Coś do manicure... - pytanko ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-02, 19:33   #1
n-nika
Zadomowienie

Question

Coś do manicure... - pytanko ;)

Dziewczyny powiedzcie mi co moge dolać do wody, w której podczas wykonywania manicure moczy się paznokcie w wodzie... chodzi mi o jakieś krople, preparat, olejek... no nie wiem co.... szukam w necie jakiś olejków do wody specjalne...ale nic nie moge znaleźć... znacie jakieś nazwy dobrych preparatów do rozmiękczania skórek i ochorny paznokci??? i gdzie moge takie coś zakupić...?
I jeszcze może ktoś by mi poradził jakiś dobry i tani peeling do rąk ??? znacie coś dobrego i wydajnego??? no i gdzie można kupić?

Z góry dzięki
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 13:20   #2
LadyBane
Rozeznanie

Dot.: Coś do manicure... - pytanko ;)

firma cuccio ma takie kulki do manicure, dziewczyny sobie chwialą, ja nigdy tego nie próbowałam, ale moze warto poszukać w tym kierunku jezeli zalezy Ci na moczeniu rak, ja osobiscie uwielbiam prepatat do skórek sally hansen, w niebieskiej buteleczce. na KWC ma same pozytywy a najlepszy peeling do rąk i chyba najtanszy to peeling kawowy, mozna go urozmaicac na rozne sposoby tak zeby był łagodniejszy czy mocniejszy

www.serce-oliwki.pl

LadyBane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:29   #3
n-nika
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
firma cuccio ma takie kulki do manicure, dziewczyny sobie chwialą, ja nigdy tego nie próbowałam, ale moze warto poszukać w tym kierunku jezeli zalezy Ci na moczeniu rak, ja osobiscie uwielbiam prepatat do skórek sally hansen, w niebieskiej buteleczce. na KWC ma same pozytywy a najlepszy peeling do rąk i chyba najtanszy to peeling kawowy, mozna go urozmaicac na rozne sposoby tak zeby był łagodniejszy czy mocniejszy
dzięki laska
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 15:30   #4
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Możesz wsypać sól morską Żel do twarzy, bo jest delikatny. Możesz wlać kilka kropel oliwy

Byle nie mydło, bo wysusza.

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 23:14   #5
MonikaPe
Przyczajenie

Rossmann tez ma takie kulki do manicuru (podobne do Cuccio), ale nie używałam, więc nie wiem jak się sprawują...

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

...a z bajerów polecam tez z Cuccio liście wodne czy jakoś tak się nazywają... kosztują ok.10zł za opakowanie, które wystarczy do mani lub pedi na kilka razy. fajnie też wygląda i dobrze działa na zmysły dodane do wody cieniutkie plasterki pomarańczy lub/i cytryny...
...i w ofercie OPI posiada SPA manicure - taki cudny pomarańczowy... proszek do wody, peeling i masełko, no ale to nie jest najtańsze...
...a co do taniego peelingu to rownież polecam fusy z kawy mieszane z czym kto chce dla poślizgu - najtaniej to z wodą, ale również z płynem pod prysznic czy olejem jadalnym, oliwą z oliwek.
MonikaPe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 09:54   #6
Vanessita
Zakorzenienie

Takie kulki na allegro rowneż dostaniesz. A peelingi ma super Fermona brzoskwiniowy jest boski!

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości