Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-30, 19:23   #931
papeteria
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez nadia82 Pokaż wiadomość
Hej! Czy to możliwe aby beige light medium miał jakieś różowe tony? hmm... Pasuje mi do szyi ale chyba jest cuit różowy właśnie. Poleciłybyście mi coś mniej różówego? Znaczy żebył nie był ani ciemniejszy ani jaśniejszy, ale żeby nie wpadał w różowe tony.
P.S. w: Fawn wyglądam jak trup, Fairly Light neutral chyba jakiś ziemisty jest ale na początku myślałam, że to mój kolor.
może light neutral dla mnie fairly light neutral był właśnie zbyt ziemisty a light neutral super
papeteria jest offline  
Stary 2010-03-30, 20:16   #932
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
O, dzieki wielkie, wlasnie bylam w trakcie czytania tego watku, ale do twoich postow jeszcze nie dotarlam. A jaki byl kolor twojego makijazu: perfekt czy buff jednak przebijal? Troche mnie to zastanawia, bo bardzo lubie moja jasniutka skore w olive fair, a buff revlona jest duuuuzo za ciemny i nie chce, zeby go na twarzy bylo widac. Ogolnie to nie moge narzekac, bo EDM bardzo ladnie mi sie trzyma na buzi, nawet bez zadnego primera 10-22 przetrwa w stanie nienaruszonym, tylko z niewielkim przypudrowaniem nosa, no ale wolalabym sie jednak upewnic, ze nie bede miala w tym dniu zadnych niespodzianek.
Ja w zimę używam Linen/Olice Fair/Golden Fair, natomiast latem, mimo, ze sie nie opalałam, skóra się ciut przyciemnila i to właśnie Perfect był idealny, a co za tym idzie również Buff Revlon okazał się lepszy.
Zreszta wolałam ciutkę być ciemniejsza niż jaśniejsza.. żeby nie zniknąć

A co mi tam!! Wklejam fotę

A więc:
Podkład - pod spód podkład Revlon Buff, na to Perfect EDM (dzięki czemu ten post znajduje się w odpowiednim wątku).
Róż - Best Friends (to co wyżej)
Makijaż wykonałam sama, oprócz cieni do powiek, którymi pomalowała mnie moja Świadkowa.
Eyeliner, kredka, tusz - to już sama

Pod ręką miałam transparentny puder Vipera w kamieniu, którym czasem również Męża miźnęłam na weselu .

Miałam bardzo dużo do zakrycia, bo niecały tydzień przed śubem zakończyłam kurację Izotekiem (trądzik), który na szczęście mnie całkowicie wyleczył, blizny natomiast zostały..

Byłam na próbnym makijażu u jakiejś Wizażystki i to co ze mną zrobiła pokazywałam tu http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=532

Bardzo bałam się, żeby ludzie składający życzenia nie ukradli mi podkładu z twarzy, dlatego zdecydowałam się na użycie pod spód Revlona.

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-03-30 o 20:18
asix86 jest offline  
Stary 2010-03-30, 20:23   #933
papeteria
Zakorzenienie

asix ślicznie wyglądałaś i ten makijażyk taki naturalny a ta wizażystka czy ktokolwiek cię malował...porażka po prostu i ona jeszcze kase wzieła?
papeteria jest offline  
Stary 2010-03-30, 20:28   #934
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
asix ślicznie wyglądałaś i ten makijażyk taki naturalny a ta wizażystka czy ktokolwiek cię malował...porażka po prostu i ona jeszcze kase wzieła?
Dziękuję

Ona chciała w ogóle zakończyć szybciej makijaż.. ja jej kazałam więcej zakryć, porażka , zapłaciłam, bo jestem w miarę miłą osobą i nie chciałam być niegrzeczna, aczkolwiek fakt - sama nie powinna wziąć kasy.

W lutym 2009 roku zaczęłam dopiero używać podkładu, dlatego byłam przekonana, że sama nie umaluję się ładnie.. a się okazuje chcieć=móc
Stary 2010-03-30, 20:52   #935
One_LoVe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Pod ręką miałam transparentny puder Vipera w kamieniu, którym czasem również Męża miźnęłam na weselu .

Miałam bardzo dużo do zakrycia, bo niecały tydzień przed śubem zakończyłam kurację Izotekiem (trądzik), który na szczęście mnie całkowicie wyleczył, blizny natomiast zostały..
Wszystko idealnie zakryte i pięknie dopasowany kolor podkładu! Super!

Kosmetyki na wymianę:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline  
Stary 2010-03-30, 20:55   #936
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja w zimę używam Linen/Olice Fair/Golden Fair, natomiast latem, mimo, ze sie nie opalałam, skóra się ciut przyciemnila i to właśnie Perfect był idealny, a co za tym idzie również Buff Revlon okazał się lepszy.

A więc:
Podkład - pod spód podkład Revlon Buff, na to Perfect EDM (dzięki czemu ten post znajduje się w odpowiednim wątku).
Makijaż wykonałam sama, oprócz cieni do powiek, którymi pomalowała mnie moja Świadkowa.

Byłam na próbnym makijażu u jakiejś Wizażystki i to co ze mną zrobiła pokazywałam tu http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=532

Bardzo bałam się, żeby ludzie składający życzenia nie ukradli mi podkładu z twarzy, dlatego zdecydowałam się na użycie pod spód Revlona.
Jak ja sie ciesze, ze sie zdecydowalas wkleic to zdjecie Siedze i sie gapie na nie i utwierdzam w slusznosci mojej decyzji Przepieknie wygladalas Moze sprobuje jednak tego revlona w minimalnych ilosciach i na to poloze oliwke Ja mam slub 15 maja, wiec szanse na opalenie sa znikome i nie wiem czy buff z oliwka nie bedzie sie gryzc.
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-03-30, 20:59   #937
Eirenn
Wtajemniczenie

asix, wyglądałaś przepięknie! Tak świeżo i naturalnie... Buzia jednolita i gładka, ładnie podkreślone policzki i oczy. Twój makijaż, mimo że teoretycznie amatorski, prezentował się o niebo, co ja mówię, o tysiąc nieb! lepiej od tego w wydaniu makijażystki. To pokazuje, że minerały w połączeniu ze sprawną ręką potrafią zdziałać cuda.

Muszę przyznać, że ciekawy ten pomysł z użyciem klasycznego podkładu pod minerały. Oczywiście tylko od wielkiego dzwonu.

Eirenn jest offline  
Stary 2010-03-30, 21:03   #938
One_LoVe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eirenn Pokaż wiadomość
asix, wyglądałaś przepięknie! Tak świeżo i naturalnie... Buzia jednolita i gładka, ładnie podkreślone policzki i oczy. Twój makijaż, mimo że teoretycznie amatorski, prezentował się o niebo, co ja mówię, o tysiąc nieb! lepiej od tego w wydaniu makijażystki. To pokazuje, że minerały w połączeniu ze sprawną ręką potrafią zdziałać cuda.

Muszę przyznać, że ciekawy ten pomysł z użyciem klasycznego podkładu pod minerały. Oczywiście tylko od wielkiego dzwonu.
Ja teraz to nawet boję się od wielkiego dzwonu używać tradycyjnego podkładu. Raz myślałam, że nie dam rady zakryć minerałami jakiegoś brzydkiego punktu na twarzy nałożyłam Max Factor i na drugi dzień miałam już w sumie trzy takie brzydkie punkty. Nie wiem czy to wina MF (możliwe że nie, że to tylko zbieg okoliczności) ale od tamtego momentu pożegnałam się z tego typu kosmetykami. Ale fakt, Asix wyglądała pięknie, przy okazji dzięki za patent, jak będę brała ślub za jakiś czas - odgapię od Ciebie.

Kosmetyki na wymianę:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline  
Stary 2010-03-30, 21:09   #939
asix86
Wtajemniczenie

Dziękuję Dziewczyny

woda sodowa, cieszę się, próbuj, próbuj, próbuj. Próbowałam też Max factor Lasting Performance kolor 100 Fair, ale było ciut za jasno, a podkład lepiej się nie trzymał więc juz nie kombinowalam.

Eirenn, ten pomysł zaczerpnęłam właśnie na wątku
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306684
Nie pamiętam już która Wizażanka mi go podsunęła, ale okazał się genialny. Makijaż nie do zdarcia.

Próbowałam też czyste minerały + Fixer Kryolan - ale Fixer zbyt wysuszał, czułam się po prostu źle .

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Ja teraz to nawet boję się od wielkiego dzwonu używać tradycyjnego podkładu. Raz myślałam, że nie dam rady zakryć minerałami jakiegoś brzydkiego punktu na twarzy nałożyłam Max Factor i na drugi dzień miałam już w sumie trzy takie brzydkie punkty. Nie wiem czy to wina MF (możliwe że nie, że to tylko zbieg okoliczności) ale od tamtego momentu pożegnałam się z tego typu kosmetykami. Ale fakt, Asix wyglądała pięknie, przy okazji dzięki za patent, jak będę brała ślub za jakiś czas - odgapię od Ciebie.
Dlatego nie pozwalałam sobie na zbyt częste testy podkładami drogeryjnymi przed ślubem

Jest to znakomita równowaga -
trwałość + minerałowy LOOK
Stary 2010-03-30, 21:16   #940
Mini1991
Zakorzenienie

Asix slicznie wygladałas! ty miałas problemy z tradzikiem? <szok>!
ja jak uzyłam tradycyjnego podkładu pod mineraly to okropnie sie zwazył

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-03-30, 21:26   #941
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:

A więc:

wyglądałaś cudnie
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-03-30, 21:31   #942
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziękuję Dziewczyny

woda sodowa, cieszę się, próbuj, próbuj, próbuj. Próbowałam też Max factor Lasting Performance kolor 100 Fair, ale było ciut za jasno, a podkład lepiej się nie trzymał więc juz nie kombinowalam.

Eirenn, ten pomysł zaczerpnęłam właśnie na wątku
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306684
Nie pamiętam już która Wizażanka mi go podsunęła, ale okazał się genialny. Makijaż nie do zdarcia.

Próbowałam też czyste minerały + Fixer Kryolan - ale Fixer zbyt wysuszał, czułam się po prostu źle .

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Dlatego nie pozwalałam sobie na zbyt częste testy podkładami drogeryjnymi przed ślubem

Jest to znakomita równowaga -
trwałość + minerałowy LOOK
Czekam jeszcze na probki podkladu w plynie najjasniejszego z coastal scents i na Nyxa Pale i tez zobacze jak to bedzie sie trzymac z EDM. Leci tez do mnie puder bambusowy, wiec bede probowac na wszystkie mozliwe sposoby. Dzieki wielkie za rady
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-03-30, 21:36   #943
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Asix slicznie wygladałas! ty miałas problemy z tradzikiem? <szok>!
ja jak uzyłam tradycyjnego podkładu pod mineraly to okropnie sie zwazył
Wielkie, ropne, czerwone wulkany na policzkach i skroniach..
I jeszcze trądzik zaczął mi się na jakieś 9 miesięcy przed ślubem!!!
Co ja przez to przeżyłam.. miałam nawet myśli o przełożeniu ślubu..
Trafiłam do dobrego dermatologa.. całkiem przypadkiem..
Też jestem w szoku jak to wszystko teraz analizuję.. Mam swoje zdjęcia sprzed i w trakcie kuracji Izotekiem.. aż strach się bać. No i na szczęście rok temu znalazłam ten wątek i poznałam i pokochałam EDM

Testuję różne firmy mineralne, ale póki co EDM wygrywa z droższymi podkładami.. Teraz testuję Lucy i Pixie.. ciekawe co z tego wyniknie. Ale i tak mam zapasy EDM na parę lat

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Czekam jeszcze na probki podkladu w plynie najjasniejszego z coastal scents i na Nyxa Pale i tez zobacze jak to bedzie sie trzymac z EDM. Leci tez do mnie puder bambusowy, wiec bede probowac na wszystkie mozliwe sposoby. Dzieki wielkie za rady
Ja żadnych pudrów wówczas nie używałam, teraz dopiero testuję różne pudry, cienie. Ja wtedy początkująca byłam
Stary 2010-03-30, 21:49   #944
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja żadnych pudrów wówczas nie używałam, teraz dopiero testuję różne pudry, cienie. Ja wtedy początkująca byłam
No ja w sumie tez jestem poczatkujaca, bo dopiero 4 miesiace temu z EDM zaczelam Napisz mi jeszcze jesli mozesz czy uzywalas jakiegos korektora pod oczy?
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-03-30, 21:59   #945
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
No ja w sumie tez jestem poczatkujaca, bo dopiero 4 miesiace temu z EDM zaczelam Napisz mi jeszcze jesli mozesz czy uzywalas jakiegos korektora pod oczy?
Wówczas nie wiedzialam co to korektor pod oczy
Nie no.. widziałam.. ale jakiejś potrzeby nie odczuwałam, że zagłębiać się w temat. Świadkowa miźnęła mnie korektorem pod oczy Gosha.
Teraz testowałam Sunlight i Morning EDM, ale tydzien temu nabyłam żółty korektor Pixie i póki co na tym poprzestaję
Stary 2010-03-30, 22:09   #946
Lavi92
Zakorzenienie

Mam pytanie.. http://www.allegro.pl/item972639486_...kladu_edm.html
Warto go kupić czy lepiej się wstrzymać?
Stary 2010-03-30, 22:14   #947
Eirenn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Mam pytanie.. http://www.allegro.pl/item972639486_...kladu_edm.html
Warto go kupić czy lepiej się wstrzymać?
Mam od tej sprzedającej Angleda do różu i Everyday Eyeshadow. Z obu jestem zadowolona. Wygląda na to, że to naprawdę ten sam producent, co w przypadku EDM.

Eirenn jest offline  
Stary 2010-03-30, 22:18   #948
Lavi92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eirenn Pokaż wiadomość
Mam od tej sprzedającej Angleda do różu i Everyday Eyeshadow. Z obu jestem zadowolona. Wygląda na to, że to naprawdę ten sam producent, co w przypadku EDM.
Liczyłam na taką odpowiedz Dziękuje
Stary 2010-03-30, 22:19   #949
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
Wówczas nie wiedzialam co to korektor pod oczy
Nie no.. widziałam.. ale jakiejś potrzeby nie odczuwałam, że zagłębiać się w temat. Świadkowa miźnęła mnie korektorem pod oczy Gosha.
Teraz testowałam Sunlight i Morning EDM, ale tydzien temu nabyłam żółty korektor Pixie i póki co na tym poprzestaję
Ja zdecydowanie korektora potrzebuje, bo mam takie since pod oczami, ze wstyd. A ten morning dobry?
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-03-30, 22:23   #950
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja zdecydowanie korektora potrzebuje, bo mam takie since pod oczami, ze wstyd. A ten morning dobry?
Morning raczej lepszy od Sunlight. Ale ja proszkiem potrafie zrobić sobie krzywdę, jeśli chodzi o okolice pod oczami (potrafiłam nierównomiernie nałożyć i był widoczny)
Musisz sama potestować, każda cera jest inna .
Stary 2010-03-30, 22:29   #951
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
Morning raczej lepszy od Sunlight. Ale ja proszkiem potrafie zrobić sobie krzywdę, jeśli chodzi o okolice pod oczami (potrafiłam nierównomiernie nałożyć i był widoczny)
Musisz sama potestować, każda cera jest inna .
U mnie mineralne korektory jak do tej pory bylo strasznie widac, mialam multi-tasking i fair i okropnie mi zmarszczki podkreslaly Tak patrze na twoj makijaz oczu i tez chyba sobie jakies fiolety wezme
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-03-30, 22:40   #952
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
U mnie mineralne korektory jak do tej pory bylo strasznie widac, mialam multi-tasking i fair i okropnie mi zmarszczki podkreslaly Tak patrze na twoj makijaz oczu i tez chyba sobie jakies fiolety wezme
Makijaż był dobierany do bukietu i odwrotnie . Jeszcze myślałam nad brązem i wtedy bukiet ze słoneczników, ale w fiolecie bardziej "szałowo" wyglądałam
Stary 2010-03-30, 22:43   #953
GrRoxy
Raczkowanie

A ja zmieszałam sunlighta z żelem 3 krok Clinique... I muszę powiedzieć, że nawet nieźle się sprawuje, zobaczymy jak na dłuższą metę
Stary 2010-03-31, 00:15   #954
nadia82
Raczkowanie

Papeteria, dziękuję za radę, spróbuję. Ale kurcze dziś się pomalowałam po raz drugi tym light medium i... dupa! Stwierdzam, że jednak jest troszkę za ciemny. Za ciemny i za różowy. Więc szukam czegoś ciemniejszego niż Fawn, ale jaśniejszego i mniej różowego niż light medium. Może chociaż szepnęłybyście w jakich odcieniach szukać? Beige? Olive? Buff?

Patrzyłam na swatche Cathy ale za cholirkę, nie mogę stwierdzić, czego jeszcze spróbować. Jestem naprawdę ślepa. Nie umiem ocenić patrząc na zdjęcia... Macie jakieś pomysły?
nadia82 jest offline  
Stary 2010-03-31, 08:27   #955
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie

Cytat:
Papeteria, dziękuję za radę, spróbuję. Ale kurcze dziś się pomalowałam po raz drugi tym light medium i... dupa! Stwierdzam, że jednak jest troszkę za ciemny. Za ciemny i za różowy. Więc szukam czegoś ciemniejszego niż Fawn, ale jaśniejszego i mniej różowego niż light medium. Może chociaż szepnęłybyście w jakich odcieniach szukać? Beige? Olive? Buff?

Patrzyłam na swatche Cathy ale za cholirkę, nie mogę stwierdzić, czego jeszcze spróbować. Jestem naprawdę ślepa. Nie umiem ocenić patrząc na zdjęcia... Macie jakieś pomysły?
Nie stresuj się Oczywiście, że ze zdjęć nie zawsze da się wysnuć dobre wnioski. Liczy się najbardziej próba na żywo, każdy podkład inaczej pracuje ze skórą i to czasem zaskakująco.
Z tego co piszesz, ja bym Ci radziła spróbować Golden Light i Buff Light Neutral, te dwa w pierwszej kolejności.
Ewentualnie też Buff Beige Neutral i Winged Butter, ale te dwa ostatnie mogą być za ciemne, chociaż na 100% nie mają tonów różowych. Wiele zależy też od formuły, bo np.w semi-matte one wychodzą dużo jaśniej niż w intensive. Ale i tak są ciemniejsze niż w/w GL i BLN.
Z kolei kategoria Beige u mnie wybijała świnkoworóżowe tony.
Olive nie znam.
rozważna_i_romantyczna jest offline  
Stary 2010-03-31, 09:07   #956
kmb1
Zakorzenienie

nadio - Jeżeli pasuje Ci fairly light neutral to może warto spróbować kłaść go tą grubszą warstwę i na wierzch troszeczkę lekkiej formuły fairly light-ociepliłby się nieco. Nie wiem jakiej formuły używasz i czy lekki błysk byłby przeszkodą bo semi - matte i o-glo by byłyby akurat. Jeśli potrzebujesz całkowitego matu , to może z fairly light neutral zmieszaj trochę fairly light w tej samej formule (matte czy intensive). Poziom jasności będzie prawie ten sam, a nie będzie tak ziemisty. (tylko tą 'grubszą' warstwę to nie chodzi mi o to, żebyś nakładała go grubiej niż normalnie, ale podzieliła sobie. Ja np. nakładam 3 cienkie warstwy- więc 2 fairly light neutral i 1 fairly light w przypadku tylu warstw. To tak przykładowo,bo serio to nakładam 3 warstwy fairly light neutral semi-matte, ewentualnie 1 light almond intensive i 1 fairly light neutral) Bo sam fairly light może być z kolei za ciepły , to jest taka brzoskwinka raczej .

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

maat- spróbuj na wątku o pixie zapytać, tam dziewczyny na pewno używały i myślę, że Ci doradzą, tu zrobiłaś mały offtop.

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline  
Stary 2010-03-31, 13:48   #957
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:

ja mialam tak samo moja twarz jest neutralna pierw postawilam na fln okazal sie za ciemny fairly light niby ok ale za rozowy;/ po jakims czasie ciemnial,pozniej mialam light neutral cudownie bylo az nie zciemnial;/ obecnie mam LINEN i jest idealnie neutralny kolorek bez przewagi zolci ani rozu a ze mam 2 bigi fln i ln z buff to mam plan z czasem je mieszac gdy nadejdzie lato dla mnie ideal wiec sprobuj moze Linen jest cieplejszy niz fawn i leciutko ciemniejszy jak nie probowalas light neutral to tez sprobuj szukaj narazie w buff skoro masz neutralny oodcien

tutaj post gdzie pisalam o wrazeniach
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=904

a tutaj z fotami mymi bys zobaczyla jaki kolor ma moja skora mam nadzieje ze cos pomoze
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4355

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-03-31 o 13:54
olkie jest offline  
Stary 2010-03-31, 14:21   #958
jaglanka
Raczkowanie

Czyżby zniknęły nawilżające korektory?

A ja właśnie chciałam sobie zamówić.
jaglanka jest offline  
Stary 2010-03-31, 14:30   #959
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Czyżby zniknęły nawilżające korektory?

A ja właśnie chciałam sobie zamówić.

są dostępne osobno w cenie 5$ za sampla!
przykład: Dawn - http://www.everydayminerals.com/stor...lers/dawn.html
Edit: nie wchodzi w zniżkę, ha.

A i potestowałam Luminizing... i chyba się polubimyza pierwszym razem opalizował na czerwono, teraz nie... nie wiem o co chodzi.. hm...

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-03-31 o 14:34
Isilindil jest offline  
Stary 2010-03-31, 14:36   #960
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość

są dostępne osobno w cenie 5$ za sampla!
przykład: Dawn - http://www.everydayminerals.com/stor...lers/dawn.html

A i potestowałam Luminizing... i chyba się polubimy
5$ za sampla? nieźle... to połowa ceny za zestaw 4 korektorów z pędzelkiem...

ale z drugiej strony może być to niezłe rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują kolejnego całego zestawu, bo odpowiada im tylko jeden odcień..
choć mogli przecież zostawić i jedną i drugą opcję ...
cathy jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, minerals, minerały, róż, trądzik, winged butter

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości