Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-08, 21:17   #271
cathy
Organizatorka

GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Doszły do mnie dziś próbki róży z 19.01, na które już straciłam nadzieję Ale mi EDM zrobiło prezencik na dzień kobiet
czyli - nigdy nie tracić nadziei.. może i moje gdzieś tam plączące się po drodze jeszcze się znajdą
Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dzięki Nie znam bloga bo nie siedzę w tym aż tak. Wiem jaki podklad mi pasuje i tyle.
Moze Ty mi poradzisz jaki puder bedzie dobry do podkladow Fairly light (używam gdy nie jestem opalona) i Sunkissed Fair (używam jak mnie troszkę chwyci): Fairly Light Pressed czy Golden Fair Pressed? Z Twojego bloga wywnioskowalam że ten pierwszy, ale nie znalazłam ich porównania na zdjęciu. Ale ten "efekt gejszy" po golden fair mnie przestraszył
A blog super, jestem pełna podziwu! Że też Ci się chce
E, efekt gejszy po Golden Fair u mnie, bo ja wtedy Winged Butter/Golden Light używalam. Obecnie mam nieco jaśniejszą skórę (na poziomie wycofanego Fairly Light Summer), ale i tak do Golden Fair bym pewnie nie podeszła.
Niestety, Golden Fair nie pamiętam zupełnie (Biedronqo - dziękuję za propozycję otworzenia Twojego pudełka, ale nie śmiałabym ) , więc nie chcę teoretyzować ..
Dla mnie Fairly Light Pressed jest bladym odcieniem - jaśniejszym niż jego sypany odpowiednik..
A, no i nie jestem pewna, czy dobrze się zrozumiałysmy - prasowańce nie są pudrami, tylko podkładami w formie sprasowanej. Więc nakładanie go na podkład proszkowy mija się kompletnie z celem i nie wydaje mi się, żeby taka kombinacja dobrze wyglądała
No i dziękuję
cathy jest offline  
Stary 2010-03-08, 21:45   #272
Eirenn
Wtajemniczenie

Tak się zastanawiam, czy Foundation Brush nadawałby się do nakładania korektora na duże partie twarzy? Myślę o nim w kontekście Minta i moich wiecznie czerwonych polików.

Cathy kochana, rozpakuj się i urządź w nowym mieszkaniu i wrzuć coś ładnego na bloga.
Co dzień zaglądam na niego, tęsknie oczekując wieści z mineralnego frontu!

PS. Przyciemniłaś chyba nieco włosy, prawda? Na starszych zdjęciach są rudawe, a tu gorzka czekoladka. Czy to tylko ustawienia aparatu?

Edytowane przez Eirenn
Czas edycji: 2010-03-08 o 21:48
Eirenn jest offline  
Stary 2010-03-08, 21:58   #273
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eirenn Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, czy Foundation Brush nadawałby się do nakładania korektora na duże partie twarzy? Myślę o nim w kontekście Minta i moich wiecznie czerwonych polików.

Cathy kochana, rozpakuj się i urządź w nowym mieszkaniu i wrzuć coś ładnego na bloga.
Co dzień zaglądam na niego, tęsknie oczekując wieści z mineralnego frontu!

PS. Przyciemniłaś chyba nieco włosy, prawda? Na starszych zdjęciach są rudawe, a tu gorzka czekoladka. Czy to tylko ustawienia aparatu?
ja mam fundationa i nie nadaje się do minta w ogole bezuzyteczny jest
jedynie do nakładania maseczek, albo bronzera kolo nosa
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-03-08, 22:20   #274
Wyindywidualizowana
Raczkowanie

Dziewczyny potrzebuję pomocy.
W listopadzie zamawiałam z wami minerały zachęcona próbkami. Moja cera była wtedy po nich nieskazitelna, cudo jednym słowem. Z czasem robiło się jednak coraz gorzej. Myślałam, że to tzw."oczyszczanie", o którym tutaj przeczytałam i czekałam cierpliwie. No i skończyła się moja cierpliwość. Minęły ok. 3-4 miesiące, a moja cera jest teraz w opłakanym stanie. Jak myslicie zmienic formułę na lżejszą(używam Intensive)? Albo odpuścić sobie EDM?

Wyindywidualizowana jest offline  
Stary 2010-03-08, 22:21   #275
Mini1991
Zakorzenienie

spotkałam tez za 25zl jakby ktos chciał

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-03-08, 22:34   #276
Lavi92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eirenn Pokaż wiadomość
O widze, że nie tylko ja mam ten problem. Min urywa Ci je całkowicie? Bo mi po jakimś czasie znowu się ukazują czerwone policzyska.
Stary 2010-03-08, 22:52   #277
faa
Zakorzenienie

GG do faa

ja tez mam problem z różowymi policzkami w sumie to praktycznie cała twarz jest różowa po kuracji izotekiem, i minta nakładam tym http://www.coastalscents.com/cfwebst...ling-brush.cfm ale praktycznie nic nie pomaga musiałabym jakiś inny pędzel wypróbować bo tym coś tam nanoszę (niewiele) ale i tak jestem różowa udaje Wam się w 99% zamaskować różowe tony??

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline  
Stary 2010-03-08, 22:54   #278
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
czyli - nigdy nie tracić nadziei.. może i moje gdzieś tam plączące się po drodze jeszcze się znajdą

E, efekt gejszy po Golden Fair u mnie, bo ja wtedy Winged Butter/Golden Light używalam. Obecnie mam nieco jaśniejszą skórę (na poziomie wycofanego Fairly Light Summer), ale i tak do Golden Fair bym pewnie nie podeszła.
Niestety, Golden Fair nie pamiętam zupełnie (Biedronqo - dziękuję za propozycję otworzenia Twojego pudełka, ale nie śmiałabym ) , więc nie chcę teoretyzować ..
Dla mnie Fairly Light Pressed jest bladym odcieniem - jaśniejszym niż jego sypany odpowiednik..
A, no i nie jestem pewna, czy dobrze się zrozumiałysmy - prasowańce nie są pudrami, tylko podkładami w formie sprasowanej. Więc nakładanie go na podkład proszkowy mija się kompletnie z celem i nie wydaje mi się, żeby taka kombinacja dobrze wyglądała
No i dziękuję
Hmm a w takim razie czy będzie się on nadawał do torebki do poprawek makijażu w ciągu dnia?
Stary 2010-03-08, 23:12   #279
wiedzma86
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ja tez mam problem z różowymi policzkami w sumie to praktycznie cała twarz jest różowa po kuracji izotekiem, i minta nakładam tym http://www.coastalscents.com/cfwebst...ling-brush.cfm ale praktycznie nic nie pomaga musiałabym jakiś inny pędzel wypróbować bo tym coś tam nanoszę (niewiele) ale i tak jestem różowa udaje Wam się w 99% zamaskować różowe tony??

Ten pędzelek jest taki skunksowaty chyba więc nim faktycznie zbyt wiele nie nałożysz. A próbowałaś TEN pędzel z rossmanna? Ja już o nim wiele razy pisałam
Na początku mojej przygody z mintem używałam LHK ale wygądałam jakbym uciekła z kostnicy... Tego z rossmanna użyłam przez przypadek i okazał się strzałem w dziesiątkę
Ja się bardzo rumienię... może naczynka mam niewielkie, ale skłonność do buraka niestety mam ogromną... Od ery minta jest znacznie lepiej Ja nakładam jedna warstwę na "gołe" poliki - oprószam je i voila Dodam, że wytrzymuje cały dzień
Teraz wspomagam się jeszcze maseczkami z glinki czerwonej i dodatkowo widzę różnicę.
[ poza tym 3 razy do roku robię sobię kurację serum z wit. K 3% z Farmony - to takie małe info dla naczynkowców ]

Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2010-03-08 o 23:16
wiedzma86 jest offline  
Stary 2010-03-08, 23:58   #280
jamestown
Avada kedavra.

Produkty jakiej innej firmy sa podobne do EDM?
Probuje znalezc dla siebie idealny mineral. Buff'd robia mi na twarzy ciasto. EDM za to idealnie trzymaja sie na buzi. Mam jednak problem z kolorem bo wszystko za ciemne. Postawilam zatem na korektor Intensive Fair uzwany jako podklad (jako, ze jasniejszy od podkladow), ale tez za ciemny. Szukam czegos bialego co moge dodac do IF tak, aby IF nie stracil na kryciu i zeby to, co dodam nie powodowalo "efektu ciasta".
Probowalam szukas takiego podkladu dla siebie aby kolor byl odpowiedni i sie nie warzyl, ale lekko mnie mineraly zniechecaja. Uwielbiam fluidy i proszek, ktory na dodatek sie warzy to nie moja ukochana forma . Meow tez sie lekko warza (mniej niz Buff'd ale wciaz).
Stary 2010-03-09, 08:12   #281
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Produkty jakiej innej firmy sa podobne do EDM?
Podobną, proszkową konsystencję mają na przykład podkłady Pure Luxe, Lure Beauty czy Heavenlynaturalbeauty Unikaj raczej typowo kremowych Lauress, Blusche, Lumiere, Lucy.
kamilawu jest offline  
Stary 2010-03-09, 08:51   #282
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Podobną, proszkową konsystencję mają na przykład podkłady Pure Luxe, Lure Beauty czy Heavenlynaturalbeauty Unikaj raczej typowo kremowych Lauress, Blusche, Lumiere, Lucy.
Dziekuje. Srednio sie na mineralach znam, ale bede szukam bo na gwalt mi jakies biale mazidlo do rozjasniania potrzebne. Dziekuje za pomoc .

EDIT: przejrzalam firmy, ktore mi podalas i zadna nie ma w sobie nic bialego do rozjasnienia ani nawet odpowiednio jasnego podkladu.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2010-03-09 o 08:56
jamestown jest offline  
Stary 2010-03-09, 09:00   #283
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście mi doradzić? Mam EDM kolor fairy light neutral z serii Buff. Jednak przydałoby mi się coś jeszcze jaśniejszego, czy mogłybyście mi coś poradzić? Czy te zdjęcia na stronie EDM są dokładnie wg stopnia jasności i powinnam kupić Linen albo Ivory? Na tym zdjęciu Ivory wygląda trochę różowo, czy to tylko przekłamanie na zdjęciu/moim monitorze?
Pozwolę sobie powtórzyć pytanie
akisia jest offline  
Stary 2010-03-09, 09:10   #284
asix86
Wtajemniczenie

Dziewczyny, z tego co wiem data ważności prochów jest właściwie nieograniczona, o ile przechowujemy je w odpowiednich warunkach..
A jak to jest z prasowańcami? Mam aż dwa nowe kompakty i boję się, że szybciej stracą ważność niż je zużyje. Mam również jeden stary prasowaniec (w tym brzydkim kartoniku, pamiętacie zapewne), który już prawie rok u mnie leży.
Orientuje się może któraś z Was?
Stary 2010-03-09, 09:31   #285
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
nie jestem ekspertką, ale właśnie przyszły do mnie zamówione próbki podkładów i wśród nich m.in. Failry Light Neutral
jaśniejsze, z których zmówiłam są Olive Fair (ale jest mniej żółty), Linen wygląda w opakowaniu tylko ciutke jaśniejszy i na koniec Golden Fair jest najjaśniejszy z tych, które mam, ale też mniej żółty

mam nadzieję, ze pomogłam tymi strzępkami wiedzy

na buzi testowałam Linen i jest idealny dla mnie
tylko mam problem z aplikacją - nie moge wysypać odpowiedniej ilości z tych woreczków

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2010-03-09, 09:38   #286
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
http://mineralnekosmetyki.blogspot.c...-minerals.html

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z tego co wiem data ważności prochów jest właściwie nieograniczona, o ile przechowujemy je w odpowiednich warunkach..
A jak to jest z prasowańcami? Mam aż dwa nowe kompakty i boję się, że szybciej stracą ważność niż je zużyje. Mam również jeden stary prasowaniec (w tym brzydkim kartoniku, pamiętacie zapewne), który już prawie rok u mnie leży.
Orientuje się może któraś z Was?
Z tego co wiem to nie było takiego pytania hm... może napiszesz do nich?

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Stary 2010-03-09, 09:50   #287
CurlyDorothy
Raczkowanie

Cytat:
Ja używam Sunlighta i uważam, że jasna żółć jest lepsza do maskowania buraka niż zieleń. Przerobiłam mnóstwo zielonych korektorów za czasów tradycyjnej kolorówki i nigdy nie udało mi się ukryć zaróżowienia. Potem trafiłam na kamuflaż ArtDeco w odcieniu jasnej żółci i to było to!
Z tego względu, kiedy zaczynałam przygodę z EDM, nawet nie zerknęłam na Minta, tylko od razu popędziłam po Sunlighta

Mam bardzo dużo do zakrycia (cała twarz zaróżowiona + plamki po gulach - to efekty przebytego trądziku różowatego) i najłatwiej jest mi nakładać korektor na całą twarz. Aplikuję go Flat Topem, malutkimi porcyjkami, właściwie jest to mój pre-podkład Dzięki temu nie muszę się martwić, że korektor wylezie mi spod podkładu, albo porobi dziwne plamy.
Jedynym minusem (dla niektórych może to być plus) tego sposobu nakładania jest rozjaśnienie skóry. Muszę wyrównywać odcień twarzy do szyi, ale mam już wprawę
CurlyDorothy jest offline  
Stary 2010-03-09, 09:57   #288
akisia
Zakorzenienie

Dziękuję
akisia jest offline  
Stary 2010-03-09, 14:05   #289
vielleicht
Raczkowanie

GG do vielleicht

Witam wszystkie Minerałoholiczki i bardzo proszę o poradę
Minerałami zainteresowałam się jakiś czas temu, mam pędzle oraz kilka próbek podkładów edm, z których najbardziej odpowiada mi odcień golden fair (intensive), jednak jest mimo wszystko za ciemny i za mało żółty. Często po użyciu golden fair oprószam twarz lekko korektorem sunlight, co nieco poprawia efekt końcowy. Podkład dobieram głównie do koloru szyi, która jest wybitnie jasna i ma wyraźny żółty odcień. Twarz mam nieznacznie ciemniejszą i bardziej neutralną, dlatego staram się ją zrównoważyć podkładem z szyją i dekoltem.
Czy możecie mi doradzić, jaki odcień byłby jaśniejszy i bardziej żółty od golden fair (o ile takie istnieją)? Może być też z innych firm.
Z góry dziękuję.
Stary 2010-03-09, 14:11   #290
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vielleicht Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Minerałoholiczki i bardzo proszę o poradę
Minerałami zainteresowałam się jakiś czas temu, mam pędzle oraz kilka próbek podkładów edm, z których najbardziej odpowiada mi odcień golden fair (intensive), jednak jest mimo wszystko za ciemny i za mało żółty. Często po użyciu golden fair oprószam twarz lekko korektorem sunlight, co nieco poprawia efekt końcowy. Podkład dobieram głównie do koloru szyi, która jest wybitnie jasna i ma wyraźny żółty odcień. Twarz mam nieznacznie ciemniejszą i bardziej neutralną, dlatego staram się ją zrównoważyć podkładem z szyją i dekoltem.
Czy możecie mi doradzić, jaki odcień byłby jaśniejszy i bardziej żółty od golden fair (o ile takie istnieją)? Może być też z innych firm.
Z góry dziękuję.
kilka postów wyżej jest zestawienie
http://mineralnekosmetyki.blogspot.c...-minerals.html

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2010-03-09, 14:36   #291
giginthesky
Wtajemniczenie

Wystraszylam sie waszymi opisami, że podkład znika z twarzy i zaczynacie sie świecic, ale okazalo sie, że mnie to cale szczescie nie dotyczy Mam na sobie podkad od rana (formuła intensive), nic mi nie zeszło, mam zupełnie matową cere, takiej gladkiej skory jeszcze chyba nigdy nie mialam! wiec nie bójcie sie, że podkład jest ogólnie nietrwały, bo to najwyraźniej zależy od typu cery. ja mam cere przesuszona i pełno podraznionych, czerwonych placków na twarzy od masci na trądzik i ten podkład swietnie sobie z tym poradził
giginthesky jest offline  
Stary 2010-03-09, 14:47   #292
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
O widze, że nie tylko ja mam ten problem. Min urywa Ci je całkowicie? Bo mi po jakimś czasie znowu się ukazują czerwone policzyska.
mam to samo, jak mint mi je nawet zakryje to potem i tak robią się czerwone
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-03-09, 15:19   #293
Shade_23
Zadomowienie

U mnie Mint wyparowuje Wolę normalne bazy

A ja proszę o poradę. Czy w tym zestawie próbek z EDM są także primery?
http://www.everydayminerals.com/stor...e-powders.html ??

Ja się serio na tym nie znam... Widzę tylko wykańczające, ale może ten kaolin to primer??
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-03-09, 15:22   #294
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość

A ja proszę o poradę. Czy w tym zestawie próbek z EDM są także primery?
http://www.everydayminerals.com/stor...e-powders.html ??

Ja się serio na tym nie znam... Widzę tylko wykańczające, ale może ten kaolin to primer??
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387248
(pudry można stosować jako primery i odwrotnie w większości przypadków)
cathy jest offline  
Stary 2010-03-09, 15:54   #295
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387248
(pudry można stosować jako primery i odwrotnie w większości przypadków)
Dziękuję
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-03-09, 20:04   #296
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Hmm a w takim razie czy będzie się on nadawał do torebki do poprawek makijażu w ciągu dnia?
Ponawiam pytanie, czy Fairly Light Pressed nada się NA Fairly Light do poprawek makijażu w ciągu dnia do torebki ?
Stary 2010-03-09, 20:23   #297
kmb1
Zakorzenienie

lalaith -to jest też podkład , tylko sprasowany, możesz nim poprawić makijaż, ale będzie równie kryjący jak wersja sypka,więc być może zrobisz sobie maskę nakładając kolejną warstwę. Równie dobrze mogłabyś w ciągu dnia poprawiać się fairly lightem, tylko prasowaniec wygodniejszy chyba do torebki . Jeżeli chodzi Ci o samo zmatowienie to coś z anti-shine musiałabyś wybrać,albo jakiś puder wykańczający, ewentualnie puder ryżowy/bambusowy ,na przykład z BU

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Ja mam takie pytanko-jak nakładacie zwykłe korektory punktowo? Na podkład , czy pod? Mam trochę blizn po trądziku na policzkach i muszę je maskować, pod podkład nie umiem nakładać bo pędzlem do podkładu ścieram korektor i zostaje tylko otoczka dookoła blizn, a na podkładzie ok.godzinę jest ok a później tragedia- podkład zostaje w stanie bardzo dobrym, za to korektor zsypuje się z blizn kompletnie. Na razie zamiast korektora używam większej ilości podkładu,który używam i ten trzyma się dość dobrze.
A tak offtopowo-podkłady buff'd warzą mi się na brodzie,nie pomaga primer...

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline  
Stary 2010-03-09, 20:30   #298
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)

GG do Olencjaaa

moja siostra ma trądzik i nakłada korektor- Clear przed podkładem i po nałożeniu podkładu i nie narzeka żeby za mało kryło i krótko się trzymało

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline  
Stary 2010-03-09, 20:33   #299
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

kmb1, Ja wszystkie korektory kłade na podklad. Zwykle jest to tylko Sunlight pod oczyska (nakładany, nie zastapionym dla mnie w tej roli, Angledem), ale jak uzywam jakiegos na niespodziewajki to też na podklad i pedzlem Eye Kabuki. Pamietaj, ze nie mozna przesadzac z iloscia zeby korektor nie wyglądal sztucznie.
adusiadu jest offline  
Stary 2010-03-09, 20:35   #300
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
kmb1, Ja wszystkie korektory kłade na podklad. Zwykle jest to tylko Sunlight pod oczyska (nakładany, nie zastapionym dla mnie w tej roli, Angledem), ale jak uzywam jakiegos na niespodziewajki to też na podklad i pedzlem Eye Kabuki. Pamietaj, ze nie mozna przesadzac z iloscia zeby korektor nie wyglądal sztucznie.
A ja myślałam że tylko u mnie angled pod oczętami pracuje

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, minerals, minerały, róż, trądzik, winged butter

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości