Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-30, 17:28   #2971
Integral
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

No to mi zrobili niespodziankę Dziewczyny w jakiej innej firmie mają podkład zbliżony kolorem do fair neutral? Na razie kopie za swatchami, ale wskazówka się przyda...
Integral jest offline  
Stary 2010-07-30, 17:53   #2972
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Wysłałam im długiego maila... że jest mi przykro że bez uprzedzenia, że nie chcę kupowac z tamtego sklepu bo cena podkładu to w przeliczeniu ponad 18$, czy mogą przywrócić choc na jeden dzień jeszcze...

odpowiedź:
Hello Malgorzata,

Thank you for contacting us. We are not able to ship to Poland at this time, but you may buy from our Poland distributor: http://kosmetyki-mineralne.com/

Please let us know if you have any additional questions.

nosz, czy opni chociaż to czytają co pisze? :sciana:

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Ukraina też ma takie problemy...

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Stary 2010-07-30, 18:28   #2973
carolinascotties
Zakorzenienie

jestem ciekawa Is - co z tymi zamowieniami zlozonymi wczoraj... z EDM 35 i pozniejszymi... jesli system przyjal zamowienie...to chyba nie ma odwrotu?

czym ja teraz zastapie Linen ... tego podkladu jest mi najbardziej szkoda...

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-07-30 o 18:31
carolinascotties jest offline  
Stary 2010-07-30, 18:42   #2974
goldika
Zakorzenienie

tak mi odpisał polski EDM
Witamy Pani Natalio ponownie,

Firma Everyday Minerals, nie konsultuje z nami swoich decyzji dotyczących zarządzania ich firmą.

Powtarzamy, że poziom cen w Polsce jest ustalony na bazie kosztów legalnego importu, obrotu kosmetykami w Polsce oraz kosztów funkcjonowania firmy . Kosztów jest dużo i są niemałe. Nie jesteśmy jedyną firma europejska, która jest przedstawicielem firmy EDM.
Dla porównania proszę zobaczyć na ceny EDM u innych dystrybutorów w Europie: http://www.mineralcosmetics.com.ua/, http://coverbrands.no/
Są to firmy które maja podobne warunki współpracy, ich ceny są wyższe lub podobne.

Nie wiemy i nie interesuje nas na jakich warunkach i zasadach funkcjonują inne firmy sprzedające kosmetyki mineralne w Polsce.

Pani Natalio, proszę też pamiętać o tym, że zawsze ma Pani alternatywę. My nikogo nie zmuszamy, ani na siłę nie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie. Jest jeszcze allegro, wspólne zamówienia i wiele innych możliwości.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Kosmetyki Mineralne EDM

ja to odebrałam jako: nie interesuje nas pani problem, nie musi Pani kupowac, to nie nasza sprawa...

dla porownania Pixie tzn p. Sylwia tez prowadzi firme mineralna i jest osoba zyczliwa, mimo ze ceny ma wysokie kupowanie u niej jest po prostu przyjemne. a tutaj? przeciez oni kpia sobie z nas.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

aaa ze strony EDM na takze dlugiego drugiego maila dostalam odpowiedz ideantyczna jak poprzednio i identyczna jak dostala Is. maja szablon i pewnie nawet nei czytaja tego co piszemy. wiecie gdzie ich mam? zgadnijcie... bo bana dostane jak napisze wprost gdzie ich mam

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-07-30, 18:47   #2975
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez goldika[COLOR=Gray
]
[/COLOR] Pani Natalio, proszę też pamiętać o tym, że zawsze ma Pani alternatywę. My nikogo nie zmuszamy, ani na siłę nie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie. Jest jeszcze allegro, wspólne zamówienia i wiele innych możliwości.
nie no, miło z ich strony...
jak nie zmuszają - jakie inne mozliwości?
nie jestem aż tak bardzo w temacie ale skoro firma przestanie słać do PL inaczej niż do tego dystrybutora to skąd wezmą się edmy na allegro? koniec końców ich zabraknie... albo będzie trzeba szmuglować prochy z zagranicy... :/

Cytat:
ja to odebrałam jako: nie interesuje nas pani problem, nie musi Pani kupowac, to nie nasza sprawa...
no, niestety muszę się zgodzić

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-07-30, 18:49   #2976
goldika
Zakorzenienie

dla mnie oni sa smieszni po prostu, zamiast wchodzic na rynek i zdobywac klienta oni sa wrecz odpychajacy. ja tu publicznie deklaruje ze niczego nei zamowie w polskim sklepie nie dam im zarobic ani grosza. rozy i tak mam na rok i cieni, nastepne zamowie z blusche i silk naturals...

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-07-30, 18:52   #2977
Lifeless
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Spróbuj może light warm z Lumiere, jest może minimalnie ciemniejszy, ale jak dla mnie podobny. Testuję właśnie próbkę i jestem bardzo zadowolona

Co do maili od EDM, widocznie nawet nie trudzą się czytaniem tego, co do nich piszecie, tylko od razu wklejają tę samą wiadomość, jak widzą, że mail dotyczy wysyłki do Polski. Szkoda wielka, że potraktowali klientów z Polski w taki sposób, to raczej mało profesjonalne zachowanie, mogliby chociaż o tym uprzedzić i wytłumaczyć tę decyzję...
Lifeless jest offline  
Stary 2010-07-30, 19:11   #2978
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

Pani Natalio, proszę też pamiętać o tym, że zawsze ma Pani alternatywę. My nikogo nie zmuszamy, ani na siłę nie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie. Jest jeszcze allegro, wspólne zamówienia i wiele innych możliwości.
Pozdrawiamy serdecznie,

Ciekawe jak daleko zajdą z taką postawą W ogóle zastanawia mnie to, że są dystrybutorem, a podpisywali się wcześniej EDM Polska.
Za takie traktowanie przez EDM macierzysty i polski też robię bojkot. Gotówkę ulokuję na wyprzedaży Blusche
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-07-30, 19:42   #2979
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Miałam nic nie pisać, ale ciut mnie zirytowało to jak "EDM Polska" jest "miłe". Dołaczam sie do grona tych co u Nich nic nie zakupią.
Niech nie gadają ze w innych krajach jest tez drogo bo np. na Ukrainie koszt podkładu EDM to około 43 złoty, róży ok. 32 złoty (dane z przez ok. 3 tygodni).

Trochę żal mi ich cieni ale zmobilizuje mnie to do testów cieni w innych firmach.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline  
Stary 2010-07-30, 19:43   #2980
Astro
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak daleko zajdą z taką postawą W ogóle zastanawia mnie to, że są dystrybutorem, a podpisywali się wcześniej EDM Polska.
Za takie traktowanie przez EDM macierzysty i polski też robię bojkot. Gotówkę ulokuję na wyprzedaży Blusche
Wg mnie jeśli nie są "oddziałem" EDM to nie powinni się podpisywać EDM Polska. Tylko jeśli już to dystrybutor EDM.

Jeśli chodzi o EDM to szkoda, ale płakać nie będę
Stary 2010-07-30, 20:03   #2981
Annieee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
np meow sleek chartreux- wg mnie o wiele lepszy niż sam linen
dziewczyny, naprawdę, jest wiele fajnych firm mineralnych, zobaczycie, każda znajdzie coś dla siebie

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest teraz online  
Stary 2010-07-30, 20:20   #2982
Bellatrix
green with envy

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Ja nie jestem pewna, Cathy, czy 'narzekanie to polska mentalnosc' ale uwazam ze w tym wypadku mamy absolutne prawo do tego.
Nagle zablokowano nam bez zadnego uprzedzenia dostep do produktow, dano nam wprawdzie mozliwosc ich zakupu ale za dwukrotna cene. To jest polityka firmy, a nam, klientkom, moze a wlasciwie musi sie to nie podobac, i stad krytyka.
Nas nie interesuja koszty i marża posrednika, skoro moglysmy kupowac od producenta.
Otóż to. Bo nie obchodzi mnie, jakie koszty musi ponieść importer ani nie przekonuje mnie tłumaczenie, że taki importer/sklep "chciałby kilka złotych dla siebie z tej zabawy". Ja też bym wiele rzeczy chciała ;] Fakty są takie, że sklep w porównaniu do amerykańskiej strony EdM ma ceny wysokie [brak zniżek dla dużych zamówień] i że tradycyjnie już bez żadnej informacji dla klientek, coś zmieniono - tradycyjnie na gorsze, nie pozostawiając wyboru.
Trudno, "nie to nie".

Poszukiwania zamienników dla Golden/Olive Fair uważam za otwarte ;]

Edytowane przez Bellatrix
Czas edycji: 2010-07-30 o 20:36 Powód: poprawka bełkotu piątkowego ;]
Bellatrix jest offline  
Stary 2010-07-30, 20:29   #2983
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość

o czymś nie wiem? kiedy?

aby bylo w temaciel i tak daleko zaszli jak na ludzi, którzy nie potrafią prowadzić interesow prywatnie cieszę się że od pół roku (prawie) nie dałam im zarobic
inc0rrect jest offline  
Stary 2010-07-30, 20:34   #2984
Finlora
Zakorzenienie

Przeglądam Blusche - poradzicie mi, który podkład będzie zbliżony do fawna z EDM?

Finlora jest offline  
Stary 2010-07-30, 20:38   #2985
carolinascotties
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość
np meow sleek chartreux- wg mnie o wiele lepszy niż sam linen
dziewczyny, naprawdę, jest wiele fajnych firm mineralnych, zobaczycie, każda znajdzie coś dla siebie
Dziekuje za podpowiedz

W ubieglym tygodniu ogladalam ich strone i chyba wezme udzial w kolejnym, zbiorowym zamowieniu z Meow

Trzeba ruszyc na watki innych firm Tak, jak Bellatrix -otwieram misje poszukiwawcza

edit - pamietajcie o albumie mineralnym - jest tam cala masa zdjec -
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306635
Stary 2010-07-30, 20:52   #2986
Finlora
Zakorzenienie

Skomleniem bym tego nie nazwała. A może np ktoś wreszcie po długich poszukiwaniach znalazł idealny kolor podkładu i nie jest zachwycony tym, że musi szukać od początku.

Finlora jest offline  
Stary 2010-07-30, 20:53   #2987
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Myszka76 Pokaż wiadomość
Przestańcie narzekać dziewczyny! Pisałyście, że nie będziecie płakać, a każda z Was skomli. Są inne firmy i należy próbować nowości. Dla mnie to jest normalne, że jeśli wchodzą do Europy to chcą mieć przedstawiciela, któremu wysyłają raz w miesiącu zamiast wysyłać setki paczek za "drobne".
Nie wiem czym się obruszacie. Dla mnie mail wysłali grzeczny. zasze jest jakaś alternatywa. Można się przenieść na inną firmę.....czemu robicie problem???
Myszka dyskutowac mozemy ile nam sie podoba...

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-07-30, 20:53   #2988
carolinascotties
Zakorzenienie

A w czym Ci Myszko przeszkadza narzekanie? "Skomlenia i placzu" tu nie widze...
Widze, ze to Ty masz problem.
Stary 2010-07-30, 21:04   #2989
Dorota-Coco
Zakorzenienie

lubie prasowance EDM, bom leniwiec do proszkow, wiec bedzie mi zal, bo prasowanca nie uraczysz na alledrogo, ani na tej ichniej polskiej stronie

ale jak mowi stare chinskie porzekadlo - kij im w oko
Dorota-Coco jest offline  
Stary 2010-07-30, 21:17   #2990
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
tak mi odpisał polski EDM
Witamy Pani Natalio ponownie,

Firma Everyday Minerals, nie konsultuje z nami swoich decyzji dotyczących zarządzania ich firmą.

Powtarzamy, że poziom cen w Polsce jest ustalony na bazie kosztów legalnego importu, obrotu kosmetykami w Polsce oraz kosztów funkcjonowania firmy . Kosztów jest dużo i są niemałe. Nie jesteśmy jedyną firma europejska, która jest przedstawicielem firmy EDM.
Dla porównania proszę zobaczyć na ceny EDM u innych dystrybutorów w Europie: http://www.mineralcosmetics.com.ua/, http://coverbrands.no/
Są to firmy które maja podobne warunki współpracy, ich ceny są wyższe lub podobne.

Nie wiemy i nie interesuje nas na jakich warunkach i zasadach funkcjonują inne firmy sprzedające kosmetyki mineralne w Polsce.

Pozdrawiamy serdecznie,

dla porownania Pixie tzn p. Sylwia tez prowadzi firme mineralna i jest osoba zyczliwa, mimo ze ceny ma wysokie kupowanie u niej jest po prostu przyjemne. a tutaj? przeciez oni kpia sobie z nas.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

aaa ze strony EDM na takze dlugiego drugiego maila dostalam odpowiedz ideantyczna jak poprzednio i identyczna jak dostala Is. maja szablon i pewnie nawet nei czytaja tego co piszemy. wiecie gdzie ich mam? zgadnijcie... bo bana dostane jak napisze wprost gdzie ich mam

Dziwne, że nie wiedzą i że ich to nie interesuje... Pierwszy raz spotykam się z tym, że nie interesuje kogoś działanie konkurencji. Ja na pewno nie zamówię u nich nic, mowy nie ma, za taką cenę... I podobnie jak Goldika odczułam, że w tym meliu napisali po prostu "niech pani da nam spokój, nie obchodzi nas, że nie podoba się pani zamawianie u nas i brak zamawiania z EDM ze stanów" A ja dopiero zaczęłam przygodę z minerałami... Od 3 tyg mam swój pierwszy podkład - biga z EDM odcień Fair. Kupiłam w ciemno i okazał się idealny. Nie orientuję się, która firma ma podobny odcień... Jakby któraś wiedziała, to będę wdzięczna

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-07-30, 21:28   #2991
sterylna
Rozeznanie

Jest wiele firm mineralnych, które są lepsze od EDM. Jeżeli zadecydowali, że nie chcą mieć klientów z Polski to trudno obróci się to na ich niekorzyść i tyle. Za to wy poznacie i zakochacie się w innych kosmetykach.
Fajnie byłoby stworzyć bazę kolorystyczną, czyli kto używa jakich odcieni z poszczególnych firm. Byłoby to ułatwieniem i chyba ulgą dla portfela dla szukających

Powodzenia w poszukiwaniach i nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
sterylna jest offline  
Stary 2010-07-30, 21:34   #2992
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, nie widzę problemu, a robicie od 2 dni. Ja też używam EDM i nie popadam w skrajność. Są cztery strony produktów na allegro. Nie zawsze wszytsko wygląda tak jakbyśmy tego chciały. Cokolwiek, ktokolwiek napisze to jest atak. Napisze dobrze, to jest źle, napisze źle to też jest źle. Gdzie poczucie humoru??? Czuje się jak w gronie stetryczałych starszych pań.
Jak sie zle czujesz w naszym towarzystwie to tu nie zagladaj Tylko Ty robisz jakis problem z naszej dyskusji. Nie masz nic na temat do powiedzenia to nie pisz. Jako klienci mamy prawo wymagac i oczekiwac szacunku bo gdyby nie my klientki to firma nie mialaby po co istniec. A ze inne firmy znajdziemy to oczywiste, ale tak ciezko zrozumiec ze mamy juz swoich mineralnych faworytow wlasnie z tej firmy?

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-07-30, 21:39   #2993
sterylna
Rozeznanie

Róże i cienie były naprawdę fajne. Szkoda, ale cóż zrobić. Z polskiego oddziału kupować nie będę
sterylna jest offline  
Stary 2010-07-30, 21:49   #2994
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Cytat:
dostałam się tutaj przez przypadek.....przez "Cathy bloga", ponieważ też jestem zwolenniczką EDM. Ty mnie tutaj nie zapraszałaś i nie masz mnie co wypraszać. Nie wiem natomiast skąd w tak młodej osobie bierze się tyle zgryźliwości i zła....ty jesteś najmniej miłą osobą. Najpierw spójrz w lustro, a później krytykuj innych...

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

śmieszna jesteś.....
Mylisz się. W tej chwili to ja jestem tu najmniej milą osobą

A co do Polskiejgo sklepu EDM, to tez tam raczej nic nie kupię. Warto szanowac każdego klienta

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2010-07-30 o 21:50
anastazjaaa2 jest offline  
Stary 2010-07-30, 21:50   #2995
sterylna
Rozeznanie

Myszko zapoznaj się z regulaminem ogólnym forum. Pisanie postów w takim stylu nie jest mile widziane.
Trzeba skończyć te offtopy
sterylna jest offline  
Stary 2010-07-30, 21:55   #2996
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Jest wiele firm mineralnych, które są lepsze od EDM. Jeżeli zadecydowali, że nie chcą mieć klientów z Polski to trudno obróci się to na ich niekorzyść i tyle. Za to wy poznacie i zakochacie się w innych kosmetykach.
Fajnie byłoby stworzyć bazę kolorystyczną, czyli kto używa jakich odcieni z poszczególnych firm. Byłoby to ułatwieniem i chyba ulgą dla portfela dla szukających

Takie coś istnieje i właśnie pisze tam posta
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307212
zapraszam wszystkie i proszę, napiszcie czego używacie z różnych firm... bo wątek jest ubogi

Apeluje o zachowanie spokoju i zaprzestanie kłótni Nosz, smutno mi jak się mineralki kłócą...

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Stary 2010-07-30, 21:56   #2997
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość

To dobry pomysł, ale chyba już coś takiego jest...?

Ja tylko pędzle brałam z EDM od kiedy wycofali Light Almond

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2010-07-30 o 22:01
iwona200 jest offline  
Stary 2010-07-30, 22:04   #2998
kasiaj85
Moderator

Cytat:
dokładnie, jest wiele innych firm...i to jest to o czym napisali...mamy altenarnatywę! Jeśli chcemy coś tańszego, to szukamy...
nie no, ale mi też alternatywa...
nic tylko pogratulować sklepowi tupetu... i umiejętności prowadzenia biznesu. Skoro, tak jak to interpretujesz, każą nam, klientkom, wybierać między edm a innymi firmami... chyba powinna być reklama i zachęcanie a nie zniechęcanie i niemiłe maile...

zaczęłam swoją przygodę z minerałami od edmów, nie chcialabym jej kończyć w ten sposób bo bardzo pasują mi te podkłady... i cenowo były super. Jeśli Carina chciała więcej zarobić, to trzeba było po prostu podnieść cene o dolara... zawsze to lepsza alternatywa dla nas w PL niż podkład za 54zł.

Trochę mi się to mija z ich celem, z ideą...http://www.everydayminerals.com/about/about-us
zwlaszcza z tym fragmentem
"It is her goal to allow all women around the world to have access to fantastic quality mineral makeup at an extremely affordable price"...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-07-30, 22:11   #2999
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Bardzo proszę o zwracanie uwagi na kulturę wypowiedzi.
rozwielitka jest offline  
Stary 2010-07-30, 22:25   #3000
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
No to mi zrobili niespodziankę Dziewczyny w jakiej innej firmie mają podkład zbliżony kolorem do fair neutral? Na razie kopie za swatchami, ale wskazówka się przyda...
Buff'd Fawn (jest trochę jaśniejszy) Meow abyssinian 0 (jest tochę bardziej żółty)
Więcej kolorów blisko Fair neutral i Golden/olive Fair dodam do biblioteki po weekendzie
adusiadu jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, minerals, minerały, róż, trądzik, winged butter

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości