"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-10, 10:49   #3511
anusia-87
Wtajemniczenie

Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Wiecie co... zazdroszczę Wam, że macie tyle do roboty.... ja siedzę w domu (wychowawczy - na własne życzenie.. ) i głupieje... tż w pracy... dobrze że mam Zuzolka, bo bym chyba zdziczała... miałam się rozejrzeć za przedszkolem, ale z drugiej strony póki mogę to wolę siedzieć z nią dopóki mam ten urlop...
do tego moja mama jest w szpitalu daleko od Poznania i dostaję na łeb... nic super poważnego, ale jednak szpital...

Edytowane przez anusia-87
Czas edycji: 2010-05-10 o 19:34 Powód: drobna poprawka ;)
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-10, 10:55   #3512
maraqjowa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość

Marakuja ładnie wygladałas. A ten nie wiadomo czy TZ jak sie szczerze usmiecha <--- o tak wlasnie.
Cholerka nie zazrdoszcze, zwiazek na odleglosc to faktycznie klapa...
Dziękuję pięknie
I tak już trzeci rok....
Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Marakuju jaka ładna sukieneczka
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

Marakujku, a Ty znowu po nocach siedzisz?
Szałową kieckę miałaś
No co Wy, dziewczyny, ja przez tę sukienkę to do północy chyba siedziałam naburmuszona, bo doszłam do wniosku, że jest brzydka i źle leży A wcześniej jeszcze obraziłam się na swoją grzywkę, bo mi się rozłaziła na środku i o - złośnik gotowy Dopiero jak zostałam wciągnięta na parkiet to zaczęłam się bawić i zapomniałam o grzywce i wiszącej sukience
Malinko, nawet mi nie mów - znów się zasiedziałam do 4 a teraz nie mogę się obudzić :/ a od 8 teoretycznie powinnam pracować
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-05-10, 10:59   #3513
sylwia532
Zakorzenienie

Candy pijoku
marakujko jak ty pięknie wyglądasz
Aga dawno Cię nie było,zakupiłaś może coś z mehrona?????
Emilko ja już się nie mogę doczekać zdjęć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!gratuluję
Stary 2010-05-10, 11:22   #3514
ch0colate
Zadomowienie

GG do ch0colate

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Wiecie co... zazdroszczę Wam, że macie tyle do roboty :emarassment: ja siedzę w domu (wychowawczy - na własne życzenie.. ) i głupieje... tż w pracy... dobrze że mam Zuzolka, bo bym chyba zdziczała... miałam się rozejrzeć za przedszkolem, ale z drugiej strony póki mogę to wolę siedzieć z nią dopóki mam ten urlop...
do tego moja mama jest w szpitalu daleko od Poznania i dostaję na łeb... nic super poważnego, ale jednak szpital...
Oj dokładnie Cię rozumiem, moja mama tez w szpitalu co prawda w Łodzi, ale na drugim końcu miasta...i tak siedze i mysle czy wszytsko ok..na szczescie sa telefony a dzisiaj zajec na uczelni nie mam, wiec sie za rasowanie wzielam bo przeciez sterta rosnie.. przynajmniej jakies zajecie mam

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.

ch0colate jest offline  
Stary 2010-05-10, 11:26   #3515
anusia-87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Oj dokładnie Cię rozumiem, moja mama tez w szpitalu co prawda w Łodzi, ale na drugim końcu miasta...i tak siedze i mysle czy wszytsko ok..na szczescie sa telefony a dzisiaj zajec na uczelni nie mam, wiec sie za rasowanie wzielam bo przeciez sterta rosnie.. przynajmniej jakies zajecie mam
właśnie czekam, czy mama zadzwoni, bo nie ma komórki...
to ja idę powiesić pranko, chyba się właśnie skończyło
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-10, 11:46   #3516
Silloe
Zakorzenienie

maraqjowa fotki wcale nie są złe
Ale teraz tak patrzę na fotki i próbuję dopatrzeć się czekokolwiek na Twojej buzi na co tak narzekasz i za nic znależć nie mogę. Ty nasz tutaj oszukujesz
Ładnie wyglądałaś .
Silloe jest offline  
Stary 2010-05-10, 11:51   #3517
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Ojej dziekuje Ago, a ja nie moge uwierzyc w tyle komplementow pod moim adresem niestety ostatnio mam slabszy okres w mojej "tworczosci" bo jakos wszystko idzie nie tak A Ty Kochana kiedy cos dla nas zmalujesz? dawno juz nie podziwialysmy Twoich pieknych malunkow
Gosadko jesli to jest słaby okres w twórczości to poproszę kilka Twoich makijazy tak mi w-padło w oko że zgapię jeśli pozwolisz

Ja na MM czasu nie mam jak makijaże to na stronie głównej w działach INSPIRACJE lub ABC MAKIJAŻU

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
Candy pijoku
Aga dawno Cię nie było,zakupiłaś może coś z mehrona?????
Emilko ja już się nie mogę doczekać zdjęć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!gratuluję
Sylwio nie, teraz musze się sprężyć i w tym tygodniu zamówić-albo coś z Mehrona (potrzebuję podkładów, fixatora i kleju do rzęs) albo...interesuje mnie też Make-Up Atelier ale ich ceny dwa arzy tyle co Mehron czy Kryolan

agabil1 jest offline  
Stary 2010-05-10, 12:18   #3518
maraqjowa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana
Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
maraqjowa fotki wcale nie są złe
Ale teraz tak patrzę na fotki i próbuję dopatrzeć się czekokolwiek na Twojej buzi na co tak narzekasz i za nic znależć nie mogę. Ty nasz tutaj oszukujesz
Ładnie wyglądałaś .
Wybrałam te najmniej poruszone/prześwietlone Zdecydowana większość niestety nie domaga, zresztą nie mam ich wielu
A jeśli chodzi o moją twarz no to wiadomo - przed wyjściem została odpowiednio zagruntowana Zielona baza, nowy podkład, który działa cuda, świetny puder, którego próbeczkę dostałam od jednej z Wizażanek No i na tym etapie NieWiadomoCzyTŻ wszedł do łazienki i powiedział "Co za oszustwo!" Więc to chyba samo za siebie wszystko mówi Ale dziękuję pięknie i cieszę się, że nie widać tego, co spędza mi sen z powiek
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-05-10, 13:08   #3519
ssylvkaa
Wtajemniczenie

Dzien doobbryyy
Maraqjko ladnie sie prezentowaliscie z NIeWiadomoCzyTŻem
Candy-najlepsszy sposob na KAca?! nie pic dzien wczesniej
anusia, Choco- 3mam kciukasy za Wasze Mamiczki!oby szybko wrocily do zdrowka i do domu.

JA za to weekend mialam pod nazwa"akcja poszukiwania sukienki na wesele"która skonczyla sie fiaskiem, ale za to przypomnialo mi sie ze kolezanka miala do sprzedania tanio sukieneczk, na zdjeciach wyglądala licho, ale na zywooooo chyba mi sie juzzzz spodobala
ssylvkaa jest offline  
Stary 2010-05-10, 13:13   #3520
tylkokasia
Moderator

A ja dziś w nocy a raczej jutro nad ranem (4 rano) powinnam jechać na lotnisko aby wylecieć na wakacje. Ale na lotnisku lekki mexyk i zamieszanie przez ten wulkan i nawet nie wiem czy wylecimy
Nawet nie mam ochoty się pakować ...

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-05-10, 13:25   #3521
sylwia532
Zakorzenienie

Aga ciekawe jak te ceny mają się we Francji i czy są dostępne normalnie w sklepach,może wiesz????bo ja za niedługo odwiedzam Paryżmam już oszczędzone na meteorki i chcę zaszaleć,poza tym wymacać obadać na żywo

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Kasiu no strasznie jest i teraz niepewnie,ale Ty chyba na lotnisko nie masz tak daleko-bo ja czasem jak lecę z Dublina to mam 4 godziny jazdy.................
życzę odlotu na czas i szczęśliwego lotu
Stary 2010-05-10, 13:34   #3522
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
(..)Ja na MM czasu nie mam jak makijaże to na stronie głównej w działach INSPIRACJE lub ABC MAKIJAŻU
(..)
iiiii ferg poszla na glowna popatrzec sobie

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana

Wybrałam te najmniej poruszone/prześwietlone Zdecydowana większość niestety nie domaga, zresztą nie mam ich wielu
A jeśli chodzi o moją twarz no to wiadomo - przed wyjściem została odpowiednio zagruntowana Zielona baza, nowy podkład, który działa cuda, świetny puder, którego próbeczkę dostałam od jednej z Wizażanek No i na tym etapie NieWiadomoCzyTŻ wszedł do łazienki i powiedział "Co za oszustwo!" Więc to chyba samo za siebie wszystko mówi Ale dziękuję pięknie i cieszę się, że nie widać tego, co spędza mi sen z powiek

ale marakus-uwierz mi na slowo ze wygladalas szalowo, bardzo holiludzko A tz-bo my sie im najbardziej podobamy bez makijazu
a naprawde slicznie wygladasz

A Lotnisko dublinskie juz dziala Kasiu? udanego urlopu zycze

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-05-10, 13:41   #3523
anusia-87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
Dzien doobbryyy
Candy-najlepsszy sposob na KAca?! nie pic dzien wczesniej
anusia, Choco- 3mam kciukasy za Wasze Mamiczki!oby szybko wrocily do zdrowka i do domu.

JA za to weekend mialam pod nazwa"akcja poszukiwania sukienki na wesele"która skonczyla sie fiaskiem, ale za to przypomnialo mi sie ze kolezanka miala do sprzedania tanio sukieneczk, na zdjeciach wyglądala licho, ale na zywooooo chyba mi sie juzzzz spodobala
dziękuję
może też się pochwal ?

a właśnie Marakujka, naprawdę śliczna ta sukienka
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-10, 14:09   #3524
eweska
Moderatoreska

Kasiu trzymam kciuki za lot, oby doszedł do skutku i żebyś mogła nacieszyć się wycieczką

Ja jak zwykle przy garach, chwilka przerwy bo schabik się ładnie piecze Dziś serwuję na obiad schab w sosie winnym z sałatką Jak synal przyjdzie ze szkoły będziemy się zajadać, a ja głodna już bardzo śniadania zapomniałam zjeść :/ Ale już nie będę nic jadła bo za godzinkę będzie obiad
eweska jest offline  
Stary 2010-05-10, 14:18   #3525
ferguusson
Zakorzenienie

omg

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-05-10, 14:21   #3526
anusia-87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
zgadzam się

a tak swoją drogą, brakuje Agi na MM...
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-10, 14:27   #3527
maraqjowa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
Dzien doobbryyy
Dzień dobry Sylwuś
Dziękuję za miłe słowa, ale ja z NieWiadomoCzyTżem wymiękamy przy Twojej kreacji króliczka Nie myśl, że nie widziałam - oglądałam z naprawdę dużą przyjemnością - wyglądałaś szałowo i całkiem uroczo Niestety nie miałam możliwości komentować na bieżąco
Cytat:
ale marakus-uwierz mi na slowo ze wygladalas szalowo, bardzo holiludzko A tz-bo my sie im najbardziej podobamy bez makijazu
Dziękuję Fergi Bardzo jest mi/nam miło tż-a mam wyjątkowo wyrozumiałego - lubi mnie w obu wydaniach i nie przeszkadza mu makijaż
Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
a właśnie Marakujka, naprawdę śliczna ta sukienka
Dzięki Sukienka ma już przeszło dwa lata, ale fajnie wiedzieć, że jeszcze daje radę
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-05-10, 14:32   #3528
gosada79
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Gosadko jesli to jest słaby okres w twórczości to poproszę kilka Twoich makijazy tak mi w-padło w oko że zgapię jeśli pozwolisz

Ja na MM czasu nie mam jak makijaże to na stronie głównej w działach INSPIRACJE lub ABC MAKIJAŻU

Sylwio nie, teraz musze się sprężyć i w tym tygodniu zamówić-albo coś z Mehrona (potrzebuję podkładów, fixatora i kleju do rzęs) albo...interesuje mnie też Make-Up Atelier ale ich ceny dwa arzy tyle co Mehron czy Kryolan
Agus zgapiaj do woli, jest mi niezmiernie milo ze moje "maziaje" moga Ci sie przydac do inspiracji Przejzalam wlasnie strone glowna...niesamowicie pouczajace artykuly i swietne makijaze! akurat w srode szykuje mi sie sesja z makijazem biznesowym, wiec skorzystam z Twoich wskazowek

Marakujko sliczna sukienka, pieknie wygladalas

OE trzymam kciuki za MACa i wyniki matury oczywiscie

Emalio dziekuje za slowa otuchy
gosada79 jest offline  
Stary 2010-05-10, 16:32   #3529
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Eh, musze ponarzekac na prace
Mama swietny, 6cio osoby zespół ,ludzie z ktorymi mozna "konie kraść"...a tu nagle, szefunio zapowiada małe zmiany, rozbije moj team na osobne działy, rozne pietra itp. Az mi sie przykro zrobilo, bo do tej pory bardzo fajnie mi sie z nimi pracowalo...chyba moj najlepszy work team jaki mialam. Ehhh....wszystko co dobre....
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-05-10, 16:45   #3530
anusia-87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mama swietny, 6cio osoby zespół ,ludzie z ktorymi mozna "konie kraść"...a tu nagle, szefunio zapowiada małe zmiany, rozbije moj team na osobne działy, rozne pietra itp. Az mi sie przykro zrobilo, bo do tej pory bardzo fajnie mi sie z nimi pracowalo...chyba moj najlepszy work team jaki mialam. Ehhh....wszystko co dobre....
znam to... choć z trochę innej strony jak jeszcze chodziłam do pracy, miałam przyjemność pracować z naprawdę fajnymi ludźmi, na których można było polegać i nigdy nie było nudno poszłam na wychowawczy i jak zajrzałam po jakimś czasie - połowy ludzi nie ma... albo przeniesieni albo zwolnieni, albo sami odeszli...
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-10, 16:47   #3531
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:

Piękna sukienka !
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-05-10, 18:00   #3532
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Witam po pracy

Marakujo dalej czekam na adres

Chyba ide prasowac, mam taka góre ze dziwie sie ze mam co jeszcze na siebie włozyc...

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2010-05-10, 18:51   #3533
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

witajcie
ja jakos dzis zabiegana
rano sprzatanie,gotowanie ,teraz jeszcze konczylam na jutro ogorkowa,bo jutro chce miec wolne od wszystkiego
myslalam,ze mala bede juz miec,ale oni wlasnie na Kanarach i nie wiem,ale dzwonila Gosia i mowila,ze nie wie jak to bedzie i czy wyleca
wiec czekam na wiesci od niej
wiec Kasiu powodzenia,oby Ci sie jakos udalo szczesliwie jednak wyleciec na wymarzony urlop

a dzis rano byla u mnie moja fryzjerka i zrobila mi odrosty,bo juz takie mialam,ze szok i teraz blondi ze mnie ,ze az dziwnie sie czuje
tak jasno
ona ma w srode rano leciec do Pl na komunie i nie wie czy poleci przez te pyly wulkaniczne,zamieszanie niezle
dzwonili dzis do PL i tam lotniska wszystkie pozamykane,wiec lecacy do Pl w od dzis ponoc do piatku nie dotra tam niestety a lotnisko w Dublinie ma byc zamkniety od czwartku-znajoma pracujaca na lotnisku mowila dzis

Marakujko cudnie wygladalas i cos za duzo od siebie chcesz! nie ma sie do czego przyczepic! przesympatyczna z Was para

Malina walcz,trzymam kciuki!

Ania tez jestem zdania,ze jesli razem jest Wam super to nie wazna jest zadna roznica wieku oby z mama bylo wszystko ok

Sysiu z Twoja tez!

Aga widzialam juz Twoje makijaze przegladajac ost stronki,sa boooskie,masz raczunie oj masz!!

Mloda jak tam Dexter?spodobal sie?

Ishi ehhh ,szkoda,moze jakos sie z nowa grupa zgracie,tego Ci zycze,by jednak mila atmosfera w pracy pozostala,jednak wiekszosc czasu sie w niej spedza

Ewesko nie moge doczekac sie zdjec z tej sesji w kasynie,wow,pewnie beda mega jak zawsze wszystko
ja dzis spaghetti ,jutro ogorkowa
a za chwile mam zamiar zabrac sie do zrobienia sernika wiedenskiego

Gosadko zapomnialam dodac,ze ciacho pycha,poczestowalam znajomych i tez mowili,ze pyszne no nie ma sprawy!

Olenko hehe daleko mi do profesor,ale jestes usprawiedliwiona dobrym wynikiem
brawo! no i kciuki za MAC-a!
emalia30 jest offline  
Stary 2010-05-10, 18:59   #3534
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Spodobał sie Emalio . Niezly czub- ja lubie takich .
Zaraz ide ogladac dalej jako dodatek do pizzy

Tylkokasia
kciuki trzymam za Wasz wylot

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2010-05-10, 19:24   #3535
anusia-87
Wtajemniczenie

dziękuję Emalia
narobiłaś mi ochoty na ogórkową i chyba jutro zrobię kurcze, w ogóle chce mi się czegoś kwaśnego... szczawiu, albo żelków kwaśnych
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-10, 19:25   #3536
maraqjowa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Marakujko sliczna sukienka, pieknie wygladalas
Dziękuję Gosadko bardzo mi miło
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Piękna sukienka !
Nie spodziewałam się, że aż taki miły odzew wywoła Strach się bać co bym przeczytała, gdybym ją wrzuciła na szafę Dzięki
Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość

Marakujo dalej czekam na adres
Ojejkujejku! Strasznie Cię przepraszam i już spieszę na priva Miałam napisać w nocy i wyleciało mi z głowy jak do łazienki wybyłam
Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Marakujko cudnie wygladalas i cos za duzo od siebie chcesz! nie ma sie do czego przyczepic! przesympatyczna z Was para
Dziękuję pięknie Kochana Może faktycznie trochę marudzę Już się poprawiam
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-05-10, 20:00   #3537
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

Mloda to teraz polknelas bakcyla serialowego i nic tylko Cie wetnie

Ania nie ma za co
ja tez uwielbiam kwasniaki

Marakujko dobrze,ze zmienilas zdanie,poprawa i skrucha przyjeta

a ja lece teraz ten sernik piec
emalia30 jest offline  
Stary 2010-05-10, 20:31   #3538
paula.cw
Wtajemniczenie

Ojej ale Was ciężko nadrobić
Ostatnio udało mi się poczytać jak byłyście na etapie rozmowy o problemach łóżkowych. Już miałam napisać o swoich doświadczeniach jak mnie mój Łukasz z kompa wygonił :P
Ja mogę tylko powiedzieć że u mnie w przypadku jak nie czułam totalnie ochoty to się po prostu "zmuszałam" a potem było tak fajnie że następnego dnia chciałam jeszcze U mnie w każdym bądź razie działa.

Nie było mnie bo szkolę się ostro, do tego w weekend byłam we Wrocławiu. Miałam mam nadzieję ostatni egzamin. Jak już zacznę pracę na normalnych zmianach to będę miała więcej czasu żeby zaglądać, ale żeby nie było jestem cały czas
paula.cw jest offline  
Stary 2010-05-10, 21:14   #3539
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
jak może rozbić 6 osób na jeszcze mniejszy zespół ?

No trudno ishi, nic nie zrobisz, zawsze możecie umówić się po pracy

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ojej ale Was ciężko nadrobić
Ostatnio udało mi się poczytać jak byłyście na etapie rozmowy o problemach łóżkowych. Już miałam napisać o swoich doświadczeniach jak mnie mój Łukasz z kompa wygonił :P
Ja mogę tylko powiedzieć że u mnie w przypadku jak nie czułam totalnie ochoty to się po prostu "zmuszałam" a potem było tak fajnie że następnego dnia chciałam jeszcze U mnie w każdym bądź razie działa.

Nie było mnie bo szkolę się ostro, do tego w weekend byłam we Wrocławiu. Miałam mam nadzieję ostatni egzamin. Jak już zacznę pracę na normalnych zmianach to będę miała więcej czasu żeby zaglądać, ale żeby nie było jestem cały czas
znaczy się -musisz się rozkręcić

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-05-10, 21:22   #3540
OE6
Zadomowienie

Nie dziękuję wszystkim.

Kuferek mi się rozwalił... jestem zdruzgotana mam ochote pozabijać wszystkich...

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku

http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości