Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-16, 07:26   #511
kobri
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Bardzo mi sie podobaja, mam nadzieje, ze beda trafione . Zawsze wybeiram coś w tonacji beży, nie lubie tonacji różowej, żoltawej czy pomarańczowej w kosmetykach do twarzy. To mnie pocieszyłas, bo też bede testować na zwykłych pedzlach poki co, wiec bałam sie sztucznego efektu . Moze przy kolejnych probkach sie skusze na chociaz jeden pedzel EDM . Musze sie ograniczyc, za duzo wydaje ostatnio na kosmetyki+akcesoria . A garderoba za chwile bedzie wołać o buty i ubrania wiosenne
po prostu bedziesz miała lekkie utrudnienie - bedziesz musiała troche inaczej pędzel trzymać i z pewnościa nie za rączkę (przynajmniej ja tak nie mogę robić)
dokładnie żadnych pomarańczy ~~ a one czają się wszędzie !

kobri jest offline  
Stary 2010-03-16, 15:00   #512
Eirenn
Wtajemniczenie

Uwaga, dłużyzna, czyli opis moich nowych zabaweczek.

Korektory nawilżające są... cudowne! Dziś zrobiłam sobie pełny makijaż twarzy i nie umiałam się nadziwić jak bardzo się sobie podobam! Dawn idealnie zatuszował moje różowiejące policzki (co przy oliwkowej cerze wygląda idiotycznie), a nawet naczynka i działał zarazem jak primer. Pod oczy nałożyłam Morninga, a na podkład trochę Fresha. Może jestem szalona, ale mnie się jego rozświetlające właściwości strasznie podobają nawet w tym miejscu. Cleara wypróbowałam tylko odrobinkę, punktowo. Na to dwie leciuteńkie warstwy semi-matte, Wafelek na poliki, psik termalką i mogę zdobywać świat!

W życiu nie sądziłam, że będę miała radochę z nakładania tylu rzeczy na dzióba. Ale skoro efekt wart jest grzechu, to czemu nie. Tym bardziej, że cały makijaż zajął mi z 10 min, a trwał niemal w niezmienionym stanie przez 6 godzin (później musiałam go zmyć, bo szłam na basen).

Kolejną ciekawostką jest Summer Stroll. Zawsze stroniłam od koralowych, brzoskwiniowych kolorów - okazuje się, że niepotrzebnie. Efekt jaki daje na mojej buźce bardzo mi się podoba. Zwłaszcza po pozbyciu się różowiejących polików za pomocą Dawna - wtedy kolory na siebie nie nachodzą i widać czystą, śliczną barwę Summer Strolla. Jedyny szkopuł - brak jakichkolwiek drobinek. Połysk jest minimalny, satynowy. Ładny, ale liczyłam na bardziej widoczny efekt, jako że znajduje się w kategorii Sheen.

Angled do różu póki co spisuje się świetnie. Nieraz padały tu głosy, że łatwo nim nałożyć róż plackowato. Może przy rzeczywiście ciemnych różach tak, ale przy jaśniejszych i tych średnich (a takich używam) nie ma tego problemu. Do tego jest precyzyjny i łatwo można wymodelować buźkę.

Eirenn jest offline  
Stary 2010-03-16, 15:05   #513
pastereczka
Organizatorka

EIren w koncu ktos prócz mnie summer stroll polubił, ja tez jak Ty unikalam tego typu kolorow i dzieki temu ze za kilka zlotych mozna z mineralow wyprobowac wszystko to sie przekonalam do takich odcieni

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2010-03-16, 15:25   #514
Nati_kk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eirenn Pokaż wiadomość

Korektory nawilżające są... cudowne! Dziś zrobiłam sobie pełny makijaż twarzy i nie umiałam się nadziwić jak bardzo się sobie podobam! Dawn idealnie zatuszował moje różowiejące policzki (co przy oliwkowej cerze wygląda idiotycznie), a nawet naczynka i działał zarazem jak primer. Pod oczy nałożyłam Morninga, a na podkład trochę Fresha. Może jestem szalona, ale mnie się jego rozświetlające właściwości strasznie podobają nawet w tym miejscu. Cleara wypróbowałam tylko odrobinkę, punktowo. Na to dwie leciuteńkie warstwy semi-matte, Wafelek na poliki, psik termalką i mogę zdobywać świat!

W życiu nie sądziłam, że będę miała radochę z nakładania tylu rzeczy na dzióba. Ale skoro efekt wart jest grzechu, to czemu nie. Tym bardziej, że cały makijaż zajął mi z 10 min, a trwał niemal w niezmienionym stanie przez 6 godzin (później musiałam go zmyć, bo szłam na basen).

Kolejną ciekawostką jest Summer Stroll. Zawsze stroniłam od koralowych, brzoskwiniowych kolorów - okazuje się, że niepotrzebnie. Efekt jaki daje na mojej buźce bardzo mi się podoba. Zwłaszcza po pozbyciu się różowiejących polików za pomocą Dawna - wtedy kolory na siebie nie nachodzą i widać czystą, śliczną barwę Summer Strolla. Jedyny szkopuł - brak jakichkolwiek drobinek. Połysk jest minimalny, satynowy. Ładny, ale liczyłam na bardziej widoczny efekt, jako że znajduje się w kategorii Sheen.

Angled do różu póki co spisuje się świetnie. Nieraz padały tu głosy, że łatwo nim nałożyć róż plackowato. Może przy rzeczywiście ciemnych różach tak, ale przy jaśniejszych i tych średnich (a takich używam) nie ma tego problemu. Do tego jest precyzyjny i łatwo można wymodelować buźkę.
Eirenn, a gdzie zdjęcie??

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2010-03-16, 15:52   #515
inc0rrect
Zakorzenienie

co sie stało z tym małym kabuki ktory byl w EDM?
kiedy ja do niego dojrzalam i doszlam do wniosku że jest mi bardzo potrzebny to go nie ma??
EDM mowilo coś czy jeszcze bedzie czy cos w tym stylu? bo nie sledzilam dawno watku i nic nie wiem

pastereczko - jesli już Twoje pędzelki są dostępne to podaj mi linka gdzie można kupić bo się zakochalam w tym różowym do pudru

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2010-03-16, 15:52   #516
Eirenn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
EIren w koncu ktos prócz mnie summer stroll polubił, ja tez jak Ty unikalam tego typu kolorow i dzieki temu ze za kilka zlotych mozna z mineralow wyprobowac wszystko to sie przekonalam do takich odcieni
Ja mój nabyłam na drodze wymianki, stwierdziłam, że raz kozie śmierć, a bardzo byłam ciekawa tego różu. I cieszę się, że się zdecydowałam. Mam nadzieję, że na dłuższą metę nie wyjdzie z niego marchewa.

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Eirenn, a gdzie zdjęcie??
Nabytków? Stronę wcześniej.

Eirenn jest offline  
Stary 2010-03-16, 16:01   #517
inc0rrect
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item960260374_...alny_nowy.html
cena odrzuca, gdyby to był kabuki to pewnie bym kupila

aaa beznadziejny ten pedzel
ja go ani razu nie uzylam

ale idz do Blushe albo do Lumiere po kabuki w zbroi

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Ja mój nabyłam na drodze wymianki, stwierdziłam, że raz kozie śmierć, a bardzo byłam ciekawa tego różu. I cieszę się, że się zdecydowałam. Mam nadzieję, że na dłuższą metę nie wyjdzie z niego marchewa.

ja wlasnie nawet bałam sie go na twarz nałożyc po tym jak zobaczyłam go w opakowaniu, kto wie moze by mi przypasowal

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

[QUOTE=Eirenn;17922464]Uwaga, dłużyzna, czyli opis moich nowych zabaweczek.

QUOTE]

czym sie rozni Fresh od Clean?
bo ja nigdy nie wiem ktory gdzie nakladac, musze sie zapoznac z tymi korektorami, nawet nie wiem gdzie je dalam ale skoro tak je chwalisz

ja nie uzywam korektorow bo boje sie maski itp, no tylko mint na nos

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2010-03-16, 16:09   #518
Nati_kk
Zakorzenienie

Cytat:

Nie nabytków tylko efektu

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2010-03-16, 16:29   #519
Eirenn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ja wlasnie nawet bałam sie go na twarz nałożyc po tym jak zobaczyłam go w opakowaniu, kto wie moze by mi przypasowal

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

czym sie rozni Fresh od Clean?
bo ja nigdy nie wiem ktory gdzie nakladac, musze sie zapoznac z tymi korektorami, nawet nie wiem gdzie je dalam ale skoro tak je chwalisz

ja nie uzywam korektorow bo boje sie maski itp, no tylko mint na nos
Fresh jest rozświetlający, a Clear to taki klasyczny beż, uniwersalny.

Stwierdziłam, że nie warto się zarzekać przed jakimś kolorem, bo później może się okazać, że ten od którego stronimy, będzie nam odpowiadał najbardziej.

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Nie nabytków tylko efektu
Ja nie umiem takich ładnych zdjęć robić jak wizażanki... Nie bardzo mam też kiedy - o 7.00 rano nie mam do tego głowy, a po zajęciach od razu śmigam na basen, albo step, więc makijaż się siłą rzeczy nie ostanie. Jedynie weekendy mi zostają. Może spróbuję coś wykombinować w piątek.

Eirenn jest offline  
Stary 2010-03-16, 16:55   #520
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
aaa beznadziejny ten pedzel
ja go ani razu nie uzylam

ale idz do Blushe albo do Lumiere po kabuki w zbroi [COLOR="Silver"]
to co z nim zrobiłas?
a gdzie Ty w lumiere kabukiego w zbroi widzisz

Cytat:

no to wyczekuję tego mojego angleda

dziewczyny kocham sky blue, uwielbiam niech go teraz wrzucą do reissue, bo nie ma gdzie kupic
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-03-16, 17:35   #521
inc0rrect
Zakorzenienie

Cytat:
to co z nim zrobiłas?
a gdzie Ty w lumiere kabukiego w zbroi widzisz

nic, lezy sobie, jak wiekszosc pedzli ktore mi sie nie spodobaly
ale moze kiedys sie przyda...

ja go widze na watku o pedzlach;p

inc0rrect jest offline  
Stary 2010-03-16, 17:59   #522
kamilawu
Zakorzenienie

Powiedzcie, że dobrze obstawiam prasowańca dla siebie. Używam linen / fawn i myślę nad prasowanym golden fair. Będzie pasował, jak myślicie?
kamilawu jest offline  
Stary 2010-03-16, 18:06   #523
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
nic, lezy sobie, jak wiekszosc pedzli ktore mi sie nie spodobaly
ale moze kiedys sie przyda...

ja go widze na watku o pedzlach;p
oddawaj

ale te pędzlaki są niedostępne one były na zamówienie
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-03-16, 18:43   #524
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Hej Czy ktoś mógłby mnie przekierować na jakieś informacje o dacie przydatności / znaczeniu symboli wybitych na pudełku? Chodzi mi konkretnie o Natural Reflection Light - mam do w takim starym opakowaniu,gdzie pokrywka jest szara i mały biały napis i dwa kółka I się zastanawiam,jak długo jeszcze zachowa ważność
Przez wyszukiwarkę szukałam,ale mi nic nie znalazło;proszę

mhm0808 jest offline  
Stary 2010-03-16, 20:40   #525
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hej Czy ktoś mógłby mnie przekierować na jakieś informacje o dacie przydatności / znaczeniu symboli wybitych na pudełku? Chodzi mi konkretnie o Natural Reflection Light - mam do w takim starym opakowaniu,gdzie pokrywka jest szara i mały biały napis i dwa kółka I się zastanawiam,jak długo jeszcze zachowa ważność
Przez wyszukiwarkę szukałam,ale mi nic nie znalazło;proszę
dobrze przechowywane minerały mają nieograniczoną date wazności
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-03-16, 20:59   #526
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
dobrze przechowywane minerały mają nieograniczoną date wazności
Naprawdę? Tam jakis symbol/kod jest wydrukowany... To mnie zmyliło.Ale cieszę się bardzo i bardzo dziękuję za info. Mam nadzieję,że dobrze przechowuję W suchym,chłodnym miejscu... z dala od światła słonecznego i łapek moich dzieci

mhm0808 jest offline  
Stary 2010-03-16, 22:58   #527
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Powiedzcie, że dobrze obstawiam prasowańca dla siebie. Używam linen / fawn i myślę nad prasowanym golden fair. Będzie pasował, jak myślicie?
Powinien bo prasowańce są trochę ciemniejsze ale pewności nie mam bo to nie moja kategoria kolorystyczna.
Light olive prasowaniec jest dużo ciemniejszy od sypanego natomiast między golden light prasowanym a sypanym tak diametralnej róznicy nie ma
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-03-16, 23:04   #528
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Czy próbowałyście może wyjąć prasowańca z kompaktu?
Moja próba zakończyła się niepowodzeniem
Dziewczyny, nieśmiało ponawiam pytanie..
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Raczej będzie najbliższy ideału..
Ja używam Linen/Golden Fair i jest trochę za żółty. Jest troszkę ciemniejszy.
Stary 2010-03-17, 00:22   #529
MadameButterfly6
BAN stały

A ja wreszcie chyba sie polubie z mineralkami
Odkrylam sposob nakladania jaki mi odpowiada
Otoz najpierw nakladam krem nawilzajacy i zanim sie dobrze wchlonie, to klade mineralki na twarz
I skora nie jest taka sucha i nie robi sie skorupa. Ale chyba troche przesadzilam z iloscia, bo maska mi sie zrobila. Lecz wydaje mi sie, ze jak nakladam mniej to moje pryszcze przeswituja...
MadameButterfly6 jest offline  
Stary 2010-03-17, 01:43   #530
capuccino
z innej bajki

Czy ktoś posiada GOLDEN FAIR lub FAWN w formule o.glo i mógłby odrobinkę skubnąć dla mnie?

Mhm0808- z Tobą pisałam na PW o mineralnym TBS? Jeśli tak, to 02 okazał się jednak za ciemny Kupiłam 01 i jest ok, ale jak widać korci mnie
Jeśli pomyliłam osoby, to wybacz

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

Edytowane przez capuccino
Czas edycji: 2010-03-17 o 01:48
capuccino jest offline  
Stary 2010-03-17, 06:53   #531
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

To ja
Mam niewiele używany Fawn o-glo
Jakby co,to zapraszam do wymiany

mhm0808 jest offline  
Stary 2010-03-17, 08:01   #532
goldika
Zakorzenienie

Dziewczyny chciałabym sama złożyc wielkie zamówienie w EDM na 12przedmiotów ale panicznie się boję, że nie dotrą Czy któraś z Was nie jest Organizatorką i zamawia większe paczki na właśną rękę? Bo zamówiłam sobie 3 kity sama i nie doszły... żaden nie doszedł :/ Nie wiem z czyjej to winy. A EDM wysyła poleconym czy zwykłym?

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-03-17, 08:10   #533
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Ja zamawiałam zanim zostałam organizatorką Dochodziły
*Insane też zamawiała chyba

Zwykłe one są

Reissue od jutra!! )

http://www.everydayminerals.com/stor...-and-over.html aż mam ochotę zamówić tą paletkę

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-03-17 o 08:12
Isilindil jest offline  
Stary 2010-03-17, 08:20   #534
Mini1991
Zakorzenienie

ale super!!!!!!!!!!!!!!
mam nadzieje ze bedzie cos fajnego!
Mini1991 jest offline  
Stary 2010-03-17, 09:50   #535
braworka
Zakorzenienie

zielona paletka wygląda fajnie

braworka jest offline  
Stary 2010-03-17, 09:55   #536
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałabym sama złożyc wielkie zamówienie w EDM na 12przedmiotów ale panicznie się boję, że nie dotrą Czy któraś z Was nie jest Organizatorką i zamawia większe paczki na właśną rękę? Bo zamówiłam sobie 3 kity sama i nie doszły... żaden nie doszedł :/ Nie wiem z czyjej to winy. A EDM wysyła poleconym czy zwykłym?
Ja też się odważyłam i zamówiłam już 3 paczkę Jak dotąd wszystko dochodziło szybko, nic nie brakowało. W dodatku namówiłam na minerały koleżanki i zamawianie w 4-5 znajomych osób bardzo się opłaca A ostatnia przesyłka na prawie 60$ doszła szóstego dnia roboczego.
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-03-17, 10:00   #537
goldika
Zakorzenienie

Też chciałabym większe zamówienie zrobic bo to i jeszcze dostanie się gratisy, i można kita wziąc bardziej się opłaca samemu zamówic jak ma się na oku te 12 przedmiotów.

Wiem, że nie wolno takich wniosków wyciągac bez dowodów ale zaczynam podejrzewac, że mój listonosz albo (nie)sympatyczne panie z poczty maziają się moimi minerałami... Raz pewna Wizażanka wysłała mi wymiankę ale zwykłym bo jej się pomyliło i oczywiście przesyłka przepadła dziwnym trafem odkąd mieszkam w nowym miejscu nie doszedł do mnie ANI JEDEN list zwykły.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-03-17, 10:08   #538
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Wiem, że nie wolno takich wniosków wyciągac bez dowodów ale zaczynam podejrzewac, że mój listonosz albo (nie)sympatyczne panie z poczty maziają się moimi minerałami... Raz pewna Wizażanka wysłała mi wymiankę ale zwykłym bo jej się pomyliło i oczywiście przesyłka przepadła dziwnym trafem odkąd mieszkam w nowym miejscu nie doszedł do mnie ANI JEDEN list zwykły.
Hej - sorki za OT - może spróbuj ustalić,czy masz dobry adres??? Ja od niedawna mieszkam na nowym osiedlu w Wawie (na Ochocie,nie na jakichś obrzeżach) i mieliśmy okropne pocztowe zamieszanie - raz,z brakiem listonosza w rejonie;dwa - z ustaleniem,jaki jest adres,jaki kod właściwie (różne wersje chodziły Że nie wspomnę o takim drobiazgu,jak nazwa ulicy - "podczepili" nas pod istniejącą już ulicę,ale z niej się nie dało nijak do nas dojechać

mhm0808 jest offline  
Stary 2010-03-17, 10:33   #539
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Też chciałabym większe zamówienie zrobic bo to i jeszcze dostanie się gratisy, i można kita wziąc bardziej się opłaca samemu zamówic jak ma się na oku te 12 przedmiotów.

Ktoś mi ostatnio wklejał link z którego wynikało, że większość ginie na etapie rozdzielnia Ale listonosza dobrze obejrzyj pod kątem używanie różu

Ostatnio zamawiałam sama i doszło.
Ze zbiorowych - odkąd numeruję było 20 wcześniej chyba z 10- zginęło jedno.
Ale koleżankę namówiłam na EDM i zginęły jej już 3, za koło 20$, niby mała wartość, ale jednak. Strasznie mi głupio, bo przeze mnie wydawała niepotrzebnie pieniądze.
Może spróbbuj teraz zamówić na inny adres - znjomych, rodziny?

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2010-03-17 o 10:34
alkaxy jest offline  
Stary 2010-03-17, 10:54   #540
goldika
Zakorzenienie

Zamówiłam dziś darmowego kita na adres Tż
W ogóle Paypal to zła rzecz... ciągle przelewam na niego pieniądze a one znikają w kilka dni

A co do nowej paletki niestety nie moje kolory szkoda, że te takie same ale inne są droższe
Hahaha... byłam rano sprawdzic skrzynkę - pusta, tylko jakis list z banku.
Napisałam posta o złej poczcie... poszłam z psem wracam i co? Avizo na dwie przesyłki "inne", stawiam, że to właśnie EDM bo niczego innego nie zamawiałam
Czyżby Pan Listonosz siedział na Wizażu i czytał moje skargi?

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, minerals, minerały, róż, trądzik, winged butter

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości