"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-22, 21:43   #4231
Alexiandra
Raczkowanie

Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Mam nadzieje ze ta wielka woda jak naszybciej opusci Wrocław (

www.alexis118.maxmodels.p l
www.alexis118.carbonmade. com

Kilka zmeczonych twarz pełnych nadziei ...

Alexiandra jest offline  
Stary 2010-05-22, 21:48   #4232
ewciaa82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Aniu, nie muszę mieć własnych kosmetyków ani pędzli. Oni mi wszystko dadzą. Teraz obmyślam plany, tak żeby być choć troszkę przygotowanym. Każdy mi mówi, że dam radę.. i ja wiem, że dam! W końcu trzymacie za mnie kciuki, mój TŻ we mnie wierzy, cała rodzinka również (łacznie z rodzinką TŻ) i co najważniejsze idę z wymarzoną modelką
Olcia jak ja sie ciesze
Gratuluje kochana, bedziemy mialy wtyke w MACu, na 100%, bo kciuki dzialaja cuda

Ja dzis dalam d...Bylam w perfumerii i natknelam sie na znanego (ja akurat o nim nie slyszalam) make up artyste, przylecial do Uk specjalnie na szkolenia(ktorych sam udziela), Daniel Chavez, Rozmawialam z nim i pytalam o szkole, jaka poleca itd i zawolal dziewczyne, ktora pracuje dla Smashbox. Powiedziala,ze akurat potrzebuja nowych ludzi i chetnie wezmie ode mnie numer, bo widzi potencjal- a ja na to "narazie chce zdobyc kwalifikacje i nie jestem zainteresowana praca"...No powiedz mi kto normalny tak odpowie?!! Jestem porabana!!

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2010-05-22 o 21:50
ewciaa82 jest offline  
Stary 2010-05-22, 21:49   #4233
anusia-87
Wtajemniczenie

ooo, to może będą mieli brokat bo pomysł pierwsza klasa

zaczytałam się o olejach do włosów siedzę właśnie zresztą z rycyną na głowie
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-22, 21:51   #4234
oLLeM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Na razie chyba nie zalalo mi Kozanowskiej..ale ciezko to wyglada.
Ja obecnie jestem w wlkp i tu jestem bezpieczna ale za tydzien mialam jechac do tego mieszkania(mojego.. )
Tz zabral wazne rzeczy-moje i swoje i udaje sie do siostry (okolice Pl.Grunwaldzkiego)
Ale ma problem z dojazdem bo na petli oczywiscie nic nie jezdzi i musi isc na tramwaje..daleko to jest.
Ja byłam dziś na Książu Małym , woda tam ma wysoki poziom , jak wyleje , to dojdzie i do Mnie , jak na razie apelują o piasek , bo zabezpieczają ciągle wały , na razie nic nie mówią , ale boje się strasznie , jak zobaczyłam dziś ten poziom wody Tam gdzie były łąki , można sobie było jeździć rowerem , to teraz wszystko zalane Ilonko , dobrze , że Twój TŻ uciekł z Kozanowa , oby już się wszystko uspokoiło Jeszcze dzisiaj zawracałam , bo wjechałam do bardzo wąskiej uliczki , i na dwa razy musiałam cofać i nagle ROWERZYŚCIE ( nic nie mam do rowerzystów , ale ten Mi podpadł) Nie mógł zaczekać 5sekund aż odjade od murku i cofnę , to przez wąską szczeline między murkiem a maską samochodu zaczął sobie przejeżdzać stracił równowage i Mi upadł na maskę Jeszcze zaczoł Mi wmawiać , że to obupulna wina Jak na niego najechałam w natłoku złości ... To później miałam wyrzuty sumienia , ale nie będzie Mi wmawiał , że to też Moja wina była jak to była wina ewidentnie JEGO :[

OE-Dasz radę kochana!

Łoo ale się rozpisałam
oLLeM jest offline  
Stary 2010-05-22, 22:05   #4235
OE6
Zadomowienie

Candy, nie jeszcze nie wiem co bedę malować ale jak zrobiłam 'wywiad' u innych (na youtubie) to mówili, że albo będzie dzienny i potem z tego wieczorowy zrobić (3/4 dziewczyn zmywało makijaż i od nowa a jeden makijażysta po prostu ztuningował make up i się dostał) a także rekreacja jakiegoś makijażu np z gazety xP.

Aniu, no niestety brokatu nie sprzedają w normalnym (nie PRO) MACu

Wiem, że dam radę muszę!!

ewciaa82, to składaj papiery do Estee Lauder i zapewne Cię przyjmą!!

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku

http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline  
Stary 2010-05-22, 22:19   #4236
ewciaa82
Zakorzenienie

OE6 no wlasnie do Lauder nie chcieli mnie a teraz pewna agencja zaoferowala mi prace jako beauty consultant z tym ,ze nie wiadomo gdzie i dla kogo konkretnie, bo idziesz tam gdzie potrzebuja czyli jak ktos jest chory itd to pokrywasz jego zmiane(a ja nie lubie zmieniac miejsca pracy codziennie), poza tym nie wiem nic np o takich firmach jak np Biotherm czy Organic, wole jedna konkretna oferte i firme. U MACa mnie tez nie chcieli ale jak widze jakie tam lale stoja to sie wcale nie dziwie, musialabym sobie botox zafundowac haha W Polsce pewnie inaczej, mniej chyba te kobietki sie "szpachluja"(jak to moj tz mawia))

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2010-05-22 o 22:20
ewciaa82 jest offline  
Stary 2010-05-22, 22:20   #4237
anusia-87
Wtajemniczenie

Ewcia to stres był pewnie po prostu
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-22, 22:21   #4238
maraqjowa
Zadomowienie

Cytat:

ewciaa82, to składaj papiery do Estee Lauder i zapewne Cię przyjmą!!
Dokładnie, też bym tak zrobiła
Ewciu, nie ma się co załamywać - jeśli żałujesz tej odpowiedzi i jednak chciałabyś spróbować, to dobijaj się do różnych drzwi - któreś na pewno się otworzą

Ollemku - nie było w tym żadnej Twojej winy i zrozumiałym jest, że się zdenerwowałaś Już dobrze Czy jest na sali ktoś, kto dla odmiany dziś miał DOBRY dzień?

Ja przyznaję bez bicia - napisałam podsumowanie 1 rozdziału, spis literatury i ... spoczęłam na laurach z Gingerkiem i paluszkami Juuutrrrooo wieeeczooorem naaadroooobię Trzymcie kciuki za pogodę - ładnie ma być!

Olu - podoba mi się Twoja pewność siebie Tak trzymaj!
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-05-22, 22:30   #4239
ewciaa82
Zakorzenienie

marakujko ja narazie sie poddaje. Przerazaja mnie targety, tego sie najbardziej boje...Obecnie walcze w pracy o pelny etat i zobacze co pozniej bedzie. Jak mi finanse pozwola to do prywatnej szkoly pojde , bo niestety niektorzy patrza na kwalifikacje, poza tym musze poszerzyc horyzonty i udoskonalic sie zeby byc pewna w tym co robie

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Ewcia to stres był pewnie po prostu
stres wlasnie, nerwus ze mnie i tyle...a tz jak mnie pchal, on to sie cisnie na sile, mowi,ze jak sie nie pchasz to Cie nie wezma jak ja bym chciala miec takie podejscie
ewciaa82 jest offline  
Stary 2010-05-22, 22:31   #4240
maraqjowa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
marakujko ja narazie sie poddaje. Przerazaja mnie targety, tego sie najbardziej boje...Obecnie walcze w pracy o pelny etat i zobacze co pozniej bedzie. Jak mi finanse pozwola to do prywatnej szkoly pojde , bo niestety niektorzy patrza na kwalifikacje, poza tym musze poszerzyc horyzonty i udoskonalic sie zeby byc pewna w tym co robie
No widzisz! Czyli wiesz czego chcesz i do tego dążysz - to najważniejsze W takim razie zapomnij o sprawie i nic się nie przejmuj - idziesz swoją ścieżką i wierzę, że przyniesie Ci to profity w przyszłości
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-05-22, 22:33   #4241
ewciaa82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
No widzisz! Czyli wiesz czego chcesz i do tego dążysz - to najważniejsze W takim razie zapomnij o sprawie i nic się nie przejmuj - idziesz swoją ścieżką i wierzę, że przyniesie Ci to profity w przyszłości
Masz racje, dziekuje
ewciaa82 jest offline  
Stary 2010-05-22, 22:37   #4242
anusia-87
Wtajemniczenie

kurcze, cos nie nadążam za Wami dzisiaj

Olu już wiem o co chodzi to może weź brokat ze sobą i najwyżej zapytasz, czy możesz uzyć cos swojego...?

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Marakujka dawaj gingerka jak ja dawno go nie piłam... zaraz polecę na stację po piwo wczoraj wprawdzie piłam, ale jakieś mocne czy dębowe czy jakieśtam... a ja chcę gingerka
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-22, 22:38   #4243
OE6
Zadomowienie

ewciaa82, najważniejsze że wiesz czego chcesz. Dobrze pamiętam że jesteś w UK? Jesli tak to pixiwoo (na youtubie, dwie siostry moje guru :P). Prowadzą kursy makijażu, są niesamowite w tym co robią. Może do nich się załapiesz? (to moje wielkie marzenie, zaraz po tym by dostać się do MACa).

maraqjowa, ja po prostu staram się myśleć pozytywnie.

Aniu, wezmę na wszelki wypadek xP

Mów mi Ola

Edytowane przez OE6
Czas edycji: 2010-05-22 o 22:40
OE6 jest offline  
Stary 2010-05-22, 22:39   #4244
maraqjowa
Zadomowienie

Cytat:
Masz racje, dziekuje
jor łelkam
Cytat:

Marakujka dawaj gingerka jak ja dawno go nie piłam... zaraz polecę na stację po piwo wczoraj wprawdzie piłam, ale jakieś mocne czy dębowe czy jakieśtam... a ja chcę gingerka
Ooooo! To widzę, że mamy ten sam piwny gust, bo ja też wczoraj wypiłam 0,66 Dębowego Mocniaka i pochłonęłam paczkę paluszków A dziś powtórka z rozrywki tylko, że z Gingerkiem Polecam Jakby co to mam tesco 24h naprzeciwko, wprawdzie siedzę w piżamie, ale jeszcze mogę to zmienić

Olu - też uwielbiam te dwie zdolniachy!
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-05-22, 22:43   #4245
OE6
Zadomowienie

maraqjowa ja je ubóstwiam, wg mnie nie ma lepszych (bez urazy dla naprawdę zdolnych dziewczyn)!

Mów mi Ola

OE6 jest offline  
Stary 2010-05-22, 22:45   #4246
ewciaa82
Zakorzenienie

Cytat:
maraqjowa ja je ubóstwiam, wg mnie nie ma lepszych (bez urazy dla naprawdę zdolnych dziewczyn)!
aa ja ich nie znam , ide zgooglowac
ewciaa82 jest offline  
Stary 2010-05-22, 22:55   #4247
anusia-87
Wtajemniczenie

Marakujko ooooo a które? czyżby kopernika? - mam blisko albo serbska? - tam pracuję ja mam stację 300metrów od domku i w sumie tesco też niedaleko ale tź chce spać, bo jutro do pracy, to i ja chyba sobie już dzisiaj daruję... bo mnie tu zaraz prześwięci ;] ale jutro nie odpuszczę i do sąsiada pójdę, o

tak w ogólę, to możemy sie kiedyś spotkać na piwku
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-22, 23:00   #4248
maraqjowa
Zadomowienie

Anusia, możemy, bardzo chętnie Ja mam teraz straszne urwanie głowy w związku z pisaniem pracy, egzaminem w przyszły piątek i przeprowadzką - w sobotę, ale jak tylko to wszystko się trochę uspokoi to jak najbardziej i z radością!
Aktualnie naprzeciwko mam tesco na Serbskiej Ale za tydzień już będę podjeżdżać na Kopernika - z Grunwaldzkiej To będziemy prawie sąsiadkami
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-05-22, 23:08   #4249
anusia-87
Wtajemniczenie

Cytat:
Anusia, możemy, bardzo chętnie Ja mam teraz straszne urwanie głowy w związku z pisaniem pracy, egzaminem w przyszły piątek i przeprowadzką - w sobotę, ale jak tylko to wszystko się trochę uspokoi to jak najbardziej i z radością!
Aktualnie naprzeciwko mam tesco na Serbskiej Ale za tydzień już będę podjeżdżać na Kopernika - z Grunwaldzkiej To będziemy prawie sąsiadkami
allle super ja aktualnie mieszkam uliczkę w bok od Głogowskiej - za wiaduktem. ale to i tak bliziutko no to się teraz podjarałam, hehe będę czekać, Kochana i kciuki trzymam za wszystkie Twoje sprawy

i uciekam spać! dobrej nocki wszystkim
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-22, 23:17   #4250
maraqjowa
Zadomowienie

Cytat:
allle super ja aktualnie mieszkam uliczkę w bok od Głogowskiej - za wiaduktem. ale to i tak bliziutko no to się teraz podjarałam, hehe będę czekać, Kochana i kciuki trzymam za wszystkie Twoje sprawy

i uciekam spać! dobrej nocki wszystkim
Też się cieszę, że uda nam się wizażową kawkę zrealizować
Dziękuję pięknie i w takim razie od razu zapraszam do siebie Szczegóły jak tylko się urządzę i ogarnę pisanie
Dobranoc Anusia
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-05-23, 10:57   #4251
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Ja byłam dziś na Książu Małym , woda tam ma wysoki poziom , jak wyleje , to dojdzie i do Mnie , jak na razie apelują o piasek , bo zabezpieczają ciągle wały , na razie nic nie mówią , ale boje się strasznie , jak zobaczyłam dziś ten poziom wody Tam gdzie były łąki , można sobie było jeździć rowerem , to teraz wszystko zalane Ilonko , dobrze , że Twój TŻ uciekł z Kozanowa , oby już się wszystko uspokoiło Jeszcze dzisiaj zawracałam , bo wjechałam do bardzo wąskiej uliczki , i na dwa razy musiałam cofać i nagle ROWERZYŚCIE ( nic nie mam do rowerzystów , ale ten Mi podpadł) Nie mógł zaczekać 5sekund aż odjade od murku i cofnę , to przez wąską szczeline między murkiem a maską samochodu zaczął sobie przejeżdzać stracił równowage i Mi upadł na maskę Jeszcze zaczoł Mi wmawiać , że to obupulna wina Jak na niego najechałam w natłoku złości ... To później miałam wyrzuty sumienia , ale nie będzie Mi wmawiał , że to też Moja wina była jak to była wina ewidentnie JEGO :[

OE-Dasz radę kochana!

Łoo ale się rozpisałam
A na ktorym pietrze mieszkasz?
Ja 2 noc prawie nie spalam..caly czas nerwy..
Chodz on jest bezpieczny-zabral moje rzeczy wazne(rzeczy szkolne na pare stów..) i swoje.
A jak z mieszkaniem nie wiem?z pokoju obok studentki tez wiem ze uciekly..
jak zalało te mieszkanie to sie załamie(1 pietro wiec wg prognoz powinno byc ok bo woda ma 2 metry najwyzej a 1 pietro jest wyzej)
Bardzo sie przywiazalam do tego mieszkania..niedawno tutaj w ogole zamieszkalismy i ja je jeszcze urzadam
(firanki i te sprawy..)
Nie wiem czy zrozumiecie..
Zal mi calego osiedla.. bo tam czesto bywam

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Stary 2010-05-23, 11:07   #4252
asiaasia58
Wolę prosto!

dzień doberek
u nas w końcu słońce wyszło, już się zdążyłam odzwyczaić i aż się rano przestraszyłam jak zobaczyłam, że coś mi świeci za oknem

dziewczyny wrocławskie i nie tylko-trzymajcie się i niech ta woda już ucieka od nas

chyba będę musiała pójść śladami Maliniaka i dać sobie bana na wizaż bo sesja się zbliża a ja dalej umiem tyle co miesiąc temu czyli NIC lenia mam takiego, że chociaż wiem, że muszę do tego przysiąść to co chwilę sobie jakieś rzeczy "ważniejsze" wynajduję.....niech mi ktoś zasadzi kopa bo nie ogarnę się do tych egzaminów

no to ponarzekałam sobie zaraz idę ponadrabiać makijaże i może sama coś zmaluję..tak na pożegnanie
Stary 2010-05-23, 11:17   #4253
anusia-87
Wtajemniczenie

czeeeść
ale mi się dobrze spało, aż mi się wstać nie chciało, patrzę na zegarek, a tu 11 idę się trochę ogarnąć, umyć i coś zjeść
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-23, 11:19   #4254
maraqjowa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
chyba będę musiała pójść śladami Maliniaka i dać sobie bana na wizaż bo sesja się zbliża a ja dalej umiem tyle co miesiąc temu czyli NIC lenia mam takiego, że chociaż wiem, że muszę do tego przysiąść to co chwilę sobie jakieś rzeczy "ważniejsze" wynajduję.....niech mi ktoś zasadzi kopa bo nie ogarnę się do tych egzaminów
Spoookooooooooojnie... toooo niiieeee są wyściiiiiiiigi! ;D
Mam ten sam problem z motywacją co Ty - zawsze coś jest ostatecznie ważniejsze od nauki i zawsze wynajdywałam sobie tuzin ciekawszych zajęć, a na naukę zostawało pół dnia przed egzaminem albo jedna nocka (wtedy sobie plułam w brodę i jęczałam, że jakbym miała "jeszcze jeden dzień" to na pewno (!) bym przysiadła i zdążyła ze wszystkim! ).
No i co? Jakoś przebrnęłam Za 4 godziny absolutorium - maraqj przestaje być studenciarą Ale, ale! W piątek jeszcze jeden, ostatni egzamin () a potem już tylko obrona i ... żegnaj UAMie

Także nie łam się nic - na pewno dasz radę - nawet jeśli przysiądziesz za późno. To tylko sesja
Asiu, i jeszcze dla Ciebie i wszystkich innych nam podobnych leniwców Demot

Edytowane przez maraqjowa
Czas edycji: 2010-05-23 o 11:25
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-05-23, 11:47   #4255
asiaasia58
Wolę prosto!

Cytat:
Spoookooooooooojnie... toooo niiieeee są wyściiiiiiiigi! ;D
Mam ten sam problem z motywacją co Ty - zawsze coś jest ostatecznie ważniejsze od nauki i zawsze wynajdywałam sobie tuzin ciekawszych zajęć, a na naukę zostawało pół dnia przed egzaminem albo jedna nocka (wtedy sobie plułam w brodę i jęczałam, że jakbym miała "jeszcze jeden dzień" to na pewno (!) bym przysiadła i zdążyła ze wszystkim! ).
No i co? Jakoś przebrnęłam Za 4 godziny absolutorium - maraqj przestaje być studenciarą Ale, ale! W piątek jeszcze jeden, ostatni egzamin () a potem już tylko obrona i ... żegnaj UAMie

Także nie łam się nic - na pewno dasz radę - nawet jeśli przysiądziesz za późno. To tylko sesja
Asiu, i jeszcze dla Ciebie i wszystkich innych nam podobnych leniwców Demot
demot bardzo trafny dziękuję za słowa otuchy
ja przy poprzedniej sesji miałam tak samo...uczyłam się na dwa dni przed samym egzaminem i efekt był taki, że przez jakieś 2 tygodnie prawie w ogóle nie spałam bo miałam wszystko tak "na styk"
ale jakoś się udało i obyło bez warunków, więc mam nadzieję, że teraz tez się jakoś prześlizgnę tylko, że usiąść do książek trzeba

całe szczęście, że na Politechnikę trafiłam-tutaj większość studentów ma takie podejście do nauki, że mam wrażenie, że przy niektórych to jestem nad wyraz pilny uczeń

chciałabym zmienić te studia ale się boję....niech mi ktoś znajdzie pomysł na życie-płatne gotówką
Stary 2010-05-23, 12:08   #4256
Nonah
Zakorzenienie

Dzień doberek Jak się dziś miewacie, moje piękne panie?

OE, pixiewoo to również moje idolki

I widzę, że demoty na tapecie
Stary 2010-05-23, 12:46   #4257
Monikonsa89
Zakorzenienie

Cytat:
czeeeść
ale mi się dobrze spało, aż mi się wstać nie chciało, patrzę na zegarek, a tu 11 idę się trochę ogarnąć, umyć i coś zjeść
Anusiu to widzę, że pospałaś tak jak ja

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Dzień doberek Jak się dziś miewacie, moje piękne panie?

OE, pixiewoo to również moje idolki

I widzę, że demoty na tapecie
Nonusiu i Olu pixiwoo to także moje idolki- są świetne !

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Olcia jak ja sie ciesze
Gratuluje kochana, bedziemy mialy wtyke w MACu, na 100%, bo kciuki dzialaja cuda

Ja dzis dalam d...Bylam w perfumerii i natknelam sie na znanego (ja akurat o nim nie slyszalam) make up artyste, przylecial do Uk specjalnie na szkolenia(ktorych sam udziela), Daniel Chavez, Rozmawialam z nim i pytalam o szkole, jaka poleca itd i zawolal dziewczyne, ktora pracuje dla Smashbox. Powiedziala,ze akurat potrzebuja nowych ludzi i chetnie wezmie ode mnie numer, bo widzi potencjal- a ja na to "narazie chce zdobyc kwalifikacje i nie jestem zainteresowana praca"...No powiedz mi kto normalny tak odpowie?!! Jestem porabana!!
Ewciu stres Cie zjadł i widzę, że ktoś tu nie zna swoich ogromnych możliwości! Jesteś jedną z najzdolniejszych tu osób i myślę, że poradzisz sobie z każdym wyzwaniem- musisz jedynie w siebie uwierzyć, ja w Ciebie wierzę z całych sił i trzymam kciuki kochana !!

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Aniu, nie muszę mieć własnych kosmetyków ani pędzli. Oni mi wszystko dadzą. Teraz obmyślam plany, tak żeby być choć troszkę przygotowanym. Każdy mi mówi, że dam radę.. i ja wiem, że dam! W końcu trzymacie za mnie kciuki, mój TŻ we mnie wierzy, cała rodzinka również (łacznie z rodzinką TŻ) i co najważniejsze idę z wymarzoną modelką

Olu mając takie wsparcie musisz też być pewna swego bo talent masz i umiejętności, jesteś najodpowiedniejszą kandydatką na to stanowisko !! Trzymam kciuki choć wiem, że i bez tego sobie świetnie poradzisz

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline  
Stary 2010-05-23, 13:24   #4258
oLLeM
Zakorzenienie

Hej dziewczęta

Ilonko-Ja mieszkam w szeregówce. Mam nadzieję , że Twojego mieszkania nie zalało

Ja od przyszłego tygodnia , też będę miała BARDZO mało czasu na wizaż Zaczynam pracę na cały etat więc niestety , będę bywać bardzo bardzo mało ... Odpoczniecie przynajmniej ode Mnie I Moich bazgrołów ...
oLLeM jest offline  
Stary 2010-05-23, 13:39   #4259
Monikonsa89
Zakorzenienie

Cytat:
Hej dziewczęta

Ilonko-Ja mieszkam w szeregówce. Mam nadzieję , że Twojego mieszkania nie zalało

Ja od przyszłego tygodnia , też będę miała BARDZO mało czasu na wizaż Zaczynam pracę na cały etat więc niestety , będę bywać bardzo bardzo mało ... Odpoczniecie przynajmniej ode Mnie I Moich bazgrołów ...
Olu nie odchodź!! będę tęsknić za Twoimi pięknymi malunkami i za Tobą oczywiście też A gdzie będziesz pracować ??

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline  
Stary 2010-05-23, 13:41   #4260
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Hej dziewczęta

Szczerze mowiac nie mam pojecia.
Pytalam na forum gdzie wypowiadaja sie ludzie z Kozanowa i chyba sie z nimi nie zrozumialam..bo pisali ze Kozanowskiej wcale nie zalało a zalało petle(ale ta ulica jest obok petli) nie wiem wiec.
1 pietro-moze woda by nie doszla jakby cos.
A od sztabu kryzosowego pisze ze nie zalalo zadnego mieszkania na Kozanowie-tylko piwnice wiec nie wiem-oni tez mowili swoja droga ze Kozanowa wcale nie zaleje
Ale ponoc wypompowuja wode wiec powinno byc juz lepiej.

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości