"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-30, 17:12   #4621
asiaasia58
Wolę prosto!

Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Zależy kto ma jakie nerwy chyba , bo ja mam tak ze jak obejrze jakiś horror to ten film pozniej mi sie snia dawno takiego filmu nie oglądałam więc chyba nie zasne dzisiaj.A mój Tż chcial wieczorem go oglądacnie zgodzilam sie na szczescie
Ale ten dla mnie był straszny bo ja taki bojączek jestem
Ogólnie nie lubie chodzic wieczorami nigdzie bo sie boje.
ja nerwy mam stosunkowo dobre, tylko u mnie dużo zależy od samej atmosfery w jakiej oglądam film a zwłaszcza horror tak samo z komediami choćby nie wiem jaka była dobra to jak mam humor do pupy to się śmiać nie będę
Stary 2010-05-30, 17:37   #4622
__aska_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
ja nerwy mam stosunkowo dobre, tylko u mnie dużo zależy od samej atmosfery w jakiej oglądam film a zwłaszcza horror tak samo z komediami choćby nie wiem jaka była dobra to jak mam humor do pupy to się śmiać nie będę
Oglądałaś Asiu komedię "amerykańska dziewica"??

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Asiu super komedia, ale teraz to mykam na rowerek trzeba w lato wygladac pieknie heheo ile lato bedzie

Tak więc ide, ale jutro powróce
Miłego wieczorka Wizażaneczkipapa
Stary 2010-05-30, 18:30   #4623
Nonah
Zakorzenienie

Candy, oddaliśmy szczeniaki, bo nie możemy czterech psów w mieszkaniu trzymać... ale smutno bez nich
Dee, przywiązaliśmy się do nich przez te 2 miesiące, teraz tak pusto w domu...

Widzę że o horrorach rozprawiacie - ja nie lubię, bo potem wszystkie te sceny mam przed oczami. A jak już mi się zdarza obejrzeć (raz na 100 lat), to siedzę schowana pod kocem i tylko przez taką malutką dziurkę podglądam
Stary 2010-05-30, 18:33   #4624
ferguusson
Zakorzenienie

_Aska_ jeśli podobał Ci sie paranormal to obejrzyj koniecznie fourth kind. Świetne, naprawde swietne zdjęcia i ciekawa koncepcja. Przekonał mnie dużo bardziej niż paranormal, ktory poprostu wyłączyłam w połowie. Filmy typu Blair Witch.., Clover Field itp mnie męczą. Ani to straszne, ani dokument. Natomiast Fourth..jest naprawde godny polecenia!

Właśnie zobaczyliśmy Unthinkable. Kurcze.. dobry, dobry film. Mocny.

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-05-30, 18:38   #4625
__aska_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość

Widzę że o horrorach rozprawiacie - ja nie lubię, bo potem wszystkie te sceny mam przed oczami. A jak już mi się zdarza obejrzeć (raz na 100 lat), to siedzę schowana pod kocem i tylko przez taką malutką dziurkę podglądam
Miałam na rowerek isc ale brzydko na dworze a chorutka to nie chce być
Ja też Nonuś nie oglądam teraz tylko dzisiaj hehe kiedys tylko horrory i to te psychiczne ogladalam eh
Pozniej w nocy miałam problemy ze spaniem bo mi sie kazda scena śnila

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
_Aska_ jeśli podobał Ci sie paranormal to obejrzyj koniecznie fourth kind. Świetne, naprawde swietne zdjęcia i ciekawa koncepcja. Przekonał mnie dużo bardziej niż paranormal, ktory poprostu wyłączyłam w połowie. Filmy typu Blair Witch.., Clover Field itp mnie męczą. Ani to straszne, ani dokument. Natomiast Fourth..jest naprawde godny polecenia!

Ferguusson Właśnie powiedzialam mojemu Tż juz chce ściągac ale czy ja wiemNie chce cierpiec na bezsennosć.A bardzo straszny ten " Fourth kind"??
Stary 2010-05-30, 18:54   #4626
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:

Mi się też wydawało, że Blair Witch Project nie zrobił na mnie wrażenia, dopóki tydzień później nie zamierzałam przejść przez las, drogą którą zawsze chodziłam na skróty :P Później przez jakiś czas chodziłam naokoło, hehehhe. Ale też nie przepadam za horrorami "kręconymi z ręki", ostatnia największa beznadzieja jaką widziałam to "Kwarantanna" - śmiałam się na tym horrorze.

Mi się podobał "Sierociniec" Amenabara. "Gothika" pomimo słabych recenzji na mnie zrobiła jednak wrażenie. W ogóle wolę thrilery o ludziach, potwory/duchy/demony i obcinane kończyny nie specjalnie mnie pociągają.

Aha! I jeszcze podobał mi się azjatycki (koreański chyba?) "Tale of two sisters"

Nonah - wiem, wiem, straszna jest ta pustka, no ale co zrobić. Najważniejsze, że trafiły do dobrych domów - do innych byś pewnie nie pooddawała
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-05-30, 19:01   #4627
__aska_
Zadomowienie

greatdee Kwarantanna inny tytuł tego to "REC"?? ja na tym w kinie byłam ale pisalo REC ale piszczałam ja kiedys zawalu dostane od tych filmow heheDziewczyny wy wogole sie nie boicie??nie piszczycie na filmach?Co za wstyd mjuz sie chyba nie wypowiadam

Edytowane przez __aska_
Czas edycji: 2010-05-30 o 19:02
__aska_ jest offline  
Stary 2010-05-30, 19:06   #4628
paula.cw
Wtajemniczenie

Ale macie śliczne zwierzaczki!!! Zdjęcia normalnie jak na tapetę naprawdę.

Mnie się Gothica też bardzo podobała, nie wiem jak mogła mieć słabe recenzje. Ostatnio oglądałam bardzo fajny film "Wyspa Tajemnic" ciężko powiedzieć czy to thriller ale zakończenie bardzo fajne.

Mnie jak na złość rozłożyło , a dzisiaj żegnam się na miesiąc z mężem. Zepsuło mi to cały dzień bo czuje się beznadziejnie , a teraz ta burza...
paula.cw jest offline  
Stary 2010-05-30, 19:12   #4629
greatdee
Wtajemniczenie

Niee, REC to inny film "Kwarantanna" ostatnio na HBO chyba albo na Canale+ leci. No mi się nie zdarza piszczeć na filmach Rzadko naprawdę się boję. Za to niewiele mi potrzeba, żeby popłynęły łzy, płakałam nawet na "Królu Lwie", "Marley i ja" czy "Dogonić szczęście" (jeśli dobrze pamiętam tytuł).
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-05-30, 19:14   #4630
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Dzień dobry U mnie jeszcze nie padało, ale chyba w nocy będzie Ale się cieszę, bo jutro jadę do Poznania, tylko mam nadzieję, że dojadę ciopagiem bez problemu - ta fala powodziowa właśnie do Poznania dochodzi Poznanianki, jak któraś chętna do ploteczek ze mną to pisac

A co do filmów, to mnie Paranormal nie porwał. Ostatnio mnie wzięło na głupie komedie, oglądalismy Sekspedycję http://www.filmweb.pl/film/Sekspedycja-2008-473044, O dwóch takich co poszli w miasto http://www.filmweb.pl/O.Dwoch.Takich.Co.Poszli.W.Miasto, Harold i Kumar uciakaja z Guantanamo http://www.filmweb.pl/film/Harold+i+...mo-2008-286816, Guru miłości http://www.filmweb.pl/film/Guru+mi%C...ci-2008-441520. Te są całkiem fajne Za to nie polecam Fujary na tropie http://www.filmweb.pl/film/Fujary+na+tropie-2010-502583, nie mogłam sie doczekać końca Ale teraz do kumpeli wezmę Zgon na pogrzebie http://www.filmweb.pl/Zgon.Na.Pogrzebie, przeswietny jest Btw, nie podoba mi sie nowa wersja filmweb, gorzej wygląda i wyszukiwarka chodzi jakby chciała a nie mogła

I uprzejmie proszę o głosiki: http://wizaz.pl/akcje/braun/gladkask....php?uid=20817
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2010-05-30 o 19:16
YenneferD jest offline  
Stary 2010-05-30, 19:18   #4631
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ale macie śliczne zwierzaczki!!! Zdjęcia normalnie jak na tapetę naprawdę.

Mnie się Gothica też bardzo podobała, nie wiem jak mogła mieć słabe recenzje. Ostatnio oglądałam bardzo fajny film "Wyspa Tajemnic" ciężko powiedzieć czy to thriller ale zakończenie bardzo fajne.

Mnie jak na złość rozłożyło , a dzisiaj żegnam się na miesiąc z mężem. Zepsuło mi to cały dzień bo czuje się beznadziejnie , a teraz ta burza...

Aaaa, no właśnie nie mogłam sobie przypomnieć co to ostatnio fajnego widziałam "Wyspa tajemnic" jest świetna!! Nie jest to horror, ani thriller też w sumie, ale fajny klimatyczny film.

Cieszę się, że zwierzaki się podobają A Ty nie leż w łóżku tylko się weź "do kupy" i czas coś namalować

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Dzień dobry U mnie jeszcze nie padało, ale chyba w nocy będzie Ale się cieszę, bo jutro jadę do Poznania, tylko mam nadzieję, że dojadę ciopagiem bez problemu - ta fala powodziowa właśnie do Poznania dochodzi Poznanianki, jak któraś chętna do ploteczek ze mną to pisac

Spokojnie, w Poznaniu powódź jest chyba pod kontrolą
Ja bym się chętnie spotkała, tylko nie wiem jak z czasem... Mam trochę spraw jutro do pozałatwiania, muszę pomyśleć czy czegoś nie mogę przełożyć :P
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-05-30, 19:31   #4632
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
(...)

Ferguusson Właśnie powiedzialam mojemu Tż juz chce ściągac ale czy ja wiemNie chce cierpiec na bezsennosć.A bardzo straszny ten " Fourth kind"??
straszny.. hmm.. przemawiający do wyobraźni. Są takie sceny że siedziałam na bezdechu ponad minute.......

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Mi się też wydawało, że Blair Witch Project nie zrobił na mnie wrażenia, dopóki tydzień później nie zamierzałam przejść przez las, drogą którą zawsze chodziłam na skróty :P Później przez jakiś czas chodziłam naokoło, hehehhe. Ale też nie przepadam za horrorami "kręconymi z ręki", ostatnia największa beznadzieja jaką widziałam to "Kwarantanna" - śmiałam się na tym horrorze.

Mi się podobał "Sierociniec" Amenabara. "Gothika" pomimo słabych recenzji na mnie zrobiła jednak wrażenie. W ogóle wolę thrilery o ludziach, potwory/duchy/demony i obcinane kończyny nie specjalnie mnie pociągają.

Aha! I jeszcze podobał mi się azjatycki (koreański chyba?) "Tale of two sisters"

Nonah - wiem, wiem, straszna jest ta pustka, no ale co zrobić. Najważniejsze, że trafiły do dobrych domów - do innych byś pewnie nie pooddawała

Sierociniec Bayona masz na mysli..? Amenabar krecił "otworz oczy" i "innych".
To jak przy hiszpanskich horrorach-to koniecznie zobaczcie "Labirynt Fausta"-ten i "sierociniec" to moje ulubione. A Labirynt reżyserowany był prze del Toro, ktory z kolei był (współ)producentem "sierocinca".
Mieszanka genialna!

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

O tak "smierc na pogrzebie" jest swietny-ale nie widzialam jeszcze nowej wersji. Dosc ze na starej placze ze smiechu

yenn.. strasznie mi sie nie podoba nowy filmweb Mozna jakoś wrocić do starego interfejsu??

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-05-30, 19:35   #4633
Monikonsa89
Zakorzenienie

Widzę, że tu o horrorach mowa, ja mam podobnie jak Asia- umieram ze strachu jak na nie patrze i już sobie wyobrażam, że ktoś gdzieś za mną stoi itp itd Zdecydowanie wolę komedie i thrillery !

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline  
Stary 2010-05-30, 19:59   #4634
__aska_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Widzę, że tu o horrorach mowa, ja mam podobnie jak Asia- umieram ze strachu jak na nie patrze i już sobie wyobrażam, że ktoś gdzieś za mną stoi itp itd Zdecydowanie wolę komedie i thrillery !
Oh Dziękuje wiem, że nie jestem sama
Stary 2010-05-30, 20:03   #4635
asiaasia58
Wolę prosto!

greatdee ja też tak mam, że rozlew krwi nie robi na mnie takiego wrażenia jak filmy, które mi na psychikę działają.
Wyspę tajemnic widziałam też i bardzo mi się podobała
Reca też ale już jakoś mniej mi się podobał...
Sierociniec widziałam (ten hiszpański film, czy o innym mówicie?) i za pierwszym razem był super ale jak go oglądałam drugi czy trzeci raz to już mnie nie ruszał, ale to taki film z gatunku do obejrzenia raz jak "Szósty zmysł"
Stary 2010-05-30, 20:12   #4636
__aska_
Zadomowienie

Też ogladałam "Sierociniec"podobało mi sie bardzo
"Szósty zmysł" był super
"Zielona mila"to był piękny film
Ja mam tak, że lubie ogladac filmy po kilkadziesiat razy jak nie setek hehe
Dobra ide oglądac jakis filmik komedie hehe nie horror
Całuski dla Was kochane

Edytowane przez __aska_
Czas edycji: 2010-05-30 o 20:15
__aska_ jest offline  
Stary 2010-05-30, 20:30   #4637
Candy Killer
Zakorzenienie

Fergi...ja widze ze mamy podobne gusta filmowe

do tych co wymienilas ja jeszcze dolacze od siebie filmy produkcji pana Burtona uwielbiam jego poczucie humoru i filmy groteskowe mistrz tej dziedziny jak dla mnie

a z filmow takich mieszanych to polecam the cottage niby horror ale raczej czarny humor o jak ktos lubi to powinien sie spodobac..miejscami smieszny az ale miejscami niektore bojazliwe moga sie wystraszyc

uwielbiam tez Snatch i fight club taaakie klasyki o

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline  
Stary 2010-05-30, 20:43   #4638
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Fergi...ja widze ze mamy podobne gusta filmowe

do tych co wymienilas ja jeszcze dolacze od siebie filmy produkcji pana Burtona uwielbiam jego poczucie humoru i filmy groteskowe mistrz tej dziedziny jak dla mnie

a z filmow takich mieszanych to polecam the cottage niby horror ale raczej czarny humor o jak ktos lubi to powinien sie spodobac..miejscami smieszny az ale miejscami niektore bojazliwe moga sie wystraszyc

uwielbiam tez Snatch i fight club taaakie klasyki o
filmowa siostro
Burton Nie mów tżtowi ale mogłabym sie z nim ozenić Mistrz!

a jeszcze bardzo zapadły mi w pamięc-"Bunkier" i "Angela"-sprawdz sobie te dwa

a Fight club ogladalismy wczoraj do duzej ilości wina

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-05-30, 20:45   #4639
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Sierociniec Bayona masz na mysli..? Amenabar krecił "otworz oczy" i "innych".
To jak przy hiszpanskich horrorach-to koniecznie zobaczcie "Labirynt Fausta"-ten i "sierociniec" to moje ulubione. A Labirynt reżyserowany był prze del Toro, ktory z kolei był (współ)producentem "sierocinca".
Mieszanka genialna!

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

O tak "smierc na pogrzebie" jest swietny-ale nie widzialam jeszcze nowej wersji. Dosc ze na starej placze ze smiechu

yenn.. strasznie mi sie nie podoba nowy filmweb Mozna jakoś wrocić do starego interfejsu??
Tak tak, właśnie ten "Sierociniec", pokręciło mi się. A "Labirynt Fauna" też mi się bardzo podobał, oglądałam już kilka razy i za każdym razem jestem pod wrażeniem!!

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
greatdee ja też tak mam, że rozlew krwi nie robi na mnie takiego wrażenia jak filmy, które mi na psychikę działają.
Wyspę tajemnic widziałam też i bardzo mi się podobała
Reca też ale już jakoś mniej mi się podobał...
Sierociniec widziałam (ten hiszpański film, czy o innym mówicie?) i za pierwszym razem był super ale jak go oglądałam drugi czy trzeci raz to już mnie nie ruszał, ale to taki film z gatunku do obejrzenia raz jak "Szósty zmysł"
A "6 zmysł" był genialny, oczywiście za pierwszym razem, bo o to w nim chodzi. Tak samo "Inni" :P
A skoro już tak się dzielimy filmami, które nam się podobały, to z tych co widziałam ostatnio to "Kołysanka", "Ciacho" i "Trick" - o dziwo polskie, bo nie przepadam zazwyczaj - właśnie "Wyspa Tajemnic" i "Parnassus", "Prawo zemsty" czyli beznadziejne polskie tłumaczenie tytułu Law Abiding Citizen , ale film bardzo fajny!! I "W pogoni za szczęściem"(pomyliłam wcześniej tytuł), co prawda już nie najnowszy, ale świetny.
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-05-30, 20:51   #4640
Candy Killer
Zakorzenienie

Cytat:
filmowa siostro
Burton Nie mów tżtowi ale mogłabym sie z nim ozenić Mistrz!

a jeszcze bardzo zapadły mi w pamięc-"Bunkier" i "Angela"-sprawdz sobie te dwa

a Fight club ogladalismy wczoraj do duzej ilości wina
ja wiedzialaaam ze cos nas laczy hahhaa :P

nooo dobra..to Ty bierz Burtona a ja Deepa;P uwielbiaaam go heheh

my ostatnio ogladalismy "The book of Eli" i " The wolfman" pierwsze takie soooobie a drugie...za duzo gadania a za malo akcji ale jak juz byla akcja to bylo calkiem fajnie lubie czasem takie bajki hehe

Stary 2010-05-30, 20:59   #4641
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja wiedzialaaam ze cos nas laczy hahhaa :P

nooo dobra..to Ty bierz Burtona a ja Deepa;P uwielbiaaam go heheh

my ostatnio ogladalismy "The book of Eli" i " The wolfman" pierwsze takie soooobie a drugie...za duzo gadania a za malo akcji ale jak juz byla akcja to bylo calkiem fajnie lubie czasem takie bajki hehe

a możemy sie wymieniać..? Dni parzyste i nieparzyste..? deepa tez lubie
heatha
i .. uwaga uwaga.. Stathmana

Taki "Lock, Stock and Two Smoking Barrels" No matko! takie filmy moglibysmy bez konca.
chyba zrobimy oddzielna półkę na filmy typu: Italian Job, bank job, Flawless, Afera Thomasa Crowna(nie wiem czy to wlasciwa pisownia)

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-05-30, 21:19   #4642
Candy Killer
Zakorzenienie

Cytat:
a możemy sie wymieniać..? Dni parzyste i nieparzyste..? deepa tez lubie
heatha
i .. uwaga uwaga.. Stathmana

Taki "Lock, Stock and Two Smoking Barrels" No matko! takie filmy moglibysmy bez konca.
chyba zrobimy oddzielna półkę na filmy typu: Italian Job, bank job, Flawless, Afera Thomasa Crowna(nie wiem czy to wlasciwa pisownia)

mmmmmmm teraz juz na pewno jestes moja ukradziona gdzies tam siostra

mmmmmmmm:love : http://i42.photobucket.com/albums/e3...ham_1_H033.jpg

Stary 2010-05-30, 21:20   #4643
ewciaa82
Zakorzenienie

Fergi juz mam UNTHINKABLE i zaraz ide ogladac.
Dziekuje za podpowiedz (bo juz dawno na ten film sie czailam ale tytul wylecial mi z glowy)
ewciaa82 jest offline  
Stary 2010-05-30, 21:29   #4644
ferguusson
Zakorzenienie

Jason No czy on nie jest....... mrauuuuuuuuuuuuu

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Fergi juz mam UNTHINKABLE i zaraz ide ogladac.
Dziekuje za podpowiedz (bo juz dawno na ten film sie czailam ale tytul wylecial mi z glowy)
dobry film, szczerze polceam. Moss świetnie gra

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-05-30, 21:30   #4645
Candy Killer
Zakorzenienie

oo to jak polecacie to tez sobie go sprawie,ale to jak mi neta naprawia bo tak muli od kilku dni ze maakra a wymyslili sobie co?? zmiane modemow i trzeba wymienic osobiscie paly jedne grrr :P

Stary 2010-05-30, 21:41   #4646
karoleena
Rozeznanie

Statham jes moooj!!! :P
karoleena jest offline  
Stary 2010-05-30, 21:42   #4647
tylkokasia
Moderator

Cytat:

Ja już kiedyś pisałam tu o tym filmie The Fourth Kind bo po nim bałam się oglądać straszne filmy przez dość długi czas. Ja tam się boję takich filmów bo mi się realne wydają
A teraz biorę się za ten który polecasz bo widzę że podobne mam się podobają

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-05-30, 22:16   #4648
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
Statham jes moooj!!! :P

To chyba się wszystkie musimy podzielić, bo mój on też jest!!
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-05-30, 23:20   #4649
ch0colate
Zadomowienie

GG do ch0colate

Skoro mowa o filmach to i ja się dołączę
Paranormaln oglądałam, początkowo zrobił na mnie duże wrażeie,ale jak mnie któraś z Was oświecił, ze to jednkak nie był film na faktach to jakby ta opinia zjechała.. Gothice też oglądaąłm i też nie rozumiem jej kiepskich recenzji. Podobało mi się bardzo "oko" ale to horror raczej nie był, poza tym jest wierną fanką filmów z Jasonen Stathemem, jak widzię urywek i widzę tego faceta to wiem, że film będzie dobry. uwielbiam go ! oczywiście zaraz po deepie z poslkich... nie porwało mnie nic jakos szczególnie..ale ciacho to idealny film na gorszy dzień, uśmiac się mozna podobał mnie sie również avatar i numer 23.

Za literówki przepraszam

Jest i KAroleena, która obiecała nam zdjęcie Brzoskwini i nadal go nei ma

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Coś tu ucichło :P

Ja się zbieram, jutro punkt 9.30 trzmać kciuki z amnie proszę Bo ta moc przenoszenia gór przyda mi się bardzo
Dobrej nocy Ślicznoty

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.

Edytowane przez ch0colate
Czas edycji: 2010-05-30 o 22:28
ch0colate jest offline  
Stary 2010-05-30, 23:59   #4650
ferguusson
Zakorzenienie

włączyłam teraz book of eli.. i jestem rozczarowana so far..

zamysł dobry, po drodze zrobiło się miałko i beznamietnie.. a szkoda bo fajny pomysl. Mozna było zrobic od strony moralnej głebiej-a tak strasznie płytko..
ani efekty, ani gra, ani moral.
Dobrze że nie poszliśmy do kina na to

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości