"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-05, 01:26   #3301
maraqjowa
Zadomowienie

Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Młoda, Malinko, Emalio i wszystkim dopingującym - dziękuję kochane kobietki Dla mnie to jest ogromna motywacja do pisania [co też nadal dzielnie uskuteczniam, idę po koleją herbatę ].
Maliniak, dzisiaj w nagrodę za rozpoczęcie pisania - kupiłam sobie Twój błyszczol
Super jest, na razie miałam na ustkach tylko przez chwilę dla wypróbowania, ale już mi się zdążył spodobać, także dzięki za rekomendację
EDIT: dziś nie popedałuję Dziś gimnastykuję palce. W Wordzie :|
Emalio, nie trzeba klepać Zawzięłam się i skrobię Nie chciałabym więcej zawieść i tak już zawiedzionego pana promo No i Was. I siebie!
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-05-05, 01:35   #3302
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

faktycznie 4 M&Mki

fragment ekstra,wszystko sie zgadza co do joty
jednym slowem mamy prze....
a gdzie dom,dzieci itd

ja juz uciekam nyny

Madzia sie nam nie wyzalila...co Cie tam trapi Fergi???

Marakujku to dobrze,ze palcami doginasz i stronek przybywa-tak trzymac!

dobranoc kochaniutkie
kolorowych snow

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

nim pojde w objecia Morfeusza wkleje Wam cosik
wlasnie przypadkowo trafilam na takie butki i wiecie co...szalenie mi sie podobaja a Wam??

http://www.snobka.pl/artykul/8698/z_...regular_choice

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-05-05 o 01:29
emalia30 jest offline  
Stary 2010-05-05, 01:41   #3303
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Maliniak, dzisiaj w nagrodę za rozpoczęcie pisania - kupiłam sobie Twój błyszczol
Super jest, na razie miałam na ustkach tylko przez chwilę dla wypróbowania, ale już mi się zdążył spodobać, także dzięki za rekomendację

Jestem kontenta, że Ci przypasował , a Ty pisz ładnie

Ja się pomierzyłam...matko kochana

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość

nim pojde w objecia Morfeusza wkleje Wam cosik
wlasnie przypadkowo trafilam na takie butki i wiecie co...szalenie mi sie podobaja a Wam??

http://www.snobka.pl/artykul/8698/z_...regular_choice
Dobranoc Kochana

a butki są ekscentryczne, dla mnie zbyt

Też pomalutku się toczę w kierunku łóżka
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-05-05, 09:20   #3304
ferguusson
Zakorzenienie

mloda-bardzo sie ciesze z tak pozytywnych wiadomosci o tacie

a co do mnie.. juz sie na plotkowym na mineralach wyzalalam i doszlam do wniosku ze dosc tego ekshibicjonizmu internetowego.. Mam takie dni braku wiary w siebie i niecheci by w lustro spogladac.. nic mi sie nei chce i nie mam na nic ochoty.. zero checi, planu, radosci.. i tak to sie juz ciagnie dlugo.. dlugo.. ze zaczyna mi to coraz bardziej doskwierac..

do tego tz wlasnie stracil prace.................

MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-05-05 o 09:27
ferguusson jest offline  
Stary 2010-05-05, 09:23   #3305
eweska
Moderatoreska

Dzień dobry

Fergi kochana przytulam mocno Co do tz-ta to kurcze szkoda, że stracił pracę, pewnie wpływ te ż na to miał opóźniony wasz lot Znajdzie sobie pracę kochana i będzie wszystko ok

Ja wczoraj jakiś taki podły nastrój miałam,ale dzisiaj już lepiej
eweska jest offline  
Stary 2010-05-05, 09:57   #3306
emalia30
Zakorzenienie

witam sie z kawka- dla każdej

Eweska co to za podly nastrój??prosze sie ladnie usmiechnac Słoneczko

Madziu bardzo mi przykro z powodu Tz i straty pracy
kurcze ,ciezko,ale z kazdej sytuacji jest wyjscie
znajdzie cos na pewno
A co do samej Ciebie ,to nie przesadzaj,wiele kobiet pragneloby byc na Twoim miejscu z taka uroda i taka głową czego chcesz więcej??!

Mysle,ze przesilenie wiosenne moze tak dzialac

U mnie w zwiasku tez niezbyt jak juz sie tak zalimy
wkradla sie taka rutyna,wszystko spowszechnialo
ponad 17 lat razem,ja ciagle w domu dzieci,garowanie a do tego niankowanie
ja to dopiero czuje sie jak g... przez wielkie G
patrze w lustro i co widze-kobiete z odrostami,w dresie badz jeansach bo w tym przy dzieciach najwygodniej,nic mi sie nie chce,makijaze jedyne to taka odskocznia
Czuje,ze nadal kocham meza,ale jakos to uczucie jest w stanie uspionym
a o sprawach intymnych to w ogole zapomnijcie,jestem taka oziebla
od kiedy Natanka urodzilam to seks moze dla mnie nie istniec
natomiast Tz jest jak nastolatek,zwlaszcza ostatnio i ilez mozna sie kochac z powinnosci
no nie zawsze jest tak,ze checi totalnej brak,ale jednak wiekszosc zblizen jest na sile

no to sie pozalilam i ja
emalia30 jest offline  
Stary 2010-05-05, 10:01   #3307
maraqjowa
Zadomowienie

Dzień dobry Jak tak dalej pójdzie to będę woźnym plotkowego - otwierając i zamykając wątek każdego dnia Na razie wyprzedzają mnie jeszcze ranne ptaszki, ale coś czuję, że za chwilę nie będę już mogła pozwolić sobie na 6h snu

Młoda, bardzo się cieszę, że Tato ma tak dobre wyniki! Życzę Mu jeszcze więcej sił i zdrówka

Fergi
, przytulam mocno, sama często ostatnio łapię podobne nastroje jak Ty

Emalio, ja też z kawką, otwieram Worda...
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-05-05, 10:03   #3308
ferguusson
Zakorzenienie

Emilko.. ale ja to slysze za kazdym razem gdy narzekam, tak jakby ktos nie mogl zrozumiec ze mam kompleksy, i to gigantyczne. i zle sie czuje we wlasnej skorze.

ale nie bede Was tym tu zanudzac.. im wiecej o tym mysle tym gorzej sie czuje..

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

a co do pracy-sama wiesz jak tu jest.
staram sie wspierac tzta, pocieszam go, i w zasadzie nie istnieje to jeszcze jako problem. ale w srodku strasznie sie boje, mamy tyle zobowiazan finansowych ze..

na slub mielismy odkladac

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-05-05, 10:11   #3309
eweska
Moderatoreska

Emalio nie wiem co się działo, ale jakaś taka niespokojna byłam, nic mi się nie chciało, na nic ochoty nie miałam, pogoda też beznadziejna od kilku dni tylko pochmurno i leje :/ Tęsknota mnie ogromna złapała wczoraj, dzwoniłam do szwagierki to jeszcze bardziej się zaniepokoiłam bo pytała czy u mojego męża ok bo snił jej się 3 razy z rzędu, a ostatnio jak jej się śnił to tż miał wypadek w pracy :/
Na szczęscie dzisiaj już zdecydowanie lepiej

Fergii
eweska jest offline  
Stary 2010-05-05, 10:27   #3310
emalia30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Dzień dobry Jak tak dalej pójdzie to będę woźnym plotkowego - otwierając i zamykając wątek każdego dnia Na razie wyprzedzają mnie jeszcze ranne ptaszki, ale coś czuję, że za chwilę nie będę już mogła pozwolić sobie na 6h snu

Młoda, bardzo się cieszę, że Tato ma tak dobre wyniki! Życzę Mu jeszcze więcej sił i zdrówka

Fergi
, przytulam mocno, sama często ostatnio łapię podobne nastroje jak Ty

Emalio, ja też z kawką, otwieram Worda...
Marakujko to do kawusi ciacho
albo kto przed sniadankiem kanapeczki wiosenne,jajeczniczka z boczkiem,cebulka,pieczark ami badz omlecik

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Emilko.. ale ja to slysze za kazdym razem gdy narzekam, tak jakby ktos nie mogl zrozumiec ze mam kompleksy, i to gigantyczne. i zle sie czuje we wlasnej skorze.

ale nie bede Was tym tu zanudzac.. im wiecej o tym mysle tym gorzej sie czuje..

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

a co do pracy-sama wiesz jak tu jest.
staram sie wspierac tzta, pocieszam go, i w zasadzie nie istnieje to jeszcze jako problem. ale w srodku strasznie sie boje, mamy tyle zobowiazan finansowych ze..

na slub mielismy odkladac
alez ja staram sie Ciebie zrozumiec,choc czesto zazdroszcze Ci tego jaka cudowna jestes i wtedy sie zastanawiam skad masz te doly

wiem jak tu jest
ale pamietasz jak u nas bylo??oboje bez pracy,zasilki owszem,ale z kazdym m-cem mniej i mniej ,rachunki zima ponad 600 e ,dwoje dzieci i.....myslalam,ze wrocimy i to z dlugami i placzem a jednak
widzisz musisz wierzyc,to ze teraz jest zle nie znaczy,ze juz bedzie
wszystko sie pozmienia,zobaczysz !
uwierz w to!

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Emalio nie wiem co się działo, ale jakaś taka niespokojna byłam, nic mi się nie chciało, na nic ochoty nie miałam, pogoda też beznadziejna od kilku dni tylko pochmurno i leje :/ Tęsknota mnie ogromna złapała wczoraj, dzwoniłam do szwagierki to jeszcze bardziej się zaniepokoiłam bo pytała czy u mojego męża ok bo snił jej się 3 razy z rzędu, a ostatnio jak jej się śnił to tż miał wypadek w pracy :/
Na szczęscie dzisiaj już zdecydowanie lepiej

Fergii
kurcze Ewesko nie mysl tak czarno bo sciagniesz ciemne chmury
ale znam takie obawy,moja babcia jak ma sny to cos nie tak sie dzieje,wiec wtedy (choc jest to rzadko) serce mam w gardle i martwie sie o wszystkich w domu
u nas tez pogoda sie popsula
szaro i ponuro,leje
ale dzis i tak sie do kolezanki wybiore,mimo,ze troszke zmokne,bo w domu oszaleje
emalia30 jest offline  
Stary 2010-05-05, 10:39   #3311
maraqjowa
Zadomowienie

Cytat:
Marakujko to do kawusi ciacho
albo kto przed sniadankiem kanapeczki wiosenne,jajeczniczka z boczkiem,cebulka,pieczark ami badz omlecik
Emalioooo!
Ależ mi narobiłaś apetytu Chyba już nie jestem w stanie zniwelować głodu za pomocą paluszków Lajkonika Chcę tych kanapeczek z jajeczniczką!

Na temat problemów z pracą na wyspach nie będę się rozpisywać, ale też przerabiałam i w 100% rozumiem martwiących się Mam traumatyczne wspomnienia, których lepiej nie budzić... no, znikam w czeluściach mej rodzącej się pracy
Miłego dnia
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-05-05, 10:42   #3312
eweska
Moderatoreska

Emalio ja staram się myśleć pozytywnie, nie wkręcam się w nic :P Ale jednak poddenerwowana byłam, uspokoiłam się dopiero jak wieczorkiem po pracy przysłał mi smska że wszystko ok. On doskonale rozumie mnie na szczęście, że się martwię i sobie tego nie olewa, przechodziliśmy moją nerwicę i więcej powtórki nie chcemy. Ja się nie nakręcam niepotrzebnie, a tż w miarę możliwości często się ze mną kontaktuje
eweska jest offline  
Stary 2010-05-05, 10:43   #3313
emalia30
Zakorzenienie

oj nie chcialam Marakujko ci smaka wielkiego narobic,wpadaj to razem sniadanko zmajstrujemy
pisz,pisz pozniej zdasz relacje ile stronek przybylo
milego!

Ewesko i tak trzymac! super masz Tz ,brawa dla niego!
emalia30 jest offline  
Stary 2010-05-05, 10:48   #3314
sweetpinky
Zakorzenienie

Cześć Babeczki
co tam słychować ?

niestety ostatnio nie mam na tyle czasu by wszystko nadrabiać w naszym wątku, nawet jak oglądam wasze make upy to nie mogę już potem napisać jak bardzo mi się podobają.
Nawet teraz po zrobieniu makijażu i gdy tutaj weszłam mały już mi kwęka ehhh...

sweetpinky jest offline  
Stary 2010-05-05, 11:52   #3315
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Dzien dobry

Dziekuje wszystkim za mile slowa i za trzymanie kciukasow za mojego Tate

Fergi nie smutkaj sie - ja mam taka zasade ze zasze sie wszystko jakos poukłada, jest moim zdaniem cos takiego jak opatrznosc, która faktycznie nad nami czuwa. Zawsze jak wpadałam w sytuacje wydawac by sie mogoło bez wyjscia to nagle pojawiało sie swiatełko w tunelu. I zawsze to powtarzam TZtowi- nie martw sie tym na co nie masz wplywu, tylko staraj sie znalezc rozwiazanie....
.....
Firma TZ byla w złej kondycji od poczatku roku- ostatnia wyplate miał w styczniu... Bedac w PL zepsuł sie nam samochod- skrzynia biegów, kosztowna sprawa, w warsztacie stał 1,5 tygodnia...
Potem TZ stracił prace- to była pierwsza wiadomosc jaka usłyszelismy po powrocie z urlopu. Wystraszyłam sie jak nie wiem co bo moja wypłata wystarcza na czynsz, niewiele zostaje, ale pomyslalam sobie- spoko, nic mi nie da to ze teraz bedzie sie martwic, nic mi nie dadza nieprzespane noce...
Tez mamy zobowiazania finansowe, chcemy zbierac na slub, chcemy zbierac na powrot a tu dołek za dołkiem...
TZ znalazł prace tydzien po tej wiadomosci- po 1000 razy dziennie Mu mowiłam nie załamuj sie tylko szukaj.
Teraz tylko musi odzyskac zaległa kase, mamy nadzieje ze niedługo bedzie po sprawie, wszystko na to wskazuje.
....
Ach i nie pisze tego po to zeby sie zalic, ja mam super powody do radosci, Tata ma dobre wyniki, reszta mojej rodziny jest zdrowa lub jako tako zdrowa, mały w pracy ciagle mi mowi ze mnie kocha (tzn mowi ze mnie liebe ). Idzie wiosna, słonce swieci- jest pieknie
A kazda z nas ma kompleksy, wierze Ci na słowo ze Ty tez masz choc sama nie wiem co by to mogło byc, sliczna z Ciebie dziewczyna

Uch rozpisałam sie

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Emalio a czy Twoj TZ wie o tym? Tzn o braku checi?

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez

Edytowane przez Mloda
Czas edycji: 2010-05-05 o 13:18
Mloda jest offline  
Stary 2010-05-05, 11:58   #3316
emalia30
Zakorzenienie

Młoda wie i sie zastanawia dlaczego jest tak jak jest
wiesz ja kiedys bylam temperamentna bardzo,ale to jakos przeminelo z wiatrem
nie wiem co robic nie raz
Tz ma takie ost wielkie potrzeby,ze lzami potrafi zapytac-to co mam isc na bok?mam ogromne checi a ty brak
ehhh
jakas taka oziebla sie stalam
i zebys nie myslala,ze znudzona jestem mezem
zaden facet-moglo by ich nie byc

dziekuje ,ze zwrocilas na moj problem uwage
emalia30 jest offline  
Stary 2010-05-05, 12:21   #3317
ssylvkaa
Wtajemniczenie

Dzien dobry!
Młoda podziwiam Ciebie i Twoje nastawienie! ja w trudnych sytuacjach zawsze sie podłamuje, dołuje nic mi si enie chce i oogolnie zadręczenie, brakuej mi wlasnie takiego Podejscia Zeeeee"swiat sie przeciez nie zawalil, trzeba wziąc dupe w troki i działać dalej"
Emalio- zastanawia mnie ta Twoja niechęc do męza, mam wrazenie ze po prostu brakuje Wam jakiegos urlopu ale takiego sami we dwoje(wiem ze to niedorzeczne co mowie-bez dzieci?!) alee Ciebie chyba przytłacza wlasnie too bycie tzw kurą domową, nie pracujesz, nie wychodzisz do ludzi codziennie tak jak TZ, masz pewnie dosc juz tego wszystkiego, stąd Twoj brak chęci jest wytlumaczony. ODskocznia dla Was, wyjazd, odpoczynek,luuuuuuuuuuzik to by Wam napewno pomoglo..a przynajmniej tak mi sie wydaje
ssylvkaa jest offline  
Stary 2010-05-05, 12:25   #3318
gioseppe
Zakorzenienie

czesc dziewczyny
u nas troszeczke lepiej, goraczka w nocy byla nizsza, ale dla swietego spokoju ide po poludniu do lekarza z synkiem
na razie zmykam
buziaki!
gioseppe jest offline  
Stary 2010-05-05, 14:02   #3319
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Cytat:
Tz ma takie ost wielkie potrzeby,ze lzami potrafi zapytac-to co mam isc na bok?mam ogromne checi a ty brak
ehhh

Ty nawet nie wiesz jak ja bardzo wiem o czym Ty mowisz, to ta cholerna rutyna tak na nas-kobiety dziala. Bo wiesz jak to jest- kobieta do seksu musi miec powod a mezczyzna miejsce...
Jedyna rada jaka przychodzi mi do glowy to zafundowanie sobie jakiejs zmiany- kupcie np jakis gadzet erotyczny, czy zafundujcie sobie razem film... dobrze byloby tez zmienic miejsce, ale przy dzieciach to ciezko raczej .
Idzcie na randke- masz z kim dzieci zostawic?- jezeli tak to umowcie sie jak za starych dobrych czasow... Pamietasz jak to było? Spotkanie o 19 a Ty juz od 14 sie przygotowujesz... kurcze miało to swoj urok (dzieciom zamow pizze zobaczysz jakie beda szczesliwe, nie baw sie w gotowanie).... Powiedz Mu czego wymagasz- ma byc ogolony, wypachniony, wyszykowany... powiedz Mu ze dobrze wyglada... Kolacja w restauracji- znajdzcie taka gdzie bedzie odpowiedni klimat- swiece, cicha muzyka, lampka wina... no i stosunkowo udanej nocy zycze
A tak prawde mowiac naszym najwiekszym wrogiem jestesmy my same- to ochote to sobie trzeba w głowie ustawic...

Ech... szkoda ze to sie tylko tak latwo pisze...

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Gioseppe daj znac co lekarz powiedział

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2010-05-05, 14:13   #3320
gosada79
Wtajemniczenie

Cytat:
ehhh

Emalio ja mysle, ze to poprostu przemeczenie ciaglymi obowiazkami w domu, taka codzienna rutyna sprawia ze brakuje Ci checi do figlowania. Mysle tak jak Sylwka ze przydalby Wam sie jakis wypad do kina, reastauracji czy gdziekolwiek bez dzieci, zeby sie od tego oderwac. Wiesz ja Cie rozumiem bo tez siedze w domu tak jak Ty i mam juz tego po dziurki...przyjechala tesciowa i chcialismy sie wybrac gdzies tylko sami ale zawsze cos wypadnie w weekend i na razie nam sie to nie u dalo ale bylam zaskoczona i tak zupelnie inaczej sie czulam jak wybralismy sie sami do centrum, zlapalismy sie za raczki pierwszy raz od nie pamietam jakiego czasu poczulam sie jakbysmy znowu byli narzeczenstwem a to tylko byly zakupy hihi Glowa do gory Kochana
gosada79 jest offline  
Stary 2010-05-05, 15:04   #3321
Nonah
Zakorzenienie

Witam drogie panie
Emalko, podobnie jak dziewczyny uważam, że potrzebna Wam odmiana po prostu i odpoczynek od dzieci i domu... Zresztą, my babki czasem tak mamy i już, za to faceci są jak maszynki do seksu - zawsze i wszędzie Nam potrzebny jest nastrój, którego pewnie Ci brakuje przy tej całej krzątaninie. Dodaj do tego wiosenne przesilenie i masz winowajców
Jestem pewna że to przejściowe kłopoty
Stary 2010-05-05, 15:27   #3322
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cześć Dziewczyny Padam na pyszczek po dzisiejszym dniu w pracy, dobrze ze zaraz wychodze bo już powoli nie wyrabiam...

Emalio, jak ja dobrze rozumiem twoje seksowne () problemy... I nie tylko twoje, jak zdążyłam podczytać. Ja od jakiegoś czasu też jakoś nie mam ochoty na figle - za duzo kłopotów i martwienia się i innych różnych rzeczy na mojej głowie I tabletki anty też robią swoje w obniżaniu libido :/ Ja sobie powtarzam jak mantrę - byle do lata, byle do lata - niech w końcu będzie ciepło i świeci słonce, które moze wygoni z mojej głowy różne złe myśli i niefajne uczucia z mojego serducha. Byle do lata...
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline  
Stary 2010-05-05, 16:05   #3323
sylwia532
Zakorzenienie

ale żeście nadrukowały fiu fiu
temat seksu poruszony...........chyba dobrze bo ja tzn.moje libido wynosi 0 albo i na minusie...........c oś z tym fantem trzeba zrobić
fakt kobiety potrzebują bodźca,nie są automatem jak większość facetów-zawsze i wszędzie
brakuje mi wyjścia we dwoje-na zakupy bezstresowe,jakieś wyjście do kina,restauracji czy na kręgle-od 4 lat nigdzie nie byłam Tż nigdzie mnie nie zaprosi................:n ie: taka babcia klapcia-tak się czuję
Ferg jesteś piękna kobieta-każda baba i każdy facet Ci to powie,w życiu zawsze tak jest trochę szczęcia,troche smutku-tak dla równowagi(z małym wyjatkiem mojej osoby,która w życiu ma zawsze pod górkę)buziaczek
Sylka Ty się nam koniecznie w tym różowym różu pokaż!!!!!!!!!!!!
Maliniak za to ze jesteś z nami!!!!
Nonah ha dzieć mój śpioch był od urodzenia-ba nawet w brzuszku ciągle spał(miałam nawet badania czy wszystko ok,bo mało ruchliwy był leń)nie wiem co to znaczy nieprzespana noc do dziś śpi jak suseł-budzę go bo do przedszkola czas-są oczywiście wyjątki w weekendy ale przeważnie to tak 8-8.30
więc nie taki diabeł straszny
Stary 2010-05-05, 16:17   #3324
ferguusson
Zakorzenienie

Mloda.. oczywiscie sie zgadzam z tym co piszesz-ale w praktyce to wcale nie jest tak latwo wykonalne. mam nadzieje ze Emilko nie masz mi za zle ze pisze w Twoim imieniu-poniekad.. ale jestes pelnoetatowa mama, jeszcze opiekujesz sie dzieckiem.. wcale Ci sie nie dziwie nie zwyczajnie nie masz sily i ochoty. A Tomek mam nadzieje ze sie nie obrazi teraz(bo wpadamy w sobote, to mi pewnie bedzie wypominac, -az zadzwonil do mojego tzta zaprosic) -ale on ma bardzo dobrze z Toba. Posprzatane, obiad ugotowany taki ze hej codziennie. Niejeden facet by chcial byc na jego miejscu. Ja mysle ze to co Was dobija to rutyna-a tego nie da sie tak latwo przelamac. jakby co-ja chetnie zostane z chlopcami a Wy sie wybierzcie gdzies tylko trzeba o tym porozmawiac-nie tylko Ty masz sie starac.
Tomek ( bo pewnie znowu podczytuje)

Co do tabletek.. bralam je dlugo.. i kazdy mi mowil ze obnizaja libido.. YY.. to moje bylo obnizone Teraz przestalam-ze wzgledow zdrowotnych-i Chyba zaczne brac spowrotem bo mi tzta zamecze

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-05-05, 16:30   #3325
ssylvkaa
Wtajemniczenie

Same chcialyscie to macie i sie śmiejciiee! .. heheheh juz sie wstydzeee:-P i nie wierze ze Wam to pokazuje, nie mam neistety osobistego zdjęcia całej kreacji, z tylu byl ogonek puszek Oczywiscie Pink szminka bylaa u kazdej uczestniczki na Ustach a kto ją wzial ze sobą?-tak tak sylvkkka tak tak
(zdjecie usuniete przez autora;P)

Edytowane przez ssylvkaa
Czas edycji: 2010-05-17 o 22:41
ssylvkaa jest offline  
Stary 2010-05-05, 16:47   #3326
sylwia532
Zakorzenienie

Ferg zazdraszczam Ci energii
Sylka jak pięknie Ci w różu!!!!!mnie się podobasz
Stary 2010-05-05, 17:17   #3327
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
-
Gioseppe daj znac co lekarz powiedział
Mloda, dzieki
lekarz obsluchal mlodego, troche mu charczy i swiszczy w oskrzelach i troche zaczyna kaszlec wiec boje sie, zeby nie rozwinelo sie z tego zapalenie oskrzeli. kontrola w pt.

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
Same chcialyscie to macie i sie śmiejciiee! .. heheheh juz sie wstydzeee:-P i nie wierze ze Wam to pokazuje, nie mam neistety osobistego zdjęcia całej kreacji, z tylu byl ogonek puszek Oczywiscie Pink szminka bylaa u kazdej uczestniczki na Ustach a kto ją wzial ze sobą?-tak tak sylvkkka tak tak
sorry, nie czytalam wszystkiego ale czy to Twoj wieczor panienski?
gioseppe jest offline  
Stary 2010-05-05, 17:25   #3328
Nonah
Zakorzenienie

Sylvka, wyglądasz fenomenalnie jako króliczek Playboya

Fergi, wiesz co, ja myślę że to narzeczeństwo tak na Ciebie wpływa Ja świeżo po ślubie miałam taaaką energię, że TŻ stwierdził rezolutnie: "skoro obrączka tak na ciebie działa, to będę ci kupował nową co rok"

Sylwia532, no to farciara z Ciebie, nie ma co

Edytowane przez Nonah
Czas edycji: 2010-05-05 o 17:44
Nonah jest offline  
Stary 2010-05-05, 18:07   #3329
emalia30
Zakorzenienie

dziewczyny dziekuje za opinie,rady,porady i wszelakie pomysly
tak mysle,ze rutyna,nawet jesli juz dochodzi do czegos to wieczorem jak pacierz przed snem
po calym dniu ,zwlaszcza gdy pilnuje mala 10 godz nie mam ochoty na seks pod prysznicem ,choc mamy lazienke w pokoju
myslalam,ze to tylko ja mam problemy takie
okazuje sie,ze nie tylko ja
czasami na sama mysl o seksie to az mnie trzepie,chyba mam seksowstręt ,ale sa dni gdzie sie zmienia na chwile
ja nie lykam tabletek,mam spirale ,miedziana
nie wiem

Madziu bardzo sie ciesze,ze bedziecie,lubie dni takie gdy moge troszke odreagowac a z Wami zawsze jest milutko
nie wiem,czy moj T bedzie to czytal,ale przeciez on nie jest tu winny,tylko ja,w zasadzie to on jest przekochany
ja nawet nie mam ochoty na przytulanki,nie wiem,uczucie moje go niego gdzie umklo,uspalo sie,bo swiadomosc zycia bez niego jest dla mnie okropna i nie do zaakceptowania,ale znowu nie mam ochoty mowic mu ,ze go kocham ,tesknie itd
co w przeciwienstwie z jego strony jest codziennie
moze jestem jakas taka nie ten
zrobilam sie oziebla i czesto chetnie bym trzasla drzwiami i wrocila kiedy naszla by mnie chec
ot tak sama,gdzies ,,nie wazne gdzie
bez dzieci,bez poczucia obowiazku i mysli co ugotowac,ze trzeba posprzatac itd

i zazdroszcze Ci Madziu tego popedu teraz hehe
wiesz ,ciekawe jak bedzie miedzy Wami po takich jak u nas 17 latach i dwojce dzieci - oby tak samo!

Sysiu pieknys kroliczek !

ojej Gioseppe zdrowka dla maluszka !!ehhh oby szybko wyzdrowial i obylo sie bez antybiotyku

Yenn a moze jak mowisz oby do lata !

Sylwia nie tylko Ty kochanie masz ciagle pod gorke-pociesze

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-05-05 o 18:09
emalia30 jest offline  
Stary 2010-05-05, 18:14   #3330
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
ojej Gioseppe zdrowka dla maluszka !!ehhh oby szybko wyzdrowial i obylo sie bez antybiotyku
dzieki kochana!
gioseppe jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości