach i innych mankamentach nie będę wspominała. Ale to nie koniec !po przyjeździe do domu mama zapytała czy przypadkiem nie podłożyłam palców pod nadjeżdżający tramwaj bo były tak spuchnięte. w nocy wyłam z bólu na dodatek dostałam gorączki, rano myślałam że zwariuję więc poprosiłam psiapsiółę żeby mnie odtransportowała do tego salonu. Dziewczyna na mój widok zbladła, chyba się domyślała że coś zrobiła nie tak (chociaż "zrobiła coś nie tak" to zbyt delikatnie powiedziane). Miała pecha bo chwilę po mnie weszła szefowa. Zażądałam natychmiastowego zdjęcia pazurów(chyba nie muszę dodawać jak bolało). To co ukazało się moim oczom jest trudne do wyobrażenia:mdl eje:Przepiłowała mi płytkę do tego stopnia że wyżarło mi dziurę na kciuku ! na dodatek sączyła mi się ropa! Lekarz do którego się udałam stwierdził że sadystka która mi to zrobiła powinna iść do psychiatry. Reasumując płytka regenerowała mi się 7 miesięcy, laska wyleciała z pracy z wielkim hukiem oczywiście wcześniej oddając pieniążki za swoją "pracę" dodatkowo przyjaciółka wywalczyła z szefową refundację kosztów leczenia w zamian za nie składanie sprawy do sądu.

aaa zapomniałam dodać że ta "stylistka-sadystka" miała 4 letnie doświadczenie a zdjęcia były "zapożyczone"klaski : czego dowiedziałam się już po fakcie

i co wy na to ?

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Po tamtym doświadczeniu sprzed 5 lat trudno było mi zaufać następnej stylistce ale 2 lata temu zbliżał się mój ślub cywilny więc się przemogłam. Znalazłam cudowną osobę którą z pełną odpowiedzialnością mogę nazwać stylistką przez duże "S" i byłam zadowolona. Niestety wyjechała 3 miesiące temu za granicę więc mężuś sprezentował mi "sprzęcik do żelków" ( tak na marginesie zdolna z niego bestia bo informacji szukał między innymi tu na wizazu

BTW na kurs się wybieram ale na razie z braku czasu nie mam takiej możliwości ( małe dziecko posiadam krzywdy tez nikomu nie robię (nigdy nie przepiłowałam płytki ani nie zmasakrowałam skórek może dlatego że zanim się za to wzięłam przeczytałam stosy artykułów na temat higieny pracy i sposobów bezpiecznego przedłużania paznokci) przedłużam na razie tylko sobie, mamie i kuzynkom one są zadowolone a ja mam na kim ćwiczyć

Reasumując chciałam tylko powiedzieć że nie zawsze dyplomy i certyfikaty robią z kogoś stylistkę.

święte słowa też miałąm taką stylistkę(już tu o tym pisałam) miała ukończony kurs, dyplomu na pewno nie dostała na lewo
a nie znała podstawowych zasad budowy paznokcia!!! Może krzywdy mi nie robiła ale jak robiła frencha zawsze prostego, krzywa C dla niej nie istniała, zalewała mi skórki, nie zawsze odtłuszczała paznokcie....
Ja więcej wiedziałam o paznokciach żelowych z wizazu niż ona
Stary 2010-03-31, 12:06   #270
Gringoo
Rozeznanie

GG do Gringoo

Cytat:
Napisane przez suza87 Pokaż wiadomość
o rany ropa...zabilabym dobrze ze zaregowalas i nie odpuscilas rzezniczce

http://www.favore.pl/93621_paznokcie...pomorskie.html
Piekne slubne paznokcie
Co za cudeńka

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości