"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-31, 00:09   #4651
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
włączyłam teraz book of eli.. i jestem rozczarowana so far..

zamysł dobry, po drodze zrobiło się miałko i beznamietnie.. a szkoda bo fajny pomysl. Mozna było zrobic od strony moralnej głebiej-a tak strasznie płytko..
ani efekty, ani gra, ani moral.
Dobrze że nie poszliśmy do kina na to
Właśnie sie przymierzaliśmy do obejrzenia tego filmu I teraz się zastanawiam czy chce
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline  
Stary 2010-05-31, 09:10   #4652
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Dzien dobry
U mnie leje- ostatnio mam wrazenie ze jest dzien swistaka:
wstaje- leje
mi sie nie chce- czego? Wszystkiego .... a tu do pracy trzeba isc

Czekoladko kciuki sa zacisniete

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2010-05-31, 09:26   #4653
sweetpinky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
No to miłej zabawy kochana, na pewno będziesz się dobrze bawić, dziś moja znajoma też ma panieński, najpierw u niej w domku, a później gdzieś do klubu idą Hahaha może to ta sama znajoma żartuję bo nawet nie wiem skąd ty jesteś

Emalio zdrówka dla synka

Ja czekam na znak od męża jak będzie wyjeżdzał
ja z Radomia więc pewnie nie ta sama impreza

Ale się wybawiłam na tej imprezie, gdyby mi cycki nie naszły mlekiem to bym jeszcze z chęcią została bo w domu byłam o 3 nad ranem no i co najważniejsze to wzrosło mi poczucie własnej wartości, ehhh Ci faceci oczywiście foty makijażowe zrobiłam więc jak będę mieć chwilkę to zamieszczę, przy okazji zobaczycie mnie w prostych włosach

sweetpinky jest offline  
Stary 2010-05-31, 09:27   #4654
Monikonsa89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Dzien dobry
U mnie leje- ostatnio mam wrazenie ze jest dzien swistaka:
wstaje- leje
mi sie nie chce- czego? Wszystkiego .... a tu do pracy trzeba isc

Czekoladko kciuki sa zacisniete
Witajcie A dziś mój wyjątkowy dzień i słońce pięknie świeci pędzę na uczelnię Wszystkim życzę miłego dnia!

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
ja z Radomia więc pewnie nie ta sama impreza

Ale się wybawiłam na tej imprezie, gdyby mi cycki nie naszły mlekiem to bym jeszcze z chęcią została bo w domu byłam o 3 nad ranem no i co najważniejsze to wzrosło mi poczucie własnej wartości, ehhh Ci faceci oczywiście foty makijażowe zrobiłam więc jak będę mieć chwilkę to zamieszczę, przy okazji zobaczycie mnie w prostych włosach

kochana witaj! Czekam na zdjęcia, pewnie makijaż piękny miałaś!

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline  
Stary 2010-05-31, 09:31   #4655
Nonah
Zakorzenienie

Cześć
U mnie też leje... i też do pracy mi się iść nie chce Dzisiaj się wynudzę, bo moje grupy piszą egzamin końcowy i moje jedyne zajęcie to patrzeć na uczniów przez kilka godzin...
Stary 2010-05-31, 11:24   #4656
__aska_
Zadomowienie

Cześć
U mnie pada ale jade z tż na rowerku bo musze odebrac kosmetyki z AvonuTroszke mnie zmoczy, ale my sie lubimy moczyc
Miłego dzionka
Stary 2010-05-31, 12:02   #4657
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Witajcie Moje Kobietki Kochane

Wieeedziałam , że na Was można liczyć , jesteście nie zastąpione , KOCHAM WAS !! NA PRAWDE!! Zdecydowałam , że ścinam Zobaczymy jak będę wyglądać Zawsze można związać w kucyk Jak już będę miała nowy fryz wstawię zdjęcia , w tym tygodniu będę miała zaawalony cały tydzień Echhhh... Wczoraj w pracy też ciężko miałam , szłam kupić sobie coś do jedzenia i stałam sobie pomidorka wybierałam i jakiś dziadek uderzył Mnie wózkiem w nogę i coś burczał pod nosem , a we Mnie się już gotowało , sobie pomyślałam 'dorwe Cię ...' i tak się złożyło , że jedna pani kupowała wędliny a ten Pan sobie dalej stał i oglądał mięsko , to stenęłam za tą Panią co kupowała i nagle słyszę jakieś sapanie 'Ja tu chyba w kolejce stoję!!' Odwróciłam się już z ku****kami w oczach , ale powiedziałam grzecznie , że ja nie jestem jasnowidzem i nie wiem co Pan robi , a jak już Pan tak stoi w kolejce to proszę stać a nie odchodzić to ten na Mnie się drzeć zaczął 'Niee! Przyszedłem sobie pooglądać!' Ja mówię z podniesionym głosem już ' No Ja Nostradamus i przewiduję przyszłość' a ten 'Może jeszcze mam Pani na plecy wskoczyć!!!' a Ja ' Może trochę grzeczniej , nie jestem Pana koleżanką ...' Ten się zdziwił i nic już nie powiedział a baba z wędlin miała z Nas niezłą polewkę Co do simsów uuuwielbiam A część 3-cia jest po prostu cudowna Dawno w to nie grałam , ale siostra intensywnie w to gra i czeka niecierpliwie na nowy dodatek

A i kkaska wróciła Noooo wreszcieeeeeee

hej.Staram sie Was nadrobic ale jestem we Wrocku ale zaraz lece na busa na dworzec i busa do domu.
Dobrze mu powiedzialas
Jak bede w domu to opisze sytuacje z pewna mila starsza pania i mieszkaniem..

A na Kozanowie tak lało ze znow sa kaluze ze myslalam ze pontony trzeba bedzie powyciagac..ehh..

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Stary 2010-05-31, 12:21   #4658
ch0colate
Zadomowienie

GG do ch0colate

Młoda, dziękuję Przydały się, bo myślę, że zaliczyłam. Chyba. A chyba w przypadku historii u mnie to naprawdę dobrze Także dziękuję

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.

ch0colate jest offline  
Stary 2010-05-31, 13:44   #4659
greatdee
Wtajemniczenie

Skoro te wizażowe kciuki takie wszechmocne to ja też poproszę o potrzymanie dzisiaj... Jadę na rozmowę w sprawie mieszkania, mam nadzieję, że się dogadamy
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-05-31, 14:31   #4660
gioseppe
Zakorzenienie

hej
mam nadzieje, ze wieczorem uda mi sie choc troche poczytac co tam u Was slychac
mialam awersje do komputera ale musze troche popracowac na kompie wiec mam nadzieje, ze znajzie sie i czas na wizaz

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

czy ktoras z Was potrafi dobrze przyrzadzic szparagi?

gioseppe jest offline  
Stary 2010-05-31, 15:46   #4661
anusia-87
Wtajemniczenie

Dee trzymam

rety, ale miałam pracowitą dobę... pomagałam siostrze oporządzić pewien tekst. Normalnie tyle przy komuterze to jeszcze nie siedziałam i jeszcze nigdy nie miałam go tak dosyć ale się chociaż przydałam na coś
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-31, 16:06   #4662
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
hej.Staram sie Was nadrobic ale jestem we Wrocku ale zaraz lece na busa na dworzec i busa do domu.
Dobrze mu powiedzialas
Jak bede w domu to opisze sytuacje z pewna mila starsza pania i mieszkaniem..

A na Kozanowie tak lało ze znow sa kaluze ze myslalam ze pontony trzeba bedzie powyciagac..ehh..
Taka historia pewna z milymi starszymi ludzmi.
Poprzednie mieszkanie Tz- mila starsza Pani drzaca M... o to ze on robi pranie(zuzywa sie prad i woda) a on za to placil i powiedzial ze moze doplacic..Robil pranie jak wychodzila
Raz nam sie zdarzylo wrocic z koncertu o 2 w nocy i kapac..awantura na pol bloku o brak szacunku(darla sie od chamow na nas i od wiesniakow)
..a my staralismy sie wlasnie szybko wykapac i isc spac by nie halasowac.(nie bylo to specjalne)
Moj Tz jest bardzo spokojny i nigdy sie z nia nie klocil a ja bym ja
I w ogole straszyla nas Policja i jej wnukiem i powiedziala ze nam wp... za chamstwo
Po 2 tygodniach kazala mu sie wyprowadzic bo powiedziala ze mu wyrzuci jego rzeczy przez balkon z komputerem..

Po prostu ja bym ta babe zabila: rolleyes:

Obecne mieszkanie jest bardzo fajne(male ciasne) -typowo studenckie.
Tylko mala wada- zeby isc do kuchni musimy przechodzic przez pokoj dziewczyn i ja mam wyrzuty sumienia bo one sie ucza itd a my np gotujemy,zmywamy itd a to halas ale staramy sie to robic szybko i uciekac.. i kapac sie szybko by nie po 22 na przyklad bo one sie klada spac a prysznic tez slychac a one albo rano na zajecia albo do pracy i wczesnie sie klada.Ale ogolnie dobrze sie z nimi dogadujemy

Nie mowiac dzis o sytuacji w komunikacj miejskiej..Pani mi zwrocila uwage ze jestem nie wychowana bo siedze a Pani z wnuczkiem stala.. a ja nie ustapilam bo w kolo byly miejsca wolne.. to czemu ja mam schodzic akurat z tego miejsca?(a ja mialam bagaze i po prostu nie bardzo z nimi stac na trasie 40 minut-od petli do petli)

ilo16na jest offline  
Stary 2010-05-31, 16:40   #4663
Mloda
Zakorzenienie

Dee kciuki dla Ciebie

Ilona... normalnie jakas jazda z tym babskiem wstretnym... o matko
Ano niektórzy starsi ludzie tak maja ze chamskim zachowaniem i wyzwiskami zadaja szacunku... załosne
Moja Babcinka jest najlepsza- tez wynajmuje studentom pokoj (ale najlepsze jest to ze ten pokoj ma osobne wejscie wiec zyja niby koło siebie a moga sie w ogole nie widywac) ale do rzeczy- poprzedni likatorzy- 2 młodych studentów zrobilo taka impreze ze o 3 w nocy jakas pijana laska z wielgasnym psem wtoczyła mi sie do mieszkania w poszukiwaniu WC (wc tez jest osobne wiec tu tez nie ma potrzeby sie widywac)... na 2 dzien chłopcy przyszli z jakimis ciastkami itp rzeczami zeby Babcie przeprosic a Ona na to ze Ona w ogole nic nie slyszała (takie małe kłamstewko ) i ze młodosc ma swoje prawa i musi sie wyszalec

Mloda jest offline  
Stary 2010-05-31, 17:40   #4664
__aska_
Zadomowienie

Przejechałam z Tż 30km a pogoda nie za fajna, ale na szczescie nie lalo
Ja wracalismy zjedlismy devoille i teraz leze i pije herbatke hehe
Kosmetyki jutro wyprobuje bo dzisiaj nie mam sily hehe

Dee trzymam kciuki
Stary 2010-05-31, 17:59   #4665
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

witam Was
moj Natan sie rozklada dalej,biegunka jak jest tak byla,wiec od dzis przez jakis czas ogranicze mu białko
pogoda moze nie upal,wieje tak nieprzyjemnie,ale spacer dwugodzinny ,kawka z kolezanka jedna i pozniej druga tez zaliczona

ciekawe jak tam Eweska i spotkanie z mezem

Sweet wiesz,ze cudownie Ci w prostych wloskach i tej fryzurce
nie dziwie sie,ze meska plec tak Ci komplementy zapewne prawiła i zerkala łapczywie na Ciebie
bos seksowna na maksa babka !

Czekoladko,oby przeczucie co do histry sie sprawdziło

Dee trzymam!!!

ludzie starszej daty potrafia zajsc za skore,ale nie mamy gwarancji na to,choc teraz sie zarzekamy jakie to my bedziemy w ich wieku

ostatnio wysypuje mnie strasznie
pod nosem mam takiego pryszcza,ze wstyd
boli jak cholera
a tak w ogole brak mi checi na makijaz
dawno nic nie wrzucilam gdy np Monia wrzuca po 2 nie raz dziennie
ehhh

milego dnia
sciskam
emalia30 jest offline  
Stary 2010-05-31, 18:07   #4666
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Dee kciuki dla Ciebie

Ilona... normalnie jakas jazda z tym babskiem wstretnym... o matko
Ano niektórzy starsi ludzie tak maja ze chamskim zachowaniem i wyzwiskami zadaja szacunku... załosne
Moja Babcinka jest najlepsza- tez wynajmuje studentom pokoj (ale najlepsze jest to ze ten pokoj ma osobne wejscie wiec zyja niby koło siebie a moga sie w ogole nie widywac) ale do rzeczy- poprzedni likatorzy- 2 młodych studentów zrobilo taka impreze ze o 3 w nocy jakas pijana laska z wielgasnym psem wtoczyła mi sie do mieszkania w poszukiwaniu WC (wc tez jest osobne wiec tu tez nie ma potrzeby sie widywac)... na 2 dzien chłopcy przyszli z jakimis ciastkami itp rzeczami zeby Babcie przeprosic a Ona na to ze Ona w ogole nic nie slyszała (takie małe kłamstewko ) i ze młodosc ma swoje prawa i musi sie wyszalec

to fajna babcia. Taka wyluzowana
Ale moje kolezanki opowiadaly o stancjach u starszych ludzi ze wlasnie tak wygladaja "ogolnie nic nie wolno" .Moja siostra tez mieszkajac u pewnej babcinki miala halas za to ze pali swiatlo(prad) a ona sie uczyla po nocach(kierunek medyczny).
W ogole ta babcia zpoprzedniego mieszkania to byla antypolska(mieszkala 10 lat w Anglii) i uwazala ze Polacy to sa swinie i mowila na nich z pogarda"Wy prosci polaczki" - a sama byla Polka

Ale tutejsze mieszkanie jest ok i mam nadzieje ze poki nas nie zaleje nic to zostaniemy dlugi

ilo16na jest offline  
Stary 2010-05-31, 19:43   #4667
ch0colate
Zadomowienie

GG do ch0colate

Emilki, ja również
Dee,trzymam o tak
Wiecie co.. aż mi się miło dziś zrobiło, jak chyba 3 czy 4 koleżanki zwróciły uwagę na mój makijaz .. a taki zwyczajny był.. chciałam podrobić OE,ale trochę jednak nieudolnie

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.

ch0colate jest offline  
Stary 2010-05-31, 20:20   #4668
gosada79
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
witam Was
moj Natan sie rozklada dalej,biegunka jak jest tak byla,wiec od dzis przez jakis czas ogranicze mu białko
pogoda moze nie upal,wieje tak nieprzyjemnie,ale spacer dwugodzinny ,kawka z kolezanka jedna i pozniej druga tez zaliczona

ciekawe jak tam Eweska i spotkanie z mezem

Sweet wiesz,ze cudownie Ci w prostych wloskach i tej fryzurce
nie dziwie sie,ze meska plec tak Ci komplementy zapewne prawiła i zerkala łapczywie na Ciebie
bos seksowna na maksa babka !

Czekoladko,oby przeczucie co do histry sie sprawdziło

Dee trzymam!!!

ludzie starszej daty potrafia zajsc za skore,ale nie mamy gwarancji na to,choc teraz sie zarzekamy jakie to my bedziemy w ich wieku

ostatnio wysypuje mnie strasznie
pod nosem mam takiego pryszcza,ze wstyd
boli jak cholera
a tak w ogole brak mi checi na makijaz
dawno nic nie wrzucilam gdy np Monia wrzuca po 2 nie raz dziennie
ehhh

milego dnia
sciskam
Emalio zdrowka dla Synka zeby jak najszybciej przeszlo...u nas odwrotna sytuacja bo walczymy z zaparciami corci i tez nic nie pomaga
A pozatym wlasnie mialam do Ciebie pisac priva ze wrzucilabys cos nowego bo mi sie stesknilo

Oczywiscie Dee ja tez trzymam kciuki!
co to ja jeszcze mialam napisac....hmmm

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-05-31 o 20:21
gosada79 jest offline  
Stary 2010-05-31, 21:08   #4669
asiaasia58
Wolę prosto!

cześć misiaki
dee też trzymam, im więcej kciuków tym lepiej
emalio-biedny ten Twój Natanek...ja grypę żołądkową miałam 3 dni i miałam dość a ten bidulek już coś długo się męczy?
Stary 2010-05-31, 21:31   #4670
anusia-87
Wtajemniczenie

Emilko strasznie długo ma ta biegunkę wiesz, może przejdź się do lekarza, może nifuroksazyd by mu zapisał... albo czasem w aptece sprzedają bez recepty (moja mama zawsze mi kupuje dla Zuzi ), a bez recepty na pewno jest endi-ex też nifuroksazyd, tylko w kapsułkach. Jak nie miałam syropu, to wysypałam Zuzi zawartość na łyżeczkę z herbatką i też pomogło.
Żeby Ci się maluszek nie odwodnił...

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

wiecie co, byłam u znajomych, bo Zuza dostała paczkę, to poszłam odebrać...
a jak wracałam, to tak mi słabo się zrobiło... musiałam po drodze kilka razy przykucać (nie było gdzie usiąść...) i popijać (dobrze, ze sok kupiłam... ). Oczywiście ludzie się głupio patrzyli, myśląc zapewne, że pijana jestem czy co.. a ja po prosty myślałam, ze padnę..
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-05-31, 21:51   #4671
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Przejechałam z Tż 30km a pogoda nie za fajna, ale na szczescie nie lalo
Ja wracalismy zjedlismy devoille i teraz leze i pije herbatke hehe
Kosmetyki jutro wyprobuje bo dzisiaj nie mam sily hehe

Dee trzymam kciuki
A co Ty w ogole nakupowałas ciekawego? Pochwalisz sie?

Emalio a cola i paluszki nie pomagaja???... chociaz nie, to na biegunke ale nie taka chyba . W kazdym razie ten sposob przepisuje kazdy pediatra w Niemczech- dzieci lubia miec biegunki
Ja pamietam ze jakas lekarka tłumaczyła mojej Mamie ze na biegunki trzeba pic duzo soku jabłkowego- nie pamietam tylko dlaczego ale tłumaczenie było jakies sensowne.
A najlepiej to isc do lekarza bo tak sie nie da, przeciez On sie moze odwodnic... biedaczek

Mloda jest offline  
Stary 2010-05-31, 22:13   #4672
greatdee
Wtajemniczenie

Dzięki za kciuki, ale nic nie załatwiłam...
Pani, z którą miałam rozmawiać była chora w weekend i nie przyszła dzisiaj też Jutro mam dzwonić rano, czy będzie więc znowu proszę o kciuki i to podwójne: 1 - żeby była wreszcie, 2 - żeby rozmowa przeszła po mojej myśli

Emalio - na dzieciach się nie znam, ale kurcze jak to trwa tak długo to ja bym chyba jednak do lekarza poszła... A taki starodawny sposób - węgiel - też nie działa?
A co do twarzy to mi też ostatnio nawyskakiwało Tzn nawet nie tyle co wyskoczyło, tylko pory mi się niektóre pozapychały, a ja nie umiem sobie z tym poradzić. Ale mam podejrzanego o spowodowanie tego zapchnięcia - Inglotowy puder matujący Nic nie daje a jeszcze chyba mnie zapycha...

Anusia - to też nie wesoło, jakby się powtórzyło to koniecznie idź do lekarza, bo z takimi rzeczami to nie ma żartów!!

A co do mieszkania, to wiem, że czasem nie ma innego wyjścia, ale mój Misiek zawsze mówi, że on to musi mieć swobodę i możliwość chodzenia w gaciach cały dzień lub na golasa iść do łazienki - więc mieszkania studenckie nigdy nie wchodziły u nas w rachubę. W ogóle, stwierdzam, ma mój facet wymagania troszkę... Mieszkanie ma być nowe, urządzone pod nas, zmywarka,mikrofalówka itd. są oczywistością... Wygodnicki no

O przypadkach ze starszymi może nie będę nawet zaczynać, bo elaborat byłby nieskończony :P Powiem tylko, że chyba jeszcze bardziej wkurzają mnie osoby, które zwracają mi uwagę, że nie ustąpiłam miejsca babci z końca autobusu, której nawet nie mogłam widzieć... Za to jak dziewczyna w moim wieku zemdlała i osunęła mi się na ręce to wszyscy patrzyli po sobie i nikt nie wstał
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-05-31, 22:20   #4673
__aska_
Zadomowienie

Cytat:
A co Ty w ogole nakupowałas ciekawego? Pochwalisz sie?
Pewnie ze sie pochwale
Kupiłam 2 zestawy kosmetyków(dlatego ze bylam na szkoleniu z avonu) w nich była pomadka, konturówka cien pojedynczy , cien poczworny , itd blyszczyk i podklad "idealny kolor" to bylo w zestawach i nie wybieralam sobie tego hehe
Ale probowalam tak mniej wiecej i jestem zadowolona.
Mykam lulać
Dobranoc
Stary 2010-05-31, 22:54   #4674
Mloda
Zakorzenienie

Aska to czekam na Avonowy makijaz

Ide nyny

Mloda jest offline  
Stary 2010-06-01, 09:20   #4675
emalia30
Zakorzenienie

dzien dobry lejdis
kawusia stygnie
dla kazdej wedle uznania:czarna,latte,capp ucino

ja wlasnie mam malutka dzisiaj

Gosadko stesknilas sie ?,ale mnie wenny brak-dziekuje
a sama chetnie na Twoje prace bym popatrzyla

milego dnia
emalia30 jest offline  
Stary 2010-06-01, 09:27   #4676
__aska_
Zadomowienie

Dzien doberek
Juz wstałam
Zaraz sniadanko i herbatka
Pozniej malowanie
Stary 2010-06-01, 09:37   #4677
gosada79
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
dzien dobry lejdis
kawusia stygnie
dla kazdej wedle uznania:czarna,latte,capp ucino

ja wlasnie mam malutka dzisiaj

Gosadko stesknilas sie ?,ale mnie wenny brak-dziekuje
a sama chetnie na Twoje prace bym popatrzyla

milego dnia
Dzien dobry u mnie kawusia z mleczkiem i cukrem cynamonowym (przywiozlam sobie z PL) mniam

No jasne Emilko ze sie stesknilam, mniej Cie ostatnio na plotkowym, makijazy tez nie ma a jak Synek sie dzis czuje? i jak atmosfera w domku ogolnie? doszlas do porozumienia z TZ?
Ja po przyjezdzie jakos sie nie moge zebrac, tesciowa zostala w PL jeszcze, corcia nie robi sobie juz drzemek w dzien, a przy niej nie moge malowac Mam pomysly, ale kiedy je zrealizuje to sama nie wiem...

Milego dnia zycze wszystkim
gosada79 jest offline  
Stary 2010-06-01, 09:40   #4678
Mloda
Zakorzenienie

Dzien dobry
U mnie dzis wyjatkowo nie leje, ale za to wieje jak by sie ktos powiesił .
Ja własnie jem sniadanko i zaraz musze sie zbierac do pracy.

Mloda jest offline  
Stary 2010-06-01, 09:58   #4679
emalia30
Zakorzenienie

Asia czekam wiec na makijaz

Gosadko wczoraj mial 3 kupki,wiec lepiej,zobaczymy dzis
ale za to kaszel sprawil dzis rano,ze az zwrocil pijac mleko
biedny taki
wracajac do mojego Tz-ta to jemu glownie chodzi o to,ze chodzi sam spac a ja zostaje przed kompem i dlatego zalozyl mi,ze po 22 czas sie konczy i komp sie wylacza
w sumie przyznam sie,ze wlasnie wieczorem jest tak,ze kazdy jest,odezwa sie siostry,kolezanki tak wychodzi,ze on rano wstaje do pracy to idzie wczesniej spac a ja siedze i szperam,odpisuje i chociaz obiecuje sobie,ze dzis ide wczesniej spac to schodzi mi do 12 conajmniej
piszesz,ze masz pomysly a widzisz mnie ich tez brak
chyba sie wypalilam ...

Młoda to milej pracy!

a u nas deszczowo i morko
emalia30 jest offline  
Stary 2010-06-01, 12:03   #4680
Nonah
Zakorzenienie

Dźyń dybry

(Pamiętacie ten serial Allo Allo? )

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości