"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-12, 21:31   #3661
Maliniarka
Zakorzenienie

Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Nadrabiam, nadrabiam, kurczę, nie mogę się oderwać

jestem na 116 stronie

Olu, no można się tu wzruszyć, ale poryczeć przez net też się potrafię...to chyba nie jest zbyt zdrowe ciekawe czy teraz bym napisała rozszerzoną maturę na stówkę?

Fergi, ja na razie tylko daję korki z angielskiego jeszcze oficjalnie nie uczę

Anuś, dzięki, cieszę się, że się udaje jako tako, chociaż wstyd mi, że tak słabo teraz to tylko staram się sobie nie narobić więcej zaległości

Idę pasmatrić Jukendens
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-05-12, 22:12   #3662
paula.cw
Wtajemniczenie

A co do depilatorów to wygląda na to że wygrywa Braun- ja mam dwa- starszy prosty ale z golarką- dobre do bikini, i nowszy z masażerem- lepszy no do pach.
Wszystko oczywiście zależy od wrażliwości, bo np moja mama nie może używać depilatora. Ja nie mam problemu i jak się zastanowimy to nie trwa - u mnie łydki jakieś 7 minut a spokój na 1,5-2 tygodnia. Czasem depiluję też pachy- boli. Ale głównie za pierwszym razem- ja nie mam dużo włosów więc się męczę przez 10 minut ale za to za drugim razem jest już spoko.
paula.cw jest offline  
Stary 2010-05-12, 22:48   #3663
ssylvkaa
Wtajemniczenie

Dziewczyny wielkie dzieki za zwrocenie uwagi na moj temat!
Jak zakupie juz sprzęt too sie Wam pochwale i dam opinie, jestem bliskaa zakupu przez internet oby sie wszystko powiodlo

MAliniak Ty fuksiaro 0.5%! czasemmmmmm warte zachodu, skąds to znam
ssylvkaa jest offline  
Stary 2010-05-12, 23:37   #3664
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Nadrobiłam

Trzymam kciuki za egzaminy, prawka, chorujace babeczki itd

OE pozytywne myslenie i pewnosc siebie.... Tak jak juz tu napisano- Oni własnie Ciebie szukaja tylko jeszcze tego nie wiedza

Gosado upiekłam salcesona , kurcze jestem taka z siebie dumna- po produkty pojechałam na rowerze w totalna ulewe- oberwanie chmury, wróciłam przemoczona do majtek.... Ale dobre ciacho mam za to

Ale dzis miałam dzien........
To juz rytual ze jak moj TZ podnosi sie z łozka do pionu to ja wstaje do toalety (to po 5 rano jest), zanim zasne zawsze słysze ze drzwi zamyka...
Spie....
Nagle budzi mnie TZ... "kotek, sorki ze Cie budze ale musisz wstac, nie ma auta na parkingu".... Na zegarku 6:20, On blady jak sciana, widac ze ma stres roku...
Trzeba zadzwonic na policje, moze po prostu odholowali nam autko...
Dzwonie- podaje rejestracje... jest!!!
Zabrali nam za nieprawidłowe parkowanie. Koszt: 222,50 euro.

A wczoraj dowiedziałam sie ze trace prace za niedlugo... jak mi to szefowa powiedziała to sie popłakała.... hmmmmmm

Jak widac to czas "dobrych wiadomosci"
Ja chce do domu!!!!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2010-05-12, 23:49   #3665
OE6
Zadomowienie

Młoda trzymaj się kochana dacie radę!

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku

http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline  
Stary 2010-05-12, 23:59   #3666
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Młoda trzymaj się kochana dacie radę!
Jakos musze sie trzymac- ja z tych pozytywnie myslacych jestem na szczescie, uwazam ze wszystko sie dzieje po cos...

Mloda jest offline  
Stary 2010-05-13, 00:32   #3667
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

Młoda całe szczęście,ze masz takie podejscie
zawsze nieszczescia chodza parami ,niech je.....
głowa do gory,na pewno czeka Cię lepsza posadka

Malina nie dziekuj,nie przejmuj sie jesli czasu Ci brak na odp nam tu
rozumiemy,czekamy i dopingujemy w kazdym dzialaniu
w chwili wolnej prosze zmaluj cos,to dobrze na Ciebie dziala

Ola MAC tylko Ciebie chce ! a ja bym chciała byc tym MAC-kiem
emalia30 jest offline  
Stary 2010-05-13, 00:39   #3668
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Młoda całe szczęście,ze masz takie podejscie
zawsze nieszczescia chodza parami ,niech je.....
głowa do gory,na pewno czeka Cię lepsza posadka
U mnie to chodza stadami, watahy jakies.... ja nie wiem.
Nie bede sie przejmowac, co to to nie!!!!

Mloda jest offline  
Stary 2010-05-13, 01:08   #3669
emalia30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
U mnie to chodza stadami, watahy jakies.... ja nie wiem.
Nie bede sie przejmowac, co to to nie!!!!
powiem CI,ze u mnie byl taki okres,ze doslownie nie byla ani jednego dnia by swiecilo slonce i zapowiadalo sie na poprawe...w koncu odmienia sie pomalu,choc do tego czego pragne jest jeszcze to nie trace wiary
Młoda silna masz osobowosci i cale szczescie! Nie daj sie zyciu kopac po d.... - oddaj!

lece lulu
spokojnej nocki kochane babeczki
dobranoc
emalia30 jest offline  
Stary 2010-05-13, 01:55   #3670
maraqjowa
Zadomowienie

Młoda, agenciaro! nie, żebym Cię próbowała pocieszać, bo widzę, że tego nie potrzebujesz jakoś specjalnie, ale muszę powiedzieć, że strasznie zazdroszczę Ci tego podejścia i sama chciałabym je sobie wdrukować do tego zakutego łba gratuluję, bo ja mam tak, że jak mi się trochę zaczyna walić na głowę to panikuję, dołuję i niepotrzebnie stresuję się na zapas. Także Twoja "chłodna kalkulacja" wydaje mi się niesamowita i przede wszystkim - bardzo zdrowa. Tak trzymaj! Jestem pewna, że wszystko się ułoży Buźka dla otuchy
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-05-13, 02:17   #3671
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Młoda, agenciaro! nie, żebym Cię próbowała pocieszać, bo widzę, że tego nie potrzebujesz jakoś specjalnie, ale muszę powiedzieć, że strasznie zazdroszczę Ci tego podejścia i sama chciałabym je sobie wdrukować do tego zakutego łba gratuluję, bo ja mam tak, że jak mi się trochę zaczyna walić na głowę to panikuję, dołuję i niepotrzebnie stresuję się na zapas. Także Twoja "chłodna kalkulacja" wydaje mi się niesamowita i przede wszystkim - bardzo zdrowa. Tak trzymaj! Jestem pewna, że wszystko się ułoży Buźka dla otuchy
Ja tez jestem tego pewna .... To juz zakrawa o bezczelnosc .
Nie no bez zartow- ja tak po prostu mam, nie wolno sie dolowac, trzeba działac- choc mi tez sie zdarzaja takie momenty ze sie zalamuje, ale to trwa przewaznie jedno popołudnie (bo to jest tak- chce sie wygadac komus, no komu? TZ pod reka, On nie umie mnie pocieszyc- bo faceci tego nie potrafia wiec ja sie wkurzam ze Jemu to nie wychodzi i jak nie to nie , podnosze sie z popiołów jak feniks i do dzieła!!!)

Marakujo mam za to zła wiadomosc- miałam dzis list wysłac, ale przez to całe zamieszanie nie zdazyłam na poczte. Jutro tu wolne- swieto, wiec dopiero w piatek wysle. Wybacz (dołoze bonusik )

Mloda jest offline  
Stary 2010-05-13, 09:28   #3672
eweska
Moderatoreska

Dzień dobry

W miarę się dziś wyspałam Pogoda taka sobie, pochmurno, ale nie pada jak na razie
Muszę do sklepu później wyjść, a o 13 sesja

Synal zadowolony jak nie wiem, podoba mu się bardzo, dobrze że są teraz komórki więc możemy być w kontakcie bez przerwy Hehehe nie ma to jak przeżywająca mamusia, synal w sumie pierwszy raz wyjechał na tak długo sam bez rodziców lub dziadków Ale dobrze sobie radzi Nie jestem mamą jakąś taką, że trzyma synka przy sobie, że nie przeciełam tej przysłowiowej pępowiny, ale jednak jest to przeżycie dla nas

Młoda dzielna kobitka z ciebie, dasz sobie radę nie ta praca to będzie inna
eweska jest offline  
Stary 2010-05-13, 09:43   #3673
anusia-87
Wtajemniczenie

Mloda strasznie podoba mi się Twoja postawa ja tak nie potrafię...
ale i tak przytulasek na otuchę

a tak w ogóle to witam wszystkich

Eweska bądź dzielna ja też jak nie mam przy sobie Zuzy bo np jest u ojca (czaaaaaaasem) czy nawet na dłużej wychodze, to mimo, że wiem, że nic się jej nie stanie, to i tak się zastanawiam co robi, czy nie płacze, czy przewinięta, czy się nie uderzyła (bo lata jak perszing), czy najedzona itp

Edytowane przez anusia-87
Czas edycji: 2010-05-13 o 09:48
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-13, 09:52   #3674
sylwia532
Zakorzenienie

Młoda kurczaki z tym autem-tyle kasiory?????wiem,że mandaty są u was drogie ale...........masakra
a z praca to pewniak???lubię Cie szalenieTwoje podejście do wielu spraw
ja mam taki kryzys,że nie chce mi się tu wracać po wakacjach i zostałabym w Polsce..........
Stary 2010-05-13, 10:00   #3675
eweska
Moderatoreska

Anusia jestem dzielna, ale mimo wszystko również się zastanawiam co tam u nie go, wiem to duży chłopak w końcu skończył już 10 lat, jest samodzielny i nie zachowuje się jak typowy jedynak ale mam jego jednego, zostałam sama w domku jak palec, synal nad morzem, mąż we Francji. Z synalkiem zawsze było mi raźniej i nie tęskniłam tak bardzo do męża bo zawsze jakieś zajęcie było,zawsze można było się do kogoś odezwać, a teraz pusto :/ Ale za to tż dzwonił wczoraj, dzisiaj z rana też miałam telefon hehehee i wieczorem też będzie dzwonił O synka się nie martwię bo to odpowiedzialny chłopak i się nie boję o niego, tylko chodzi mi o to, że tak pusto w domku. No ale zlecą te dwa tygodnie szybko, synal niech się dobrze bawi i oby im pogoda dopisała
eweska jest offline  
Stary 2010-05-13, 10:02   #3676
sylwia532
Zakorzenienie

Eweska dla mnie to,że się martwisz,troszczysz świadczy o tym,że jesteś dobra mama,masz świetny kontakt z synem-a i syn odważny,żaden mami synuś bo pojechał i zadowolony i nie płacze
mój na razie taki mamusiowy
Stary 2010-05-13, 10:10   #3677
eweska
Moderatoreska

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
Eweska dla mnie to,że się martwisz,troszczysz świadczy o tym,że jesteś dobra mama,masz świetny kontakt z synem-a i syn odważny,żaden mami synuś bo pojechał i zadowolony i nie płacze
mój na razie taki mamusiowy
Wiesz co ja się troszkę obawiałam jak to będzie bo my zawsze razem we dwójkę, zawsze przeżywalismy rozstania z mężem i tatusiem, wspieraliśmy się oboje, bałam się czy synal będzie chciał jechać, ale moje obawy zostały rozwiane jak się zbliżał termin wyjazdu, synal nie mógł sie doczekać, odliczał dni, a wczoraj taki szczęśliwy wsiadał do autokaru, zadowolony i z uśmiechem na twarzy i powiedział do mnie "w końcu uwolnimy się od rodziców " Ale wiecie co czym mnie zaskoczył, tym że puszczał mi cały czas sygnałki jak jechali, chyba nauczył się że wtedy się nie martwię Bo jak tz wyjeżdża czy wraca do domku to co jakiś czas w czasie podróży puszcza mi sygnalki bo wtedy wiem że wszystko jest ok i synal to podłapał Dzwoniłam do niego jak jechali, ale też nie chcę przeginać z telefonem no bo bez przesady nie będę bez przerwy go kontrolować, synal jak ma ochotę porozmawiać ze mną to puszcza mi dłuższy sygnalek i ja oddzwaniam do niego
eweska jest offline  
Stary 2010-05-13, 10:20   #3678
Nonah
Zakorzenienie

Witam Was
Miałam trochę ploteczek do nadrobienia... ale udało się

Z tymi depilatorami to wam trochę zazdroszczę hartu ducha (czy raczej ciała, hehe) - ja mam wrażenie że ktoś mnie pali żywym ogniem i poraża prądem jednocześnie... dlatego jednak wybieram maszynkę

Mloda, Twoja postawa obywatelska jest godna podziwu Jesteś wspaniałą, dzielną kobietką i na pewno wszystko się super ułoży

Ola, trzymam kciuki za MAC - w końcu jak nie Ty to kto?? Kurczę, jak już dostaniesz tę pracę, to się normalnie przejadę do stolicy "oblukać" Cię na żywo
Stary 2010-05-13, 10:48   #3679
anusia-87
Wtajemniczenie

Eweska masz rację, jak dziecka nie ma to pusto w domu... Ja pamiętam jak kiedyś ojciec wziął malą na weekend, a ja później wpadłam przerażona do pokoju, że Zuzi nie ma
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-13, 10:50   #3680
sylwia532
Zakorzenienie

depilator dostałam od Tż kiedyś robiłam 3 razy-odpusciłam-wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Stary 2010-05-13, 10:54   #3681
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Ewesko, mam pytanie-jakich profesjonalnych kosmetyków używasz i jakie polecasz? Kryolan, Mehron itp. Będę wdzięczna

agabil1 jest offline  
Stary 2010-05-13, 11:25   #3682
eweska
Moderatoreska

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Ewesko, mam pytanie-jakich profesjonalnych kosmetyków używasz i jakie polecasz? Kryolan, Mehron itp. Będę wdzięczna
Aga z Kryolana mam cienie prasowane pojedyncze nie jestem z nich zadowolona, zdecydowanie bardziej wolę Inglot, ponieważ te są mało na pigmentowane, nie zbyt dobrze rozprowadzają się zwlaszcza na bazie.
Mam też pojedyncze sypkie, są świetne mocno na pigmentowane, kolory intensywne, fajnie się rozprowadzają.
http://allegro.pl/item1037562235_fix...olan_7229.html tego nie muszę opisywać bo jak wiadomo jest genialny.
http://allegro.pl/item1021855670_min..._art_9026.html bardzo intensywne kolory, bardzo dobrze kryją, są bardzo wydajne, cieżko je zmyć.
http://allegro.pl/item1022432076_pro..._art_5700.html totalna porażka, nie lubię tego pudru, może na twarzy wygląda ok, ale konsystencja pudru to tak jak mąka, wszędzie się sypie, ciężko otworzyć opakowanie bo puder mimo szczelnego zamkniecia i tak się przedostaje i wysypuje, strasznie się pyli.
http://allegro.pl/item1026002816_flu...olan_9130.html bardzo fajny podkład, nie kryje bardzo mocno, nie robi maski.
http://allegro.pl/item1026011660_pod...olan_5047.html to to chyba znasz bo wydaje mi się za posiadasz
http://allegro.pl/item1028173771_baz..._art_9095.html odradzam nic szczególnego wolę już bazę artdeco lub duraline Inglota.
http://allegro.pl/item1034328910_pro...lan_75000.html bardzo fajny i wydajny kamuflaż, dobrze kryje, uzywam go i do makijazy slubnych jak i do sesji zdjeciowych Sprawdza się dobrze.
Co do Mehrona to z tej firmy mam puder fixujący, jest rewelacyjny, jeszcze jak nie miałam fixera w sprayu to jego uzywałam makijaze trzymały się doskonale.
Mam jeszcze puder złoty i liquid są w porządku no i juz nic więcej z tej firmy nie mam, chyba że zapomniałam o czymś.
eweska jest offline  
Stary 2010-05-13, 11:36   #3683
ferguusson
Zakorzenienie

mloda-podziwiam Cie za podejscie do zycia. chyba zapisze sie do Ciebie na prywatne lekcje Moge?
Dobrze ze auto tylko odholowane a nie skradzione

tak mam ochote wrzucic cos na MM, ale ciagle czasu brak czemu doba nie ma 72 godzien??

ewesko-nie martw sie synem. jest taki smialy, odwazny, swietny chlopak poprostu. Az sie zaskoczylam jaki dojrzaly na swoj wiek i rozmowny Swietnie go wychowalas

widze ze przewijal sie temat depilatora i tysiace innych-ale nie zdazylam sie zalapac
w kwestii depilatora-wcale mnie to nie boli nawet lubie depilowac nogi(a mam jaki deplitor od taty, bez nasadek, chlodzacych przystawek itp) ale bardzo pekaja mi naczynka i boje sie go uzywac..

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-05-13, 12:05   #3684
emalia30
Zakorzenienie

witaski

zaraz sniadanie,szybki malunek i jade na kawke do kolezanki

Ewesko moj Kacper od najmlodszych lat ma przeprawe w rozstaniach (zycie tak ukladalo) ,jak roczek skonczyl do USA wyjechalismy najpierw maz a ja po 3 -mcach na 3 m-ce i wrocilismy po niego
myslalam,ze mi serce peknie,plakalam kazdego dnia
pozniej jak mial skonczone 3lata wyjechalam na 2 m-ce z siostra zostal bo pojechalam do Tz-a do Irl a on dojechal pozniej z nimi
i mimo,ze z roku na rok starszy i jezdzil tez do mamy mojej na wakacje co roku to troska o niego ta sama
niezaleznie od wieku zawsze bedzie moim dzieckiem
a teraz dziele troski bo mam drugiego brzdaca
jak widzisz syn daje sobie znakomicie rade a to swiadczy jaka super mamusia jestes i jak wspaniale go wychowalas !brawa!

Nonas hehe pali mowisz
jesli pali to jasne,nie dziwie sie,ze wybralas maszynke
dla mnie jest to szybszy choc wrrr krotkotrwaly efekt gladkich nog- a szkoda

Madzia jak sie miewa Wojtek?

toscie powymienialy tutaj różnosci kosmetycznych ohohoho
ale jesli ktos ma z tego zarobek jakis to warto zainwestowac w te cuda,dla samej siebie hm...albo za gratis innym - gorzej

milego dnia kochane
emalia30 jest offline  
Stary 2010-05-13, 12:10   #3685
eweska
Moderatoreska

Ferguusson, Emalio dziękuję za miłe słowa Staram się jak mogę żeby wychować syna na odpowiedzialnego,zaradneg o i nie tylko A co z niego bedzie okaże się za kilka lat
Tęskni mi się do takiego malutkiego brzdąca, ten czas tak ucieka, dzieci szybko rosną

No i u mnie zaczęło lać :/ Ciemno się zrobiło, paskudna pogoda :/
eweska jest offline  
Stary 2010-05-13, 12:11   #3686
OE6
Zadomowienie

No i tak trzymać Młoda!

U mnie leje i jest burza. Ściana deszczu po prostu! Dobrze, że jutro pracuje, bo miałam dzisiaj, ale modelka ma maturę z geografii xD.

Co do depilatorów, mój chłopak mi kupił brauna chyba, takiego z jakimiś wypustkami czy cos, ale nie używam xD. Za to moja mama owszem, depiluje sobie nim nogi xD

Nonah, musimy zrobić zlot!

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku

http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline  
Stary 2010-05-13, 12:23   #3687
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Aga z Kryolana mam cienie prasowane pojedyncze nie jestem z nich zadowolona, zdecydowanie bardziej wolę Inglot, ponieważ te są mało na pigmentowane, nie zbyt dobrze rozprowadzają się zwlaszcza na bazie.
Mam też pojedyncze sypkie, są świetne mocno na pigmentowane, kolory intensywne, fajnie się rozprowadzają.
http://allegro.pl/item1037562235_fix...olan_7229.html tego nie muszę opisywać bo jak wiadomo jest genialny.
http://allegro.pl/item1021855670_min..._art_9026.html bardzo intensywne kolory, bardzo dobrze kryją, są bardzo wydajne, cieżko je zmyć.
http://allegro.pl/item1022432076_pro..._art_5700.html totalna porażka, nie lubię tego pudru, może na twarzy wygląda ok, ale konsystencja pudru to tak jak mąka, wszędzie się sypie, ciężko otworzyć opakowanie bo puder mimo szczelnego zamkniecia i tak się przedostaje i wysypuje, strasznie się pyli.
http://allegro.pl/item1026002816_flu...olan_9130.html bardzo fajny podkład, nie kryje bardzo mocno, nie robi maski.
http://allegro.pl/item1026011660_pod...olan_5047.html to to chyba znasz bo wydaje mi się za posiadasz
http://allegro.pl/item1028173771_baz..._art_9095.html odradzam nic szczególnego wolę już bazę artdeco lub duraline Inglota.
http://allegro.pl/item1034328910_pro...lan_75000.html bardzo fajny i wydajny kamuflaż, dobrze kryje, uzywam go i do makijazy slubnych jak i do sesji zdjeciowych Sprawdza się dobrze.
Co do Mehrona to z tej firmy mam puder fixujący, jest rewelacyjny, jeszcze jak nie miałam fixera w sprayu to jego uzywałam makijaze trzymały się doskonale.
Mam jeszcze puder złoty i liquid są w porządku no i juz nic więcej z tej firmy nie mam, chyba że zapomniałam o czymś.
wow, Ewelinko, dziękuję za obszerną relację
ja planuję sztyfty Mehron i fixator tej marki...sama już nie wiem

agabil1 jest offline  
Stary 2010-05-13, 12:25   #3688
eweska
Moderatoreska

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wow, Ewelinko, dziękuję za obszerną relację
ja planuję sztyfty Mehron i fixator tej marki...sama już nie wiem
Sztyftów nie miała z tej firmy więc nie mogę na ich temat nic napisać.

Ale nudaaaa :P
eweska jest offline  
Stary 2010-05-13, 13:12   #3689
anusia-87
Wtajemniczenie

ja sobie troche pomarudzę, mogę?
bo wczoraj teżetowi zachciało się wspólnych zakupów, no to poszliśmy...w miarę ciepło było, to sobie pomyślałam, że spacerek dobrze nam zrobi. A tu w drodze powrotnej jak lunęło... Osłony na wózek nie wzięłam, no to Zuzkę swoją kurtką przykryłam. I z mojego "ozdrowienia" nici... ciągle mi zimno, znooowu mnie gardło boli, grrr....
nic mi się nie chce... chyba zrobię bunt i nie będzie obiadu
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-13, 13:28   #3690
sylwia532
Zakorzenienie

gdziesz wyczytałam,że sztyfty mehrona sa lepsze-ale nie pamiętam gdzie i żeby nie było,że nakręcam bo Aga wiesz ja tez się czaję-ale nie wiem jak z kolorami-jakieś 3 masz jakieś typy????

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości