"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-02, 11:39   #4711
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Znow sie martwie..fala ma znow przyjsc na wrocek w weekend-a ja mam tam byc znow w ten weekend(fajnie..)
Moze i domu nie zaleje..(6 m od ziemi) ale znow moga byc ulice poblokowane itd..boje sie znow..mam mnooooostwo nauki a nie potrafie sie skupic..

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Stary 2010-06-02, 11:51   #4712
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Dzien dobry

Sweety do szarej sukienki to moszesz szalec z kolorem. A moze tropik- zewn kacik zaznaczasz granatem, potem np turkus i idziesz do zieleni czy zółci. To tak na szybko wymyslone

Ale ja wczoraj miałam dzien- tzn wieczor, normalnie plułam jadem na wszystkich a to wszystko przez to ze byłam na zakupach... a było to tak:
Idziemy z TZ w sobote na złote gody do rodziny TZ- impreza w restauracji itd i trzeba ładnie wygladac. Mam oczywiscie ilestam wyjsciowych bluzek ale same wiecie jak to jest- to wszystko juz było i nie chce kolejny raz isc w tym samym wiec wybrałam sie na zakupy.... Ja tez sie ciesze ze idzie lato które tak naprawde ma nas w d..ie i nie idzie i ja tez sie ciesze ze mozna tyle pieknych tukik, letnich sukienek, bluzeczek na ramiaczkach itd kupic ale na Boga nawet latem czasami chodzi sie na imprezy okolicznosciowe i trzeba byc eleganckim a w tym resorcie nic, null, zero, nada, no nie ma na co patrzec.
Po paru godzinach grzebania, szukania, przymierzania... apropo przymierzania. Słyszałam ze niektóre lustra w przymierzalniach optycznie wyszczuplaja... jezeli tak to ja mam zakaz wstepu na plaze, normalnie do morza mnie Greenpeace wrzuci.... matko jaka ja jestem gruba , normalnie wiem jak absurdalnie to zabrzmi ale nie zauwazyłam kiedy mi te kilogramy przybyły
No ale do meritum po paru godzinach znalazłam w koncu bluzke- jedyna która jako tako wygladała ale nie jestem nia jakos szczegolnie zachwycona- to takie własciwie kupowanie tego o jest a nie tego co sie nam podoba. Przytargałam to "cudenko" do domu i zaczełam mierzyc z zakietami- nic do niej nie pasuje...
Da sie jakos rozchorowac na zawołanie? Bo ja bym zamawiała goraczke na sobote

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2010-06-02, 12:12   #4713
fox22
Raczkowanie

HI
Ale wesoło to mi nie jest przez tą cholerną pogode to jest masakra jakaś

Młoda mimo tego że Ciebie to nie bawiło ja sie pośmiałam czytając zwłaszcza temat Greenpeacedobre i jak każda z nas na pewno przesadzasz ale ja mam to samo-tragedja jeszcze przez tą pogode siedze w domu i tylko podjadm czekoladki
Stary 2010-06-02, 12:14   #4714
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie umiem malować innych? I odwrotnie - mnie też nie ma komu pomalować... Ech, zazdraszczam
Ale za to jak ładnie malujesz siebie

Młoda - skąd ja to znam... Musiałabys się wybrać do mniejszych sklepików, jakiś niefirmowych to pewnie byś znalazła. A w CH gdzie same znane marki są to zazwyczaj mają wszędzie to samo i tylko to co akurat "na tapecie" jest czyli właśnie letnie rzeczy. Ale życzę powodzenia w sobotę!!
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-06-02, 12:19   #4715
Nonah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ale za to jak ładnie malujesz siebie
A dziękuję

Od pewnego czasu szukam metalowego grzebyka do rozczesywania rzęs i wyczytałam dziś na jakimś forum że mają takie w Inglocie Ma może go któraś z was? Albo czy chociaż wiecie czy to prawda? Bo nie chce mi się naginać do Inglota na pusto...
Stary 2010-06-02, 12:34   #4716
Mloda
Zakorzenienie

Dziekuje dziewczyny za miłe słowa ale obawiam sie ze nie przesadzam- naprawde waze duzo za duzo i do tego rzuciłam palenie i jem.... i tyje.... i jem.... i tyje....
Musze sie wziasc za siebie tylko ze mi silnej woli brakuje... głodzic sie nie bede musze tylko rozsadniej jesc, a ja nie lubie gotowac- wrzucam co pod reka i stad efekty
Juz poczynilam male kroczki np wracam piechota w dworca a wczesniej podjezdzalam autobusem do domu...
A najgorsze jest to ze przydała by sie taka 2 osoba która by mnie troche motywowała a moj TZ sie do tego nie nadaje, On rozmawia ze mna w taki sposob ze przyprawia mnie albo o smutek albo o kur...ce

Nonah sa takie . Mam go i polecam . Jak chcesz to Ci pozniej fotke wrzuce. W promocji (promocja pt kup cos jeszcze a to dostaniesz taniej) płaciłam 8 zł

Edytowane przez Mloda
Czas edycji: 2010-06-02 o 13:44
Mloda jest offline  
Stary 2010-06-02, 13:35   #4717
maraqjowa
Zadomowienie

Młoda, o jakże ja rozumiem Twój ból! Miałam dokładnie to samo z kostiumem na absolutorium - umyśliłam sobie żakiet i spódnicę, a w sklepach null, zero, nada, NIC! Ostatecznie wzięłam tę sukienkę, którą pokazywałam i też na pewno pamiętasz moje rozkminy pod tytułem "Nie pasuje do tego żakietu! #$%^&*("
Także nie martw się, teraz Ci się nie będzie podobać, ale jeśli w końcu dopasujesz coś na zasadzie "ewentualnie może być", to po uroczystości pewnie stwierdzisz, że nawet nie było tak źle
Jeśli chodzi o Greenpeace to i tak Ci zazdroszczę, że to Twoje wnioski - u mnie do podobnych doszli moi byli współlokatorzy i to dopiero był prztyczek Jakbyś była bardzo zdesperowana i szukała jakiejś diety a właściwie to nie diety a wskazówek żywieniowych, żeby pozbyć się kilosów i więcej do nich nie wracać to polecam książkę Zinczenko -Dieta ABS. Ja staram się stosować do tych rad ponad 3 lata i udaje mi się utrzymać wagę, a trzeba zaznaczyć, że na minusie mam 10 kilo przy 161cm wzrostu No i pierwsze kroczki w postaci spacerów z dworca zamiast podjeżdżania - bardzo rozsądnie Z tego co widziałam (no po twarzy w sumie tylko) to grubaskiem nie jesteś, ale wiem jak to jest źle się czuć ze swoją wagą, więc jeśli tylko Ty uważasz, że mogłoby Cię być odrobinkę mniej - trzymam kciuki za powodzenie akcji

Aaaa P.S. Egzam zdałam na 4 Dziękuję wszystkim za kciuki
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-06-02, 13:52   #4718
OE6
Zadomowienie

Dziewczyny obcinam włosy xP. Chcę asymetrycznego, długiego (za ramiona) boba xP. Nie wiem jak to zrobię hi hi xP. A wszystko to w tajemnicy przed TŻ (chcę go zaskoczyć jak wróce z gór).

Młoda, może zacznij nie łączyć węglowodanów z tłuszczami. Np wg diety montiac?

Marakujo gratulejszyn!

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku

http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline  
Stary 2010-06-02, 13:58   #4719
Nonah
Zakorzenienie

Mloda, pewnie że chcę fotkę, dzięki Ci kochana! Co do wagi, to ja mam ten sam problem... Z tym że ja, w przeciwieństwie do Ciebie, jestem grubaskiem... Rower stacjonarny stoi w pokoju i co? Ręczniki na nim suszę!
Marakujko, gratulacje!
Stary 2010-06-02, 14:02   #4720
tylkokasia
Moderator

Młoda ja już polecałam tutaj dietę SB ( South Beach) Ja od kiedy biorę tabsy nie mogłam nic schudnąć. Wiele razy próbowałam i nic. Waga ani drgnęła. Postanowiłam spróbować tej SB. Ciężkie są 2 tygodnie (czyli pierwsza faza) ale to działa. Po zakończeniu tych 2 tyg jest ok. Teraz nie trzymam się rygorystycznie tej diety a waga dalej w dół. Już mam minus 5 kg. A jak się ma 160 cm i chce się zejść do 50 kg czy tam 47 to jest ciężko bo nie ma nadwagi.
I mój TZ tez ją zastosował i po 2 tyg poszło mu z 5, 6 kg. Potem odpuścił bo wiadomo wakacje (alkohol, fast foody) ale dalej ma minus 5. I chce już wkrótce wrócić do tej diety bo mówi że po prostu dobrze się na niej czuł. Tak więc jak chłop daje radę to kobitka tym bardziej. A efekty są!

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-06-02, 15:08   #4721
greatdee
Wtajemniczenie

I się powtórzę, i też będę zachwalać dietę SB. Jest rewelacyjna i ja też się świetnie na niej czułam i schudłam bardzo dużo (niestety nie ważyłam się, więc nie wiem ile, ale po ciuchach było bardzo widać, o 1-2 rozmiary). Niestety wróciłam do starych nawyków, ale jak tylko przeprowadzę się na swoje to SB będzie naszą dietą wiodącą Przyda się trochę zrzucić, zarówno mi jak i Miśkowi :P
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-06-02, 17:58   #4722
__aska_
Zadomowienie

Kobietki zrobilam kolejny make upik ale boje się wam go pokazać
Znowy Fantazyjny makijaż
Stary 2010-06-02, 18:49   #4723
anusia-87
Wtajemniczenie

Mówicie kobietki o wadze ja zawsze byłam grubasek przy wzroście 166cm zwykle 70-80kg ważyłam a w ciąży to tylko tyłam... 90kg było pod koniec...
przed ciążą się męczyłam, żeby to zrzucić, ale dzie tam, przyrosło na amen.. żadne dietki, rowerek, tabletki... a po ciąży jak ręką odjął Zuza z mleczkiem wypiła kilogramy i teraz ważę 60 jeszcze mi się marzy tak z 5 kg schudnać, to chyba drugie dziecko potrzebne bedzie

także w sumie co do odchudzania to ja raczej nic nie polecę, bo u mnie nic nie skutkowało (też na pewno przez mój apetyt )...

Edytowane przez anusia-87
Czas edycji: 2010-06-02 o 18:51
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-06-02, 18:52   #4724
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Mówicie kobietki o wadze ja zawsze byłam grubasek przy wzroście 166cm zwykle 70-80kg ważyłam a w ciąży to tylko tyłam... 90kg było pod koniec...
przed ciążą się męczyłam, żeby to zrzucić, ale dzie tam, przyrosło na amen.. żadne dietki, rowerek, tabletki... a po ciąży jak ręką odjął Zuza z mleczkiem wypiła kilogramy i teraz ważę 60 jeszcze mi się marzy tak z 5 kg schudnać, to chyba drugie dziecko potrzebne bedzie

także w sumie co do odchudzania to ja raczej nic nie polecę, bo u mnie nic nie skutkowało (też na pewno przez mój apetyt )...
Na polecanej przez mnie diecie można jeść ile się chce. Najlepiej z 5 posiłków dziennie. Tylko żeby sobie je przyrządzać z dozwolonych produktów

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-06-02, 19:10   #4725
anusia-87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Na polecanej przez mnie diecie można jeść ile się chce. Najlepiej z 5 posiłków dziennie. Tylko żeby sobie je przyrządzać z dozwolonych produktów
próbowałam SB kiedyś, ale niestety strasznie grzeszyłam nie mogę się obejść bez słodyczy... a szczególnie bolał mnie zakaz jedzenia niektórych owoców, a to był akurat sezon póki co czuję się w miare dobrze z obecną wagą, nie tyję już, z rozmiaru 42 przeszłam na 36-38
ale może jeszcze skuszę sie przejść na tą dietkę przed latem
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-06-02, 19:14   #4726
Mloda
Zakorzenienie

Dziewczynki moje kochane dziekuje Wam bardzo za zainteresowanie moim problemem, ale sek w tym ze ja w diety odchudzajace nie wierze... no dla mnie nie ma czegos takiego ze czegostam nie moge zjesc...
Ja musze po prostu sie ograniczyc, skonczyc z chipsami i cola na kanapie, no i cieplejsze dni ida wiec człowiek sam z siebie bedzie troche bardziej aktywny... ja zawsze na zime tyłam a na wiosne chudłam

Marakuja gratuluje

Aska pokazuj co zmalowałas

Nonah
grzebyczek dal Ciebie- wybacz ze jest troche zabrudzony, normalnie dokladniej go doczyszczam a dzis sie spieszyłam i tak tylko przejechałam mokra chusteczka...

Znowu na zakupach byłam w poszukiwaniu zakietu tym razem i juz mnie krew zaczeła zalewac gdy nagle zobaczyłam takiego Goscia- z zona przyszedł, Ona buszowała po wieszakach a On tam korzenie zapuszczał z boku.. Wygladał jak ostatnie nieszczescie i tak sobie pomyslałam ze inni maja gorzej niz ja i sie wyluzowałam ... Nic nie kupiłam bo nic nie ma... od wczoraj sie nic nie zmienilo

Mloda jest offline  
Stary 2010-06-02, 19:32   #4727
Nonah
Zakorzenienie

Mloda - dzięki za foteczkę Kupiłam - jeszcze nie próbowałam, ale spodziewam się że będzie super Zapłaciłam 8 zł (kupiłam jeszcze szmineczkę ) ale to dzięki Tobie, bo pani była tak... hmm... słabo zorientowana, że musiałam jej podpowiedzieć jakie promocje są na dane produkty
Stary 2010-06-02, 19:58   #4728
__aska_
Zadomowienie

Dodalam makijażyk.
Mial być graficzny ale kreski przeciąglam i wyszly okulary
Wiem, że troszke nie rowno
Stary 2010-06-02, 21:21   #4729
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Mloda - dzięki za foteczkę Kupiłam - jeszcze nie próbowałam, ale spodziewam się że będzie super Zapłaciłam 8 zł (kupiłam jeszcze szmineczkę ) ale to dzięki Tobie, bo pani była tak... hmm... słabo zorientowana, że musiałam jej podpowiedzieć jakie promocje są na dane produkty
Bardzo sie ciesze ze chociaz tak pomogłam

Mloda jest offline  
Stary 2010-06-02, 22:29   #4730
Candy Killer
Zakorzenienie

doooobry dieeeen
ha haaaaaa mam juz laptoka pod netem heheh..nie opedzicie sie ode mnie teraz ehehe pomijajac fakt ze jeden kot mi siedzi przed moniyorem juz i pisze na slepo po prostu a drugi spi na ramieniu heheh podgladacze male:P

aaa i bylam u fryzjerki i mam nowa fryzurkjeeee tylko pofarbowac sie muszeee bo bok mam wygolony i odrost tylko tam jest a reszta glowy sorana ruda:P heheh

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

chyba sie pogniewaaaamy...to ja tu przychodze a wszystkie wymiotlo ?/:P

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline  
Stary 2010-06-02, 23:00   #4731
gioseppe
Zakorzenienie

aaaaaahoooooj
pewnie wszystkie macie juz dlugi weekend
Nonah, dobrze wiedziec, ze trzeba podpowiadac w inglocie o promocjach - ale to wiedzialas jaka knkretnie promocja czy na zywca, co macie to biore?

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Dodalam makijażyk.
Mial być graficzny ale kreski przeciąglam i wyszly okulary
Wiem, że troszke nie rowno
dobry jest dobry
a co mialo wyjsc, tzn jaki byl zamiar?

gioseppe jest offline  
Stary 2010-06-02, 23:11   #4732
gosada79
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

dobry jest dobry
a co mialo wyjsc, tzn jaki byl zamiar?
Mnie tez sie bardzo podoba i nie rozumiem dlaczego ta Asia tak marudzi
gosada79 jest offline  
Stary 2010-06-02, 23:12   #4733
Candy Killer
Zakorzenienie

a ja sie tak wybieram farbowac i nie mogeeee sie wybrac heheh
do tego musze pilnowac kociaka bo cos sie kreciii i kombinuje gdzie by tu napaskudzic heheh :P

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline  
Stary 2010-06-02, 23:57   #4734
__aska_
Zadomowienie

Ide luli bo jutro kolejny artystyczny makijaż trzeba zmalować
Dobranoc
Stary 2010-06-03, 00:05   #4735
Mloda
Zakorzenienie

Ja tez ide lulu

Mloda jest offline  
Stary 2010-06-03, 00:10   #4736
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

wpadlam powiedziec DOBRANOC kochane
emalia30 jest offline  
Stary 2010-06-03, 09:15   #4737
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

wczoraj zgasiłam światełko a teraz je zapalam

dzień dobry
moja podopieczna sie rozchorowala,wiec w tym tyg juz jej miec nie bede
szkoda,bo pieniazkow brak,ale coz,zycie to zycie

Marakujko gratki ogromne! jestem z Ciebie dumna!

Candy farbkuj sie i wklej nam zdjecie nowej fryzurki !

Młoda rozumiem Cię,osoby patrzace z boku zawsze twierdza ,ze dobrze wygladamy,ale jesli my we wlasnej skorze zle sie czujemy to trzeba dzialac
dasz rade,kto jak kto,ale Ty dasz,kwestia przejscia na ta zachwalana diete ...wiem,wiem latwo sie pisze,nie lubisz gotowac a ona narzuca z gory ustalone menu
jesli wytrwasz 2 tyg to reszta poleci z gorki
trzymam kciuki
osobiscie to nigdy na diecie nie bylam
po mamie mam budowe,szczupla jestem,ale.... no wlasnie jest to ale niestety
po ciazach mam brzuch,ze jak tyje choc troszke to tam odrazu widac i te cholerne boczki,ktore ze spodni widac

Nonaś moze powinnam sie przełamać
1 raz najgorzej a pozniej juz coraz lepiej bedzie
za to malujesz perfekcyjnei swa sliczna buziunie !

jak ja wspolczuje w Pl tego deszczu i powodzi
patrzylam na pogode dlugoterminowa u Was i ... niestety bez rewelacji
non stop deszcze do sierpnia z przerwami 3,4 dni i znow

ja moze dzis cos zmaluje,postaram sie
za godz lece na kawke do kolezanki,wiec milego dnia kochane

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-06-03 o 09:21
emalia30 jest offline  
Stary 2010-06-03, 10:37   #4738
anusia-87
Wtajemniczenie

cześć Dziewczynki, wpadam sie przywitać i idę coś modzić, chociaż nic mi się nie chce
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-06-03, 11:48   #4739
Mloda
Zakorzenienie

Dzien dobry

Mloda jest offline  
Stary 2010-06-03, 11:57   #4740
Nonah
Zakorzenienie

Cześć wszystkim!
Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Bardzo sie ciesze ze chociaz tak pomogłam
Pomogłaś bardzo
Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
Nonah, dobrze wiedziec, ze trzeba podpowiadac w inglocie o promocjach - ale to wiedzialas jaka knkretnie promocja czy na zywca, co macie to biore?
O promocji (tej konkretnej, bo czaiłam się na grzebyk) dowiedziałam się od Mlodej, pani w sklepie nic mi o tym nie powiedziała...
Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Nonaś moze powinnam sie przełamać
1 raz najgorzej a pozniej juz coraz lepiej bedzie
za to malujesz perfekcyjnei swa sliczna buziunie !
Dzięki kochana No muszę się kiedyś przełamać, ale jakoś nie wierzę że mi się uda Próbowałam ze 2 razy malować szwagierkę, ale wynik średnio mi się podobał i nie mam odwagi więcej próbować - konsekwentnie odmawiam gdy ktoś mnie prosi o makijaż

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości