Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-07-28, 14:17   #4111
gatilla
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Witajcie Dawno mnie tu nie było... Kończy mi się mój ulubiony Multi-Intensive korektor i planuję go zakupić na http://everydaycosmetics.pl/ . Wrzuciłam sobie pozycje do koszyka i wyskoczyło "Kody rabatowe. Wpisz kod" , powiedzcie o co chodzi, jak uzyskać taki kod? Przepraszam jeśli dubluję zapytanie
Edit: Na stronie http://kosmetyki-mineralne.com/ też można użyć kodu rabatowego... O co chodzi? Chyba jestem w tyle z wiadomościami...
Może chodzi o kod z FB. ostatnio jak kupowałam to był kod na darmową wysyłkę.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Aplikatorem nie probowalam nigdy i wydaje mi sie ze byloby ciezko, zwlaszcza ladnie wyblendowac cienie. Ja uzywam roznych pedzelkow do nakladania cieni mineralnych. Czasami sa to pedzle do cieni EDM, ale przy niektorych makijazach sprawdzaja sie lepiej pedzle Maestro.
Na buteleczkach z cieniem jest taka kuleczka, jak w dezodorancie roll-on. Trochę trudno jest nabrać z niej cień I dlatego moje pytanie jak lepiej: czy wyrzucić te kuleczkę i wysypywac cień czy aplikować bezpośrednio kuleczką na powiekę ?
Testowałam wczoraj tak: najpierw kuleczką a potem wyrównuję pędzelkiem. Mam Hakuro. Efekt super. Coraz bardziej mi się te minerałki podobają
Dziś kupiłam biga Kaolin Powder Soft Bronze Chyba się uzależniam Była promocja wysyłka bez oplaty.
gatilla jest offline  
Stary 2011-07-28, 17:43   #4112
pinupxgirl
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Może chodzi o kod z FB. ostatnio jak kupowałam to był kod na darmową wysyłkę.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Na buteleczkach z cieniem jest taka kuleczka, jak w dezodorancie roll-on. Trochę trudno jest nabrać z niej cień I dlatego moje pytanie jak lepiej: czy wyrzucić te kuleczkę i wysypywac cień czy aplikować bezpośrednio kuleczką na powiekę ?
Testowałam wczoraj tak: najpierw kuleczką a potem wyrównuję pędzelkiem. Mam Hakuro. Efekt super. Coraz bardziej mi się te minerałki podobają
Dziś kupiłam biga Kaolin Powder Soft Bronze Chyba się uzależniam Była promocja wysyłka bez oplaty.
U mnie sprawdza sie taka zasada, ze z jasnych cieni usuwam kuleczke i wysypuje prosto z opakowania, poniewaz jasnych cieni trzeba nalozyc wiecej i byloby to czasochlonne z aplikatorem typu roll on. Natomiast w ciemnych cieniach zostawiam kulke, bo wystarczy niewielka ilosc takiego cienia, wiec najpierw przejezdzam kuleczka, a pozniej blenduje pedzlem.

Edytowane przez pinupxgirl
Czas edycji: 2011-07-28 o 17:44
pinupxgirl jest offline  
Stary 2011-07-28, 20:02   #4113
Pigeons
Rozeznanie

Cytat:
Uzywalam cieni mineralnych chyba 6 albo 7 firm i kazde sa inne. Everyday Minerals naleza do moich ulubionych. Zaczelam uzywac cieni mineralnych, bo na tradycyjne moje oczy bardzo zle reaguja (lazwia, pieka ect.). Dla mnie wiec ich naturalny sklad jest ogromnym plusem.
Jezeli chodzi o sama aplikacje takich cieni to jedynym minusem (zwlaszcza przy ciemnych kolorach) jest to, ze troche sie osypuja przy nakladaniu. Blenduja sie moim zdaniem o wiele lepiej od tradycyjnych cieni i sa trwale. Z pigmentacja jest roznie, jedne kolory cieni EDM sa piekne i mocno napigmentowane (np. moj ukochany Starry Eyed), a niektore slabo napigmentowane i nietrwale (np. Chamomile).
Niebiekie oczy pieknie podkreslaja brazowe i zlotawe cienie.
W takim razie trzeba będzie wypróbować Dziękuje za wyczerpującą informację
Pigeons jest offline  
Stary 2011-07-29, 09:41   #4114
bekii
Rozeznanie

a ja mam jeszcze pytanko z innej beczki ;-)
jak często myjecie pędzle? po każdym użyciu?
czy do różnych cieni można użyć tego samego pędzla? dzisiaj tak zrobiłam i wcale źle nie było... ale jestem ciekawa jak wy to robicie

Moje cuda na szydełku:
http://mojeciuchy.pl
(login: szydelkowakraina)

bekii jest offline  
Stary 2011-07-29, 09:48   #4115
One_LoVe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bekii Pokaż wiadomość
a ja mam jeszcze pytanko z innej beczki ;-)
jak często myjecie pędzle? po każdym użyciu?
czy do różnych cieni można użyć tego samego pędzla? dzisiaj tak zrobiłam i wcale źle nie było... ale jestem ciekawa jak wy to robicie
Ja myję po każdym użyciu.

Kosmetyki na wymianę:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline  
Stary 2011-07-29, 10:16   #4116
gatilla
Rozeznanie

Cytat:
U mnie sprawdza sie taka zasada, ze z jasnych cieni usuwam kuleczke i wysypuje prosto z opakowania, poniewaz jasnych cieni trzeba nalozyc wiecej i byloby to czasochlonne z aplikatorem typu roll on. Natomiast w ciemnych cieniach zostawiam kulke, bo wystarczy niewielka ilosc takiego cienia, wiec najpierw przejezdzam kuleczka, a pozniej blenduje pedzlem.
Dzięki, to też tak wypróbuję
A powiedz mi jeszcze czy najpierw robisz taki powiedzmy podkład z jasnego, a dopiero potem na to nakładasz ciemniejszy cień ?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
O mamo ! Pora umyć pędzel
gatilla jest offline  
Stary 2011-07-29, 13:10   #4117
speare
exmod na urlopie:)

Witajcie EDMowe kobietki

Przychodzę do Was z prośbą o rozpoznanie odcienia podkładu, mam nadzieję, że pomożecie
Dostałam jakiś czas temu od koleżanki opakowanie podkładu EDM który bardzo mi podpasował, niestety nigdzie na opakowaniu nie umiem znaleźć informacji jaki to kolor a chciałabym zamówić kolejne
Załączam zdjęcia w słońcu i w pomieszczeniu oraz swatch na ręce w porówaniu z innymi minerałkami.
I tak od lewej pierwszy jest właśnie poszukiwany EDM, obok colombian z blushe- jest prawie identyczny tylko minimalnie jaśniejszy i ma mniej różowych tonów, dalej są Irish creme z blushe i light z lucy.
I jeszcze zdjęcia buzi o ile coś pomogą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06952.jpg (52,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06953.jpg (42,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06951.jpg (45,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06956.jpg (39,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06957.jpg (30,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT8810.jpg (28,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT8813.jpg (27,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT8815.jpg (25,6 KB, 8 załadowań)
speare jest offline  
Stary 2011-07-29, 13:18   #4118
miska189
Zadomowienie

speare nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale na pudełku EDM które wrzuciłas jest napisane ze to odcień Perfect, który został już wycofany ze sprzedaży jeżeli dobrze się orientuje.
miska189 jest offline  
Stary 2011-07-29, 13:22   #4119
speare

Cytat:
Napisane przez miska189 Pokaż wiadomość
speare nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale na pudełku EDM które wrzuciłas jest napisane ze to odcień Perfect, który został już wycofany ze sprzedaży jeżeli dobrze się orientuje.
aaaa to dlatego nie mogłam go nigdzie odnaleźć

a możesz mi podpowiedzieć jaki obecnie jest podobny do niego? W który powinnam celować?
speare jest offline  
Stary 2011-07-29, 13:38   #4120
miska189
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez speare Pokaż wiadomość
aaaa to dlatego nie mogłam go nigdzie odnaleźć

a możesz mi podpowiedzieć jaki obecnie jest podobny do niego? W który powinnam celować?
w sumie nie mam zielonego pojecia najlepiej jakbyś poszukała swatchy na blogach dziewczyn, ja chyba stawiałabym na multi tasking neutral ale ja tylko strzelam ;p popatrz w tonacji chłodnej albo neutralnej te zazwyczaj maja w sobie sporo rózowych tonów
miska189 jest offline  
Stary 2011-07-29, 13:40   #4121
speare

Cytat:
Napisane przez miska189 Pokaż wiadomość
w sumie nie mam zielonego pojecia najlepiej jakbyś poszukała swatchy na blogach dziewczyn, ja chyba stawiałabym na multi tasking neutral ale ja tylko strzelam ;p popatrz w tonacji chłodnej albo neutralnej te zazwyczaj maja w sobie sporo rózowych tonów
ok dziękuje bardzo

echh... a już miałam nadzieję, ze skończą się moje problemy z kolorami, ale cóż, trzeba szukać dalej

jeśli znajdzie się ktoś kto używał kiedyś odcienia perfect i przerzucił się na nowy to będę wdzięczna za informację na jaki
speare jest offline  
Stary 2011-07-29, 15:13   #4122
pinupxgirl
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzięki, to też tak wypróbuję
A powiedz mi jeszcze czy najpierw robisz taki powiedzmy podkład z jasnego, a dopiero potem na to nakładasz ciemniejszy cień ?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

O mamo ! Pora umyć pędzel
Zazwyczaj najpierw nakladam bezowy cien na cala powieke i dopiero przystepuje do nakladania innych kolorow.

Ja nie myje pedzli po kazdym uzyciu. Zazwyczaj co 3-4 dni (pedzle do podkladu i korektora oczywiscie myje codziennie). Ale staram sie co wieczor wyczyscic pedzle plynem do dezynfekcji Inglota, zwlaszcza jesli uzywalam ciemnych kolorow.

Edytowane przez pinupxgirl
Czas edycji: 2011-07-29 o 15:15
pinupxgirl jest offline  
Stary 2011-07-29, 16:42   #4123
rowan berry
Raczkowanie

Kilka dni temu dotarł do mnie zestaw próbek podkładów Ivory Najpierw przetestowałam wszystkie kolory na policzku. Zaraz po nałożeniu Linen, Sunkissed Fair i Ivory wyglądały na odcienie bardzo zbliżone do mojej cery. Fawn był o wiele za żółty a Sandy Fair za jasny. Ale po godzinie wspomniane 3 odcienie bardzo ściemniały i odcinały się na policzku, za to Sandy Fair wtopił się w cerę i nie był w ogóle widoczny. Dlatego zachęcam bardzo do testowania kilku odcieni. Byłam w szoku jak te kolory się zmieniły Na początku chciałam kupić Linen, a on wcale nie jest dla mnie odpowiedni. Dobrze, że wzięłam jednak zestaw Godzinę temu nałożyłam na całą twarz Sandy Fair. To jest formuła intensive, ale wcale nie wydaje mi się mocno kryjący. Wyrównał mi koloryt cery, ale np piegi nadal lekko widać, a nie są bardzo ciemne. Myślę, że następnym razem zmieszam go z odrobinką Fawn bo mógłby być jednak minimalnie bardziej żółty.
Stary 2011-07-29, 19:40   #4124
bekii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
a myjesz tylko wodą, czy wodą z mydłem, czy może jakimś łagodnym szamponem.. ? ;-)

Moje cuda na szydełku:
http://mojeciuchy.pl
(login: szydelkowakraina)

bekii jest offline  
Stary 2011-07-29, 19:46   #4125
NaKrawedzi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bekii Pokaż wiadomość
a myjesz tylko wodą, czy wodą z mydłem, czy może jakimś łagodnym szamponem.. ? ;-)
woda i mydło carex

Nakarm pieska

Wymienię
NaKrawedzi jest offline  
Stary 2011-07-30, 12:06   #4126
aniaamelia
Zadomowienie

Dopiero zaczynam swoją przygodę z minerałami EDM.
Na początek zamówiłam próbki podkładów. Odcieni jest tak dużo, że mam kłopot z dobraniem właściwego. Za jakiś czas zdam relacje.

Edytowane przez aniaamelia
Czas edycji: 2011-08-01 o 21:16
aniaamelia jest offline  
Stary 2011-07-30, 12:52   #4127
arat
Raczkowanie

Cytat:
echh... a już miałam nadzieję, ze skończą się moje problemy z kolorami, ale cóż, trzeba szukać dalej

jeśli znajdzie się ktoś kto używał kiedyś odcienia perfect i przerzucił się na nowy to będę wdzięczna za informację na jaki
Buff Perfect to mieszanka Beige Fairly Light i Buff Fairly Light Neutral, więc jeśli chcesz, możesz sama sobie zrobić ten odcień.
arat jest offline  
Stary 2011-07-30, 15:30   #4128
speare

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
Buff Perfect to mieszanka Beige Fairly Light i Buff Fairly Light Neutral, więc jeśli chcesz, możesz sama sobie zrobić ten odcień.
Dziękuję bardzo za informację będę w takim razie kombinować
speare jest offline  
Stary 2011-07-31, 14:44   #4129
durka
Raczkowanie

Cytat:
ok dziękuje bardzo

Ja używam odcienia Beige Fairly Light w formule semi-matte i jestem zadowolona. Może zamów sobie próbkę na allegro zanim kupisz pełnowymiarowe opakowanie
durka jest offline  
Stary 2011-07-31, 17:34   #4130
Pigeons
Rozeznanie

Przetestowałam wreszcie podkład Fair ale nie jestem do końca zadowolona z koloru. Mam cerę skłonną do zaczerwienień i nie wiem czy bardziej żółty podkład lepiej by się na niej sprawował Ale w sumie nie jest tak źle i da się nosić. Pierwsze wrażenia:
-nieźle kryje i długo się utrzymuje (mam pół-mat)
-łatwo się nakłada (używam flat topa z hakuro)
-niestety zbiera się w zmarszczkach mimicznych
Przy otwarciu całkowicie zerwałam tą taśmę zasłaniającą dziurki i teraz podkład mi się sypie, następnym razem będę widziała, żeby ją tylko delikatnie odklejać i przyklejać po każdym użyciu.
Pigeons jest offline  
Stary 2011-07-31, 17:51   #4131
Katrina93
Rozeznanie

Wydaje mi się że po jakimś czasie ta taśma nie będzie dała się przykleić.
Zresztą z tego co pamiętam podkłady EDM są w słoiczkach z zasuwką na dziurki, chyba że coś się zmieniło :S
Katrina93 jest offline  
Stary 2011-07-31, 18:30   #4132
Pigeons
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Zresztą z tego co pamiętam podkłady EDM są w słoiczkach z zasuwką na dziurki, chyba że coś się zmieniło :S
Niby są ale u mnie wszystko ląduje właśnie pod tą zasuwką i jak przekręcam to się wszystko sypie
Pigeons jest offline  
Stary 2011-07-31, 19:33   #4133
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie się te zasuwki wiecznie zacinają

Finlora jest offline  
Stary 2011-07-31, 21:22   #4134
pinupxgirl
Wtajemniczenie

U mnie zasuwki dzialaja ok, ale mam zawsze problem z nakreceniem zakretki na gwint. Z opakowaniami innych firm nie mam takiego problemu :/

pinupxgirl jest offline  
Stary 2011-08-01, 09:37   #4135
gatilla
Rozeznanie

Dziewczyny, podpowiedzcie mi proszę: do tej pory zamawiałam odsypki na Allegro 1 mililitrowe. Chciałabym teraz kupić coś większego, ale nie koniecznie biga. W sklepach z EDM wypatrzyłam próbki 1 gramowe. Czy któraś z Was wie jak to się ma ilościowo do tych odsypek 1 mililitrowych ?
gatilla jest offline  
Stary 2011-08-01, 09:40   #4136
Katrina93
Rozeznanie

Cytat:
Dziewczyny, podpowiedzcie mi proszę: do tej pory zamawiałam odsypki na Allegro 1 mililitrowe. Chciałabym teraz kupić coś większego, ale nie koniecznie biga. W sklepach z EDM wypatrzyłam próbki 1 gramowe. Czy któraś z Was wie jak to się ma ilościowo do tych odsypek 1 mililitrowych ?
Jeśli dobrze pamiętam to 1 gram równa się 5 mililitrom
Katrina93 jest offline  
Stary 2011-08-01, 09:47   #4137
gatilla
Rozeznanie

Cytat:
Jeśli dobrze pamiętam to 1 gram równa się 5 mililitrom
Dzięki bo jakoś nie mogłam tego znaleźć. To chyba na razie zamówię sobie tę próbkę 1gr.

A czy jest coś pomiedzy 1 gramem a bigiem ?
gatilla jest offline  
Stary 2011-08-01, 10:10   #4138
Katrina93
Rozeznanie

Nie ma nic.
Mnie taki 1 gramowy słoiczek starczył na jakieś 2 albo nawet i 3 miesiąca, ale ja to jestem jakaś mega oszczędna chyba xD
Zależy ile kto nakłada.
Katrina93 jest offline  
Stary 2011-08-01, 10:13   #4139
gatilla
Rozeznanie

Red face Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

I jeszcze jedno: używam teraz medium beige neutral. Chciałabym na lato coś troszkę ciemniejszego. Który odcień będzie najbardziej zbliżony do mojego, ale ciemniejszy: golden medium czy fairly light neutral ?

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Nie ma nic.
Mnie taki 1 gramowy słoiczek starczył na jakieś 2 albo nawet i 3 miesiąca, ale ja to jestem jakaś mega oszczędna chyba xD
Zależy ile kto nakłada.
Ok, czyli spokojnie mogę go kupić. Chyba też nie jestem zbyt rozrzutna, bo odsypki z Allegro starczyły mi na ponad tydzień
gatilla jest offline  
Stary 2011-08-01, 10:17   #4140
Katrina93
Rozeznanie

Hmm z tego co widzę to te 2 kolory co podałaś są z innych grup kolorystycznych, więc nie wiem za bardzo. A patrzyłaś może na jakieś swatche?
Katrina93 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, minerals, minerały, róż, trądzik, winged butter

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości