RATUNKU!!! Siwy kolor w這s闚 po farbowaniu na blond :| Co teraz? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-03-01, 18:54   #1
Ankha_88
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 775
Unhappy

RATUNKU!!! Siwy kolor w這s闚 po farbowaniu na blond :| Co teraz?

Witam
Dzisiaj wraz z jednym z pierwszych podmuch闚 wiosny postanowi豉m zmieni fryzurk na nieco kr鏒sz. Posz豉m wi璚 do fryzjera,obci皻a i zadowolona wr鏂i豉m, lecz podkusi這 mnie te na farbowanie...
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to blond raczej ciemniejszy, lecz grzywk i baczki mia豉m rozja郾ione o dobrych kilka ton闚, do bardzo jasnego blondu.
Kupi豉m dzi rozja郾iaj帷 farb Palette w kolorze "mro幡y blond" i postanowi豉m zrobi sobie jednolity kolor. Niestety nie oby這 si bez problem闚 i rozpaczy :-(

Bior帷 pod uwag, 瞠 grzywk i baczki (pejsy jak kto woli ;-) ) mam ja郾iejsze zacz窸am nak豉danie farby na nierozja郾ionych w這skach, i po pewnym czasie na這篡豉m farb na grzywk. Po ok 35 min sp逝ka豉m, na這篡豉m od篡wk, wysuszy豉m w這ski, spojrza豉m w lustro i si przerazi豉m...

Ju nie wa積e co sta這 si z moimi naturalnymi w這sami, 瞠 wysz造 鄴速e, to mog jeszcze prze篡, ale grzywka jest w kolorze siwym przechodz帷ym w niebieski, w dodatku na sk鏎ze mojej g這wy pojawi造 si p璚herzyki takie jak po oparzeniu co prawda niewielkie i jest ich kilka, ale s.

Prosz o porad co mog zrobi aby zlikwidowa szary kolor na grzywce i jednocze郾ie po raz kolejny nie wygl康a jak pajac :P

Edytowane przez Ankha_88
Czas edycji: 2010-03-01 o 22:31
Ankha_88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-01, 19:21   #2
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: RATUNKU!!! Siwy kolor w這s闚 po farbowaniu na blond :| Co teraz?

nie jestem ekspertk od blond... ale my郵, 瞠 po paru myciach kolor b璠zie ok
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-01, 19:58   #3
Ankha_88
Rozeznanie

http://img38.imageshack.us/img38/3614/p0103101911.jpg

tak wygl康aj moje srebrno-z這te w這sy :| cho zdj璚ie nie oddaje dok豉dnie tego co jest w rzeczywisto軼i... a jest gorzej...

Je郵i chodzi o te mycia to kurcz ale szczerze w徠pi 瞠 co pomo瞠... na pude趾u wypisane jest kolor trwa造, a poza tym by豉 to farba z rozja郾iaczem :/ A nie mam te wiele czasu 瞠by walczy z tymi paskudnymi kolorami :-P
Stary 2010-03-01, 21:11   #4
Ula 25
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 842

pociesze ci 瞠 szary niebieski i fiolet wymywa si z blondu po kilku myciach
Ula 25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-01, 21:11   #5
malachite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 564

Ostatnio by post, 瞠 dziewczynie po na這瞠niu popielatej farby na rozja郾ione wysz這 szaro fioletowe co :P Niestety zawsze tak jest!!
Kto jej doradzi k徙iel rozja郾iaj帷: rozja郾iacz + oksydant + szampon + od篡wka. Jednak Tobie i tak by nadal sie odznacza造 te ja郾iejsze...
Masz tak瞠 opcje rozja郾ienia ca這軼i w這s闚 lecz to nie wyjdzie im napewno na zdrowie. No chyba 瞠 zafarbujesz ca這嗆 na ciemno
malachite jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-01, 21:32   #6
Ankha_88
Rozeznanie

No c騜... poczekam kilka dni mo瞠 ten kolor po kilku myciach zejdzie je郵i nie to wezm si za rozja郾ianie...
Ale czy rozja郾iacz na bank zlikwiduje ten siwy kolor?

Ciemne kolory przy mojej bladej cerze odpadaj.
My郵a豉m te o zrobieniu jakiej p逝kanki na t nieszcz瘰n grzywk... ale nie mam poj璚ia czy by co to da這...
A mo瞠 farba? tylko teraz jaki kolor 瞠by zn闚 nie by kolorowa :P
W gr wchodzi nawet ten szary ostatecznie, ale najch皻niej bardzo jasny blond. Co mog造by軼ie poleci lajtowego - pod ka盥ym wzgl璠em, gdy dzi瘯i mojej ostatniej zabawie z kolorem mam fest podra積ion sk鏎 g這wy :/

Edytowane przez Ankha_88
Czas edycji: 2010-03-02 o 08:24
Stary 2010-03-02, 12:14   #7
Ula 25
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 842

jak ju pisa豉m, powinno si zmy, ja te sobie kiedy tak narobi豉m na w這sach, mia豉m fioletowo szare pasemka, zmy造 si
Ula 25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-02, 17:00   #8
agusiajnw
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 635

Cytat:
Napisane przez Ankha_88 Poka wiadomo嗆
Witam
Dzisiaj wraz z jednym z pierwszych podmuch闚 wiosny postanowi豉m zmieni fryzurk na nieco kr鏒sz. Posz豉m wi璚 do fryzjera,obci皻a i zadowolona wr鏂i豉m, lecz podkusi這 mnie te na farbowanie...
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to blond raczej ciemniejszy, lecz grzywk i baczki mia豉m rozja郾ione o dobrych kilka ton闚, do bardzo jasnego blondu.
Kupi豉m dzi rozja郾iaj帷 farb Palette w kolorze "mro幡y blond" i postanowi豉m zrobi sobie jednolity kolor. Niestety nie oby這 si bez problem闚 i rozpaczy :-(

Bior帷 pod uwag, 瞠 grzywk i baczki (pejsy jak kto woli ;-) ) mam ja郾iejsze zacz窸am nak豉danie farby na nierozja郾ionych w這skach, i po pewnym czasie na這篡豉m farb na grzywk. Po ok 35 min sp逝ka豉m, na這篡豉m od篡wk, wysuszy豉m w這ski, spojrza豉m w lustro i si przerazi豉m...

Ju nie wa積e co sta這 si z moimi naturalnymi w這sami, 瞠 wysz造 鄴速e, to mog jeszcze prze篡, ale grzywka jest w kolorze siwym przechodz帷ym w niebieski, w dodatku na sk鏎ze mojej g這wy pojawi造 si p璚herzyki takie jak po oparzeniu co prawda niewielkie i jest ich kilka, ale s.

Prosz o porad co mog zrobi aby zlikwidowa szary kolor na grzywce i jednocze郾ie po raz kolejny nie wygl康a jak pajac :P
a ja tak z innej beczki - to by這 palette xxl czy c12? Tak z ciekawo軼i pytam. A je郵i chodzi o odpowied to tak jak dziewczyny m闚i, spokojnie si wyp逝cze ten kolor z grzywki
agusiajnw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-02, 18:49   #9
ikkaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

Ja w豉郾ie mia豉m ten sam problem i dok豉dnie t sam farb poszala豉m tylko na ca造ch moich rozja郾ianych w這sach. Efekt hmm... "troch" inny ni na pude趾u. Doradzono mi w豉郾ie k徙iel rozja郾iaj帷 tylko 瞠 nie u篡豉m oksydantu. Ale efekt ok ;] potrzyma豉m mieszank chwil na w這sach i kolor znik. mo瞠sz spr鏏owa te tak zrobi i na這篡 mikstur jedynie na grzywk, ale nie obiecuj jakie b璠 efekty ;p ja wola豉m zaryzykowa bo nigdzie bym si nie pokaza豉 z tymi siwusami ;] i si op豉ca這 ;p
ikkaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-02, 21:02   #10
Ankha_88
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Poka wiadomo嗆
a ja tak z innej beczki - to by這 palette xxl czy c12? Tak z ciekawo軼i pytam. A je郵i chodzi o odpowied to tak jak dziewczyny m闚i, spokojnie si wyp逝cze ten kolor z grzywki

Kochana zgniot豉m, podepta豉m i wyrzuci豉m ju pude趾o w z這軼i, ale raczej C12

Boj si troch nak豉da kolejnej chemii na g這w gdy strasznie ten ostatni zabieg podra積i mi sk鏎 g這wy.
Dzi wysz豉m z domu i reakcje znajomych nie by造 jakie straszne, a wr璚z przeciwnie, spotyka豉m si nawet z opiniami "瞠 fajnie"
Ja osobi軼ie nic w tym fajnego nie widz i jak tylko troszk g堯wka mi odsapnie to musz co z tym zrobi, chyba 瞠 samo zejdzie po kilku myciach (a myj g這w co dzie wi璚 zobaczymy).

A odno郾ie farbowania i rozja郾iania, dzi rozmawia豉m z babci, kobieta rozja郾ia d逝gie w這sy na blond oldschool'owym pasiastym bia這-niebieskim rozja郾iaczem z tubki, ju 19 lat! I kondycja jej w這s闚 po tylu latach rozja郾iania jest w 100 % lepsza ni po moim jednorazowym farbowaniu Palette...
Taka ma豉 dygresyjka
Stary 2010-03-02, 21:33   #11
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Mi c12 krzywdy 瘸dnej nie zrobi這 A na t szaraw po鈍iat to szampon przeciw逝pie穎wy i myj kilka razy, on najszybciej to wymyje

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-02, 21:43   #12
ikkaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

Mi ten eksperyment w這s闚 na szcz窷cie nie zniszczy, a musz przyzna, 瞠 one nie jedno ju przesz造 Przechodzi豉m z farbowanego czarnego na blond wi璚 豉two si domy郵e i o dziwo nie s bardzo zniszczone Aha dodam jeszcze, 瞠 nie obcina豉m rok a w這sy w swojej naturze nie s jak z obrazka grube i g瘰te, a maj si ok. Mi ten kolor strrrasznie nie pasowa, po mimo upewniania mnie, 瞠 jest ok przez moje kole瘸nki. Najwa積iejsze, 瞠by samemu dobrze si czu z tym co si ma na g這wie i tyle ))
ikkaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-02, 21:47   #13
Ankha_88
Rozeznanie

Dok豉dnie ikkaaa najwa積iejsze to jak same si w czym czujemy

Dzi瘯i wielkie Dziewczyny za wszystkie rady )
Stary 2011-12-29, 20:55   #14
201604181004
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 47 610

Zachcia這 mi si be簑 i lekkiego popielu to kupi豉m lond 18

chcia豉bym j z tego miejsca pozdrowi bo mam pi瘯ne szare w這sy
my豉m w這sy kilka razy teraz kisz je pod mas matrixa - warm blonde mam nadziej 瞠 zejdzie
autorko w徠ku jak si to u ciebie rozwi您a這?

Edytowane przez 201604181004
Czas edycji: 2011-12-29 o 21:41
201604181004 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-16, 12:52   #15
madziuuulaaa17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

witam, tez mi豉m taki problem. mycie w szamponach przeciw逝piezowych owszem mo瞠 i pomaga ale potrzeba na to czasu. mog jedynie pocieszy 瞠 ten brzydki kolor siwy po jakim czasie znika, trzeba niestety czeka, przyspiesz to mo積a jedynie cz瘰tszym myciem w szamponach przeciw這pie穎wych, m瘰kie s jeszcze silniejsze.
madziuuulaaa17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-06, 19:54   #16
alicja w krainie mebli
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Kochane! Ja wygl康a豉m po farbowaniu Garn. 111 jak kleks (farba pewnie nie jest dla tak mocno rozja郾ionych w這s闚, jakie ja mam). Uratowa mnie Syoss 12-0 na這篡豉m p馧 mieszanki na 2 minuty i efekt jest pora瘸j帷o pi瘯ny! Chodz od lustra do lustra Nie mam zniszczonych w這s闚 i chyba pozostan przy tym rozja郾iaczu, i tak zosta這 mi jeszcze p馧 produkt闚 do zmieszania. Odst瘼 pomi璠zy farbowaniem a na這瞠niem rozja郾iacza - 1 dzie (koszmarny dzie). Ja nie mia豉m czasu na szampony i spierania, bo musz codziennie by mi璠zy lud幟i.
alicja w krainie mebli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.