"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-28, 10:35   #181
eweska
Moderatoreska

Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość

10 kg chcesz zrzucic?to bardzo duzo,moze nie jest to potrzebne,na zdjeciach moze nie widze calej ciebie,ale jestes piekna i niesamowicie seksowna dziewczyna
i rowniez chetnie sie wymienie namiarami
Tak chcę wrócić do wagi 55kg, przy tej wadze dobrze wygladałam, a najważniesze dobrze się czułam. Może po samej twarzy nie widać, ale już po sylwetce tak.

Rei śliczny koteczek
eweska jest offline  
Stary 2010-02-28, 10:37   #182
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Ale popisałyście
ja niewyspana mały mi ząbkuje i budzi się non stop w nocy. W sumie wyszły mu już dwie jedynki dolne ale chyba go jeszcze coś tam boli.

Młoda kupiłam te cienie sypkie w Inglocie
No i wiedzialam ze na cos nie odpisałam....

W Inglocie i sa delikatne? Co to za kolory?
Ja mam pare (4 sztuki) z Inglota i duzo z MAC i wiem ze zaraz baty zbiore, ale ja nie widze miedzy nimi róznicy- sa tak samo dobre... nie ma sensu przepłacac .
Do Inglotowych to kup Duraline- w mojej kosmetyczce niezbedny .
Ach tylko na Duraline cienie nakłada sie 2 razy- raz na mokro- daje to intensywny kolor a potem jak chcesz cieniowac to na granice przyda sie jescze raz na sucho (jej ja mam nadzieje ze to jest zrozumiałe, ale zamotałam )

Małemu masuj dziasła- pewnie wiesz, ale i tak pisze

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2010-02-28, 10:48   #183
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Łooooo matulu, ledwo nadrobiłam wszystkie zaległosci, odswiezyłam strone a tu nowe posty, idziemy jak burza . O tak plotkowy był nam potrzebny .

Tak wiec dzien dobry

Sylvka sliczna wiewiora , az sie dziubal cieszy jak cie człowiek na takiego zwierza gapi, potem pokaze zdjecia myszy polnej która koło mojego balkonu mieszkała

Sylwia, Emalia- na wieksze mi wygladacie w sieci

Moj nick na wizazu to ksywa z codziennego zycia- mam starsza siostre. Tak sie przyjela ze do mnie w ten sposob mowia wszyscy- rodzice, TZ, wszyscy znajomi, nawet niektórzy nauczyciele w szkole sredniej... czasami na swoje imie nie reaguje .
Ale przyznam ze czasami na forum chciałabym ja zmienic, bo mam wrazenie ze na niektórych watkach moje wypowiedzi traktuje sie jak poglady przemadrzalej pietnastolatki. I z tego powodu miedzy innymi na blogu jest inaczej.

Co do szczerych opinii
- mi mozecie pisac wszystko jak leci- ja sie nie zniechece, mnie to zmobilizuje. Zreszta nieraz tu baciory zebrałam .

Yyyyyyy mam nadzieje ze o niczym nie zapomniałam, a teraz ide sie kapac .... a potem malowac, bo wczoraj wieczorem wpadł mi pewien pomysł....
ojej to czekam,czekam jak na szpileczkach na to nowe dzieło z głowki...to ci `pojedziemy`

nie rozumiem co chcialas powiedziec przez to `wieksze` -ze wyższe ??hehe no wiesz zdjecia nie oddaja wszystkiego,moze to i dobrze

a nick ja mówie do mojej najmlodszej siostry `Mała` i tez sie tak przyjelo i choc z naszej 4-ki jest najwieksza pod katem wzrostu,budowy ciala itd
a twoj nick moze na pierwszy rzut oka mozna pomyslec ,ze kryje sie za nim nastolatka,ale wypowiedzi ujawniaja mocno stapajaca kobiete,zdolna i inteligentna ,ktora wie co chce od zycia

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Tak chcę wrócić do wagi 55kg, przy tej wadze dobrze wygladałam, a najważniesze dobrze się czułam. Może po samej twarzy nie widać, ale już po sylwetce tak.
rozumiem,kazdy ma chyba taka swoja wage w ktorej czuje sie najlepiej ,choc inni z boku twierdzic moga,ze jest niepotrzebne zrzucanie jakichkolwiek kg

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

a własnie Sweetpinky powiedz masz w domku czopki viburcol-super sprawa przy zabkowaniu
gryzaki wodne z lodoweczki no i na pewno masz tez liczne zele na zabkowanie prawda?
sa jeszcze takie granulki do rozpuszczania w wodzie na zabkowanie,nawet chyba lepsze niz te zele-polecam!,proboj ,bo szkoda,by maluszek sie tak meczyl
emalia30 jest offline  
Stary 2010-02-28, 11:00   #184
Nonah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Jaka to "normalna" i "nienormalna" praca?
Normalna - czyli na stałe, z umową o pracę , składkami emerytalnymi itp... Nienormalna - moja obecna Na zlecenie, bez żadnych praw pracowniczych, gdy każda wypłata to niespodzianka...

Co do szczerości w komentowaniu makijaży, jest dokładnie tak jak dziewczyny mówią - jesteśmy szczere, bo inaczej komentowanie nie miało by sensu W końcu jesteśmy tu po to, żeby się od siebie uczyć. Ale to nie znaczy, że możemy robić komuś przykrość; jestem zdania, że WSZYSTKO można powiedzieć - trzeba tylko dobrać słowa tak, żeby nikogo niepotrzebnie nie ranić.

Sylwka, wiewiórka jaka śliczna! Słodziak Musiała mieć powód, żeby wybrać Twój balkon...
Stary 2010-02-28, 11:00   #185
emalia30
Zakorzenienie

ok lece sie szykowac,popatrzylam,odp ,skomentowalam co nie co
a teraz susze wloski i nie wiem jak dzis z makijazem u mnie,bo po wczorajszym eksperymencie mam czerwone jedno oczko i nie ladnie to wyglada

milego dnia kochane!
pewnie jak zajrze to nie bede mogla was doczytac,tyle tego bedzie
emalia30 jest offline  
Stary 2010-02-28, 11:19   #186
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
ojej to czekam,czekam jak na szpileczkach na to nowe dzieło z głowki...to ci `pojedziemy`

nie rozumiem co chcialas powiedziec przez to `wieksze` -ze wyższe ??hehe no wiesz zdjecia nie oddaja wszystkiego,moze to i dobrze

a nick ja mówie do mojej najmlodszej siostry `Mała` i tez sie tak przyjelo i choc z naszej 4-ki jest najwieksza pod katem wzrostu,budowy ciala itd
a twoj nick moze na pierwszy rzut oka mozna pomyslec ,ze kryje sie za nim nastolatka,ale wypowiedzi ujawniaja mocno stapajaca kobiete,zdolna i inteligentna ,ktora wie co chce od zycia
Ale wtopa- WYZSZE miałam na mysli , oczywiscie ze wyzsze, nie wieksze

Co do forum to mialam ma mysli te inne niz MM- tu pokazyje twarz i kazdy widzi ze taka młoda to ja znowu nie jestem, ale np chciałam sie poudzielac na "kulturalnym" (na wizazu) a dokładniej ksiazkowym bo duzo czytam i miałam takie wrazenie ze tak troche ludzie na mnie z góry patrza (biorac pod uwage moj wzrost to bardzo prawdopodobne ) no to zrezygnowałam ...
Raz na innym forum (nie wizazowym) mialam dyskusje z gosciem- o cos zapyatałam a ten mnie zjechał jak smarkacza.... jak Mu wysmarowalam odpowiedz to chyba mu sie głupio zrobiło i napisał cos na kształt przeprosin . No i zeby nie bylo byłam kulturalna

A na wizazu zalozyłam konto zeby opiniowac kosmetyki na KWC, nie miałam nawet pojecia ze cos takieko jak MM istnieje.

Ach przypomnialo mi sie- chce Was opierdzielic dziewczynki kochane. Czemu sie na MdW nie udzielacie? Tam wiecznie ktos dodaje nowy post z pytaniem o makijaz lub prosba o step a tu zero odzewu... Nieladnie

Mloda jest offline  
Stary 2010-02-28, 11:40   #187
201604210939
Konto usunięte

Dzień dobry kochane niedawno wstałam a tu już się tyle dzieje u mnie leje jak z cebra od samego rana, chciałam się wybrać dzisiaj na zakupy ale chyba sobie odpuszczę, poleniuchuję w domu

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Hellow wszystkim ale plotkuja juz tyle stron nastukaly hehe ale fajnie ze jest taki watek
Gratuluje slicznych dzieciaczkow, przystojnych TZ, uroczych zwierzakow, paznokci w kropeczki, paletki UD, pysznych rosolkow ... to prawda ze tu miesko inaczej smakuje ale juz jakos przywyknelam, natomias nie moge sie przyzwyczaic do ziemniakow, bo za chiny nie wychodza mi z nich placki ziemniaczane ani babki a czasem mam takiego smaka
Masz rację Gosadko co do mięsa w UK, na początku wydawało mi się okropne, ale już znalazłam "swoje" miejsca i sklepy w których je kupuję, po odpowiednim doprawieniu nie smakuje tak źle na ziemniaki też mam sposób, gdy gotuję je do obiadu na sam koniec po odcedzeniu wody dodaję trochę masełka w kostce i soli i jakoś ujdzie placuszki ziemniaczane robiłam tutaj tylko raz, strasznie niecierpliwa jestem w gotowaniu i lubię coś i szybko i smacznie dlatego razem z Tż uwielbiamy fajitas
A tam na marginesie to mamy do siebie niezły kawałek, ja mieszkam w Suffolk

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
ferguusson Koty odpowiadają bardzo często ;p Moje zawsze - a mam 3 hihi ale pokaże Wam kto ze mną śpi =D

Witam w bardzo przyjemnym wątku ^^
Jaki śliczny słodziak Ja i mój Tż mamy fioła na punkcie kotów, nie posiadamy niestety jeszcze żadnego z racji wykonywanej pracy i spędzania czasami całych dni poza domem, ale gdy spacerujemy po mieście i widzimy jakiegoś futrzaka to koniecznie musimy go pogłaskać

Jeżeli chodzi o opiniowanie makijaży na MM - staram się nikogo nie urazić moimi wypowiedziami, pięć razy przeczytam post zanim kliknę "odpowiedz".
To na razie na tyle, podczas pisania chyba przestało padać, więc zakupy dalej aktualne
201604210939 jest offline  
Stary 2010-02-28, 11:47   #188
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Dzień dobry kochane niedawno wstałam a tu już się tyle dzieje u mnie leje jak z cebra od samego rana, chciałam się wybrać dzisiaj na zakupy ale chyba sobie odpuszczę, poleniuchuję w domu
W niedziele na zakupy?? Macie w niedziele sklepy pootwierane? No prosze a ja myslalam ze to tylko w Polsce

Mloda jest offline  
Stary 2010-02-28, 11:53   #189
201604210939
Konto usunięte

Cytat:
W niedziele na zakupy?? Macie w niedziele sklepy pootwierane? No prosze a ja myslalam ze to tylko w Polsce
Pootwierane a jakże w soboty i niedziele przynajmniej w mojej mieścince szał zakupowy trwa, wówczas w centrum jest taki tłok że czasami nie sposób przejść
201604210939 jest offline  
Stary 2010-02-28, 11:54   #190
Mloda
Zakorzenienie

Przyznaja tu jakies medale za rekordowa ilosc postow?

A tak swoja droga chciałam zapytac- jak wkleja sie filmiki na watek? Moj TZ namawia mnie do robienia filmikow , tego to ja sie po Nim nie spodziewałam .....

Mloda jest offline  
Stary 2010-02-28, 12:20   #191
sweetpinky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Nadrobiłam wszystko co pisałyście, wątek idzie jak burza i mam nadzieję że tak pozostanie

Dobre pytanie. Ja staram sie za każdym razem być szczera i jeśli mi się cos nie podoba to piszę, ale w sposób kulturalny aby nikogo nie urazić. Nie ma się czego bać, krytyka również jest potrzebna, a wiem to po sobie, gdyby nie wskazówki dziewczyny z mm, popełniałabym dalej blędy które popełniałam kilka lat temu. Dziewczyny mnie mobilizowały, zawsze doradzały, a moje poczatki z makijażem były naprawdę kiepskie, tylko samozaparcie, ćwiczenia i ćwiczenia spowodowały że maluje jak maluję. Ciagle się uczę i staram się poprawiać swoje błędy.
Jeśli osoby które nie są nastawione tylko na pochwały, przeczytają krytykę, będą dążyły do tego, aby wszystko poprawić, oraz być lepszą i malować coraz lepiej. Niestety, ale są też osoby których krytyka nie mobilizuje tylko zniechęca. Gdybyśmy tylko słodziły to wielu z nas na mm nie chciało by się wchodzić, mdłości można by dostać od tych słodkości, a nie po to jest mm, aby tylko cukrować. Ale się rozpisałam
A no musimy Powiedź mi jakim cudem zrzuciłaś tyle kilogramów, ja muszę zrzucić ok 10 kg.
Po ciąży wiele lat temu zrzuciłam 25 kg, ale terz odchudzanie nie idzie mi tak latwo jak kiedyś, brak mobilizacji

o do danych(gg,nk itp.) mogę podać, ale tylko na PW.
pierwsze 10 kg zeszło odrazu jak wyszłam ze szpitala (w ciązy przytyłam tylko 10 kg) drugie 10 kg za sprawą karmienia piersią i diety lekko strawnej, teraz waga mi stanęła więc zapisałam się na siłownię, ogólnie nie jem nic kalorycznego, gotowane, dużo warzyw, piję dużo wody mineralnej i ziół, żadnych soków ani napojów gazowanych, chyba tyle
Cytat:
witajcie z wielkim bóóóólem głowy-zawsze tak mam po winie ,wy tez??
na 11 lece do lekarza z moim niuńkiem ,oj az sie boje
on tak wciaz kaszle

nie jawnie,oj wczoraj juz chyba za pozno bylo i po winkach takie myslenie moje to wstyd
jasne,ze nikt nikogo do niczego nie namawia
zapomnijmy ,przeciez jesli ktos bedzie mial chec to sie wymieni na pw

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

oj tak lecimy z tym koksem a jak
wspolczuje tego zabkowania,biedne sa dzieciaczki,przechodzilam to 2 razy,zreszta czekaja mnie jeszcze te najgorsze 5 -tki
cierpliwosci zycze i jak najmniej cierpien dla maluszka
to ja poprosze dane na nk na priw,podam też swoje
a tak w ogole to bardzo duuuuzo kg stracilas,co zrobilas- podziwiam

zgadzam sie z toba Ewesko odnosnie obiektywnego oceniania
10 kg chcesz zrzucic?to bardzo duzo,moze nie jest to potrzebne,na zdjeciach moze nie widze calej ciebie,ale jestes piekna i niesamowicie seksowna dziewczyna
i rowniez chetnie sie wymienie namiarami

wzajemnie

i ja witam
kot fajniutki
choc osobiscie wole psy
2 razy, no tak mówiłaś, że masz 2 chłopców, współczuję. A co do kg napisałam powyżej
Cytat:
No i wiedzialam ze na cos nie odpisałam....

W Inglocie i sa delikatne? Co to za kolory?
Ja mam pare (4 sztuki) z Inglota i duzo z MAC i wiem ze zaraz baty zbiore, ale ja nie widze miedzy nimi róznicy- sa tak samo dobre... nie ma sensu przepłacac
Do Inglotowych to kup Duraline- w mojej kosmetyczce niezbedny
Ach tylko na Duraline cienie nakłada sie 2 razy- raz na mokro- daje to intensywny kolor a potem jak chcesz cieniowac to na granice przyda sie jescze raz na sucho (jej ja mam nadzieje ze to jest zrozumiałe, ale zamotałam )

Małemu masuj dziasła- pewnie wiesz, ale i tak pisze
z tych sypkich mam 22 i 50 i jak pomalowałam pędzlem po samej powiece to prawie były nie widoczne tylko się mieniły. Czyli muszę zakupić ten Duraline a nawet tak na niego patrzyłam bo stał przy tych cieniach.
A dziąsełka małemu cały czas masuję, leży nieruchomo i wystawia dzioba
Cytat:

rozumiem,kazdy ma chyba taka swoja wage w ktorej czuje sie najlepiej ,choc inni z boku twierdzic moga,ze jest niepotrzebne zrzucanie jakichkolwiek kg

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

a własnie Sweetpinky powiedz masz w domku czopki viburcol-super sprawa przy zabkowaniu
gryzaki wodne z lodoweczki no i na pewno masz tez liczne zele na zabkowanie prawda?
sa jeszcze takie granulki do rozpuszczania w wodzie na zabkowanie,nawet chyba lepsze niz te zele-polecam!,proboj ,bo szkoda,by maluszek sie tak meczyl
mam te czopki, właśnie mu wsadziłam i byłam na spacerze a potem wziął go dziadek tak więc chwilę mogę odsapnąć, bo dziś wyglądam tak ->

Piszecie o nickach mój zupełnie ni z gruchy ...
ja weszłam na wizaż chyba szukając jakiejś diety bo ja wiecznie na dietach i przy próbie logowania wszystkie możliwości były już zajęte i tak kombinowałam. U mnie to w ogóle nick nie pasuje do mnie bo ja w sumie słodka nie jestem ani różowego nie noszę itp. Jakoś tak wyszło.

co do danych na NK, zaraz wyślę na PW Emalii, jak inne chcą to dawać znać mam zablokowaną galerię dla obcych ale na avatarze mam foto z ostatniego makijażu więc jak któraś będzie miała Emalię w znajomych to łatwo się mnie znajdzie.

sweetpinky jest offline  
Stary 2010-02-28, 12:21   #192
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
wlasnie o to samo chcialam wczoraj zapytac widzialam jak watek zostal utworzony, zniknelam na chwile a tu tyle stron sie narobilo
niezle sie zapowiada!
mnie zawsze dziwi ten "ruch" na plotkowym, na kazdym forum, udzielalam sie na jednym slubnym i wlasnie watek plotkowy tak tetnial zyciem, ze zaczelam sie zastanawiac czym dziewczyny zajmuja sie na co dzien czy wogole pracuja, maja gosposie itp itd

Cytat:
Ale popisałyście
ja niewyspana mały mi ząbkuje i budzi się non stop w nocy. W sumie wyszły mu już dwie jedynki dolne ale chyba go jeszcze coś tam boli.
łączę sie w bolu. u nas jednak goraczka to nie trzydniowka tylko prawdopodobnie zabkowanie, teraz ida trojki. w zyciu mojego dziecka w takim stanie nie widzialam, az ie boje pomyslec co nas czeka w najblizszym czasie

Cytat:

wtrace sie troszke
u nas w sumie neiwiele pomagalo
viburcol niewiele pomagal. granulki osanit tez, a wszyscy bardzo je sobie chwalili.najlepiej sprawdzalo sie nosidlo i przytulanie a z gryzakow to rewelacyjne ma NUK, jest taki zestaw nie wiem czy moge wkleic link do aukcji, nazywa sie zestaw szczoteczek edukacyjnych do zębów i tam sa 2 takie pałki jedna z nich idealna do masowania dziąsełek. jest bardzo lekka więc nadaje sie dla maluchow. synkowi bardzo to pomoglo bo wczesnie zaczal zabkowac i nie mogl utrzymac tych ciezkich zelowych gryzakow

a jesli chodzi o nick - jak byłam młodsza tato i brat mówili na mnie Józka, kuzyn dżozja a ja jakos tak
zalozylam sobie nick gioseppe [dżiuzeppe]

Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2010-02-28 o 12:23
gioseppe jest offline  
Stary 2010-02-28, 12:32   #193
Maliniarka
Zakorzenienie

Ale wiewióra

Matko kochana, piękna

I kociak lubię, nigdzie nie mam zdjęcia mojego mordercy ale mam pieska, skoro już się chwalimy to po całości...

Bardzo Was dużo za granicą...smutno, że tak trzeba
A co robicie w wolnych czasie?
Ja robię dużo i nic, nigdy do końca, denerwuje mnie to nie potrafię niczego porobić dłużej, brak mi zapału, co na to poradzić? Macie jakieś sposoby na motywację?

Wklejam parę zdjęć prac, oczywiście niedokończonych w większości...dwie ostatnie z terapii zajęciowej z czasów depresji :x
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-02-28, 12:39   #194
Maliniarka
Zakorzenienie

Ja już nie wiem, do czyjej wypowiedzi się odnosić, bo zanim przy moim necie odpiszę już jest 10 następnych więc sobie czytam, poznaję Was

Ewesko, pamiętasz jak napisałam, że masz w sobie taką aurę, tyle elegancji na zdjęciach i klasy, że mam ochotę mówić Ci per Pani?
Już mi przechodzi...stajesz się dla mnie bardziej...ludzka i nie mam tu niczego złego na myśli. Po prostu wielkie talenty mnie onieśmielają...
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-02-28, 12:42   #195
sweetpinky
Zakorzenienie

gioseppe czyli obie ząbkujemy, ehhh... tak szkoda mi tych szkrabów, muszę jutro coś kupić bo normalnie dzieć mi się zapłacze. Niby mam gryzak ale jakoś on nie chce zbytnio go gryźć. Mam taką też szczoteczkę na palec i mu masuję te dziąsła i żel Bobodent ale on w ogóle nie działa

Maliniarka widzę, że artystyczna dusza tak jak ja mam mały epizod ze szkołą plastyczną ale po niej trochę zapał opadł do malowania denerwowało mnie zmuszanie i malowanie bez przyjemności.
Piękne prace

sweetpinky jest offline  
Stary 2010-02-28, 12:46   #196
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:

A tak swoja droga chciałam zapytac- jak wkleja sie filmiki na watek? Moj TZ namawia mnie do robienia filmikow , tego to ja sie po Nim nie spodziewałam .....
Filmiki z YT ? Ostatni przyklad to wlasnie YT
http://www.wizaz.pl/forum/misc.php?do=bbcode
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-02-28, 12:47   #197
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Ja robię dużo i nic, nigdy do końca, denerwuje mnie to nie potrafię niczego porobić dłużej, brak mi zapału, co na to poradzić? Macie jakieś sposoby na motywację?
podobno im wiecej zajec tym wieksza motywacja i lepsza organizacja
u mnie sie to niby sprawdza ale doba jest za krotka, zeby zrobic wszystko na co ma sie ochote

widze, ze artystka z Ciebie

Cytat:
gioseppe czyli obie ząbkujemy, ehhh... tak szkoda mi tych szkrabów, muszę jutro coś kupić bo normalnie dzieć mi się zapłacze. Niby mam gryzak ale jakoś on nie chce zbytnio go gryźć. Mam taką też szczoteczkę na palec i mu masuję te dziąsła i żel Bobodent ale on w ogóle nie działa
zele tez nie dzialaly
sprobuj ten gryzak, jest naprawde fajny
a korzystasz z chusty/nosidla?
gioseppe jest offline  
Stary 2010-02-28, 12:48   #198
rapifen
Zakorzenienie

Rei CUDOWNY KOTEK

Maliniarka bardzo ładne prace

ja się dziś załamałam, 56,8 kg ... Przez ferie 2 kg mi przybyły, przy moim wzroście wszystko widać i mi brzuch wypada

rapifen jest offline  
Stary 2010-02-28, 12:48   #199
eweska
Moderatoreska

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Ewesko, pamiętasz jak napisałam, że masz w sobie taką aurę, tyle elegancji na zdjęciach i klasy, że mam ochotę mówić Ci per Pani?
Już mi przechodzi...stajesz się dla mnie bardziej...ludzka i nie mam tu niczego złego na myśli. Po prostu wielkie talenty mnie onieśmielają...
Hmmm nie przesadxzajmy, ja wielki talent ? Po prostu lubię to co robię i dobrze mi z tym
A ja myślałam, że tak staro wyglądam, że chcesz mi mówić na Pani Dobrze, że ci przeszło
eweska jest offline  
Stary 2010-02-28, 12:56   #200
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Maliniarka widzę, że artystyczna dusza tak jak ja mam mały epizod ze szkołą plastyczną ale po niej trochę zapał opadł do malowania denerwowało mnie zmuszanie i malowanie bez przyjemności.
Piękne prace
dziękuję ale to takie mazianie tylko
W domku mi mówią, że mam talenty ale jestem leniuch
do tej pory mam wypominane, że zrezygnowałam ze szkoły muz po pierwszym stopniu(6lat) a to było 10 lat temu kiedy powiedziałam, że mam dość ćwiczenia w kółko

jak widać chwytam tylko jakąś bylejaką pomiętą kartkę i maziam jak mnie najdzie, ale żeby poćwiczyć warsztat to już mnie nie ma
Tak samo z fotografią swego czasu, rękodziełem, paznokcie nawet malowałam we wzorki kiedy tylko udało mi się zapuścić, robiłam biżuterię...

Wiecie, zazdroszczę Wam PASJI ja nie mam...

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

rapifen, a ile Ty masz wzrostu? zaraz się pewnie dobiję, że tak mało ważysz i marudzisz
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-02-28, 13:06   #201
rapifen
Zakorzenienie

Cytat:
rapifen, a ile Ty masz wzrostu? zaraz się pewnie dobiję, że tak mało ważysz i marudzisz
miarki podają różnie 162-166
Ale to nie o to chodzi, cały mój nadprogramowy tłuszcz gromadzi się w brzuchu :d. Nogi szczupłe, nie narzekam, spodnie jak pisałam teoretycznie 28 noszę, a tu nagle taki bęben i dwa melony. Wyglądam jak człowieczek z kasztanu i wykałaczek

rapifen jest offline  
Stary 2010-02-28, 13:14   #202
Maliniarka
Zakorzenienie

powinnaś się cieszyć, że masz piersi, wiele szczuplaczków nie ma na górze nic

A wiesz, ja mam 164cm wzrostu, jak zaczęłam się odchudzać miałam 75 kilo ale normalnie nie wiem jak to się stało
Zeżarłam najpierw opakowanie świństwa na M. które jest już wycofane z produkcji, potem waga uszyła i teraz męczę się sama
Utrzymuję się przy około 60 od maja(EDIT: znaczy od maja zaczęłam się odchudzać ), ale 59 jeszcze nie zobaczyłam na wadze.

Tyle dobrego, że jestem dość proporcjonalna, nawet jak byłam wielka to nie rzucało się to za bardzo w oczy

Chociaż jak czasem czytam, że dziewczyny mojego wzrostu chcą ważyć poniżej 50 kilo to mi słabo
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2010-02-28 o 13:22
Maliniarka jest offline  
Stary 2010-02-28, 13:23   #203
ch0colate
Zadomowienie

GG do ch0colate

Jakie mam zaległości straszne... kilka dni raptem mnie nie było,a tu takie nowości ! Świetny wątek i mam nadzieję, że jakoś się w nim odnajdę choć będzie cieżko przeczytać taką ilość postów..

W każdym razie na początku widziałam, że się przedstawiałyści coś na kształt tego.. więc może i ja napisze, choć teraz to trochę nie w porę, ale co tam ;p tak więc jestem Gośka. Mieszkam w Łodzi i tu też studiuje na Uniwersytecie na drugim semstrze pedagogiki.. nie jest to szczyt moich marzeń, ale co poradzić. Widziałam też zdjęcia Waszych zwierzaków ( tak i wiewiórę Sylvki też ), więc pochwalę sie moimi dwoma psiakami, może jakieś fotki znajdę ;p

Tymczasem myślę, że popracuję nad jakimś makijażem

na zdjęciach moje pociechy :d pierwszy - Czesio czrno-biały, drugi Filip- yorkshire terier na zdjęciu z różową kokardką, jak do nas przybył 8 miesięcy miał wtedy.
ch0colate jest offline  
Stary 2010-02-28, 13:27   #204
karoleena
Rozeznanie

Dziewczyny, strach przy Was odswiezac strone Jestescie (smy) hiperproduktywne!
Czulam, ze plotki, to to, czego nam trzeba bylo
Widze, ze odchudzanie jest teraz na tapecie...ehhh temat-rzeka, sama walcze, choc raczej to nierowna wala, mam bardzo slaba silna wole... ale, nie poddaje sie!

Male nawiazanie do Waszych postow

Sylvka- piekna wiewioreczka! Rozmiekczyla mi serce z samego rana..przeslodziak!

Komentowanie makijazy...hmmm przyznam ze czasem ide na latwizna, tzn. komentuje tylko makijaze, ktore mi sie podobaja, lub maja w sobie wyjatkowy, ciekawy element. Staram sie za duzo nie krytykowac, jesli calosc mi sie nie podoba, to czasem w ogole daruje sobie komentarz, no chyyyba, ze osoba prosi o podpowiedzi i sugestie. Nie chce robic za osobe wszechwiedzaca, i z moja papuzia wizja deptac wizji delikatnego-niewidocznego make upu innej Wizazanki...

Mam tu kilka makijazowych kwestii do obgadania z Wami, ale to dopiero pozniej je porusze, bo teraz musze uciekac Do pozniej!
karoleena jest offline  
Stary 2010-02-28, 13:51   #205
rapifen
Zakorzenienie

Cytat:
powinnaś się cieszyć, że masz piersi, wiele szczuplaczków nie ma na górze nic
Nigdy mi nie wmówisz że 70F to przyjemność Nie ma nigdzie staników, muszę wydawać kupę kasy na takie które niczym rusztowanie przytrzymają mi to coś.
Nie ma żadnych pozytywnych aspektów posiadania dużego biustu, gdybym mogła, chciałabym cudowne 70C

rapifen jest offline  
Stary 2010-02-28, 13:57   #206
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Nie ma żadnych pozytywnych aspektów posiadania dużego biustu, gdybym mogła, chciałabym cudowne 70C

Zgadzam sie w calej rozciaglosci. Jest nas 2 Rapifen
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-02-28, 13:59   #207
rapifen
Zakorzenienie

hehe

spójrzcie
http://www.pudelek.pl/artykul/23175/...e_sobie_biust/

;p
właśnie tak wyglądam. i też bym sobie chętnie zmniejszyła biust ;P

rapifen jest offline  
Stary 2010-02-28, 14:03   #208
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
hehe

spójrzcie
http://www.pudelek.pl/artykul/23175/...e_sobie_biust/

;p
właśnie tak wyglądam. i też bym sobie chętnie zmniejszyła biust ;P
Jak bede obrzydliwie bogata, to tez sobie zafunduje Mam nadzieje ,ze moj TZ nie dostanie jakiegos zalamania nerwowego czy cos hahaha
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-02-28, 14:03   #209
emalia30
Zakorzenienie

Cytat:
Ale wtopa- WYZSZE miałam na mysli , oczywiscie ze wyzsze, nie wieksze

Co do forum to mialam ma mysli te inne niz MM- tu pokazyje twarz i kazdy widzi ze taka młoda to ja znowu nie jestem, ale np chciałam sie poudzielac na "kulturalnym" (na wizazu) a dokładniej ksiazkowym bo duzo czytam i miałam takie wrazenie ze tak troche ludzie na mnie z góry patrza (biorac pod uwage moj wzrost to bardzo prawdopodobne ) no to zrezygnowałam
Raz na innym forum (nie wizazowym) mialam dyskusje z gosciem- o cos zapyatałam a ten mnie zjechał jak smarkacza.... jak Mu wysmarowalam odpowiedz to chyba mu sie głupio zrobiło i napisał cos na kształt przeprosin . No i zeby nie bylo byłam kulturalna

A na wizazu zalozyłam konto zeby opiniowac kosmetyki na KWC, nie miałam nawet pojecia ze cos takieko jak MM istnieje.

Ach przypomnialo mi sie- chce Was opierdzielic dziewczynki kochane. Czemu sie na MdW nie udzielacie? Tam wiecznie ktos dodaje nowy post z pytaniem o makijaz lub prosba o step a tu zero odzewu... Nieladnie
no zadna wtopa a przejezyczenie ,roztargniona i zmeczona bylas
widzisz ludzie po nicku zle oceniaja,zbyt pochopnie,ale jak widac temu Panu dalas odwet kulturalny i dosadny,ze załowal

co do MdW to ja sie tam nie udziele,nie czuje sie jakos specjalnie by komus doradzac w tych sprawach,wiele jeszcze przede mna wiec zostawiam to ekspertkom

Cytat:
my tez mamy pootwierane non stop w kazdy dzien tylko godz otwarcia rozne
od srody do piatku najdluzej
wiem,ze w Niemczech jest tak,ze weekendy sa dla ludzi i jesli nie zrobi sie zakupow na weekend spozywczych to sie gloduje

Cytat:

A tak swoja droga chciałam zapytac- jak wkleja sie filmiki na watek? Moj TZ namawia mnie do robienia filmikow , tego to ja sie po Nim nie spodziewałam ....
i super ,rob filmiki i wrzucaj
ja na to czasu nie mam i tak teraz przy tym watku gubic sie bede w nawale waszych postow
Ishi moze ci pomoze z wklejeniem-obcykana bestia

Cytat:
pierwsze 10 kg zeszło odrazu jak wyszłam ze szpitala (w ciązy przytyłam tylko 10 kg) drugie 10 kg za sprawą karmienia piersią i diety lekko strawnej, teraz waga mi stanęła więc zapisałam się na siłownię, ogólnie nie jem nic kalorycznego, gotowane, dużo warzyw, piję dużo wody mineralnej i ziół, żadnych soków ani napojów gazowanych, chyba tyle

2 razy, no tak mówiłaś, że masz 2 chłopców, współczuję. A co do kg napisałam powyżej

A dziąsełka małemu cały czas masuję, leży nieruchomo i wystawia dzioba

mam te czopki, właśnie mu wsadziłam i byłam na spacerze a potem wziął go dziadek tak więc chwilę mogę odsapnąć, bo dziś wyglądam tak -

Piszecie o nickach mój zupełnie ni z gruchy ..
ja weszłam na wizaż chyba szukając jakiejś diety bo ja wiecznie na dietach i przy próbie logowania wszystkie możliwości były już zajęte i tak kombinowałam. U mnie to w ogóle nick nie pasuje do mnie bo ja w sumie słodka nie jestem ani różowego nie noszę itp. Jakoś tak wyszło.

co do danych na NK, zaraz wyślę na PW Emalii, jak inne chcą to dawać znać mam zablokowaną galerię dla obcych ale na avatarze mam foto z ostatniego makijażu więc jak któraś będzie miała Emalię w znajomych to łatwo się mnie znajdzie.
zaproszonko wyslalamdzieki za namiary
dobrze,ze masz kogos kto cie odciazy przy dziecku
ja siedze sama i w sumie oboje z nich sama wychowalam,chodzi mi w sensie,ze gdy potrzebowalam kogos to jakos przy starszym nie bylo chetnych a teraz moze by sie znalezli ale nie mieszkam w Pl pd ponad 6 lat

ja mam te gryzaki tzn mialam i jakos moj specjalnie sie nimi nie chcial bawic i ulzyc sobie w bolu
sama nie zawsze mialam czas na masaze jego dziaselek
dobrze,ze prawie mam to juz za soba

a czemu mi wspolczujesz ??ze mam samych facecikow w domu?
oj to prawda,ciezko jest ,ja sama oni w 3-kę
i kazdy to dziecko ,lacznie z Tz-em
a jak zaczna chorowac to ja na szarym koncu bede,chocbym byla najpowazniej chora
pierwszy zgadnijcie kto ?? Tz
emalia30 jest offline  
Stary 2010-02-28, 14:08   #210
emalia30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
wlasnie o to samo chcialam wczoraj zapytac widzialam jak watek zostal utworzony, zniknelam na chwile a tu tyle stron sie narobilo
niezle sie zapowiada!
mnie zawsze dziwi ten "ruch" na plotkowym, na kazdym forum, udzielalam sie na jednym slubnym i wlasnie watek plotkowy tak tetnial zyciem, ze zaczelam sie zastanawiac czym dziewczyny zajmuja sie na co dzien czy wogole pracuja, maja gosposie itp itd

łączę sie w bolu. u nas jednak goraczka to nie trzydniowka tylko prawdopodobnie zabkowanie, teraz ida trojki. w zyciu mojego dziecka w takim stanie nie widzialam, az ie boje pomyslec co nas czeka w najblizszym czasie

wtrace sie troszke
u nas w sumie neiwiele pomagalo
viburcol niewiele pomagal. granulki osanit tez, a wszyscy bardzo je sobie chwalili.najlepiej sprawdzalo sie nosidlo i przytulanie a z gryzakow to rewelacyjne ma NUK, jest taki zestaw nie wiem czy moge wkleic link do aukcji, nazywa sie zestaw szczoteczek edukacyjnych do zębów i tam sa 2 takie pałki jedna z nich idealna do masowania dziąsełek. jest bardzo lekka więc nadaje sie dla maluchow. synkowi bardzo to pomoglo bo wczesnie zaczal zabkowac i nie mogl utrzymac tych ciezkich zelowych gryzakow

a jesli chodzi o nick - jak byłam młodsza tato i brat mówili na mnie Józka, kuzyn dżozja a ja jakos tak
zalozylam sobie nick gioseppe [dżiuzeppe]
oj posty ida w mega predkosci do przodu
fajny nick ,ale dlaczego Jozka?
tez powowdzenia w zabkowaniu

[QUOTE=Maliniarka;17515654]
Bardzo Was dużo za granicą...smutno, że tak trzeba
A co robicie w wolnych czasie?

Wklejam parę zdjęć prac, oczywiście niedokończonych w większości...dwie ostatnie z terapii zajęciowej z czasów depresji - piekne prace ,masz talent i maja racje,ze ci to w domu powtarzaja,powinnas sie w tym kierunku rozwijac,bo szkoda by sie zmarnowal
uwierz w siebie i kocniec leniuchowania!!!
i nie pisz bzdur,ze nie masz pasji
moja jest tylko chyba praca przy makijażach itp
wiec ogolnie to masz wiecej pasji i zainteresowan niz ja
a w wolnym czasie mamkuje,zonkuje,niankuje tez corke kolezanki

Cytat:
miarki podają różnie 162-166
Ale to nie o to chodzi, cały mój nadprogramowy tłuszcz gromadzi się w brzuchu Nogi szczupłe, nie narzekam, spodnie jak pisałam teoretycznie 28 noszę, a tu nagle taki bęben i dwa melony. Wyglądam jak człowieczek z kasztanu i wykałaczek
tez mam brzuszek,to jedyna moja czesc ciala,ktora w miare wzrostu wagi sie bardziej odznacza wrrr

czekam na makijazyk
pieski fajne
a i nie marudz,najwazniejsze,ze studiujesz,rozwijasz sie i chcesz

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość

Mam tu kilka makijazowych kwestii do obgadania z Wami, ale to dopiero pozniej je porusze, bo teraz musze uciekac Do pozniej!
czekamy

ja po lekarzu
maly dostal Bactrim,niestety za dlugo sie to ciagnelo,katar dalej ropny ma
ale najwazniejsze,ze pluca czyste

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

no tak to juz jest,ze jednych obdarzy natura hojnie a innych nie
coz ,ja mam bardzo malo pod biustem bo 60-65 cm musze miec,jestem w tym miejscu bardzo szczupla i kazdy wiekszy w obwodzie po noszeniu moge zbierac z szyi ,bo tam mi podchodzi,wiec ja dopiero mam problem by znalezc cos dla siebie ,zwlaszcza tutaj
a miseczka E,choc przy moim gabarycie to biustu duzego nie mam
mialam jako panienka - oj mialam i to ze hohoho
a pozniej po 1 porodzie jak padl to do dzis dnia podniesc sie nie moze
tzn nie jest koszmarny,ale niestety juz nie ten sam
karmienie piersia biust bardzo zmienia
emalia30 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości