krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-18, 22:38   #61
chubka
Rozeznanie

GG do chubka
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Cytat:
Napisane przez justi9 Pokaż wiadomość
chubka zielono- żółtawy ( naturalnie cieniowany ) - wiem to było wredne

mnie już to bawi coraz więcej babek za 5 zł taniej da sobie kupe przykleic byle miec
Nooo!!! żadna stylistka nie potrafi w tak naturalny sposób wycieniować kolorków cóż za gładkie przejścia między nimi powstają takich babeczek to mi wogóle nie szkoda, jakbym wpuściła swojej klientce grzyba to bym spaliła się ze wstydu i zapadła pod ziemie, nie potrafiłabym jej w oczy spojrzeć... Ale te wspaniałe dziewczynki mają to w d...
Najbardziej mnie wkurza jak wszyscy mówią,że mam takie ładne paznokcie i najbardziej nie lubią sztucznych paznokci i tipsiar (tu padają określenia typu tępe, głupie, puste itd...) jak kończą swój wywód zapada cisza... Po czym przeważnie pytanie, ale te są twoje?? własnie nie są moje... Przecież to widać jednak mimo wszystko z bliska że są przedłużone... A dla czego panuje stereotyp,że panny które mają ,,tipsy" są lewe? Właśnie przez takie osoby, które robią coś o czym nie maja pojęcia... krzywdzą klientki i nas... Klientki bo maja z paznokciami to co mają po takiej ,,profrejonalnej" wizycie, a nas bo klientki zrobią sobie pare razy paznokcie u takiej panienki i podziękują, klientki i nas razem wzięte bo przecież to głupie tipsiary a'la Dżolanta Jot... Ile złego potrafią narobić...
Stary 2010-03-19, 23:52   #62
lenka6
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sardyniaa Pokaż wiadomość
(brutalnie aczkolwiek szczerze) ,, Nie bądźcie dziwkami. Nie sprzedawajcie siebie i swojej wiedzy za grosze. Cencie sie. Nie jesteście samarytankami, nie idziecie z misją w ludzi- macie zarabiać duża kase na tym co potraficie" własnie za to go lubiłam
świetny tekst!!! poza tym bardzo uniwersalny
lenka6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 01:30   #63
tourquise
Raczkowanie

GG do tourquise

Przy kolejnej zmianie mojego żelowego "opatrunku" pokaże wam do czego sobie doprowadziłam pazura całkiem przypadkiem... teraz go usiłuje doprowadzić do ładu i muszę nosić krótkie

Ja nigdy nikomu nie mówie co robie... nie jedna klientka mnie wypytywała, albo były takie co to mi wręcz dyktowały co mam robić... I nigdy więcej... Cudów nie a tym bardziej instruktorem nie jestem...

Edytowane przez tourquise
Czas edycji: 2010-03-20 o 01:32
tourquise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 16:41   #64
Lolaa87
Zadomowienie

Cześć!!
Ja niestety padłam ofiarą takiej Pani... To były moje pierwsze sztuczne pazurki więc nie miałam rozeznania... "Stylistkę" poleciła mi znajoma, okazało się, że to dość starsza, sympatyczna Pani, która pazurki robi w salonie lecz niestety amatorsko (tzn. nie ukończyła żadnego kursu). Przy piłowaniu bolało i szczypało, a ta Pani na to, że musi troszkę poboleć i dla urody trzeba cierpieć Zdziwiłam się, ponieważ żadna z moich koleżanek nigdy nie opowiadała, że zakładanie akrylu boli. Wykonane były strasznie - były bardzo grube, płaskie i bez lini uśmiechu, na dodatek każdy innej długości... Po 2 dniach zaczęły się zapowietrzać (a nie potraktowałam ich żadnymi detergentami) a po niecałym tygodniu odpadać. Zgłosiłam się do innego salonu. Pani która tam pracowała powiedziała, że pierwszy raz widzi takie paznokcie. Moja naturalna płytka była cała czerwona i obolała. Założyłam wtedy nowe pazurki, elegancko wykonane, piękna linia uśmiechu.
Mam duzo koleżanek które biorą się za robienie pazurków - za darmo bym ich nie chciała hehe a potem ściągają je kombinerkami albo odgryzają zebami
Pozdrawiam serdecznie!

Góra: 08.03.2012
Dół: 18.06.2012
Lolaa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 00:01   #65
Vanessita
Zakorzenienie

Ojej... :/
Stary 2010-03-26, 22:50   #66
Heksacyjanek
Raczkowanie

GG do Heksacyjanek

Cytat:
Napisane przez Lolaa87 Pokaż wiadomość
a potem ściągają je kombinerkami albo odgryzają zebami
Pozdrawiam serdecznie!
Co robią?! Ja pieprzę... to naprawdę trzeba mieć zrytą banię... ja po kursie jestem prawie dwa lata, ale nie bardzo miałam na kim ćwiczyć, poza tym zniechęciłam się, bo potrafiłam 4 godziny nad pazurami spędzić, a one po kilku dniach się zapowietrzały. Teraz robię dziewczynom pazurki za 20 zł, ćwicząc sobie w ten sposób i dodatkowo zwraca się co nieco za materiały. Nie chcę brać więcej, bo jeśli one tak szybko odpadały, to po co? A tak uprzedzałam koleżanki, że się długo pewnie nie potrzymają i one się na to godziły. Ale od jakiegoś czasu pazurki wychodzą cycuś glancuś tzn do tej pory użerałam się z zapowietrzeniami i nie przykładałam uwagi do budowy pazurka, chcąc, by ten się na naturalnej płytce trzymał. Teraz, kiedy pazurki się już nie zapowietrzają, spokojnie buduję sobie pazurka. I oczywiście podniosłam cenę do 50 zł. I nikt nie powiedział, że za drogo, bo widzą, że się nauczyłam i przykładam się do roboty

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 11:52   #67
Pyzia20
Raczkowanie

hehehe ja podniosłam cenę na 40 zł teraz ale na tej mojej wsi pewnie nikt nie przyjdzie za 40 bo przecież jest pani XYZ która robi za 15 zł , (zdjęcia Jej prac już tutaj dodałam ) na początku brałam 25 , 35 , teraz jak już moje paznokcie nabrały ładnych kształtów , ładnych zdobień , to stwierdziłam że podniosę cenę , chce zeby chociaż za materiały mi się zwróciło , pracuję na SF chce zacząc na SPN , zobaczymy jak mi to pójdzie , trzymajcie kciuki bo czuję że pies z kulawą nogą nie przyjdzie a pani XYZ zrobiła 4 razy paznokcie i chyba nikt więcej nie poszedł hehhehe , ahh może artystka nie przyjmuje wiecie jak jest z artystami , mają humory off-uje się ide konczyć okna bleee .. buziole Wizażanki
Pyzia20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 09:44   #68
marta24lata
Raczkowanie

ja tak mam jestem po kursie robie za 50-60 zł bo przecieżużuwa drogich i dobrych żeli a u mnie na wsi sąjeszcze 2 bez kursu tzw. samouki i robią po 25 zł. nie mam szans przy nich chyba że komuś odpadnąpo 2 dniach i co wtedy szok!! miałam taką klientkę!! zrobiła sobie paznokcie u jednej z nich i co?? po 3 dniach odpadły! hihihi!! więc przyszła do mnie bo tamta nie miał miejsca żeby jej to naprawić! i co zauważyłam?! tipsy grubości kartki papieru, bez krzywej C i w dodatku zrobione na odwal się. pytam się ile warst ma żelu "3" ciekawe myśle. no ale mówie że mogę jej go zrobić ale tamte też jej wkrótce odpadną bo sąlekko utwardzone a nie zrobione do porządku i najlepiej było by zrobić je wszystkie. zgodziła się! była bardziej zadowolona jak wyszła niżod niej tak przynajmniej mówiła i padło stwierzenie że chciała oszczędzić ale jak widzi "głupi 2 razy traci". i co po 3 tyg przyszła na nadlanie odrostów!!

a co do przepiłowania to ja bym żelu na nie nie zrobiła bo jak są przepiłowane to nawet utwardzanie w lampie boli!! można odesłać albo jak się umie załozyć fiberglass żeby je naprawić.

a jak macierz uszkodzona to na całe życie!!
marta24lata jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości